3.10 km, 105 m, 13 kontrol
3.10 km, 105 m, 13 kontrol
2.70 km, 65 m, 12 kontrol
3.40 km, 115 m, 18 kontrol
3.20 km, 120 m, 13 kontrol
3.20 km, 90 m, 13 kontrol
3.90 km, 130 m, 20 kontrol
3.50 km, 160 m, 16 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Veličková Monika |
VRB8951 |
A |
SK při gymnáziu OOB |
36:23 |
+0:00 |
2. |
Kafková Tereza |
SJI8956 |
A |
OK Jihlava |
36:34 |
+0:11 |
3. |
Wurzelová Hana |
OSN8972 |
B |
SK OS Nové Město n. |
38:07 |
+1:44 |
4. |
Štěpánská Adéla |
ZBM8870 |
A |
SK Žabovřesky Brno |
38:47 |
+2:24 |
5. |
Staňková Štěpánka |
SSU8992 |
A |
SK Severka Šumperk |
39:08 |
+2:45 |
6. |
Soukupová Lucie |
SJC8951 |
A |
Sportcentrum Jičín |
40:17 |
+3:54 |
7. |
Šákrová Michaela |
BOR8850 |
A |
OK Jiskra Nový Bor |
40:22 |
+3:59 |
8. |
Prokopová Bětka |
TRI8951 |
B |
TJ TŽ Třinec |
42:05 |
+5:42 |
9. |
Borecká Kateřina |
ZBM8852 |
B |
SK Žabovřesky Brno |
42:49 |
+6:26 |
10. |
Hvorecká Eva |
VRB8953 |
A |
SK při gymnáziu OOB |
43:34 |
+7:11 |
11. |
Hendrychová Zuzana |
PHK8954 |
B |
OK 99 Hradec Králové |
44:14 |
+7:51 |
12. |
Šediváková Helena |
LPU8857 |
A |
OK Lokomotiva Pardub |
45:08 |
+8:45 |
13. |
Kettnerová Dana |
HCE8950 |
B |
TJ Sokol Hostivice |
50:42 |
+14:19 |
14. |
Neradová Eva |
LIT8951 |
B |
KOB Chemopetrol Litv |
51:33 |
+15:10 |
15. |
Viková Vendula |
JIL8951 |
A |
OK Jilemnice |
55:39 |
+19:16 |
16. |
Bednářová Michala |
VAM8951 |
B |
OOB Vamberk |
61:27 |
+25:04 |
5.00 km, 185 m, 27 kontrol
4.70 km, 24 kontrol
4.10 km, 125 m, 23 kontrol
3.80 km, 155 m, 20 kontrol
3.50 km, 135 m, 15 kontrol
2.70 km, 90 m, 11 kontrol
3.40 km, 100 m, 13 kontrol
2.60 km, 95 m, 12 kontrol
3.40 km, 100 m, 14 kontrol
2.80 km, 80 m, 11 kontrol
3.20 km, 135 m, 13 kontrol
2.80 km, 65 m, 12 kontrol
2.70 km, 90 m, 11 kontrol
2.40 km, 80 m, 10 kontrol
2.60 km, 95 m, 12 kontrol
2.40 km, 80 m, 10 kontrol
4.00 km, 115 m, 20 kontrol
3.50 km, 115 m, 17 kontrol
3.20 km, 105 m, 12 kontrol
4.60 km, 180 m, 22 kontrol
4.30 km, 180 m, 18 kontrol
3.70 km, 145 m, 16 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Krejsa Martin |
CHT9001 |
B |
SK Chrast |
29:17 |
+0:00 |
2. |
Slezák Jiří |
LCE9001 |
A |
TJ Slovan Luhačovice |
30:39 |
+1:22 |
3. |
Peřinka Jan |
AOP9101 |
A |
NORD Slavia Minerva |
33:30 |
+4:13 |
4. |
Pavlík Michal |
ASU9001 |
|
Magnus Orienteering |
33:51 |
+4:34 |
5. |
Hostaš Petr |
TJN9001 |
B |
TJ Tatran Jablonec n |
35:21 |
+6:04 |
6. |
Legerski Martin |
TRI9003 |
B |
TJ TŽ Třinec |
35:47 |
+6:30 |
7. |
Procházka Jakub |
TUR9005 |
B |
OOB TJ Turnov |
38:12 |
+8:55 |
8. |
Azeb Karim |
PHK9110 |
B |
OK 99 Hradec Králové |
38:38 |
+9:21 |
9. |
Šafka Daniel |
KAM9105 |
B |
SK Kamenice |
39:14 |
+9:57 |
10. |
Bína Martin |
MLA9102 |
A |
MLOK Mariánské Lázně |
39:33 |
+10:16 |
11. |
Schäfer Martin |
TZL9009 |
B |
SKOB Zlín |
41:41 |
+12:24 |
12. |
Coufal Radek |
SSU9042 |
B |
SK Severka Šumperk |
43:14 |
+13:57 |
13. |
