Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Cena střední Moravy - E1
Kód závodu
040702520
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Cena střední Moravy - E1
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
02.07.2004
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Suchý
Použitá mapa
Přibytá 04 summer 1:10000, E=5m, stav 6/2004
Pořadatel
JPV - SK Prostějov
Ředitel závodu
Miroslav Hlava
Hlavní rozhodčí
Dušan Vystavěl
Stavitel tratí
Petr Hynek
Kategorie
D10
D12A
D14A
D16B
D18B
D21A
D21B
D21E
D35K
D35L
D45K
D45L
D55
D60
H10
H12A
H14A
H16B
H18B
H21A
H21B
H21E
H35K
H35L
H45K
H45L
H55K
H55L
H60
H65
P
RD
D10
1.30 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vítková Lucie
PTE9474
C
TJ Sokol Ptení
12:23
2.
Procházková Klára
LPU9451
A
OK Lokomotiva Pardubice
12:36
+ 0:13
3.
Pavlů Kateřina
DCE9551
C
KOB Dobřichovice
12:55
+ 0:32
4.
Korčáková Ivana
KON9473
C
KOB Konice
13:24
+ 1:01
5.
Procházková Marie
DCE9550
C
KOB Dobřichovice
14:50
+ 2:27
6.
Šulerová Hana
TBM9451
C
KOS TJ Tesla Brno
15:40
+ 3:17
7.
Hejlová Lucie
PTE9653
C
TJ Sokol Ptení
16:16
+ 3:53
8.
Vavřínová Michaela
PTE9555
C
TJ Sokol Ptení
39:45
+ 27:22
9.
Richterová Nataša
ADA9651
C
OOB TJ Spartak Adamov
41:01
+ 28:38
10.
Krulová Martina
PTE9654
C
TJ Sokol Ptení
47:58
+ 35:35
MS
Neumannová Anna
STE
C
SK SKI-OB Šternberk
15:24
+ 3:01
D12A
1.50 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šimková Johanka
UOL9355
R
SK UP Olomouc
11:09
2.
Petráčková Klára
SJI9251
C
OK Jihlava
11:18
+ 0:09
3.
Žaludková Petra
TZL9251
C
SKOB Zlín
12:22
+ 1:13
4.
Kochová Nikola
SJC9358
C
Sportcentrum Jičín
13:59
+ 2:50
5.
Jemelíková Denisa
VBM9351
C
VSK Mendelu Brno
14:00
+ 2:51
6.
Kejíková Ivona
PTE9281
C
TJ Sokol Ptení
14:08
+ 2:59
7.
Sklenářová Radka
SBR9250
C
SKOB Bruntál
15:39
+ 4:30
8.
Soudková Eliška
TEM9252
C
KOB Temelín
16:13
+ 5:04
9.
Kotrčová Lenka
ABR9352
C
A-TEAM Bruntál
17:53
+ 6:44
10.
Chudá Aneta
ABR9353
C
A-TEAM Bruntál
17:58
+ 6:49
11.
Grulichová Helena
JPV9292
C
SK Prostějov
18:57
+ 7:48
12.
Hejlová Zuzana
PTE9371
C
TJ Sokol Ptení
19:49
+ 8:40
13.
Procházková Zuzana
LBE9251
B
TJ Lokomotiva Beroun
20:24
+ 9:15
14.
Sklenářová Dorothea
SBR9350
C
SKOB Bruntál
20:39
+ 9:30
15.
Řezaninová Iva
ZVS9250
B
TJ Zbrojovka Vsetín
22:24
+ 11:15
16.
Stawaritschová Veronika
CEL9275
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
22:31
+ 11:22
17.
Šestáková Petra
RBK9357
A
SK Radioklub Blansko
23:42
+ 12:33
18.
Pernicová Helena
UOL9352
C
SK UP Olomouc
25:00
+ 13:51
19.
Neumannová Kateřina
STE
C
SK SKI-OB Šternberk
26:59
+ 15:50
20.
Procházková Kateřina
LBE9350
C
TJ Lokomotiva Beroun
27:03
+ 15:54
21.
Kolářová Renata
ABR9351
C
A-TEAM Bruntál
28:19
+ 17:10
22.
Blažková Kateřina
RBK9350
C
SK Radioklub Blansko
39:55
+ 28:46
23.
Suková Anna
MFP9250
C
VŠSK MFF UK Praha
66:57
+ 55:48
D14A
2.60 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jakobová Adélka
UOL9052
E
SK UP Olomouc
18:46
2.
Štrajtová Štěpánka
UOL9151
C
SK UP Olomouc
24:36
+ 5:50
3.
Nordström Maria
SW1
C
25:34
+ 6:48
4.
Čermáková Magdalena
UOL9155
R
SK UP Olomouc
27:03
+ 8:17
5.
Dittrichová Zuzana
KON9175
C
KOB Konice
27:09
+ 8:23
6.
Kučerová Lucie
PZR9051
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
29:47
+ 11:01
7.
Klusáčková Zuzana
TTR9151
C
OOB Třebíč
30:35
+ 11:49
8.
Šulerová Pavlína
TBM9151
C
KOS TJ Tesla Brno
32:28
+ 13:42
9.
Zítková Lenka
ABR9055
C
A-TEAM Bruntál
33:05
+ 14:19
10.
Muselíková Vladislava
ABM9151
C
KOB Moira Brno
40:31
+ 21:45
11.
Karásková Zuzana
PTE9173
C
TJ Sokol Ptení
44:33
+ 25:47
12.
Janečková Adriana
CEL9161
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
48:09
+ 29:23
13.
Zapletalová Simona
PTE9177
C
TJ Sokol Ptení
56:44
+ 37:58
14.
Kočařová Barbora
ABR9051
C
A-TEAM Bruntál
72:54
+ 54:08
Řehulková Petra
PTE9172
C
TJ Sokol Ptení
DISK
Pěstaová Kateřina
LEN9151
C
SKI Klub Lenora
DISK
Klobouková Hana
ABR9152
C
A-TEAM Bruntál
DISK
D16B
2.60 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Karochová Simona
DKP8853
R
Oddíl OB Kotlářka
19:58
2.
Kettnerová Dana
LBE8950
C
TJ Lokomotiva Beroun
21:47
+ 1:49
3.
Kabáthová Eva
ZBM8966
E
SK Žabovřesky Brno
24:15
+ 4:17
4.
Minaříková Zuzana
TBM8998
C
KOS TJ Tesla Brno
26:31
+ 6:33
5.
Přecechtělová Tereza
DKP8951
C
Oddíl OB Kotlářka
26:38
+ 6:40
6.
Macháčková Kateřina
DKP8855
C
Oddíl OB Kotlářka
28:39
+ 8:41
7.
Kosová Martina
SLP8851
C
OOB Slavia Praha
36:38
+ 16:40
8.
Hamáčková Kristina
LBE8850
C
TJ Lokomotiva Beroun
37:30
+ 17:32
9.
Martanová Michaela
LEN8852
C
SKI Klub Lenora
38:20
+ 18:22
10.
Soldánová Lucie
ABM8955
C
KOB Moira Brno
38:36
+ 18:38
11.
Zemanová Lenka
KTA8851
C
SK Kotnov Tábor
39:14
+ 19:16
12.
Karásková Lenka
PTE8881
C
TJ Sokol Ptení
40:21
+ 20:23
13.
