Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Kejkol 2011
Kód závodu
Horka_110417
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Kejkol 2011
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
17.04.2011
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
6. závod PŽ a SŽ
Místo konání
Kvílice
Použitá mapa
Horka
Pořadatel
SKOB Slaný
Ředitel závodu
Hrdličková Ludmila
Hlavní rozhodčí
Zemková Helena
Stavitel tratí
Hanák Jan
Kategorie
D10
D10L
D12
D14
D16
D18
D21K
D21L
D35
D45
D55
H10
H10L
H12
H14
H16
H18
H21K
H21L
H35
H45
H55
H65
H75
HDR
P
T
D10
1.60 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kalousková Marie
DKP0151
Oddíl OB Kotlářka
20:23
2.
Rusá Vendula
DCE0150
KOB Dobřichovice
21:14
+ 0:51
3.
Škáchová Magdalena
SLP0151
OOB Slavia Praha
21:18
+ 0:55
4.
Najmanová Agáta
DKP0150
Oddíl OB Kotlářka
22:51
+ 2:28
5.
Semíková Lucie
KAM0250
SK Kamenice
30:33
+ 10:10
6.
Šlosarová Aneta
LBE0160
TJ Lokomotiva Beroun
88:09
+ 67:46
7.
Jirkovská Kateřina
SLA0350
SKOB Slaný
92:12
+ 71:49
Melicharová Klára
ODV0150
TJ AERO Odolena Voda
DISK
D10L
1.20 km, 4 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vondrová Magdaléna
OKP0350
SK OK 24 Praha
16:57
2.
Prknová Zuzana
KNC0251
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
18:05
+ 1:08
3.
Dobiášová Jitka
ROU0350
SKOB Roudnice nad Labem
18:40
+ 1:43
4.
Svatošová Marie
ODV0251
TJ AERO Odolena Voda
19:28
+ 2:31
5.
McMahon Anežka
LBE0250
TJ Lokomotiva Beroun
19:31
+ 2:34
6.
Řehůžková Sára
ODV0250
TJ AERO Odolena Voda
20:36
+ 3:39
7.
Neumanová Eliška
TAP
KOB TRETRA Praha
27:18
+ 10:21
D12
1.50 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kováříková Marie
KAM0050
SK Kamenice
14:43
2.
Dědková Teodora
TAP0051
KOB TRETRA Praha
14:56
+ 0:13
3.
Kolářová Johana
SLA9950
SKOB Slaný
16:19
+ 1:36
4.
Hrabánková Zuzana
PGP9950
SK Praga
16:37
+ 1:54
5.
Aschermannová Karolína
KAM0051
SK Kamenice
16:38
+ 1:55
6.
Voltrová Alena
ROZ9951
OK Roztoky
17:57
+ 3:14
7.
Procházková Jana
LBE9950
TJ Lokomotiva Beroun
18:39
+ 3:56
8.
Jirkovská Michaela
SLA0150
SKOB Slaný
21:43
+ 7:00
9.
Sedláčková Linda
ROZ0050
OK Roztoky
22:55
+ 8:12
10.
Benešová Hana
DKL0050
KOB Kladno
24:29
+ 9:46
11.
Čiháková Barbora
KNC9950
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
29:34
+ 14:51
12.
Srbová Kristýna
SLA0050
SKOB Slaný
33:38
+ 18:55
D14
1.70 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Doubková Petra
VLI9853
VSK Slavia TU Liberec
14:47
2.
Ježková Kateřina
SLA9750
SKOB Slaný
14:50
+ 0:03
3.
Janovská Kateřina
PGP9850
SK Praga
15:46
+ 0:59
4.
Slavíková Silvie
PGP9751
SK Praga
17:34
+ 2:47
5.
Poláková Kateřina
TAP9854
KOB TRETRA Praha
17:48
+ 3:01
6.
Zimmerová Kateřina
ZVO9852
OB SK Zvole
17:54
+ 3:07
7.
Sušánková Hana
SLA9855
SKOB Slaný
18:48
+ 4:01
8.
Illnerová Kateřina
DKP9950
Oddíl OB Kotlářka
19:10
+ 4:23
9.
Baziková Justýna
TJP9851
OOB TJ Sokol Troja
19:37
+ 4:50
10.
Voltrová Hana
ROZ9752
OK Roztoky
20:43
+ 5:56
11.
Poláková Tereza
TAP9853
KOB TRETRA Praha
20:58
+ 6:11
12.
Zábranská Kristýna
SLA9852
SKOB Slaný
21:46
+ 6:59
13.
Šťovíčková Anna
TAP9852
KOB TRETRA Praha
23:28
+ 8:41
14.
Mikulášová Martina
PGP9852
SK Praga
23:40
+ 8:53
15.
