Kód závodu          : 101009111
Název               : Mistrovství MSK ve sprintu
Datum               : 09.10.2010
Místo konání        : ZOO Ostrava
Použitá mapa        : ZOO Ostrava 2010
Pořadatel           : AOV - OOB TJ Baník Ostrava
Ředitel závodu      : Jana Nováková
Hlavní rozhodčí     : Miroslav Hrubý
Stavitel tratí      : Jana Nováková
JURY                : Zdeněk Jakobi (HAV), Eva Kociánoná (OOP), Milan Svěchota(MOV

D10C 1.00 km, 10 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Foltýnová Markéta        TRI0050 C TJ TŽ Třinec              9.45          
  2. Weronika Sulikowska      LOT2302 C USK Lotna Zdziesziwice   12.58   + 3.13 
  3. Bruková Magda            TRI0054 C TJ TŽ Třinec             13.15   + 3.30 
  4. Papszun Patrycja         S010269 C UKS Jedynka Jastrzebie-  14.14   + 4.29 
  5. Řehová Natálie           BFM0051 C SKOB Frýdek - Místek     14.54   + 5.09 
  6. Claudia Kopa             LOT2305 C USK Lotna Zdziesziwice   15.12   + 5.27 
  7. Hájková Lenka            KYL0050 C SK SP Kylešovice         16.24   + 6.39 
  8. Mastela Krystyna         S010039 C UKS Jedynka Jastrzebie-  16.35   + 6.50 
  9. Poláková Lenka           SOP0151 C OOB TJ Slezan Opava      20.14   +10.29 
 10. Maja Koltun              LOT2304 C USK Lotna Zdziesziwice   23.21   +13.36 
 11. Paterok Estera           LOT2306 C USK Lotna Zdziesziwice   37.12   +27.27 
 12. Viktoria Lukaszynska     LOT2301 C USK Lotna Zdziesziwice   40.14   +30.29 
 13. Karolina OleĽniewicz     LOT2303 C USK Lotna Zdziesziwice   42.10   +32.25 
     Foltýnová Klára          TRI0051 C TJ TŽ Třinec              DISK          
     Stencel Zuzanna          S010389 C UKS Jedynka Jastrzebie-   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10N 1.00 km, 10 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Svobodová Barbora        BFM0151 C SKOB Frýdek - Místek     15.06          
  2. Bernatíková Hana         SFM0251 C TJ Sokol Frýdek - Míste  15.47   + 0.41 
  3. Stiborová Blanka         KAR7650 C SK Karlovice             18.20   + 3.14 
  4. Papszun Julia            S010279 C UKS Jedynka Jastrzebie-  18.58   + 3.52 
  5. Haltofová Dana           TRI0151 C TJ TŽ Třinec             23.24   + 8.18 
  6. Leciánová Veronika       OOP0050 C TJ Opava                 24.07   + 9.01 
  7. Navrátilová Adéla        TRI0250 C TJ TŽ Třinec             27.27   +12.21 
  8. Kubíková Lucie           MOV0051 C SKOB Ostrava             34.31   +19.25 
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 1.00 km, 10 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Magdalena Repak          AZZ4706 C USK Azynek Zdzieszlowic  18.06          
  2. Aleksandra Oleszek       AZZ4701 C USK Azynek Zdzieszlowic  18.33   + 0.27 
  3. Zak Anna                 S010259 C UKS Jedynka Jastrzebie-  19.14   + 1.08 
  4. Poláková Tereza          SOP9951 C OOB TJ Slezan Opava      20.56   + 2.50 
  4. Vývodová Jana            MOV9852 C SKOB Ostrava             20.56   + 2.50 
  6. Hulenková Nikola         MOV9851 C SKOB Ostrava             21.28   + 3.22 
  7. Angelika Tomaszczyk      LOT2312 C USK Lotna Zdziesziwice   21.53   + 3.47 
  8. PORADA LILIANNA          S510779 C UKS REFLEX Rybnik        24.56   + 6.50 
  9. Maja Mętel               AZZ4705 C USK Azynek Zdzieszlowic  27.36   + 9.30 
 10. Černá Barbora            LOV     C lepus.cz                 28.22   +10.16 
 11. Paulina OleĽniewicz      LOT2316 C USK Lotna Zdziesziwice   28.30   +10.24 
 12. Sonia Skóra              AZZ4702 C USK Azynek Zdzieszlowic  29.04   +10.58 
 13. Szarzecová Lucie         TRI9850 C TJ TŽ Třinec             29.07   +11.01 
 14. Bodzek Sabina            S010239 C UKS Jedynka Jastrzebie-  30.03   +11.57 
 15. Alicja Koltun            LOT2310 C USK Lotna Zdziesziwice   30.50   +12.44 
 16. Sara Sebrala             LOT2315 C USK Lotna Zdziesziwice   33.33   +15.27 
 17. Kinga Thiel              LOT2314 C USK Lotna Zdziesziwice   34.51   +16.45 
 18. Katarzyna Mandala        AZZ4703 C USK Azynek Zdzieszlowic  35.06   +17.00 
 19. Svačinková Kateřina      VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrb  36.30   +18.24 
 20. Angelika Augustyn        LOT2313 C USK Lotna Zdziesziwice   37.58   +19.52 
 21. Tomanová Karolína        BFM9851 C SKOB Frýdek - Místek     40.52   +22.46 
 22. Adrianna Minkiewicz      AZZ4709 C USK Azynek Zdzieszlowic  40.59   +22.53 
 23. Baborová Karolína        BFM9952 C SKOB Frýdek - Místek     53.56   +35.50 
     Švidrnochová Lenka       MOV9951 C SKOB Ostrava              DISK          
     Bohatá Anna              BFM9951 C SKOB Frýdek - Místek      DISK          
     Jessica Lipska           AZZ4710 C USK Azynek Zdzieszlowic   DISK          
     Ewelina Mikulska         AZZ4708 C USK Azynek Zdzieszlowic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 1.00 km, 15 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Argalášová Kateřina      TRI9750 B TJ TŽ Třinec             14.05          
  2. Lamorska Martyna         S280939 C UKS Kometa Gliwice       14.55   + 0.50 
  3. Tesařová Jana            VOV9751 B VSK VŠB TU Ostrava       15.08   + 1.03 
  4. Chlebiková Aneta         TRI9755 B TJ TŽ Třinec             16.22   + 2.17 
  5. Aleksandra Szymainda     AZZ4727 C USK Azynek Zdzieszlowic  16.51   + 2.46 
  6. Sabelová Markéta         TRI9656 C TJ TŽ Třinec             17.02   + 2.57 
  7. Kovářová Tereza          TRI9756 B TJ TŽ Třinec             17.06   + 3.01 
  8. Aldona Bogucka           AZZ4728 C USK Azynek Zdzieszlowic  17.47   + 3.42 
  9. Ewa ChruĽcicka           AZZ4736 C USK Azynek Zdzieszlowic  18.03   + 3.58 
 10. Kožušníková Dominika     LOV     C lepus.cz                 21.04   + 6.59 
