Jazyk: českyčeskyEnglishEnglishčeskyčesky | DOMA 3.0.5
RSS kanál

Digitální archív orienťáckých map

Vítejte v archívu!

QuickRoute upravený pro www.bestik.cz/mapy si stáhněte zde. Umožňuje publikovat rovnou informace jako Délka tratě a Převýšení, dále automaticky přenáší kromě mapy i mapu bez postupů. Postupy se pak dají přepínat v detailu mapy...
Návod pro nové uživatele.

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Miloš Nykodým Czech champs clubs (2nd) 14.10.2018 Závody 15.10.2018 16:26
Standa Mokrý MČR družstva (DH21) 14.10.2018 Závody - OB 15.10.2018 19:24
Petr Bašus Veteraniáda ČR klubů - DH225 - 1.úsek 14.10.2018 Závody 15.10.2018 10:22
Standa Mokrý MČR štafety (H21) 13.10.2018 Závody - OB 15.10.2018 19:19
Miloš Nykodým Czech champs relay (1st) 13.10.2018 Závody 15.10.2018 16:15
Petr Bašus Veteraniáda ČR štafet - H105 - 1. úsek 13.10.2018 Závody 15.10.2018 10:11
Milan Svěchota Mapový trénink MOV + BFM 11.10.2018 Tréninky 11.10.2018 21:51
Petr Vaněk 3. podzimní PŽ 07.10.2018 Závody 08.10.2018 08:03
Petr Bašus Ož Mladá Boleslav - H21L 07.10.2018 Závody 08.10.2018 15:18
Milan Svěchota Mistrzostwa Slezska na klasice 07.10.2018 Závody 07.10.2018 18:19
Miloš Nykodým Wcup final - middle - VICTORY 06.10.2018 Závody 15.10.2018 16:50
Petr Bašus Valdštejn open - H21L 06.10.2018 Závody 08.10.2018 15:00
Milan Svěchota Mistrzostwa Slezska na krátké trati 06.10.2018 Závody 06.10.2018 21:41
Petr Vaněk Petřín OPEN 05.10.2018 Tréninky 06.10.2018 08:17
Miloš Nykodým Wcup final - Mix relay (3rd) 05.10.2018 Závody 15.10.2018 16:35
Standa Mokrý ČPŠ Zlín - neděle (H21) 30.09.2018 Závody - OB 30.09.2018 17:18
Milan Svěchota Český pohár štafet 30.09.2018 Závody 30.09.2018 18:04
Standa Mokrý ČPŠ Zlín - sobota (H21) 29.09.2018 Závody - OB 30.09.2018 17:07
Milan Svěchota Český pohár štafet 29.09.2018 Závody 06.10.2018 19:45
Standa Mokrý MČR štafetky Zlín (DH21) 28.09.2018 Závody - OB 30.09.2018 17:02
Milan Svěchota Mapový trénink MOV+BFM 27.09.2018 Tréninky 27.09.2018 21:15
Tomáš Vavřík MT klasika 27.09.2018 Tréninky 28.09.2018 09:58
Milan Svěchota Okresní liga mládeže Opava - 15. závod 26.09.2018 Tréninky 26.09.2018 19:49
Petr Bašus Ož Krňany - H21L 23.09.2018 Závody 24.09.2018 09:42
Petr Vaněk Závod JČ žebříčku 23.09.2018 Závody 23.09.2018 18:31
Tomáš Kobr OŽ - middle - Raspenava 23.09.2018 Závody 23.09.2018 20:17
Peter Mlynárik M SR v OB šprintové štafety 2x2 23.09.2018 závody OB 12.10.2018 19:16
Katarína Labašová MSR v šprintových štafetách (3.úsek) 23.09.2018 Preteky 27.09.2018 21:43
Peter Mlynárik M SR v OB šprintové štafety 2x2 23.09.2018 závody OB 12.10.2018 19:13
Katarína Labašová MSR v šprintových štafetách (1.úsek) 23.09.2018 Preteky 27.09.2018 21:42
Peter Mlynárik SRJ 22.09.2018 závody OB 12.10.2018 18:43
Katarína Labašová Preteky SRJ (Jelení paroh a kravský roh) 22.09.2018 Preteky 27.09.2018 20:37
Petr Vaněk 1. podzimní PŽ 22.09.2018 Závody 22.09.2018 18:28
Petr Bašus Ož Nový Knín - H21L 22.09.2018 Závody 24.09.2018 10:00
Tomáš Kobr Doxy middle part2 22.09.2018 Závody 23.09.2018 23:07
Tomáš Kobr Doxy middle part1 22.09.2018 Závody 23.09.2018 23:07
Katarína Labašová MSR v nočnom OB 21.09.2018 Preteky 27.09.2018 21:25
Pepek Zajíc Bielsko Biala 20.09.2018 Závody 22.09.2018 22:42
Milan Svěchota Bíelsko - Biala NOCA, - E1 20.09.2018 Závody 20.09.2018 22:54
Tomáš Vavřík MT klasika 20.09.2018 Tréninky 20.09.2018 22:55
Miloš Nykodým Czech champ - long distance final A (1st) 16.09.2018 Závody 17.09.2018 14:40
Standa Mokrý MČR klasika Kladky - finále (H21A) 16.09.2018 Závody - OB 16.09.2018 20:27
Tomáš Vavřík MČR klasika - finále 16.09.2018 Závody 17.09.2018 19:35
Milan Svěchota MČR klasika - finále H45B 16.09.2018 Závody 18.09.2018 16:01
Petr Bašus ČP MTBO Sloup v Čechách - M40 - long 16.09.2018 Závody 17.09.2018 15:21
Peter Mlynárik M SR pri M ČR v OB 16.09.2018 závody OB 12.10.2018 18:15
Peter Mlynárik SRJ pri kval. M ČR 15.09.2018 závody OB 22.09.2018 09:23
Milan Svěchota MČR klasika - rozběh H45B 15.09.2018 Závody 18.09.2018 16:06
Standa Mokrý MČR klasika Kladky - kvalifikace (H21B) 15.09.2018 Závody - OB 18.09.2018 18:45
Tomáš Vavřík MČR klasika - kvalifikace 15.09.2018 Závody 17.09.2018 19:26

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Milan Svěchota Bíelsko - Biala NOCA, - E1 2 Milan 21.09.2018 22:37
Katarína Labašová WOC - long 1 Josef 22.08.2018 06:10
Petr Losman LokoTour middla 1 Pavel Kubát 06.08.2018 18:10
Milan Svěchota Grand prix Silesia - E1 1 josef 21.07.2018 02:02
Tomáš Vavřík Mistrovství MSK (7. JKŽ) krátká trať 2 Tomáš 13.05.2018 19:57
Katarína Labašová Oblastný rebríček, 2.kolo 2 Katka 11.04.2018 23:11
Jan Procházka MODaL 2 Jan 05.02.2018 10:51
Miloš Nykodým RD-ÚS Švýcárna 2 Dym 05.12.2017 20:07
Petr Losman Pruzkum terenu 2 Sosák 13.11.2017 18:11
Milan Svěchota MČR HROB 2017, neděle HH40 1 Martin Svoboda 06.11.2017 12:03

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Jan Petržela 72 MČR long 2017 24.09.2017 25.09.2017 13:00
David Aleš 63 3. OB liga 26.01.2014 06.02.2014 15:45
Vojtěch Bartoš 0
Petr Bašus 215 Veteraniáda ČR klubů - DH225 - 1.úsek 14.10.2018 15.10.2018 10:22
Michal Besta 229 Tre Skåningar och en Dansk, E2 15.06.2013 23.06.2013 17:20
Simona Chládková 0
Martin Chmelař 6 CSM E2 03.08.2013 05.08.2013 15:37
Štěpán Dlabaja 0
Tomáš Dlabaja 63 ZA - long 04.06.2017 04.06.2017 16:08
Radek Dvořáček 30 Magnus cup E4 18.08.2013 26.08.2013 14:43
Jan Fousek 41 6.PKŽ - Jankovec 23.10.2010 26.10.2010 21:14
Jakub Glonek 43 MČR middle 2013 - H21A final 30.12.2017 08.01.2018 22:13
Filip Hadač 18 10 mila 01.05.2010 03.05.2010 10:37
David Hepner 55 MČR klubů (DH175) 08.10.2017 10.10.2017 17:20
Vladimíra Horáčková 55 Šumperský divočák E3 29.07.2018 08.08.2018 14:57
Vendula Horčičková 234 RD WOC kemp - "selection" long 08.07.2018 08.07.2018 21:14
Štěpán Hrobař 56 Adamna Cup 17.03.2013 18.03.2013 13:09
Adélka Indráková 31 Nominačky ME 2008 08.03.2015 08.03.2015 17:44
Lucie Janoušková 7 MČR sprint 19.05.2018 28.05.2018 18:45
Michal Jirka 8 MČR krátká - finále H21C 23.06.2013 25.06.2013 21:35
Tomáš Kalina 15 ONOS Cup 18.02.2018 20.02.2018 14:50
Jakub Kamenický 100 Velikonočko: štafety (2.úsek) 28.03.2016 29.03.2016 20:00
Andrea Kameníková 0
Martin Klícha 46 O-intervaly 26.09.2013 26.09.2013 12:37
Jana Knapová 8 long NOR Tvete 07.08.2016 08.08.2016 09:56
Tomáš Kobr 148 OŽ - middle - Raspenava 23.09.2018 23.09.2018 20:17
Tomáš Kopec 13 HROB 2013 - neděle 03.11.2013 04.11.2013 09:41
Jan Král 0
Pavel Kubát 259 ČP klasika 09.09.2018 09.09.2018 20:34
Katarína Labašová 451 MSR v šprintových štafetách (3.úsek) 23.09.2018 27.09.2018 21:43
Radek Laciga 8 WMOC 2017 29.04.2017 15.05.2017 02:59
Petr Losman 317 LokoTour middla 05.08.2018 06.08.2018 08:56
Ota Maceček 0
Rafał Mastela 13 10.ŚZL 16.03.2013 18.03.2013 10:12
Lenka Mechlová 0
Marek Minář 22 ČP štafet 27.04.2014 29.04.2014 16:58