Machek Vojta |
VRL9102 |
B |
OOS TJ Spartak Vrchl |
43:26 |
+14:09 |
14. |
Zajíček Radim |
SRK9110 |
B |
SOOB Spartak Rychnov |
43:35 |
+14:18 |
15. |
Daněk Vojtěch |
ROZ9100 |
B |
Orientační klub TOM |
43:52 |
+14:35 |
16. |
Hyka Jan |
TUR9002 |
B |
OOB TJ Turnov |
45:02 |
+15:45 |
|
Chmelař Lukáš |
SHK9102 |
A |
TJ Slavia Hradec Krá |
DISK |
|
|
Procházka Tomáš |
LPU9110 |
A |
OK Lokomotiva Pardub |
DISK |
|
5.10 km, 180 m, 25 kontrol
4.90 km, 215 m, 23 kontrol
4.60 km, 195 m, 19 kontrol
6.20 km, 230 m, 30 kontrol
5.90 km, 220 m, 30 kontrol
5.70 km, 245 m, 29 kontrol
5.40 km, 190 m, 28 kontrol
5.30 km, 210 m, 27 kontrol
4.60 km, 195 m, 19 kontrol
5.10 km, 180 m, 24 kontrol
3.70 km, 145 m, 16 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Funda Jiří |
API6401 |
C |
OK Andante Písek |
33:35 |
+0:00 |
2. |
Hájek Jiří |
BSO6400 |
C |
KOB Baník Sokolov |
37:51 |
+4:16 |
3. |
Teplý Jiří |
SHK6401 |
C |
TJ Slavia Hradec Krá |
39:01 |
+5:26 |
4. |
Hlava Miroslav |
KON6515 |
C |
KOB Konice |
40:15 |
+6:40 |
5. |
Kubíček Radek |
PHK6501 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
40:54 |
+7:19 |
6. |
Mokrý Jan |
ABM6611 |
C |
KOB Moira Brno |
41:58 |
+8:23 |
7. |
Valach Petr |
LPU6505 |
C |
OK Lokomotiva Pardub |
42:42 |
+9:07 |
8. |
Holec Honza |
MOV6701 |
C |
SKOB Ostrava |
43:51 |
+10:16 |
9. |
Beránek Radek |
ZVO6803 |
C |
|
43:52 |
+10:17 |
10. |
Klapal František |
VAM6402 |
C |
OOB Vamberk |
45:45 |
+12:10 |
11. |
Trojek Jakub |
TRC6400 |
C |
SKOB BETA Třinec |
45:52 |
+12:17 |
12. |
Hlaváček Lubomír |
PHK6401 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
46:15 |
+12:40 |
13. |
Procházka Tomáš |
LPU6503 |
C |
OK Lokomotiva Pardub |
46:50 |
+13:15 |
14. |
Doškář Boris |
BOR6400 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
47:07 |
+13:32 |
15. |
Procházka Radek |
LPU6504 |
C |
OK Lokomotiva Pardub |
48:19 |
+14:44 |
16. |
Vičan Lubomír |
ABR6501 |
C |
A-team NOVO Bruntál |
49:20 |
+15:45 |
17. |
Krausz Milan |
FSP6700 |
C |
VŠTJ Stavební fakult |
50:07 |
+16:32 |
18. |
Volf Karel |
ZPV6604 |
C |
KOB Železárny Prostě |
50:15 |
+16:40 |
19. |
Kopečný Mojmír |
TAP6402 |
C |
KOB TRETRA Praha |
50:46 |
+17:11 |
20. |
Kamaryt Miloš |
MLA6404 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
54:19 |
+20:44 |
21. |
Hofman Petr |
LPM6500 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
55:16 |
+21:41 |
22. |
Bína Pavel |
MLA6708 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
56:19 |
+22:44 |
23. |
Háněl Jaromír |
ZVO6801 |
C |
|
61:14 |
+27:39 |
4.60 km, 155 m, 22 kontrol
3.40 km, 145 m, 17 kontrol
3.90 km, 140 m, 17 kontrol
3.40 km, 100 m, 13 kontrol
3.60 km, 110 m, 14 kontrol
3.20 km, 135 m, 13 kontrol
3.40 km, 145 m, 17 kontrol
2.60 km, 75 m, 9 kontrol
2.80 km, 80 m, 11 kontrol
2.40 km, 70 m, 9 kontrol
2.80 km, 65 m, 12 kontrol
2.60 km, 75 m, 9 kontrol
2.60 km, 80 m, 10 kontrol
5.20 km, 220 m, 21 kontrol