1.40 km, 75 m, 6 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Hanáková Magda |
KRL9651 |
|
Kometa Kralovice |
13:59 |
+0:00 |
2. |
Kubínová Veronika |
SKV9752 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
17:32 |
+3:33 |
3. |
Holopírková Natálie |
KRL9653 |
|
Kometa Kralovice |
19:14 |
+5:15 |
MS |
Zayats Ines |
LPM |
|
OK Lokomotiva Plzeň |
24:21 |
+10:22 |
1.60 km, 85 m, 8 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Kuberková Lucie |
LPM9451 |
B |
OK Lokomotiva Plzeň |
18:49 |
+0:00 |
2. |
Chvalová Věra |
LPM9452 |
B |
OK Lokomotiva Plzeň |
22:53 |
+4:04 |
3. |
Žandová Marcela |
SKV9653 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
23:55 |
+5:06 |
4. |
Doležalová Anna |
LPM9450 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
35:29 |
+16:40 |
1.80 km, 100 m, 8 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Brožová Eliška |
BSO9250 |
A |
KOB Baník Sokolov |
19:03 |
+0:00 |
2. |
Krejbichová Julie |
NER |
|
Neregistrovaní |
32:17 |
+13:14 |
2.10 km, 90 m, 10 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Procházková Monika |
BSO9150 |
A |
KOB Baník Sokolov |
18:55 |
+0:00 |
2. |
Beranová Barbora |
BSO9152 |
A |
KOB Baník Sokolov |
19:24 |
+0:29 |
3. |
Hájková Monika |
BSO9154 |
C |
KOB Baník Sokolov |
21:01 |
+2:06 |
4. |
Nováková Barbora |
SKV9451 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
21:49 |
+2:54 |
2.50 km, 105 m, 11 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Ivana Nosková |
LTP7758 |
|
TJ Lokomotiva Teplic |
23:18 |
+0:00 |
2. |
Rambousková Kateřina |
BSO8151 |
C |
KOB Baník Sokolov |
23:46 |
+0:28 |
3. |
Městková Kateřina |
VSP7650 |
C |
USK Praha |
24:03 |
+0:45 |
4. |
Kubínová Romana |
SKV9452 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
25:13 |
+1:55 |
5. |
Žandová Kateřina |
SKV8651 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
27:10 |
+3:52 |
6. |
Ševčíková Olga |
ONO7650 |
|
SKOB Ostrov |
28:21 |
+5:03 |
7. |
Vojtková Magdalena |
FSP7852 |
C |
VŠTJ Stavební fakult |
29:50 |
+6:32 |
8. |
Kotásková Jana |
JES7451 |
C |
KOS Jesenice |
30:24 |
+7:06 |
9. |
Steiningerová Kateřina |
LPM8450 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
30:50 |
+7:32 |
10. |
Krausová Marcela |
LCV7351 |
C |
TJ Loko Chomutov |
36:08 |
+12:50 |
11. |
Naporowská Marie |
BSO7950 |
C |
KOB Baník Sokolov |
40:36 |
+17:18 |
12. |
Žandová Monika |
SKV8751 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
41:54 |
+18:36 |
13. |
Šustrová Hana |
KSH7755 |
C |
TJ Kašperské Hory |
49:37 |
+26:19 |
2.10 km, 90 m, 10 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Hanáková Marta |
KRL7151 |
|
Kometa Kralovice |
24:12 |
+0:00 |
2. |
Jirkovská Pavlína |
SLA7250 |
|
SKOB STAVIMAT Slaný |
25:39 |
+1:27 |
3. |
Kamarytová Martina |
MLA6651 |
|
MLOK Mariánské Lázně |
26:08 |
+1:56 |
4. |
Tenglerová Helena |
MLA6551 |
|
MLOK Mariánské Lázně |
