Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: HSH Vysočina cup noční 2012
Kód závodu
120712120
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
HSH Vysočina cup noční 2012
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
12.07.2012
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
ranking
Místo konání
Leština u Skály
Použitá mapa
Mozerov
Pořadatel
CHT - SKOB Chrast
Ředitel závodu
Petr Martinec
Hlavní rozhodčí
Petr Mareček
Stavitel tratí
Lenka Korecká
JURY
Hrušková Barbora (ZBM), Nešpor Jan (TTR), Zháňal Jan (ZBM)
Kategorie
D21
D35
H14
H18
H21
H35
H45
P1
P2
TYM1
D21
5.20 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hrušková Barbora
ZBM9354
SK Žabovřesky Brno
45:49
2.
Koporová Petra
ZBM935
SK Žabovřesky Brno
52:35
+ 6:46
3.
Králová Iveta
JHB8952
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
64:55
+ 19:06
4.
Přibylová Jana
TTR7853
OOB Třebíč
94:57
+ 49:08
D35
4.10 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Biolik Agnieszka
POL01
44:38
2.
Nešporová Marie
TTR7251
OOB Třebíč
59:57
+ 15:19
H14
2.70 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nešpor Jan
TTR0101
OOB Třebíč
57:50
H18
6.10 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Rohel Marek
AOV9401
OOB TJ Baník Ostrava
77:32
H21
7.10 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Drahokoupil Aleš
CHT8501
SK Chrast
45:43
2.
Zháňal Jan
ZBM8721
SK Žabovřesky Brno
52:10
+ 6:27
3.
Zelinka Jiří
ZBM8740
SK Žabovřesky Brno
56:00
+ 10:17
4.
Nehasil David
BOR7713
OK Jiskra Nový Bor
59:09
+ 13:26
5.
Kurfürst Pavel
FSP7400
VŠTJ Stavební fakulta Praha
62:07
+ 16:24
6.
Tichý Martin
TJH6401
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
62:35
+ 16:52
7.
Stachoň Zdeněk
SKM8014
KOB Směr Kroměříž
63:59
+ 18:16
8.
Slabý Jan
ZHR7900
TJ Zhoř
66:07
+ 20:24
9.
Tichý Tomáš
SJH9201
TJ Slovan Jindřichův Hradec
73:11
+ 27:28
10.
Přibyl Jan
TTR7801
OOB Třebíč
91:38
+ 45:55
11.
Jaromír Jelínek
CTB7702
SK OB Chotěboř
155:09
+ 109:26
Brlica Pavel
ZBM9302
SK Žabovřesky Brno
DISK
H35
6.10 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dvořáček Jiří
TTR7502
OOB Třebíč
61:18
H45
5.20 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nešpor Jan
TTR6101
OOB Třebíč
53:20
2.
Pulec Pavel
VBM6201
VSK Mendelu Brno
60:57
+ 7:37
3.
Vydra Pavel
PEN6200
OK RECO Sport
70:59
+ 17:39
P1
2.70 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bouzková Katka
SVS8151
Orientklub Vsetín
38:35
2.
Maliňák Josef
SVS5501
Orientklub Vsetín
41:34
+ 2:59
3.
Maliňáková Petra
SVS8751
Orientklub Vsetín
72:59
+ 34:24
P2
4.10 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Biolik Grzegorz
POL01
44:57
2.
Šustr Pavel
KSH7001
OOB TJ Kašperské Hory
67:42
+ 22:45
TYM1
2.70 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Svobodová Barbora
BFM0151
SKOB Frýdek - Místek
27:01
2.
Fukalová Radmila
AOV7051
OOB TJ Baník Ostrava
28:54
+ 1:53
3.
Fukalová Martina
AOV9550
OOB TJ Baník Ostrava
33:50
+ 6:49
4.
Walder Michal + Jiří
NREG
44:24
+ 17:23
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz