OB |
28.10.2012 |
Oblastní žebříček |
D16 |
4. |
Kučerová Barbora
|
LBE9650 |
TJ Lokomotiva Beroun |
42:21 |
+ 3:41 |
OB |
27.10.2012 |
Oblastní žebříček |
D16 |
6. |
Kučerová Barbora
|
LBE9650 |
TJ Lokomotiva Beroun |
50:33 |
+ 16:59 |
OB |
21.10.2012 |
Oblastní žebříček |
D16 |
4. |
Kučerová Barbora
|
LBE9650 |
TJ Lokomotiva Beroun |
40:56 |
+ 3:42 |
OB |
14.10.2012 |
Vodňanský Kapr 2012 |
D16 |
1. |
Kučerová Barbora
|
LBE9650 |
TJ Lokomotiva Beroun |
36:47 |
|
OB |
13.10.2012 |
Vodňanský Kapr 2012 |
D16 |
5. |
Kučerová Barbora
|
LBE9650 |
TJ Lokomotiva Beroun |
56:57 |
+ 11:00 |
OB |
05.10.2012 |
Velká cena Olomouce v orientačním sprintu |
D16 |
7. |
Kučerová Barbora
|
LBE9650 |
TJ Lokomotiva Beroun |
17:48 |
+ 5:16 |
OB |
22.09.2012 |
Oblastní žebříček |
D16 |
4. |
Kučerová Barbora
|
LBE9650 |
TJ Lokomotiva Beroun |
54:09 |
+ 11:17 |
OB |
15.09.2012 |
Sprint cup, ŽA |
D16A |
38. |
Kučerová Barbora
|
LBE9650 |
TJ Lokomotiva Beroun |
17:50 |
+ 6:06 |
OB |
10.06.2012 |
M ČR na krátké trati (finále) |
D16C |
9. |
Kučerová Barbora
|
LBE9650 |
TJ Lokomotiva Beroun |
44:14 |
+ 7:00 |
OB |
09.06.2012 |
M ČR na krátké trati (sf) |
D16A |
|
Kučerová Barbora
|
LBE9650 |
TJ Lokomotiva Beroun |
DISK |
|
OB |
03.06.2012 |
Český Pohár 2012 |
D16B |
13. |
Kučerová Barbora
|
LBE9650 |
TJ Lokomotiva Beroun |
33:15 |
+ 5:33 |
OB |
02.06.2012 |
Český pohár 2012 |
D16B |
13. |
Kučerová Barbora
|
LBE9650 |
TJ Lokomotiva Beroun |
33:15 |
+ 5:33 |
OB |
01.06.2012 |
MČR 2012 ve sprintu, Děčín |
D16 |
40. |
Kučerová Barbora
|
LBE9650 |
TJ Lokomotiva Beroun |
22:09 |
+ 9:56 |
OB |
26.05.2012 |
Sprint cup, ŽA |
D16A |
42. |
Kučerová Barbora
|
LBE9650 |
TJ Lokomotiva Beroun |
20:42 |
+ 5:30 |
OB |
13.05.2012 |
Český pohár, žebříček A, žebříček B-Čechy |
D16B |
19. |
Kučerová Barbora
|
LBE9650 |
TJ Lokomotiva Beroun |
34:45 |
+ 12:26 |
OB |
12.05.2012 |
Český pohár, žebříček A, žebříček B-Čechy |
D16B |
14. |
Kučerová Barbora
|
LBE9650 |
TJ Lokomotiva Beroun |
42:03 |
+ 12:17 |
OB |
01.05.2012 |
Oblastní mistrovství ve sprintu |
D16 |
8. |
Kucerová Barbora
|
LBE9650 |
TJ Lokomotiva Beroun |
12:17 |
+ 2:06 |
OB |
29.04.2012 |
Oborka 2012 |
D16 |
2. |
Kučerová Barbora
|
LBE9650 |
TJ Lokomotiva Beroun |
20:38 |
+ 2:27 |
OB |
22.04.2012 |
Oblastní žebříček |
D16 |
4. |
Kučerová Barbora
|
LBE9650 |
TJ Lokomotiva Beroun |
41:39 |
+ 10:27 |
OB |
15.04.2012 |
4. OŽ, OM Praha+StČ |
D16 |
12. |
Kučerová Barbora
|
LBE9650 |
TJ Lokomotiva Beroun |
72:45 |
+ 27:26 |
OB |
08.04.2012 |
Prague Easter 2012 - E3 |
D16 |
22. |
Kucerová Barbora
|
LBE9650 |
TJ Lokomotiva Beroun |
90:53 |
+ 51:10 |
OB |
07.04.2012 |
Prague Easter 2012 - E2 |
D16 |
17. |
Kucerová Barbora
|
LBE9650 |
TJ Lokomotiva Beroun |
46:43 |
+ 16:47 |
OB |
06.04.2012 |
Prague Easter 2012 - E1 |
D16 |
15. |
Kucerová Barbora
|
LBE9650 |
TJ Lokomotiva Beroun |
52:25 |
+ 16:51 |
OB |
01.04.2012 |
Zlatá Šiška |
D16 |
1. |
Kucerová Barbora
|
LBE9650 |
TJ Lokomotiva Beroun |
41:50 |
|
OB |
17.03.2012 |
Jarní skály |
D21C |
|
Kučerová Barbora
|
LBE9650 |
TJ Lokomotiva Beroun |
DISK |
|
OB |
30.10.2011 |
OŽ Nebušice |
D16 |
1. |
Kucerová Barbora
|
SLA9650 |
SKOB Slaný |
30:02 |
|
OB |
10.09.2011 |
Sprint Cup, ŽA sprint |
D16A |
|
Kučerová Barbora
|
SLA9650 |
SKOB Slaný |
DISK |
|
OB |
26.06.2011 |
ŽB-Č |
D16B |
17. |
Kučerová Barbora
|
SLA9650 |
SKOB Slaný |
42:03 |
+ 13:17 |
OB |
25.06.2011 |
ŽB-Č |
D16B |
11. |
Kučerová Barbora
|
SLA9650 |
SKOB Slaný |
47:53 |
+ 14:34 |
OB |
17.04.2011 |
Kejkol 2011 |
D16 |
6. |
Kučerová Barbora
|
SLA9650 |
SKOB Slaný |
38:17 |
+ 9:41 |
OB |
09.04.2011 |
Dobřichovice - dopoledne |
D16 |
4. |
Kučerová Barbora
|
SLA9650 |
SKOB Slaný |
36:14 |
+ 6:30 |
OB |
09.04.2011 |
Dobřichovice - odpoledne |
D16 |
|
Kučerová Barbora
|
SLA9650 |
SKOB Slaný |
DISK |
|
OB |
03.04.2011 |
2.PŽ Říčany |
D16 |
6. |
Kučerová Barbora
|
SLA9650 |
SKOB Slaný |
30:50 |
+ 6:03 |
OB |
02.04.2011 |
1. závod JO |
D16 |
3. |
Barbora Kučerová
|
SLA9650 |
SKOB Slaný |
32:38 |
+ 3:46 |
OB |
31.12.2010 |
Ranking 2010 |
D21 |
605. |
KUČEROVÁ Barbora |
SLA9650 |
|
|
|
OB |
16.10.2010 |
oblastní závod Pražské a Středočeské oblasti |
D14 |
4. |
Kučerová Barbora
|
SLA9650 |
SKOB Slaný |
31.07 |
+ 0.59 |
OB |
20.06.2010 |
ŽB Čechy - krátká HVC |
D14B |
6. |
Kučerová Barbora
|
SLA9650 |
SKOB Slaný |
24:41 |
+3:14 |
OB |
19.06.2010 |
5. kolo žebříčku B-Čechy 2010 |
D14B |
14. |
Kučerová Barbora
|
SLA9650 |
SKOB Slaný |
34.31 |
+ 5.14 |
OB |
23.07.2006 |
GP Silesia 2006 - 5 denní OB |
D10 |
10. |
Baloušková Tereza
|
SLA9650 |
SKOB STAVIMAT Slaný |
26.06 |
+ 7.24 |
OB |
22.07.2006 |
GP Silesia 2006 - 5 denní OB |
D10 |
7. |
Baloušková Tereza |
SLA9650 |
SKOB STAVIMAT Slaný |
21.18 |
+ 5.15 |
OB |
21.07.2006 |
GP Silesia 2006 - 5 denní OB |
D10 |
4. |
Baloušková Tereza |
SLA9650 |
SKOB STAVIMAT Slaný |
17.08 |
+ 1.44 |
OB |
20.07.2006 |
GP Silesia 2006 - 5 denní OB |
D10 |
7. |
Baloušková Tereza
|
SLA9650 |
SKOB STAVIMAT Slaný |
17.47 |
+ 6.21 |
OB |
19.07.2006 |
GP Silesia 2006 - 5 denní OB |
D10 |
3. |
Baloušková Tereza
|
SLA9650 |
SKOB STAVIMAT Slaný |
13.23 |
+ 0.14 |
OB |
14.05.2006 |
4.ŽB Čechy |
D10C |
2. |
Kučerová Barbora
|
SLA9650 |
SKOB STAVIMAT Slaný |
15:46 |
+0:14 |
OB |
08.05.2006 |
trojuhelnik06 |
D10 |
1. |
Kučerová Barbora
|
SLA9650 |
SKOB Stavimat Slaný |
21:45 |
|
OB |
07.05.2006 |
trojuhelnik06 |
D10 |
1. |
Kučerová Barbora
|
SLA9650 |
SKOB Stavimat Slaný |
23:55 |
|
OB |
06.05.2006 |
trojuhelnik06 |
D10 |
7. |
Kučerová Barbora
|
SLA9650 |
SKOB Stavimat Slaný |
51:27 |
+9:31 |
OB |
28.08.2005 |
Jesenický Labyrint 3.etapa |
D12 |
13. |
Kučerová Barbora
|
SLA9650 |
SKOB Stavimat Slaný |
48:27 |
+24:16 |
OB |
27.08.2005 |
Jesenický Labyrint 2.etapa |
D12 |
14. |
Kučerová Barbora
|
SLA9650 |
SKOB Stavimat Slaný |
59:12 |
+33:00 |
OB |
26.08.2005 |
Jesenický Labyrint 1.etapa |
D12 |
4. |
Kučerová Barbora
|
SLA9650 |
SKOB Stavimat Slaný |
30:39 |
+8:04 |
OB |
08.05.2005 |
3. Continental Cup, 2. ŽA, 2. ŽB - Čechy |
D12C |
|
Kučerová Barbora
|
SLA9650 |
SKOB STAVIMAT Slaný |
DISK |
|
OB |
07.05.2005 |
2. Continental Cup, 1.ŽA, 1ŽB-Čechy |
D12C |
15. |
Kučerová Barbora
|
SLA9650 |
SKOB STAVIMAT Slaný |
56:25 |
+29:34 |
OB |
16.05.2004 |
WRE/Cont. Cup - klasika |
D10B |
5. |
Kučerová Barbora
|
SLA9650 |
SKOB STAVIMAT Slaný |
64:21 |
+37:19 |
OB |
02.05.2004 |
2. závod JčŽ - 2.5.2004 |
D10F |
7. |
Kučerová Barča
|
SLA9650 |
SKOB Slaný |
35:12 |
+ 12:57 |