RSS kanál

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

MT Pohádka máje - vrstevnicovka (19.11.2017)
Neděle 19 listopad 2017
Kategorie: Tréning - OB
Pohádka máje, Jenda, CZE
training
několik nových oplocenek, místy spousta nových i starých ostružin a pár starých kanců (mezi startem a K1 nová oplocenka,...
Juniper open - E2 (druhá část) (12.11.2017)
Neděle 12 listopad 2017
Kategorie: Závody - OB
Bócsa, Hegyisport Szentendre Egyesület and Kalocsai SE, HUN
long|Výsledky
Úplné zmatení na K19. Myslel jsem že už sbíhám do údolíčka s kontrolou, a místo toho jsem se objevil na velké louce a ...
Juniper open - E2 (první část) (12.11.2017)
Neděle 12 listopad 2017
Kategorie: Závody - OB
Bócsa, Hegyisport Szentendre Egyesület and Kalocsai SE, HUN
long|Výsledky
Tentokrát jsem startoval v kategorii poslední, takže sólo výkon od startu až do cíle, ke konci už jsem byl v lese skoro s...
Juniper Open - E1 (11.11.2017)
Sobota 11 listopad 2017
Kategorie: Závody - OB
Bócsa, Hegyisport Szentendre Egyesület and Kalocsai SE, HUN
shortened long|Výsledky
Na K5 obíhačka asi nesmyslná, spletl jsem si čáru K26-27 s cestou. Dohledávka K9 sice podle plánu, ale nevhodného. K15 neu...
Budapešťský hrad - večerní O-prohlídka (10.11.2017)
Pátek 10 listopad 2017
Kategorie: Tréning - OB
Budai Vár, Jenda, HUN
sprint
Neuvěřitelné scenerie nočního Budapešťského hradu a panoramat města okolo. Příjemné zpestření cesty na Juniper Open....
Oddílový přebor Zubří - závěrečné štafety (05.11.2017)
Mapově soustředěná pohodička, ale fyzicky od divácké dost špatný. Už jsem asi starý na party 3 dny v kuse :D Od osmičk...
Oddílový přebor Zubří E2 - scorelauf (04.11.2017)
Začátek nahoru na K51. Výrazně morálně náročnější než dopolední etapa, už mi to moc nešlo. Na postupu K53-K38 jsem ...
Oddílový přebor Zubří - E1 (04.11.2017)
Sobota 4 listopad 2017
Kategorie: Závody - OB
Zubří, ZBM, CZE
middle
Fajn proběhnutí v dobrém tempu, všechno OK až na K7 - v kopci na K jsem dobíhal a předbíhal Drbču s PePrem a pak jsem jim...
Mistrovství Brna v NOPB (02.11.2017)
Čtvrtek 2 listopad 2017
Kategorie: Závody - OB
Řečkovice, Chrobák, CZE
night free order|Výsledky
NOPB = noční orientační parkový běh = večer za tmy, bez čelovky, bez buzoly. Jediná větší chyba do cíle - přehlídnu...
Rodinné štafety (22.10.2017)
Neděle 22 říjen 2017
Kategorie: Závody - OB
Bludný kořen XXV, LPU, CZE
relay, úsek 3/3|Výsledky
poctivý deštivo-horolezecko-bahenní zážitek, včetně brodění dravé řeky a průzkumu neznámého území :)
JmL Kuničky (21.10.2017)
Sobota 21 říjen 2017
Kategorie: Závody - OB
Hálije, RBK, CZE
long|Výsledky
defenzívní taktika "co se dá tak oběhnout" - znám brněnský lesy :)
MČR družstva (08.10.2017)
Neděle 8 říjen 2017
Kategorie: Závody - OB
U Františka, KSU, CZE
team relay, úsek 5/7|Výsledky
MČR štafety (07.10.2017)
Sobota 7 říjen 2017
Kategorie: Závody - OB
Moravský Karlov, KSU, CZE
relay, úsek 3/3|Výsledky
MT Pekárna - první úsek štafet (04.10.2017)
z důvodu pozdního příchodu lehce ulitý start - zařadil jsem se do balíku v údolí na dlouhém postupu na 4
VT Kunčice 05 - první úsek štafet (01.10.2017)
GPSku jsem zapnul až před osmičkou, takže do té doby jsem to musel našvindlovat
VT Kunčice 04 - souboje pod Kunčickou horou (30.09.2017)
6 kousků, z toho první rozklusávací+roznášecí a poslední vyklusávací+sbírací
VT Kunčice - závod Hanáckého žebříčku (30.09.2017)
zbytečně vysoko na jedničku a desítku, problém dostat se z hustníku za desítkou, nepohlídaná dvanáctka a váhání na š...
