Mezičasy závodu: 28.10.2005 - Podzimní kotár 2005 | Kategorie: H 10
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 2 3 4 5 6 Cíl Reg. číslo
1.
11:52 3:16 (3) 2:11 (6) 1:43 (1) 1:05 (3) 2:06 (1) 0:45 (1) 0:46 (2)
Zavřel Lukáš
KRN9701 3:16 (3) 5:27 (3) 7:10 (2) 8:15 (2) 10:21 (1) 11:06 (1) 11:52 (1) KRN9701
2.
12:18 + 0:26 3:19 (4) 1:49 (1) 1:47 (2) 1:11 (5) 2:29 (4) 0:57 (5) 0:46 (2)
Ptáček Pavel
BBM9600 3:19 (4) 5:08 (1) 6:55 (1) 8:06 (1) 10:35 (2) 11:32 (2) 12:18 (2) BBM9600
3.
12:49 + 0:57 3:15 (1) 2:05 (2) 1:52 (4) 1:20 (9) 2:33 (5) 0:53 (3) 0:51 (5)
Chmelař Martin
JPV9505 3:15 (1) 5:20 (2) 7:12 (3) 8:32 (3) 11:05 (3) 11:58 (3) 12:49 (3) JPV9505
4.
14:34 + 2:42 3:15 (1) 3:49 (11) 1:47 (2) 1:17 (7) 2:36 (6) 0:58 (7) 0:52 (7)
Vičan Dominik
ABR9501 3:15 (1) 7:04 (7) 8:51 (4) 10:08 (4) 12:44 (4) 13:42 (4) 14:34 (4) ABR9501
5.
16:08 + 4:16 4:28 (11) 2:58 (9) 3:03 (7) 1:07 (4) 2:42 (7) 0:58 (7) 0:52 (7)
Ptáček Patrik
BBM9800 4:28 (11) 7:26 (9) 10:29 (6) 11:36 (6) 14:18 (6) 15:16 (5) 16:08 (5) BBM9800
6.
16:31 + 4:39 3:49 (10) 2:30 (8) 2:45 (5) 1:27 (11) 3:35 (12) 1:33 (15) 0:52 (7)
Sklenář Martin
SBR9501 3:49 (10) 6:19 (6) 9:04 (5) 10:31 (5) 14:06 (5) 15:39 (6) 16:31 (6) SBR9501
7.
17:27 + 5:35 3:40 (8) 2:09 (5) 5:19 (12) 1:14 (6) 2:58 (8) 1:13 (11) 0:54 (10)
Žovinec Lukáš
UOL 3:40 (8) 5:49 (5) 11:08 (7) 12:22 (7) 15:20 (7) 16:33 (7) 17:27 (7) UOL
8.
19:13 + 7:21 4:48 (13) 4:01 (12) 2:54 (6) 2:08 (15) 2:58 (8) 1:26 (14) 0:58 (12)
Spurný Radek
PTE9706 4:48 (13) 8:49 (11) 11:43 (8) 13:51 (8) 16:49 (8) 18:15 (8) 19:13 (8) PTE9706
9.
20:52 + 9:00 5:14 (14) 2:24 (7) 5:16 (11) 1:35 (13) 3:56 (13) 1:16 (12) 1:11 (14)
Švécar Rostislav
PTE9502 5:14 (14) 7:38 (10) 12:54 (9) 14:29 (9) 18:25 (9) 19:41 (9) 20:52 (9) PTE9502
10.
21:09 + 9:17 6:46 (15) 2:05 (2) 5:23 (13) 1:17 (7) 3:10 (10) 1:11 (10) 1:17 (15)
Zálešák Jakub
KSU9704 6:46 (15) 8:51 (12) 14:14 (11) 15:31 (10) 18:41 (10) 19:52 (10) 21:09 (10) KSU9704
11.
21:56 +10:04 4:34 (12) 5:23 (13) 3:51 (8) 2:01 (14) 3:58 (14) 1:18 (13) 0:51 (5)
Pravda Vojtěch
SBR9801 4:34 (12) 9:57 (14) 13:48 (10) 15:49 (11) 19:47 (11) 21:05 (11) 21:56 (11) SBR9801
12.
22:21 +10:29 3:23 (5) 6:22 (14) 5:03 (10) 1:32 (12) 4:07 (15) 0:57 (5) 0:57 (11)
Suchánek David
KSU 3:23 (5) 9:45 (13) 14:48 (12) 16:20 (12) 20:27 (12) 21:24 (12) 22:21 (12) KSU
13.
24:01 +12:09 3:24 (6) 9:33 (15) 4:44 (9) 1:22 (10) 3:22 (11) 0:51 (2) 0:45 (1)
Parvezov Farrukh
UOL9503 3:24 (6) 12:57 (15) 17:41 (13) 19:03 (13) 22:25 (13) 23:16 (13) 24:01 (13) UOL9503
14.
24:32 +12:40 3:38 (7) 2:05 (2) 13:38 (14) 0:59 (2) 2:27 (2) 0:56 (4) 0:49 (4)
Kunz Jan
OTK9601 3:38 (7) 5:43 (4) 19:21 (14) 20:20 (14) 22:47 (14) 23:43 (14) 24:32 (14) OTK9601
15.
30:50 +18:58 3:47 (9) 3:29 (10) 18:08 (15) 0:55 (1) 2:27 (2) 1:01 (9) 1:03 (13)
Kotrle Viktor
UOL9808 3:47 (9) 7:16 (8) 25:24 (15) 26:19 (15) 28:46 (15) 29:47 (15) 30:50 (15) UOL9808