Mezičasy závodu: 03.09.2011 - 6. ČP, ŽA, ŽB-M - klasická trať | Kategorie: D45B
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (60) 2 (57) 3 (47) 4 (79) 5 (37) 6 (101) 7 (97) 8 (87) 9 (100) Cíl Reg. číslo
6.
64:09 + 5:07 3:47 (4) 2:27 (7) 14:02 (14) 3:32 (1) 1:49 (1) 16:21 (3) 15:01 (9) 2:17 (3) 4:06 (2) 0:47 (1)
Hrstková Dana
SJI6051 3:47 (4) 6:14 (5) 20:16 (10) 23:48 (7) 25:37 (7) 41:58 (5) 56:59 (6) 59:16 (6) 63:22 (6) 64:09 (6) SJI6051
11.
73:01 + 13:59 5:44 (18) 2:53 (14) 12:30 (10) 6:24 (18) 1:55 (2) 19:37 (10) 14:00 (2) 3:06 (14) 6:04 (16) 0:48 (2)
Tichá Jana
TJH6451 5:44 (18) 8:37 (17) 21:07 (13) 27:31 (13) 29:26 (13) 49:03 (11) 63:03 (11) 66:09 (11) 72:13 (11) 73:01 (11) TJH6451
2.
62:19 + 3:17 2:59 (1) 2:19 (2) 9:10 (2) 3:49 (2) 1:55 (2) 15:39 (2) 18:52 (17) 2:05 (1) 4:40 (3) 0:51 (7)
Vavrysová Iva
LCE6359 2:59 (1) 5:18 (1) 14:28 (2) 18:17 (1) 20:12 (1) 35:51 (1) 54:43 (2) 56:48 (2) 61:28 (2) 62:19 (2) LCE6359
1.
59:02 4:24 (10) 2:33 (9) 9:49 (4) 3:58 (4) 1:56 (4) 14:30 (1) 14:54 (6) 2:06 (2) 4:03 (1) 0:49 (3)
Poklopová Ivana
UOL6451 4:24 (10) 6:57 (9) 16:46 (4) 20:44 (4) 22:40 (4) 37:10 (3) 52:04 (1) 54:10 (1) 58:13 (1) 59:02 (1) UOL6451
5.
63:39 + 4:37 3:30 (3) 2:35 (10) 9:37 (3) 4:01 (5) 2:00 (5) 17:49 (6) 16:02 (12) 2:28 (4) 4:47 (4) 0:50 (6)
Koláriková Irena
TZL6351 3:30 (3) 6:05 (3) 15:42 (3) 19:43 (3) 21:43 (3) 39:32 (4) 55:34 (5) 58:02 (5) 62:49 (5) 63:39 (5) TZL6351
10.
72:13 + 13:11 5:29 (17) 2:26 (6) 12:01 (8) 4:59 (12) 2:01 (6) 19:04 (8) 14:40 (4) 4:42 (20) 5:52 (12) 0:59 (10)
Jastrzembská Jarmila
TRI6450 5:29 (17) 7:55 (14) 19:56 (9) 24:55 (9) 26:56 (9) 46:00 (10) 60:40 (9) 65:22 (10) 71:14 (10) 72:13 (10) TRI6450
8.
69:33 + 10:31 4:39 (12) 2:48 (13) 14:36 (16) 4:24 (8) 2:01 (6) 17:24 (5) 14:40 (4) 2:42 (9) 5:20 (9) 0:59 (10)
Klusáčková Jitka
TTR6152 4:39 (12) 7:27 (12) 22:03 (14) 26:27 (11) 28:28 (11) 45:52 (9) 60:32 (8) 63:14 (8) 68:34 (8) 69:33 (8) TTR6152
3.
63:00 + 3:58 4:06 (8) 3:01 (17) 10:24 (5) 4:10 (7) 2:02 (8) 19:38 (11) 11:24 (1) 2:37 (6) 4:49 (5) 0:49 (3)
Králová Zdenka
SSU6091 4:06 (8) 7:07 (10) 17:31 (5) 21:41 (6) 23:43 (6) 43:21 (7) 54:45 (4) 57:22 (4) 62:11 (4) 63:00 (3) SSU6091
4.
63:06 + 4:04 3:24 (2) 2:40 (11) 8:15 (1) 4:06 (6) 2:02 (8) 16:40 (4) 17:37 (13) 2:32 (5) 4:52 (6) 0:58 (9)
Ferdusová Eva
LCE6461 3:24 (2) 6:04 (2) 14:19 (1) 18:25 (2) 20:27 (2) 37:07 (2) 54:44 (3) 57:16 (3) 62:08 (3) 63:06 (4) LCE6461
DISK 4:44 (13) 5:59 (21) 13:54 (13) 8:27 (20) 2:03 (10) 3:02 (13) 6:17 (18) 1:03 (16)
Slezáková Jitka
LCE6351 4:44 (13) 10:43 (20) 24:37 (18) 33:04 (18) 35:07 (17) 73:39 76:41 82:58 DISK LCE6351
16.
