Jazyk: českyčeskyEnglishEnglishčeskyčesky | DOMA 3.0.5
RSS kanál

Digitální archív orienťáckých map

Vítejte v archívu!

QuickRoute upravený pro www.bestik.cz/mapy si stáhněte zde. Umožňuje publikovat rovnou informace jako Délka tratě a Převýšení, dále automaticky přenáší kromě mapy i mapu bez postupů. Postupy se pak dají přepínat v detailu mapy...
Návod pro nové uživatele.

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Milan Svěchota Mapový trénink 21.09.2017 Tréninky 21.09.2017 20:56
Tomáš Vavřík Mapový trénink 21.09.2017 Tréninky 21.09.2017 21:26
Milan Svěchota Mapový trénink 20.09.2017 Tréninky 20.09.2017 21:23
Tomáš Vavřík Okresní liga mládeže Opava 20.09.2017 Tréninky 20.09.2017 20:01
Jan Palas ČPŠ Vojice 17.09.2017 Závody 19.09.2017 21:30
Eda Šmehlík ČPŠ Vojice 17.09.2017 Závody 20.09.2017 22:00
Standa Mokrý ČPŠ Vojice (H21) 17.09.2017 Závody - OB 17.09.2017 20:57
Jakub Škoda ČPŠtafet Vojice H21 3. úsek 17.09.2017 Závody 17.09.2017 21:50
Pavel Kubát ČPŠ, Vojice 17.09.2017 Závody 18.09.2017 06:41
Katarína Labašová preteky SRJ 17.09.2017 Závody 18.09.2017 22:12

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Milan Svěchota Mapový trénink 2 Tomáš Vavřík 15.09.2017 16:18
Milan Svěchota Mapový trénink 1 Kuba 08.09.2017 14:30
Tomáš Vavřík Advanta cup E3 2 Tomáš Vavřík 08.08.2017 15:11
Tomáš Kobr 5Days - E1 - H21A 1 Josef 28.07.2017 22:30
Petr Losman Trat VCP 2013 1 Stavitel 23.07.2017 12:33
Tomáš Vavřík Tatry orienteering E3 4 Tomáš 13.07.2017 10:27
Petr Bašus 11. JO Slovanka - middle 1 Šusťák 02.07.2017 16:49
Tomáš Vavřík 1. PKŽ MSK, Skřítek 2 Tomáš Vavřík 29.06.2017 00:31
Petr Losman Trat VCP 2012 1 Jakub Weiner 12.06.2017 15:13
Milan Svěchota ŽB Morava - krátká 1 SCP7201 05.06.2017 19:03
Tomáš Vavřík 2. ŽB Morava, Paprsek 2 Tomáš 16.05.2017 23:57
Petr Losman Tiomila - 8. úsek 2 Sosak 09.05.2017 10:15
Milan Svěchota Mapový trénink F-M 2 Milan 05.05.2017 00:40
Petr Žaloudek Dýmovo peklo na Císařáku 1 Zhaly 02.05.2017 20:18
Eda Šmehlík 3. ČPŠ Otrokovice 1. část 2 Eda 27.04.2017 13:09
Milan Svěchota soustředění s HAV - trénink 1 3 Milan 23.04.2017 18:33
Pavel Kubát MČR NOB, 1. část 4 Pavel Kubát 10.04.2017 14:18
Tomáš Vavřík Mistrovství MSK ve sprintu (3. JKŽ), Český Těšín 2 Tomáš 02.04.2017 17:56
Tomáš Vavřík 10. SZL, Hulváky 5 Tomáš 12.03.2017 20:25
Petr Losman Zacko 3 Lyžník 07.03.2017 23:54
Milan Svěchota 9. SZL sprint 2 Milan 05.03.2017 22:13
Petr Losman Zimni_nocak 1 Zastánce fair-play 22.02.2017 23:01
Petr Losman Zacko 1 Pavel Kubát 30.11.2016 11:03
Petr Žaloudek Derby 2016 Maxi 3 zhaly 23.11.2016 16:32
Tomáš Vavřík 5. PKŽ MSK, Újezd 1 josef 17.10.2016 03:47
Milan Svěchota Mapový trénink 2 Milan 07.10.2016 19:12
Miloš Nykodým Czech's LONG champs 2 Dým 03.10.2016 16:30
Tomáš Kobr Masakr 1 Šusťák 14.09.2016 23:46
Tomáš Vavřík 9. ŽB Morava, Nová Bošáca 2 Tomáš Vavřík 12.09.2016 16:16
Petr Žaloudek WOC 2016 middle 1 Zhaly 24.08.2016 17:35
Miloš Nykodým TC(WOC)-NOR - TR9. - TVcup(1.) - rerun - moderate 1 TV 27.07.2016 01:19
Miloš Nykodým TC(WOC)-NOR - TR10. - TVcup(2.) - rerun - fast 1 TV 27.07.2016 01:09
Miloš Nykodým TC(WOC)-NOR - TR7. Sorlandsgaloppen E1 - Sprint - moderate 1 Dann 26.07.2016 01:02
Miloš Nykodým TC(WOC)-NOR - TR1 - Long (moderate) 2 Miloš 16.07.2016 17:25
Eda Šmehlík Middle Sfinga 1 Milan 14.07.2016 21:50
Miloš Nykodým Akademické MČR: Sprint 2 TV 06.07.2016 19:07
Peter Mlynárik Žebříček B-Morava 3 Milan Svěchota 21.06.2016 23:18
Eda Šmehlík ČP ASU middle (28.05.2016) 1 Kuba 15.06.2016 12:19
Milan Svěchota 1. PKŽ "prý klasika" 2 Milan 13.06.2016 17:19
Milan Svěchota 8. JKŽ klasika 5 Tomáš 07.06.2016 16:51
Tomáš Vavřík Mapový trénink, Dobroslavice 3 Vašek 21.04.2016 16:31
Tomáš Kobr ČPŠ - TUR 2 Kobřík 18.04.2016 23:33
Jakub Kamenický Velikonočko: štafety (1.úsek) 2 Kamenda 31.03.2016 19:30
Petr Losman Zacko 2 Sosak 01.02.2016 18:30
Milan Svěchota 3. SZL Azimuťák "A" 2 Milan 30.11.2015 21:06
Milan Svěchota HROB 2015 sobota - HH40 1 Josef Juřeník 09.11.2015 10:02
Jakub Škoda OŽ Kája 2 Kanec 31.10.2015 21:04
Radek Nožka MČR Vracov, družstva 2 Noga 14.10.2015 13:15
Milan Svěchota Noční trénink 1 Josef Juřeník 05.10.2015 01:47
David Hepner MČR klasika - finále (H21B) 1 Heppy 30.09.2015 11:55

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Jan Petržela 71 WOC 2017 Relay 07.07.2017 12.07.2017 23:38
David Aleš 63 3. OB liga 26.01.2014 06.02.2014 15:45
Vojtěch Bartoš 0
Petr Bašus 173 ŽB Čechy - Kluky - H21A - middle 10.09.2017 11.09.2017 09:32
Michal Besta 229 Tre Skåningar och en Dansk, E2 15.06.2013 23.06.2013 17:20
Simona Chládková 0
Martin Chmelař 6 CSM E2 03.08.2013 05.08.2013 15:37
Štěpán Dlabaja 0
Tomáš Dlabaja 63 ZA - long 04.06.2017 04.06.2017 16:08
Radek Dvořáček 30 Magnus cup E4 18.08.2013 26.08.2013 14:43
Jan Fousek 41 6.PKŽ - Jankovec 23.10.2010 26.10.2010 21:14
Jakub Glonek 37 VD Švédsko - long 25.08.2014 29.08.2014 13:40
Filip Hadač 18 10 mila 01.05.2010 03.05.2010 10:37
David Hepner 50 ŽB Čechy Litošice KT (H21A) 18.06.2017 19.06.2017 12:14
Vladimíra Horáčková 24 Vysoké Tatry 09.07.2017 19.07.2017 16:35
Vendula Horčičková 168 OB AP1 17.05.2016 17.05.2016 14:27
Štěpán Hrobař 56 Adamna Cup 17.03.2013 18.03.2013 13:09
Adélka Indráková 31 Nominačky ME 2008 08.03.2015 08.03.2015 17:44
Michal Jirka 8 MČR krátká - finále H21C 23.06.2013 25.06.2013 21:35
Tomáš Kalina 13 Dlouhé postupy 08.04.2016 09.04.2016 09:53
Jakub Kamenický 100 Velikonočko: štafety (2.úsek) 28.03.2016 29.03.2016 20:00
Andrea Kameníková 0
Martin Klícha 46 O-intervaly 26.09.2013 26.09.2013 12:37
Jana Knapová 8 long NOR Tvete 07.08.2016 08.08.2016 09:56
Tomáš Kobr 142 Vrstevnice 17.08.2017 17.08.2017 21:11
Tomáš Kopec 13 HROB 2013 - neděle 03.11.2013 04.11.2013 09:41
Jan Král 0
Pavel Kubát 248 ČPŠ, Vojice 17.09.2017 18.09.2017 06:41
Katarína Labašová 408 preteky SRJ 17.09.2017 18.09.2017 22:12
Radek Laciga 8 WMOC 2017 29.04.2017 15.05.2017 02:59
Petr Losman 279 CPS SJC 17.09.2017 21.09.2017 09:46
Ota Maceček 0
Rafał Mastela 13 10.ŚZL 16.03.2013 18.03.2013 10:12
Lenka Mechlová 0
Marek Minář 22 ČP štafet 27.04.2014 29.04.2014 16:58
Peter Mlynárik 180 Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup 17.09.2017 18.09.2017 20:06
Standa Mokrý 291 ČPŠ Vojice (H21) 17.09.2017 17.09.2017 20:57
Jan Mrázek 150 ŽBČ - Kluky u Písku, middle 10.09.2017 11.09.2017 10:41
Štěpán Mudrák 3 2. ČPŠ Rantířov 14.04.2017 14.04.2017 00:08
Pavla Myslivcová 3 Zimní azimuty 4 07.02.2015 07.02.2015 18:40
Boris Navrátil 4 OZLOB 07.01.2012 07.01.2012 14:49