Hrdličková Ludmila
SLA9851
SKOB Slaný
25:08
+ 10:21
16.
Hájková Eliška
ZVO9851
OB SK Zvole
26:09
+ 11:22
17.
Neumanová Kristýna
TAP
KOB TRETRA Praha
49:26
+ 34:39
D16
2.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hlubučková Kristýna
KAM9551
SK Kamenice
17:50
2.
Hausenblasová Karolína
KAM9650
SK Kamenice
19:59
+ 2:09
3.
Hejnalová Eva
KAM9651
SK Kamenice
22:10
+ 4:20
4.
Karmazínová Lucie
LBE9550
TJ Lokomotiva Beroun
29:34
+ 11:44
5.
Kubenová Karolína
DKP9654
Oddíl OB Kotlářka
40:13
+ 22:23
D18
2.20 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mrázová Pavla
KAM9350
SK Kamenice
20:11
2.
Pavlů Kateřina
PGP9554
SK Praga
20:18
+ 0:07
3.
Procházková Marie
KAM9554
SK Kamenice
20:31
+ 0:20
4.
Mikulášová Helena
PGP9353
SK Praga
24:36
+ 4:25
5.
Procházková Kateřina
LBE9350
TJ Lokomotiva Beroun
25:08
+ 4:57
6.
Borovičková Jana
FSP9455
VŠTJ Stavební fakulta Praha
26:31
+ 6:20
D21K
2.20 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sládková Helena
TAP9151
KOB TRETRA Praha
22:56
2.
Nováková Lenka
ROU9250
SKOB Roudnice nad Labem
26:07
+ 3:11
3.
Winklerová Hanna
LPM8051
OK Lokomotiva Plzeň
27:25
+ 4:29
4.
Hofmanová Michaela
LPM7751
OK Lokomotiva Plzeň
31:05
+ 8:09
5.
Dobešová Kateřina
KPY8750
SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
38:08
+ 15:12
D21L
2.50 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zuzana Hermanová
LPU8752
OK Lokomotiva Pardubice
18:20
2.
Kovářová Kristýna
DKP8450
Oddíl OB Kotlářka
18:34
+ 0:14
3.
Košárková Iva
SCP8152
OK Sparta Praha
19:49
+ 1:29
4.
Gabrovská Lucie
TAP8854
KOB TRETRA Praha
20:11
+ 1:51
5.
Dlouhá Marie
DKP8756
Oddíl OB Kotlářka
20:37
+ 2:17
6.
Magdalena Rysava
PGP7650
SK Praga
20:40
+ 2:20
7.
Svobodová Jitka
DCE7450
KOB Dobřichovice
21:33
+ 3:13
8.
Kožinová Anna
PGP9350
SK Praga
21:52
+ 3:32
9.
Dlouhá Hana
DKP9450
Oddíl OB Kotlářka
21:53
+ 3:33
10.
Čermáková Kristýna
PGP9154
SK Praga
22:11
+ 3:51
11.
Kožinová Zuzana
PGP9650
SK Praga
22:51
+ 4:31
12.
Hanzlová Veronika
BOR8150
OK Jiskra Nový Bor
23:12
+ 4:52
13.
Mezníková Lenka
SJC8484
Sportcentrum Jičín
23:21
+ 5:01
14.
Hůlková Marie
SNA8255
TJ Start Náchod
23:22
+ 5:02
15.
Vildmonová Pavla
LBE7451
TJ Lokomotiva Beroun
23:25
+ 5:05
16.
Gregorová Kamila
CTB8151
SK OB Chotěboř
24:06
+ 5:46
16.
Křížová Vendula
SCP8355
OK Sparta Praha
24:06
+ 5:46
18.
Landovská Anna
PGP9251
SK Praga
24:11
+ 5:51
19.
Kožinová Jana
PGP6651
SK Praga
24:32
+ 6:12
20.
Kozáková Zuzana
KAM9451
SK Kamenice
25:20
+ 7:00
21.
Koppová Ingrid
SLP7960
OOB Slavia Praha
25:29
+ 7:09
22.
Janovská Petra
PGP7355
SK Praga
25:35
+ 7:15
23.
Chloupková Jana
SLP5951
OOB Slavia Praha
25:46
+ 7:26
24.
Hrabánková Klára
PGP9654
SK Praga
25:54
+ 7:34
25.
Škáchová Petra
SLP7051
OOB Slavia Praha
26:00
+ 7:40
26.
Jarošová Klára
DCE7950
KOB Dobřichovice
26:26
+ 8:06
27.
Kettnerová Dana
SHK8950
TJ Slavia Hradec Králové
26:44
+ 8:24
28.
Zelená Markéta
PGP5850
SK Praga
27:44
+ 9:24
29.
