Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Pohár města Zlína 1999
Kód závodu
99PMZ1558
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Pohár města Zlína 1999
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
30.06.1999
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
TZL - SKOB Zlín
Kategorie
D10C
D12B
D14B
D16A
D16B
D18A
D18B
D20A
D20B
D21A
D21B
D21C
D35B
D40B
D45B
D50B
D60B
DE
H10C
H12B
H14B
H16A
H16B
H18A
H18B
H20A
H20B
H21A
H21B
H21C
H35B
H40B
H45B
H50B
H55B
H60B
H65B
H70B
HE
T3
T5
T8
D10C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Cahlová Blanka
Luhačovice
25:51
2.
Poklopová Lenka
Univerzita Olomouc
27:54
3.
Prill Dori
HUN - Hungaria Team
26:29
4.
Jakobová Adéla
SKI - OB Šternberk
30:02
5.
Maliňáková Barbora
Kobra Vsetín
30:03
6.
Štrajtová Štěpánka
Univerzita Olomouc
30:07
7.
Kokrdová Lucie
DDM Kuřim
30:39
8.
Rafajová Lucie
Orientklub Vsetín
31:46
9.
Hubáčková Pavla
Luhačovice
32:15
10.
Hančíková Kateřina
PEV Zlín
33:50
11.
Švecová Michaela
Junior Prostějov
35:28
12.
Mališková Lucie
Luhačovice
42:39
13.
Vlková Magda
DDM Kuřim
43:17
14.
Najbrtová Barbora
Vizovice
53:56
15.
Pechalová Zuzana
Orientklub Vsetín
54:38
16.
Šmelíková Lucie
SVK - Rapid Bratislava
56:15
17.
Žaludková Petra
SKOB Zlín
64:11
18.
Otrusinová Lenka
PEV Zlín
77:14
DISK
Hadačová Tereza
NORD Opava
---
D12B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hrubanová Eva
Univerzita Olomouc
24:23
2.
Králová· Lada
Severka Šumperk
25:39
3.
Paloncýová· Markéta
KVS Šumperk
25:52
4.
Hlavová Hana
Konice
26:10
5.
Vlažná· Lucie
Luhačovice
27:25
6.
Skácelová· Naďa
Konice
28:48
7.
Poláčková· Tereza
SKOB Zlín
29:04
8.
HančIková· Hana
PEV Zlín
31:25
9.
Bravená Martina
MZLU Brno
32:09
10.
Hájová· Eva
SKOB Zlín
32:20
11.
Latochová Kateřina
TŽ Třinec
33:05
12.
Maliňáková· Petra
Orientklub VsetIn
35:24
13.
Steblová Veronika
Beta Třinec
36:59
14.
Eischmannová Tereza
Luhačovice
38:11
15.
Najbrtová Tereza
Vizovice
43:56
16.
Prill Kata
HUN - Hungaria Team
44:52
17.
Hetmerová Tereza
Luhačovice
45:23
18.
Barcíková Renata
SVK - Kobra Bratislava
45:37
19.
Divilová Eva
Luhačovice
57:04
20.
Šlachtová Lucie
DDM Valašské Meziřičí
78:40
D14B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Plesková Tereza
Konice
29:29
2.
Tesařová· Marie
KVS Šumperk
30:45
3.
Dokoupilová Radka
MZLU Brno
31:38
4.
Sladká Kateřina
BCVČ Brno-Lesná
32:30
5.
Mahdalová Zuzana
Luhačovice
33:19
6.
Švecová Petra
Ptení
33:26
7.
Baklíková Anna
SKOB Zlín
33:28
8.
Zatloukalová· Lenka
Junior Prostějov
35:55
9.
Krätschmerová Kateřina
Vrbno p/P
36:48
10.
Vávrová· Veronika
SVK - Kobra Bratislava
37:24
11.
Hladká Petra
MZLU Brno
37:31
12.
Jašková Lucie
TŽ Třinec
37:45
13.
Hubáčková· Petra
Luhačovice
38:32
14.
Vachová Veronika
SVK - Pezinok
38:34
15.
Hrouzová Pavlína
Loko Krnov
39:05
16.
Bucká Martina
Slavoj Bruntál
39:35
17.
Kerenyi Kriszti
HUN - Hungaria Team
39:45
18.
Kantorová Lucie
TŽ Třinec
41:03
19.
Sikorová· Anna
TŽ Třinec
41:32
20.
Večeřová Veronika
SKOB Zlín
42:13
21.
Hamráková· Zuzana
SVK - Čingov
42:32
22.
Tesárková· Iva
Baník Havířov
43:51
23.
Otrusinová Jana
SKOB Zlín
44:21
24.
Zachovalová Petra
MZLU Brno
44:36
25.
Čižmářová Hana
Luhačovice
44:49
26.
Ciencialová Lenka
TŽ Třinec
45:11
27.
Černohorská· Anna
Čelechovice
45:40
28.
