Jazyk: českyčeskyEnglishEnglishčeskyčesky | DOMA 3.0.6
RSS kanál

Digitální archív orienťáckých map

Vítejte v archívu!

QuickRoute upravený pro www.bestik.cz/mapy si stáhněte zde. Umožňuje publikovat rovnou informace jako Délka tratě a Převýšení, dále automaticky přenáší kromě mapy i mapu bez postupů. Postupy se pak dají přepínat v detailu mapy...
Návod pro nové uživatele.

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Miloš Nykodým Czech champs Middle F | 4th 09.06.2024 Závody 10.06.2024 12:31
Standa Mokrý MČR middle // finále 09.06.2024 Závody - OB 10.06.2024 21:42
Miloš Nykodým Czech champs middle Q | 1st 08.06.2024 Závody 10.06.2024 12:45
Standa Mokrý MČR middle // kvalifikace 08.06.2024 Závody - OB 10.06.2024 21:36
Petr Bašus 3. PPž Milíčák - T5H 05.06.2024 Tréninky 11.06.2024 15:17
Petr Vaněk ŽB Čechy 02.06.2024 Tréninky 11.06.2024 08:13
Petr Bašus ŽB Čechy - Zdechovice - H45B - long 02.06.2024 Závody 03.06.2024 12:36
Tomáš Vavřík 4. ŽB Morava 02.06.2024 Závody 03.06.2024 18:00
Milan Svěchota 4. ŽB Morava 02.06.2024 Závody 02.06.2024 19:10
Miloš Nykodým ŽBM | klása 02.06.2024 Závody 05.06.2024 20:14

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Milan Svěchota 8. JKŽ MSK 2 Milan 13.05.2024 23:13
Tomáš Vavřík Juniper Open E1 2 Tomáš Vavřík 14.11.2023 14:16
Petr Bašus NŽ Čechy - Zdislava - H21B middle 1 Jirka Vlach 01.06.2023 10:48
Tomáš Vavřík MT middle 2 Tomáš Vavřík 12.05.2023 00:04
Tomáš Vavřík 6. JKŽ MSK 1 Rouman 30.04.2023 23:15
Standa Mokrý TC Alicante #05 // sprint Lorca 2 Standa 15.03.2023 15:40
Tomáš Vavřík TK Alicante, Thierryho N 1 mov5901 08.03.2023 21:01
Milan Svěchota 6. Slezská zimní liga - dvojice 2 Milan 22.01.2023 18:35
Miloš Nykodým WC middle final - TRAGEDY 3 Petr Bašus 10.10.2022 12:28
Petr Bašus Dragouní sprint - Vršovice 2 Petr Bašus 11.04.2022 12:30
Tomáš Vavřík 3. JKŽ MSK 2 Tomáš Vavřík 28.03.2022 21:08
Petr Bašus Interkompas - H45A - E3 - middle 2 Petr Bašus 09.09.2021 11:12
Tomáš Vavřík Zlínský (š)krpál, E3 2 Tomáš Vavřík 15.08.2021 18:22
Milan Svěchota Bielsko-Biała Nocą - E1 2 Milan 27.09.2020 23:03
Tomáš Vavřík AMČR sprint 3 Standa 07.09.2020 17:24
Milan Svěchota 1. PKŽ Pozděchov 1 jindra 06.09.2020 18:49
Milan Svěchota Grand Prix Silesia 2020 E3 2 Milan 19.07.2020 00:05
Tomáš Vavřík Oblastní žebříček HO 1 jindra 30.06.2020 22:09
Petr Bašus Sedum chlebu middle 1 sosna 12.05.2020 08:00
Tomáš Vavřík MT Štramberk 1 Josef Juřeník 03.05.2020 11:51

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Jan Petržela 72 MČR long 2017 24.09.2017 25.09.2017 13:00
David Aleš 63 3. OB liga 26.01.2014 06.02.2014 15:45
Petr Bašus 354 3. PPž Milíčák - T5H 05.06.2024 11.06.2024 15:17
Michal Besta 229 Tre Skåningar och en Dansk, E2 15.06.2013 23.06.2013 17:20
Martin Chmelař 6 CSM E2 03.08.2013 05.08.2013 15:37
Stepan Dlabaja 10 MO middle 04.10.2020 06.10.2020 10:48
Radek Dvořáček 30 Magnus cup E4 18.08.2013 26.08.2013 14:43
Jan Fousek 48 2. PKŽ MSK 11.06.2022 12.06.2022 07:52
Jakub Glonek 43 MČR middle 2013 - H21A final 30.12.2017 08.01.2018 22:13
Filip Hadač 18 10 mila 01.05.2010 03.05.2010 10:37
David Hepner 55 MČR klubů (DH175) 08.10.2017 10.10.2017 17:20
Vladimíra Horáčková 56 6. SZL Kozy Polsko 02.03.2019 02.03.2019 18:44
Vendula Horčičková 234 RD WOC kemp - "selection" long 08.07.2018 08.07.2018 21:14
Štěpán Hrobař 56 Adamna Cup 17.03.2013 18.03.2013 13:09
Lucie Janoušková 9 MČR HROB, E2 05.11.2023 10.11.2023 10:25
Michal Jirka 8 MČR krátká - finále H21C 23.06.2013 25.06.2013 21:35
Tomáš Kalina 15 ONOS Cup 18.02.2018 20.02.2018 14:50
Jakub Kamenický 100 Velikonočko: štafety (2.úsek) 28.03.2016 29.03.2016 20:00
Martin Klícha 46 O-intervaly 26.09.2013 26.09.2013 12:37
Kamil Klíma 22 Žebříček A 16.04.2023 16.04.2023 20:22
Jana Knapová 8 long NOR Tvete 07.08.2016 08.08.2016 09:56
Tomáš Kobr 153 Middle zelené peklo 26.03.2019 26.03.2019 20:59
Tomáš Kopec 13 HROB 2013 - neděle 03.11.2013 04.11.2013 09:41
Vojta Král 40 WOC long selections 06.06.2021 09.06.2021 09:49
Pavel Kubát 260 Jarní pohár 23.03.2019 25.03.2019 22:57
Katarína Labašová 565 Preteky Slovenského rebríčka 10.09.2023 15.09.2023 16:19
Radek Laciga 10 čp LOB 31.01.2021 31.01.2021 22:29
Petr Losman 347 VCP_middla 30.05.2021 01.06.2021 15:03
Rafał Mastela 13 10.ŚZL 16.03.2013 18.03.2013 10:12
Marek Minář 22 ČP štafet 27.04.2014 29.04.2014 16:58
Peter Mlynárik 396 OR Spoznaj les 01.06.2024 02.06.2024 08:53
Standa Mokrý 770 MČR middle // finále 09.06.2024 10.06.2024 21:42
Monika Molnarova 76 JML Kobeřice u Brna 16.10.2021 17.10.2021 18:34
Jan Mrázek 161 I8TRF HROB 25.11.2017 25.11.2017 13:57
Štěpán Mudrák 44 TC Barbate #1 - Long 28.02.2019 28.02.2019 14:43
Pavla Myslivcová 3 Zimní azimuty 4 07.02.2015 07.02.2015 18:40
Boris Navrátil 4 OZLOB 07.01.2012 07.01.2012 14:49
Ája Neradová 39 Oblastní žebříček JO 8 31.10.2015 01.11.2015 19:36
Radek Nožka 20 Middle Jakuszyce 17.07.2016 20.07.2016 18:56
Miloš Nykodým 734 Czech champs Middle F | 4th 09.06.2024 10.06.2024 12:31
Jirka Otrusina 50 Magnus Cup - E4 18.08.2013 20.08.2013 20:16
Jan Palas 205 MČR klasika Raspenava - kvalifikace 23.09.2017 10.10.2017 17:16
Vendula Pannová 2 6. ŽB-Morava, OŽ 04.06.2017 07.06.2017 19:52
Jan Panovec 145 Soustředko VIC 21.05.2016 26.06.2016 14:45
Vašek Pelc 47 14.04.2013 16.04.2013 22:14
Martin Poklop 143 MČR družstev 12.10.2014 20.10.2014 15:28
Honza Rusin 9 VD Doksy2015 Sprint 10.02.2015 19.02.2015 19:33
Radek Sedlák 5 1.VCP 2013- Dubinka-SHK 06.04.2013 07.04.2013 15:45
Johanka Šimková 8 26.11.2022 06.12.2022 17:25
Jakub Škoda 115 MČR middle 03.10.2020 05.10.2020 22:00
Eda Šmehlík 140 MČR družstev Tis u Blatna 06.10.2019 10.10.2019 19:58
Jakub Stoszek 176 7. PKŽ MSKS 23.10.2021 25.10.2021 15:58
Petr Strachota 13 OŽ HO 21.04.2012 22.04.2012 22:14
Milan Svěchota 708 4. ŽB Morava 02.06.2024 02.06.2024 19:10
Ondřej Švirák 151 E3 - Botas - zkrácená 24.07.2022 25.07.2022 12:23
Martin Tichý 20 prachatice 27.09.2023 27.09.2023 22:39
Pepa Tržický 2 Josef Trzicky 25.03.2012 25.03.2012 20:30
Tomáš Udržal 21 Spindl Sprint 2.kolo 17.08.2020 17.08.2020 22:26
Petr Vaněk 558 ŽB Čechy 02.06.2024 11.06.2024 08:13
Tomáš Vavřík 626 4. ŽB Morava 02.06.2024 03.06.2024 18:00
Jirka Vlach 228 4. závod žeříčku B Morava 18.06.2023 21.06.2023 20:34
Oldřich Vlach 11 trenink H35C 19.04.2023 20.04.2023 17:40
Roman Vlček 114 Boří 09.04.2021 09.04.2021 18:37
Jana Vývodová 41 Grand Prix Silesia 2015 - 5.etapa 16.08.2015 17.08.2015 20:35
Lucka Weissová 165 Kiruna training 24.07.2013 31.07.2013 18:01
Pepek Zajíc 87 Bielsko Biala 20.09.2018 22.09.2018 22:42
Petr Žaloudek 21 PéPéčka 2020 E3 23.08.2020 24.08.2020 21:44
Jirka Žaloudík 11 Velikonoce ve skalách 2013 - E3 31.03.2013 18.02.2014 14:04
Roman Zbranek 163 Lipica open E2 10.03.2013 11.03.2013 13:13
Zbyněk Žebrák 32 Brutus Extreme Orienteering - 2. etapa 20.03.2011 28.03.2011 08:08