 11. Fizková Renáta           TRI9753 B TJ TŽ Třinec             22.06   + 8.01 
 12. Kubica Angelika          S281209 C UKS Kometa Gliwice       23.17   + 9.12 
 13. Pavlíčková Kristýna      MOV9752 B SKOB Ostrava             23.35   + 9.30 
 14. Čížová Iveta             AOP9651 C POBO - přátelé OB Opava  23.51   + 9.46 
 15. Hania Młotkowska         S220349 C MUKS Gliwice             25.00   +10.55 
 16. Czapla Natalia           AZZ4737 C USK Azynek Zdzieszlowic  25.06   +11.01 
 17. Borysów Anna             S280849 C UKS Kometa Gliwice       26.01   +11.56 
 18. Aleksandra Jachowicz     AZZ4736 C USK Azynek Zdzieszlowic  26.51   +12.46 
 19. Oliwia Kotala            AZZ4729 C USK Azynek Zdzieszlowic  28.30   +14.25 
 20. Svěchotová Natálie       MOV9751 B SKOB Ostrava             29.45   +15.40 
 21. Karolina Pisczor         AZZ4735 C USK Azynek Zdzieszlowic  30.53   +16.48 
 22. Dulemba Karolina         S02     C UKS Slonecyko            60.48   +46.43 
     Zasada Adrianna          S02     C UKS Slonecyko             DISK          
     Goerc Karolina           S02     C UKS Slonecyko             DISK          
  MS Stiskalová Eva           KRN8701 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  39.53   +25.48 
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 1.00 km, 15 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kosová Štěpánka          TRI9458 A TJ TŽ Třinec             16.13          
  2. Kasza Izabela            S510001 C UKS REFLEX Rybnik        17.49   + 1.36 
  3. Roksana Wojtynek         AZZ4731 C USK Azynek Zdzieszlowic  18.53   + 2.40 
  4. Tesařová Marcela         VOV9450 C VSK VŠB TU Ostrava       19.05   + 2.52 
  5. Jančová Jana             VRB9450 B SK při gymnáziu OOB Vrb  19.46   + 3.33 
  6. Procházková Marie        SOP9551 B OOB TJ Slezan Opava      20.07   + 3.54 
  7. Wąsiewicz Anna           S510002 C UKS REFLEX Rybnik        21.57   + 5.44 
  8. Magdalena Ozga           AZZ4730 C USK Azynek Zdzieszlowic  22.21   + 6.08 
  9. Katarzyna Knop           AZZ4733 C USK Azynek Zdzieszlowic  22.48   + 6.35 
 10. Kaděrová Vendula         HAV9650 C SKOB Baník Havířov       22.58   + 6.45 
 11. Proboszová Natálie       HAV9452 B SKOB Baník Havířov       23.32   + 7.19 
 12. Čížová Kateřina          AOP9454 C POBO - přátelé OB Opava  23.33   + 7.20 
 13. Magdalena Kiec           AZZ4732 C USK Azynek Zdzieszlowic  24.19   + 8.06 
 14. Lisewska Ewelina         S510003 C UKS REFLEX Rybnik        25.18   + 9.05 
 15. Kovářová Veronika        TRI9459 B TJ TŽ Třinec             27.38   +11.25 
 16. Maliszewska Daniela      S280739 C UKS Kometa Gliwice       28.58   +12.45 
 17. Krotki Marcelina         VAK     C                          45.04   +28.51 
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 1.00 km, 20 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanocka Barbara          S280049 C UKS Kometa Gliwice       15.25          
  2. Jastrzembská Tereza      TRI9256 A TJ TŽ Třinec             16.57   + 1.32 
  3. Laštůvková Petra         TRI9350 B TJ TŽ Třinec             16.59   + 1.34 
  4. Kosová Barbora           TRI9258 A TJ TŽ Třinec             17.21   + 1.56 
  5. Nožková Sára             TRI9353 A TJ TŽ Třinec             17.41   + 2.16 
  6. Jarošová Ludmila         VRB9350 B SK při gymnáziu OOB Vrb  18.55   + 3.30 
  7. Sklenářová Dorothea      AOP9351 B POBO - přátelé OB Opava  20.04   + 4.39 
  8. Skurková Vendula         BFM9353 C SKOB Frýdek - Místek     23.07   + 7.42 
  9. Kajzarová Jana           VRB9399 C SK při gymnáziu OOB Vrb  30.47   +15.22 
     Slezáková Pavla          VRB9371 C SK při gymnáziu OOB Vrb   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D20C 2.00 km, 30 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Moravcová Lucie          SOP9052 B OOB TJ Slezan Opava      16.47          
  2. Maliňáková Barbora       VIC9051 B OB Vizovice              20.36   + 3.49 
  3. Králová Kateřina         ODR9052 C SKOB Odry                21.53   + 5.06 
  4. Pospíšilová Martina      SOP9051 C OOB TJ Slezan Opava      24.25   + 7.38 
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 2.00 km, 30 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Machútová Lucie          PHK8851 C OK 99 Hradec Králové     16.37          
  2. Svobodová Radka          AOP9452 B POBO - přátelé OB Opava  16.54   + 0.17 
  3. Hrouzová Pavlína         VOV8559 C VSK VŠB TU Ostrava       17.16   + 0.39 
  4. Kozáková Zdenka          TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno        17.19   + 0.42 
  5. Latochová Kateřina       TRI8850 C TJ TŽ Třinec             18.32   + 1.55 
  6. Žabková Markéta          TRC8850 C SKOB BETA Třinec         18.39   + 2.02 
  7. Kašparová Šárka          AOP7251 C POBO - přátelé OB Opava  19.22   + 2.45 
  8. Mrózková Ivana           TRC8751 C SKOB BETA Třinec         20.08   + 3.31 
  9. Višňová Michaela         VOV8456 C VSK VŠB TU Ostrava       20.40   + 4.03 
 10. Wysocka Malwina          S280089 C UKS Kometa Gliwice       20.41   + 4.04 
 11. Hvorecká Eva             VRB8953 C SK při gymnáziu OOB Vrb  20.51   + 4.14 
 12. Jiříčková Bětka          KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  21.03   + 4.26 
 13. Sukeníková Zuzana        VOV8353 C VSK VŠB TU Ostrava       21.08   + 4.31 
 14. Tkadlečková Hana         OOP8151 C TJ Opava                 22.04   + 5.27 
 15. Petrová Tereza           VOV8751 C VSK VŠB TU Ostrava       22.11   + 5.34 
 16. Hostašová Jana           MOV8552 C SKOB Ostrava             22.50   + 6.13 
 17. Pavlačková Kateřina      ODR8450 C SKOB Odry                23.42   + 7.05 
 18. Dienerová Petra          DKP8159 C Oddíl OB Kotlářka        24.54   + 8.17 
 19. Marszałek Hanna          SP50001 C Marszalek                28.14   +11.37 
 20. Pěluchová Daniela        CHC8851 C KOB Choceň               28.28   +11.51 
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 1.00 km, 25 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovaříková Mária         TRI6950 C TJ TŽ Třinec             14.15          
  2. Tesařová Bohumila        VOV6957 C VSK VŠB TU Ostrava       17.02   + 2.47 
  3. Kostková Jana            AOP7151 C POBO - přátelé OB Opava  17.03   + 2.48 
  4. Hulenková Martina        MOV7352 C SKOB Ostrava             17.13   + 2.58 
  5. Argalášová Gabriela      TRI6850 C TJ TŽ Třinec             18.08   + 3.53 
  6. Brodová Gabriela         SFM7152 C TJ Sokol Frýdek - Míste  18.45   + 4.30 
  7. Vričanová Sylva          HAV6751 C SKOB Baník Havířov       19.43   + 5.28 
  8. Kaděrová Barbora         HAV7051 C SKOB Baník Havířov       19.46   + 5.31 
  9. Opletalová Pavlína       HAV6652 C SKOB Baník Havířov       20.21   + 6.06 
 10. Sedlářová Pavla          AOP7052 C POBO - přátelé OB Opava  21.32   + 7.17 
 11. Strakošová Petra         SFM7351 C TJ Sokol Frýdek - Míste  21.51   + 7.36 
 12. Buchwaldková Klára       SFM7153 C TJ Sokol Frýdek - Míste  22.22   + 8.07 
 13. Řehová Renata            BFM7151 C SKOB Frýdek - Místek     22.51   + 8.36 
 14. Procházková Martina      SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava      23.15   + 9.00 
 15. Bernatíková Šárka        SFM7151 C TJ Sokol Frýdek - Míste  23.59   + 9.44 
 16. Slavíková Lenka          VRB7373 C SK při gymnáziu OOB Vrb  24.03   + 9.48 
 17. Prejdová Radka           MOV7051 C SKOB Ostrava             24.07   + 9.52 
 18. Laštůvková Lenka         TRI6650 C TJ TŽ Třinec             25.01   +10.46 
 19. Proboszová Zuzana        HAV7250 C SKOB Baník Havířov       25.47   +11.32 
 20. Rampírová Klára          MOV     C SKOB Ostrava             26.14   +11.59 
 21. Pavlíčková Lenka         MOV7151 C SKOB Ostrava             26.49   +12.34 
 22. Buryanová Kateřina       MOV7351 C SKOB Ostrava             32.31   +18.16 
 23. Pospíšilová Lenka        SOP     C OOB TJ Slezan Opava      35.20   +21.05 
 24. Anna Bogucka Jaroszek    S220409 C MUKS Gliwice             35.25   +21.10 
 25. Bodzek Aleksandra        S010449 C UKS Jedynka Jastrzebie-  36.56   +22.41 
 26. Grzesiak Izabela         S02     C UKS Slonecyko            38.58   +24.43 
 27. Papszun Joanna           S010069 C UKS Jedynka Jastrzebie-  46.06   +31.51 
     Opletalová Blanka        TRI6755 C TJ TŽ Třinec              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 1.00 km, 20 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Maliňáková Eva           KVS6551 C SKOB Kobra Vsetín        16.55          
  2. Miturová Radka           MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně     17.21   + 0.26 
  3. Žaloudíková Marie        KRN6451 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  17.23   + 0.28 
  4. Glabazňová Jana          AOP6151 C POBO - přátelé OB Opava  18.11   + 1.16 
  5. Jastrzembská Jarmila     TRI6450 C TJ TŽ Třinec             19.26   + 2.31 
  6. Bialožytová Pavla        TRC6350 C SKOB BETA Třinec         19.30   + 2.35 
  7. Schusterová Martina      AOP6551 C POBO - přátelé OB Opava  24.23   + 7.28 
  8. Rokoszová Jaroslava      MOV6351 C SKOB Ostrava             25.51   + 8.56 
  9. Zháňalová Jana           TTR6051 C OOB Třebíč               30.29   +13.34 
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 1.00 km, 15 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Grygarová Alena          BOV5251 C TJ Baník Ostrava OKD     16.23          
  2. Sikorová Marie           BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD     19.26   + 3.03 
  3. Stará Pavla              BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD     20.13   + 3.50 
  4. Mrkvicová Ludmila        VOV4952 C VSK VŠB TU Ostrava       23.08   + 6.45 
  5. Stiborová Jitka          KAR4150 C SK Karlovice             31.59   +15.36 
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 1.00 km, 10 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Adam Obstoj              LOT2307 C USK Lotna Zdziesziwice   11.18          
  2. Damian Hyla              AZZ4713 C USK Azynek Zdzieszlowic  12.17   + 0.59 
  3. Buryan Patrik            MOV0007 C SKOB Ostrava             13.08   + 1.50 
  4. Mikula Josef             MOV0001 C SKOB Ostrava             15.17   + 3.59 
  5. Jakub Roczen             LOT2309 C USK Lotna Zdziesziwice   18.07   + 6.49 
  6. Bilko Jiří               TRI0001 C TJ TŽ Třinec             18.12   + 6.54 
  7. Bartosz Gricner          AZZ4715 C USK Azynek Zdzieszlowic  19.04   + 7.46 
  8. Pavlíček Patrik          MOV0002 C SKOB Ostrava             19.22   + 8.04 
  9. Sekita Sebastian         S010179 C UKS Jedynka Jastrzebie-  20.11   + 8.53 
 10. Koleczko Bartosz         S010359 C UKS Jedynka Jastrzebie-  20.49   + 9.31 
 11. Antonczak Szymon         S010169 C UKS Jedynka Jastrzebie-  22.03   +10.45 
 12. Kokrda Matyáš            SOP0001 C OOB TJ Slezan Opava      24.36   +13.18 
 13. Kaděra Vojta             HAV0000 C SKOB Baník Havířov       40.33   +29.15 
 14. Mikolaj Nowinski         LOT2308 C USK Lotna Zdziesziwice   56.09   +44.51 
     Grzesiak Szymon          S020129 C UKS Slonecyko             DISK          
     Jakub Gojło              AZZ4712 C USK Azynek Zdzieszlowic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 1.00 km, 10 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rokosz Maxim             MOV     C SKOB Ostrava             13.52          
  2. Sýkora Vítek             TRI0102 C TJ TŽ Třinec             15.11   + 1.19 
