Jazyk: českyčeskyEnglishEnglishčeskyčesky | DOMA 3.0.5
RSS kanál

Digitální archív orienťáckých map

Vítejte v archívu!

QuickRoute upravený pro www.bestik.cz/mapy si stáhněte zde. Umožňuje publikovat rovnou informace jako Délka tratě a Převýšení, dále automaticky přenáší kromě mapy i mapu bez postupů. Postupy se pak dají přepínat v detailu mapy...
Návod pro nové uživatele.

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Tomáš Vavřík Slovak Karst cup, E4 11.08.2019 Závody 17.08.2019 19:20
Milan Svěchota Karst Cup - E4 11.08.2019 Závody 12.08.2019 19:05
Milan Svěchota Karst Cup - E3 10.08.2019 Závody 12.08.2019 18:46
Tomáš Vavřík Slovak Karst cup, E3 10.08.2019 Závody 17.08.2019 19:11
Katarína Labašová Karst cup E3 10.08.2019 Preteky 18.08.2019 22:02
Milan Svěchota Karst Cup - E2 10.08.2019 Závody 12.08.2019 18:29
Katarína Labašová Karst cup E2 10.08.2019 Preteky 18.08.2019 21:41
Tomáš Vavřík Slovak Karst cup, E2 10.08.2019 Závody 17.08.2019 19:04
Milan Svěchota Karst Cup - E1 09.08.2019 Závody 12.08.2019 18:12
Tomáš Vavřík Slovak Karst cup, E1 09.08.2019 Závody 17.08.2019 18:55
Milan Svěchota Beke Cup 03.08.2019 Tréninky 12.08.2019 17:51
Tomáš Vavřík O-Ringen, E5 27.07.2019 Závody 29.07.2019 18:53
Petr Bašus OOcup 2019 - E3 - H45 - middle 26.07.2019 Závody 01.08.2019 15:21
Tomáš Vavřík O-Ringen, E4 26.07.2019 Závody 29.07.2019 18:43
Tomáš Vavřík O-Ringen, E3 25.07.2019 Závody 29.07.2019 18:37
Petr Bašus OOcup 2019 - E2 - H45 - long 25.07.2019 Závody 01.08.2019 14:56
Petr Bašus OOcup 2019 - E1 - H45 24.07.2019 Závody 01.08.2019 14:25
Jirka Vlach bohemia 2019 E1 24.07.2019 Závody 02.08.2019 09:53
Tomáš Vavřík O-Ringen, E2 23.07.2019 Závody 29.07.2019 18:28
Tomáš Vavřík O-Ringen, E1 22.07.2019 Závody 29.07.2019 18:19

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Milan Svěchota HSH Vysočina Cup - E1 2 Milan 14.07.2019 23:37
Milan Svěchota 4. ŽB Morava - klasika 1 Jindra 17.06.2019 22:50
Tomáš Vavřík 2. SZL - Mikuláš 2018 1 Roman Zbranek 02.12.2018 22:19
Peter Mlynárik oddílový přebor ZBM 2E 2 mlynko 21.11.2018 16:45
Milan Svěchota Hrob 2018 - sobota HH40 1 Martin 05.11.2018 19:58
Milan Svěchota Hrob 2018 - neděle HH40 1 Martin 05.11.2018 19:47
Milan Svěchota Okresní liga mládeže - Opava 18. závod 3 Standa 20.10.2018 21:37
Tomáš Vavřík Přebor škol 2 Pepek 19.10.2018 13:32
Milan Svěchota Bíelsko - Biala NOCA, - E1 2 Milan 21.09.2018 22:37
Katarína Labašová WOC - long 1 Josef 22.08.2018 06:10

