Jazyk: českyčeskyEnglishEnglishčeskyčesky | DOMA 3.0.5
RSS kanál

Digitální archív orienťáckých map

Vítejte v archívu!

QuickRoute upravený pro www.bestik.cz/mapy si stáhněte zde. Umožňuje publikovat rovnou informace jako Délka tratě a Převýšení, dále automaticky přenáší kromě mapy i mapu bez postupů. Postupy se pak dají přepínat v detailu mapy...
Návod pro nové uživatele.

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Tomáš Kobr 5Days - E1 - H21A 26.07.2017 Závody 26.07.2017 16:50
Petr Losman MCR middla 2004 22.07.2017 Tréninky 24.07.2017 15:54
Jan Mrázek Botas E3 16.07.2017 OB 17.07.2017 17:20
Petr Bašus HSH Vysocina cup - E3 - H35B 16.07.2017 Závody 21.07.2017 13:10
Standa Mokrý Botas E3 16.07.2017 Závody - OB 16.07.2017 21:19
Miloš Nykodým Botas E3 16.07.2017 Závody 18.07.2017 20:52
Jirka Vlach HSH Vysočina CUP H21A E3 16.07.2017 Závody 16.07.2017 18:13
Petr Vaněk HSH Vysočina Cup - E3 16.07.2017 Závody 21.07.2017 18:04
Petr Losman Trat VCP 2013 16.07.2017 Tréninky 18.07.2017 11:24
Jirka Vlach HSH Vysočina Cup H21A E2 15.07.2017 Závody 16.07.2017 18:01

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Petr Losman Trat VCP 2013 1 Stavitel 23.07.2017 12:33
Tomáš Vavřík Tatry orienteering E3 4 Tomáš 13.07.2017 10:27
Petr Bašus 11. JO Slovanka - middle 1 Šusťák 02.07.2017 16:49
Tomáš Vavřík 1. PKŽ MSK, Skřítek 2 Tomáš Vavřík 29.06.2017 00:31
Petr Losman Trat VCP 2012 1 Jakub Weiner 12.06.2017 15:13
Milan Svěchota ŽB Morava - krátká 1 SCP7201 05.06.2017 19:03
Tomáš Vavřík 2. ŽB Morava, Paprsek 2 Tomáš 16.05.2017 23:57
Petr Losman Tiomila - 8. úsek 2 Sosak 09.05.2017 10:15
Milan Svěchota Mapový trénink F-M 2 Milan 05.05.2017 00:40
Petr Žaloudek Dýmovo peklo na Císařáku 1 Zhaly 02.05.2017 20:18
Eda Šmehlík 3. ČPŠ Otrokovice 1. část 2 Eda 27.04.2017 13:09
Milan Svěchota soustředění s HAV - trénink 1 3 Milan 23.04.2017 18:33
Pavel Kubát MČR NOB, 1. část 4 Pavel Kubát 10.04.2017 14:18
Tomáš Vavřík Mistrovství MSK ve sprintu (3. JKŽ), Český Těšín 2 Tomáš 02.04.2017 17:56
Tomáš Vavřík 10. SZL, Hulváky 5 Tomáš 12.03.2017 20:25
Petr Losman Zacko 3 Lyžník 07.03.2017 23:54
Milan Svěchota 9. SZL sprint 2 Milan 05.03.2017 22:13
Petr Losman Zimni_nocak 1 Zastánce fair-play 22.02.2017 23:01
Petr Losman Zacko 1 Pavel Kubát 30.11.2016 11:03
Petr Žaloudek Derby 2016 Maxi 3 zhaly 23.11.2016 16:32
Tomáš Vavřík 5. PKŽ MSK, Újezd 1 josef 17.10.2016 03:47
Milan Svěchota Mapový trénink 2 Milan 07.10.2016 19:12
Miloš Nykodým Czech's LONG champs 2 Dým 03.10.2016 16:30
Tomáš Kobr Masakr 1 Šusťák 14.09.2016 23:46
Tomáš Vavřík 9. ŽB Morava, Nová Bošáca 2 Tomáš Vavřík 12.09.2016 16:16
Petr Žaloudek WOC 2016 middle 1 Zhaly 24.08.2016 17:35
Miloš Nykodým TC(WOC)-NOR - TR9. - TVcup(1.) - rerun - moderate 1 TV 27.07.2016 01:19
Miloš Nykodým TC(WOC)-NOR - TR10. - TVcup(2.) - rerun - fast 1 TV 27.07.2016 01:09
Miloš Nykodým TC(WOC)-NOR - TR7. Sorlandsgaloppen E1 - Sprint - moderate 1 Dann 26.07.2016 01:02
Miloš Nykodým TC(WOC)-NOR - TR1 - Long (moderate) 2 Miloš 16.07.2016 17:25
Eda Šmehlík Middle Sfinga 1 Milan 14.07.2016 21:50
Miloš Nykodým Akademické MČR: Sprint 2 TV 06.07.2016 19:07
Peter Mlynárik Žebříček B-Morava 3 Milan Svěchota 21.06.2016 23:18
Eda Šmehlík ČP ASU middle (28.05.2016) 1 Kuba 15.06.2016 12:19
Milan Svěchota 1. PKŽ "prý klasika" 2 Milan 13.06.2016 17:19
Milan Svěchota 8. JKŽ klasika 5 Tomáš 07.06.2016 16:51
Tomáš Vavřík Mapový trénink, Dobroslavice 3 Vašek 21.04.2016 16:31
Tomáš Kobr ČPŠ - TUR 2 Kobřík 18.04.2016 23:33
Jakub Kamenický Velikonočko: štafety (1.úsek) 2 Kamenda 31.03.2016 19:30
Petr Losman Zacko 2 Sosak 01.02.2016 18:30
Milan Svěchota 3. SZL Azimuťák "A" 2 Milan 30.11.2015 21:06
Milan Svěchota HROB 2015 sobota - HH40 1 Josef Juřeník 09.11.2015 10:02
Jakub Škoda OŽ Kája 2 Kanec 31.10.2015 21:04
Radek Nožka MČR Vracov, družstva 2 Noga 14.10.2015 13:15
Milan Svěchota Noční trénink 1 Josef Juřeník 05.10.2015 01:47
David Hepner MČR klasika - finále (H21B) 1 Heppy 30.09.2015 11:55
Eda Šmehlík ČP štafet Řásná - sobota 2 Eda 16.09.2015 18:23
Jan Mrázek ČP sprint Telč 3 Mrazák 15.09.2015 21:42
Vendula Horčičková ČAH OB - sprint 2 Vendula Horčičková 11.09.2015 11:10
Radek Nožka ČP middle, Maršovy Chody 2 Noga 08.09.2015 22:56
Jakub Kamenický ČP - klasika 2 Jakub Kamenický 07.09.2015 17:55
Milan Svěchota Hýlov - Klimkovice 2 Milan 04.09.2015 23:01
Jakub Kamenický VT Šaštín - kombotech 2 Kamenda 03.09.2015 14:56
David Hepner Piškot kap 2015 1 vask 03.08.2015 23:54
Eda Šmehlík Model SHK 2 potřetí 1 vask 27.07.2015 12:16
Eda Šmehlík Model SHK 2 poprvý 4 Eda 06.07.2015 23:10
Jan Panovec Hanácký OŽ - štafety 2 Kanec 29.06.2015 23:28
Ondřej Švirák MČR KT semifinále H21A 1 Heppy 23.06.2015 01:38
Pavel Kubát Jukola 2 Pavel Kubát 18.06.2015 16:49
David Hepner 6. ZB SJC 1 Kuba W. 11.06.2015 15:57
David Hepner 5. ZB SJC 1 Kuba W. 11.06.2015 15:56
Eda Šmehlík ČPŠ Kroučová NE 2 E. 03.06.2015 23:53
Ondřej Švirák 4. ŽA 2 Ondřej Švirák 03.06.2015 13:43
Vendula Horčičková ČP Sprint - Žatec 2 Vendula Horčičková 02.06.2015 21:54
Jakub Kamenický SCM - hromadný start 2 2 Jakub Kamenický 29.05.2015 23:46
Jakub Kamenický MČR - Sprintové štafety 2 Kamenda 26.05.2015 16:17
Jan Panovec ŽB-M long 1 KRtek 21.05.2015 10:46
Miloš Nykodým ŽA - Sedo - Klasika (ČP2.) 1 Joergen 19.05.2015 23:25
Jakub Kamenický OK 99 - kombotech 1 skodik 04.05.2015 00:53
Petr Losman Model SHK 2 2 vask 03.05.2015 21:25
