Language: EnglishEnglishEnglishEnglishčeskyčesky | DOMA 3.0.6
RSS feed

Digitální archív orienťáckých map

Vítejte v archívu!

QuickRoute upravený pro www.bestik.cz/mapy si stáhněte zde. Umožňuje publikovat rovnou informace jako Délka tratě a Převýšení, dále automaticky přenáší kromě mapy i mapu bez postupů. Postupy se pak dají přepínat v detailu mapy...
Návod pro nové uživatele.

Last maps 10 | 20 | 50 | all

Name Map Date Category Updated
Stepan Dlabaja Sokolí 18/09/2020 Tréninky 18/09/2020 21:54
Katarína Labašová MT (nočák) 16/09/2020 Tréningy 17/09/2020 17:31
Petr Vaněk O-liga 2020 #15 (Prokopák) 15/09/2020 Tréninky 15/09/2020 21:15
Tomáš Vavřík 3. OŽ Valašské oblasti 12/09/2020 Závody 13/09/2020 10:26
Milan Svěchota OŽ Valašské oblasti 12/09/2020 Závody 12/09/2020 22:45
Stepan Dlabaja Oblž 12/09/2020 Závody 14/09/2020 11:48
Tomáš Vavřík OŽ Valašské oblasti - sprint 12/09/2020 Závody 13/09/2020 10:14
Standa Mokrý JmL Tetčice 12/09/2020 Závody - OB 14/09/2020 18:12
Milan Svěchota 2. OŽ Val. obl.+ MVO ve sprintu 12/09/2020 Závody 12/09/2020 22:21
Petr Vaněk Podvečerní běh Folimankou 10/09/2020 Tréninky 11/09/2020 07:31

Last commented maps 10 | 20 | 50 | all

Name Map Comments Last comment by Updated
Tomáš Vavřík AMČR sprint 3 Standa 07/09/2020 17:24
Milan Svěchota 1. PKŽ Pozděchov 1 jindra 06/09/2020 18:49
Milan Svěchota Grand Prix Silesia 2020 E3 2 Milan 19/07/2020 00:05
Tomáš Vavřík Oblastní žebříček HO 1 jindra 30/06/2020 22:09
Petr Bašus Sedum chlebu middle 1 sosna 12/05/2020 08:00
Tomáš Vavřík MT Štramberk 1 Josef Juřeník 03/05/2020 11:51
Milan Svěchota Mapový trénink - Landek 1 V. Petr 19/04/2020 20:35
Milan Svěchota XIII Grand Prix Lotna 2019 - krátká trať 1 mlynko 22/10/2019 00:34
Milan Svěchota HSH Vysočina Cup - E1 2 Milan 14/07/2019 23:37
Milan Svěchota 4. ŽB Morava - klasika 1 Jindra 17/06/2019 22:50

