Race code
110618093
Name
ŽB-M Mistrovství moravy
Date
2011/06/18
Ranking typeHSH Ranking, žebříček B- Morava, oblastní žebříčky
PlaceStaré hamry- Samčanka
MapSamčanka 10, e=5
OrganiserMOV - SKOB Ostrava
DirectorJosef Juřeník
RefereeJiří Ryšavý
Course setterMilan Svěchota
JURYLibor Hirš VBM,Martin Kovařík TRI, Miroslav Hlava KON
Class
CEZB     CEZC     D10C     D10N     D12B     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D18C     D20B     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     H10C     H10N     H12B     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H18C     H20B     H21B     H21C     H21D     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H70B     H75B     HDR     P2     P4    

CEZB
3.80 km, 70 m, 8 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Veličkovi CEZ0055 C ČEZ, a.s. 101:54
2. Glawatá Katka CEZ0056 C ČEZ, a.s. 121:01 + 19:07
CEZC
2.60 km, 75 m, 7 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
Kudělková Veronika CEZ0048 C ČEZ, a.s. DISK
D10C
2.50 km, 60 m, 7 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Dittrichová Michaela SKM0251 C KOB Směr Kroměříž 21:43
2. Chlebiková Zuzana TRI0150 C TJ TŽ Třinec 27:01 + 5:18
3. Hájková Lucie AOP0350 C POBO - přátelé OB Opava 27:29 + 5:46
4. Haltofová Dana TRI0151 C TJ TŽ Třinec 32:48 + 11:05
5. Veronika Klabouchova VZA0151 C 32:51 + 11:08
6. Svobodová Barbora BFM0151 C SKOB Frýdek - Místek 38:37 + 16:54
7. Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec 47:05 + 25:22
8. Václavíková Martina ZMT0151 C 71:05 + 49:22
Golová Tereza VIC0162 C OB Vizovice DISK
Sadílková Iva VIC0151 C OB Vizovice DISK
D10N
2.50 km, 75 m, 7 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Magdalena Zackova NER C 28:48
2. Hubáčková Dagmar LCE0351 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:29 + 8:41
Ciencialová Daniela TRI0254 C TJ TŽ Třinec DISK
D12B
2.90 km, 65 m, 9 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Odehnalová Klára ABM9956 B KOB Moira Brno 28:06
2. Malivánková Eva ZBM9952 C SK Žabovřesky Brno 30:13 + 2:07
3. Poláková Tereza SOP9951 B OOB TJ Slezan Opava 30:50 + 2:44
4. Firešová Markéta ZBM9951 B SK Žabovřesky Brno 31:15 + 3:09
5. Nešporová Alžběta TZL0051 C SKOB Zlín 33:31 + 5:25
6. Křečková Jana ZPV9999 B KOB Prostějov 35:32 + 7:26
7. Novotná Tereza ZLH0051 C OOB TJ Zlaté Hory 36:13 + 8:07
8. Poláková Lenka SOP0151 C OOB TJ Slezan Opava 45:37 + 17:31
Jurczyk Marta CZY C DISK
D12C
2.90 km, 65 m, 9 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Bruková Magda TRI0054 C TJ TŽ Třinec 28:43
2. Švidrnochová Lenka MOV9951 C SKOB Ostrava 34:05 + 5:22
3. Hájková Lenka AOP0050 C POBO - přátelé OB Opava 35:27 + 6:44
4. Foltýnová Markéta TRI0050 C TJ TŽ Třinec 36:28 + 7:45
5. Bodzek Sabina S010006 C 41:54 + 13:11
6. Mrozek Paulina S010007 C 44:30 + 15:47
7. Foltýnová Klára TRI0051 C TJ TŽ Třinec 48:20 + 19:37
8. Řehová Natálie BFM0051 C SKOB Frýdek - Místek 48:52 + 20:09
9. Čížková Eliška ADA0051 C OOB TJ Spartak Adamov 54:18 + 25:35
10. Baborová Karolína BFM9952 C SKOB Frýdek - Místek 66:55 + 38:12
11. Mastela Krystyna S010002 C 84:47 + 56:04
MS Tomanová Karolína BFM9851 C SKOB Frýdek - Místek DISK
D14B
3.40 km, 70 m, 8 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Odehnalová Tereza ABM9757 A KOB Moira Brno 29:31
2. Vavrysová Barbara LCE9751 A OOB TJ Slovan Luhačovice 30:40 + 1:09
3. Horvátová Hana ASU9797 B Magnus Orienteering 34:47 + 5:16
4. Tesařová Jana VOV9751 A VSK VŠB TU Ostrava 35:32 + 6:01
5. Fukalová Hana AOV9850 B OOB TJ Baník Ostrava 37:23 + 7:52
6. Chovancová Zuzana TZL9754 B SKOB Zlín 38:01 + 8:30
7. Papuguvá Andrea TKE9751 C 39:34 + 10:03
8. Chlebiková Aneta TRI9755 B TJ TŽ Třinec 39:41 + 10:10
9. Müllerová Kristýna KON9771 B KOB Konice 41:48 + 12:17
10. Smrčková Dominika KSU9799 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:59 + 12:28
11. Magdalena Hrabosova RBA0051 C 45:08 + 15:37
12. Svěchotová Natálie MOV9751 B SKOB Ostrava 45:31 + 16:00
13. Pilcová Sabina JPV9898 C SK Prostějov 46:01 + 16:30
14. Liberdová Jana TRI9852 B TJ TŽ Třinec 47:25 + 17:54
15. Soldánová Tereza JPV9899 B SK Prostějov 47:34 + 18:03
16. Koporová Lenka ZBM9753 C SK Žabovřesky Brno 48:34 + 19:03
17. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 50:31 + 21:00
18. Kovářová Tereza TRI9756 B TJ TŽ Třinec 51:30 + 21:59
19. Szarzecová Lucie TRI9850 B TJ TŽ Třinec 51:36 + 22:05
20. Hanousková Renata LCE9852 B OOB TJ Slovan Luhačovice 51:43 + 22:12
21. Švancárová Veronika SSU9853 C SK Severka Šumperk 62:27 + 32:56
22. Šomanová Anna LCE9855 B OOB TJ Slovan Luhačovice 65:29 + 35:58
D14C
3.40 km, 70 m, 8 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Hulenková Nikola MOV9851 C SKOB Ostrava 66:30
D16B
4.90 km, 220 m, 10 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Steigrová Gabriela EBB9552 C 52:50
2. Machusová Karolína SSU9666 A SK Severka Šumperk 53:06 + 0:16
3. Končáková Klára HLV9555 B OOB TJ Sokol Holešov 54:27 + 1:37
4. Radka Lamanecova SSN9651 C 59:36 + 6:46
5. Hiršová Gabriela VBM9651 A VSK Mendelu Brno 59:39 + 6:49
6. Procházková Marie SOP9551 B OOB TJ Slezan Opava 59:49 + 6:59
7. Otrusinová Jana ABM9560 B KOB Moira Brno 60:21 + 7:31
8. Vanda Hosekova VZA9651 C 61:41 + 8:51
9. Hovořáková Anna ZBM9653 B SK Žabovřesky Brno 61:42 + 8:52
10. Kašparová Zuzka SSU9661 A SK Severka Šumperk 63:23 + 10:33
11. Sabelová Markéta TRI9656 B TJ TŽ Třinec 66:58 + 14:08
12. Dominika Frankova KYS C 67:18 + 14:28
13. Čížková Markéta ADA9652 B OOB TJ Spartak Adamov 70:05 + 17:15
14. Papugová Martina TKE9551 C 70:59 + 18:09
15. Pěčková Veronika SKM9651 B KOB Směr Kroměříž 71:03 + 18:13
16. Lamorska Martyna S28 C 72:48 + 19:58
17. Vlachová Eliška KON9572 B KOB Konice 72:55 + 20:05
18. Fukalová Martina AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava 78:26 + 25:36
19. Adela Cori BBA9551 C 86:16 + 33:26
D16C
4.50 km, 160 m, 10 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Slavíčková Klárka OOL9562 C SK Haná orienteering 86:40
Čížová Iveta AOP9651 C POBO - přátelé OB Opava DISK
D18B
5.50 km, 160 m, 10 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Steigrová Lucia EBB9351 C 61:58
2. Kosová Štěpánka TRI9458 A TJ TŽ Třinec 62:45 + 0:47
3. Šarmanová Alena AOP9352 B POBO - přátelé OB Opava 64:50 + 2:52
4. Jeřábková Zuzana UOL9453 B SK UP Olomouc 68:10 + 6:12
5. Krejčí Kateřina AOV9350 A OOB TJ Baník Ostrava 68:25 + 6:27
6. Tužilová Magdaléna RBK9452 B SK Radioklub Blansko 70:03 + 8:05
7. Tesařová Marcela VOV9450 A VSK VŠB TU Ostrava 70:04 + 8:06
8. Svobodová Klára SOP9352 B OOB TJ Slezan Opava 71:56 + 9:58
9. Koláriková Lucie TZL9451 A SKOB Zlín 72:10 + 10:12
10. Laštůvková Petra TRI9350 A TJ TŽ Třinec 73:00 + 11:02
11. Hnilicová Šárka KSU9493 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:37 + 11:39
12. Vítková Lucie JPV9474 B SK Prostějov 74:58 + 13:00
13. Kolveková Veronika TKE9351 C 75:51 + 13:53
14. Kociánová Barbora TZL9454 B SKOB Zlín 76:10 + 14:12
15. Škrabalová Adéla ABM9357 B KOB Moira Brno 79:00 + 17:02
16. Neumannová Anna STE9456 B SK SKI-OB Šternberk 86:54 + 24:56
17. Jančová Jana VRB9450 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 105:19 + 43:21
D18C
4.90 km, 220 m, 10 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Skurková Vendula BFM9353 C SKOB Frýdek - Místek 106:46
Čížová Kateřina AOP9454 C POBO - přátelé OB Opava DISK
D20B
6.10 km, 290 m, 13 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Nožková Sára TRI9353 A TJ TŽ Třinec 71:27
2. Krejčíková Marie TZL9252 A SKOB Zlín 71:55 + 0:28
3. Ugrayová Kristína TKE9254 C 71:59 + 0:32
4. Křečková Lenka ASU9271 B Magnus Orienteering 77:26 + 5:59
5. Světlońová Lucie AOV9252 B OOB TJ Baník Ostrava 81:07 + 9:40
6. Mizerová Monika TRI9250 B TJ TŽ Třinec 91:27 + 20:00
7. Řezaninová Iva ZVS9250 B TJ Zbrojovka Vsetín 107:15 + 35:48
Lucia Smelikova RBA9151 C DISK
D21B
7.10 km, 260 m, 15 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Holinková Hana ZPV6777 C KOB Prostějov 62:32
2. Mrštíková Květa LPU8753 C OK Lokomotiva Pardubice 71:46 + 9:14
3. Matrasová Kateřina CHT8353 C OOB SK Chrast 72:19 + 9:47
4. Ďurčová Ivana TKE9252 C 74:12 + 11:40
5. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 74:58 + 12:26
6. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 75:08 + 12:36
7. Višňová Michaela VOV8456 C VSK VŠB TU Ostrava 78:57 + 16:25
8. Stachoňová Barbara ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno 80:56 + 18:24
9. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 81:18 + 18:46
10. Svobodová Radka AOP9452 A POBO - přátelé OB Opava 82:17 + 19:45
11. Jablonovská Lenka ZBM9063 C SK Žabovřesky Brno 83:28 + 20:56
12. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 85:26 + 22:54
13. Kašparová Šárka AOP7251 C POBO - přátelé OB Opava 85:37 + 23:05
14. Hvorecká Eva VRB8953 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 86:17 + 23:45
15. Alena Bukovacova FBA7451 C 87:03 + 24:31
16. Kociánová Michaela OOP9050 C TJ Opava 87:43 + 25:11
17. Rychlá Pavlína OOP8559 C TJ Opava 89:20 + 26:48
18. Bohunská Jana KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 90:57 + 28:25
19. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 91:43 + 29:11
20. Wysocka Malwina S28 C 96:25 + 33:53
21. Sukeníková Zuzana KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 97:03 + 34:31
22. Tomanková Martina STE7552 C SK SKI-OB Šternberk 99:37 + 37:05
23. Maliňáková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 100:06 + 37:34
24. Skládanková Tereza RBK8951 C SK Radioklub Blansko 111:08 + 48:36
25. Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 137:12 + 74:40
D21C
6.10 km, 170 m, 13 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 75:39
2. Ševčíková Petra SOP9152 C OOB TJ Slezan Opava 87:07 + 11:28
3. Podešvová Vlasta ADA9251 C OOB TJ Spartak Adamov 88:21 + 12:42
4. Válková Zuzana SOP8852 C OOB TJ Slezan Opava 97:06 + 21:27
5. Šeděnková Hana LCE8053 C OOB TJ Slovan Luhačovice 99:17 + 23:38
6. Sasýnová Radka ZVS7750 C TJ Zbrojovka Vsetín 102:20 + 26:41
Maćkowiak Agata PLZ C DISK
D35B
6.10 km, 170 m, 13 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Silvia Chupekova VZA7250 C 64:10
2. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 71:56 + 7:46
3. Fukátková Miroslava VIC7658 C OB Vizovice 72:55 + 8:45
4. Sedlářová Pavla AOP7052 C POBO - přátelé OB Opava 74:22 + 10:12
5. Katarina Fedorova SPE7451 C 81:48 + 17:38
6. Zobaníková Vladimíra RAD6850 C TJ Sokol Radslavice 86:56 + 22:46
D35C
5.20 km, 180 m, 10 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 67:18
2. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 67:41 + 0:23
3. Slavíková Lenka VRB7373 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 70:31 + 3:13
4. Mokrá Regina ABM6854 C KOB Moira Brno 72:33 + 5:15
5. Valíková Petra AOP7351 C POBO - přátelé OB Opava 74:28 + 7:10
6. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 79:30 + 12:12
7. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 87:52 + 20:34
8. Švancárová Helena SSU7252 C SK Severka Šumperk 94:45 + 27:27
9. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 97:39 + 30:21
10. Smrčková Věra KSU7373 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 111:20 + 44:02
11. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 113:05 + 45:47
12. Mizerová Jarmila TRI6851 C TJ TŽ Třinec 118:28 + 51:10
Řehová Renata BFM7151 C SKOB Frýdek - Místek DISK
D40B
5.60 km, 160 m, 11 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 54:38
2. Tesařová Bohumila VOV6957 C VSK VŠB TU Ostrava 54:53 + 0:15
3. Mitušinská Eva TKE6451 C 57:00 + 2:22
4. Pilcová Petra ZPV6666 C KOB Prostějov 57:08 + 2:30
5. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 58:24 + 3:46
6. Kašparová Ivana SSU6951 C SK Severka Šumperk 61:39 + 7:01
7. Křečková Petra ZPV7076 C KOB Prostějov 63:28 + 8:50
8. Hana Smelikova RBA6951 C 66:55 + 12:17
9. Papugová Elena TKE6552 C 67:41 + 13:03
10. Jirková Renata ZPV6553 C KOB Prostějov 68:53 + 14:15
11. Soldánová Karin JPV6971 C SK Prostějov 70:22 + 15:44
12. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 71:11 + 16:33
13. Kostková Jana AOP7151 C POBO - přátelé OB Opava 73:25 + 18:47
14. Jana Smelikova RBA6670 C 73:56 + 19:18
15. Sedláčková Jana HLV7060 C OOB TJ Sokol Holešov 76:34 + 21:56
Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice DISK
D45B
5.20 km, 180 m, 10 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 58:16
2. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 60:29 + 2:13
3. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 62:34 + 4:18
4. Hájová Jana TZL6051 C SKOB Zlín 63:09 + 4:53
5. Glabazňová Jana AOP6151 C POBO - přátelé OB Opava 65:30 + 7:14
6. Janásová Jitka SKM6551 C KOB Směr Kroměříž 66:22 + 8:06
7. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 67:32 + 9:16
8. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 67:37 + 9:21
9. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 67:55 + 9:39
10. Maliňáková Eva KVS6551 C SKOB Kobra Vsetín 68:38 + 10:22
11. Juračková Jana LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice 72:12 + 13:56
12. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SK UP Olomouc 73:22 + 15:06
13. Poklopová Ivana UOL6451 C SK UP Olomouc 73:23 + 15:07
14. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 74:19 + 16:03
15. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 77:58 + 19:42
16. Jana Frankova KYS C 80:12 + 21:56
17. Klečková Zina HAV6151 C SKOB Baník Havířov 80:28 + 22:12
18. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 83:33 + 25:17
19. Kiprá Zdenka SBR6550 C SKOB Bruntál 85:02 + 26:46
20. Bohunská Jana KRN6551 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 92:40 + 34:24
21. Korčáková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 107:40 + 49:24
D45C
4.50 km, 160 m, 10 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Žaloudíková Marie KRN6451 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 75:28
2. Špacírová Danuše UOL5852 C SK UP Olomouc 76:20 + 0:52
3. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 77:46 + 2:18
4. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 81:11 + 5:43
5. Hájková Ludmila OOP5751 C TJ Opava 82:05 + 6:37
6. Schusterová Martina AOP6551 C POBO - přátelé OB Opava 83:03 + 7:35
D50B
4.70 km, 125 m, 9 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Beata Vavrova RBA5651 C 60:38
2. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 61:11 + 0:33
3. Putnovská Iveta TKE5651 C 65:47 + 5:09
4. Hauerlandová Jitka LCE5853 C OOB TJ Slovan Luhačovice 70:17 + 9:39
5. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 75:19 + 14:41
6. Hudzieczková Danuta KVS5751 C SKOB Kobra Vsetín 80:45 + 20:07
7. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 85:52 + 25:14
8. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 116:07 + 55:29
D55B
4.70 km, 125 m, 9 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Wysocka Jolanta S29 C 85:30
MS Hubáčková Petra LCE8560 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D55C
3.80 km, 125 m, 8 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
Krumpholcová Jarmila HOB5655 C SKOB Horní Benešov DISK
D60B
3.80 km, 125 m, 8 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava 61:07
2. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 68:56 + 7:49
3. Carol Sands SOC C 72:44 + 11:37
4. Mrkvicová Ludmila VOV4952 C VSK VŠB TU Ostrava 73:31 + 12:24
D65B
3.50 km, 125 m, 9 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 49:31
2. Gavendová Anna TRI4650 C TJ TŽ Třinec 53:58 + 4:27
Vlachová Renata VOV4450 C VSK VŠB TU Ostrava DISK
H10C
2.50 km, 60 m, 7 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Kundrata Jan JZL0201 C TJ Jižní svahy Zlín 29:52
2. Kostka Jiří AOP0201 C POBO - přátelé OB Opava 34:05 + 4:13
3. Hulenka Lukáš MOV0101 C SKOB Ostrava 36:07 + 6:15
4. Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB Prostějov 40:21 + 10:29
5. Dorčák Jan MOV0103 C SKOB Ostrava 44:50 + 14:58
6. Novota Lukáš TKE0302 C 65:00 + 35:08
Adámek Vojtěch MOV0102 C SKOB Ostrava DISK
MS Koleczko Blażej S010005 C 81:25 + 51:33
H10N
2.50 km, 75 m, 7 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Kovařík Martin TRI0101 C TJ TŽ Třinec 21:51
2. Babor Dominik BFM0102 C SKOB Frýdek - Místek 25:17 + 3:26
3. Fajkoš Luboš MOV0401 C SKOB Ostrava 28:31 + 6:40
4. Buryan Jan MOV0400 C SKOB Ostrava 30:34 + 8:43
5. Sýkora Vítek TRI0102 C TJ TŽ Třinec 31:34 + 9:43
6. Valík Adam AOP0301 C POBO - přátelé OB Opava 32:36 + 10:45
7. Mielec Radomír AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 33:56 + 12:05
8. Haltof Adam TRI0300 C TJ TŽ Třinec 34:36 + 12:45
9. Zobaník Radek RAD0201 C TJ Sokol Radslavice 38:57 + 17:06
Bencúr Eliáš LCE0301 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H12B
2.90 km, 65 m, 9 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Matoušek Matěj SSU0005 C SK Severka Šumperk 19:40
2. Šrámek Ondřej KSU9909 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:52 + 1:12
3. Jirka Mikuláš ZPV0000 B KOB Prostějov 22:11 + 2:31
4. Plášek Pavel LCE9907 B OOB TJ Slovan Luhačovice 23:46 + 4:06
5. Horčička Vít UOL9919 B SK UP Olomouc 25:05 + 5:25
6. Kašpar Petr SSU9911 B SK Severka Šumperk 25:07 + 5:27
7. Láznička Václav TZL9901 B SKOB Zlín 25:09 + 5:29
8. Bořánek Michal STE0007 C SK SKI-OB Šternberk 26:10 + 6:30
9. Beblavý Martin LCE9905 B OOB TJ Slovan Luhačovice 29:31 + 9:51
10. Kadleček Jan LCE9906 B OOB TJ Slovan Luhačovice 30:32 + 10:52
11. Zobaník Michal RAD9901 C TJ Sokol Radslavice 33:06 + 13:26
12. Peter Porubsky CNR0001 C 41:47 + 22:07
Panovec Kryštof OTK0001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
H12C
2.90 km, 65 m, 9 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Filipek Sebastián TRI0002 B TJ TŽ Třinec 22:35
2. Tesař Vojtěch VOV9900 B VSK VŠB TU Ostrava 25:14 + 2:39
3. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 25:21 + 2:46
4. Skotnica Vojtěch BFM9906 B SKOB Frýdek - Místek 27:09 + 4:34
5. Buryan Patrik MOV0005 C SKOB Ostrava 28:12 + 5:37
6. Valík Tomáš AOP0001 C POBO - přátelé OB Opava 28:59 + 6:24
7. Podmolík Jonáš TZL0001 C SKOB Zlín 32:18 + 9:43
8. Kubina Dominik BFM9904 C SKOB Frýdek - Místek 37:08 + 14:33
9. Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 43:22 + 20:47
10. Sikora Jakub TRI0003 C TJ TŽ Třinec 43:26 + 20:51
11. Koleczko Bartosz S010004 C 45:17 + 22:42
12. Siatka Václav ZLH0077 C OOB TJ Zlaté Hory 66:57 + 44:22
Strakoš Matěj SFM9901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek DISK
Mikula Josef MOV0001 C SKOB Ostrava DISK
H14B
3.80 km, 70 m, 8 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Sýkora Vojtěch LCE9801 B OOB TJ Slovan Luhačovice 30:26
2. Sedláček Ondřej HLV9732 A OOB TJ Sokol Holešov 32:27 + 2:01
3. Otruba Vojtěch JPV9717 B SK Prostějov 34:24 + 3:58
4. Vystavěl Ondřej JPV9807 B SK Prostějov 34:36 + 4:10
5. Ptáček Patrik BBM9800 B BETA URSUS Orienteering 34:46 + 4:20
6. Sláma Dušan TKE9801 C 35:14 + 4:48
7. Černocký Libor LCE9803 B OOB TJ Slovan Luhačovice 35:26 + 5:00
8. Kelbl Vladimír ABM9708 B KOB Moira Brno 36:11 + 5:45
9. Podmolík Josef TZL9701 B SKOB Zlín 36:54 + 6:28
10. Mielec Jaromír AOV9701 A OOB TJ Baník Ostrava 38:02 + 7:36
11. Mikel David TZL9703 B SKOB Zlín 38:33 + 8:07
12. Kočí Josef KON9824 B KOB Konice 39:28 + 9:02
13. Dvořák Ferdinand SSU9802 B SK Severka Šumperk 39:53 + 9:27
14. Cienciala Jan TRI9801 B TJ TŽ Třinec 41:06 + 10:40
15. Hirš Otakar VBM9801 B VSK Mendelu Brno 42:41 + 12:15
16. Madzia Martin TRI9705 B TJ TŽ Třinec 42:51 + 12:25
17. Šiška Petr TZL9801 B SKOB Zlín 42:52 + 12:26
18. Žáček Matěj RBK9802 B SK Radioklub Blansko 44:43 + 14:17
19. Lanc Vojtěch TRI9807 B TJ TŽ Třinec 46:13 + 15:47
20. Stanislav Franko KYS C 48:48 + 18:22
21. Šplíchal Marek ZBM9710 C SK Žabovřesky Brno 52:49 + 22:23
22. Václavík Martin ZMT9801 C 62:36 + 32:10
23. Míček Filip MOV9802 B SKOB Ostrava 73:24 + 42:58
24. Jurczyk Maciej CZY C 105:30 + 75:04
H14C
3.80 km, 70 m, 8 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Mikula Luboš MOV9702 C SKOB Ostrava 69:11
2. Lepík Marek BFM9803 C SKOB Frýdek - Místek 79:12 + 10:01
H16B
6.30 km, 225 m, 11 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Chovanec David TZL9502 A SKOB Zlín 47:02
2. Sklenář Martin SBR9501 A SKOB Bruntál 53:05 + 6:03
3. Martin Smelik RBA9601 C 53:48 + 6:46
