Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: trojuhelnik06
Kód závodu
060506053
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
trojuhelnik06
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
06.05.2006
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Kategorie
D10
D12
D14
D16
D18
D21
D35
D45
D55
D60
H10
H12
H14
H16
H18
H21
H35
H45
H55
H65
H70
D10
2.50 km, 35 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kožinová Zuzana
PGP9650
C
SK Praga
41:56
2.
Hejnalová Eva
KAM9651
C
SK Kamenice
42:00
+0:04
3.
Kubínová Veronika
SKV9752
C
Slovan Karlovy Vary
44:39
+2:43
4.
Vopršalová Jindřiška
SLA9651
C
SKOB Stavimat Slaný
46:11
+4:15
5.
Salfická Petra
KRL9652
C
Kometa Kralovice
46:43
+4:47
6.
Šiková Barbora
LPM9650
OB Lokomotiva Plzeň
47:41
+5:45
7.
Kučerová Barbora
SLA9650
C
SKOB Stavimat Slaný
51:27
+9:31
8.
Šiková Karolína
LPM9651
OB Lokomotiva Plzeň
52:07
+10:11
9.
Žandová Marcela
SKV
C
Slovan Karlovy Vary
54:34
+12:38
10.
Paukertová Martina
TJP9650
C
OOB TJ Sokol Troja
58:28
+16:32
11.
Velíková Petra
SKV9652
C
Slovan Karlovy Vary
60:25
+18:29
12.
Vacková Veronika
SKV9751
C
Slovan Karlovy Vary
66:52
+24:56
Smolíková Lucie
SKV
Slovan Karlovy Vary
38:38
+-3:18
D12
3.00 km, 50 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nováková Barbora
SKV9451
Slovan Karlovy Vary
30:12
2.
Kubelová Monika
KRL9452
C
Kometa Kralovice
36:54
+6:42
3.
Kubínová Romana
SKV9452
C
Slovan Karlovy Vary
38:59
+8:47
4.
Sklenářová Magda
MLA9559
B
MLOK Mariánské Lázně
39:33
+9:21
5.
Doležalová Anna
LPM9450
B
OB Lokomotiva Plzeň
40:00
+9:48
6.
Hanáková Magda
KRL9651
C
Kometa Kralovice
41:49
+11:37
7.
Bořánková Karolína
VSP9550
C
USK Praha
43:57
+13:45
8.
Rafajová Anna
SLA9550
B
SKOB Stavimat Slaný
44:48
+14:36
9.
Shagererová Anna
SLA9450
C
SKOB Stavimat Slaný
45:51
+15:39
10.
Hobelová Lenka
KRL9451
C
Kometa Kralovice
49:36
+19:24
11.
Kuberková Lucie
LPM9451
B
OB Lokomotiva Plzeň
53:54
+23:42
12.
Machová Veronika
JES9551
C
KOS Jesenice
64:35
+34:23
13.
Borovičková Jana
FSP9455
C
VŠTJ Stavební fakult
65:59
+35:47
Velíková Markéta
SKV9351
C
Slovan Karlovy Vary
62:37
+32:25
Šulcová Karolína
9499
66:01
+35:49
D14
3.20 km, 75 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Veselá Anna
PTK9252
B
OK Potůčky
27:34
2.
Brožová Eliška
BSO9250
B
KOB Baník Sokolov
29:55
+2:21
3.
Urbánková Kateřina
ONO9250
B
SKOB Ostrov
32:27
+4:53
4.
Kožinová Anna
PGP9350
B
SK Praga
34:20
+6:46
5.
Sklenářová Jana
MLA9251
B
MLOK Mariánské Lázně
35:12
+7:38
6.
Březinová Ivana
KRL9353
B
Kometa Kralovice
37:44
+10:10
7.
Čechmánková Petra
OKP9350
C
SK OK24 Praha
44:06
+16:32
D16
3.60 km, 115 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sedláčková Anna
KRL9051
A
Kometa Kralovice
40:04
2.
