RSS kanál

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup (17.09.2017)
Neděle 17 září 2017
Kategorie: závody OB
Nižný Klátov, ATU Košice, SVK
middle|Výsledky
Majstrovstvá Slovenska v OB - dlhá trať (16.09.2017)
Sobota 16 září 2017
Kategorie: závody OB
Nižný Klátov, ATU Košice, SVK
long|Výsledky
Majstrovstvá Slovenska v OB - šprint (15.09.2017)
Pátek 15 září 2017
Kategorie: závody OB
Košice, sídlisko Nad Jazerom, ATU Košice, SVK
šprint|Výsledky
MTBO days AUT, SVK, WRE (16.07.2017)
Neděle 16 červenec 2017
Kategorie: závody MTBO (OC)
Bad Vöslau, OLT Transdanubien, AUT
long|Výsledky
MTBO days AUT, SVK, WRE (15.07.2017)
Sobota 15 červenec 2017
Kategorie: závody MTBO (OC)
Bad Vöslau, OLT Transdanubien, AUT
middle|Výsledky
MTBO days AUT, SVK, WRE 1 časť (15.07.2017)
Sobota 15 červenec 2017
Kategorie: závody MTBO (OC)
Bad Vöslau, OLT Transdanubien, AUT
middle|Výsledky
MTBO days AUT, SVK, WRE - 2 časť (15.07.2017)
Sobota 15 červenec 2017
Kategorie: závody MTBO (OC)
Blumau- Neurisshof, OLT Transdanubien, AUT
šprint|Výsledky
MTBO days AUT, SVK, WRE - 1 časť (15.07.2017)
Sobota 15 červenec 2017
Kategorie: závody MTBO (OC)
Blumau- Neurisshof, OLT Transdanubien, AUT
šprint|Výsledky
5 dní MTBO Plzeň 4E (09.07.2017)
Neděle 9 červenec 2017
Kategorie: závody MTBO (OC)
Plasy, KOS Slávia Plzeň, CZE
semifreeorder|Výsledky
5 dní MTBO Plzeň 3E (08.07.2017)
Sobota 8 červenec 2017
Kategorie: závody MTBO (OC)
Dobříč, KOS Slávia Plzeň, CZE
long|Výsledky
5 dní MTBO Plzeň štafety (07.07.2017)
Pátek 7 červenec 2017
Kategorie: závody MTBO (OC)
Plasy, KOS Slávia Plzeň, CZE
štafety, úsek 2|Výsledky
5 dní MTBO Plzeň 2E (06.07.2017)
Čtvrtek 6 červenec 2017
Kategorie: závody MTBO (OC)
Plasy, KOS Slávia Plzeň, CZE
šprint|Výsledky
5 dní MTBO Plzeň (05.07.2017)
Středa 5 červenec 2017
Kategorie: závody MTBO (OC)
Plasy, KOS Slávia Plzeň, CZE
middle|Výsledky
Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati, Český pohár MTBO – 6. kolo (11.06.2017)
Neděle 11 červen 2017
Kategorie: závody MTBO (OC)
Zvánovice, Hotel Legner, KNC - Sokol Kostelec n. Černými lesy, CZE
long|Výsledky
 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati, Český pohár MTBO – 5. kolo (10.06.2017)
Sobota 10 červen 2017
Kategorie: závody MTBO (OC)
Zvánovice, Hotel Legner, KNC - Sokol Kostelec n. Černými lesy, CZE
middle|Výsledky
M SR štafety (04.06.2017)
Neděle 4 červen 2017
Kategorie: závody OB
Kysak, KOB Kysak, SVK
štafety, úsek 3|Výsledky
zložili sme iba OPEN štafetu
M SR middle (03.06.2017)
Sobota 3 červen 2017
Kategorie: závody OB
Kysak, KOB Kysak, SVK
middle|Výsledky
les jedna veľká džungla
ČP MTBO 4.kolo (28.05.2017)
Neděle 28 květen 2017
Kategorie: závody MTBO (OC)
Šumperk, Bludov – Vlčí Důl, LKT 80 Šumperk, CZE
long|Výsledky
ČP MTBO 3.kolo (27.05.2017)
Sobota 27 květen 2017
Kategorie: závody MTBO (OC)
Šumperk, Bludov - Vlčí Důl, LKT 80 Šumperk, CZE
middle|Výsledky
SRJ - Inov8 cup (21.05.2017)