Jakub Kamenický ČP štafet v Brneli 2 Flaska 26.04.2015 23:35
Petr Losman SCM nocak 3 Kamenda 24.04.2015 20:13
Jakub Kamenický Včp - middle 2 Jakub Kamenický 21.04.2015 02:07
Jakub Kamenický Včp - sprint 2 Jakub Kamenický 20.04.2015 17:53
Miloš Nykodým Jarní Skály 1 Eda 15.03.2015 11:07
Milan Svěchota 6. SZL Dobroslavice 2 Milan 01.03.2015 17:51
Miloš Nykodým BorCup 7. TEREZÍN "Sprint" 3 Dým 11.02.2015 17:36
Petr Losman ZAcko 2 sosak 10.02.2015 10:39
Petr Losman Nocak Brada 1 Dým 06.02.2015 13:56
Petr Losman JRD nocak 2 Sosak 29.01.2015 09:49
Vendula Horčičková Multimiddle 1 2 Vendula Horčičková 20.01.2015 23:04
Miloš Nykodým Borcup(5.) Polesí 1 Pekka 13.01.2015 19:22
Petr Losman ZA 3.kolo 2 Sosak 10.01.2015 18:32
Jakub Kamenický Model SHK/PHK 1 vask 29.12.2014 12:26
Milan Svěchota 3. SZL 1 Josef Juřeník 22.12.2014 08:20
Pavla Myslivcová Zimní azimuty 2 1 vask 20.12.2014 21:32
Jakub Kamenický Zdelov - 2.okruh 3 E. 20.12.2014 16:18
Jakub Kamenický Zdelov - 1.okruh 2 Kamenda 16.12.2014 23:19
Milan Svěchota 1.SZL - Mapová hra "A" 2 Milan 25.11.2014 16:27
Miloš Nykodým Předúvodní sraz - NOB Kacanovy 3 Pavel Kubát 25.11.2014 10:54
Miloš Nykodým středeční nočák č2. 1 Škodík 21.11.2014 14:31
Miloš Nykodým Oblž Ještědské oblasti - H21L 3 Pally 26.10.2014 23:40
Tomáš Kobr OZ- CHA - klasika 1 josef 06.10.2014 11:55
Katarína Labašová Pohár Slovenského raja E1 2 Katka 03.10.2014 20:57
Adélka Indráková 6. kolo ČPŠ 1 Adéla 17.09.2014 17:38
Miloš Nykodým ČP (9.) Suchá Rudná - middle 4 Standa 09.09.2014 16:40
Miloš Nykodým Cena Východních Čech - E2 2 Dým 09.09.2014 16:26
Miloš Nykodým Cena Východních Čech - E3 3 vask 01.09.2014 16:24
Milan Svěchota Beke cup - memoriál 1 mlynko 28.08.2014 11:48
Jan Panovec Summer Cup 2014 - 1. kolo 1 Bubos 13.07.2014 08:55
Jan Panovec Mapový trénink - dohledávky 2 Jan Panovec 18.06.2014 19:41
Ondřej Švirák 5. ŽA 2 Ondřej Švirák 16.06.2014 20:08
Jan Panovec Mapový trénink - volbičky 2 Kanec 05.06.2014 12:57
Milan Svěchota 7. JKŽ klasika 1 skiwichu 02.06.2014 21:42
Milan Svěchota ŽB morava 5 Jindra 19.05.2014 23:51
Milan Svěchota MČR - noční 1 Josef Juřeník 28.04.2014 10:34
Jakub Stoszek MM 2014 2 Kubista 15.04.2014 11:54
Radek Nožka Lipica open E5 1 E. 13.03.2014 22:09
Miloš Nykodým 150 control ultimate course! 1 Josef Trzicky 02.02.2014 04:05
Eda Šmehlík Zlatonedělní sprint 2 Manasss 27.12.2013 17:29
Milan Svěchota 3. SZL 1 Lucka G. 01.12.2013 21:11
Miloš Nykodým M Brna v supersprintu 2 Dým 13.10.2013 17:20
Jakub Škoda MČR klasika 3 Eda 25.09.2013 13:03
Jakub Škoda ČP Šemanovice 1 Škodík 15.09.2013 23:36
Miloš Nykodým Sprint Cup (3.) Rychnov N. KN. 1 Klokan 09.09.2013 01:30