28:00 |
+3:48 |
5. |
Šoupová Jana |
LPM6850 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
28:22 |
+4:10 |
6. |
Kubínová Jana |
SKV6751 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
30:07 |
+5:55 |
7. |
Žandová Marie |
SKV6551 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
32:25 |
+8:13 |
8. |
Jandová Hana |
LCV7150 |
C |
TJ Loko Chomutov |
42:48 |
+18:36 |
9. |
Krejbichová Šárka |
NER |
|
Neregistrovaní |
43:34 |
+19:22 |
1.80 km, 100 m, 8 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Mágrová Ivana |
LCV5550 |
C |
TJ Loko Chomutov |
23:24 |
+0:00 |
2. |
Gabrielová Šárka |
ONO5950 |
|
SKOB Ostrov |
25:51 |
+2:27 |
3. |
Šplinarová Jana |
SKV6451 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
26:16 |
+2:52 |
4. |
Opavová Stanislava |
MLA5451 |
|
MLOK Mariánské Lázně |
28:48 |
+5:24 |
5. |
Steiningerová Helena |
LPM5950 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
30:34 |
+7:10 |
6. |
Janečková Eva |
LPM6150 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
31:59 |
+8:35 |
1.60 km, 85 m, 8 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Bohuslavová Věra |
LPM4850 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
26:02 |
+0:00 |
2. |
Brabcová Jindra |
LCV4750 |
C |
TJ Loko Chomutov |
28:00 |
+1:58 |
1.40 km, 75 m, 6 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Horký David |
KRL9801 |
|
Kometa Kralovice |
22:00 |
+0:00 |
|
Rosenbaum Ondřej |
JES0001 |
|
KOS Jesenice |
DISK |
|
1.40 km, 75 m, 6 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Kovář Kamil |
BSO9700 |
C |
KOB Baník Sokolov |
15:48 |
+0:00 |
2. |
Macura Vít |
MLA9800 |
|
MLOK Mariánské Lázně |
17:03 |
+1:15 |
3. |
Frank Jiří |
MAS9600 |
C |
KČT Aš |
17:17 |
+1:29 |
4. |
Horký Aleš |
KRL9701 |
|
Kometa Kralovice |
17:19 |
+1:31 |
5. |
Ševčík Roman |
ONO9600 |
|
SKOB Ostrov |
40:21 |
+24:33 |
1.80 km, 100 m, 8 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Hájek Lukáš |
BSO9400 |
C |
KOB Baník Sokolov |
22:27 |
+0:00 |
2. |
Mašek Ondřej |
BSO9501 |
C |
KOB Baník Sokolov |
22:46 |
+0:19 |
3. |
Kraus Petr |
LCV9501 |
C |
TJ Loko Chomutov |
25:04 |
+2:37 |
4. |
Šlajs Daniel |
KRL9403 |
|
Kometa Kralovice |
25:57 |
+3:30 |
5. |
Kotrla Jan |
SKV9402 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
34:16 |
+11:49 |
6. |
Kraus Jindřich |
LCV9401 |
C |
TJ Loko Chomutov |
44:14 |
+21:47 |
2.10 km, 90 m, 10 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Šulc Marek |
MAS9300 |
C |
KČT Aš |
18:49 |
+0:00 |
2. |
Vištejn Jiří |
KRL9305 |
|
Kometa Kralovice |
19:04 |
+0:15 |
3. |
Novák Karel |
SKV9401 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
19:56 |
+1:07 |
4. |
Macura Jan |
MLA9306 |
|
MLOK Mariánské Lázně |
22:56 |
+4:07 |
5. |
Pova Ondřej |
KRL9304 |
|
Kometa Kralovice |
23:00 |
+4:11 |
6. |
Rubeš Martin |
LPM9300 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
23:51 |
+5:02 |
MS |
Kamaryt Miloš |
MLA6401 |
|
MLOK Mariánské Lázně |
27:07 |
+8:18 |
2.70 km, 100 m, 12 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Vonášek Adam |
LPM9101 |
|
OK Lokomotiva Plzeň |
38:06 |
+0:00 |
2. |
Štros Jan |
SKV9501 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
39:47 |
+1:41 |
3. |
Řehořek Tomáš |
SKV9601 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
40:45 |
+2:39 |
3.00 km, 140 m, 14 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Kamaryt Tomáš |
MLA8807 |
A |
MLOK Mariánské Lázně |
24:02 |
+0:00 |
2. |
Budín Václav |
JIL8705 |
|
OK Jilemnice |
24:58 |
+0:56 |
3. |
Milota Josef |
MLA5801 |
B |
MLOK Mariánské Lázně |
26:39 |
+2:37 |
4. |
Richtr Aleš |
OKP6601 |
C |
SK OK 24 Praha |
27:37 |
+3:35 |
5. |
Buriánek Kamil |
LPM7901 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
28:24 |
+4:22 |
6. |
Pilař Karel |
MAS5501 |
C |
KČT Aš |
28:33 |
+4:31 |
7. |
Naporowski Vladislav |
BSO8303 |
C |
KOB Baník Sokolov |
28:55 |
+4:53 |
8. |
Kurfürst Pavel |
FSP7400 |
C |
VŠTJ Stavební fakult |
28:56 |
+4:54 |
9. |
Popule Tomáš |
LPM8803 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
29:49 |
+5:47 |
10. |
Gabriel Vojtěch |
ONO8702 |
|
SKOB Ostrov |
30:18 |
+6:16 |
11. |
Škroch Michal |
MLA7705 |
B |
MLOK Mariánské Lázně |
30:22 |
+6:20 |
12. |
Šilhavý Jakub |
LPM8500 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
32:14 |
+8:12 |
13. |
Ševčík Petr |
ONO7200 |
|
SKOB Ostrov |
33:06 |
+9:04 |
14. |
Bohuslav Václav |
LPM7206 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
33:23 |
+9:21 |
15. |
Suchý Petr |
LPM7820 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
34:32 |
+10:30 |
16. |
Mágr Zdeněk |
LCV5000 |
C |
TJ Loko Chomutov |
36:26 |
+12:24 |
17. |
Stanislav Nosál |
SLA4600 |
|
SKOB STAVIMAT Slaný |
43:19 |
+19:17 |
2.70 km, 100 m, 12 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Hájek Jiří |
BSO6400 |
C |
KOB Baník Sokolov |
24:52 |
+0:00 |
2. |
Bílý Milan |
JES7001 |
C |
KOS Jesenice |
25:57 |
+1:05 |
3. |
Řehořek Jaroš |
SKV6301 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
26:19 |
+1:27 |
4. |
Bílý Petr |
JES6801 |
|
KOS Jesenice |
26:23 |
+1:31 |
5. |
Hanák Martin |
KRL6701 |
|
Kometa Kralovice |
27:39 |
+2:47 |
6. |
Jiroušek Petr |
LPM7001 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
28:11 |
+3:19 |
7. |
Käss Pavel |
BSO7000 |
C |
KOB Baník Sokolov |
28:17 |
+3:25 |
8. |
Polívka Vratislav |
LPM7002 |
|
OK Lokomotiva Plzeň |
29:49 |
+4:57 |
9. |
Chotětický Václav |
MAS5200 |
C |
KČT Aš |
30:38 |
+5:46 |
10. |
Šustr Pavel |
KSH7001 |
C |
TJ Kašperské Hory |
33:13 |
+8:21 |
11. |
Kozelka Jan |
LCV7000 |
C |
TJ Loko Chomutov |
33:57 |
+9:05 |
12. |
Svoboda Petr |
SLA6803 |
C |
SKOB STAVIMAT Slaný |
35:01 |
+10:09 |
13. |
Chotětický Jan |
MAS5400 |
C |
KČT Aš |
37:30 |
+12:38 |
