RSS kanál

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

1. SZL (Bielsko-Biała nocą) (16.11.2017)
Čtvrtek 16 listopad 2017
Kategorie: Zimní liga
Osiedle Kopernika, BB, POL
prosloužený noční sprint
MČR HROB (neděle) (05.11.2017)
Neděle 5 listopad 2017
Kategorie: Závody
Všemina, VIC, CZE
HROB
MČR HROB (sobota) (04.11.2017)
Sobota 4 listopad 2017
Kategorie: Závody
Všemina, VIC, CZE
HROB
Bohužel už jsme nestíhali limit, tak jsme poslední tři kontroly vynechali...
Oddílový přebor (29.10.2017)
Neděle 29 říjen 2017
Kategorie: Závody
Bělský les, MOV, CZE
klasika
Konečně první vítězství v přeboru.Škoda těch dvou větších chyb v ostružinách (K14, K17), nevěřil bych, že v lese,...
7. PKŽ MSK (28.10.2017)
Sobota 28 říjen 2017
Kategorie: Závody
Koleje 2017/Porubský les, AOV, CZE
"klasika"|Výsledky
...
5. PKŽ MSK (14.10.2017)
Sobota 14 říjen 2017
Kategorie: Závody
Hlubina/Dolní oblast Vítkovice, LOV, CZE
noční|Výsledky
Dvojitý požitek, když se mi v posledním koridoru nerozsvítila čelovka a celé jsem to odběhl s půjčeným světlem, které...
Okresní liga mládeže Opava (11.10.2017)
Středa 11 říjen 2017
Kategorie: Tréninky
Psychiatrická nemocnice Opava, AOP, CZE
sprint
Škoda dvou zbytečných chyb z nepozornosti.
4. PKŽ MSK (30.09.2017)
Sobota 30 září 2017
Kategorie: Závody
Pastuszyniec/Prstná, HAV, CZE
klasika
Tak tohle hodně nevyšlo...
6. PKŽ MSK - probíhání (28.09.2017)
Čtvrtek 28 září 2017
Kategorie: Tréninky
Janáčkova vyhlídka/Hukvaldy, MOV, CZE
klasika
MČR klasika - finále (24.09.2017)
Neděle 24 září 2017
Kategorie: Závody
Skalní brána/Raspenava, CHA, CZE
klasika|Výsledky
MČR klasika - kvalifikace (23.09.2017)
Sobota 23 září 2017
Kategorie: Závody
Pěticestí/Raspenava, CHA, CZE
klasika|Výsledky
Mapový trénink (21.09.2017)
Čtvrtek 21 září 2017
Kategorie: Tréninky
Kamenec/Děhylov, V. Petr/MOV, CZE
krátká trať
Těch 12 let od vydání mapy bylo celkem poznet ;-)
Okresní liga mládeže Opava (20.09.2017)
Středa 20 září 2017
Kategorie: Tréninky
Přerovec, M. Hadač/AOP, CZE
klasika
XIV Rybino - Mistrzostwa Śląska średni (16.09.2017)
Sobota 16 září 2017
Kategorie: Závody
Rybnik - Gzel, UKS Reflex Rybnik, POL
krátká trať
Vynikající mapa a zajímavá trať...prostě fajn zážitek :-)
XIV Rybino - Mistrzostwa Śląska sprint (16.09.2017)
Sobota 16 září 2017
Kategorie: Závody
Rybnik-Kampus, UKS Reflex Rybnik, POL
sprint
Perfektní sprint v nádherném prostoru!
9. ŽB Morava (10.09.2017)
Neděle 10 září 2017
Kategorie: Závody
Jankovec/Pustá Polom, AOP, CZE
krátká trať|Výsledky
Pěkná trať, jenom škoda některých hloupých chyb...
8. ŽB Morava (09.09.2017)
Sobota 9 září 2017
Kategorie: Závody
Přerovec/Pustá Polom, AOP, CZE
klasika|Výsledky
Cena východních Čech, E3 (03.09.2017)
Neděle 3 září 2017
Kategorie: Závody
Plotník/Pustá Kamenice, LPU, CZE
zkrácená|Výsledky
Cena východních Čech, E2 (02.09.2017)
Sobota 2 září 2017
Kategorie: Závody
Hlučál/Pustá Kamenice, LPU, CZE
klasika|Výsledky
Moc hezký závod...