Ája Neradová 39 Oblastní žebříček JO 8 31.10.2015 01.11.2015 19:36
Radek Nožka 20 Middle Jakuszyce 17.07.2016 20.07.2016 18:56
Miloš Nykodým 441 Botas E3 16.07.2017 18.07.2017 20:52
Marek Otruba 0
Jirka Otrusina 50 Magnus Cup - E4 18.08.2013 20.08.2013 20:16
Roman Paclík 0
Jan Palas 204 ČPŠ Vojice 17.09.2017 19.09.2017 21:30
Vendula Pannová 2 6. ŽB-Morava, OŽ 04.06.2017 07.06.2017 19:52
Jan Panovec 145 Soustředko VIC 21.05.2016 26.06.2016 14:45
Vašek Pelc 47 14.04.2013 16.04.2013 22:14
Martin Poklop 143 MČR družstev 12.10.2014 20.10.2014 15:28
Jan Procházka 109 ŽB Písek Klasika 09.09.2017 12.09.2017 09:58
Honza Rusin 9 VD Doksy2015 Sprint 10.02.2015 19.02.2015 19:33
Radek Sedlák 5 1.VCP 2013- Dubinka-SHK 06.04.2013 07.04.2013 15:45
Jakub Škoda 102 ČPŠtafet Vojice H21 3. úsek 17.09.2017 17.09.2017 21:50
Eda Šmehlík 132 ČPŠ Vojice 17.09.2017 20.09.2017 22:00
Kája Staňová 0
Jakub Stoszek 163 5d Česká kanada - E3 (H21A) 12.08.2016 19.08.2016 15:08
Petr Strachota 13 OŽ HO 21.04.2012 22.04.2012 22:14
Milan Svěchota 298 Mapový trénink 21.09.2017 21.09.2017 20:56
Ondřej Švirák 147 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati 18.06.2016 19.12.2016 19:20
Martin Tichý 18 H50 16.09.2017 16.09.2017 21:58
Pepa Tržický 2 Josef Trzicky 25.03.2012 25.03.2012 20:30
Tomáš Udržal 17 VCP Cerna Hora 08.05.2017 08.05.2017 18:31
Petr Uher 0
Petr Vaněk 209 ŽB Čechy 10.09.2017 10.09.2017 18:18
Tomáš Vavřík 161 Mapový trénink 21.09.2017 21.09.2017 21:26
Jirka Vlach 135 Cena Východních Čech E3 03.09.2017 04.09.2017 19:28
Oldřich Vlach 10 Magnus Cup - E4 18.08.2013 23.08.2013 18:42
Roman Vlček 104 Český pohár štafet Otrokovice - část 2 23.04.2017 28.04.2017 10:02
Jana Vývodová 41 Grand Prix Silesia 2015 - 5.etapa 16.08.2015 17.08.2015 20:35
Lucka Weissová 165 Kiruna training 24.07.2013 31.07.2013 18:01
Pepek Zajíc 86 Tatry orienteering GPS E4 09.07.2017 15.07.2017 12:42
Petr Žaloudek 11 ŽA Řitka 04.06.2017 06.06.2017 14:19
Jirka Žaloudík 11 Velikonoce ve skalách 2013 - E3 31.03.2013 18.02.2014 14:04
Roman Zbranek 163 Lipica open E2 10.03.2013 11.03.2013 13:13
Zbyněk Žebrák 32 Brutus Extreme Orienteering - 2. etapa 20.03.2011 28.03.2011 08:08
Jan Zháňal 3 Nočák - Bílý potok 25.01.2013 25.01.2013 21:27