Users

Name Maps Last map Date Updated
Jan Petržela 72 MČR long 2017 24/09/2017 25/09/2017 13:00
David Aleš 63 3. OB liga 26/01/2014 06/02/2014 15:45
Petr Bašus 247 10. Pražská MTBO liga 03/09/2020 10/09/2020 14:06
Michal Besta 229 Tre Skåningar och en Dansk, E2 15/06/2013 23/06/2013 17:20
Martin Chmelař 6 CSM E2 03/08/2013 05/08/2013 15:37
Stepan Dlabaja 6 Sokolí 18/09/2020 18/09/2020 21:54
Radek Dvořáček 30 Magnus cup E4 18/08/2013 26/08/2013 14:43
Jan Fousek 41 6.PKŽ - Jankovec 23/10/2010 26/10/2010 21:14
Jakub Glonek 43 MČR middle 2013 - H21A final 30/12/2017 08/01/2018 22:13
Filip Hadač 18 10 mila 01/05/2010 03/05/2010 10:37
David Hepner 55 MČR klubů (DH175) 08/10/2017 10/10/2017 17:20
Vladimíra Horáčková 56 6. SZL Kozy Polsko 02/03/2019 02/03/2019 18:44
Vendula Horčičková 234 RD WOC kemp - "selection" long 08/07/2018 08/07/2018 21:14
Štěpán Hrobař 56 Adamna Cup 17/03/2013 18/03/2013 13:09
Lucie Janoušková 7 MČR sprint 19/05/2018 28/05/2018 18:45
Michal Jirka 8 MČR krátká - finále H21C 23/06/2013 25/06/2013 21:35
Tomáš Kalina 15 ONOS Cup 18/02/2018 20/02/2018 14:50
Jakub Kamenický 100 Velikonočko: štafety (2.úsek) 28/03/2016 29/03/2016 20:00
Martin Klícha 46 O-intervaly 26/09/2013 26/09/2013 12:37
Jana Knapová 8 long NOR Tvete 07/08/2016 08/08/2016 09:56
Tomáš Kobr 153 Middle zelené peklo 26/03/2019 26/03/2019 20:59
Tomáš Kopec 13 HROB 2013 - neděle 03/11/2013 04/11/2013 09:41
Vojta Král 32 Rumcajsovy míle E3 19/07/2020 22/07/2020 14:39
Pavel Kubát 260 Jarní pohár 23/03/2019 25/03/2019 22:57
Katarína Labašová 484 MT (nočák) 16/09/2020 17/09/2020 17:31
Radek Laciga 8 WMOC 2017 29/04/2017 15/05/2017 02:59
Petr Losman 337 MCR_Druzstva 06/10/2019 08/10/2019 17:05
Rafał Mastela 13 10.ŚZL 16/03/2013 18/03/2013 10:12
Marek Minář 22 ČP štafet 27/04/2014 29/04/2014 16:58
Peter Mlynárik 275 Jarný elixír 01/03/2020 02/03/2020 15:46
Standa Mokrý 491 JmL Tetčice 12/09/2020 14/09/2020 18:12
Monika Molnarova 40 Okruhy - 4 26/04/2020 27/04/2020 12:57
Jan Mrázek 161 I8TRF HROB 25/11/2017 25/11/2017 13:57
Štěpán Mudrák 44 TC Barbate #1 - Long 28/02/2019 28/02/2019 14:43
Pavla Myslivcová 3 Zimní azimuty 4 07/02/2015 07/02/2015 18:40
Boris Navrátil 4 OZLOB 07/01/2012 07/01/2012 14:49
Ája Neradová 39 Oblastní žebříček JO 8 31/10/2015 01/11/2015 19:36
Radek Nožka 20 Middle Jakuszyce 17/07/2016 20/07/2016 18:56
Miloš Nykodým 489 ČPŠ(4.) Třemešek 12/05/2019 16/05/2019 12:11
Jirka Otrusina 50 Magnus Cup - E4 18/08/2013 20/08/2013 20:16
Jan Palas 205 MČR klasika Raspenava - kvalifikace 23/09/2017 10/10/2017 17:16
Vendula Pannová 2 6. ŽB-Morava, OŽ 04/06/2017 07/06/2017 19:52
Jan Panovec 145 Soustředko VIC 21/05/2016 26/06/2016 14:45
Vašek Pelc 47 14/04/2013 16/04/2013 22:14
Martin Poklop 143 MČR družstev 12/10/2014 20/10/2014 15:28
Honza Rusin 9 VD Doksy2015 Sprint 10/02/2015 19/02/2015 19:33
Radek Sedlák 5 1.VCP 2013- Dubinka-SHK 06/04/2013 07/04/2013 15:45
Jakub Škoda 114 MČR klasika finále H21B 22/09/2019 23/09/2019 14:46
Eda Šmehlík 140 MČR družstev Tis u Blatna 06/10/2019 10/10/2019 19:58
Jakub Stoszek 174 Rumcajsovy mile - E3 12/08/2018 17/08/2018 09:41
Petr Strachota 13 OŽ HO 21/04/2012 22/04/2012 22:14
Milan Svěchota 486 OŽ Valašské oblasti 12/09/2020 12/09/2020 22:45
Ondřej Švirák 147 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati 18/06/2016 19/12/2016 19:20
Martin Tichý 18 H50 16/09/2017 16/09/2017 21:58
Pepa Tržický 2 Josef Trzicky 25/03/2012 25/03/2012 20:30
Tomáš Udržal 21 Spindl Sprint 2.kolo 17/08/2020 17/08/2020 22:26
Petr Vaněk 301 O-liga 2020 #15 (Prokopák) 15/09/2020 15/09/2020 21:15
Tomáš Vavřík 367 3. OŽ Valašské oblasti 12/09/2020 13/09/2020 10:26
Jirka Vlach 168 MT skalka 20/06/2020 20/06/2020 19:20
Oldřich Vlach 10 Magnus Cup - E4 18/08/2013 23/08/2013 18:42
Roman Vlček 113 Boří 03/04/2020 03/04/2020 16:20
Jana Vývodová 41 Grand Prix Silesia 2015 - 5.etapa 16/08/2015 17/08/2015 20:35
Lucka Weissová 165 Kiruna training 24/07/2013 31/07/2013 18:01
Pepek Zajíc 87 Bielsko Biala 20/09/2018 22/09/2018 22:42
Petr Žaloudek 21 PéPéčka 2020 E3 23/08/2020 24/08/2020 21:44
Jirka Žaloudík 11 Velikonoce ve skalách 2013 - E3 31/03/2013 18/02/2014 14:04
Roman Zbranek 163 Lipica open E2 10/03/2013 11/03/2013 13:13
Zbyněk Žebrák 32 Brutus Extreme Orienteering - 2. etapa 20/03/2011 28/03/2011 08:08