Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Oblastní žebříček
Kód závodu
120421041
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Oblastní žebříček
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
21.04.2012
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
Oblastní žebříček
Místo konání
Aš
Použitá mapa
Kozina
Pořadatel
MAS - KČT Aš
Ředitel závodu
Jindřich Kovář
Hlavní rozhodčí
Vladimír Kovář
Stavitel tratí
Karel Pilař
Kategorie
D10
D10L
D12
D14
D16
D18
D21
D35
D45
D55
H10
H10L
H12
H14
H16
H18
H21
H35
H45
H55
HDR
D10
1.43 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Marešová Klára
NEJ0250
TJ Jiskra Nejdek
18:46
2.
Kovářová Lucie
MAS0350
KČT Aš
22:05
+ 3:19
3.
Vítová Lucie
BSO0250
KOB Baník Sokolov
22:10
+ 3:24
4.
Dellingerová Anna
NEJ0102
TJ Jiskra Nejdek
27:10
+ 8:24
5.
Ziebová Veronika
NEJ0450
TJ Jiskra Nejdek
30:22
+ 11:36
6.
Nádeníčková Iva
NEJ0350
TJ Jiskra Nejdek
33:45
+ 14:59
Kateřina Černá
MLA0251
MLOK Mariánské Lázně
DISK
D10L
1.86 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kadlecová Valentýna
Yetti Vejp VEY
40:01
Sulková Veronika
KČT Aš MAS
DISK
Hegnerová Adéla
OK Lokomot LPM
DISK
D12
1.87 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tokárová Regina
NEJ0150
TJ Jiskra Nejdek
26:01
2.
Nádeníčková Pavla
NEJ0151
TJ Jiskra Nejdek
41:08
+ 15:07
D14
2.41 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pelcová Tereza
MAS9853
KČT Aš
29:11
2.
Biersaková Dagmar
KRL0051
Kometa Kralovice
32:57
+ 3:46
3.
Marešová Alexandra
NEJ9950
TJ Jiskra Nejdek
35:21
+ 6:10
4.
Svobodová Simona
MAS9852
KČT Aš
37:02
+ 7:51
5.
Istvánová Klára
MAS9850
KČT Aš
39:10
+ 9:59
6.
Hanáková Lenka
KRL9951
Kometa Kralovice
40:59
+ 11:48
7.
Papežová Kateřina
SCH9853
TJ Skalka Cheb
41:59
+ 12:48
8.
Synková Tereza
SCH9854
TJ Skalka Cheb
42:58
+ 13:47
9.
Šťastná Jana
KČT Aš MAS
54:33
+ 25:22
10.
Svatková Charlota
SCH9852
TJ Skalka Cheb
69:51
+ 40:40
Kozelková Kateřina
TJ Loko Ch LCV
97:15
+ 68:04
D16
3.63 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kubínová Veronika
SKV9752
TJ Slovan Karlovy Vary
32:39
2.
Žandová Marcela
SKV9653
TJ Slovan Karlovy Vary
50:02
+ 17:23
3.
Vítková Markéta
MAS9650
KČT Aš
73:22
+ 40:43
4.
Kučová Michaela
SCH9751
TJ Skalka Cheb
81:58
+ 49:19
D18
5.37 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kuberková Lucie
LPM9451
OK Lokomotiva Plzeň
61:46
D21
6.27 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Honnerová
KOS Slavia VPM
63:37
2.
Beranová Barbora
BOR9152
OK Jiskra Nový Bor
64:06
+ 0:29
3.
Škvorová Barbora
KAM9150
SK Kamenice
68:18
+ 4:41
4.
Kovářová Jitka
MAS7350
KČT Aš
80:11
+ 16:34
5.
Soukupová Petra
SKV7851
TJ Slovan Karlovy Vary
100:46
+ 37:09
6.
Rambousková Kateřina
BSO8151
KOB Baník Sokolov
102:40
+ 39:03
7.
Fremrová Jaroslava
LPM7954
OK Lokomotiva Plzeň
117:33
+ 53:56
Freyová Andrea
NEJ8950
TJ Jiskra Nejdek
DISK
D35
5.37 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Krausová Marcela
LCV7351
TJ Loko Chomutov
64:53
2.
Bínová Kateřina
MLA6754
MLOK Mariánské Lázně
69:24
+ 4:31
3.
Žandová Marie
SKV6551
TJ Slovan Karlovy Vary
72:14
+ 7:21
4.
Kubínová Jana
SKV6751
TJ Slovan Karlovy Vary
77:28
+ 12:35
5.
