Mezičasy závodu: 20.10.2012 - Oblastní žebříček | Kategorie: P
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (161) 2 (125) 3 (115) 4 (114) 5 (113) 6 (116) 7 (137) 8 (128) 9 (100) Cíl Reg. číslo
1.
25:29 4:04 (3) 3:15 (4) 2:52 (2) 3:07 (2) 2:35 (2) 4:47 (1) 1:39 (3) 1:38 (1) 1:09 (3) 0:23 (4)
Kavan Luboš
SKM6301 4:04 (3) 7:19 (4) 10:11 (2) 13:18 (1) 15:53 (1) 20:40 (1) 22:19 (1) 23:57 (1) 25:06 (1) 25:29 (1) SKM6301
3.
33:24 + 7:55 4:14 (4) 2:26 (1) 7:33 (10) 3:01 (1) 2:43 (4) 8:33 (9) 1:36 (2) 2:03 (2) 0:57 (1) 0:18 (1)
Slezák Zdeněk
TZL 4:14 (4) 6:40 (2) 14:13 (5) 17:14 (5) 19:57 (4) 28:30 (4) 30:06 (4) 32:09 (3) 33:06 (3) 33:24 (3) TZL
4.
35:40 + 10:11 4:19 (5) 6:18 (13) 3:51 (4) 4:04 (5) 3:53 (9) 6:43 (4) 2:14 (6) 2:14 (3) 1:34 (8) 0:30 (10)
Pospíšilová Lenka
KVS7150 4:19 (5) 10:37 (8) 14:28 (6) 18:32 (6) 22:25 (5) 29:08 (5) 31:22 (5) 33:36 (4) 35:10 (4) 35:40 (4) KVS7150
2.
30:06 + 4:37 4:01 (2) 2:37 (2) 2:39 (1) 6:06 (9) 2:47 (5) 5:53 (2) 2:11 (5) 2:15 (4) 1:14 (5) 0:23 (4)
Žaludek Jindřich
JZL5400 4:01 (2) 6:38 (1) 9:17 (1) 15:23 (3) 18:10 (3) 24:03 (2) 26:14 (2) 28:29 (2) 29:43 (2) 30:06 (2) JZL5400
8.
43:29 + 18:00 5:48 (9) 3:31 (6) 3:19 (3) 3:32 (4) 14:43 (13) 6:07 (3) 2:22 (9) 2:20 (5) 1:26 (6) 0:21 (2)
Pěčková Monika
SKM 5:48 (9) 9:19 (7) 12:38 (4) 16:10 (4) 30:53 (9) 37:00 (9) 39:22 (9) 41:42 (9) 43:08 (8) 43:29 (8) SKM
12.
62:12 + 36:43 7:25 (11) 3:46 (10) 26:38 (14) 4:55 (8) 3:09 (6) 9:05 (10) 2:19 (8) 2:28 (6) 2:00 (11) 0:27 (8)
Tichá Ladislava
X 7:25 (11) 11:11 (10) 37:49 (13) 42:44 (13) 45:53 (13) 54:58 (12) 57:17 (12) 59:45 (12) 61:45 (12) 62:12 (12) X
9.
43:53 + 18:24 7:54 (12) 3:31 (6) 5:37 (9) 6:39 (11) 3:09 (6) 9:51 (11) 2:29 (10) 2:30 (7) 1:40 (9) 0:33 (11)
Nečasová Eva
TZL5858 7:54 (12) 11:25 (11) 17:02 (8) 23:41 (10) 26:50 (8) 36:41 (8) 39:10 (8) 41:40 (8) 43:20 (9) 43:53 (9) TZL5858
6.
36:52 + 11:23 9:40 (13) 3:36 (8) 4:34 (7) 3:14 (3) 2:35 (2) 7:14 (5) 1:56 (4) 2:30 (7) 1:12 (4) 0:21 (2)
Bantová Martina
OTK 9:40 (13) 13:16 (13) 17:50 (11) 21:04 (8) 23:39 (6) 30:53 (6) 32:49 (6) 35:19 (6) 36:31 (6) 36:52 (6) OTK
10.
47:07 + 21:38 4:28 (6) 3:41 (9) 9:22 (11) 7:32 (12) 5:51 (10) 8:01 (6) 2:37 (11) 3:08 (9) 2:01 (12) 0:26 (6)
Reisigová Jana
CHT6652 4:28 (6) 8:09 (6) 17:31 (10) 25:03 (11) 30:54 (10) 38:55 (10) 41:32 (10) 44:40 (10) 46:41 (10) 47:07 (10) CHT6652
13.
81:31 + 56:02 4:35 (7) 3:20 (5) 10:02 (12) 18:46 (13) 6:11 (11) 29:03 (13) 4:17 (12) 3:10 (10) 1:33 (7) 0:34 (12)
Pěčková Alena
SKM 4:35 (7) 7:55 (5) 17:57 (12) 36:43 (12) 42:54 (12) 71:57 (13) 76:14 (13) 79:24 (13) 80:57 (13) 81:31 (13) SKM
11.
56:07 + 30:38 6:57 (10) 4:48 (11) 5:23 (8) 6:24 (10) 9:59 (12) 10:39 (12) 5:57 (13) 3:17 (11) 2:14 (13) 0:29 (9)
Bízová Lucie
OTK8282 6:57 (10) 11:45 (12) 17:08 (9) 23:32 (9) 33:31 (11) 44:10 (11) 50:07 (11) 53:24 (11) 55:38 (11) 56:07 (11) OTK8282
7.
43:14 + 17:45 5:42 (8) 5:09 (12) 4:30 (6) 4:45 (7) 3:48 (8) 8:26 (8) 2:15 (7) 6:14 (12) 1:50 (10) 0:35 (13)
Sklenářová Karolína
LCE 5:42 (8) 10:51 (9) 15:21 (7) 20:06 (7) 23:54 (7) 32:20 (7) 34:35 (7) 40:49 (7) 42:39 (7) 43:14 (7) LCE
5.
35:53 + 10:24 3:59 (1) 2:48 (3) 4:17 (5) 4:14 (6) 2:34 (1) 8:06 (7) 1:32 (1) 6:53 (13) 1:04 (2) 0:26 (6)
Tichý Libor
X 3:59 (1) 6:47 (3) 11:04 (3) 15:18 (2) 17:52 (2) 25:58 (3) 27:30 (3) 34:23 (5) 35:27 (5) 35:53 (5) X
DISK 21:28 (14) 7:05 (14) 12:10 (13) 0:53 (14)
Dufková Renata
LCE 21:28 (14) 28:33 (14) 40:43 (14) 89:16 96:08 DISK LCE