82:41 + 23:39 4:36 (11) 2:42 (12) 16:41 (18) 5:37 (15) 2:08 (11) 25:38 (17) 15:29 (11) 3:00 (12) 5:49 (11) 1:01 (13)
Procházková Miluše
DCE5450 4:36 (11) 7:18 (11) 23:59 (17) 29:36 (16) 31:44 (16) 57:22 (16) 72:51 (16) 75:51 (16) 81:40 (16) 82:41 (16) DCE5450
7.
65:54 + 6:52 3:50 (5) 2:20 (3) 11:22 (6) 3:52 (3) 2:13 (12) 19:18 (9) 14:15 (3) 2:46 (10) 5:03 (8) 0:55 (8)
Bochenková Jana
EKP6150 3:50 (5) 6:10 (4) 17:32 (6) 21:24 (5) 23:37 (5) 42:55 (6) 57:10 (7) 59:56 (7) 64:59 (7) 65:54 (7) EKP6150
12.
74:40 + 15:38 4:05 (7) 2:11 (1) 14:42 (17) 4:25 (9) 2:17 (13) 21:52 (13) 14:58 (8) 3:08 (15) 6:01 (15) 1:01 (13)
Bohunská Jana
KRN6551 4:05 (7) 6:16 (6) 20:58 (11) 25:23 (10) 27:40 (10) 49:32 (12) 64:30 (12) 67:38 (12) 73:39 (12) 74:40 (12) KRN6551
9.
70:47 + 11:45 4:09 (9) 2:21 (4) 13:21 (12) 4:26 (10) 2:28 (14) 19:00 (7) 15:18 (10) 2:50 (11) 5:55 (13) 0:59 (10)
Bravená Alexandra
VBM6155 4:09 (9) 6:30 (8) 19:51 (8) 24:17 (8) 26:45 (8) 45:45 (8) 61:03 (10) 63:53 (9) 69:48 (9) 70:47 (9) VBM6155
15.
80:45 + 21:43 3:54 (6) 2:25 (5) 17:22 (19) 4:26 (10) 2:29 (15) 23:29 (15) 18:14 (16) 2:41 (8) 4:56 (7) 0:49 (3)
Vlažná Mirka
LCE5852 3:54 (6) 6:19 (7) 23:41 (16) 28:07 (14) 30:36 (14) 54:05 (15) 72:19 (15) 75:00 (15) 79:56 (15) 80:45 (15) LCE5852
13.
77:33 + 18:31 5:19 (16) 2:54 (15) 14:10 (15) 6:03 (16) 2:32 (16) 21:15 (12) 14:56 (7) 3:30 (17) 5:46 (10) 1:08 (17)
Vaňáková Milada
OOL6251 5:19 (16) 8:13 (15) 22:23 (15) 28:26 (15) 30:58 (15) 52:13 (14) 67:09 (13) 70:39 (13) 76:25 (13) 77:33 (13) OOL6251
14.
79:20 + 20:18 5:12 (15) 3:15 (18) 12:33 (11) 5:28 (14) 2:41 (17) 22:32 (14) 17:45 (14) 2:40 (7) 6:12 (17) 1:02 (15)
Krejčíková Monika
TZL6262 5:12 (15) 8:27 (16) 21:00 (12) 26:28 (12) 29:09 (12) 51:41 (13) 69:26 (14) 72:06 (14) 78:18 (14) 79:20 (14) TZL6262
17.
91:04 + 32:02 4:58 (14) 2:32 (8) 12:04 (9) 12:08 (21) 3:26 (18) 25:02 (16) 20:19 (18) 3:26 (16) 5:59 (14) 1:10 (20)
Lukášová Lenka
TBM6653 4:58 (14) 7:30 (13) 19:34 (7) 31:42 (17) 35:08 (18) 60:10 (17) 80:29 (17) 83:55 (17) 89:54 (17) 91:04 (17) TBM6653
18.
104:42 + 45:40 6:18 (19) 2:59 (16) 17:29 (20) 8:19 (19) 3:35 (19) 30:01 (18) 22:06 (19) 3:49 (18) 8:00 (19) 2:06 (21)
Korčáková Jana
TZL6556 6:18 (19) 9:17 (18) 26:46 (19) 35:05 (19) 38:40 (19) 68:41 (18) 90:47 (18) 94:36 (18) 102:36 (18) 104:42 (18) TZL6556
19.
108:22 + 49:20 6:35 (20) 3:47 (20) 20:53 (21) 6:09 (17) 3:46 (20) 34:49 (19) 18:05 (15) 4:25 (19) 8:45 (20) 1:08 (17)
Sochorová Hana
HAV6250 6:35 (20) 10:22 (19) 31:15 (20) 37:24 (20) 41:10 (20) 75:59 (19) 94:04 (19) 98:29 (19) 107:14 (19) 108:22 (19) HAV6250
DISK 29:12 (21) 3:15 (18) 11:40 (7) 5:19 (13) 1:09 (19)
Kiprá Zdenka
SBR6550 29:12 (21) 32:27 (21) 44:07 (21) 49:26 (21) 71:30 DISK SBR6550