Černá Monika
MLA7451
MLOK Mariánské Lázně
154:49
+ 89:56
Marešová Marcela
NEJ7450
TJ Jiskra Nejdek
DISK
D45
4.10 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Opavová Stanislava
MLA5451
MLOK Mariánské Lázně
47:37
2.
Nováková Svatava
SKV5351
TJ Slovan Karlovy Vary
51:53
+ 4:16
3.
Mágrová Ivana
LCV5550
TJ Loko Chomutov
56:05
+ 8:28
4.
Janečková Eva
LPM6150
OK Lokomotiva Plzeň
57:07
+ 9:30
5.
Papežová Jindra
SCH6551
TJ Skalka Cheb
60:55
+ 13:18
6.
Tenglerová Helena
MLA6551
MLOK Mariánské Lázně
63:33
+ 15:56
7.
Šplinarová Jana
SKV6451
TJ Slovan Karlovy Vary
64:14
+ 16:37
8.
Macurová Jana
MLA6657
MLOK Mariánské Lázně
73:10
+ 25:33
9.
Šmejkalová
MLA6252
MLOK Mariánské Lázně
73:54
+ 26:17
10.
Kühnel Radka
SE0001
Trollhatta TSOK
77:54
+ 30:17
D55
3.63 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hejtmánková Alena
TAP5452
KOB TRETRA Praha
61:38
2.
Thämelt Uta
DE0001
TU Dresden TUD
88:47
+ 27:09
3.
Dlouhá Lenka
MAS5150
KČT Aš
92:29
+ 30:51
4.
Brabcová Jindra
LCV4750
TJ Loko Chomutov
96:13
+ 34:35
Tokárová Regina
TJ Jiskra NEJ
99:02
+ 37:24
H10
1.43 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Stehlík Petr
MAS0202
KČT Aš
39:23
2.
Tokár Radim
NEJ0300
TJ Jiskra Nejdek
102:59
+ 63:36
H10L
1.86 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Samuel Svatek
SCH0201
TJ Skalka Cheb
48:58
2.
Kettner Matyáš
BSO0302
KOB Baník Sokolov
75:19
+ 26:21
Kašpar Lukáš
OK Lokomot LPM
DISK
H12
2.41 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vecko Jan
NEJ0002
TJ Jiskra Nejdek
57:24
2.
Dellinger Mikuláš
NEJ0001
TJ Jiskra Nejdek
64:12
+ 6:48
3.
Jahn Robin
KČT Aš MAS
72:59
+ 15:35
4.
Svatek Daniel
SCH0102
TJ Skalka Cheb
129:45
+ 72:21
Solomko Adam
BSO0002
KOB Baník Sokolov
DISK
Červenka Jiří
MLOK Mariá MLA
52:08
+
H14
3.63 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Macura Vít
MLA9800
MLOK Mariánské Lázně
43:29
2.
Lahučký Tomáš
SCH9901
TJ Skalka Cheb
47:31
+ 4:02
3.
Zieba Jakub
NEJ9800
TJ Jiskra Nejdek
51:45
+ 8:16
4.
Stárek Martin
SCH9801
TJ Skalka Cheb
85:54
+ 42:25
Nedorostek Daniel
SCH9805
TJ Skalka Cheb
DISK
H16
5.37 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Frank Jiří
MAS9600
KČT Aš
43:03
2.
Řehořek Tomáš
SKV9601
TJ Slovan Karlovy Vary
43:43
+ 0:40
3.
Vacek Jiří
SKV9602
TJ Slovan Karlovy Vary
51:02
+ 7:59
H18
8.15 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Knepr Lukáš
BSO9401
KOB Baník Sokolov
79:50
2.
Štros Jan
SKV9501
TJ Slovan Karlovy Vary
85:02
+ 5:12
H21
10.14 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Azeb Karim
PHK9110
OK 99 Hradec Králové
68:34
2.
Rambousek Karel
BSO7907
KOB Baník Sokolov
70:25
+ 1:51
3.
Milota Josef
MLA5801
MLOK Mariánské Lázně
74:23
+ 5:49
4.
Šilhavý Jakub
LPM8500
OK Lokomotiva Plzeň
76:42
+ 8:08
5.
Suchý Petr
LPM7820
OK Lokomotiva Plzeň
77:01
+ 8:27
6.
Honner Jaroslav
VPM7802
KOS Slavia VŠ Plzeň
81:41
+ 13:07
7.
Lhoták Luboš
MAS9301
KČT Aš
84:05
+ 15:31
8.
Badura Václav
SKV8101
TJ Slovan Karlovy Vary
85:45
+ 17:11
9.
Škroch Michal
MLA7705
MLOK Mariánské Lázně
88:45
+ 20:11
10.
Hegner Lukáš
LPM8104
OK Lokomotiva Plzeň
90:31
+ 21:57
11.
Mareš Alexander
NEJ7300
TJ Jiskra Nejdek
91:59
+ 23:25
12.
Šlichal Milan
KAM
SK Kamenice
96:15
+ 27:41
13.
Šulc Marek
MAS9300
KČT Aš
99:58
+ 31:24
14.
Macura Jan
MLA9306
MLOK Mariánské Lázně
100:43
+ 32:09
15.
Papež Vojtěch
SCH9301
TJ Skalka Cheb
125:37
+ 57:03
Drozdek Martin
Příchozí XXX
DISK
Kovář Vladimír
MAS7200
KČT Aš
88:50
+ 20:16
H35
8.15 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bílý Milan
JES7001
KOS Jesenice
60:07
2.
Sedláček Tomáš
KRL6401
Kometa Kralovice
87:30
+ 27:23
3.
Bína Pavel
MLA6708
MLOK Mariánské Lázně
89:11
+ 29:04
4.
Libor Černý
MLA6901
MLOK Mariánské Lázně
105:17
+ 45:10
5.
Kozelka Jan
LCV7000
TJ Loko Chomutov
152:20
+ 92:13
H45
6.27 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kööhler Hans
SE0003
Trollhatta TSOK
70:30
2.
Hejtmánek Vladimír
TAP5802
KOB TRETRA Praha
78:52
+ 8:22
3.
Vlach Miroslav
SCH6101
TJ Skalka Cheb
79:49
+ 9:19
4.
Blažek Jiří
VPM5009
KOS Slavia VŠ Plzeň
83:41
+ 13:11
5.
Hannsmann Martin
Příchozí XXX
84:10
+ 13:40
6.
Kettner Vladek
BSO6400
KOB Baník Sokolov
85:19
+ 14:49
7.
Macura Jaroslav
MLA5903
MLOK Mariánské Lázně
88:42
+ 18:12
8.
Hájek Jan
MAS5401
KČT Aš
102:28
+ 31:58
9.
Čech Petr
SCH6001
TJ Skalka Cheb
125:09
+ 54:39
H55
4.10 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Janda Josef
KAD4701
Originální Vivalín team Kadaň
40:25
2.
Sklenář Jan
MLA4201
MLOK Mariánské Lázně
44:58
+ 4:33
3.
Jirásek Jaroslav
SCH4701
TJ Skalka Cheb
47:13
+ 6:48
4.
Fiala Miloš
KSH4801
OOB TJ Kašperské Hory
48:58
+ 8:33
5.
Mágr Zdeněk
LCV5000
TJ Loko Chomutov
52:43
+ 12:18
6.
Janeček Eduard
LPM5100
OK Lokomotiva Plzeň
57:56
+ 17:31
7.
Šorm Miroslav
DKL5200
KOB Kladno
60:48
+ 20:23
8.
Nykles Vladimír
VPM4702
KOS Slavia VŠ Plzeň
63:50
+ 23:25
9.
Schimm Dieter
BSO4401
KOB Baník Sokolov
64:44
+ 24:19
10.
Schejbal Ladislav
SCH5301
TJ Skalka Cheb
116:42
+ 76:17
HDR
1.86 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jahn Adam
KČT Aš MAS
23:16
2.
Břetislav Milota
MLA
MLOK Mariánské Lázně
27:49
+ 4:33
3.
Jonáš Černý
MLA0501
MLOK Mariánské Lázně
34:55
+ 11:39
4.
Liďáková Petra
TJ Skalka SCH
38:34
+ 15:18
5.
Honner Jaroušek
VPM0701
KOS Slavia VŠ Plzeň
40:43
+ 17:27
6.
Kadlecová Tereza
Yetti Vejp VEY
42:12
+ 18:56
7.
Gregor Ríša
BSO0900
KOB Baník Sokolov
58:14
+ 34:58
8.
Halík Libor
Příchozí XXX
61:12
+ 37:56
9.
Stehlík Jakub
MAS0500
KČT Aš
62:17
+ 39:01
10.
Mála Matyáš
MAS0800
KČT Aš
67:18
+ 44:02
11.
Dovaly Jonáš
Příchozí XXX
71:11
+ 47:55
12.
Dovaly Amálka
Příchozí XXX
71:33
+ 48:17
13.
Churá Hana
Příchozí XXX
71:49
+ 48:33
14.
Daňková Dominika
OK Lokomot LPM
73:01
+ 49:45
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz