RSS kanál

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

ČPŠ Vojice (H21) (17.09.2017)
Neděle 17 září 2017
Kategorie: Závody - OB
Chlum - Maxinec, SJC, CZE
relay, úsek 3/3|Výsledky
ČP sprint - Lázně Bělohrad (H21E) (16.09.2017)
Sobota 16 září 2017
Kategorie: Závody - OB
Lázně Bělohrad, SJC, CZE
sprint|Výsledky
Botas E3 (16.07.2017)
Neděle 16 červenec 2017
Kategorie: Závody - OB
Míchova skála, CHT, CZE
shortened long|Výsledky
Botas E2 (15.07.2017)
Sobota 15 červenec 2017
Kategorie: Závody - OB
Míchova skála, CHT, CZE
long|Výsledky
Botas E1 (14.07.2017)
Pátek 14 červenec 2017
Kategorie: Závody - OB
Míchova skála, CHT, CZE
middle|Výsledky
Tatry orienteering GPS E4 (09.07.2017)
Neděle 9 červenec 2017
Kategorie: Závody - OB
Pribylinka, RBK, SVK
middle
Tatry orienteering GPS E3 (08.07.2017)
Sobota 8 červenec 2017
Kategorie: Závody - OB
Krivula, RBK, SVK
middle|Výsledky
Tatry orienteering GPS E2 (07.07.2017)
Pátek 7 červenec 2017
Kategorie: Závody - OB
Lehotník, RBK, SVK
long|Výsledky
Tatry orienteering GPS E1 (06.07.2017)
Čtvrtek 6 červenec 2017
Kategorie: Závody - OB
Slabejka, RBK, SVK
long|Výsledky
oblasťák Skřítek (24.06.2017)
Sobota 24 červen 2017
Kategorie: Závody - OB
Černé kameny, KSU, CZE
long|Výsledky
ze začátku mapově rozpačité, pak už dobrý
MČR middle Lipnice - finále (11.06.2017)
Neděle 11 červen 2017
Kategorie: Závody - OB
Zlatý voči, JHB + OSN, CZE
middle|Výsledky
MČR middle Lipnice - kvalifikace (10.06.2017)
Sobota 10 červen 2017
Kategorie: Závody - OB
Ústa pravdy, JHB + OSN, CZE
middle|Výsledky
ČP Řitka long (04.06.2017)
Neděle 4 červen 2017
Kategorie: Závody - OB
Červená hlína, KAM, CZE
long|Výsledky
ČP Řitka middle (03.06.2017)
Sobota 3 červen 2017
Kategorie: Závody - OB
U Trojáku, VSP, CZE
middle|Výsledky
ČPŠ Bílá Voda - neděle (21.05.2017)
Neděle 21 květen 2017
Kategorie: Závody - OB
Od Tří lip, ASU, CZE
relay, úsek 2/3|Výsledky
ČPŠ Bílá Voda - sobota (20.05.2017)
Sobota 20 květen 2017
Kategorie: Závody - OB
Hundorf, ASU, CZE
relay, úsek 3/3|Výsledky
ČP Javorník - sprint (20.05.2017)
Sobota 20 květen 2017
Kategorie: Závody - OB
Židovské schody, ASU, CZE
sprint|Výsledky
ČP Paprsek - middle (14.05.2017)
Neděle 14 květen 2017
Kategorie: Závody - OB
Vindoška, SSU, CZE
middle|Výsledky
Mistrovství Moravy - štafety (23.04.2017)
Neděle 23 duben 2017
Kategorie: Závody - OB
Baťov, TZL, CZE
relay, úsek 2/3|Výsledky
Bílovický koláč (19.02.2017)
Neděle 19 únor 2017
Kategorie: Závody - OB
Bílovice - Hradisko, GBM, CZE
score-o|Výsledky
Začátek na 46, časový limit 30' jsem nestihl o 13 vteřin (= -3 body)
VT Portugalsko 12 - middle (03.02.2017)
Pátek 3 únor 2017
Kategorie: Tréning - OB
Quinta das Lavandas, Jenda, PRT
VT Portugalsko 11 - štafetky (4/4) (02.02.2017)
na k3 jiná farsta
VT Portugalsko 11 - štafetky (2/4) (02.02.2017)
na k1, k4 a k8 jiné farsty
VT Portugalsko 06 - technika (30.01.2017)
Pondělí 30 leden 2017
Kategorie: Tréning - OB
Carapinha, Jenda, PRT
VT Portugalsko 05 - sprint (30.01.2017)
Pondělí 30 leden 2017
Kategorie: Tréning - OB
Amieira do Tejo, Jenda, PRT
VT Portugalsko 04 - hagaby (29.01.2017)
Neděle 29 leden 2017
Kategorie: Tréning - OB
Lage do Meio Dia E, Jenda, PRT
VT Portugalsko 03 - úseky (L) (29.01.2017)
Neděle 29 leden 2017
Kategorie: Tréning - OB
Lage do Meio Dia W, Jenda, PRT
VT Portugalsko 03 - úsekostarty (P) (29.01.2017)
Neděle 29 leden 2017
Kategorie: Tréning - OB
Lage do Meio Dia W, Jenda, PRT
VT Portugalsko 02 - motýlky s hromadným startem (28.01.2017)
Sobota 28 leden 2017
Kategorie: Tréning - OB
Barragem de Povoa e Meadas, Jenda, PRT
VT Portugalsko 01 - koridor (28.01.2017)
Sobota 28 leden 2017
Kategorie: Tréning - OB
Quinta das Lavandas, Jenda, PRT
NOB Říčky (20.01.2017)
Pátek 20 leden 2017
Kategorie: Tréning - OB
Říčky - Mariánské údolí, ZBM, CZE
night-o