Borecká Kateřina
VBM8852
C
VSK Mendelu Brno
41:23
+ 21:25
14.
Marková Anna
TBM8989
C
KOS TJ Tesla Brno
41:37
+ 21:39
15.
Návesňáková Marcela
VKE
C
44:38
+ 24:40
16.
Stawaritschová Kristýna
CEL8972
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
55:31
+ 35:33
D18B
3.70 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Masopustová Eliška
DKP8656
C
Oddíl OB Kotlářka
36:07
2.
Stratilová Marie
ZBM8751
C
SK Žabovřesky Brno
38:34
+ 2:27
3.
Štěpánská Adéla
ZBM8870
C
SK Žabovřesky Brno
39:07
+ 3:00
4.
Boháčová Lucie
PTE8771
C
TJ Sokol Ptení
40:17
+ 4:10
5.
Plochová Dominika
DKP8651
R
Oddíl OB Kotlářka
41:43
+ 5:36
6.
Minaříková Michaela
TBM8668
C
KOS TJ Tesla Brno
41:56
+ 5:49
7.
Syslová Petra
TTR8651
C
OOB Třebíč
50:31
+ 14:24
8.
Petrová Tereza
BFM8751
C
SKOB Frýdek - Místek
50:56
+ 14:49
9.
Černohorská Anna
CEL8679
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
55:19
+ 19:12
10.
Zavadilová Zdeňka
PTE8689
C
TJ Sokol Ptení
56:36
+ 20:29
11.
Štěpánková Petra
LBM8651
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
62:55
+ 26:48
D21A
3.70 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Stachoňová Barbara
ZBM8451
C
SK Žabovřesky Brno
34:50
2.
Sikorová Miroslava
VIZ7658
C
TJ Sokol Vizovice
35:28
+ 0:38
3.
Korecká Lenka
CHT8053
C
OOB SK Chrast
35:32
+ 0:42
4.
Svobodová Jitka
DCE7450
C
KOB Dobřichovice
35:59
+ 1:09
5.
Neumannová Kamila
STE6751
C
SK SKI-OB Šternberk
36:00
+ 1:10
6.
Šaffková Kateřina
CHA8150
C
OK Chrastava
36:13
+ 1:23
7.
Pilgrová Jana
CET8251
C
TJ Loko Česká Třebová
37:36
+ 2:46
8.
Hulsey Martina
TBM7777
C
KOS TJ Tesla Brno
37:41
+ 2:51
9.
Slavíková Jana
CHA8251
C
OK Chrastava
37:46
+ 2:56
10.
Vyškovská Radka
ZVS7450
C
TJ Zbrojovka Vsetín
39:52
+ 5:02
11.
Šafářová Ivana
CET8051
C
TJ Loko Česká Třebová
40:00
+ 5:10
12.
Soudková Šárka
EKP8451
C
VŠTJ Ekonom Praha
40:45
+ 5:55
13.
Hiršová Marcela
VBM7079
C
VSK Mendelu Brno
41:51
+ 7:01
14.
Kovářová Anna
CET7552
C
TJ Loko Česká Třebová
42:01
+ 7:11
15.
Soudková Martina
TEM8551
C
KOB Temelín
42:49
+ 7:59
16.
Pokorná Kristýna
EKP8351
C
VŠTJ Ekonom Praha
44:31
+ 9:41
17.
Pavlů Veronika
DCE6950
C
KOB Dobřichovice
45:42
+ 10:52
18.
Kurfürstová Irena
TZL8052
C
SKOB Zlín
52:58
+ 18:08
19.
Hájková Ludmila
CET7554
C
TJ Loko Česká Třebová
54:12
+ 19:22
20.
Sengerova Blanka
GB1
C
57:38
+ 22:48
Baklíková Anna
TZL8562
C
SKOB Zlín
DISK
D21B
3.40 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pilcová Barbora
UOL8977
C
SK UP Olomouc
34:17
2.
Janečková Dagmar
EKP6550
C
VŠTJ Ekonom Praha
36:04
+ 1:47
3.
Richterová Nataša
ADA7451
C
OOB TJ Spartak Adamov
41:31
+ 7:14
4.
Kuncová Jana
UOL7854
C
SK UP Olomouc
42:09
+ 7:52
5.
Muselíková Vladislava
ABM7051
C
KOB Moira Brno
43:59
+ 9:42
6.
Procházková Alexandra
LPU7051
C
OK Lokomotiva Pardubice
44:07
+ 9:50
7.
Zavadilová Simona
PTE8485
C
TJ Sokol Ptení
45:18
+ 11:01
8.
Hudosová Gabriela
KSU7299
C
Klub vytrvalostních sportů Šumperk
47:32
+ 13:15
9.
Oujeská Lenka
ZBP7652
C
OOB SK Zbraslav
48:19
+ 14:02
10.
Mikšíková Kateřina
PTE7375
C
TJ Sokol Ptení
48:33
+ 14:16
11.
Neradová Veronika
VBM8355
C
VSK Mendelu Brno
49:08
+ 14:51
12.
Krtičková Michaela
SSU7791
C
SK Severka Šumperk
53:24
+ 19:07
13.
Tojnarová Dagmar
PVP7053
C
VSK Přírodověda
54:43
+ 20:26
14.
Janečková Lenka
MFP8250
C
VŠSK MFF UK Praha
55:23
+ 21:06
15.
Hloušková Lenka
PBM8252
C
TJ Spartak 1. Brněnská
55:58
+ 21:41
16.
Suková Martina
MFP8750
C
VŠSK MFF UK Praha
56:59
+ 22:42
17.
Hlaváčová Šárka
TBM7258
C
KOS TJ Tesla Brno
60:46
+ 26:29
18.
Mikušová Ivana
PTE8365
C
TJ Sokol Ptení
64:18
+ 30:01
19.
Pospíšilová Iva
PBM7752
C
TJ Spartak 1. Brněnská
65:23
+ 31:06
20.
Hejlová Soňa
PTE7371
C
TJ Sokol Ptení
67:39
+ 33:22
21.
Hostašová Jana
MOV8552
C
SKOB Ostrava
68:20
+ 34:03
22.
Kolářová Kristýna
MFP8650
C
VŠSK MFF UK Praha
79:15
+ 44:58
Tomanová Veronika
LBM7751
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
DISK
D21E
4.30 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Lučanová Marta
LPU7957
E
OK Lokomotiva Pardubice
30:35
2.
Kozáková Zdenka
TBM7952
E
KOS TJ Tesla Brno
31:01
+ 0:26
3.
Pekárková Eva
TZL7653
C
SKOB Zlín
31:34
+ 0:59
4.
Gebauerová Jana
ZBM7951
C
SK Žabovřesky Brno
35:03
+ 4:28
5.
Kuncová Jana
SRK7553
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
35:40
+ 5:05
6.
Nováková Kateřina
TRI8251
C
TJ TŽ Třinec
35:46
+ 5:11
7.
Štěpánková Kateřina
TBM7654
C
KOS TJ Tesla Brno
36:29
+ 5:54
8.
Cigošová Kateřina
TBM7995
C
KOS TJ Tesla Brno
36:54
+ 6:19
9.
Hoffmannová Johana
JPV7852
C
SK Prostějov
37:05
+ 6:30
10.
Bukovacová Alena
ZBM7454
C
SK Žabovřesky Brno
38:18
+ 7:43
11.
Pachnerová Dominika
CHA7750
C
OK Chrastava
38:58
+ 8:23
12.
Labašová Katarína
SK1
C
ATU Košice
39:58
+ 9:23
13.
Horčičková Eva
UOL7051
C
SK UP Olomouc
40:32
+ 9:57
14.
Ptáčková Veronika
TBM7374
C
KOS TJ Tesla Brno
40:42
+ 10:07
15.
Podmolíková Dagmar
TZL7155
C
SKOB Zlín
41:06
+ 10:31
16.
Klimplová Lenka
LPU7951
C
OK Lokomotiva Pardubice
42:22
+ 11:47
17.
Nováková Lucie
DKP8552
C
Oddíl OB Kotlářka
42:27
+ 11:52
18.
Poborská Helena
EKP7856
C
VŠTJ Ekonom Praha
44:14
+ 13:39
D35K
2.50 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pavlíková Pavla
CHA6551
C
OK Chrastava
27:28
2.
Hudečková Helena
KTA6951
C
SK Kotnov Tábor
28:35
+ 1:07
3.
Syslová Iva
TTR6151
C
OOB Třebíč
29:32
+ 2:04
4.
Kučerová Vladimíra
PZR6460
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
29:36
+ 2:08
5.
Čechlovská Jana
CHA6250
C
OK Chrastava
29:44
+ 2:16
6.
Zobaníková Vladimíra
RAD6850
C
TJ Sokol Radslavice
30:48
+ 3:20
7.
Ostřanská Iveta
SSU6591
C
SK Severka Šumperk
32:28
+ 5:00
8.
Vavrečková Ivana
JPV6363
C
SK Prostějov
33:35
+ 6:07
9.
Kulová Jana
VAM6551
C
OOB Vamberk
34:46
+ 7:18
10.
Hanušová Jitka
SNA6351
C
TJ START Náchod
36:04
+ 8:36
11.
Blažková Hana
RBK6957
C
SK Radioklub Blansko
36:38
+ 9:10
12.
Tesařová Bohumila
VOV6957
C
VSK VŠB TU Ostrava
37:29
+ 10:01
13.
Slavíková Galina
CET6551
C
TJ Loko Česká Třebová
40:21
+ 12:53
14.
Šimková Hana
UOL6653
C
SK UP Olomouc
42:20
+ 14:52
15.
Hrabicová Iva
OOP6150
C
TJ Opava
46:35
+ 19:07
16.
Schäferová Jana
TZL6566
C
SKOB Zlín
47:15
+ 19:47
17.
Rajnošková Marie
KSU6093
C
Klub vytrvalostních sportů Šumperk
48:14
+ 20:46
18.
Pešlová Martina
LEN6751
C
SKI Klub Lenora
50:45
+ 23:17
19.
Zemanová Alena
KTA6351
C
SK Kotnov Tábor
51:30
+ 24:02
20.
Matyášová Lenka
LBM6460
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
63:09
+ 35:41
21.
Vítková Miroslava
PTE6952
C
TJ Sokol Ptení
65:11
+ 37:43
22.
Špacírová Danuše
UOL5852
C
SK UP Olomouc
77:48
+ 50:20
D35L
4.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Koláriková Irena
TZL6351
C
SKOB Zlín
35:52
2.
Klapalová Jana
VAM6451
C
OOB Vamberk
38:36
+ 2:44
3.
Glabazňová Jana
AOP6151
C
POBO - přátelé OB Opava
38:52
+ 3:00
4.
Jemelíková Lada
VBM6555
C
VSK Mendelu Brno
38:58
+ 3:06
5.
Králová Zdenka
SSU6091
C
SK Severka Šumperk
39:38
+ 3:46
6.
Benešová Iva
SJC6151
C
Sportcentrum Jičín
43:50
+ 7:58
7.
Čermáková Renata
LPU6553
C
OK Lokomotiva Pardubice
43:52
+ 8:00
8.
Bravená Alexandra
VBM6155
C
VSK Mendelu Brno
44:03
+ 8:11
9.
Březinová Dana
SSU5896
C
SK Severka Šumperk
44:55
+ 9:03
10.
Mrázová Pavla
DCE5550
C
KOB Dobřichovice
46:21
+ 10:29
11.
Hrstková Dana
JHB6051
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
46:32
+ 10:40
12.
Strachotová Eva
SSU6099
C
SK Severka Šumperk
46:33
+ 10:41
13.
Klečková Zina
HAV6151
C
SKOB Baník Havířov
47:28
+ 11:36
14.
Mutinská Zdeňka
HVC6453
C
SK Hlinsko
47:37
+ 11:45
15.
Vaňáková Milada
LOL6252
C
OK Olomouc
48:05
+ 12:13
16.
Nykodýmová Monika
TBM6870
C
KOS TJ Tesla Brno
49:56
+ 14:04
17.
Václavková Zdenka
STE6450
C
SK SKI-OB Šternberk
51:17
+ 15:25
18.
Jurenová Iveta
TBM6557
C
KOS TJ Tesla Brno
54:54
+ 19:02
19.
Kettnerová Lenka
HCE6450
C
TJ Sokol Hostivice
56:21
+ 20:29
20.
Procházková Pavlína
LBE6450
C
TJ Lokomotiva Beroun
60:12
+ 24:20
21.
Klusáčková Jitka
TTR6152
C
OOB Třebíč
63:34
+ 27:42
22.
Tichá Jana
TJH6451
C
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
69:52
+ 34:00
D45K
2.70 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Žaludková Miroslava
TZL5954
C
SKOB Zlín
29:14
2.
Kolaříková Věra
SBK5251
C
KOB Start Blansko
30:51
+ 1:37
3.
Štáblová Jitka
SSU5350
C
SK Severka Šumperk
31:23
+ 2:09
4.
Klimplová Alena
LPU5551
C
OK Lokomotiva Pardubice
32:19
+ 3:05
5.
Procházková Helena
TBM5351
C
KOS TJ Tesla Brno
33:17
+ 4:03
6.
Salajková Věra
LBM5558
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
33:57
+ 4:43
7.
Němčanská Jana
OOP5352
C
TJ Opava
39:13
+ 9:59
8.
Jalová Marie
RBK5761
C
SK Radioklub Blansko
45:03
+ 15:49
9.
Ševčíková Alena
CHA5351
C
OK Chrastava
55:27
+ 26:13
10.
Pilgrová Anna
CET5151
C
TJ Loko Česká Třebová
62:56
+ 33:42
D45L
3.20 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Slámová Hana
TBM4951
C
KOS TJ Tesla Brno
36:07
2.
Víchová Ladislava
LPU5851
C
OK Lokomotiva Pardubice
39:08
+ 3:01
3.
Pokorná Eva
TEM5751
C
KOB Temelín
40:38
+ 4:31
4.
Dokoupilová Zuzana
VBM5754
C
VSK Mendelu Brno
40:48
+ 4:41
5.
Tvrdková Eva
LBE5150
C
TJ Lokomotiva Beroun
45:19
+ 9:12
6.
Mrštíková Hana
LPU5552
C
OK Lokomotiva Pardubice
49:05
+ 12:58
7.
Bradnová Věra
CHA5550
C
OK Chrastava
52:32
+ 16:25
8.
Malárová Angela
VKE5751
C
53:46
+ 17:39
9.
Putnovská Iveta
VKE5650
C
53:48
+ 17:41
10.
Jansová Alena
CHT5852
C
OOB SK Chrast
55:34
+ 19:27
11.
Blechová Bohumila
TRT5151
C
58:42
+ 22:35
12.
Černohorská Věra
CEL5979
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
61:46
+ 25:39
13.
Kadavá Eva
CHA5750
C
OK Chrastava
65:05
+ 28:58
14.
Robotková Lenka
PBM5451
C
TJ Spartak 1. Brněnská
68:44
+ 32:37
D55
2.50 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dvořáková Ladislava
PGP4451
C
SK Praga
27:53
2.
Tomanová Jana
LBM4955
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
28:17
+ 0:24
3.
Horčíková Marie
CHA4350
C
OK Chrastava
32:36
+ 4:43
3.
Kašková Eva
CHA4650
C
OK Chrastava
32:36
+ 4:43
5.
Matějů Ladislava
UVP4750
C
Slovan Praha
34:13
+ 6:20
6.
Kohoutová Jitřenka
UVP4850
C
Slovan Praha
34:29
+ 6:36
7.
Malá Marie
LPU4753
C
OK Lokomotiva Pardubice
40:09
+ 12:16
8.
Novotná Ludmila
OOP4850
C
TJ Opava
42:55
+ 15:02
D60
2.50 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bláhová Blanka
SJP3651
C
Slavoj Praha
34:08
2.
Haufe Heiderose
ZIT4351
C
HSG Turbine Zittau
49:11
+ 15:03
3.
Hudečková Alena
KTA4351
C
SK Kotnov Tábor
79:15
+ 45:07
H10
1.40 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kettner Lukáš
HCE9400
C
TJ Sokol Hostivice
10:39
2.
Horvát Petr
SSU9442
C
SK Severka Šumperk
10:44
+ 0:05
3.
Sklenář Martin
SBR9501
A
SKOB Bruntál
11:21
+ 0:42
4.
Chmelař Martin
JPV9505
A
SK Prostějov
12:04
+ 1:25
5.
Petr Pavel
VLI9400
A
Slavia Liberec orienteering
16:08
+ 5:29
6.
Ptáček Pavel
BBM9600
A
BETA URSUS Orienteering
17:26
+ 6:47
7.
Kunz Jan
OTK9601
C
OOB TJ Jiskra Otrokovice
20:20
+ 9:41
8.
Skoupý Jan
STE9411
A
SK SKI-OB Šternberk
22:28
+ 11:49
9.
Holinka Lukáš
PTE9421
C
TJ Sokol Ptení
23:04
+ 12:25
10.
Mašata Matěj
PHK
C
OK 99 Hradec Králové
50:47
+ 40:08
11.
Tojnar Jan
FSP9501
C
VŠTJ Stavební fakulta Praha
52:29
+ 41:50
MS
Juren Václav
TBM9318
C
KOS TJ Tesla Brno
23:49
+ 13:10
H12A
2.30 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Věžník Václav
ADA9201
C
OOB TJ Spartak Adamov
15:14
2.
Čermák Jan
LPU9301
R
OK Lokomotiva Pardubice
18:58
+ 3:44
3.
Holinka Matouš
PTE9222
C
TJ Sokol Ptení
23:19
+ 8:05
4.
Najbr Ondřej
KON9223
C
KOB Konice
24:38
+ 9:24
5.
Ostřanský Filip
SSU9243
C
SK Severka Šumperk
25:04
+ 9:50
6.
Schäfer Jan
TZL9301
A
SKOB Zlín
31:45
+ 16:31
7.
Skyva Petr
STE9307
B
SK SKI-OB Šternberk
33:39
+ 18:25
8.
Nykodým Ondřej
TBM9307
C
KOS TJ Tesla Brno
35:31
+ 20:17
8.
Řehulka Martin
PTE9322
C
TJ Sokol Ptení
35:31
+ 20:17
10.
Čechlovský Jan
CHA9300
B
OK Chrastava
42:45
+ 27:31
11.
Jílek Jakub
KSU9202
C
Klub vytrvalostních sportů Šumperk
47:55
+ 32:41
12.
Hudeček Petr
KTA9201
C
SK Kotnov Tábor
57:36
+ 42:22
13.
Hoferek Tomáš
TZL9305
C
SKOB Zlín
67:13
+ 51:59
14.
Svatoň Ondřej
ABR93
C
A-TEAM Bruntál
91:09
+ 75:55
H14A
3.20 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kolárik Jan
TZL9013
C
SKOB Zlín
20:03
2.
Nečas Jiří
TZL9101
R
SKOB Zlín
20:50
+ 0:47
3.
Věžník Antonín
ADA9001
C
OOB TJ Spartak Adamov
22:04
+ 2:01
4.
Klapal Jan
VAM9001
C
OOB Vamberk
23:45
+ 3:42
5.
Brož Petr
CHA9106
C
OK Chrastava
23:48
+ 3:45
6.
Nykodým Miloš
TBM9005
C
KOS TJ Tesla Brno
25:59
+ 5:56
7.
Procházka David
LPU9113
R
OK Lokomotiva Pardubice
26:12
+ 6:09
8.
Šesták Jakub
RBK9001
C
SK Radioklub Blansko
26:28
+ 6:25
9.
Pernica Jiří
UOL9001
C
SK UP Olomouc
26:29
+ 6:26
10.
Zimmermann Štěpán
ZBM9101
R
SK Žabovřesky Brno
26:52
+ 6:49
11.
Bravený Vít
VBM9102
C
VSK Mendelu Brno
26:53
+ 6:50
12.
Schäfer Martin
TZL9009
C
SKOB Zlín
27:53
+ 7:50
13.
Ostřanský Josef
SSU9011
C
SK Severka Šumperk
28:12
+ 8:09
14.
Jemelík Hynek
VBM9101
C
VSK Mendelu Brno
29:54
+ 9:51
15.
Krajča Martin
TZL9012
C
SKOB Zlín
30:23
+ 10:20
16.
Jašek Jindřich
TBM9110
C
KOS TJ Tesla Brno
32:51
+ 12:48
17.
Kazda Adam
RBK9104
C
SK Radioklub Blansko
33:11
+ 13:08
18.
Sedláček Marek
TBM9001
C
KOS TJ Tesla Brno
33:57
+ 13:54
19.
Vavrečka Michal
JPV9032
C
SK Prostějov
38:30
+ 18:27
20.
Mikeš Tomáš
LEN9101
C
SKI Klub Lenora
39:53
+ 19:50
21.
Navara Jakub
TZL9017
C
SKOB Zlín
42:15
+ 22:12
22.
Grepl Ivo
PTE
C
TJ Sokol Ptení
43:16
+ 23:13
23.
Vítek Michal
PTE9031
C
TJ Sokol Ptení
54:31
+ 34:28
24.
Božek Tomáš
PTE
C
TJ Sokol Ptení
62:35
+ 42:32
25.
Jašek Martin
LOL9101
C
OK Olomouc
63:10
+ 43:07
26.
Zapletal Martin
CEL9105
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
70:19
+ 50:16
H16B
3.80 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zimmermann Jakub
ZBM8928
C
SK Žabovřesky Brno
25:09
2.
Bořil Tomáš
ZBM8833
C
SK Žabovřesky Brno
27:30
+ 2:21
3.