Milan Svěchota Beke cup 3 martin 29.08.2013 10:18
Jakub Škoda PPčka 2013 E2 4 Škodík 27.08.2013 01:02
Jirka Otrusina příprava na MČR 1 E. 04.06.2013 21:43
Jan Panovec ČPŠ 2 Kanec 27.05.2013 21:24
Petr Losman Xtremor 2 The biggest 20.05.2013 15:39
Tomáš Kobr OŽ VLI 2 Kobřík 20.05.2013 02:21
Standa Mokrý ŽA Kramolín middle 2 Standa Mokrý 12.05.2013 22:19
Petr Vaněk 4.jarní PŽ - Radka, PŘÍCHOZÍ 1 JiHo Gratuluje 22.04.2013 20:16
Milan Svěchota Mistrovství MSK + 2. JKŽ noční 2 milan 17.04.2013 17:00
Pepek Zajíc 2. JKŽ 2 Milan 16.04.2013 00:30
Jan Procházka Kazlje night 2 Bet 09.03.2013 09:55
Pavel Kubát víkendovka Rychnov, nočák 2 Pavel Kubát 27.02.2013 20:31
Jan Mrázek PZL Ztrať se 1 JiHo 13.01.2013 09:45
Michal Besta Greenland AMO: Unofficial Greenland Championship 1 Tibor Vari 16.12.2012 23:06
Tomáš Dlabaja Labyrint Suchdol 2 Olaf 13.12.2012 12:27
Ondřej Švirák 2. NOB 4 Ondřej Švirák 07.12.2012 22:26
Jakub Stoszek 7.PKŽ 4 Kubista 25.10.2012 15:44
Milan Svěchota Velká Cena Olomouce 8 Bestik 22.10.2012 11:56
Katarína Labašová Pěkné prázdniny E1 2 Katka 11.09.2012 23:53
Pepek Zajíc 12. ČP MTBO 2 Pepek 04.09.2012 11:31
Lucka Weissová U10milamedeln 2 Lucka 14.08.2012 10:46
Pepek Zajíc 4days MTBO Doksy E1 1 Jašík 10.07.2012 14:48
Martin Poklop Jukola 2 Martin 21.06.2012 01:22
Jakub Stoszek 6. ŽB - Morava - Klasika 1 Milan Svěchota 17.06.2012 17:57
Jirka Otrusina MČR middle - semifinále 1 Mára 10.06.2012 21:48
Roman Zbranek OK Hallen training camp - sprint 2 3 Bestik 26.05.2012 00:53
Jakub Stoszek 7. PKŽ (HO+VO) 3 Bestik 14.05.2012 01:39
Michal Besta 10mila 4 Bestik 10.05.2012 13:20
Jirka Vlach Haná O-Festival 1 Bestik 07.05.2012 20:46
Milan Svěchota 5. JKŽ + Mistrovství MSK - krátká trať 2 Milan Svěchota 03.05.2012 23:07
Roman Zbranek Technický trénink 1 Kobřík 03.05.2012 14:49
Milan Svěchota 6. JKŽ + Mistrvství MSK ve sprintu 4 mh 01.05.2012 01:06
Petr Bašus Cukrák 12° - 5. Oblastní žebříček 2 Petr Bašus 24.04.2012 12:57
Jakub Stoszek Soustredeni 4 J 21.04.2012 00:59
Jakub Stoszek Mistrovství Moravy 2 Kubista 17.04.2012 11:27
Roman Zbranek Mistrovství Moravy na klasické trati 2 Rouman 16.04.2012 09:10
Lucka Weissová Kolmårdsdubbeln 1 Maria T 14.04.2012 11:00
Štěpán Hrobař Velikonoce ve skalách 2012 E3 4 Rouman 10.04.2012 11:58
Katarína Labašová CESOM E3 11 Pally 10.04.2012 11:50
Jirka Vlach 3.Oblastní žebříček Hanácké 1 MOV5901 05.04.2012 22:19
Pepa Tržický Josef Trzicky 3 josef 26.03.2012 23:08
Pepek Zajíc 11. závod SZL - noční 1 Vašek P. 23.03.2012 23:46
Katarína Labašová Jarní pohár - Český pohár štafet 2 Katka 20.03.2012 16:14
Pepek Zajíc Jarní pohár 2012 - DT 1 Bestik 19.03.2012 13:21
Štěpán Hrobař Adamna Cup 2012 1 Pally 11.03.2012 23:02
Katarína Labašová Valentínska snežienka 2 Katka 05.03.2012 12:56
Pepek Zajíc 6. závod SZL 5 josef/North Carolina 02.03.2012 01:15
Jirka Vlach SZL 4 Rafal 22.02.2012 12:49
Michal Besta Vätterbygden By Night / 8 1 Lucka 02.02.2012 19:24
Lucka Weissová Bergspass 2 5 Lucie 07.01.2012 20:34
Michal Besta Bergspass 2 1 Maria och Fredrik 07.01.2012 20:25
Boris Navrátil OZLOB 1 Bestík 07.01.2012 19:09
Petr Strachota Rodinky 1 Pečís 06.01.2012 23:45
Tomáš Kobr Oblastní mistroství middle JO 1 Pečís 06.01.2012 23:44
Martin Poklop O'FESTIVAL ERDF SAVOIE E6 1 Pečis 06.01.2012 23:42
Martin Poklop ČP - krátká - Melkov 1 Pečís 06.01.2012 23:39
Martin Poklop NOB 1 Pečís 06.01.2012 23:37
Michal Besta Vätterbygden By Night / 4 2 Bestík 26.12.2011 12:50
Roman Zbranek Nočák Šternberk 1 Bestík 15.12.2011 21:11
Michal Besta Immeln runt 3 Michal Besta 10.12.2011 14:10

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Jan Petržela 71 WOC 2017 Relay 07.07.2017 12.07.2017 23:38
David Aleš 63 3. OB liga 26.01.2014 06.02.2014 15:45
Vojtěch Bartoš 0
Petr Bašus 167 HSH Vysocina cup - E3 - H35B 16.07.2017 21.07.2017 13:10
Michal Besta 229 Tre Skåningar och en Dansk, E2 15.06.2013 23.06.2013 17:20
Simona Chládková 0
Martin Chmelař 6 CSM E2 03.08.2013 05.08.2013 15:37
Štěpán Dlabaja 0
Tomáš Dlabaja 63 ZA - long 04.06.2017 04.06.2017 16:08
Radek Dvořáček 30 Magnus cup E4 18.08.2013 26.08.2013 14:43
Jan Fousek 41 6.PKŽ - Jankovec 23.10.2010 26.10.2010 21:14
Jakub Glonek 37 VD Švédsko - long 25.08.2014 29.08.2014 13:40
Filip Hadač 18 10 mila 01.05.2010 03.05.2010 10:37
David Hepner 50 ŽB Čechy Litošice KT (H21A) 18.06.2017 19.06.2017 12:14
Vladimíra Horáčková 24 Vysoké Tatry 09.07.2017 19.07.2017 16:35
Vendula Horčičková 168 OB AP1 17.05.2016 17.05.2016 14:27
Štěpán Hrobař 56 Adamna Cup 17.03.2013 18.03.2013 13:09
Adélka Indráková 31 Nominačky ME 2008 08.03.2015 08.03.2015 17:44
Michal Jirka 8 MČR krátká - finále H21C 23.06.2013 25.06.2013 21:35
Tomáš Kalina 13 Dlouhé postupy 08.04.2016 09.04.2016 09:53
Jakub Kamenický 100 Velikonočko: štafety (2.úsek) 28.03.2016 29.03.2016 20:00
Andrea Kameníková 0
Martin Klícha 46 O-intervaly 26.09.2013 26.09.2013 12:37
Jana Knapová 8 long NOR Tvete 07.08.2016 08.08.2016 09:56
Tomáš Kobr 141 5Days - E1 - H21A 26.07.2017 26.07.2017 16:50
Tomáš Kopec 13 HROB 2013 - neděle 03.11.2013 04.11.2013 09:41
Jan Král 0
Pavel Kubát 240 ČPŠ Bílá Voda 21.05.2017 22.05.2017 08:24
Katarína Labašová 405 MSR štafety 04.06.2017 17.06.2017 11:20
Radek Laciga 8 WMOC 2017 29.04.2017 15.05.2017 02:59
Petr Losman 276 MCR middla 2004 22.07.2017 24.07.2017 15:54
Ota Maceček 0
Rafał Mastela 13 10.ŚZL 16.03.2013 18.03.2013 10:12
Lenka Mechlová 0