Sikorová Monika
Beta Třinec
47:39
29.
Vlčková Dana
TŽ Třinec
47:50
30.
Vrbová Zuzana
Luhačovice
49:10
31.
Machalová Jana
Baník Havířov
50:01
32.
Bohunská Jana
Loko Krnov
50:28
33.
Křístková Anežka
Junior Prostějov
53:16
34.
Bukovácová· Katka
SVK - Farmaceut Bratislava
53:44
35.
Adámková Tereza
KVS Šumperk
55:03
36.
Kočová Hana
BCVČ Brno-Lesná
58:00
37.
Martynková Aneta
TŽ Třinec
60:05
38.
Semelov·á Eva
SKOB Zlín
61:53
39.
Mertová Eva
Severka Šumperk
64:04
40.
Kalousová Lucie
SKOB Zlín
95:31
41.
Klučarová Katarína
SVK - Čingov
104:30
D16A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Przyczková· Michaela
TŽ Třinec
36:14
2.
Rufferová· Iva
Start Náchod
37:05
3.
Dočkalová· Martina
Loko Pardubice
40:07
4.
Domjan Zsuzsa
HUN - Hungaria Team
40:23
5.
Perůtková· Zuzana
Luhačovice
41:55
6.
Horynová· Martina
OK Jilemnice
42:25
7.
Šponarová Lenka
Loko Pardubice
43:06
8.
Fekete Aniko
HUN - Hungaria Team
43:08
9.
Kozielková· Jana
TŽ Třinec
43:32
10.
Křížová Vendula
Sparta Praha
44:02
11.
Zlesáková· Daniela
OK Jilemnice
45:40
12.
Kovářová· Kristina
Kotlářka Praha
45:58
13.
Vichová· Šárka
Loko Pardubice
47:00
14.
Bednaříková· Štěpánka
Vrbno p/P
47:16
15.
Fekete Zsuzsa
HUN - Hungaria Team
47:30
16.
SafInová· Eva
Spartak VrchlabI
48:39
17.
Kotačková· Lenka
Železárny Prostějov
48:50
18.
Misik Szilvia
HUN - Hungaria Team
49:25
19.
Zdráhalová Pavla
UP Olomouc
49:52
20.
Uhnavá· Markéta
Žabovřesky Brno
50:18
21.
Pešková· Kateřina
Holešov
50:46
22.
Šilhavá Petra
Loko Plzeň
51:19
23.
Roudná· Jana
Loko Pardubice
52:17
24.
Gallusová· Kateřina
Sparta Praha
53:32
25.
Nýdrlová Pavlína
Spartak VrchlabI
57:58
26.
Baštová· Martina
Loko Pardubice
73:15
27.
Kerenyi Kinga
HUN - Hungaria Team
77:14
DISK
Brožková· Radka
Rovensko p/T
---
D16B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Labašová Katka
SVK - Union Košice
45:11
2.
Sychrová Barbora
MZLU Brno
46:58
3.
Opletalová Vendula
Konice
49:20
4.
Spitzerová Petra
Kobra VsetIn
50:44
5.
Škodová· Petra
KOB Choceň
51:14
6.
Hirschová Michaela
Beta Třinec
51:59
7.
Hanáková· Zuzana
MZLU Brno
54:35
8.
Telecká Šárka
Žabovřesky Brno
55:10
9.
Bajtosová Hana
SVK - Rapid Bratislava
58:38
10.
Bendová Barbora
Žabovřesky Brno
60:39
11.
Hermannová Kateřina
MZLU Brno
61:21
12.
Procházková· Alena
SVK - Ekonóm B. Bystrica
62:34
13.
Janská Eva
DDM Kuřim
63:28
14.
Dembinná Petra
TŽ Třinec
64:32
15.
Sankotová Barbora
Orientklub VsetIn
64:53
16.
Kadlecová Zlata
Žabovřesky Brno
66:00
17.
Šálková· Eva
Žabovřesky Brno
67:03
18.
Kolářová· Gabriela
Vrbno p/P
69:46
19.
Planková Adéla
Slezan Opava
71:06
20.
Ptašníková Dagmar
Loko Krnov
76:03
21.
Šišková· Vladimíra
Univerzita Olomouc
77:12
22.
Bratková Viera
SVK - Cart Print Nitra
109:04
DISK
Cajzlová Veronika
MZLU Brno
---
D18A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ryšavá· Vendulka
Sokol Troja
50:41
2.
Běhounová· Veronika
OK 99 Hr. Králové
51:48
3.
Fejlková· Martina
Slavia Hr. Králové
53:11
4.
Brožková· Dana
Rovensko p/T
53:42
5.
Klimplová· Zuzana
Loko Pardubice
55:06
6.
Rybářová Lenka
OK 99 Hr. Králové
55:19
7.
Straková· Lucie
Sparta Praha
56:30
8.
Jahnová· Anežka
Ostroj Opava
56:40
9.