VT Kunčice 03 - pásy+ shluky (29.09.2017)
Pátek 29 září 2017
Kategorie: Tréning - OB
Bílé kameny, ZBM, CZE
VT Kunčice 02 - seběhy (29.09.2017)
Pátek 29 září 2017
Kategorie: Tréning - OB
Kunčická hora, ZBM, CZE
4 seběhy od želvy na vrcholu a pak závěrečný volně k chatě
ČPŠ Vojice (H21) (17.09.2017)
Neděle 17 září 2017
Kategorie: Závody - OB
Chlum - Maxinec, SJC, CZE
relay, úsek 3/3|Výsledky
ČP sprint - Lázně Bělohrad (H21E) (16.09.2017)
Sobota 16 září 2017
Kategorie: Závody - OB
Lázně Bělohrad, SJC, CZE
sprint|Výsledky
ČPŠ Miletín (H21) (16.09.2017)
Sobota 16 září 2017
Kategorie: Závody - OB
Miletínské lázně, SHK, CZE
relay, úsek 3/3|Výsledky
ŽB Písek - middle (10.09.2017)
Neděle 10 září 2017
Kategorie: Závody - OB
Mehelník, OPI, VCB, CZE
middle|Výsledky
ŽB Písek - long (09.09.2017)
Sobota 9 září 2017
Kategorie: Závody - OB
Svícny, OPI, VCB, CZE
long|Výsledky
PP - e3 (H21E) (27.08.2017)
Neděle 27 srpen 2017
Kategorie: Závody - OB
Bora, TUR, CZE
middle|Výsledky
zbytečně nedočtené skály nad k4, jinak dobrý
PP - e2 (H21E) (26.08.2017)
Sobota 26 srpen 2017
Kategorie: Závody - OB
Skaláček, TUR, CZE
long|Výsledky
PP_e1 (H21E) (25.08.2017)
Pátek 25 srpen 2017
Kategorie: Závody - OB
Trosky, TUR, CZE
middle|Výsledky
VT Švédsko - finale - originál švédský závod (05.08.2017)
Sobota 5 srpen 2017
Kategorie: Závody - OB
Ambjörnarp, OK Tranan, Ulricehamns OK, SWE
middle|Výsledky
Hned za mapovým startem důkladná koupačka v potoce a nejistota na K1, pak už celkem dobrý.
VT Švédsko 12 - middle (04.08.2017)
Pátek 4 srpen 2017
Kategorie: Tréning - OB
Arla, ZBM, SWE
middle
na rozloučení s Arlou
VT Švédsko 11 - sprint (03.08.2017)
Čtvrtek 3 srpen 2017
Kategorie: Tréning - OB
Eskilstuna, ZBM, SWE
sprint
VT Švédsko 10 - sudá-lichá (03.08.2017)
Čtvrtek 3 srpen 2017
Kategorie: Tréning - OB
Sagarsvedet, ZBM, SWE
even-odd
s Jendou
VT Šédsko 09 - štafety (02.08.2017)
Středa 2 srpen 2017
Kategorie: Tréning - OB
Sagarsved, ZBM, SWE
relay, úsek 2/2
s Antonií, nepříjemně nepovedený k1 a k3
VT Švédsko 08 - kombotech (02.08.2017)
Středa 2 srpen 2017
Kategorie: Tréning - OB
Lovsater, ZBM, CZE
kombotech
luxusně kontaktní tréning s Pavlem a od půlky i s Tonym
VT Švédsko 07 - odpočinkový middle (01.08.2017)
s prachbídnou tréningovou morálkou, ale zato s výstupem na rozhlednu :)
VT Švédsko 06 - middle (31.07.2017)
Pondělí 31 červenec 2017
Kategorie: Tréning - OB
Arla Asen, ZBM, SWE
middle
VT Švédsko 05 - long s hromadným startem (31.07.2017)
Pondělí 31 červenec 2017
Kategorie: Tréning - OB
Hogstensmon, ZBM, SWE
long, mass start
VT Švédsko 04 - sem-tamy (30.07.2017)
Neděle 30 červenec 2017
Kategorie: Tréning - OB
Hedmossen, ZBM, CZE
VT Švédsko 03 - middle (30.07.2017)
Neděle 30 červenec 2017
Kategorie: Tréning - OB
Langsvedsmon, ZBM, SWE
middle
VT Švédsko 01 - po cestě v Německu (28.07.2017)
Pátek 28 červenec 2017
Kategorie: Tréning - OB
Melchower Schweiz, ZBM, GER
middle
Botas E3 (16.07.2017)
Neděle 16 červenec 2017
Kategorie: Závody - OB
Míchova skála, CHT, CZE
shortened long|Výsledky
Botas E2 (15.07.2017)
Sobota 15 červenec 2017
Kategorie: Závody - OB
Míchova skála, CHT, CZE
long|Výsledky
Botas E1 (14.07.2017)
Pátek 14 červenec 2017
Kategorie: Závody - OB