Smolková Kateřina
PGP8852
SK Praga
28:02
+ 9:42
30.
Röschová Martina
LBE8160
TJ Lokomotiva Beroun
28:22
+ 10:02
31.
Cabrnochová Eva
DKL8450
KOB Kladno
30:59
+ 12:39
32.
Ježková Dominika
PGP9053
SK Praga
31:07
+ 12:47
33.
Karasová Jana
FSP6153
VŠTJ Stavební fakulta Praha
32:12
+ 13:52
34.
Tloušťová Eva
SCP6950
OK Sparta Praha
34:12
+ 15:52
35.
Clarissa Schwab
TAP7750
KOB TRETRA Praha
40:54
+ 22:34
D35
2.10 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Oncirková Monika
ONO6750
SKOB Ostrov
20:35
2.
Benešová Jaroslava
DKL7050
KOB Kladno
20:44
+ 0:09
3.
Červinková Jitka
OKP6451
SK OK 24 Praha
21:17
+ 0:42
4.
Škvorová Zuzana
KAM7350
SK Kamenice
21:25
+ 0:50
5.
Smolková Alena
PGP6450
SK Praga
22:16
+ 1:41
6.
Kavková Dana
SCP6150
OK Sparta Praha
22:43
+ 2:08
7.
Buková Jana
ROU7150
SKOB Roudnice nad Labem
23:00
+ 2:25
8.
Čiháková Lenka
KNC6750
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
23:15
+ 2:40
8.
Semíková Iva
OKP6852
SK OK 24 Praha
23:15
+ 2:40
10.
Procházková Pavlína
LBE6450
TJ Lokomotiva Beroun
23:32
+ 2:57
11.
Pavlů Veronika
PGP6950
SK Praga
23:48
+ 3:13
12.
Ježková Regina
MKP6350
SK Meteor Kačerov Praha
26:37
+ 6:02
13.
Klofáčová Romana
SLP6951
OOB Slavia Praha
30:33
+ 9:58
14.
Dudíková Hana
LBE5550
TJ Lokomotiva Beroun
31:47
+ 11:12
15.
Sedláčková Petra
ROZ7050
OK Roztoky
31:54
+ 11:19
16.
Marholdová Martina
ZVO7451
OB SK Zvole
40:32
+ 19:57
D45
1.90 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Voltrová Svatava
ROZ6150
OK Roztoky
18:46
2.
Procházková Miluše
DCE5450
KOB Dobřichovice
19:44
+ 0:58
3.
Vrabcová Jindra
SCP6151
OK Sparta Praha
19:53
+ 1:07
4.
Kettnerová Lenka
HCE6450
TJ Sokol Hostivice
20:22
+ 1:36
5.
Havlíčková Jindra
KNC6150
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
21:10
+ 2:24
6.
Tihonová Jindra
TAP6253
KOB TRETRA Praha
21:24
+ 2:38
7.
Hejnalová Hana
PHK6151
OK 99 Hradec Králové
21:40
+ 2:54
8.
Svobodná Eva
DKP5851
Oddíl OB Kotlářka
21:48
+ 3:02
9.
Mrázová Pavla
DCE5550
KOB Dobřichovice
22:18
+ 3:32
10.
Slavíková Kateřina
PGP6650
SK Praga
22:39
+ 3:53
11.
Mrázková Ivana
DKP5650
Oddíl OB Kotlářka
22:44
+ 3:58
12.
Tvrdková Eva
LBE5150
TJ Lokomotiva Beroun
22:59
+ 4:13
13.
Doležalová Vlasta
PGP5550
SK Praga
23:04
+ 4:18
14.
Dudová Hana
DKP5752
Oddíl OB Kotlářka
23:19
+ 4:33
15.
Štrossová Jiřinka
DCE5650
KOB Dobřichovice
24:06
+ 5:20
16.
Malačková Jana
DVP6151
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
24:12
+ 5:26
17.
Landovská Ivana
PGP6251
SK Praga
25:17
+ 6:31
18.
Mudrová Martina
HCE6451
TJ Sokol Hostivice
29:59
+ 11:13
19.
Šámalová Hana
PGP6150
SK Praga
31:17
+ 12:31
20.
Rusá Lenka
DCE6452
KOB Dobřichovice
31:55
+ 13:09
21.
Illnerová Daniela
DKP6651
Oddíl OB Kotlářka
32:38
+ 13:52
22.
Čechmánková Helena
OKP6450
SK OK 24 Praha
33:34
+ 14:48
23.
Zimmerová Lenka
ZVO6451
OB SK Zvole
35:43
+ 16:57
D55
1.80 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Haňkovská Jana
PGP4050
SK Praga
20:56
2.
Zavadilová Naďa
SCP5450
OK Sparta Praha
23:31
+ 2:35
3.