Beranová Bára
BSO9152
A
KOB Baník Sokolov
41:47
+1:43
3.
Beranová Jana
BSO9153
B
KOB Baník Sokolov
42:41
+2:37
4.
Uhlíková Tereza
BSO9151
A
KOB Baník Sokolov
44:22
+4:18
5.
Nováková Kateřina
PGP9152
C
SK Praga
46:20
+6:16
6.
Doležalová Zuzana
LPM9052
B
OB Lokomotiva Plzeň
46:24
+6:20
7.
Procházková Monika
BSO9150
A
KOB Baník Sokolov
49:01
+8:57
8.
Meineltová Miroslava
PTK9152
A
OK Potůčky
57:45
+17:41
Píchová Barbora
ONO9151
C
SKOB Ostrov
DISK
D18
4.70 km, 105 m
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Slavíková Renata
BSO8950
B
KOB Baník Sokolov
72:18
Brendl Tomáš
ONO8950
C
SKOB Ostrov
78:18
+6:00
D21
6.10 km, 245 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Cigošová Kateřina
VPM7995
C
KOS Slávia VŠ Plzeň
69:45
2.
Bořánková Kristýna
VSP7054
C
USK Praha
73:31
+3:46
3.
Fialová Pavla
VSP7750
C
USK Praha
74:59
+5:14
4.
Sedláčková Oldřiška
KRL8751
A
Kometa Kralovice
79:49
+10:04
5.
Bohatá Jana
VSP7455
C
USK Praha
82:12
+12:27
6.
Šilhavá Petra
LPM8351
OB Lokomotiva Plzeň
82:58
+13:13
7.
Arnoštová Kateřina
VSP7652
C
USK Praha
83:12
+13:27
8.
Nyklová Jana
LKV8151
Klub vodáků Karlovy
84:46
+15:01
9.
Steiningerová Tereza
LPM8650
B
OB Lokomotiva Plzeň
87:23
+17:38
10.
Mašková Irena
LPM8552
OB Lokomotiva Plzeň
91:46
+22:01
11.
Paulová Kristína
LPM8551
OB Lokomotiva Plzeň
108:10
+38:25
12.
Steiningerová Kateřina
LPM8450
OB Lokomotiva Plzeň
111:04
+41:19
13.
Kotásková Jana
JES7451
C
KOS Jesenice
112:50
+43:05
14.
Sládková Ivana
TEH8451
C
Sokol Tehov
116:59
+47:14
15.
Kučerová Lada
SLA7450
C
SKOB Stavimat Slaný
119:28
+49:43
16.
Vaníčková Lucie
MFP7250
C
VŠSK MFF UK Praha
121:40
+51:55
17.
Ottová Terezka
JES8651
C
KOS Jesenice
132:36
+62:51
18
Setínková Eva
DKP8759
C
Oddíl OB Kotlářka
149:04
+79:19
19
Haberzettlová Petra
155:30
+85:45
20
Bartošová Ivana
KRP8751
SK Koura
167:05
+97:20
Naporowská Marie
BSO7950
C
KOB Baník Sokolov
DISK
Bílá Kateřina
JES7651
C
KOS Jesenice
DISK
Borovičková Lenka
FSP7350
C
VŠTJ Stavební fakult
DISK
D35
4.30 km, 125 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Danihelová Jana
PTK6550
C
OK Potůčky
70:34
2.
Šilhavá Jana
LPM5951
OB Lokomotiva Plzeň
74:36
+4:02
3.
Nováková Jana
TJP6551
C
OOB TJ Sokol Troja
78:56
+8:22
4.
Hejnalová Hana
PHK6151
OK99 Hradec Králové
79:46
+9:12
5.
Doležalová Lucie
LPM6450
OB Lokomotiva Plzeň
81:45
+11:11
6.