Míchova skála, CHT, CZE
middle|Výsledky
Tatry orienteering GPS E4 (09.07.2017)
Neděle 9 červenec 2017
Kategorie: Závody - OB
Pribylinka, RBK, SVK
middle
Tatry orienteering GPS E3 (08.07.2017)
Sobota 8 červenec 2017
Kategorie: Závody - OB
Krivula, RBK, SVK
middle|Výsledky
Tatry orienteering GPS E2 (07.07.2017)
Pátek 7 červenec 2017
Kategorie: Závody - OB
Lehotník, RBK, SVK
long|Výsledky
Tatry orienteering GPS E1 (06.07.2017)
Čtvrtek 6 červenec 2017
Kategorie: Závody - OB
Slabejka, RBK, SVK
long|Výsledky
oblasťák Skřítek (24.06.2017)
Sobota 24 červen 2017
Kategorie: Závody - OB
Černé kameny, KSU, CZE
long|Výsledky
ze začátku mapově rozpačité, pak už dobrý
MČR middle Lipnice - finále (11.06.2017)
Neděle 11 červen 2017
Kategorie: Závody - OB
Zlatý voči, JHB + OSN, CZE
middle|Výsledky
MČR middle Lipnice - kvalifikace (10.06.2017)
Sobota 10 červen 2017
Kategorie: Závody - OB
Ústa pravdy, JHB + OSN, CZE
middle|Výsledky
ČP Řitka long (04.06.2017)
Neděle 4 červen 2017
Kategorie: Závody - OB
Červená hlína, KAM, CZE
long|Výsledky
ČP Řitka middle (03.06.2017)
Sobota 3 červen 2017
Kategorie: Závody - OB
U Trojáku, VSP, CZE
middle|Výsledky
ČPŠ Bílá Voda - neděle (21.05.2017)
Neděle 21 květen 2017
Kategorie: Závody - OB
Od Tří lip, ASU, CZE
relay, úsek 2/3|Výsledky
ČPŠ Bílá Voda - sobota (20.05.2017)
Sobota 20 květen 2017
Kategorie: Závody - OB
Hundorf, ASU, CZE
relay, úsek 3/3|Výsledky
ČP Javorník - sprint (20.05.2017)
Sobota 20 květen 2017
Kategorie: Závody - OB
Židovské schody, ASU, CZE
sprint|Výsledky
ČP Paprsek - middle (14.05.2017)
Neděle 14 květen 2017
Kategorie: Závody - OB
Vindoška, SSU, CZE
middle|Výsledky
Mistrovství Moravy - štafety (23.04.2017)
Neděle 23 duben 2017
Kategorie: Závody - OB
Baťov, TZL, CZE
relay, úsek 2/3|Výsledky
Bílovický koláč (19.02.2017)
Neděle 19 únor 2017
Kategorie: Závody - OB
Bílovice - Hradisko, GBM, CZE
score-o|Výsledky
Začátek na 46, časový limit 30' jsem nestihl o 13 vteřin (= -3 body)
VT Portugalsko 12 - middle (03.02.2017)
Pátek 3 únor 2017
Kategorie: Tréning - OB
Quinta das Lavandas, Jenda, PRT
VT Portugalsko 11 - štafetky (4/4) (02.02.2017)
na k3 jiná farsta
VT Portugalsko 11 - štafetky (2/4) (02.02.2017)
na k1, k4 a k8 jiné farsty
VT Portugalsko 06 - technika (30.01.2017)
Pondělí 30 leden 2017
Kategorie: Tréning - OB
Carapinha, Jenda, PRT
VT Portugalsko 05 - sprint (30.01.2017)
Pondělí 30 leden 2017
Kategorie: Tréning - OB
Amieira do Tejo, Jenda, PRT
VT Portugalsko 04 - hagaby (29.01.2017)
Neděle 29 leden 2017
Kategorie: Tréning - OB
Lage do Meio Dia E, Jenda, PRT
VT Portugalsko 03 - úseky (L) (29.01.2017)
Neděle 29 leden 2017
Kategorie: Tréning - OB
Lage do Meio Dia W, Jenda, PRT
VT Portugalsko 03 - úsekostarty (P) (29.01.2017)
Neděle 29 leden 2017
Kategorie: Tréning - OB
Lage do Meio Dia W, Jenda, PRT
VT Portugalsko 02 - motýlky s hromadným startem (28.01.2017)
Sobota 28 leden 2017
Kategorie: Tréning - OB
Barragem de Povoa e Meadas, Jenda, PRT
VT Portugalsko 01 - koridor (28.01.2017)
Sobota 28 leden 2017
Kategorie: Tréning - OB
Quinta das Lavandas, Jenda, PRT
NOB Říčky (20.01.2017)
Pátek 20 leden 2017
Kategorie: Tréning - OB
Říčky - Mariánské údolí, ZBM, CZE
night-o