2.50 km, 105 m, 11 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Oldřich Kodeda |
VPM5901 |
|
KOS Slavia VŠ Plzeň |
22:15 |
+0:00 |
2. |
Steininger Pavel |
LPM5603 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
25:25 |
+3:10 |
3. |
Jiří Blažek |
VPM5009 |
|
KOS Slavia VŠ Plzeň |
31:14 |
+8:59 |
4. |
Rambousek Karel |
BSO5302 |
C |
KOB Baník Sokolov |
33:43 |
+11:28 |
5. |
Macura Jaroslav |
MLA5903 |
|
MLOK Mariánské Lázně |
37:20 |
+15:05 |
2.10 km, 90 m, 10 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Josef Janda |
KAD4701 |
|
Originální Vivalín t |
22:01 |
+0:00 |
2. |
Bohuslav Václav |
LPM4201 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
24:01 |
+2:00 |
3. |
Valeška Rudolf |
LCV4700 |
C |
TJ Loko Chomutov |
25:29 |
+3:28 |
4. |
Jirásek Jaroslav |
SCH4701 |
C |
TJ Skalka Cheb |
25:51 |
+3:50 |
5. |
Fišák Jan |
MLA4401 |
D |
MLOK Mariánské Lázně |
28:31 |
+6:30 |
6. |
Janeček Eduard |
LPM5100 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
33:10 |
+11:09 |
1.60 km, 85 m, 8 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Petr Miroslav |
TKP |
|
|
54:15 |
+0:00 |
1.30 km, 85 m, 9 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Lubinová Markéta |
SKV9753 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
20:58 |
+0:00 |
2. |
Smolíková Lucie |
SKV9551 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
22:41 |
+1:43 |
3. |
Polívka Vrátík |
VPM |
|
KOS Slavia VŠ Plzeň |
25:56 |
+4:58 |
4. |
Hanáková Lenka |
KRL9951 |
|
Kometa Kralovice |
26:10 |
+5:12 |
5. |
Biersaková Dagmar |
KRL0051 |
|
Kometa Kralovice |
27:50 |
+6:52 |
6. |
Flekalová Tereza |
KRL9851 |
|
Kometa Kralovice |
32:24 |
+11:26 |
7. |
Krausová Hana |
LLI9852 |
|
TJ Loko Liberec |
32:27 |
+11:29 |
8. |
Šustr Antonín |
KSH0201 |
C |
TJ Kašperské Hory |
32:50 |
+11:52 |
9. |
Debreczeniová Katka |
KRL9751 |
|
Kometa Kralovice |
33:18 |
+12:20 |
10. |
Jirkovská Michaela |
SLA0150 |
|
SKOB STAVIMAT Slaný |
33:34 |
+12:36 |
11. |
Jirkovská Kateřina |
SLA0350 |
|
SKOB STAVIMAT Slaný |
35:34 |
+14:36 |
12. |
Hrdličková Lída |
SLA9851 |
|
SKOB STAVIMAT Slaný |
39:46 |
+18:48 |
13. |
Kotraba Tomáš |
SKV9701 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
42:43 |
+21:45 |
14. |
Polívková Magdalenka |
VPM |
|
KOS Slavia VŠ Plzeň |
44:45 |
+23:47 |
15. |
Šoupa Martin |
LPM |
|
OK Lokomotiva Plzeň |
66:56 |
+45:58 |
16. |
Ševčík Daniel |
ONO0200 |
|
SKOB Ostrov |
67:03 |
+46:05 |
17. |
Jirkovská Magdaléna |
SLA0550 |
|
SKOB STAVIMAT Slaný |
67:34 |
+46:36 |
18. |
Jirkovský Jan |
SLA0500 |
|
SKOB STAVIMAT Slaný |
68:10 |
+47:12 |
19. |
Brádler Václav |
VSP0600 |
|
USK Praha |
70:19 |
+49:21 |
|
Krejbich Daniel |
NER |
|
Neregistrovaní |
DISK-LIM: |
|
|
Sára Lošťáková |
LTP06 |
|
TJ Lokomotiva Teplic |
DISK |
|
|
Hrdlička Jan |
SLA0001 |
|
SKOB STAVIMAT Slaný |
DISK |
|
|
Bílá Tereza |
JES0551 |
C |
KOS Jesenice |
DISK |
|