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Jan Petržela 72 MČR long 2017 24.09.2017 25.09.2017 13:00
David Aleš 63 3. OB liga 26.01.2014 06.02.2014 15:45
Vojtěch Bartoš 0
Petr Bašus 233 OOcup 2019 - E3 - H45 - middle 26.07.2019 01.08.2019 15:21
Michal Besta 229 Tre Skåningar och en Dansk, E2 15.06.2013 23.06.2013 17:20
Simona Chládková 0
Martin Chmelař 6 CSM E2 03.08.2013 05.08.2013 15:37
Štěpán Dlabaja 0
Tomáš Dlabaja 63 ZA - long 04.06.2017 04.06.2017 16:08
Radek Dvořáček 30 Magnus cup E4 18.08.2013 26.08.2013 14:43
Jan Fousek 41 6.PKŽ - Jankovec 23.10.2010 26.10.2010 21:14
Jakub Glonek 43 MČR middle 2013 - H21A final 30.12.2017 08.01.2018 22:13
Filip Hadač 18 10 mila 01.05.2010 03.05.2010 10:37
David Hepner 55 MČR klubů (DH175) 08.10.2017 10.10.2017 17:20
Vladimíra Horáčková 56 6. SZL Kozy Polsko 02.03.2019 02.03.2019 18:44
Vendula Horčičková 234 RD WOC kemp - "selection" long 08.07.2018 08.07.2018 21:14
Štěpán Hrobař 56 Adamna Cup 17.03.2013 18.03.2013 13:09
Adélka Indráková 31 Nominačky ME 2008 08.03.2015 08.03.2015 17:44
Lucie Janoušková 7 MČR sprint 19.05.2018 28.05.2018 18:45
Michal Jirka 8 MČR krátká - finále H21C 23.06.2013 25.06.2013 21:35
Tomáš Kalina 15 ONOS Cup 18.02.2018 20.02.2018 14:50
Jakub Kamenický 100 Velikonočko: štafety (2.úsek) 28.03.2016 29.03.2016 20:00
Andrea Kameníková 0
Martin Klícha 46 O-intervaly 26.09.2013 26.09.2013 12:37
Jana Knapová 8 long NOR Tvete 07.08.2016 08.08.2016 09:56
Tomáš Kobr 153 Middle zelené peklo 26.03.2019 26.03.2019 20:59
Tomáš Kopec 13 HROB 2013 - neděle 03.11.2013 04.11.2013 09:41
Jan Král 0
Pavel Kubát 260 Jarní pohár 23.03.2019 25.03.2019 22:57
Katarína Labašová 457 Karst cup E3 10.08.2019 18.08.2019 22:02
Radek Laciga 8 WMOC 2017 29.04.2017 15.05.2017 02:59
Petr Losman 334 Dundova Ackova klasika 02.07.2019 15.07.2019 13:01
Ota Maceček 0
Rafał Mastela 13 10.ŚZL 16.03.2013 18.03.2013 10:12
Lenka Mechlová 0
Marek Minář 22 ČP štafet 27.04.2014 29.04.2014 16:58
Peter Mlynárik 256 MTBO Plzeň E5 08.07.2019 14.07.2019 12:26
Standa Mokrý 438 O'France E5 - long chasing start 12.07.2019 18.07.2019 23:13
Jan Mrázek 161 I8TRF HROB 25.11.2017 25.11.2017 13:57
Štěpán Mudrák 44 TC Barbate #1 - Long 28.02.2019 28.02.2019 14:43
Pavla Myslivcová 3 Zimní azimuty 4 07.02.2015 07.02.2015 18:40
Boris Navrátil 4 OZLOB 07.01.2012 07.01.2012 14:49
Ája Neradová 39 Oblastní žebříček JO 8 31.10.2015 01.11.2015 19:36
Radek Nožka 20 Middle Jakuszyce 17.07.2016 20.07.2016 18:56
Miloš Nykodým 489 ČPŠ(4.) Třemešek 12.05.2019 16.05.2019 12:11
Marek Otruba 0
Jirka Otrusina 50 Magnus Cup - E4 18.08.2013 20.08.2013 20:16
Roman Paclík 0
Jan Palas 205 MČR klasika Raspenava - kvalifikace 23.09.2017 10.10.2017 17:16
Vendula Pannová 2 6. ŽB-Morava, OŽ 04.06.2017 07.06.2017 19:52
Jan Panovec 145 Soustředko VIC 21.05.2016 26.06.2016 14:45
Vašek Pelc 47 14.04.2013 16.04.2013 22:14
Martin Poklop 143 MČR družstev 12.10.2014 20.10.2014 15:28
Jan Procházka 111 MODaL 03.02.2018 03.02.2018 16:56
Honza Rusin 9 VD Doksy2015 Sprint 10.02.2015 19.02.2015 19:33
Radek Sedlák 5 1.VCP 2013- Dubinka-SHK 06.04.2013 07.04.2013 15:45
Jakub Škoda 111 10Mila 2019 Östra-Göinge 27.04.2019 30.04.2019 13:16
Eda Šmehlík 137 ČPŠ Třemošná - neděle 27.05.2018 27.05.2018 21:56
Kája Staňová 0
Jakub Stoszek 174 Rumcajsovy mile - E3 12.08.2018 17.08.2018 09:41
Petr Strachota 13 OŽ HO 21.04.2012 22.04.2012 22:14
Milan Svěchota 422 Karst Cup - E4 11.08.2019 12.08.2019 19:05
Ondřej Švirák 147 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati 18.06.2016 19.12.2016 19:20
Martin Tichý 18 H50 16.09.2017 16.09.2017 21:58
Pepa Tržický 2 Josef Trzicky 25.03.2012 25.03.2012 20:30
Tomáš Udržal 19 ZMT Koliba B 03.01.2018 04.01.2018 20:43
Petr Uher 0
Petr Vaněk 267 MČR KT - kvalifikace 22.06.2019 27.06.2019 10:15
Tomáš Vavřík 295 Slovak Karst cup, E4 11.08.2019 17.08.2019 19:20
Jirka Vlach 160 bohemia 2019 E1 24.07.2019 02.08.2019 09:53
Oldřich Vlach 10 Magnus Cup - E4 18.08.2013 23.08.2013 18:42
Roman Vlček 112 HZL Horka nad Moravou 08.12.2018 29.01.2019 17:21
Jana Vývodová 41 Grand Prix Silesia 2015 - 5.etapa 16.08.2015 17.08.2015 20:35
Lucka Weissová 165 Kiruna training 24.07.2013 31.07.2013 18:01
Pepek Zajíc 87 Bielsko Biala 20.09.2018 22.09.2018 22:42
Petr Žaloudek 19 Veřejný závod Bedřichov middle 05.08.2018 05.08.2018 21:02
Jirka Žaloudík 11 Velikonoce ve skalách 2013 - E3 31.03.2013 18.02.2014 14:04
Roman Zbranek 163 Lipica open E2 10.03.2013 11.03.2013 13:13
Zbyněk Žebrák 32 Brutus Extreme Orienteering - 2. etapa 20.03.2011 28.03.2011 08:08
Jan Zháňal 3 Nočák - Bílý potok 25.01.2013 25.01.2013 21:27