Rajnošek Matěj
SJI8810
C
OK Jihlava
29:14
+ 4:05
4.
Pavlů Ondřej
PGP8904
C
SK Praga
29:25
+ 4:16
5.
Malý Ondřej
VIZ8911
C
TJ Sokol Vizovice
31:50
+ 6:41
6.
Řeháček Jakub
ABR8902
C
A-TEAM Bruntál
31:54
+ 6:45
7.
Švec Martin
PTE8832
C
TJ Sokol Ptení
32:11
+ 7:02
8.
Nordström Gustav
SW1
C
32:15
+ 7:06
9.
Plšek Matěj
ZBM8927
C
SK Žabovřesky Brno
32:51
+ 7:42
10.
Klapal Michal
VAM8802
C
OOB Vamberk
33:00
+ 7:51
11.
Špacír Jan
UOL8805
C
SK UP Olomouc
35:46
+ 10:37
12.
Žaludek Jindřich
TZL8904
C
SKOB Zlín
39:13
+ 14:04
13.
Hladík Jiří
VIZ8901
C
TJ Sokol Vizovice
40:04
+ 14:55
14.
Štrajt Michal
UOL8903
C
SK UP Olomouc
40:35
+ 15:26
15.
Jeřábek Vojtěch
JPV8921
C
SK Prostějov
41:27
+ 16:18
16.
Kolář Rudolf
ABR8901
C
A-TEAM Bruntál
43:10
+ 18:01
17.
Vavrečka Petr
JPV8811
C
SK Prostějov
44:09
+ 19:00
18.
Mikeš Jiří
LEN8801
C
SKI Klub Lenora
47:12
+ 22:03
19.
Zapletal Lukáš
PTE8936
C
TJ Sokol Ptení
47:50
+ 22:41
20.
Petr Jiří
BFM8901
C
SKOB Frýdek - Místek
48:17
+ 23:08
21.
Dudík Petr
JPV8917
C
SK Prostějov
53:18
+ 28:09
22.
Maľár Matej
VKE8801
C
59:08
+ 33:59
23.
Černohorský Ladislav
CEL8927
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
62:12
+ 37:03
24.
Pešl Tomáš
VMZ8802
C
107:17
+ 82:08
25.
Pešl Petr
LEN8901
C
SKI Klub Lenora
119:22
+ 94:13
Hostaš Jiří
MOV8803
C
SKOB Ostrava
DISK
Tvrdek Vojtěch
LBE8902
C
TJ Lokomotiva Beroun
DISK
H18B
4.80 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Holas Štěpán
SJC8702
R
Sportcentrum Jičín
31:17
2.
Balcar Aleš
PHK8602
C
OK 99 Hradec Králové
33:33
+ 2:16
3.
Justa Pavel
PHK8701
C
OK 99 Hradec Králové
34:27
+ 3:10
4.
Henek Michal
RBK8605
C
SK Radioklub Blansko
35:05
+ 3:48
5.
Strachota Petr
SSU8741
C
SK Severka Šumperk
35:49
+ 4:32
6.
Zelinka Jiří
ZBM8740
C
SK Žabovřesky Brno
42:24
+ 11:07
7.
Soukup Tomáš
CEL8606
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
44:37
+ 13:20
8.
Spacca Filippo
IT1
C
44:45
+ 13:28
9.
Buchta Jiří
RBK8821
C
SK Radioklub Blansko
61:06
+ 29:49
10.
Sklenář Jan
SBR8701
C
SKOB Bruntál
68:12
+ 36:55
MS
Zapletal Jaroslav
PTE8526
C
TJ Sokol Ptení
55:17
+ 24:00
MS
Krul Jiří
PTE8524
C
TJ Sokol Ptení
55:59
+ 24:42
H21A
5.20 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pilgr Luděk
CET7601
C
TJ Loko Česká Třebová
34:27
2.
Hlaváč Jiří
TBM6116
C
KOS TJ Tesla Brno
35:46
+ 1:19
3.
Košák Martin
SRK8002
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
36:26
+ 1:59
4.
Janeček Oldřich
MFP8200
C
VŠSK MFF UK Praha
37:15
+ 2:48
5.
Ptáček Ondřej
TBM7120
C
KOS TJ Tesla Brno
38:28
+ 4:01
6.
Zlatník Lubor
TZL7337
C
SKOB Zlín
38:29
+ 4:02
7.
Skyva Petr
STE6501
C
SK SKI-OB Šternberk
38:46
+ 4:19
8.
Přikryl Petr
PBM6707
C
TJ Spartak 1. Brněnská
39:16
+ 4:49
9.
Kozumplík Aleš
VBM8403
C
VSK Mendelu Brno
39:29
+ 5:02
10.
Leštínský Tomáš
DOB7801
C
KOB Dobruška
40:33
+ 6:06
11.
Korecký Miroslav
TEM7901
C
KOB Temelín
40:38
+ 6:11
12.
Otrusina Jiří
ZBM8201
C
SK Žabovřesky Brno
40:41
+ 6:14
13.
Šebesta Vlastislav
TBM5807
C
KOS TJ Tesla Brno
41:41
+ 7:14
14.
Jirka Michal
ZBM8403
C
SK Žabovřesky Brno
43:30
+ 9:03
15.
Daněk Jiří
SOP7101
C
OOB TJ Slezan Opava
43:50
+ 9:23
16.
Mašata Roman
PHK7107
C
OK 99 Hradec Králové
45:11
+ 10:44
17.
Kadavý Petr
CHA7800
C
OK Chrastava
46:28
+ 12:01
18.
Doseděl Tomáš
CEL8515
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
46:55
+ 12:28
19.
Poell Matthias
XX1
C
51:15
+ 16:48
20.
Toman Ondřej
LBM7517
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
54:53
+ 20:26
21.
Tojnar Jan
FSP6701
C
VŠTJ Stavební fakulta Praha
62:23
+ 27:56
22.
Klášterecký Tomáš
CET8102
C
TJ Loko Česká Třebová
65:58
+ 31:31
MS
Procházka Josef
KON7219
C
KOB Konice
47:11
+ 12:44
H21B
4.50 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Klváček Aleš
PTE8527
C
TJ Sokol Ptení
32:30
2.
Vintr Radek
TZL7701
C
SKOB Zlín
35:31
+ 3:01
3.
Humlíček Aleš
ZBM7539
C
SK Žabovřesky Brno
35:53
+ 3:23
4.
Dočkal Lukáš
TYN7901
C
OOB SK Týniště nad Orlicí
36:18
+ 3:48
5.
Cabrnoch Pavel
DKL8200
C
KOB Kladno
36:25
+ 3:55
6.
Tichý Martin
TJH6401
C
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
37:58
+ 5:28
7.
Oujeský Tomáš
ADA7433
C
OOB TJ Spartak Adamov
39:36
+ 7:06
8.
Komárek Martin
PTE7719
C
TJ Sokol Ptení
40:02
+ 7:32
9.
Pospíšil Jiří
PBM7401
C
TJ Spartak 1. Brněnská
40:04
+ 7:34
10.
Fridrich Petr
LPU7303
C
OK Lokomotiva Pardubice
40:47
+ 8:17
11.
Bukovac Dušan
ZBM7503
C
SK Žabovřesky Brno
41:13
+ 8:43
12.