Vašková Blanka
BSO6250
C
KOB Baník Sokolov
82:12
+11:38
7.
Kodytková Jitka
TYN6851
C
SK Týniště nad Orlic
84:01
+13:27
8.
Čechmánková Helena
OKP6450
C
SK OK24 Praha
85:15
+14:41
9.
Sládková Eva
TEH5751
C
Sokol Tehov
86:15
+15:41
10.
Kriegelsteinová Jelena
ONO6450
C
SKOB Ostrov
88:26
+17:52
11.
Kubínová Jana
SKV
C
Slovan Karlovy Vary
90:22
+19:48
12.
Bursová Eva
LPM6150
OB Lokomotiva Plzeň
91:34
+21:00
13.
Žandová Marie
SKV6651
C
Slovan Karlovy Vary
103:09
+32:35
14.
Nováková Lenka
PGP6551
C
SK Praga
104:46
+34:12
15.
Šplinarová Jana
SKV6451
C
Slovan Karlovy Vary
114:22
+43:48
D45
3.30 km, 120 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Steiningerová Helena
LPM5950
OB Lokomotiva Plzeň
56:40
2.
Setínková Zuzana
DKP5751
C
Oddíl OB Kotlářka
59:02
+2:22
3.
Gabrielová Šárka
ONO5950
C
SKOB Ostrov
59:53
+3:13
4.
Kubátová Lenka
SKV5551
C
Slovan Karlovy Vary
60:23
+3:43
5.
Štrossová Jiřina
DCE5650
C
TJ Sokol Dobřichovic
61:43
+5:03
6.
Savičová Irena
SKV5352
C
Slovan Karlovy Vary
62:40
+6:00
7.
Wolkerová Dagmar
TJP5250
C
OOB TJ Sokol Troja
63:27
+6:47
8.
Bartošová Pavla
KRP5951
SK Koura
77:06
+20:26
9.
Dlouhá Lenka
MAS5150
C
KČT Aš
79:44
+23:04
10.
Patáková Mária
KSH5751
TJ Kašperské Hory
86:03
+29:23
11.
Hejtmánková Alena
TAP5452
C
92:27
+35:47
12.
Paukertová Zuzana
TJP0000
C
OOB TJ Sokol Troja
110:48
+54:08
13.
Nyklová Jindra
LKV5351
Klub vodáků Karlovy
115:36
+58:56
Nyklová Helena
LKV5151
Klub vodáků Karlovy
DISK
D55
2.90 km, 75 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ryšavá Lubomíra
TJP4750
C
OOB TJ Sokol Troja
51:51
2.
Bohuslavová Věra
LPM4850
OB Lokomotiva Plzeň
56:24
+4:33
3.
Beránková Pavla
VPM4350
C
KOS Slávia VŠ Plzeň
67:44
+15:53
4.
Jedličková Jindra
VPM4550
C
KOS Slávia VŠ Plzeň
82:36
+30:45
D60
2.90 km, 75 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dolečková Míla
TJP3650
C
OOB TJ Sokol Troja
97:28
H10
2.50 km, 35 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Frank Jiří
MAS9600
C
KČT Aš
34:18
2.
Novák Václav
PGP9600
C
SK Praga
36:41
+2:23
3.
Řehořek Tomáš
SKV9601
C
Slovan Karlovy Vary
39:40
+5:22
4.
Wimmer Ondřej
MAS9601
C
KČT Aš
41:31
+7:13
5.
Macura Vít
MLA9800
C
MLOK Mariánské Lázně
49:53
+15:35
6.
Kovář Kamil
BSO9700
C
KOB Baník Sokolov
53:21
+19:03
7.
Novák Ondřej
TJP9700
C
OOB TJ Sokol Troja
61:31
+27:13
8.
Bartoš Pavel
KRP9801
SK Koura
64:43
+30:25
9.
