OB |
15.09.2012 |
Sprint cup, ŽA |
D12 |
18. |
Rusá Vendula
|
DCE0150 |
KOB Dobřichovice |
17:42 |
+ 5:33 |
OB |
08.07.2012 |
Bečov 2012, 4. etapa |
D12 |
7. |
Rusá Vendula
|
DCE0150 |
KOB Dobřichovice |
31:31 |
+ 10:53 |
OB |
07.07.2012 |
Bečov 2012, 3. etapa |
D12 |
7. |
Rusá Vendula
|
DCE0150 |
KOB Dobřichovice |
18:42 |
+ 5:45 |
OB |
06.07.2012 |
Bečov 2012, 2. etapa |
D12 |
4. |
Rusá Vendula
|
DCE0150 |
KOB Dobřichovice |
36:34 |
+ 9:07 |
OB |
05.07.2012 |
Bečov 2012, 1. etapa |
D12 |
7. |
Rusá Vendula
|
DCE0150 |
KOB Dobřichovice |
36:04 |
+ 11:48 |
OB |
22.04.2012 |
Oblastní žebříček |
D12 |
5. |
Rusá Vendula
|
DCE0150 |
KOB Dobřichovice |
30:33 |
+ 4:28 |
OB |
15.04.2012 |
4. OŽ, OM Praha+StČ |
D12 |
6. |
Rusá Vendula
|
DCE0150 |
KOB Dobřichovice |
25:58 |
+ 2:50 |
OB |
01.04.2012 |
Zlatá Šiška |
D12 |
5. |
Rusá Vendula
|
DCE0150 |
KOB Dobřichovice |
36:41 |
+ 15:02 |
OB |
17.04.2011 |
Kejkol 2011 |
D10 |
2. |
Rusá Vendula
|
DCE0150 |
KOB Dobřichovice |
21:16 |
+ 2:28 |
OB |
17.04.2011 |
Kejkol 2011 |
D10 |
2. |
Rusá Vendula
|
DCE0150 |
KOB Dobřichovice |
21:14 |
+ 0:51 |
OB |
10.04.2011 |
Oblastní mistrovství na klasické trati |
D10 |
4. |
Rusá Vendula
|
DCE0150 |
KOB Dobřichovice |
27:42 |
+ 4:55 |
OB |
09.04.2011 |
Dobřichovice - dopoledne |
D10 |
5. |
Rusá Vendula
|
DCE0150 |
KOB Dobřichovice |
39:54 |
+ 18:58 |
OB |
09.04.2011 |
Dobřichovice - odpoledne |
D10 |
1. |
Rusá Vendula
|
DCE0150 |
KOB Dobřichovice |
17:34 |
|
OB |
03.04.2011 |
2.PŽ Říčany |
D10 |
8. |
Rusá Vendula
|
DCE0150 |
KOB Dobřichovice |
56:53 |
+ 28:21 |
OB |
16.10.2010 |
oblastní závod Pražské a Středočeské oblasti |
D10 |
6. |
Rusá Vendula
|
DCE0150 |
KOB Dobřichovice |
26.23 |
+ 8.08 |
OB |
04.04.2009 |
2. závod Smart Maps Cup |
D10L |
1. |
Rusá Vendula
|
DCE0150 |
TJ Sokol Dobřichovice |
33.50 |
|
OB |
31.08.2008 |
Jesenický Labyrint 2008 3.etapa |
LINIE |
5. |
Rusá Vendula
|
DCE0150 |
OOB TJ SOKOL DOBŘICH |
25:02 |
+5:42 |
OB |
30.08.2008 |
Jesenický Labyrint 2008 2.etapa |
LINIE |
2. |
Rusá Vendula
|
DCE0150 |
OOB TJ SOKOL DOBŘICH |
16:20 |
+0:50 |
OB |
29.08.2008 |
Jesenický Labyrint 2008 1.etapa |
LINIE |
3. |
Rusá Vendula
|
DCE0150 |
OOB TJ SOKOL DOBŘICH |
16:41 |
+2:23 |
OB |
18.05.2008 |
ČP, ŽA Čeřínek 2008 - klasika |
D10C |
9. |
Rusá Vendula
|
DCE0150 |
OOB TJ Sokol Dobřich |
68:29 |
+42:30 |
OB |
17.05.2008 |
ČP, ŽA Čeřínek 2008 - krátká trať |
D10C |
7. |
Rusá Vendula
|
DCE0150 |
OOB TJ Sokol Dobřich |
33:40 |
+13:56 |
OB |
11.05.2008 |
Jarní trojúhelník 2008 4.etapa |
HDR |
4. |
Rusá Vendula
|
DCE0150 |
TJ Sokol Dobřichovic |
32:44 |
+6:09 |
OB |
10.05.2008 |
Jarní trojúhelník 2008 3.etapa - oblastní přebor ZČO klasika |
HDR |
2. |
Rusá Vendula
|
DCE0150 |
TJ Sokol Dobřichovic |
33:35 |
+5:15 |
OB |
09.05.2008 |
Jarní trojúhelník 2008 2.etapa |
HDR |
4. |
Rusá Vendula
|
DCE0150 |
TJ Sokol Dobřichovic |
22:44 |
+5:48 |
OB |
08.05.2008 |
Jarní trojúhelník 2008 1.etapa - oblastní přebor ZČO middle |
HDR |
2. |
Rusá Vendula
|
DCE0150 |
TJ Sokol Dobřichovic |
26:32 |
+0:24 |
OB |
13.04.2008 |
OZ |
HDR |
5. |
Rusá Vendula
|
DCE0150 |
TJ Sokol Dobřichovic |
28:05 |
+5:07 |
OB |
16.09.2007 |
11. kolo žebříčku B Čechy Dražejov |
HDR |
3. |
Rusá Vendula
|
DCE0150 |
TJ Sokol Dobřichovic |
21:06 |
+2:03 |
OB |
15.09.2007 |
10. kolo žebříčku B Čechy Dražejov |
HDR |
4. |
Rusá Vendula
|
DCE0150 |
TJ Sokol Dobřichovic |
25:51 |
+7:11 |
OB |
29.04.2007 |
ŽB Čechy Kunějov - neděle, krátká trať |
DHR |
2. |
Rusá Vendula
|
DCE0150 |
OOB TJ Sokol Dobřichovice |
22.32 |
+ 1.54 |
OB |
14.05.2006 |
4.ŽB Čechy |
D10L |
3. |
Rusá Vendula
|
DCE0150 |
TJ Sokol Dobřichovic |
38:14 0ch |
|