Doležel Antonín
KTA5401
C
SK Kotnov Tábor
41:18
+ 8:48
13.
Vaněk Petr
TJH7302
C
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
42:12
+ 9:42
14.
Ľafář Miroslav
CET7001
C
TJ Loko Česká Třebová
43:15
+ 10:45
15.
Petr Josef
VLI6300
C
Slavia Liberec orienteering
44:20
+ 11:50
16.
Pilgr Aleš
CET8001
C
TJ Loko Česká Třebová
45:07
+ 12:37
17.
Tejkal Jan
ADA8110
C
OOB TJ Spartak Adamov
47:44
+ 15:14
18.
Toušek Filip
ZBP7102
C
OOB SK Zbraslav
49:59
+ 17:29
19.
Michl Martin
ZBM8013
C
SK Žabovřesky Brno
51:17
+ 18:47
19.
Halíř Radim
MFP7000
C
VŠSK MFF UK Praha
51:17
+ 18:47
21.
Jalový Jaroslav
RBK5719
C
SK Radioklub Blansko
55:08
+ 22:38
22.
Uhmann Vít
ZBM8034
C
SK Žabovřesky Brno
55:24
+ 22:54
23.
Sixta Martin
MOV7601
C
SKOB Ostrava
56:15
+ 23:45
24.
Pešek Kamil
CET8002
C
TJ Loko Česká Třebová
56:24
+ 23:54
25.
Soldán Michal
ABM8501
C
KOB Moira Brno
57:59
+ 25:29
H21E
6.00 km, 20 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Horáček Michal
VLI7700
R
Slavia Liberec orienteering
34:26
2.
Losman Petr
PHK7901
E
OK 99 Hradec Králové
35:06
+ 0:40
3.
Ropek Rudolf
DLI7002
C
35:23
+ 0:57
4.
Čech Radovan
TBM7835
R
KOS TJ Tesla Brno
36:09
+ 1:43
5.
Novotný Radek
PHK7402
C
OK 99 Hradec Králové
37:13
+ 2:47
6.
Lučan Vladimír
DLI7701
C
37:38
+ 3:12
7.
Vyoral Jan
VIZ7615
C
TJ Sokol Vizovice
37:56
+ 3:30
8.
Pekárek Evžen
TZL7007
C
SKOB Zlín
37:57
+ 3:31
9.
Bukovac Palo
ZBM8101
E
SK Žabovřesky Brno
37:58
+ 3:32
10.
Štěrba Zbyněk
LPU8304
R
OK Lokomotiva Pardubice
38:19
+ 3:53
11.
Štěpánek Martin
TBM7327
C
KOS TJ Tesla Brno
38:29
+ 4:03
11.
Beneš Jan
SJC8703
C
Sportcentrum Jičín
38:29
+ 4:03
13.
Smola Michal
TZL8131
E
SKOB Zlín
38:52
+ 4:26
14.
Dlabaja Tomáš
ZBM8308
C
SK Žabovřesky Brno
38:53
+ 4:27
15.
Krejčík Jiří
TZL8301
R
SKOB Zlín
39:14
+ 4:48
16.
Šrámek Jaromír
KSU5801
C
Klub vytrvalostních sportů Šumperk
40:30
+ 6:04
17.
Vodrážka Ondřej
VPM7702
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
40:48
+ 6:22
18.
Halama Jakub
KSU7940
C
Klub vytrvalostních sportů Šumperk
41:16
+ 6:50
19.
Mazal Zdeněk
VBM8103
C
VSK Mendelu Brno
41:27
+ 7:01
20.
Podmolík Tomáš
TZL6915
C
SKOB Zlín
41:37
+ 7:11
21.
Otruba Karel
PLU7917
C
TJ Sokol Plumlov
41:53
+ 7:27
22.
Bukovac Maroš
ZBM7605
C
SK Žabovřesky Brno
42:07
+ 7:41
23.
Sedlák Radek
SRK7504
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
42:09
+ 7:43
24.
Vlach Jaromír
PHK8108
C
OK 99 Hradec Králové
42:22
+ 7:56
25.
Vlach Jiří
VOV7900
C
VSK VŠB TU Ostrava
43:03
+ 8:37
26.
Král Václav
SSU8243
R
SK Severka Šumperk
43:48
+ 9:22
27.
Turczer Petr
KSU7945
C
Klub vytrvalostních sportů Šumperk
44:28
+ 10:02
28.
Brlica Pavel
TBM6517
C
KOS TJ Tesla Brno
44:32
+ 10:06
29.
Kunz Martin
BBM7101
C
BETA URSUS Orienteering
45:12
+ 10:46
30.
Jalový Milan
RBK8347
C
SK Radioklub Blansko
46:01
+ 11:35
31.
Musil Pavel
SJC7705
C
Sportcentrum Jičín
46:33
+ 12:07
32.
Doucha Jiří
SNA7105
C
TJ START Náchod
46:42
+ 12:16
33.
Růžička Lukáš
KSU7849
C
Klub vytrvalostních sportů Šumperk
47:14
+ 12:48
34.
Axman Karel
STE8303
C
SK SKI-OB Šternberk
47:18
+ 12:52
35.
Zrník Tomáš
TZL7118
C
SKOB Zlín
47:23
+ 12:57
36.
Valík Ondřej
SOP7801
C
OOB TJ Slezan Opava
47:42
+ 13:16
37.
Ráb Martin
RBK8307
C
SK Radioklub Blansko
49:49
+ 15:23
38.
Fiala Jan
BBM7205
C
BETA URSUS Orienteering
50:49
+ 16:23
39.
Ellis Geoff
GB2
C
51:42
+ 17:16
40.
Minařík Luboš
TBM5711
C
KOS TJ Tesla Brno
54:38
+ 20:12
41.
Janeček Jura
EKP6701
C
VŠTJ Ekonom Praha
57:38
+ 23:12
42.
Poborský Petr
EKP7500
C
VŠTJ Ekonom Praha
58:46
+ 24:20
H35K
4.50 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nykodým Petr
TBM6307
C
KOS TJ Tesla Brno
36:21
2.
Sklenář Josef
SBR6601
C
SKOB Bruntál
36:26
+ 0:05
3.
Hanuš Pavel
SNA6501
C
TJ START Náchod
40:33
+ 4:12
4.
Vrábel Jaromír
SBR6102
C
SKOB Bruntál
43:03
+ 6:42
5.
Kubeš Jaromír
PLU6219
C
TJ Sokol Plumlov
43:27
+ 7:06
6.
Řezanina Lubomír
ZVS6601
C
TJ Zbrojovka Vsetín
44:31
+ 8:10
7.
Vítek Zbyněk
PTE6622
C
TJ Sokol Ptení
47:46
+ 11:25
8.
Čermák Petr
LPU6501
C
OK Lokomotiva Pardubice
49:33
+ 13:12
9.
Matyáš Petr
LBM6110
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
51:23
+ 15:02
10.
Procházka Radek
LPU6504
C
OK Lokomotiva Pardubice
52:13
+ 15:52
11.
Sklenář Miroslav
SBR6301
C
SKOB Bruntál
52:56
+ 16:35
12.
Šamánek Petr
ZVS6901
C
TJ Zbrojovka Vsetín
56:58
+ 20:37
13.
Vojtko Luboš
TBB
C
67:50
+ 31:29
14.