Novák František
TJP0002
C
OOB TJ Sokol Troja
84:10
+49:52
H12
3.20 km, 75 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šlajs Daniel
KRL9403
B
Kometa Kralovice
30:31
2.
Malec Oldřich
SLA9400
B
SKOB Stavimat Slaný
36:43
+6:12
3.
Novák Jan
DKP9400
C
Oddíl OB Kotlářka
36:47
+6:16
4.
Hájek Lukáš
PTK9400
C
OK Potůčky
41:26
+10:55
5.
Novák Karel
SKV9401
C
Slovan Karlovy Vary
44:15
+13:44
6.
Vaško Jindřich
BSO9500
C
KOB Baník Sokolov
53:59
+23:28
7.
Mašek Ondřej
BSO9501
C
KOB Baník Sokolov
57:23
+26:52
8.
Kolovský Martin
LPM9403
OB Lokomotiva Plzeň
60:26
+29:55
9.
Tkadlec Matěj
MAS9400
C
KČT Aš
61:25
+30:54
10.
Uhlíř Marek
SLA9402
C
SKOB Stavimat Slaný
74:00
+43:29
H14
3.60 km, 115 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Frey Martin
PTK9200
B
OK Potůčky
39:56
2.
Kamaryt Michal
PTK9203
B
OK Potůčky
43:51
+3:55
3.
Rubeš Martin
LPM9300
OB Lokomotiva Plzeň
45:19
+5:23
4.
Kolovský František
LPM9202
B
OB Lokomotiva Plzeň
46:11
+6:15
5.
Vištejn Jiří
KRL9305
B
Kometa Kralovice
46:33
+6:37
6.
Bursa Jakub
LPM9302
B
OB Lokomotiva Plzeň
49:48
+9:52
7.
Šulc Marek
MAS9300
B
KČT Aš
53:32
+13:36
8.
Kriegelstein Michal
ONO9200
C
SKOB Ostrov
55:35
+15:39
9.
Macura Jan
MLA9306
C
MLOK Mariánské Lázně
63:44
+23:48
10.
Šmejkal Karel
MLA9207
C
MLOK Mariánské Lázně
79:16
+39:20
11.
Wimmer Jan
MAS9200
C
KČT Aš
89:36
+49:40
12.
Vít Daniel
BSO9300
C
KOB Baník Sokolov
91:08
+51:12
13.
Šika Ondřej
LPM9301
OB Lokomotiva Plzeň
91:35
+51:39
14.
Vonášek Adam
LPM
OB Lokomotiva Plzeň
92:32
+52:36
15.
Šelmek Tomáš
MLA9307
C
MLOK Mariánské Lázně
94:11
+54:15
Pták Ondřej
MLA9212
C
MLOK Mariánské Lázně
DISK
H16
4.70 km, 105 m
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Stránský Vojtěch
DKP9005
A
Oddíl OB Kotlářka
40:47
2.
Kovář Tomáš
BSO9101
A
KOB Baník Sokolov
47:47
+7:00
3.
Švirák Ondřej
BSO9102
A
KOB Baník Sokolov
48:34
+7:47
4.
Bína Martin
MLA9102
A
MLOK Mariánské Lázně
53:30
+12:43
5.
Stránský Jiří
KPY9100
B
65:12
+24:25
6.
Tengler Petr
MLA9101
A
MLOK Mariánské Lázně
65:41
+24:54
7.
Čechmánek Radek
OKP9101
B
SK OK24 Praha
66:18
+25:31
8.
Míka Tomáš
LPM9100
B
OB Lokomotiva Plzeň
76:18
+35:31
9.
Píchal Miroslav
VSP9000
C
USK Praha
83:31
+42:44
10.
Frank Jan
MAS9001
B
KČT Aš
92:31
+51:44
Šulc Kryštof
9049
67:49
+27:02
H18
7.10 km, 250 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kamaryt Tomáš
PTK8805
B
OK Potůčky
81:36
2.
Tengler Martin
MLA8901
B
MLOK Mariánské Lázně
104:43
+23:07
3.
Popule Tomáš
LPM8803
B
OB Lokomotiva Plzeň
115:07
+33:31
H21
8.10 km, 315 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pleticha Richard
JES7502
R
KOS Jesenice
63:54
2.
Vodrážka Ondřej
VPM7702
C
KOS Slávia VŠ Plzeň
66:55
+3:01
3.
Bořánek Petr
VSP7000
C
USK Praha
71:49
+7:55
4.
Pilař Karel
BSO7801
C
KOB Baník Sokolov
72:43
+8:49
5.
Šilhavý Jakub
LPM8500
OB Lokomotiva Plzeň
72:44
+8:50
6.
Pilař Karel
MAS5501
C
KČT Aš
77:40
+13:46
7.
Rambousek Karel
BSO7907
C
KOB Baník Sokolov
78:05
+14:11
8.
Kožina Petr
PGP6000
C
SK Praga
79:13
+15:19
9.
Pěkný Michal
TAP7807
C
82:16
+18:22
10.
Kovář Jindřich
MAS6800
C
KČT Aš
82:49
+18:55
11.
Bílý Milan
JES7001
C
KOS Jesenice
86:06
+22:12
12.
Naporowski Vladislav
BSO8303
C
KOB Baník Sokolov
88:05
+24:11
13.
Budín Václav
JIL8705
A
OK Jilemnice
88:59
+25:05
14.
Šilhavý Miroslav
LPM5800
OB Lokomotiva Plzeň
91:35
+27:41
15.
Gabriel Vojta
ONO8702
C
SKOB Ostrov
92:14
+28:20
16.
Martínek Robert
FSP7700
C
VŠTJ Stavební fakult
94:16
+30:22
17.
Procházka Josef
KON7219
C
KOB Konice
94:22
+30:28
18.
Melichar Jan
JES
C
KOS Jesenice
95:28
+31:34
19.
Borovička Milan
FSP6104
C
VŠTJ Stavební fakult
98:31
+34:37
20.
Suchý Ondřej
LPM8301
OB Lokomotiva Plzeň
99:03
+35:09
21.
Hulec Jakub
VSP8401
C
USK Praha
99:10
+35:16
22.
Jedlička Karel
LPM7709
OB Lokomotiva Plzeň
100:10
+36:16
23.
Vaníček Tomáš
MFP6601
C
VŠSK MFF UK Praha
101:12
+37:18
24.
Brom Hynek
LPM7503
OB Lokomotiva Plzeň
102:01
+38:07
25.
Paták Pavel
KSH8501
TJ Kašperské Hory
103:25
+39:31
26
Arnošt Kamil
VSP7301
C
USK Praha
113:00
+49:06
27
Hejtmánek Martin
TAP8605
C
114:07
+50:13
28
Brabec Zdeněk
ZAT5603
TJ Lokomotiva Žatec
115:03
+51:09
29
Hudek Martin
JES
C
KOS Jesenice
118:17
+54:23
30
Žižka Přemysl
MIL7301
C
Milevsko
123:22
+59:28
31
Mareš Ladislav
MIL7202
C
Milevsko
128:30
+64:36
32
Pešta Jiří
MIL7201
C
Milevsko
135:36
+71:42
33
Šváb Jan
FSP5801
C
VŠTJ Stavební fakult
148:35
+84:41
Waldhauser Miloš
JES7901
C
KOS Jesenice
DISK
H35
7.10 km, 250 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Škorpil Martin
VSP5700
C
USK Praha
69:32
2.
Řehořek Jaroš
SKV6301
C
Slovan Karlovy Vary
75:39
+6:07
3.
Hájek Jiří
PTK6401
C
OK Potůčky
85:17
+15:45
4.
Píchal Jan
VSP5202
C
USK Praha
86:15
+16:43
5.
Kass Pavel
BSO7000
C
KOB Baník Sokolov
90:58
+21:26
6.
Chotětický Václav
MAS5200
C
KČT Aš
92:58
+23:26
7.
Stránský Jiří
KPY6300
C
94:24
+24:52
8.
Trojcak Daniel
VSP6510
C
USK Praha
96:24
+26:52
9.
Kroupa Štěpán
VPM6904
C
KOS Slávia VŠ Plzeň
97:48
+28:16
10.
Uhlíř Patrik
SLA7000
C
SKOB Stavimat Slaný
102:49
+33:17
11.
Janovič Ondřej
SKV5901
C
Slovan Karlovy Vary
117:44
+48:12
12.
Sedláček Tomáš
KRL6401
C
Kometa Kralovice
120:05
+50:33
13.
Novák Petr
TJP6301
C
OOB TJ Sokol Troja
120:33
+51:01
14.
Chotětický Jan
MAS5400
C
KČT Aš
124:07
+54:35
Malec Jaroslav
SLA6200
C
SKOB Stavimat Slaný
DISK
H45
6.10 km, 245 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hořínek Jaroslav
VSP5000
C
USK Praha
64:36
2.
Kubát Jaroslav
SKV5203
C
Slovan Karlovy Vary
82:20
+17:44
3.
Steininger Pavel
LPM5603
OB Lokomotiva Plzeň
82:37
+18:01
4.
Šíp Lubor
EKP5801
C
Ekonom Praha
91:08
+26:32
5.
Jaroš Vladimír
DCE5400
C
TJ Sokol Dobřichovic
93:28
+28:52
6
Dočkal Zdeněk
TYN5601
C
SK Týniště nad Orlic
106:09
+41:33
7
Hejtmánek Vladimír
TAP5802
C
106:23
+41:47
8
Vonášek Jiří
LPM
OB Lokomotiva Plzeň
107:23
+42:47
9
Paukert Milan
TJP5000
C
OOB TJ Sokol Troja
110:31
+45:55
H55
4.30 km, 125 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Otta Pavel
JES4601
C
KOS Jesenice
51:55
2.
Beránek Petr
VPM4502
C
KOS Slávia VŠ Plzeň
53:48
+1:53
3.
Blažek Václav
SBR4701
C
SKOB Bruntál
57:58
+6:03
4.
Nykl Jan
LKV5101
Klub vodáků Karlovy
58:42
+6:47
5.
Schimm Dieter
BSO4401
C
KOB Baník Sokolov
59:48
+7:53
6.
Fiala Miloš
KSH4801
TJ Kašperské Hory
60:10
+8:15
7.
Bohuslav Václav
LPM4201
OB Lokomotiva Plzeň
61:08
+9:13
8.
Lisý Jan
ONO4201
C
SKOB Ostrov
69:02
+17:07
9.
Jirásek Jaroslav
SCH4701
TJ Skalka Cheb
70:24
+18:29
10.
Janeček Eduard
LPM5100
OB Lokomotiva Plzeň
72:35
+20:40
11.
Ryšavý Vít
TJP4700
C
OOB TJ Sokol Troja
89:16
+37:21
12.
Jedlička Jiří
VPM4201
C
KOS Slávia VŠ Plzeň
90:06
+38:11
H65
2.90 km, 75 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Attl Vladimír
PGP3800
C
SK Praga
38:15
H70
2.90 km, 75 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Semorád Miloš
SCP
C
Sparta Praha
46:49
2.
Doleček Karel
TJP3300
C
OOB TJ Sokol Troja
56:19
+9:30
3.
Hanák Milan
FSP3400
C
VŠTJ Stavební fakult
77:53
+31:04
4.
Samohýl Richard
PGP2800
C
SK Praga
96:54
+50:05
Mack Zdeněk
SJP2700
Slavoj Praha
DISK
Bartoš Lumír
KRP2701
SK Koura
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz