RSS kanál

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

 Český pohár v MTBO  (02.06.2019)
Neděle 2 červen 2019
Kategorie: závody MTBO (OC)
Ves Svaté Kateřiny, Chotěvice, TJ Spartak Vrchlabí, CZE
long|Výsledky
Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati (01.06.2019)
Sobota 1 červen 2019
Kategorie: závody MTBO (OC)
Ves Svaté Kateřiny, Chotěvice, TJ Spartak Vrchlabí, CZE
middle|Výsledky
Majstrová SR v OB v šprinte (25.05.2019)
Sobota 25 květen 2019
Kategorie: závody OB
Trnava, Klub orientačného behu Sokol Pezinok, SVK
šprint|Výsledky
Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet (19.05.2019)
Neděle 19 květen 2019
Kategorie: závody OB
Pardubice, Polabiny 3, LPU - OK Lokomotiva Pardubice, CZE
šprintové štafety|Výsledky
 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu (18.05.2019)
Sobota 18 květen 2019
Kategorie: závody OB
Čáslav, atletický stadión Vodranty, LPU - OK Lokomotiva Pardubice, CZE
šprint|Výsledky
3.  ZÁVOD ČESKÉHO POHÁRU ŠTAFET 2019 (11.05.2019)
Sobota 11 květen 2019
Kategorie: závody OB
Rekreační areál Třemešek, Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. (KSU), CZE
štafety, úsek 2
Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A (11.05.2019)
Sobota 11 květen 2019
Kategorie: závody OB
Pavlínin dvůr, Fialova 1, Šumperk, KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk, CZE
šprint|Výsledky
3. kolo Českého poháru MTBO 2019 (05.05.2019)
Neděle 5 květen 2019
Kategorie: závody MTBO (OC)
Autokemp Stříbrný rybník, Hradec Králové – Malšova, MTBO Racing team Hradec Králové, CZE
klasická trať (long) |Výsledky
 2. kolo Českého poháru MTBO 2019 (04.05.2019)
Sobota 4 květen 2019
Kategorie: závody MTBO (OC)
Autokemp Stříbrný rybník, Hradec Králové – Malšova, MTBO Racing team Hradec Králové, CZE
zkrácená trať (middle short) |Výsledky
 1. kolo Českého poháru MTBO 2019 (04.05.2019)
Sobota 4 květen 2019
Kategorie: závody MTBO (OC)
Autokemp Stříbrný rybník, Hradec Králové – Malšova, MTBO Racing team Hradec Králové, CZE
krátká trať (middle mass)|Výsledky
DISK zle orazená uzlová...
Pannon MTBO, Maďarský pohár (28.04.2019)
Neděle 28 duben 2019
Kategorie: závody MTBO (OC)
Balatonalmádi, Tapolca Honvéd SE, HUN
long|Výsledky
Pannon MTBO, Maďarský pohár (27.04.2019)
Sobota 27 duben 2019
Kategorie: závody MTBO (OC)
Balatonalmádi A Green, Tapolca Honvéd SE, HUN
šprintové štafety, úsek 3|Výsledky
Pannon MTBO, Maďarský pohár (27.04.2019)
Sobota 27 duben 2019
Kategorie: závody MTBO (OC)
Balatonalmádi A Green, Tapolca Honvéd SE, HUN
šprintové štafety, úsek 1|Výsledky
Pannon MTBO, Maďarský pohár (27.04.2019)
Sobota 27 duben 2019
Kategorie: závody MTBO (OC)
Balatonalmádi, Tapolca Honvéd SE, HUN
šprint|Výsledky
CESOM E2 (07.04.2019)
Neděle 7 duben 2019
Kategorie: závody OB
Šaštín, Gazárka, KOBRA Bratislava, SVK
long|Výsledky
CESOM E1 (06.04.2019)
Sobota 6 duben 2019
Kategorie: závody OB
Šaštín, Gazárka, KOBRA Bratislava, SVK
middle|Výsledky
Yeti zima cup (20.01.2019)
Neděle 20 leden 2019
Kategorie: závody OB
Bratislava, Petržalka Ekon.univ, Rapid Bratislava, SVK
dlhší šprint|Výsledky
Trojkráľový OB (06.01.2019)
Neděle 6 leden 2019
Kategorie: závody OB
Pezinok, Sokol Pezinok, SVK
middle|Výsledky