Paulová Mirka
DCE5250
KOB Dobřichovice
24:29
+ 3:33
4.
Jůzková Jaroslava
SCP5250
OK Sparta Praha
24:57
+ 4:01
5.
Stehnová Hana
DKP5150
Oddíl OB Kotlářka
25:30
+ 4:34
6.
Lohrová Jarmila
SCP4650
OK Sparta Praha
32:13
+ 11:17
7.
Zmeková Míla
SLP4451
OOB Slavia Praha
33:12
+ 12:16
8.
Ryšavá Lubomíra
TJP4750
OOB TJ Sokol Troja
34:23
+ 13:27
H10
1.60 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Janovský Tomáš
PGP0101
SK Praga
17:39
1.
Longin Jan
TAP0103
KOB TRETRA Praha
17:39
3.
Švarc Antonín
DKP0203
Oddíl OB Kotlářka
20:47
+ 3:08
4.
Marhold Ondřej
ZVO0101
OB SK Zvole
22:14
+ 4:35
5.
Havelka Ondřej
TAP
KOB TRETRA Praha
23:52
+ 6:13
6.
Lejbl Jakub
LBE0200
TJ Lokomotiva Beroun
28:13
+ 10:34
7.
Kolář Matyáš
SLA0300
SKOB Slaný
30:56
+ 13:17
8.
Reichl Tomáš
MKP0100
SK Meteor Kačerov Praha
35:41
+ 18:02
9.
Hrdlička Jan
SLA0200
SKOB Slaný
37:48
+ 20:09
10.
Šplíchal Radim
ZVO0103
OB SK Zvole
49:09
+ 31:30
Riegr Jakub
ODV0201
TJ AERO Odolena Voda
DISK
H10L
1.20 km, 4 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kožina Štěpán
PGP0300
SK Praga
11:13
2.
Sedláček Jaroslav
ROZ0300
OK Roztoky
20:08
+ 8:55
3.
Losos Matěj
KNC0200
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
26:15
+ 15:02
4.
Marhold Přemysl
ZVO0301
OB SK Zvole
26:51
+ 15:38
5.
Baldrian Tomáš
VSP0405
USK Praha
30:23
+ 19:10
6.
Malý Vojtěch
KNC0201
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
37:17
+ 26:04
H12
1.70 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Buk Petr
ROU0001
SKOB Roudnice nad Labem
15:42
2.
Šantrůček Vít
KAM9901
SK Kamenice
15:51
+ 0:09
3.
Čech Richard
SLA0001
SKOB Slaný
17:48
+ 2:06
4.
Zemko Zdeněk
SLA9900
SKOB Slaný
22:22
+ 6:40
5.
Dědek Matěj
TAP0001
KOB TRETRA Praha
22:32
+ 6:50
6.
Oubrecht Tomáš
DKL0001
KOB Kladno
23:08
+ 7:26
7.
Lejbl Ladislav
LBE0000
TJ Lokomotiva Beroun
23:28
+ 7:46
8.
Kopanica Zdeněk
ZVO9904
OB SK Zvole
25:01
+ 9:19
9.
Prkno Jonáš
KNC9903
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
27:18
+ 11:36
10.
Hejda Ondřej
KNC9902
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
27:40
+ 11:58
11.
Šíma Vladislav
DKL9700
KOB Kladno
31:38
+ 15:56
12.
Vondra Matěj
OKP0000
SK OK 24 Praha
41:12
+ 25:30
Kdýr Matěj
ODV0000
TJ AERO Odolena Voda
DISK
Krejbich Daniel
TAP9901
KOB TRETRA Praha
DISK
H14
2.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ježek Ondřej
SLA9701
SKOB Slaný
14:43
2.
Aschermann Daniel
KAM9801
SK Kamenice
15:29
+ 0:46
3.
Brázdil Petr
ODV9700
TJ AERO Odolena Voda
15:45
+ 1:02
4.
Hausenblas Šimon
KAM9803
SK Kamenice
16:53
+ 2:10
5.
Škvor Ota
KAM9900
SK Kamenice
17:31
+ 2:48
6.
Valášek Jiří
KAM9700
SK Kamenice
18:29
+ 3:46
7.
Valach Marek
TAP9703
KOB TRETRA Praha
19:03
+ 4:20
8.
Semerád Antonín
DKP9801
Oddíl OB Kotlářka
19:26
+ 4:43
9.
Goj Tomáš
LBE9700
TJ Lokomotiva Beroun
19:35
+ 4:52
10.
Mikeš Jan
TAP9802
KOB TRETRA Praha
20:16
+ 5:33
11.
Ondřejček Jiří
ODV9800
TJ AERO Odolena Voda
20:34
+ 5:51
12.