Peter Mlynárik 228 M SR v OB šprintové štafety 2x2 23.09.2018 12.10.2018 19:16
Standa Mokrý 385 MČR družstva (DH21) 14.10.2018 15.10.2018 19:24
Jan Mrázek 161 I8TRF HROB 25.11.2017 25.11.2017 13:57
Štěpán Mudrák 41 jog/AP1 OB Gillingsrød 29.08.2018 30.08.2018 11:18
Pavla Myslivcová 3 Zimní azimuty 4 07.02.2015 07.02.2015 18:40
Boris Navrátil 4 OZLOB 07.01.2012 07.01.2012 14:49
Ája Neradová 39 Oblastní žebříček JO 8 31.10.2015 01.11.2015 19:36
Radek Nožka 20 Middle Jakuszyce 17.07.2016 20.07.2016 18:56
Miloš Nykodým 487 Czech champs clubs (2nd) 14.10.2018 15.10.2018 16:26
Marek Otruba 0
Jirka Otrusina 50 Magnus Cup - E4 18.08.2013 20.08.2013 20:16
Roman Paclík 0
Jan Palas 205 MČR klasika Raspenava - kvalifikace 23.09.2017 10.10.2017 17:16
Vendula Pannová 2 6. ŽB-Morava, OŽ 04.06.2017 07.06.2017 19:52
Jan Panovec 145 Soustředko VIC 21.05.2016 26.06.2016 14:45
Vašek Pelc 47 14.04.2013 16.04.2013 22:14
Martin Poklop 143 MČR družstev 12.10.2014 20.10.2014 15:28
Jan Procházka 111 MODaL 03.02.2018 03.02.2018 16:56
Honza Rusin 9 VD Doksy2015 Sprint 10.02.2015 19.02.2015 19:33
Radek Sedlák 5 1.VCP 2013- Dubinka-SHK 06.04.2013 07.04.2013 15:45
Jakub Škoda 110 GP Polonia E2 middle 11.08.2018 27.08.2018 17:12
Eda Šmehlík 137 ČPŠ Třemošná - neděle 27.05.2018 27.05.2018 21:56
Kája Staňová 0
Jakub Stoszek 174 Rumcajsovy mile - E3 12.08.2018 17.08.2018 09:41
Petr Strachota 13 OŽ HO 21.04.2012 22.04.2012 22:14
Milan Svěchota 372 Mapový trénink MOV + BFM 11.10.2018 11.10.2018 21:51
Ondřej Švirák 147 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati 18.06.2016 19.12.2016 19:20
Martin Tichý 18 H50 16.09.2017 16.09.2017 21:58
Pepa Tržický 2 Josef Trzicky 25.03.2012 25.03.2012 20:30
Tomáš Udržal 19 ZMT Koliba B 03.01.2018 04.01.2018 20:43
Petr Uher 0
Petr Vaněk 242 3. podzimní PŽ 07.10.2018 08.10.2018 08:03
Tomáš Vavřík 233 MT klasika 27.09.2018 28.09.2018 09:58
Jirka Vlach 156 ŽB Čechy Východ 09.09.2018 12.09.2018 07:37
Oldřich Vlach 10 Magnus Cup - E4 18.08.2013 23.08.2013 18:42
Roman Vlček 108 Otrokovice OŽ 14.04.2018 15.04.2018 17:53
Jana Vývodová 41 Grand Prix Silesia 2015 - 5.etapa 16.08.2015 17.08.2015 20:35
Lucka Weissová 165 Kiruna training 24.07.2013 31.07.2013 18:01
Pepek Zajíc 87 Bielsko Biala 20.09.2018 22.09.2018 22:42
Petr Žaloudek 19 Veřejný závod Bedřichov middle 05.08.2018 05.08.2018 21:02
Jirka Žaloudík 11 Velikonoce ve skalách 2013 - E3 31.03.2013 18.02.2014 14:04
Roman Zbranek 163 Lipica open E2 10.03.2013 11.03.2013 13:13
Zbyněk Žebrák 32 Brutus Extreme Orienteering - 2. etapa 20.03.2011 28.03.2011 08:08
Jan Zháňal 3 Nočák - Bílý potok 25.01.2013 25.01.2013 21:27