Marek Minář 22 ČP štafet 27.04.2014 29.04.2014 16:58
Peter Mlynárik 172 MTBO days AUT, SVK, WRE - 2 časť 15.07.2017 23.07.2017 17:53
Standa Mokrý 289 Botas E3 16.07.2017 16.07.2017 21:19
Jan Mrázek 148 Botas E3 16.07.2017 17.07.2017 17:20
Štěpán Mudrák 3 2. ČPŠ Rantířov 14.04.2017 14.04.2017 00:08
Pavla Myslivcová 3 Zimní azimuty 4 07.02.2015 07.02.2015 18:40
Boris Navrátil 4 OZLOB 07.01.2012 07.01.2012 14:49
Ája Neradová 39 Oblastní žebříček JO 8 31.10.2015 01.11.2015 19:36
Radek Nožka 20 Middle Jakuszyce 17.07.2016 20.07.2016 18:56
Miloš Nykodým 441 Botas E3 16.07.2017 18.07.2017 20:52
Marek Otruba 0
Jirka Otrusina 50 Magnus Cup - E4 18.08.2013 20.08.2013 20:16
Roman Paclík 0
Jan Palas 198 MČR middle Lipnice n.S. - kvalifikace 10.06.2017 13.07.2017 15:08
Vendula Pannová 2 6. ŽB-Morava, OŽ 04.06.2017 07.06.2017 19:52
Jan Panovec 145 Soustředko VIC 21.05.2016 26.06.2016 14:45
Vašek Pelc 47 14.04.2013 16.04.2013 22:14
Martin Poklop 143 MČR družstev 12.10.2014 20.10.2014 15:28
Jan Procházka 108 Oocup S5 31.07.2016 01.08.2016 18:29
Honza Rusin 9 VD Doksy2015 Sprint 10.02.2015 19.02.2015 19:33
Radek Sedlák 5 1.VCP 2013- Dubinka-SHK 06.04.2013 07.04.2013 15:45
Jakub Škoda 97 Jukola 2017 17.06.2017 30.06.2017 14:18
Eda Šmehlík 128 ŽB Čechy Litošice middle 18.06.2017 21.06.2017 08:44
Kája Staňová 0
Jakub Stoszek 163 5d Česká kanada - E3 (H21A) 12.08.2016 19.08.2016 15:08
Petr Strachota 13 OŽ HO 21.04.2012 22.04.2012 22:14
Milan Svěchota 283 Tatry Orienteering 2017 - E 4 09.07.2017 10.07.2017 20:26
Ondřej Švirák 147 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati 18.06.2016 19.12.2016 19:20
Martin Tichý 16 MCR middle 22.06.2014 29.06.2014 12:47
Pepa Tržický 2 Josef Trzicky 25.03.2012 25.03.2012 20:30
Tomáš Udržal 17 VCP Cerna Hora 08.05.2017 08.05.2017 18:31
Petr Uher 0
Petr Vaněk 204 HSH Vysočina Cup - E3 16.07.2017 21.07.2017 18:04
Tomáš Vavřík 149 Tatry orienteering E4 09.07.2017 09.07.2017 21:44
Jirka Vlach 133 HSH Vysočina CUP H21A E3 16.07.2017 16.07.2017 18:13
Oldřich Vlach 10 Magnus Cup - E4 18.08.2013 23.08.2013 18:42
Roman Vlček 104 Český pohár štafet Otrokovice - část 2 23.04.2017 28.04.2017 10:02
Jana Vývodová 41 Grand Prix Silesia 2015 - 5.etapa 16.08.2015 17.08.2015 20:35
Lucka Weissová 165 Kiruna training 24.07.2013 31.07.2013 18:01
Pepek Zajíc 86 Tatry orienteering GPS E4 09.07.2017 15.07.2017 12:42
Petr Žaloudek 11 ŽA Řitka 04.06.2017 06.06.2017 14:19
Jirka Žaloudík 11 Velikonoce ve skalách 2013 - E3 31.03.2013 18.02.2014 14:04
Roman Zbranek 163 Lipica open E2 10.03.2013 11.03.2013 13:13
Zbyněk Žebrák 32 Brutus Extreme Orienteering - 2. etapa 20.03.2011 28.03.2011 08:08
Jan Zháňal 3 Nočák - Bílý potok 25.01.2013 25.01.2013 21:27