  3. Kostka Jiří              AOP0201 C POBO - přátelé OB Opava  15.15   + 1.23 
  4. Kubíček David            MOV0003 C SKOB Ostrava             15.36   + 1.44 
  5. Navrátil Šimon           KYL0000 C SK SP Kylešovice         15.48   + 1.56 
  6. Broda Aleš               SFM0201 C TJ Sokol Frýdek - Míste  17.12   + 3.20 
  7. Vébr Tomáš               HAV0200 C SKOB Baník Havířov       20.12   + 6.20 
  8. Mielec Radomír           AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava     20.32   + 6.40 
  9. Jelínek Jan              AOP0101 C POBO - přátelé OB Opava  28.12   +14.20 
 10. Konečný Matěj            AOP0102 C POBO - přátelé OB Opava  30.15   +16.23 
 11. Zobanik Radek            RAD0201 C TJ Sokol Radslavice      30.38   +16.46 
 12. Hulenka Lukáš            MOV0101 C SKOB Ostrava             31.17   +17.25 
 13. Dorčák Jan               MOV0103 C SKOB Ostrava             44.21   +30.29 
 14. Koleczko Blazej          S010369 C UKS Jedynka Jastrzebie-  56.47   +42.55 
     Kovařík Martin           TRI0101 C TJ TŽ Třinec              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 1.00 km, 10 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jakub Jaroszek           S220359 C MUKS Gliwice             14.19          
  2. Borysów Kamil            S281599 C UKS Kometa Gliwice       15.18   + 0.59 
  3. Lanc Vojtěch             TRI9807 C TJ TŽ Třinec             15.34   + 1.15 
  4. Mateusz Augustyn         LOT2318 C USK Lotna Zdziesziwice   16.03   + 1.44 
  5. Tomczyk Radosław         S281539 C UKS Kometa Gliwice       16.14   + 1.55 
  6. Míček Filip              MOV9802 C SKOB Ostrava             16.47   + 2.28 
  7. Filipek Sebastián        TRI0002 C TJ TŽ Třinec             18.09   + 3.50 
  8. Patryk Pietrasz          AZZ4714 C USK Azynek Zdzieszlowic  18.11   + 3.52 
  9. Skotnica Vojtěch         BFM9906 C SKOB Frýdek - Místek     18.26   + 4.07 
 10. Tomczyk Kuba             S281789 C UKS Kometa Gliwice       20.04   + 5.45 
 11. Grzegorz Kielesiński     AZZ4722 C USK Azynek Zdzieszlowic  20.21   + 6.02 
 12. Tesař Vojtěch            VOV9900 C VSK VŠB TU Ostrava       20.48   + 6.29 
 13. Gonsorčík Ondřej         LOV9901 C lepus.cz                 21.41   + 7.22 
 14. Grzesiak Jakub           S020099 C UKS Slonecyko            21.43   + 7.24 
 15. Zobaník Michal           RAD9901 C TJ Sokol Radslavice      23.11   + 8.52 
 16. Lepík Marek              BFM9803 C SKOB Frýdek - Místek     23.39   + 9.20 
 17. Mateusz Pasternak        LOT2320 C USK Lotna Zdziesziwice   26.11   +11.52 
 18. Božoň Radek              BFM9804 C SKOB Frýdek - Místek     26.32   +12.13 
 19. Paweł Jajuga             AZZ4720 C USK Azynek Zdzieszlowic  29.06   +14.47 
 20. Navrátil Adam            TRI9900 C TJ TŽ Třinec             32.20   +18.01 
 21. Pawel Bielka             LOT2317 C USK Lotna Zdziesziwice   32.57   +18.38 
 22. Holesz Sebastián         TRI9902 C TJ TŽ Třinec             33.19   +19.00 
 23. Dawid Skrobisz           LOT2321 C USK Lotna Zdziesziwice   33.52   +19.33 
 24. Tylek Krystian           S281559 C UKS Kometa Gliwice       34.30   +20.11 
 25. Michał Warzocha          S220559 C MUKS Gliwice             40.53   +26.34 
 26. Urbanowski Konrad        S020049 C UKS Slonecyko            41.46   +27.27 
 27. Filek Radek              MOV9901 C SKOB Ostrava             44.58   +30.39 
 28. RubiĽ Aleksander         S020059 C UKS Slonecyko            51.01   +36.42 
 29. Kaňak Michal             BFM9901 C SKOB Frýdek - Místek     53.25   +39.06 
 30. Tomasz Gałuszkiewicz     AZZ4717 C USK Azynek Zdzieszlowic  81.08   +66.49 
     CzekuĽ Adrian            S02     C UKS Slonecyko             DISK          
     Mateusz Rams             LOT2322 C USK Lotna Zdziesziwice    DISK          
     Koláč Petr               LOV9902 C lepus.cz                  DISK          
     Adam Gricner             AZZ4719 C USK Azynek Zdzieszlowic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 1.00 km, 15 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lewandowski Patryk       S281229 C UKS Kometa Gliwice       15.48          
  2. Madzia Martin            TRI9705 C TJ TŽ Třinec             17.31   + 1.43 
  3. Cienciala Jan            TRI9801 B TJ TŽ Třinec             19.01   + 3.13 
  4. Kaszynski Szymon         S010149 C UKS Jedynka Jastrzebie-  19.23   + 3.35 
  5. Padrta Pavel             MOV9701 C SKOB Ostrava             20.01   + 4.13 
  6. Sarosiek Damian          S281279 C UKS Kometa Gliwice       20.06   + 4.18 
  7. Palzer Vít               OOP9701 B TJ Opava                 20.13   + 4.25 
  8. Svoboda František        SOP9601 B OOB TJ Slezan Opava      20.47   + 4.59 
  9. Androsz Michał           S510004 C UKS REFLEX Rybnik        20.56   + 5.08 
 10. Krzak Piotr              S510005 C UKS REFLEX Rybnik        22.25   + 6.37 
 11. Kuncewicz Piotr          S281219 C UKS Kometa Gliwice       23.23   + 7.35 
 12. Walach Ondřej            TRI9601 C TJ TŽ Třinec             23.28   + 7.40 
 13. Kanok Petr               AOV     C OOB TJ Baník Ostrava     33.28   +17.40 
 14. Ondráček Tomáš           LOV9701 C lepus.cz                 75.37   +59.49 
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 2.00 km, 15 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Slavík Martin            VRB9505 C SK při gymnáziu OOB Vrb  26.35          
  2. Řeha Tomáš               BFM9402 C SKOB Frýdek - Místek     27.23   + 0.48 
     Waldemar Gonsior         VAK     C                           DISK          
     Kubica Arkadiusz         S280549 C UKS Kometa Gliwice        DISK          
     Wita Blazej              S01     C UKS Jedynka Jastrzebie-   DISK          
