RSS kanál

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

O-Festival 2018, přebor oddílu BFM - denní závod (16.06.2018)
Sobota 16 červen 2018
Kategorie: Tréninky
Visalaje východ, BFM, Visalaje
krátká trať
Spokojenost s výkonem, protože ještě v pondělí jsem dostal po víkendových závodech v nemocnici berle s třítýdenním do...
ŽA + 5. ŽB Morava - klasika (10.06.2018)
Neděle 10 červen 2018
Kategorie: Závody
Kožené mosty, ASU, Hrabová u Vitošova
Klasika|Výsledky
ŽA + 4. ŽB Morava - krátká trať (09.06.2018)
Sobota 9 červen 2018
Kategorie: Závody
Malá Polanka, ASU, Hrabová u Vitošova
Krátká trať|Výsledky
Okresní liga mládeže Opava - 9. závod (30.05.2018)
Středa 30 květen 2018
Kategorie: Tréninky
Bludiště, AOP, Jakartovice
krátká trať
Spousta chyb...
World orienteering day 2018 (23.05.2018)
Středa 23 květen 2018
Kategorie: Tréninky
Bělský les, MOV, Ostrava
klasika
Není nic horšího než běžet na mapě, kterou jsi před léty mapoval...
ČP, WRE, ŽA (20.05.2018)
Neděle 20 květen 2018
Kategorie: Závody
Pintovka 2018, VTA, Tábor
Krátká trať|Výsledky
Obrovská chyba na K3... Přestože jsem ji při výběhu na cestu viděl tak jsem myslel, že je to úplně jiná kontrola tak js...
MČR + Veteraniáda - sprint (19.05.2018)
Sobota 19 květen 2018
Kategorie: Závody
Tábor 2018, VTA, Tábor
Sprint|Výsledky
Okresní liga mládeže Opava - 7. závod (16.05.2018)
Středa 16 květen 2018
Kategorie: Tréninky
Psychiatrická nemocnice Opava, AOP - Kostkovi, Opava
sprint
7.JKŽ MSK (12.05.2018)
Sobota 12 květen 2018
Kategorie: Závody
Jahodná, TRI, Třinec
Krátká trať|Výsledky
Hnusný zabušený les...
Okresní liga mládeže Opava - 6. závod (09.05.2018)
Středa 9 květen 2018
Kategorie: Tréninky
Jankovec, AOP - J. Tesař, Mokré Lazce - Přerov
Klasika|Výsledky
Okresní liga mládeže Opava - 5. závod (08.05.2018)
Úterý 8 květen 2018
Kategorie: Tréninky
Sady 2018, OOP, J. Sýkora, Opava
sprint|Výsledky
Příliš mnoho chyb...
3. ŽB Morava (06.05.2018)
Neděle 6 květen 2018
Kategorie: Závody
Hofwald, OOL, Janovice u Rýmařova
Krátká trať|Výsledky
2. ŽB Morava (05.05.2018)
Sobota 5 květen 2018
Kategorie: Závody
Kamenná sfinga, OOL, Janovice u Rýmařova
Klasika|Výsledky
Mapový trénink MOV + BFM (03.05.2018)
Čtvrtek 3 květen 2018
Kategorie: Tréninky
Řečiště Morávky 17 - jih, BFM - V. Mutina, Nižní Lhoty
krátká trať - šnek...
Okresní liga mládeže Opava - 3. závod (02.05.2018)
Středa 2 květen 2018
Kategorie: Tréninky
Hedvika, AOP - L. Valík, Opava
sprint|Výsledky
Až na chybu na K13 kde jsem si nevšiml průchodu vedle kolečka a reagoval jsem pouze na plot těsně u kontroly jsem byl spoko...
V. Euromajówka (01.05.2018)
Úterý 1 květen 2018
Kategorie: Závody
Wyrgóra, Goleszów - POLSKO
sprint|Výsledky
K bolavému kolenu se přidal velmi špatný mapařský výkon podpořený, dle mého názoru, ne velmi kvalitní mapou a neskute...
5. JKŽ MSK (29.04.2018)
Neděle 29 duben 2018
Kategorie: Závody
Zámrklí 1, BFM, Chlebovice
Krátká trať|Výsledky
4. JKŽ MSK (28.04.2018)
Sobota 28 duben 2018
Kategorie: Závody
Černý les, HAV, Karviná - Ráj
Krátká trať|Výsledky
Český pohár štafet (22.04.2018)
Neděle 22 duben 2018
Kategorie: Závody
Luhačovice - Obětová, LCE, Luhačovice
štafety|Výsledky
1. ŽB Morava (21.04.2018)
Sobota 21 duben 2018
Kategorie: Závody
Radostova, LCE, Luhačovice
klasika|Výsledky
3. JKŽ krátká trať (14.04.2018)
Sobota 14 duben 2018
Kategorie: Závody
Baťov 2018, TZL, Otrokovice
Krátká trať|Výsledky
Až na chybu v závěru, kdy jsem se hloupě splolehnul na fáborky, tak povedený závod.
2. JKŽ sprint (14.04.2018)
Sobota 14 duben 2018
Kategorie: Závody
Tresný, TZL, Otrokovice
sprint|Výsledky
"Trochu" jsem bojoval s K1...
Mapový trénink (12.04.2018)
Čtvrtek 12 duben 2018
Kategorie: Tréninky
Luna, Vavříkovi - MOV, Ostrava - Zábřeh
Sprint
Pěkná práce pořadatelů.
Soustředění HAV + MOV - E4 (02.04.2018)
Pondělí 2 duben 2018
Kategorie: Tréninky
Rozhledna, Jakobi (HAV), Toulovcovy maštale
scorelauf
Dnes pouze chůze a zasvěcování kolegy do mapy... Vzhledem k jistým okolnostem muselo být změněno místo startu a cíle.
Soustředění HAV + MOV - E3 (01.04.2018)
Neděle 1 duben 2018
Kategorie: Tréninky
Plotnik, Svěchota + Jakobi (MOV+HAV), Pustá Kamenice
Na K4 jsem se nechal stáhnout kolegou, moje chyba. Jinak tento trénink jsem taky připravoval a při běhu jsem sundával roznes...
Soustředění HAV + MOV - E2 (31.03.2018)
Sobota 31 březen 2018
Kategorie: Tréninky
Březiny, Sochor + Jakobi - HAV, Březiny
Klasika
Tak trošku úlet na K3
Zlodějský scorelauf - soustřeďko HAV+MOV (30.03.2018)
Pátek 30 březen 2018
Kategorie: Tréninky
Plotnik, Svěchota + Jakobi (MOV + HAV), Pustá Kamenice
Zlodějský scorelauf
Úkolem bylo nasbírat co nejvíce bodů při téměř hromadném startu (start na krabičku).Bráno v pořadí 106-107-108-114--1...
8. SZL (10.03.2018)
Sobota 10 březen 2018
Kategorie: Závody
Štramberk, MOV, J. Juřeník - T. Vavřík, Štramberk
krátká trať
Hodinky se mi nějakým nedopatřením vyply trochu dříve. Nepochopitelné zmatky na K2, kde jsem si stále nemohl uvědomit, ž...
6. SZL  (27.01.2018)
Sobota 27 leden 2018
Kategorie: Závody
Osmička 2, Svoboda M. BFM, Frýdek - Místek
sprint|Výsledky
Pěkný závod a hlavně po delši době opět na SI čipy.