2.20 km, 125 m, 7 controls
2.40 km, 130 m, 9 controls
3.10 km, 180 m, 11 controls
5.20 km, 255 m, 15 controls
5.90 km, 290 m, 16 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
Hamáčková Kristina |
LBE8850 |
B |
TJ Loko Beroun |
77:33 |
|
2. |
Sedláčková Oldřiška |
KRL8751 |
A |
Kometa Kralovice |
80:54 |
+3:21 |
3. |
Kuncová Eliška |
MLA8951 |
A |
MLOK Mariánské Lázně |
82:59 |
+5:26 |
4. |
Setínková Eva |
DKP8759 |
|
SK Kotlářka Praha |
95:48 |
+18:15 |
5. |
Hozmanová Hana |
SCH8655 |
|
TJ Skalka Cheb |
116:07 |
+38:34 |
6. |
Mechlová Petra |
xxx8700 |
C |
neregistrovaní |
117:49 |
+40:16 |
7. |
Bartošová Ivana |
KRP8751 |
C |
OK KOURA Praha |
134:30 |
+56:57 |
6.40 km, 320 m, 18 controls
5.20 km, 255 m, 15 controls
4.40 km, 215 m, 14 controls
2.60 km, 135 m, 10 controls
2.60 km, 135 m, 10 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
Říhová Hana
|
LPM4550 |
C |
TJ Loko Plzeň |
100:45 |
|
2.20 km, 125 m, 7 controls
2.60 km, 135 m, 10 controls
4.40 km, 215 m, 14 controls
5.90 km, 290 m, 16 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
Procházka Pavel |
LBE9000 |
A |
TJ Loko Beroun |
64:56 |
|
2. |
Štemberk Adam |
LBE8904 |
B |
TJ Loko Beroun |
88:19 |
+23:23 |
3. |
Vlach Miroslav |
SCH8901 |
|
TJ Skalka Cheb |
98:22 |
+33:26 |
4. |
Vlach Jiří |
SCH8902 |
|
TJ Skalka Cheb |
98:32 |
+33:36 |
5. |
Píchal Miroslav |
VSP9000 |
C |
USK Praha |
101:32 |
+36:36 |
6. |
Spazierer Filip |
PTK8901 |
B |
OK Potůčky |
113:27 |
+48:31 |
7. |
Papež Jakub |
SCH9004 |
|
TJ Skalka Cheb |
132:28 |
+67:32 |
8. |
Dušánek Tomáš |
SCH9002 |
|
TJ Skalka Cheb |
144:58 |
+80:02 |
6.40 km, 320 m, 18 controls
9.90 km, 550 m, 23 controls
7.30 km, 340 m, 19 controls
5.90 km, 290 m, 16 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
John Vladimír |
OLP5502 |
C |
SKP OLYMP Praha |
69:50 |
|
2. |
Jaroš Vladimír |
DCE5400 |
C |
Sokol Dobřichovice |
75:48 |
+5:58 |
3. |
Kodeda Oldřich |
VPM5901 |
C |
KOS Slavia VŠ Plzeň |
77:30 |
+7:40 |
4. |
Steininger Pavel |
LPM5603 |
C |
TJ Loko Plzeň |
77:34 |
+7:44 |
5. |
Kubát Jaroslav |
SKV5203 |
C |
TJ Slovan Karlovy Va |
81:35 |
+11:45 |
6. |
Robotka Libor |
PBM5303 |
C |
TJ Spartak První Brn |
82:38 |
+12:48 |
7. |
Nykl Jan |
LKV5101 |
C |
Klub vodáků Karlovy |
90:15 |
+20:25 |
8. |
Ptáček Ladislav |
BBM5300 |
C |
KPKS BETA Brno |
100:33 |
+30:43 |
9. |
Dědek Miroslav |
ONO6000 |
|
SKOB Ostrov |
126:16 |
+56:26 |
10. |
Blažek Jiří |
VPM5009 |
|
KOS Slavia VŠ Plzeň |
141:47 |
+71:57 |
11. |
Čech Petr |
SCH6001 |
|
TJ Skalka Cheb |
161:07 |
+91:17 |
4.60 km, 200 m, 14 controls
3.10 km, 180 m, 11 controls