Najman Matouš
DKP9800
Oddíl OB Kotlářka
21:30
+ 6:47
13.
Novák Aleš
ODV9805
TJ AERO Odolena Voda
23:33
+ 8:50
14.
Šplíchal Jakub
ZVO9801
OB SK Zvole
25:39
+ 10:56
15.
Lukáš Marek
DKL9702
KOB Kladno
26:17
+ 11:34
16.
Řeháček Michal
DKP9702
Oddíl OB Kotlářka
26:45
+ 12:02
17.
Kubena Martin
DKP9804
Oddíl OB Kotlářka
29:49
+ 15:06
18.
Borovička Tomáš
FSP9801
VŠTJ Stavební fakulta Praha
43:03
+ 28:20
19.
Svatoš Jan
ODV9803
TJ AERO Odolena Voda
44:41
+ 29:58
20.
Kašpar František
SLA9800
SKOB Slaný
47:41
+ 32:58
Jíra Tomáš
ROZ9800
OK Roztoky
DISK
Beneš Jan
DKL9800
KOB Kladno
DISK
H16
2.20 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Illner Vojtěch
DKP9600
Oddíl OB Kotlářka
16:41
2.
Buk Michal
ROU9601
SKOB Roudnice nad Labem
19:58
+ 3:17
3.
Čermák Adam
PGP9701
SK Praga
20:50
+ 4:09
4.
Zamazal Tomáš
TAP9501
KOB TRETRA Praha
22:03
+ 5:22
5.
Landovský Jakub
PGP9601
SK Praga
28:15
+ 11:34
Veselý Jakub
LBE9500
TJ Lokomotiva Beroun
DISK
H18
2.50 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Semík Ondřej
KAM9401
SK Kamenice
27:04
H21K
2.20 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tvrdek Vojtěch
LBE4900
TJ Lokomotiva Beroun
22:38
2.
Benc Jiří
TAP8002
KOB TRETRA Praha
23:00
+ 0:22
3.
Izák Petr
PVP7802
VSK Přírodověda
23:41
+ 1:03
4.
Jiri Hosek
TAP7601
KOB TRETRA Praha
25:42
+ 3:04
5.
Halíř Radim
MFP7000
VŠSK MFF UK Praha
27:05
+ 4:27
6.
Mencl Pavel
DKP7912
Oddíl OB Kotlářka
43:25
+ 20:47
Matějovský Martin
PVP8500
VSK Přírodověda
DISK
H21L
2.90 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mrázek Jan
SCP8102
OK Sparta Praha
16:20
2.
Kozák Petr
KAM6501
SK Kamenice
17:53
+ 1:33
3.
Procházka Jan
PGP8206
SK Praga
18:18
+ 1:58
4.
Kovář Miroslav
SCP8103
OK Sparta Praha
18:32
+ 2:12
5.
Pospíšil Vít
SCP6800
OK Sparta Praha
18:46
+ 2:26
6.
Kazda Ondřej
SJC8202
Sportcentrum Jičín
18:57
+ 2:37
7.
Hodek Michal
TAP8808
KOB TRETRA Praha
19:08
+ 2:48
8.
Kalous Vladislav
EKP7702
VŠTJ Ekonom Praha
19:16
+ 2:56
9.
Sysel Ondřej
PGP8302
SK Praga
19:30
+ 3:10
10.
Žaloudek Petr
SJC8309
Sportcentrum Jičín
19:31
+ 3:11
11.
Pašek František
KAM7600
SK Kamenice
19:34
+ 3:14
12.
Janovský Tomáš
PGP6401
SK Praga
19:43
+ 3:23
13.
Nývlt Martin
SNA8206
TJ Start Náchod
19:47
+ 3:27
14.
Kondrát Martin
PGP6501
SK Praga
19:49
+ 3:29
15.
Wohanka Petr
VRL7305
OOS TJ Spartak Vrchlabí
20:11
+ 3:51
16.
Pražák Jiří
ZBP7800
SK Zbraslav OOB
20:14
+ 3:54
17.
Pavlů Ondřej
PGP8904
SK Praga
20:25
+ 4:05
18.
Buk Jindřich
ROU9303
SKOB Roudnice nad Labem
20:27
+ 4:07
19.
Dvořák Miroslav
ZBP7601
SK Zbraslav OOB
20:34
+ 4:14
20.
Kolín Jan
JIL7701
OK Jilemnice
20:41
+ 4:21
20.
Procházka Tomáš
SCP8200
OK Sparta Praha
20:41
+ 4:21
22.
Boudný Jan
SCP7417
OK Sparta Praha
20:45
+ 4:25
23.
Černý Martin
TAP8902
KOB TRETRA Praha
20:57
+ 4:37
24.
Vrabec Ondřej
SCP8303
OK Sparta Praha
21:08
+ 4:48
25.
Blahuta Marek
MFP7301
VŠSK MFF UK Praha
21:16
+ 4:56
26.
Hanč Petr
VRL8001
OOS TJ Spartak Vrchlabí
21:17
+ 4:57
27.
Červinka Jan
OKP8901
SK OK 24 Praha
21:26
+ 5:06
28.
Kettner Vojtěch
KAM9601
SK Kamenice
21:27
+ 5:07
29.
Janda Martin
DOB8002
KOB Dobruška
21:32
+ 5:12
30.
Škvor Martin
KAM6700
SK Kamenice
21:35
+ 5:15
30.
Kettner Lukáš
KAM9403
SK Kamenice
21:35
+ 5:15
32.
Vlach Martin
SCP8605
OK Sparta Praha
21:52
+ 5:32
33.
Mezník Vladimír
LBE6400
TJ Lokomotiva Beroun
21:53
+ 5:33
34.
Illner Jakub
DKP6601
Oddíl OB Kotlářka
22:14
+ 5:54
35.
Khel Richard
SCP7500
OK Sparta Praha
22:18
+ 5:58
36.
Pecka Jan
EKP6800
VŠTJ Ekonom Praha
22:32
+ 6:12
37.
Kučerka Jan
LIT8002
KOB Chemopetrol Litvínov
22:34
+ 6:14
38.
Řada Jakub
DKP9401
Oddíl OB Kotlářka
22:35
+ 6:15
39.
Gregor Martin
CTB7701
SK OB Chotěboř
22:39
+ 6:19
39.
Štěpánek Ondřej
SCP8304
OK Sparta Praha
22:39
+ 6:19
41.
Buzek Martin
PGP8401
SK Praga
22:41
+ 6:21
42.
Šimek Tomáš
FSP6304
VŠTJ Stavební fakulta Praha
22:47
+ 6:27
43.
Simr Pavel
ROU7504
SKOB Roudnice nad Labem
22:48
+ 6:28
44.
Beneš Filip
TAP8701
KOB TRETRA Praha
22:55
+ 6:35
45.
Nývlt Petr
SNA8004
TJ Start Náchod
23:06
+ 6:46
46.
Petr Nemsovsky
PGP7602
SK Praga
23:08
+ 6:48
47.
Kučera Petr
MFP7602
VŠSK MFF UK Praha
23:13
+ 6:53
48.
Kurfürst Pavel
FSP7400
VŠTJ Stavební fakulta Praha
23:17
+ 6:57
49.
Vondra Jiří
FSP7600
VŠTJ Stavební fakulta Praha
23:53
+ 7:33
50.
Laga Miroslav
ZBP7900
SK Zbraslav OOB
25:19
+ 8:59
51.
Kovářík Tomáš
KAM6901
SK Kamenice
25:30
+ 9:10
52.
Matoušek Petr
EKP7503
VŠTJ Ekonom Praha
26:51
+ 10:31
53.
Ryjáček Jan
LPM8004
OK Lokomotiva Plzeň
27:00
+ 10:40
54.
Vaníček Tomáš
LBE6600
TJ Lokomotiva Beroun
27:11
+ 10:51
55.
Cabrnoch Pavel
DKL8200
KOB Kladno
27:12
+ 10:52
56.
Jaroš Marek
DCE8100
KOB Dobřichovice
28:00
+ 11:40
57.
Žáček Martin
FSP6803
VŠTJ Stavební fakulta Praha
28:37
+ 12:17
58.
Borovička Milan
FSP6104
VŠTJ Stavební fakulta Praha
28:51
+ 12:31
59.
Uhlíř Marek
LBE9400
TJ Lokomotiva Beroun
33:20
+ 17:00
Přeček Zdeněk
SCP5200
OK Sparta Praha
DISK
Pospíšil Ondřej
DKP8717
Oddíl OB Kotlářka
DISK
Cikhardt Jakub
TAP8706
KOB TRETRA Praha
DISK
H35
2.20 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šemelík Petr
DKL6901
KOB Kladno
16:31
2.
Všetečka Michal
SJC7503
Sportcentrum Jičín
16:50
+ 0:19
3.
Datel Jiří
DKL7101
KOB Kladno
17:18
+ 0:47
4.
Procházka Antonín
DCE5500
KOB Dobřichovice
17:41
+ 1:10
5.
Baldrian Petr
PGP7203
SK Praga
18:01
+ 1:30
6.
Kalousek Jiří
DKP6901
Oddíl OB Kotlářka
21:16
+ 4:45
7.
Betlach Miroslav
DKP6300
Oddíl OB Kotlářka
21:40
+ 5:09
8.
Ornst Jan
DKP6700
Oddíl OB Kotlářka
23:42
+ 7:11
9.
JUN Drahomír
KNC5501
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
25:34
+ 9:03
10.
Lejbl Ladislav
LBE6900
TJ Lokomotiva Beroun
28:01
+ 11:30
11.
Uhlíř Patrik
LBE7000
TJ Lokomotiva Beroun
28:13
+ 11:42
12.
Šubrt Antonín
DKP7100
Oddíl OB Kotlářka
28:33
+ 12:02
13.
Dobeš Václav
KPY5701
SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
32:01
+ 15:30
14.
Lukáš Petr
DKL6902
KOB Kladno
32:57
+ 16:26
Čáp David
OLP7101
PSK Olymp Praha
DISK
H45
2.10 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Slavík Viktor
PGP6300
SK Praga
15:41
2.
Semík Luboš
OKP6204
SK OK 24 Praha
16:59
+ 1:18
3.
Kožina Petr
PGP6000
SK Praga
17:16
+ 1:35
4.
John Vladimír
OLP5502
PSK Olymp Praha
17:20
+ 1:39
5.
Cabrnoch Jiří
DKL5400
KOB Kladno
17:42
+ 2:01
6.
Hrabánek David
PGP6003
SK Praga
18:14
+ 2:33
7.
Kettner Pavel
HCE5900
TJ Sokol Hostivice
18:18
+ 2:37
8.
Buriánek Jaromír
SCP4700
OK Sparta Praha
18:28
+ 2:47
9.
Sysel Zdeněk
PGP5200
SK Praga
19:13
+ 3:32
10.
Jaroš Vladimír
DCE5400
KOB Dobřichovice
19:27
+ 3:46
11.
Veljačik Pavel
SCP6200
OK Sparta Praha
19:56
+ 4:15
12.
Hájek Tomáš
ZVO6401
OB SK Zvole
20:09
+ 4:28
13.
Hošek Ladislav
SCP6001
OK Sparta Praha
20:17
+ 4:36
14.
Pavlů Jaroslav
DCE6100
KOB Dobřichovice
20:44
+ 5:03
15.
Kudrnáč Martin
KAM5901
SK Kamenice
21:14
+ 5:33
16.
Mikeš Radovan
TAP
KOB TRETRA Praha
21:19
+ 5:38
17.
Vrabec Martin
SCP6100
OK Sparta Praha
21:25
+ 5:44
18.
Stehno Pavel
DKP4900
Oddíl OB Kotlářka
22:12
+ 6:31
19.
Červinka Jaroslav
OKP5803
SK OK 24 Praha
22:13
+ 6:32
20.
Kavka Jiří
SCP5900
OK Sparta Praha
22:21
+ 6:40
21.
Tihon Jaroslav
TAP6102
KOB TRETRA Praha
22:48
+ 7:07
22.
Dlouhý Jiří
DKP5700
Oddíl OB Kotlářka
22:55
+ 7:14
23.
Šimek Miroslav
MFP6302
VŠSK MFF UK Praha
23:15
+ 7:34
24.
Grivalský Michal
PGP5900
SK Praga
24:06
+ 8:25
25.
Beneš Jan
DKL6600
KOB Kladno
24:07
+ 8:26
26.
Buk Miloslav
ROU6202
SKOB Roudnice nad Labem
24:44
+ 9:03
27.
Fatka Ondřej
PGP6302
SK Praga
24:54
+ 9:13
28.
Hamáček Bohuslav
LBE5000
TJ Lokomotiva Beroun
27:03
+ 11:22
29.
Malec Jaromír
ROU6203
SKOB Roudnice nad Labem
29:09
+ 13:28
H55
1.90 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Cedrych Karel
TJP5500
OOB TJ Sokol Troja
17:41
2.
Čadil Jan
FSP4300
VŠTJ Stavební fakulta Praha
17:58
+ 0:17
3.
Šorm Miroslav
DKL5200
KOB Kladno
19:04
+ 1:23
4.
Lebduška Petr
ROU4702
SKOB Roudnice nad Labem
20:55
+ 3:14
5.
Dudík Petr
LBE5500
TJ Lokomotiva Beroun
24:28
+ 6:47
6.
Kramoliš Jan
PVP5000
VSK Přírodověda
27:04
+ 9:23
7.
Bitter Jiří
KNC5201
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
31:06
+ 13:25
8.
Ryšavý Vít
TJP4700
OOB TJ Sokol Troja
33:20
+ 15:39
9.
Zelený Vladimír
PGP4800
SK Praga
41:06
+ 23:25
H65
1.80 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
František Novotný
PUL4200
OOB USK Slavie Ústí n.L.
17:12
2.
Paul Josef
DCE4401
KOB Dobřichovice
25:02
+ 7:50
3.
Attl Vladimír
PGP3800
SK Praga
25:07
+ 7:55
4.
Vondráček Jaromír
ROU4002
SKOB Roudnice nad Labem
25:57
+ 8:45
5.
Rejpal Petr
SCP4100
OK Sparta Praha
26:09
+ 8:57
6.
Duda František
KPY4600
SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
26:31
+ 9:19
7.
Hlavatý Karel
SJP4200
Slavoj Praha
27:29
+ 10:17
8.
Kalivoda Vladimír
KNC3800
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
29:42
+ 12:30
9.
Chloupek Radek
SLP4001
OOB Slavia Praha
30:56
+ 13:44
10.
Ďurčat Jozef
DKP3800
Oddíl OB Kotlářka
34:47
+ 17:35
11.
Valášek Josef
SCP4501
OK Sparta Praha
37:39
+ 20:27
H75
1.80 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Semorád Miloš
SCP3300
OK Sparta Praha
28:43
2.
Vondra Jaroslav
FSP3300
VŠTJ Stavební fakulta Praha
29:44
+ 1:01
3.
Hanák Milan
FSP3400
VŠTJ Stavební fakulta Praha
42:08
+ 13:25
4.
Kalivoda Viktor
KNC3300
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
42:39
+ 13:56
HDR
1.20 km, 4 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jíra Filip
ROZ0500
OK Roztoky
14:21
2.
Ježek František
SLA0501
SKOB Slaný
15:00
+ 0:39
3.
Ondřejčková Tereza
AOP
POBO - přátelé OB Opava
16:36
+ 2:15
4.
Šormová Gabriela
DKL
KOB Kladno
18:44
+ 4:23
5.
Dlasková Jasmína
DKP0451
Oddíl OB Kotlářka
18:47
+ 4:26
5.
Jirkovská Magdalena
NER
18:47
+ 4:26
7.
Čechová Klára
SLA0552
SKOB Slaný
18:50
+ 4:29
8.
Oncirk Honzík
ONO0301
SKOB Ostrov
20:00
+ 5:39
9.
Marhold Václav
ZVO0522
OB SK Zvole
22:35
+ 8:14
10.
Zemková Pavlína
SLA0551
SKOB Slaný
22:39
+ 8:18
11.
Reichl Martin
MKP0400
SK Meteor Kačerov Praha
23:10
+ 8:49
12.
Učík Jan
NER
25:10
+ 10:49
13.
Učík Jakub
NER
25:22
+ 11:01
14.
Folprechtová Julie
OKP
SK OK 24 Praha
28:37
+ 14:16
15.
Pohl Lukáš
NER
28:57
+ 14:36
16.
Janatová Violka
DKP0950
Oddíl OB Kotlářka
42:44
+ 28:23
17.
Hofmanová Anna
NER
43:59
+ 29:38
18.
Uhlířová Marie
LBE0950
TJ Lokomotiva Beroun
50:22
+ 36:01
19.
Jirkovský Jan
NER
18:07
+ 3:46
20.
Dobiášová Anna
ROU0550
SKOB Roudnice nad Labem
29:20
+ 14:59
P
1.50 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bazika Miroslav
TJP6401
OOB TJ Sokol Troja
17:16
2.
Prknová Hana
NER
21:56
+ 4:40
3.
Lejblová Jaroslava
NER
23:34
+ 6:18
4.
Lafek Jan
ODV9904
TJ AERO Odolena Voda
26:09
+ 8:53
5.
Ondřejčková Iveta
ODV7300
TJ AERO Odolena Voda
28:10
+ 10:54
6.
Lukášová Kamila
DKL6951
KOB Kladno
28:11
+ 10:55
7.
Wohanková Kateřina
VRL7955
OOS TJ Spartak Vrchlabí
38:36
+ 21:20
8.
Salgueiro Fidel
DKL8300
KOB Kladno
43:16
+ 26:00
9.
Sedláček Jaroslav
ROZ6801
OK Roztoky
46:42
+ 29:26
T
2.50 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Havelková Eva
LBE5950
TJ Lokomotiva Beroun
32:58
2.
Džmuráň Robert
NER
34:02
+ 1:04
3.
Kudrnáčová Lucie
KAM8850
SK Kamenice
39:56
+ 6:58
4.
Nový Vlastimil
LBE
TJ Lokomotiva Beroun
40:51
+ 7:53
5.
Švihla Tomáš
NER
43:18
+ 10:20
6.
Kolář Otto
LBE9703
TJ Lokomotiva Beroun
44:38
+ 11:40
7.
Švihlová Kateřina
NER
47:59
+ 15:01
8.
Kudrnáčová Iveta
KAM5951
SK Kamenice
59:29
+ 26:31
Janovská Vít
NER
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz