Mezičasy závodu: 18.06.2011 - Vychodocesky pohar, 9. kolo | Kategorie: N2
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (61) 2 (63) 3 (73) 4 (83) 5 (58) 6 (53) 7 (54) 8 (62) 9 (64) 10 (100) Cíl Reg. číslo
1.
40:54 4:26 (1) 5:26 (1) 5:25 (1) 6:29 (7) 2:10 (5) 7:58 (5) 2:06 (2) 1:25 (2) 3:44 (4) 1:24 (4) 0:21 (2)
Křivánek Martin
SOB 4:26 (1) 9:52 (1) 15:17 (1) 21:46 (1) 23:56 (1) 31:54 (1) 34:00 (1) 35:25 (1) 39:09 (1) 40:33 (1) 40:54 (1) SOB
2.
48:44 + 7:50 5:19 (3) 6:23 (3) 8:07 (2) 8:48 (8) 1:50 (4) 7:13 (2) 2:58 (5) 2:01 (6) 4:36 (11) 1:05 (1) 0:24 (3)
Setnička Jaroslav+1
SOB 5:19 (3) 11:42 (3) 19:49 (2) 28:37 (2) 30:27 (2) 37:40 (2) 40:38 (2) 42:39 (2) 47:15 (2) 48:20 (2) 48:44 (2) SOB
3.
56:39 + 15:45 5:56 (4) 9:34 (8) 8:52 (3) 5:32 (3) 3:49 (10) 9:40 (8) 4:25 (11) 2:46 (11) 4:01 (7) 1:35 (9) 0:29 (6)
Sedláček Luděk+2
SOB 5:56 (4) 15:30 (6) 24:22 (3) 29:54 (3) 33:43 (3) 43:23 (3) 47:48 (3) 50:34 (3) 54:35 (3) 56:10 (3) 56:39 (3) SOB
4.
57:30 + 16:36 4:52 (2) 6:22 (2) 18:06 (11) 6:03 (5) 1:36 (1) 9:57 (9) 3:29 (9) 1:45 (5) 3:39 (3) 1:12 (2) 0:29 (6)
Walder Michal
SOB 4:52 (2) 11:14 (2) 29:20 (7) 35:23 (5) 36:59 (4) 46:56 (5) 50:25 (5) 52:10 (5) 55:49 (5) 57:01 (4) 57:30 (4) SOB
5.
58:27 + 17:33 6:33 (6) 11:26 (11) 12:27 (8) 6:16 (6) 2:52 (8) 7:17 (3) 2:50 (4) 1:36 (4) 4:23 (8) 2:01 (11) 0:46 (10)
Šlitr Milan+1
SOB 6:33 (6) 17:59 (9) 30:26 (8) 36:42 (6) 39:34 (5) 46:51 (4) 49:41 (4) 51:17 (4) 55:40 (4) 57:41 (5) 58:27 (5) SOB
6.
59:57 + 19:03 6:55 (8) 7:45 (4) 12:16 (7) 10:59 (9) 2:25 (6) 7:30 (4) 3:14 (6) 2:30 (9) 4:28 (9) 1:26 (6) 0:29 (6)
Vaigl Rudolf
SOB 6:55 (8) 14:40 (4) 26:56 (6) 37:55 (8) 40:20 (7) 47:50 (6) 51:04 (6) 53:34 (6) 58:02 (6) 59:28 (6) 59:57 (6) SOB
7.
61:33 + 20:39 8:48 (10) 8:35 (7) 8:56 (4) 5:08 (2) 10:38 (12) 8:08 (6) 3:24 (8) 2:10 (8) 3:53 (5) 1:24 (4) 0:29 (6)
Svoboda Antonín+1
SOB 8:48 (10) 17:23 (8) 26:19 (5) 31:27 (4) 42:05 (8) 50:13 (7) 53:37 (7) 55:47 (7) 59:40 (7) 61:04 (7) 61:33 (7) SOB
8.
62:13 + 21:19 6:41 (7) 10:31 (10) 15:39 (10) 5:47 (4) 3:49 (10) 9:01 (7) 3:22 (7) 2:07 (7) 3:30 (2) 1:26 (6) 0:20 (1)
Pláničková Eva
SOB 6:41 (7) 17:12 (7) 32:51 (10) 38:38 (9) 42:27 (9) 51:28 (8) 54:50 (8) 56:57 (8) 60:27 (8) 61:53 (8) 62:13 (8) SOB
9.
65:59 + 25:05 6:19 (5) 8:28 (5) 9:56 (5) 12:16 (10) 2:48 (7) 14:02 (10) 3:32 (10) 3:05 (12) 3:28 (1) 1:37 (10) 0:28 (5)
Havelková Andrea+3
SOB 6:19 (5) 14:47 (5) 24:43 (4) 36:59 (7) 39:47 (6) 53:49 (9) 57:21 (9) 60:26 (9) 63:54 (9) 65:31 (9) 65:59 (9) SOB
10.
80:39 + 39:45 27:48 (12) 8:29 (6) 21:43 (12) 4:56 (1) 1:40 (3) 6:23 (1) 2:26 (3) 1:14 (1) 3:58 (6) 1:12 (2) 0:50 (12)
Nedělka Pavel+1
SOB 27:48 (12) 36:17 (12) 58:00 (12) 62:56 (12) 64:36 (12) 70:59 (11) 73:25 (10) 74:39 (10) 78:37 (10) 79:49 (10) 80:39 (10) SOB
11.
82:49 + 41:55 9:10 (11) 12:03 (12) 11:43 (6) 15:23 (11) 1:38 (2) 23:37 (12) 1:19 (1) 1:27 (3) 4:35 (10) 1:30 (8) 0:24 (3)
Hadač Václav+1
SOB 9:10 (11) 21:13 (11) 32:56 (11) 48:19 (11) 49:57 (10) 73:34 (12) 74:53 (12) 76:20 (12) 80:55 (11) 82:25 (11) 82:49 (11) SOB
12.
84:15 + 43:21 7:56 (9) 10:04 (9) 13:33 (9) 15:43 (12) 3:04 (9) 15:25 (11) 7:53 (12) 2:30 (9) 5:17 (12) 2:04 (12) 0:46 (10)
Křivánková Iva
SOB 7:56 (9) 18:00 (10) 31:33 (9) 47:16 (10) 50:20 (11) 65:45 (10) 73:38 (11) 76:08 (11) 81:25 (12) 83:29 (12) 84:15 (12) SOB
DISK
Černá Simona
SOB DISK SOB