4. Záděra Pavel BBM9500 B BETA URSUS Orienteering 55:37 + 8:35
5. Matej Muller VBA9601 C 59:23 + 12:21
6. Matej Hrabos RBA9501 C 62:48 + 15:46
7. Vičan Dominik JPV9501 B SK Prostějov 63:04 + 16:02
8. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 63:10 + 16:08
9. Martin Klabouch VZA9602 C 63:20 + 16:18
10. Fajkus Radim JPV9509 B SK Prostějov 63:25 + 16:23
11. Dvorský Petr SKM9601 A KOB Směr Kroměříž 68:30 + 21:28
12. Glonek Jakub AOV9602 B OOB TJ Baník Ostrava 70:54 + 23:52
13. Svoboda František SOP9601 B OOB TJ Slezan Opava 76:10 + 29:08
14. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 84:43 + 37:41
H16C
5.50 km, 160 m, 10 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Gonsior Waldemar S010008 C 65:05
2. Pavlík Marek ZLH9501 C OOB TJ Zlaté Hory 68:44 + 3:39
3. Pasek Marcin S010010 C 69:21 + 4:16
4. Matuš Vojtěch VRB9606 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 81:21 + 16:16
5. Sadílek Jan TZL9601 B SKOB Zlín 83:01 + 17:56
6. Walach Ondřej TRI9601 C TJ TŽ Třinec 109:52 + 44:47
7. Slavík Martin VRB9505 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 121:58 + 56:53
H18B
7.10 km, 225 m, 13 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. David Franko KYS C 58:06
2. Kolárik Tomáš TZL9302 B SKOB Zlín 64:02 + 5:56
3. Rossmanith Vojta AOP9302 B POBO - přátelé OB Opava 65:47 + 7:41
4. Schäfer Jan TZL9301 B SKOB Zlín 67:45 + 9:39
5. Zvoníček Josef SKM9404 A KOB Směr Kroměříž 70:05 + 11:59
6. Toman Filip ABM9309 B KOB Moira Brno 70:07 + 12:01
7. Pěček Martin SKM9301 B KOB Směr Kroměříž 70:41 + 12:35
8. Tomas Janoska RBA9301 C 70:58 + 12:52
9. Holinka Lukáš PTE9421 B TJ Sokol Ptení 72:36 + 14:30
10. Kebis Samuel SPE9400 C 75:05 + 16:59
11. Jarnot Michal SOP9302 B OOB TJ Slezan Opava 76:11 + 18:05
12. Jurczyk Tomasz CZY C 80:53 + 22:47
13. Dvorský Vojtěch SKM9401 B KOB Směr Kroměříž 85:14 + 27:08
14. Jakub Kuriak VZA9301 C 92:14 + 34:08
Kašpar Michal TZL9308 B SKOB Zlín DISK
Mušinský Tomáš TKE9301 C DISK
H18C
6.80 km, 220 m, 13 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Kavan Jiří SKM9402 C KOB Směr Kroměříž 88:21
Juřík Jiří VRB9303 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. DISK
H20B
7.80 km, 300 m, 14 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Ostřanský Filip ASU9243 A Magnus Orienteering 73:11
2. Sokol Juraj KYS9201 C 79:12 + 6:01
3. Holinka Matouš ZPV9222 B KOB Prostějov 84:23 + 11:12
4. Martin Kosut VZA9201 C 89:44 + 16:33
H21B
10.70 km, 400 m, 17 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Smola Michal TZL8131 E SKOB Zlín 67:35
2. Kozák Osvald TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno 69:57 + 2:22
3. Krajčík Michal TKE8704 C 73:08 + 5:33
4. Hanslian David LCE7835 R OOB TJ Slovan Luhačovice 77:10 + 9:35
5. Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín 77:27 + 9:52
6. Tomanek Daniel STE7401 C SK SKI-OB Šternberk 79:07 + 11:32
7. Hubáček Josef LCE6127 R OOB TJ Slovan Luhačovice 79:42 + 12:07
8. Horyna Roman VIC7602 C OB Vizovice 79:55 + 12:20
9. Navrátil Boris AOP9202 A POBO - přátelé OB Opava 81:35 + 14:00
10. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 83:17 + 15:42
11. Rychlý Pavel OOP8505 C TJ Opava 85:20 + 17:45
12. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 85:55 + 18:20
13. Kopec Tomáš VOV8203 C VSK VŠB TU Ostrava 86:24 + 18:49
14. Klech Richard VRB7201 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 86:35 + 19:00
15. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 89:15 + 21:40
16. Holas Tomáš AOP7802 C POBO - přátelé OB Opava 89:53 + 22:18
17. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 89:58 + 22:23
18. Mrkvica Petr VOV7802 C VSK VŠB TU Ostrava 91:36 + 24:01
19. Maros Bukovac FBA7601 C 92:09 + 24:34
20. Hadač Miroslav AOP6501 C POBO - přátelé OB Opava 93:08 + 25:33
21. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 93:30 + 25:55
22. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 94:13 + 26:38
23. Schuster Martin AOP6502 C POBO - přátelé OB Opava 94:56 + 27:21
24. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 95:57 + 28:22
25. Pavlíček Václav JPV8412 C SK Prostějov 96:06 + 28:31
26. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 96:15 + 28:40
27. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 96:51 + 29:16
28. Sochor Jan HAV8801 C SKOB Baník Havířov 96:54 + 29:19
29. Žaloudík Jiří VOV8601 C VSK VŠB TU Ostrava 97:38 + 30:03
30. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 98:04 + 30:29
31. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 98:30 + 30:55
32. Navrátil Marek KYL7100 C SK SP Kylešovice 99:00 + 31:25
33. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 100:26 + 32:51
34. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 102:07 + 34:32
35. Hrazdil Roman RAD7401 C TJ Sokol Radslavice 104:09 + 36:34
36. Válka Jan SOP7811 C OOB TJ Slezan Opava 105:18 + 37:43
37. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 105:22 + 37:47
38. Lexa Matěj ZBM6601 C SK Žabovřesky Brno 106:30 + 38:55
39. Kovalčík Tomáš AOP7301 C POBO - přátelé OB Opava 108:01 + 40:26