     Adam Ratuszniak          AZZ4723 C USK Azynek Zdzieszlowic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 2.00 km, 20 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rossmanith Vojta         AOP9302 A POBO - přátelé OB Opava  14.40          
  2. Pospíšil Petr            SOP9301 B OOB TJ Slezan Opava      17.34   + 2.54 
  3. Probosz Jan              HAV9202 B SKOB Baník Havířov       17.39   + 2.59 
  4. Jendželovský Marek       LOV9201 B lepus.cz                 18.28   + 3.48 
  5. Jiří Ryšavý              MOV9203 C SKOB Ostrava             19.37   + 4.57 
  6. Juřík Jiří               VRB9303 C SK při gymnáziu OOB Vrb  20.34   + 5.54 
  7. Sukeník Mojmír           KRN9301 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  22.06   + 7.26 
  8. Kudělásek Jan            SOP9304 C OOB TJ Slezan Opava      23.55   + 9.15 
  9. Mutina Václav            BFM9301 B SKOB Frýdek - Místek     24.23   + 9.43 
 10. Mielnik Lukasz           S010079 C UKS Jedynka Jastrzebie-  28.32   +13.52 
 11. Skorupa Piotr            S220209 C MUKS Gliwice             29.46   +15.06 
 12. Karel Bednář             MOV9201 C SKOB Ostrava             93.42   +79.02 
--------------------------------------------------------------------------------

H20C 2.00 km, 40 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sochor Vít               HAV9105 C SKOB Baník Havířov       20.41          
  2. Mutina Jiří              BFM9101 B SKOB Frýdek - Místek     22.39   + 1.58 
  3. Šnaird Jakub             VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrb  22.55   + 2.14 
  4. Kowalkowski Piotr        S010059 C UKS Jedynka Jastrzebie-  24.44   + 4.03 
  5. Janča Martin             MOV9001 C SKOB Ostrava             25.30   + 4.49 
  6. Benc Martin              ASU9143 C Magnus Orienteering      25.52   + 5.11 
  7. Ondřej Bednář            MOV8801 C SKOB Ostrava             28.45   + 8.04 
     Peřinka Jan              AOP9101 A POBO - přátelé OB Opava   DISK          
     Opletal Jan              HAV9000 A SKOB Baník Havířov        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 2.00 km, 40 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Schuster Marek           AOP9303 A POBO - přátelé OB Opava  15.13          
  2. Kantor Ondřej            TRI9103 A TJ TŽ Třinec             16.06   + 0.53 
  2. Hadač Filip              AOP9301 A POBO - přátelé OB Opava  16.06   + 0.53 
  4. Kozák Osvald             TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno        16.16   + 1.03 
  5. Gazda Viktor             TRI9203 A TJ TŽ Třinec             16.32   + 1.19 
  6. Bialožyt Michal          ZBM8707 C SK Žabovřesky Brno       16.44   + 1.31 
  7. Argaláš Michal           TRI9301 A TJ TŽ Třinec             16.58   + 1.45 
  7. Rychlý Pavel             OOP8505 C TJ Opava                 16.58   + 1.45 
  9. Žaloudík Jiří            VOV8601 C VSK VŠB TU Ostrava       17.02   + 1.49 
 10. Holas Tomáš              AOP7802 C POBO - přátelé OB Opava  17.32   + 2.19 
 11. Hadač Miroslav           AOP6501 C POBO - přátelé OB Opava  17.47   + 2.34 
 12. Nycz Petr                AOP7701 C POBO - přátelé OB Opava  17.56   + 2.43 
 13. Sochor Jan               HAV8801 C SKOB Baník Havířov       17.58   + 2.45 
 14. Schuster Martin          AOP6502 C POBO - přátelé OB Opava  18.04   + 2.51 
 15. Maliňák Štěpán           KVS8801 C SKOB Kobra Vsetín        18.20   + 3.07 
 16. Vlach Jiří               VOV7900 C VSK VŠB TU Ostrava       18.30   + 3.17 
 17. Sedláček Tomáš           ASU8601 C Magnus Orienteering      19.00   + 3.47 
 18. Klech Richard            VRB7201 C SK při gymnáziu OOB Vrb  19.04   + 3.51 
 19. Michal Sedláček          SED0001 C Sedláček Michal          19.09   + 3.56 
 20. Valík Luděk              AOP7101 C POBO - přátelé OB Opava  19.27   + 4.14 
 21. Vlach Oldřich            VOV7730 C VSK VŠB TU Ostrava       19.28   + 4.15 
 22. Sebera Josef             SFM8301 C TJ Sokol Frýdek - Míste  19.29   + 4.16 
 23. Pavlačka František       ODR8600 C SKOB Odry                19.34   + 4.21 
 24. Kalina Tomáš             TBM8505 C KOS TJ Tesla Brno        19.37   + 4.24 
 25. Mrkvica Petr             VOV7802 C VSK VŠB TU Ostrava       19.44   + 4.31 
 25. Jarnot Michal            SOP9302 B OOB TJ Slezan Opava      19.44   + 4.31 
 27. Sebera Václav            SFM8302 C TJ Sokol Frýdek - Míste  19.52   + 4.39 
 28. Pavlačka Ondřej          VOV8102 C VSK VŠB TU Ostrava       20.28   + 5.15 
 29. Grzegorz Lippa           AZZ4738 C USK Azynek Zdzieszlowic  20.40   + 5.27 
 30. Navrátil Marek           KYL7100 C SK SP Kylešovice         20.41   + 5.28 
 31. Lecián Martin            OOP6100 C TJ Opava                 20.51   + 5.38 
 32. Kotůlek Jan              AOP7801 C POBO - přátelé OB Opava  21.52   + 6.39 
 33. Laštůvka Jan             TRI8704 C TJ TŽ Třinec             22.14   + 7.01 
 34. Hrouza Jan               KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  22.23   + 7.10 
 35. Lichý Ondřej             SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava      22.42   + 7.29 
 36. Borunský Tomáš           AOP7402 C POBO - přátelé OB Opava  22.55   + 7.42 
 37. Kuča Petr                SOP8606 C OOB TJ Slezan Opava      23.04   + 7.51 
 38. Myslivec Jiří            TRI7801 C TJ TŽ Třinec             24.53   + 9.40 
 39. Gawel Jiři               SNV0001 C Slovenian national vete  25.16   +10.03 
 40. Marszałek Piotr          SP50002 C Marszalek                26.01   +10.48 
 41. Sklenář Jan              AOP8701 C POBO - přátelé OB Opava  26.13   +11.00 
 42. Adrian Zimerman          AZZ4725 C USK Azynek Zdzieszlowic  26.23   +11.10 
 43. Gawel Jiři               SNV0002 C Slovenian national vete  26.30   +11.17 
 44. Kuja Ivo                 KAR7701 C SK Karlovice             27.22   +12.09 
 45. Szotek Jędrzej           ATZ0001 C ATZ Raciórz              27.30   +12.17 
 46. Svobodová Klára          SOP9352 C OOB TJ Slezan Opava      27.37   +12.24 
 47. Proske Petr              LOV8801 C lepus.cz                 27.53   +12.40 
 48. Blažević Roman           BLR0001 C Blaževič Roman           29.38   +14.25 
 49. Ševčíková Petra          SOP9152 C OOB TJ Slezan Opava      33.31   +18.18 
 50. Markowski Marcin         S280749 C UKS Kometa Gliwice       36.46   +21.33 
 51. Kopec Tomáš              VOV8203 C VSK VŠB TU Ostrava       48.20   +33.07 
 52. Stibor Zbyněk            KAR7601 C SK Karlovice             60.47   +45.34 
     Koťátko Aleš             SFM8303 C TJ Sokol Frýdek - Míste   DISK          
     Zháňal Jan               ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Kulíšek Tomáš            HOB7101 C SKOB Horní Benešov        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 2.00 km, 30 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Svěchota Milan           MOV7202 C SKOB Ostrava             16.28          
  2. Vébr Radek               HAV7103 C SKOB Baník Havířov       16.36   + 0.08 
  3. Ryšavý Jiří              MOV5803 C SKOB Ostrava             16.43   + 0.15 
  4. Navrátil Rostislav       TRI6601 C TJ TŽ Třinec             17.33   + 1.05 
  5. Bačo Lubomír             SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava      17.35   + 1.07 
  6. Berger Tomáš             MOV6901 C SKOB Ostrava             17.36   + 1.08 
  7. Cienciala Martin         TRI7401 C TJ TŽ Třinec             17.38   + 1.10 
  8. Filipec Rostislav        MOV     C SKOB Ostrava             17.39   + 1.11 
  9. Jakobi Zdeněk            HAV5701 C SKOB Baník Havířov       18.00   + 1.32 
 10. Štětínský Pavel          MOV7104 C SKOB Ostrava             18.43   + 2.15 
 11. Maceček Otakar           MOV6102 C SKOB Ostrava             18.45   + 2.17 
 12. Svoboda Martin           BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek     18.47   + 2.19 
 13. Tesař Jiří               VOV6702 C VSK VŠB TU Ostrava       19.12   + 2.44 
 14. Szturc Radek             TRC6800 C SKOB BETA Třinec         19.38   + 3.10 
 15. Holec Honza              MOV6701 C SKOB Ostrava             19.40   + 3.12 
 16. Bernatík Aleš            SFM7201 C TJ Sokol Frýdek - Míste  20.05   + 3.37 
 17. Bodzek Krzysztof         S010289 C UKS Jedynka Jastrzebie-  20.24   + 3.56 
 18. Karel Bednář             MOV6101 C SKOB Ostrava             20.56   + 4.28 
 19. ŘÍMAN Petr               HAV6709 C SKOB Baník Havířov       21.06   + 4.38 
 20. Slavík Tomáš             VRB6808 C SK při gymnáziu OOB Vrb  21.43   + 5.15 
 21. Krhut Libor              HAV6302 C SKOB Baník Havířov       22.09   + 5.41 
 22. Pavlíček Daniel          MOV7100 C SKOB Ostrava             23.02   + 6.34 
 23. Procházka Milan          SOP6803 C OOB TJ Slezan Opava      23.22   + 6.54 
 24. Bruk Slavomír            TRI6800 C TJ TŽ Třinec             24.34   + 8.06 
 25. Koleczko Lukasz          S010339 C UKS Jedynka Jastrzebie-  25.00   + 8.32 
 26. Řeha Tomáš               BFM6702 C SKOB Frýdek - Místek     27.38   +11.10 
 27. PORADA ROBERT            S511009 C UKS REFLEX Rybnik        27.52   +11.24 
 28. Masny Krzysztof          S01     C UKS Jedynka Jastrzebie-  29.34   +13.06 
     Jelínek Jan              AOP6401 C POBO - přátelé OB Opava   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 2.00 km, 20 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hrouza Jan               KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  15.39          
  2. Krzysztof Wojarski       WKR0001 C Wawel Kraków             17.09   + 1.30 
  3. Juřeník Josef            MOV5201 C SKOB Ostrava             17.24   + 1.45 
  4. Jelínek Petr             MOV5502 C SKOB Ostrava             17.41   + 2.02 
  5. Zdanowicz Jan            S280789 C UKS Kometa Gliwice       18.31   + 2.52 
  6. Pospíšil Václav          SOP5701 C OOB TJ Slezan Opava      19.56   + 4.17 
  7. Bialožyt Miroslav        TRC5701 C SKOB BETA Třinec         20.45   + 5.06 
  8. Bernát Miroslav          TRC6000 C SKOB BETA Třinec         20.46   + 5.07 
  9. Niedoba Jan              TRC6200 C SKOB BETA Třinec         20.49   + 5.10 
 10. Sirný Jaroslav           OOP5402 C TJ Opava                 20.54   + 5.15 
 11. Moravec Stanislav        SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava      21.21   + 5.42 
 12. Slivečka Jaromír         MOV5601 C SKOB Ostrava             21.47   + 6.08 
 13. Trojek Jakub             TRC6400 C SKOB BETA Třinec         22.26   + 6.47 
 14. Kantor Roman             TRI6501 C TJ TŽ Třinec             22.31   + 6.52 
 15. Mutina Vlastimil         BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek     22.34   + 6.55 
 16. Sklenář Miroslav         AOP6302 C POBO - přátelé OB Opava  23.05   + 7.26 
 17. Hostaš Jindřich          MOV5901 C SKOB Ostrava             24.05   + 8.26 
 18. Lecián Oldřich           OOP6100 C TJ Opava                 24.11   + 8.32 
 19. Vašek Rudolf             SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava      24.28   + 8.49 
 20. Grzesiak Adam            S02     C UKS Slonecyko            25.12   + 9.33 
 21. URSZYC Andrzej           S220009 C MUKS Gliwice             27.17   +11.38 
 22. Adam Hyjek               AZZ4726 C USK Azynek Zdzieszlowic  27.36   +11.57 
 23. Argaláš Jaroslav         TRI6202 C TJ TŽ Třinec             27.45   +12.06 
 24. Tkadleček Milan          OOP5600 C TJ Opava                 32.39   +17.00 
 25. Proske Pavel             LOV6001 C lepus.cz                 33.33   +17.54 
     Mikolajek Stanislav      MOV5501 C SKOB Ostrava              DISK          
     Maliňák Vladimír         KVS5901 C SKOB Kobra Vsetín         DISK          
     Kostka Evžen             AOP5701 C POBO - přátelé OB Opava   DISK          
  MS Kozelský Miroslav        KRN7801 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  22.02   + 6.23 
  MS Beilner Evžen            AOP8102 C POBO - přátelé OB Opava  17.56   + 2.17 
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 1.00 km, 15 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšil Karel           KAR5001 C SK Karlovice             20.42          
  2. Malysa Ján               SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava      21.38   + 0.56 
  3. Ševčík Břetislav         OOP5001 C TJ Opava                 22.06   + 1.24 
  4. Zeman Ludvík             BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek     22.18   + 1.36 
  5. Szotek Antoni            ATZ0002 C ATZ Raciórz              23.18   + 2.36 
  6. Mrkvica Miroslav         VOV4601 C VSK VŠB TU Ostrava       24.22   + 3.40 
  7. Sukeník Mojmír           KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  24.27   + 3.45 
  8. Rokosz Bohumil           MOV4803 C SKOB Ostrava             25.59   + 5.17 
  9. Tomeček Lubomír          KAR4701 C SK Karlovice             26.37   + 5.55 
 10. Kuja Ivan                KAR5501 C SK Karlovice             26.49   + 6.07 
 11. Chromčák František       JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín      27.54   + 7.12 
     Jurčák Karel             SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava       DISK          
     Diener Herbert           MOV4101 C SKOB Ostrava              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 1.00 km, 10 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ptáček Jiří              BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD     22.29          
  2. Beneš Karel              HAV4201 C SKOB Baník Havířov       24.25   + 1.56 
  3. Sedlář Vladimír          AOP4201 C POBO - přátelé OB Opava  28.18   + 5.49 
  4. Kooloczek Albín          MOV3401 C SKOB Ostrava             30.58   + 8.29 
  5. Starý Břetislav          BOV4402 C TJ Baník Ostrava OKD     32.03   + 9.34 
     Zajíc Josef              LOV     C lepus.cz                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.00 km, 15 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ciencialová Daniela      TRI0254 C TJ TŽ Třinec             11.16          
  2. Bialožyt Marek           TRC0300 C SKOB BETA Třinec         12.00   + 0.44 
  3. Mrozek Teresa            TRI0251 C TJ TŽ Třinec             12.10   + 0.54 
  4. Kantorová Anna           TRI0352 C TJ TŽ Třinec             12.12   + 0.56 
  5. Bruková Lucie            TRI     C TJ TŽ Třinec             12.33   + 1.17 
  6. Kovařík Tomáš            TRI0402 C TJ TŽ Třinec             13.06   + 1.50 
  7. PETRA Bruková            TRI0450 C TJ TŽ Třinec             13.47   + 2.31 
  8. Kulesza Wiktoria         S282019 C UKS Kometa Gliwice       14.02   + 2.46 
  9. Sikora Jakub             TRI0800 C TJ TŽ Třinec             14.42   + 3.26 
 10. Navrátil Sam             KYL0500 C SK SP Kylešovice         14.46   + 3.30 
 11. Babor Dominik            BFM0102 C SKOB Frýdek - Místek     15.34   + 4.18 
 12. Bakaj Paweł              S282009 C UKS Kometa Gliwice       15.50   + 4.34 
 13. Spratek Adam             SFM0202 C TJ Sokol Frýdek - Míste  16.34   + 5.18 
 14. Dostálová Adéla          ODR0002 C SKOB Odry                16.46   + 5.30 
 14. Slívová Anna             JZL     C TJ Jižní svahy Zlín      16.46   + 5.30 
 16. Bilková Kateřina         TRI0351 C TJ TŽ Třinec             16.57   + 5.41 
 17. Mrozek Pawel             TRI0401 C TJ TŽ Třinec             17.41   + 6.25 
 18. Maslowská Lucie          AOV     C OOB TJ Baník Ostrava     17.51   + 6.35 
 19. Valík Adam               AOP0301 C POBO - přátelé OB Opava  18.10   + 6.54 
 20. Čekal                    OOP0301 C TJ Opava                 18.14   + 6.58 
 21. Juřeník Jakub            MOV0601 C SKOB Ostrava             19.04   + 7.48 
 22. Svobodova Katerina       MOV     C SKOB Ostrava             19.05   + 7.49 
 23. MARSZAúKOWSKA MARTYNA    S03     C Goryzce                  19.07   + 7.51 
 24. Kotůlková Renata         AOP0451 C POBO - přátelé OB Opava  19.34   + 8.18 
 25. Haltof Adam              TRI0300 C TJ TŽ Třinec             20.15   + 8.59 
 26. Myslivcová Nela          TRI0550 C TJ TŽ Třinec             20.17   + 9.01 
 27. Suchánek Jan             BLR     C Blaževič Roman           20.47   + 9.31 
 28. Svobodova Adela          MOV     C SKOB Ostrava             20.52   + 9.36 
 29. Dej Jonas                MOV     C SKOB Ostrava             20.54   + 9.38 
 30. Polewka Alexandra        S281689 C UKS Kometa Gliwice       21.24   +10.08 
 31. Klechová Karolína        AOP0452 C POBO - přátelé OB Opava  21.27   +10.11 
 32. Kavecký David            AOP0300 C POBO - přátelé OB Opava  21.46   +10.30 
 33. Slíva Martin             JZL     C TJ Jižní svahy Zlín      21.56   +10.40 
 34. Jelínek Jakub            AOP0601 C POBO - přátelé OB Opava  23.48   +12.32 
 35. Beranová Veronika        VOV     C VSK VŠB TU Ostrava       25.52   +14.36 
 36. Kaňáková Valentýna       BFM0451 C SKOB Frýdek - Místek     27.42   +16.26 
 37. Dejová Zora              KVS     C SKOB Kobra Vsetín        27.56   +16.40 
 38. Fišáková Lucie Johanka   MLA0953 C MLOK Mariánské Lázně     28.23   +17.07 
 39. Kovalčíková Anna         AOP0551 C POBO - přátelé OB Opava  28.51   +17.35 
 40. Gavlíček Filip           AOP0303 C POBO - přátelé OB Opava  28.55   +17.39 
 41. MARSZAúKOWSKA DOROTA     S03     C Goryzce                  29.29   +18.13 
 42. Rychlá Karolína          KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  29.58   +18.42 
 43. Garbacz Laura            S02     C UKS Slonecyko            30.09   +18.53 
 44. Holasová Barbora         AOP0651 C POBO - přátelé OB Opava  30.49   +19.33 
 45. Koleczko Maksymilan      S01     C UKS Jedynka Jastrzebie-  32.07   +20.51 
 46. Jaroszek Wiktoria        S020069 C UKS Slonecyko            32.12   +20.56 
 47. Buryan Jan               MOV0401 C SKOB Ostrava             33.22   +22.06 
 48. Borunský Matěj           AOP0600 C POBO - přátelé OB Opava  33.23   +22.07 
 49. Soukalová Klára          MOV0402 C SKOB Ostrava             33.47   +22.31 
 50. Jirásek Jonáš            XXX9999 C                          34.30   +23.14 
 51. Holý Štěpán              XXX9999 C                          35.02   +23.46 
 52. Maslowský Marek          AOV     C OOB TJ Baník Ostrava     35.07   +23.51 
 53. Danysová Martina         MOV     C SKOB Ostrava             36.18   +25.02 
 54. Stoklasa Jakub           AOP0302 C POBO - přátelé OB Opava  36.26   +25.10 
 55. Sikora Jan               BOV     C TJ Baník Ostrava OKD     36.49   +25.33 
 56. Vlach Antonín            VOV7850 C VSK VŠB TU Ostrava       38.21   +27.05 
 57. Bolková Petra            MOV     C SKOB Ostrava             38.44   +27.28 
 58. Zosia Młotkowska         S220519 C MUKS Gliwice             41.43   +30.27 
 59. Mastela Hanna            S010029 C UKS Jedynka Jastrzebie-  50.00   +38.44 
 60. Mrkvica Václav           VOV     C VSK VŠB TU Ostrava       53.52   +42.36 
 61. Pietraszková Zuzana      OOP0750 C TJ Opava                 54.32   +43.16 
 62. Schuster Jakub           AOP0800 C POBO - přátelé OB Opava  54.59   +43.43 
 63. Zobanik Tomas            RAD0801 C TJ Sokol Radslavice      56.08   +44.52 
 64. Kujová Vendula           KAR0550 C SK Karlovice             66.51   +55.35 
     Štětínská Terezka        MOV0751 C SKOB Ostrava              DISK          
     Soviar Matěj             AOP0104 C POBO - přátelé OB Opava   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.00 km, 10 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bednařík Radim           MOV     C SKOB Ostrava             14.02          
  2. Juřeníková Hana          MOV8052 C SKOB Ostrava             17.30   + 3.28 
  3. Hudeček Tomáš            OOP     C TJ Opava                 18.15   + 4.13 
  4. Hájek Václav             KYL9800 C SK SP Kylešovice         18.24   + 4.22 
  5. Pietraszek Martin        OOP8100 C TJ Opava                 19.31   + 5.29 
  6. Pietraszková Lenka       OOP8250 C TJ Opava                 20.18   + 6.16 
  7. MAJDA TOMASZ"            ZSZ0005 C Komitet rodzicielski pr  20.27   + 6.25 
  8. Hadačová Tereza          AOP9051 B POBO - přátelé OB Opava  20.45   + 6.43 
  9. Habrnal Martin           BFM8351 C SKOB Frýdek - Místek     20.52   + 6.50 
 10. Kotůlková Veronika       AOP7851 C POBO - přátelé OB Opava  21.25   + 7.23 
 11. Bednaříková Adriana      MOV     C SKOB Ostrava             21.28   + 7.26 
 12. Svačinková Jitka         VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrb  22.38   + 8.36 
 13. Olejníková Barbara       LOV     C lepus.cz                 22.41   + 8.39 
 14. Ivánková Žaneta          BFM9351 C SKOB Frýdek - Místek     24.45   +10.43 
 15. Šperlík Josef            ODR5500 C SKOB Odry                24.47   +10.45 
 16. Kosub Lukáš              BFM8301 C SKOB Frýdek - Místek     25.04   +11.02 
 17. Bednařík David           MOV     C SKOB Ostrava             26.32   +12.30 
 18. Krätschmerová Jitka      VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrb  28.09   +14.07 
 19. Filipek Daniel           TRI7200 C TJ TŽ Třinec             28.16   +14.14 
 20. VÉBROVÁ Šárka            HAV0099 C SKOB Baník Havířov       28.26   +14.24 
 21. Kavcová Lucie            AOV0801 C OOB TJ Baník Ostrava     28.46   +14.44 
 22. Hostinský Jakub          CHC     C KOB Choceň               29.13   +15.11 
 23. Rubis Marcin             S02     C UKS Slonecyko            30.34   +16.32 
 24. ONIK ANDRZEJ             ZSZ0001 C Komitet rodzicielski pr  30.46   +16.44 
 25. Kantor Dawid             ZSZ0004 C Komitet rodzicielski pr  30.47   +16.45 
 26. Hájková Jitka            KYL7150 C SK SP Kylešovice         31.26   +17.24 
 27. Ivánková Hana            BFM8752 C SKOB Frýdek - Místek     31.29   +17.27 
 28. Sobik Rafal              ZSZ0003 C Komitet rodzicielski pr  32.30   +18.28 
 29. IMIELA MATEUSZ           ZSZ0002 C Komitet rodzicielski pr  32.42   +18.40 
 30. Svobodová Mariana        BFM6751 C SKOB Frýdek - Místek     33.23   +19.21 
 31. Farníková Hedvika Hanka  AOV     C OOB TJ Baník Ostrava     34.50   +20.48 
 32. Hájková Lucie            KYL0350 C SK SP Kylešovice         37.37   +23.35 
 33. Stencel Katarzyna        S01     C UKS Jedynka Jastrzebie-  39.25   +25.23 
 34. Katarzyna Androsz        S510006 C UKS REFLEX Rybnik        40.32   +26.30 
 35. Obertan Michal           OBE0001 C Obertan Michal           43.48   +29.46 
 36. Bednařík Pavel           MOV     C SKOB Ostrava             46.56   +32.54 
 37. Juřeník Jiří             MOV7902 C SKOB Ostrava             48.06   +34.04 
 38. Barbora Gorová           SED0001 C Sedláček Michal          50.17   +36.15 
 39. Martin Hájek             KYL7150 C SK SP Kylešovice         58.47   +44.45 
     Glabazĺová Vendula       AOP     C POBO - přátelé OB Opava   DISK          
     Hadačová Gabriela        AOP6751 C POBO - přátelé OB Opava   DISK          
     Ruská Katka              AOP7152 C POBO - přátelé OB Opava   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------