Neděle 21 květen 2017
Kategorie: závody OB
Pezinok, Kučišdorfská dolina, KOB Sokol Pezinok, SVK
long|Výsledky
SRJ - INOV8 cup (20.05.2017)
Sobota 20 květen 2017
Kategorie: závody OB
Modra - horáreň pod Širokým, KOB Sokol Pezinok, SVK
middle|Výsledky
hnusná chyba na 6
Český pohár MTBO 2. kolo (07.05.2017)
Neděle 7 květen 2017
Kategorie: závody MTBO (OC)
Jesenice, Svatý Hubert, JES - OK Rakovník, CZE
middle|Výsledky
Český pohár MTBO 1. kolo (06.05.2017)
Sobota 6 květen 2017
Kategorie: závody MTBO (OC)
Jesenice, Svatý Hubert, JES - OK Rakovník, CZE
ultra long|Výsledky
Pannon MTBO, HUN, SVK pohár (30.04.2017)
Neděle 30 duben 2017
Kategorie: závody MTBO (OC)
Veszprém, Márkó, Tapolcai Honvéd SE, HUN
middle|Výsledky
medzi 5 a 6 defekt a na 6 som musel vzdať
Pannon MTBO (29.04.2017)
Sobota 29 duben 2017
Kategorie: závody MTBO (OC)
Veszprém, Márkó, Tapolcai Honvéd SE, HUN
šprintové štafety, úsek 3|Výsledky
Pannon MTBO (29.04.2017)
Sobota 29 duben 2017
Kategorie: závody MTBO (OC)
Veszprém, Márkó, Tapolcai Honvéd SE, HUN
šprintové štafety, úsek 1|Výsledky
Pannon MTBO, HUN, SVK pohár (29.04.2017)
Sobota 29 duben 2017
Kategorie: závody MTBO (OC)
Veszprém, Márkó, Tapolcai Honvéd SE, HUN
šprint|Výsledky
CESOM 2E (02.04.2017)
Neděle 2 duben 2017
Kategorie: závody OB
Lakšárska Nová Ves, KOBRA Bratislava, SVK
long|Výsledky
CESOM 1E (01.04.2017)
Sobota 1 duben 2017
Kategorie: závody OB
Lakšárska Nová Ves, KOBRA Bratislava, SVK
middle|Výsledky
šprintové štafety Snežienky a Machri (26.03.2017)
Neděle 26 březen 2017
Kategorie: závody OB
Bad Deutsch Altenburg, ŠK Sandberg Bratislava, AUT
šprintové štafety, úsek 3|Výsledky
Snežienky a Machri (26.03.2017)
Neděle 26 březen 2017
Kategorie: závody OB
Bad Deutsch Altenburg, ŠK Sandberg Bratislava, AUT
šprint|Výsledky
Valentínske srdce (12.02.2017)
Neděle 12 únor 2017
Kategorie: závody OB
Limbach, Sokol Pezinok, SVK
šprint|Výsledky
Ťažšie čitateľné dohľadávky napr. KS 2
Valentínsky Sporko (11.02.2017)
Sobota 11 únor 2017
Kategorie: závody OB
Bratislava - Rusovce, Kobra Bratislava, SVK
šprint|Výsledky
mimo chodníkov všetko zarastené (biela zďaleka nebola čistý les) inak pekné preteky škoda dohľadávky KS 3 a postupu na K...
Hromniční trápení (04.02.2017)
Sobota 4 únor 2017
Kategorie: závody OB
Blansko, RBK Blansko, CZE
šprint|Výsledky
Yeti Zima Cup (29.01.2017)
Neděle 29 leden 2017
Kategorie: závody OB
areál SAV, Rapid Bratislava, SVK
šprint|Výsledky
škoda malých chybičiek hlavne na zberku
zimná liga Wien (28.01.2017)
Sobota 28 leden 2017
Kategorie: závody OB
Wien, Wulzendorferstrasse, OLG Strock Wien, AUT
šprint|Výsledky
prvé 3 a posledných 5 pevné poradie inak voľný výber, ťažšie čitateľná mapa (aspoň pre moje oči) a zle postavená 4-...
Trojkrálové preteky (06.01.2017)
Pátek 6 leden 2017
Kategorie: závody OB
Pezinok - Pinelka, Sokol Pezinok, SVK
šprint|Výsledky
nevynulovaný čip na štarte, chyba na 6, zlá obuv (bez klincov) = zlý výkon