40. Šesták Jakub RBK9001 C SK Radioklub Blansko 108:53 + 41:18
41. Zdráhal Tomáš STE5301 C SK SKI-OB Šternberk 109:01 + 41:26
42. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 109:25 + 41:50
43. Daněk Jiří SOP7101 C OOB TJ Slezan Opava 110:28 + 42:53
44. Bukovac Dušan ZBM7503 C SK Žabovřesky Brno 111:44 + 44:09
45. Pavlačka Ondřej VOV8102 C VSK VŠB TU Ostrava 112:50 + 45:15
46. Špacír Jan UOL8805 C SK UP Olomouc 114:53 + 47:18
47. Novota Mikuláš TKE6002 C 118:02 + 50:27
48. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 129:34 + 61:59
49. Macka Radek LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice 131:39 + 64:04
50. Sponar Jan TBM5004 C KOS TJ Tesla Brno 134:00 + 66:25
51. König Lukáš ZBM8001 C SK Žabovřesky Brno 141:40 + 74:05
52. Pilát Miroslav EBB8502 C 148:00 + 80:25
53. Kořán Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 151:50 + 84:15
Trávníček Jan UOL7501 C SK UP Olomouc DISK
Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ Sokol Plumlov DISK
Bencúr Juraj LCE7701 R OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H21C
7.80 km, 300 m, 14 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 60:05
2. Maliňák Štěpán KVS8801 C SKOB Kobra Vsetín 70:59 + 10:54
3. Čížek Petr ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov 97:48 + 37:43
4. Langer Martin LOV8400 C lepus.cz 100:56 + 40:51
5. Kotůlek Jan AOP7801 C POBO - přátelé OB Opava 101:58 + 41:53
6. Bednář Ondřej MOV8901 C SKOB Ostrava 104:10 + 44:05
7. Gulas Jan VOV8008 C VSK VŠB TU Ostrava 108:46 + 48:41
8. Lichý Ondřej SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava 112:48 + 52:43
9. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 124:55 + 64:50
Rouš Pavel VBM8102 C VSK Mendelu Brno DISK
H21D
6.60 km, 275 m, 14 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Michal Tomasovic SPE8902 C 85:25
2. Hribik Miroslav EBB8503 C 89:54 + 4:29
3. Václavík Martin ZMT6404 C 100:26 + 15:01
4. Jakub Dikej SPE9106 C 106:04 + 20:39
H35B
8.80 km, 360 m, 16 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 70:53
2. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 76:44 + 5:51
3. Julius Porubsky CNR7301 C 77:15 + 6:22
4. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 80:35 + 9:42
5. Černoch Karel TZL6835 C SKOB Zlín 80:46 + 9:53
6. Šuráň René LCE7034 C OOB TJ Slovan Luhačovice 81:41 + 10:48
7. Matoušek Milan SSU6701 C SK Severka Šumperk 82:24 + 11:31
8. Papuga František TKE6302 C 83:59 + 13:06
9. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 85:00 + 14:07
10. Pěček Martin SKM7301 C KOB Směr Kroměříž 85:12 + 14:19
11. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 86:05 + 15:12
12. Marian Miklus RBA7204 C 88:01 + 17:08
13. Josef Prochazka KNS C 90:13 + 19:20
14. Hubáček Jaroslav LCE6311 C OOB TJ Slovan Luhačovice 92:33 + 21:40
15. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 95:41 + 24:48
16. Žáček Zbyněk RBK7101 C SK Radioklub Blansko 101:59 + 31:06
17. Libor Hubacek KNS C 102:09 + 31:16
18. Peřinka Jan AOP6301 C POBO - přátelé OB Opava 102:14 + 31:21
19. Jaroslav Vondrous KNS C 103:56 + 33:03
20. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 106:06 + 35:13
21. Valenta Jiří LCE6301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 109:21 + 38:28
22. Jiri Janda KNS C 129:53 + 59:00
Fuják Vladimír ASU7249 C Magnus Orienteering DISK
H35C
6.80 km, 220 m, 13 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Slavík Tomáš VRB6808 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 80:04
2. Cienciala Martin TRI7401 C TJ TŽ Třinec 80:31 + 0:27
3. Szturc Radek TRC6800 C SKOB BETA Třinec 82:20 + 2:16
4. Mastela Rafal S01 C 87:26 + 7:22
5. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 88:18 + 8:14
6. Dvořák Radomír SSU6342 C SK Severka Šumperk 90:15 + 10:11
7. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 95:50 + 15:46
8. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 105:13 + 25:09
9. Horčička Petr UOL7007 C SK UP Olomouc 108:24 + 28:20
10. Masny Krysztof S017600 C 114:46 + 34:42
11. Smrček Petr KSU7401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 117:55 + 37:51
12. Jiri Walder NER C 132:04 + 52:00
Polák Petr SOP7004 C OOB TJ Slezan Opava DISK
H40B
7.20 km, 260 m, 15 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Jozef Chupek VZA7101 C 53:44
2. Pollák Josef TKE6001 C 54:11 + 0:27
3. Tesař Jiří VOV6702 C VSK VŠB TU Ostrava 60:07 + 6:23
4. Valer Franko KYS C 67:44 + 14:00
5. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 67:55 + 14:11
6. Galík Svatopluk TZL6301 C SKOB Zlín 69:18 + 15:34
7. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Baník Havířov 69:32 + 15:48
8. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 70:42 + 16:58
9. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Baník Havířov 72:34 + 18:50
10. Sedláček Jaroslav HLV6404 C OOB TJ Sokol Holešov 77:53 + 24:09
11. Mokrý Jan ABM6611 C KOB Moira Brno 81:29 + 27:45
12. Krhut Libor HAV6302 C SKOB Baník Havířov 89:08 + 35:24
13. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 90:27 + 36:43
14. Hošťálek Dan KRN6808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 94:56 + 41:12
H45B
6.60 km, 270 m, 14 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 60:24
2. Soldán Vladimír JPV6526 C SK Prostějov 64:50 + 4:26
3. Stanislav Franko KYS0024 C 66:34 + 6:10
4. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ Sokol Plumlov 68:31 + 8:07
5. Juraj Petrinec BBA6403 C 72:53 + 12:29
6. Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 76:03 + 15:39
7. Takács Csaba TKE6205 C 76:18 + 15:54
8. Sláma Peter TKE6401 C 76:21 + 15:57
9. Uhmann Petr TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno 78:12 + 17:48
10. Chmelař Miroslav JPV6217 C SK Prostějov 80:46 + 20:22
11. Jan Kosut VZA6301 C 88:59 + 28:35
Panovec Vladan OTK6201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
H45C
6.20 km, 290 m, 13 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 68:03
2. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 71:02 + 2:59
3. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 71:53 + 3:50
4. Trojek Jakub TRC6400 C SKOB BETA Třinec 74:06 + 6:03
5. Sirný Jaroslav OOP5402 C TJ Opava 77:16 + 9:13
6. Truhlář Karel ADA5111 C OOB TJ Spartak Adamov 79:44 + 11:41
7. Hrouza Tomáš KRN5201 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 80:04 + 12:01
8. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 83:59 + 15:56
9. Věžník Antonín ADA5505 C OOB TJ Spartak Adamov 85:30 + 17:27
10. Niedoba Jan TRC6200 C SKOB BETA Třinec 87:45 + 19:42
11. Chalupa Tomáš KVS5501 C SKOB Kobra Vsetín 87:54 + 19:51
12. Bednář Karel MOV6101 C SKOB Ostrava 92:29 + 24:26
13. Kavan Luboš SKM6301 C KOB Směr Kroměříž 93:14 + 25:11
14. Bohunský Vladimír KRN5901 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 93:39 + 25:36
15. Kaloč Vítězslav KVS5904 C SKOB Kobra Vsetín 94:44 + 26:41
16. Šebela Bedřich KVS5801 C SKOB Kobra Vsetín 102:38 + 34:35
17. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 115:44 + 47:41
H50B
6.20 km, 290 m, 13 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 56:00
2. Jeřábek Luboš JPV6112 C SK Prostějov 56:45 + 0:45
3. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 64:16 + 8:16
4. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 64:45 + 8:45
5. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 64:54 + 8:54
6. Wojarski Krzysztof WAW C 66:05 + 10:05
7. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 66:24 + 10:24
8. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 67:59 + 11:59
9. Milan Petrinec RBA5802 C 72:08 + 16:08
10. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 72:45 + 16:45
11. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 73:18 + 17:18
12. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 73:33 + 17:33
13. Višňa Milan STE5904 C SK SKI-OB Šternberk 75:12 + 19:12
14. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB Prostějov 77:40 + 21:40
15. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB Prostějov 80:15 + 24:15
16. Albert František STE5804 C SK SKI-OB Šternberk 86:53 + 30:53
17. Kunčar Antonín LCE5802 C OOB TJ Slovan Luhačovice 89:18 + 33:18
18. Dvorský Ilja SKM6103 C KOB Směr Kroměříž 97:01 + 41:01
Jozef Fedor SPE5701 C DISK
H55B
5.60 km, 160 m, 11 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 54:29
2. Háj Bohumil TZL5601 C SKOB Zlín 54:56 + 0:27
3. Vladislav Pijak SPE5201 C 63:20 + 8:51
4. Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 68:22 + 13:53
5. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 68:26 + 13:57
6. Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 70:49 + 16:20
7. Poklop Lubomír LOL5601 C OK Olomouc 87:16 + 32:47
8. Jelínek Roman ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov 94:12 + 39:43
9. Viktor Miklus FBA5201 C 106:33 + 52:04
H55C
5.30 km, 180 m, 10 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 71:50
2. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 81:52 + 10:02
3. PUŠČIZNA Rostislav HAV5400 C SKOB Baník Havířov 148:59 + 77:09
MS Žabková Monika MOV0023 C SKOB Ostrava 212:50 + 141:00
MS Celer David MOV0022 C SKOB Ostrava DISK
H60B
4.70 km, 125 m, 9 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Tim Sands SOC C 46:50
2. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 48:35 + 1:45
3. Peška Antonín HLV4801 C OOB TJ Sokol Holešov 52:24 + 5:34
4. Klech Josef HOB4701 C SKOB Horní Benešov 52:47 + 5:57
5. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 54:44 + 7:54
6. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 55:46 + 8:56
7. Huňka Jiří RAD4801 C TJ Sokol Radslavice 57:32 + 10:42
8. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 60:09 + 13:19
9. Pěček Vítězslav SKM4903 C KOB Směr Kroměříž 61:21 + 14:31
10. Mrkvica Miroslav VOV4601 C VSK VŠB TU Ostrava 62:45 + 15:55
11. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 64:52 + 18:02
12. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB Prostějov 67:19 + 20:29
13. Novotný Stanisl OOP4800 C TJ Opava 70:32 + 23:42
14. Wysocki Andrzej S22 C 83:02 + 36:12
H65B
3.80 km, 125 m, 8 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Šmelík Ludovít RBA4301 C 42:32
2. Vlach Oldřich VOV4401 C VSK VŠB TU Ostrava 43:17 + 0:45
3. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 45:20 + 2:48
4. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 49:48 + 7:16
5. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 52:15 + 9:43
6. Vyškovský Ivan ZVS4301 C TJ Zbrojovka Vsetín 53:29 + 10:57
7. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 59:26 + 16:54
8. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Baník Havířov 64:48 + 22:16
9. Sedlář Vladimír AOP4201 C POBO - přátelé OB Opava 74:37 + 32:05
10. Starý Břetislav BOV4402 C TJ Baník Ostrava OKD 125:56 + 83:24
Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD DISK
H70B
3.40 km, 135 m, 8 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Fajgl Jaromír RAD3801 C TJ Sokol Radslavice 58:17
H75B
3.40 km, 135 m, 8 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 81:35
HDR
2.60 km, 75 m, 7 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Švidrnochová Eliška MOV0551 C SKOB Ostrava 23:05
2. Bialožyt Marek TRI0301 C TJ TŽ Třinec 25:11 + 2:06
3. Kovařík Tomáš TRI0400 C TJ TŽ Třinec 25:15 + 2:10
4. Navrátil Sam KYL0500 C SK SP Kylešovice 27:15 + 4:10
5. Novotný Erik ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory 31:25 + 8:20
6. Filip Bukovac FBA0501 C 31:52 + 8:47
7. Klechová Karolína AOP0452 C POBO - přátelé OB Opava 32:39 + 9:34
8. Cienciala Filip TRI0600 C TJ TŽ Třinec 36:39 + 13:34
9. Pekárek Tobias VIC0501 C OB Vizovice 37:34 + 14:29
10. Dittrichová Lucie SKM0551 C KOB Směr Kroměříž 38:12 + 15:07
11. Adámková Zuzana MOV0351 C SKOB Ostrava 38:18 + 15:13
12. Kotůlková Martina AOP0499 C POBO - přátelé OB Opava 38:42 + 15:37
13. Maćkowiak Darek PLZ C 44:12 + 21:07
14. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 44:21 + 21:16
15. Austera Filip MOV C SKOB Ostrava 48:10 + 25:05
16. Kaňáková Valentýna BFM0451 C SKOB Frýdek - Místek 49:44 + 26:39
17. Kotůlková Renata AOP0451 C POBO - přátelé OB Opava 50:15 + 27:10
18. Albert Klose SFM0901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 51:23 + 28:18
19. Juřeník Jakub MOV0601 C SKOB Ostrava 52:54 + 29:49
20. Holasová Barbora AOP0651 C POBO - přátelé OB Opava 80:13 + 57:08
21. Štětínská Tereza MOV0751 C SKOB Ostrava 98:19 + 75:14
Tomanek Lukáš STE0502 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Marszalkowska Dorota NER C DISK
Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž DISK
P2
2.90 km, 65 m, 9 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 25:49
2. Procházka Milan SOP6803 C OOB TJ Slezan Opava 27:37 + 1:48
3. Navrátil Šimon TIL0000 C 27:47 + 1:58
4. Honza Radovan NER0043 C 31:45 + 5:56
5. Plaček Petr NER0042 C 32:10 + 6:21
6. Šrubařová Aneta LOV0088 C lepus.cz 37:52 + 12:03
7. Erben Martin SOP9001 C OOB TJ Slezan Opava 40:52 + 15:03
8. Andrea Klabouchova VZA C 42:02 + 16:13
9. Tereza Kopcikova SPE9255 C 44:32 + 18:43
10. Slavíčková Šárka MOV0040 C SKOB Ostrava 61:38 + 35:49
11. Tomíček Filip MOV0041 C SKOB Ostrava 95:13 + 69:24
Šajer Jiří MOV0043 C SKOB Ostrava DISK
P4
4.50 km, 160 m, 10 controls
Place Name Reg. number Licence Club Time Loss
1. Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 41:08
2. Míl Petr AER7102 C 45:03 + 3:55
3. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 45:45 + 4:37
4. Konečný Jiří OOL6303 C SK Haná orienteering 55:12 + 14:04
5. Uher Libor AER7101 C 58:24 + 17:16
6. Bencúrová Jitka LCE7763 C OOB TJ Slovan Luhačovice 58:53 + 17:45
7. Jeřábek Petr UOL6702 C SK UP Olomouc 62:29 + 21:21
8. Šilar Dan AER8701 C 64:31 + 23:23
9. Šilar Filip AER8801 C 64:32 + 23:24
10. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 65:59 + 24:51
11. Szturc Jan TRC9003 C SKOB BETA Třinec 66:12 + 25:04
12. Jeřábková Jana UOL6954 C SK UP Olomouc 71:19 + 30:11
13. Slavíček Stanislav OOL6708 C SK Haná orienteering 73:49 + 32:41
14. Helcel Richard HAV7200 C SKOB Baník Havířov 74:13 + 33:05
15. Vorel Tomáš HAV C SKOB Baník Havířov 77:48 + 36:40
16. Koleczko Úukasz S010003 C 89:00 + 47:52
17. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 89:14 + 48:06
18. Tomanová Elena YBM6666 C Klub turistů a lyžařů Brno 91:39 + 50:31
19. Vidlička Ondřej MOV0077 C SKOB Ostrava 97:48 + 56:40
20. Babor Mojmír BFM7401 C SKOB Frýdek - Místek 97:59 + 56:51
21. Šperlík Josef ODR5500 C SKOB Odry 105:28 + 64:20
22. Žaloudík Jiří KRN5809 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 108:03 + 66:55
23. Šauman Petr ODR6100 C SKOB Odry 109:24 + 68:16
24. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 110:44 + 69:36
25. Štýberová Renata VOV0088 C VSK VŠB TU Ostrava 112:27 + 71:19
26. Miriam Jezekova VBA9253 C 114:26 + 73:18
27. Stískalová Eva VOV0051 C VSK VŠB TU Ostrava 146:59 + 105:51
28. Vlachová Marcela MOV C SKOB Ostrava 185:32 + 144:24
29. HJ Wichrek NER C 192:44 + 151:36
Korčák Marián HAV6508 C SKOB Baník Havířov DISK
Slavíčková Katka OOL6955 C SK Haná orienteering DISK
T Wichrek NER C DISK
MK Wichrek NER C DISK
Ramík Mário BBM6200 C BETA URSUS Orienteering DISK
Král Luděk BBM6600 C BETA URSUS Orienteering DISK