Filo Pavel
LEN6801
C
SKI Klub Lenora
79:04
+ 42:43
H35L
5.00 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ptáček Pavel
BBM6508
C
BETA URSUS Orienteering
34:24
2.
Král Jiří
SSU5941
C
SK Severka Šumperk
36:00
+ 1:36
3.
Jeřábek Luboš
JPV6112
C
SK Prostějov
36:05
+ 1:41
4.
Šuler Josef
TBM6005
C
KOS TJ Tesla Brno
36:18
+ 1:54
5.
Hirš Libor
VBM6000
C
VSK Mendelu Brno
37:28
+ 3:04
6.
Václavek Jiří
STE5701
C
SK SKI-OB Šternberk
38:29
+ 4:05
7.
Řeháček Petr
ABR6302
C
A-TEAM Bruntál
38:55
+ 4:31
8.
Gross Michal
ABM6946
C
KOB Moira Brno
38:58
+ 4:34
9.
Urválek Jiří
TBM6107
C
KOS TJ Tesla Brno
39:17
+ 4:53
10.
Šimek Roman
UOL6503
C
SK UP Olomouc
40:04
+ 5:40
11.
Schäfer Michal
TZL6304
C
SKOB Zlín
40:26
+ 6:02
12.
Tesař Jiří
VOV6702
C
VSK VŠB TU Ostrava
42:10
+ 7:46
13.
Janeček Jiří
CEL6827
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
42:57
+ 8:33
14.
Klapal František
VAM6402
C
OOB Vamberk
43:28
+ 9:04
15.
Adámek Libor
ABM6707
C
KOB Moira Brno
44:36
+ 10:12
16.
Suk Jiří
MFP6401
C
VŠSK MFF UK Praha
45:22
+ 10:58
17.
Tomášek Jiří
CEL6426
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
45:43
+ 11:19
18.
Procházka Pavel
LBE6500
C
TJ Lokomotiva Beroun
47:24
+ 13:00
19.
Kos Ladislav
SLP5801
C
OOB Slavia Praha
47:36
+ 13:12
20.
Mutinský Viktor
HVC6503
C
SK Hlinsko
49:00
+ 14:36
21.
Rajnošek Zdeněk
KSU6345
C
Klub vytrvalostních sportů Šumperk
50:43
+ 16:19
22.
Pěsta Roman
LEN6802
C
SKI Klub Lenora
50:48
+ 16:24
23.
Pernica Jiří
UOL6501
C
SK UP Olomouc
51:56
+ 17:32
24.
Kula Jiří
VAM6102
C
OOB Vamberk
51:57
+ 17:33
25.
Soudek Vojtěch
TEM5601
C
KOB Temelín
52:05
+ 17:41
26.
Pšenička Miloslav
TEM6101
C
KOB Temelín
57:28
+ 23:04
27.
Zítka Jiří
ABR6201
C
A-TEAM Bruntál
59:17
+ 24:53
28.
Pavlů Jaroslav
DCE6100
C
KOB Dobřichovice
76:32
+ 42:08
Kolář Rudolf
ABR6301
C
A-TEAM Bruntál
DISK
H45K
3.40 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Žaludek Jindřich
TZL5410
C
SKOB Zlín
32:11
2.
Vícha Vladimír
LPU5801
C
OK Lokomotiva Pardubice
34:05
+ 1:54
3.
Petr Jiří
BFM5801
C
SKOB Frýdek - Místek
34:36
+ 2:25
4.
Ptáček Ladislav
BBM5300
C
BETA URSUS Orienteering
34:59
+ 2:48
5.
Klimpl Petr
LPU5401
C
OK Lokomotiva Pardubice
35:08
+ 2:57
6.
Nordström Göran
SW1
C
40:36
+ 8:25
7.
Jelínek Roman
ADA5506
C
OOB TJ Spartak Adamov
41:42
+ 9:31
8.
Henek Milan
RBK5307
C
SK Radioklub Blansko
42:15
+ 10:04
9.
Hrstka Vladislav
JHB5702
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
47:26
+ 15:15
10.
Štěpánek Jiří
LBM5401
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
52:31
+ 20:20
11.
Ševčík Milan
CHA5003
C
OK Chrastava
56:59
+ 24:48
12.
Jašek Vladislav
LOL5401
C
OK Olomouc
59:45
+ 27:34
13.
Kocman Vlastimil
RBK4627
C
SK Radioklub Blansko
74:44
+ 42:33
14.
Richter Rudolf
ADA5113
C
OOB TJ Spartak Adamov
79:51
+ 47:40
Ševčík Břetislav
OOP5001
C
TJ Opava
DISK
H45L
3.20 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ryšavý Jiří
MOV5803
C
SKOB Ostrava
22:14
2.
Procházka Antonín
DCE5500
C
KOB Dobřichovice
27:07
+ 4:53
3.
Krajča Pavel
TZL5705
C
SKOB Zlín
27:27
+ 5:13
4.
Strachota Jaroslav
SSU5600
C
SK Severka Šumperk
27:33
+ 5:19
5.
Kettner Pavel
HCE5900
C
TJ Sokol Hostivice
27:55
+ 5:41
6.
Kolařík Zdeněk
SBK5406
C
KOB Start Blansko
29:06
+ 6:52
7.
Robotka Libor
PBM5303
C
TJ Spartak 1. Brněnská
29:26
+ 7:12
8.
Konopáč Jiří
TUR5803
C
OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov
29:47
+ 7:33
9.
Věžník Antonín
ADA5505
C
OOB TJ Spartak Adamov
30:21
+ 8:07
10.
Pilgr Bohuslav
CET5101
C
TJ Loko Česká Třebová
30:26
+ 8:12
11.
Jelínek Petr
MOV5502
C
SKOB Ostrava
30:38
+ 8:24
12.
Kadavý Zdeněk
CHA4901
C
OK Chrastava
30:40
+ 8:26
13.
Beneš Josef
SJC5801
C
Sportcentrum Jičín
30:47
+ 8:33
14.
Klusáček Martin
TTR5601
C
OOB Třebíč
30:48
+ 8:34
15.
Uhmann Petr
TBM5103
C
KOS TJ Tesla Brno
31:18
+ 9:04
16.
Jaroš Vladimír
DCE5400
C
KOB Dobřichovice
31:20
+ 9:06
17.
Zabloudil Pavel
TBM5003
C
KOS TJ Tesla Brno
31:23
+ 9:09
18.
Návesňák Peter
VKE5802
C
31:41
+ 9:27
19.
Juřeník Josef
MOV5201
C
SKOB Ostrava
32:45
+ 10:31
20.
Hostaš Jindřich
MOV5901
C
SKOB Ostrava
33:02
+ 10:48
21.
Šváb Jan
FSP5801
C
VŠTJ Stavební fakulta Praha
33:05
+ 10:51
22.
Čípa Jiří
CET5002
C
TJ Loko Česká Třebová
33:43
+ 11:29
23.
Sláma Dušan
TBM4730
C
KOS TJ Tesla Brno
34:09
+ 11:55
24.
Krafka Jiří
BOR5500
C
OK Jiskra Nový Bor
34:23
+ 12:09
25.
Březina Vladimír
SSU5847
C
SK Severka Šumperk
35:39
+ 13:25
26.
Koudelný Jiří
TTR5401
C
OOB Třebíč
36:07
+ 13:53
27.
