RSS kanál

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

NOB #9 - Zamilovaný háj (13.03.2020)
Pátek 13 březen 2020
Kategorie: Tréninky
Zamilovaný háj, ZBM, CZE
nočný
BZL - Hruška cup (01.03.2020)
Neděle 1 březen 2020
Kategorie: Závody
Bohunice, ZBM, CZE
sprint|Výsledky
O-Portugal TC T11D (22.02.2020)
Sobota 22 únor 2020
Kategorie: Tréninky
Aguiar da Beira, Portugalsko
sprint
O-Portugal TC T11C (22.02.2020)
Sobota 22 únor 2020
Kategorie: Tréninky
Aguiar da Beira, Portugalsko
sprint
O-Portugal TC T11B (22.02.2020)
Sobota 22 únor 2020
Kategorie: Tréninky
Aguiar da Beira, Portugalsko
sprint
O-Portugal TC T11A (22.02.2020)
Sobota 22 únor 2020
Kategorie: Tréninky
Aguiar da Beira, Portugalsko
sprint
O-Portugal TC T10 (22.02.2020)
Sobota 22 únor 2020
Kategorie: Tréninky
Corticada Este, Portugalsko
intervaly
O-Portugal TC T09 (21.02.2020)
Pátek 21 únor 2020
Kategorie: Tréninky
Sao Matias - Vila Aves, Portugalsko
O-Portugal TC T08 (21.02.2020)
Pátek 21 únor 2020
Kategorie: Tréninky
Aguiar da Beira Norte, Portugalsko
O-Portugal TC T07 (20.02.2020)
Čtvrtek 20 únor 2020
Kategorie: Tréninky
Sao Matias - Vila Aves, Portugalsko
O-Portugal TC T06 (19.02.2020)
Středa 19 únor 2020
Kategorie: Tréninky
Forno Telheiro - Celorico da Beira, Portugalsko
O-Portugal TC T05 (19.02.2020)
Středa 19 únor 2020
Kategorie: Tréninky
Penedono, Portugalsko
sprint
O-Portugal TC T04 (18.02.2020)
Úterý 18 únor 2020
Kategorie: Tréninky
Aguiar da Beira Norte, Portugalsko
O-Portugal TC T03 (18.02.2020)
Úterý 18 únor 2020
Kategorie: Tréninky
Quinta da Estrada, Portugalsko
O-Portugal TC T02 (17.02.2020)
Pondělí 17 únor 2020
Kategorie: Tréninky
Aguiar da Beira Norte, Portugalsko
O-Portugal TC T01 (17.02.2020)
Pondělí 17 únor 2020
Kategorie: Tréninky
Aguiar da Beira Norte, Portugalsko
NOB #8 (14.02.2020)
Pátek 14 únor 2020
Kategorie: Tréninky
Trhůvka, CZE
zbieranie kontrol
BZL - O-MIKRON (09.02.2020)
Neděle 9 únor 2020
Kategorie: Závody
Borky, MBM, CZE
šprint|Výsledky
NOB #7 - Mohelno (07.02.2020)
Pátek 7 únor 2020
Kategorie: Tréninky
Babylon, ZBM, CZE
nočný - hagaby
Yeti zima cup (26.01.2020)
Neděle 26 leden 2020
Kategorie: Závody
SAV Patrónka 2020, RBA, SVK
sprint|Výsledky
NOB  #6 - Zadní Hády (24.01.2020)
Pátek 24 leden 2020
Kategorie: Tréninky
Zadní Hády, ZBM, CZE
nočný
BZL - ONOS CUP (12.01.2020)
Neděle 12 leden 2020
Kategorie: Závody
Rosnička, ONOS Team a SK Žabovřesky Brno, CZE
šprint|Výsledky
NOB #5 (10.01.2020)
Pátek 10 leden 2020
Kategorie: Tréninky
Březina, ZBM, CZE
BZL - NÁVRAT KE KOŘENŮM (05.01.2020)
Neděle 5 leden 2020
Kategorie: Závody
Babí lom (1:15000, e 5 m, stav 1990, mapoval Zdeně, Petr Hrouda, CZE
free order|Výsledky