Cena východních Čech, E1 (01.09.2017)
Pátek 1 září 2017
Kategorie: Závody
ŠonavaPustá Kamenice, LPU, CZE
krátká trať|Výsledky
Advanta cup E3 (06.08.2017)
Neděle 6 srpen 2017
Kategorie: Závody
Borek/Adršpach, DOB, CZE
klasika|Výsledky
Advanta cup E2 (05.08.2017)
Sobota 5 srpen 2017
Kategorie: Závody
Lada/Adršpach, DOB, CZE
krátká trať|Výsledky
Bohužel pár nedostatků na mém výkonu by se našlo ;-)
Advanta cup E1 (04.08.2017)
Pátek 4 srpen 2017
Kategorie: Závody
Lada/Adršpach, DOB, CZE
krátká trať|Výsledky
Tatry orienteering E4 (09.07.2017)
Neděle 9 červenec 2017
Kategorie: Závody
Pribylinka/Pribylina, KOŠ Ružomberok, SVK
krátká trať
Konečně mi jedna etapa mapově sedla...a konečně seděla i mapa! Sice tam pár chybiček bylo, ale po tom, co jsem byl předch...
Tatry orienteering E3 (08.07.2017)
Sobota 8 červenec 2017
Kategorie: Závody
Krivul´a/Pribylina, KOŠ Ružomberok, SVK
krátká trať
Už jsem dlouho nenechal 30 minut na chybách...luční pasáž v pohodě, ale pak přišla džungle ala Vietnam, kde lidi zapadal...
Tatry orienteering E2 (07.07.2017)
Pátek 7 červenec 2017
Kategorie: Závody
Lehotník/Pribylina, KOŠ Ružomberok, SVK
klasika
Zlatý "brněnský fekál", první čtyři kontroly po startu by nešly projít ani s mačetou (o přesnosti mapy ani nemluvím). ...
Tatry orienteering E1 (06.07.2017)
Čtvrtek 6 červenec 2017
Kategorie: Závody
Slabejka/Pribylina, KOŠ Ružomberok, SVK
klasika
Nějak jsem se nemohl srovnat se zmapováním terénu (které asi někde nebylo ideální). K4: špatně jsem odběhl od kontroly ...
1. PKŽ MSK, Skřítek (24.06.2017)
Sobota 24 červen 2017
Kategorie: Závody
Černé kameny, KSU, CZE
klasika|Výsledky
Krásný terén, dobrá mapa a zajímavá trať. Akorát ten výkon byl takový divný...spousta malých chybiček a pomalé tempo...
Mapový trénink, Landek (15.06.2017)
Čtvrtek 15 červen 2017
Kategorie: Tréninky
Landek, H. Fukalová, CZE
krátká trať
MČR krátká - finále, Lipnice n. S. (11.06.2017)
Neděle 11 červen 2017
Kategorie: Tréninky
Zlatý voči, OSN+JHB, CZE
krátká trať|Výsledky
Kvalifikace se mi teda líbila víc...
MČR krátká - kvalifikace, Lipnice n. S. (10.06.2017)
Sobota 10 červen 2017
Kategorie: Závody
Ústa pravdy, OSN+JHB, CZE
krátká trať|Výsledky
Moc hezké
5. ŽB Morava, Karlovice (04.06.2017)
Neděle 4 červen 2017
Kategorie: Závody
Mořské oko, VRB, CZE
krátká trať|Výsledky
Kdo byl, tak si udělal svůj obrázek...
4. ŽB Morava, Karlovice (03.06.2017)
V lese "trochu" víc žluté a projetých cest, to ale neomlouvá moje chyby...
Mapový trénink (01.06.2017)
Čtvrtek 1 červen 2017
Kategorie: Tréninky
Řečiště Morávky 17 - sever, V. Mutina/BFM, CZE
krátká trať
V severní části kopřivy a podrost až do pasu a vzhledem k tomu, že jsem tam běžel jako první, tak vyčíst terén pod "de...
Exhibiční závod, Baška (27.05.2017)
Sobota 27 květen 2017
Kategorie: Tréninky
Baška, BFM, CZE
sprintový scorelauf
Český pohár štafet, Bílá Voda (21.05.2017)
Neděle 21 květen 2017
Kategorie: Závody
Od Tří lip, ASU, CZE
štafety, úsek 2|Výsledky
Radši se nebudu vyjadřovat...
Český pohár štafet, Bílá Voda (20.05.2017)
Sobota 20 květen 2017
Kategorie: Závody
Hundorf, ASU, CZE
štafety, úsek 3|Výsledky
4. ŽA, Javorník (20.05.2017)
Sobota 20 květen 2017
Kategorie: Závody
Židovské schody, ASU, CZE
sprint|Výsledky
Totální blackout po startu...
3. ŽB Morava, Paprsek (14.05.2017)
Neděle 14 květen 2017
Kategorie: Závody
Vindoška, SSU, CZE
krátká trať|Výsledky
2. ŽB Morava, Paprsek (13.05.2017)
Nádherný terén, skvělá mapa, krásná trať a strašný výkon...
MČR sprint, Brno (07.05.2017)
Docela šílená pasáž na hradbách na jihu. Nebyl jsem schopen vyčíst za běhu všechny průchody, podchody, nadchody, výcho...