Mikolajek Stanislav
MOV5501
C
SKOB Ostrava
37:32
+ 15:18
28.
Černohorský Ladislav
CEL5627
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
37:59
+ 15:45
29.
Komárek Jaromír
KSU4900
C
Klub vytrvalostních sportů Šumperk
39:35
+ 17:21
30.
Korecký Miroslav
TEM5501
C
KOB Temelín
39:57
+ 17:43
31.
Hamáček Bohuslav
LBE5000
C
TJ Lokomotiva Beroun
47:58
+ 25:44
32.
Mrštík Václav
LPU5002
C
OK Lokomotiva Pardubice
51:25
+ 29:11
Pavlík Milan
CHA5400
C
OK Chrastava
DISK
H55K
3.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novotný Stanisl
OOP4800
C
TJ Opava
34:02
2.
Procházka Jan
TBM4907
C
KOS TJ Tesla Brno
36:03
+ 2:01
3.
Havlík Jaroslav
SJC3601
C
Sportcentrum Jičín
36:46
+ 2:44
4.
Hanslian Jiří
VMZ4609
C
46:46
+ 12:44
5.
Pokorný Karel
TEM4701
C
KOB Temelín
52:39
+ 18:37
6.
Gottfried Jan
UOL4602
C
SK UP Olomouc
55:38
+ 21:36
7.
Dvořák Jaromír
PGP4601
C
SK Praga
76:48
+ 42:46
H55L
3.60 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vlach Oldřich
VOV4401
C
VSK VŠB TU Ostrava
30:12
2.
Pospíšil Jiří
TUV4701
C
SOK TJ Turnov
36:06
+ 5:54
3.
Janda Josef
KAD4701
C
Originální Vivalín team Kadaň
38:13
+ 8:01
4.
Matějů Ivan
UVP4600
C
Slovan Praha
41:19
+ 11:07
5.
Komínek Jiří
TBM4639
C
KOS TJ Tesla Brno
41:55
+ 11:43
6.
Dufek Jan
TBM4231
C
KOS TJ Tesla Brno
43:48
+ 13:36
7.
Doušek Ivo
TBM4703
C
KOS TJ Tesla Brno
44:00
+ 13:48
8.
Bareš Martin
VLI4707
C
Slavia Liberec orienteering
46:24
+ 16:12
9.
Ostřanský Josef
SSU4302
C
SK Severka Šumperk
48:52
+ 18:40
10.
Tvrdek Vojtěch
LBE4900
C
TJ Lokomotiva Beroun
52:22
+ 22:10
11.
Šmerk Pavel
YBM4135
C
Klub turistů a lyžařů Brno
55:08
+ 24:56
12.
Kolář František
MFP4600
C
VŠSK MFF UK Praha
101:10
+ 70:58
MS
Dokoupil Vladimír
VBM4806
C
VSK Mendelu Brno
46:02
+ 15:50
H60
3.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šmrha František
SJI4138
C
OK Jihlava
36:31
2.
Vyškovský Ivan
ZVS4301
C
TJ Zbrojovka Vsetín
38:42
+ 2:11
3.
Spacca Cesare
IT1
C
49:03
+ 12:32
4.
Čermák Miloslav
UOL4101
C
SK UP Olomouc
73:14
+ 36:43
Sedlář Vladimír
AOP4201
C
POBO - přátelé OB Opava
DISK
H65
3.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bláha Svatopluk
SJP3501
C
Slavoj Praha
37:30
2.
Málek Josef
LPU3901
C
OK Lokomotiva Pardubice
40:55
+ 3:25
3.
Sita Vratislav
SSU3000
C
SK Severka Šumperk
49:06
+ 11:36
4.
Uhmann Hubert
SSU2600
C
SK Severka Šumperk
58:25
+ 20:55
5.
Mack Zdeněk
SJP2700
C
Slavoj Praha
100:38
+ 63:08
Haufe Horst
ZIT3401
C
HSG Turbine Zittau
DISK
P
2.70 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jansa Jiří
CHT8402
C
OOB SK Chrast
16:14
2.
Berka Milan
RBK6312
C
SK Radioklub Blansko
26:57
+ 10:43
3.
Dušek Václav
PTE7619
C
TJ Sokol Ptení
27:54
+ 11:40
4.
Berka Miroslav
RBK9210
C
SK Radioklub Blansko
30:00
+ 13:46
5.
Kolárik Tomáš
TZL9302
R
SKOB Zlín
32:15
+ 16:01
6.
Nordström Gunnel
SW1
C
32:36
+ 16:22
7.
Francová Zuzana
PTE8483
C
TJ Sokol Ptení
33:20
+ 17:06
8.
Petráček Aleš
SJI6301
C
OK Jihlava
33:39
+ 17:25
9.
Berka Milan
RBK9011
C
SK Radioklub Blansko
33:53
+ 17:39
10.
Petráčková Zuzana
SJI6552
C
OK Jihlava
35:07
+ 18:53
11.
Pekárek Aleš
RBK
C
SK Radioklub Blansko
35:08
+ 18:54
12.
Synek Michal
UOL
C
SK UP Olomouc
35:50
+ 19:36
13.
Krejčí Pavel
ABR6203
C
A-TEAM Bruntál
40:16
+ 24:02
14.
Vamberová Kateřina
TYN
C
OOB SK Týniště nad Orlicí
63:14
+ 47:00
15.
Koláriková Lucie
TZL9451
A
SKOB Zlín
64:59
+ 48:45
16.
Hubáčková Saša
SOP
C
OOB TJ Slezan Opava
68:32
+ 52:18
17.
Němčanský Vladimír
OOP5303
C
TJ Opava
70:55
+ 54:41
18.
Martincová Marie
ADA4951
C
OOB TJ Spartak Adamov
84:20
+ 68:06
19.
Mikešová Iveta
LEN6551
C
SKI Klub Lenora
97:38
+ 81:24
20.
Grombíř Tomáš
TBM
C
KOS TJ Tesla Brno
110:14
+ 94:00
Pekárková Radka
RBK
C
SK Radioklub Blansko
DISK
RD
1.40 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kettner Vojtěch
HCE9600
C
TJ Sokol Hostivice
10:46
2.
Grulichová Lucie
JPV9677
A
SK Prostějov
11:03
+ 0:17
3.
Petráčková Kristýna
SJI9851
B
OK Jihlava
13:24
+ 2:38
4.
Horvátová Hana
SSU97
C
SK Severka Šumperk
14:28
+ 3:42
5.
Langerová Adéla
KON9671
C
KOB Konice
15:27
+ 4:41
6.
Kunz Jiří
OTK9801
C
OOB TJ Jiskra Otrokovice
17:13
+ 6:27
7.
Pravda Vojta
SBR
C
SKOB Bruntál
17:21
+ 6:35
8.
Jízdná Tereza
SBR
C
SKOB Bruntál
17:27
+ 6:41
9.
Procházková Jana
LBE9950
C
TJ Lokomotiva Beroun
18:41
+ 7:55
10.
Zobaník Michal
RAD
C
TJ Sokol Radslavice
21:47
+ 11:01
11.
Hudeček Martin
KTA9601
C
SK Kotnov Tábor
24:06
+ 13:20
12.
Krejčí Kristýna
ABR9652
C
A-TEAM Bruntál
26:51
+ 16:05
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz