Jazyk: českyčeskyEnglishEnglishčeskyčesky | DOMA 3.0.6
RSS kanál

Digitální archív orienťáckých map

Vítejte v archívu!

QuickRoute upravený pro www.bestik.cz/mapy si stáhněte zde. Umožňuje publikovat rovnou informace jako Délka tratě a Převýšení, dále automaticky přenáší kromě mapy i mapu bez postupů. Postupy se pak dají přepínat v detailu mapy...
Návod pro nové uživatele.

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Petr Vaněk OŽ Vysočina 19.09.2020 Závody 19.09.2020 17:51
Stepan Dlabaja Sokolí 18.09.2020 Tréninky 18.09.2020 21:54
Katarína Labašová MT (nočák) 16.09.2020 Tréningy 17.09.2020 17:31
Petr Vaněk O-liga 2020 #15 (Prokopák) 15.09.2020 Tréninky 15.09.2020 21:15
Tomáš Vavřík 3. OŽ Valašské oblasti 12.09.2020 Závody 13.09.2020 10:26
Milan Svěchota OŽ Valašské oblasti 12.09.2020 Závody 12.09.2020 22:45
Stepan Dlabaja Oblž 12.09.2020 Závody 14.09.2020 11:48
Tomáš Vavřík OŽ Valašské oblasti - sprint 12.09.2020 Závody 13.09.2020 10:14
Standa Mokrý JmL Tetčice 12.09.2020 Závody - OB 14.09.2020 18:12
Milan Svěchota 2. OŽ Val. obl.+ MVO ve sprintu 12.09.2020 Závody 12.09.2020 22:21

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Tomáš Vavřík AMČR sprint 3 Standa 07.09.2020 17:24
Milan Svěchota 1. PKŽ Pozděchov 1 jindra 06.09.2020 18:49
Milan Svěchota Grand Prix Silesia 2020 E3 2 Milan 19.07.2020 00:05
Tomáš Vavřík Oblastní žebříček HO 1 jindra 30.06.2020 22:09
Petr Bašus Sedum chlebu middle 1 sosna 12.05.2020 08:00
Tomáš Vavřík MT Štramberk 1 Josef Juřeník 03.05.2020 11:51
Milan Svěchota Mapový trénink - Landek 1 V. Petr 19.04.2020 20:35
Milan Svěchota XIII Grand Prix Lotna 2019 - krátká trať 1 mlynko 22.10.2019 00:34
Milan Svěchota HSH Vysočina Cup - E1 2 Milan 14.07.2019 23:37
Milan Svěchota 4. ŽB Morava - klasika 1 Jindra 17.06.2019 22:50

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Jan Petržela 72 MČR long 2017 24.09.2017 25.09.2017 13:00
David Aleš 63 3. OB liga 26.01.2014 06.02.2014 15:45
Petr Bašus 247 10. Pražská MTBO liga 03.09.2020 10.09.2020 14:06
Michal Besta 229 Tre Skåningar och en Dansk, E2 15.06.2013 23.06.2013 17:20
Martin Chmelař 6 CSM E2 03.08.2013 05.08.2013 15:37
Stepan Dlabaja 6 Sokolí 18.09.2020 18.09.2020 21:54
Radek Dvořáček 30 Magnus cup E4 18.08.2013 26.08.2013 14:43
Jan Fousek 41 6.PKŽ - Jankovec 23.10.2010 26.10.2010 21:14
Jakub Glonek 43 MČR middle 2013 - H21A final 30.12.2017 08.01.2018 22:13
Filip Hadač 18 10 mila 01.05.2010 03.05.2010 10:37
David Hepner 55 MČR klubů (DH175) 08.10.2017 10.10.2017 17:20
Vladimíra Horáčková 56 6. SZL Kozy Polsko 02.03.2019 02.03.2019 18:44
Vendula Horčičková 234 RD WOC kemp - "selection" long 08.07.2018 08.07.2018 21:14
Štěpán Hrobař 56 Adamna Cup 17.03.2013 18.03.2013 13:09
Lucie Janoušková 7 MČR sprint 19.05.2018 28.05.2018 18:45
Michal Jirka 8 MČR krátká - finále H21C 23.06.2013 25.06.2013 21:35
Tomáš Kalina 15 ONOS Cup 18.02.2018 20.02.2018 14:50
Jakub Kamenický 100 Velikonočko: štafety (2.úsek) 28.03.2016 29.03.2016 20:00
Martin Klícha 46 O-intervaly 26.09.2013 26.09.2013 12:37
Jana Knapová 8 long NOR Tvete 07.08.2016 08.08.2016 09:56
Tomáš Kobr 153 Middle zelené peklo 26.03.2019 26.03.2019 20:59
Tomáš Kopec 13 HROB 2013 - neděle 03.11.2013 04.11.2013 09:41
Vojta Král 32 Rumcajsovy míle E3 19.07.2020 22.07.2020 14:39
Pavel Kubát 260 Jarní pohár 23.03.2019 25.03.2019 22:57
Katarína Labašová 484 MT (nočák) 16.09.2020 17.09.2020 17:31
Radek Laciga 8 WMOC 2017 29.04.2017 15.05.2017 02:59
Petr Losman 337 MCR_Druzstva 06.10.2019 08.10.2019 17:05
Rafał Mastela 13 10.ŚZL 16.03.2013 18.03.2013 10:12
Marek Minář 22 ČP štafet 27.04.2014 29.04.2014 16:58
Peter Mlynárik 275 Jarný elixír 01.03.2020 02.03.2020 15:46
Standa Mokrý 491 JmL Tetčice 12.09.2020 14.09.2020 18:12
Monika Molnarova 40 Okruhy - 4 26.04.2020 27.04.2020 12:57
Jan Mrázek 161 I8TRF HROB 25.11.2017 25.11.2017 13:57
Štěpán Mudrák 44 TC Barbate #1 - Long 28.02.2019 28.02.2019 14:43
Pavla Myslivcová 3 Zimní azimuty 4 07.02.2015 07.02.2015 18:40
Boris Navrátil 4 OZLOB 07.01.2012 07.01.2012 14:49
Ája Neradová 39 Oblastní žebříček JO 8 31.10.2015 01.11.2015 19:36
Radek Nožka 20 Middle Jakuszyce 17.07.2016 20.07.2016 18:56
Miloš Nykodým 489 ČPŠ(4.) Třemešek 12.05.2019 16.05.2019 12:11
Jirka Otrusina 50 Magnus Cup - E4 18.08.2013 20.08.2013 20:16
Jan Palas 205 MČR klasika Raspenava - kvalifikace 23.09.2017 10.10.2017 17:16
Vendula Pannová 2 6. ŽB-Morava, OŽ 04.06.2017 07.06.2017 19:52
Jan Panovec 145 Soustředko VIC 21.05.2016 26.06.2016 14:45
Vašek Pelc 47 14.04.2013 16.04.2013 22:14
Martin Poklop 143 MČR družstev 12.10.2014 20.10.2014 15:28
Honza Rusin 9 VD Doksy2015 Sprint 10.02.2015 19.02.2015 19:33
Radek Sedlák 5 1.VCP 2013- Dubinka-SHK 06.04.2013 07.04.2013 15:45
Jakub Škoda 114 MČR klasika finále H21B 22.09.2019 23.09.2019 14:46
Eda Šmehlík 140 MČR družstev Tis u Blatna 06.10.2019 10.10.2019 19:58
Jakub Stoszek 174 Rumcajsovy mile - E3 12.08.2018 17.08.2018 09:41
Petr Strachota 13 OŽ HO 21.04.2012 22.04.2012 22:14
Milan Svěchota 486 OŽ Valašské oblasti 12.09.2020 12.09.2020 22:45
Ondřej Švirák 147 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati 18.06.2016 19.12.2016 19:20
Martin Tichý 18 H50 16.09.2017 16.09.2017 21:58
Pepa Tržický 2 Josef Trzicky 25.03.2012 25.03.2012 20:30
Tomáš Udržal 21 Spindl Sprint 2.kolo 17.08.2020 17.08.2020 22:26
Petr Vaněk 302 OŽ Vysočina 19.09.2020 19.09.2020 17:51
Tomáš Vavřík 367 3. OŽ Valašské oblasti 12.09.2020 13.09.2020 10:26
Jirka Vlach 168 MT skalka 20.06.2020 20.06.2020 19:20
Oldřich Vlach 10 Magnus Cup - E4 18.08.2013 23.08.2013 18:42
Roman Vlček 113 Boří 03.04.2020 03.04.2020 16:20
Jana Vývodová 41 Grand Prix Silesia 2015 - 5.etapa 16.08.2015 17.08.2015 20:35
Lucka Weissová 165 Kiruna training 24.07.2013 31.07.2013 18:01
Pepek Zajíc 87 Bielsko Biala 20.09.2018 22.09.2018 22:42
Petr Žaloudek 21 PéPéčka 2020 E3 23.08.2020 24.08.2020 21:44
Jirka Žaloudík 11 Velikonoce ve skalách 2013 - E3 31.03.2013 18.02.2014 14:04
Roman Zbranek 163 Lipica open E2 10.03.2013 11.03.2013 13:13
Zbyněk Žebrák 32 Brutus Extreme Orienteering - 2. etapa 20.03.2011 28.03.2011 08:08