MČR sprintové štafety, Brno (06.05.2017)
Sobota 6 květen 2017
Kategorie: Závody
Špilberk, ZBM, CZE
sprintové štafety, úsek 2|Výsledky
Mapový trénink - sprint, Frýdek-Místek (04.05.2017)
Čtvrtek 4 květen 2017
Kategorie: Tréninky
Sady FM, J. Mutina/BFM, CZE
sprint+
EuroMajówka E2, Jastrzębie-Zdrój  (01.05.2017)
Pondělí 1 květen 2017
Kategorie: Závody
Jastrzębie-Zdrój Bogoczowiec, Rafał Mastela, POL
sprint
Bohužel i tady bylo pár chyb - hned na K1 nedovolila zaparkovaná auta postup napřímit, K4 jsem se nechal stáhnout lákavou p...
EuroMajówka E1, Jastrzębie-Zdrój  (01.05.2017)
Pondělí 1 květen 2017
Kategorie: Závody
Jastrzębie-Zdrój Park zdrojowy, Rafał Mastela, POL
sprint
Chybičky by se našly...hlavně ta na K10 zamrzí, bohužel jsem tu odbočku přehlídl a měl za to, že běžím na čtyřce a ...
1. ŽB Morava, Otrokovice (22.04.2017)
Sobota 22 duben 2017
Kategorie: Závody
Baťov - Hrubá planina, TZL, CZE
"klasika"|Výsledky
Na postupu na K3 byl za tím rozhraním regulérní hustník a mně pořád nedocházelo, že ho v mapě prostě nenajdu. K6 a K7 ...
Velikonoce ve skalách, E3 (16.04.2017)
Neděle 16 duben 2017
Kategorie: Závody
Pruský kámen, DKP, CZE
klasika|Výsledky
Na K5 jsem to trochu přehnal s obíháním no...
Velikonoce ve skalách, E2 (15.04.2017)
Sobota 15 duben 2017
Kategorie: Závody
Pruský kámen, DKP, CZE
klasika|Výsledky
Tohle se hodně nepovedlo. Nejen, že jsem se pořádně nerozběhl, ale K4 jsem špatně načetl vrstevnice a hloupě běžel úd...
Velikonoce ve skalách, E1 (14.04.2017)
Pátek 14 duben 2017
Kategorie: Závody
Zahájí, DKP, CZE
zkrácená trať|Výsledky
Až na K7 a K14 to docela šlo, ale jsem pomalý...
Mapový trénink, Havířov (12.04.2017)
Středa 12 duben 2017
Kategorie: Tréninky
Chrpová, SCD MSK, CZE
sprint
Pomalu
Český pohár štafet (09.04.2017)
Neděle 9 duben 2017
Kategorie: Závody
Peklo , SJI, CZE
štafety, úsek 1|Výsledky
Chyby, šílené chyby...
Mapový trénink - vrstevnicovka (06.04.2017)
Čtvrtek 6 duben 2017
Kategorie: Tréninky
Čupek, L. Bjolek/BFM, CZE
vrstevnicový middle
Pomalejší tempo...
Mistrovství MSK ve sprintu (3. JKŽ), Český Těšín (01.04.2017)
Sprinty opravdu nejsou moje nejsilnější stránka, ale nakonec dělené první místo a postup na MČR, takže spokojenost.
Mistrovství MSK noční (2. JKŽ), Nošovice (25.03.2017)
Sobota 25 březen 2017
Kategorie: Závody
Řečiště Morávky - sever, BFM, CZE
NOB|Výsledky
Chyby, chyby, chyby...
11. SZL, Borová (18.03.2017)
Sobota 18 březen 2017
Kategorie: Zimní liga
Zbojnička 2016, SOP, CZE
paměťák|Výsledky
Tradiční paměťový závod na závěr zimní ligy - na každé druhé kontrole výřez mapy s následující dvojicí. Pěkný ...
10. SZL, Hulváky (11.03.2017)
Sobota 11 březen 2017
Kategorie: Zimní liga
Mariánské Benátky, Juřeníkovi, CZE
prodloužený sprint|Výsledky
Chyba v postupu na K7
9. SZL, Ostrava-Hrabůvka (04.03.2017)
Sobota 4 březen 2017
Kategorie: Zimní liga
Jubilejní kolonie, Juřeníkovi, CZE
sprint|Výsledky
K14 jsem si docela zahledal, stromy byly zmapovány špatně. K15 zase byla postavená špatně. Ale závod to byl hezký, příje...
Zlínský orientační maraton (25.02.2017)
Sobota 25 únor 2017
Kategorie: Zimní liga
Vracov, TZL, CZE
dlouhá trať
6. SZL, Ostrava-Vítkovice (14.01.2017)
Sobota 14 leden 2017
Kategorie: Závody
Fakultka, Z. Vývoda, CZE
krátká trať|Výsledky
Moc hezký závod za příjemného počasí.