Omová Michaela
TJ Turnov
56:50
10.
Jedličková· Radka
Chemopetrol Litvínov
57:32
11.
Dattelová· Iva
OK Jilemnice
58:34
12.
Nováková· Kateřina
OK Doksy
59:04
13.
Waldová· Lucie
Kotlářka Praha
59:18
14.
Smičková Eva
Konice
59:27
15.
Krafková Ita
Jiskra Nový Bor
59:58
16.
Kubánková Vlaďka
Hobes H. Benešov
60:51
17.
Jirků Kamila
OK J. Hradec
61:01
18.
Jiřišťová Zuzana
OK Jilemnice
61:18
19.
Hrazdírová Iva
Sparta Praha
62:37
20.
Purschová Tereza
Baník Sokolov
63:18
21.
Ticháčková Olga
Sportcentrum Jičín
64:56
22.
Pelclová Barbora
Sparta Praha
66:05
23.
Zelená Lenka
Praga Praha
66:15
24.
Skácelová Zuzana
Konice
66:20
25.
Hejzlarová Iva
OB Č. Budějovice
66:52
26.
Křivánková Daniela
Hobes H. Benešov
67:59
27.
Běhounová Kateřina
OK 99 Hr. Králové
68:00
28.
Kadavá Jana
OK Chrastava
70:38
29.
Weinerová Adéla
Slavia Hr. Králové
70:39
30.
Lužná Veronika
Vrbno p/P
72:48
31.
Lacigová Michaela
Praga Praha
73:15
32.
Krumplholcová Michaela
Hobes H. Benešov
73:41
33.
Špičáková Barbora
Kotlářka Praha
78:37
34.
Dattelová Lenka
OK Jilemnice
80:10
D18B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Podolínská Jana
Baník Ostrava
56:44
2.
Adamovská Milena
Baník Ostrava
58:19
3.
Pilgrová Jana
Loko Č. Třebová
58:38
4.
Prékopová Marta
Zvolen
59:25
5.
Voráčová Jaroslava
Severka Šumperk
62:39
6.
Chodurová Soňa
Biocel Vratimov
65:09
7.
Švábová Jitka
Severka Šumperk
65:15
8.
Kollárová· Monika
SVK - Union Košice
66:34
9.
Hájková· Lenka
Ostroj Opava
66:41
10.
Zdráhalová· Iveta
Junior Prostějov
66:48
11.
Staňková· Veronika
Start Blansko
67:36
12.
Ondrejková· Lenka
SVK - Ekonóm B. Bystrica
67:46
13.
Bendová Klára
Hobes H. Benešov
67:55
14.
Navrkalová Petra
Start Blansko
68:02
15.
Kolaříková· Zuzana
Start Blansko
70:45
16.
Luskačová· Eva
KVS Šumperk
71:30
17.
Nováková· Lucie
Slezan Opava
72:38
18.
Veselková Monika
KAHO Krnov
72:43
19.
Turiničová· Zuzana
SVK - Farmaceut Bratislava
72:45
20.
Smětáková· Ivana
Holešov
73:12
21.
Říhová Jana
SK Jamnice
74:33
22.
Oravcová Zuzana
SVK - Pezinok
75:23
23.
Kmeťová Silvia
SVK - Rapid Bratislava
76:39
24.
Luskačová· Hana
KVS Šumperk
77:06
25.
Krivánková· Iveta
SVK - Union Košice
77:43
26.
Řezníková Jana
Ostroj Opava
78:35
27.
Hálová Hanka
Luhačovice
80:40
28.
Strohalmová Klára
Loko Krnov
81:58
29.
Maliňáková Kateřína
Orientklub VsetIn
83:53
30.
Kytnerová Šárka
DDM Kuřim
86:35
D20A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Štěrbová Marta
Loko Pardubice
50:01
2.
Stehnová· Zuzana
Kotlářka Praha
50:58
3.
Schindlerová· Martina
Tesla Brno
51:33
4.
Topinková· Monika
Jiskra Nový Bor
55:19
5.
Melounková· Lucie
OK 99 Hr. Králové
55:29
6.
Folprechtová· Blanka
TJ Turnov
55:40
7.
Klimplová· Lenka
Loko Pardubice
56:04
8.
Javůrková· Dana
Vrbno p/P
56:39
9.
Skoumalová· Michaela
Konice
56:42
10.
Matějová· Kateřina
SKOB Ostrava
57:07
11.
Macúchová· Zuzana
Tesla Brno
58:02
12.
Miklušová· Jana
SVK - Farmaceut Bratislava
58:27
13.
Volfová Martina
Sportcentrum Jičín
60:19
14.
Vlčovská· Eva
Loko Pardubice
61:31
15.
Kodysová Hana
Kotlářka Praha
63:19
16.
Cigošová· Kateřina
Tesla Brno
63:23
17.
Šolínová· Lucie
OK 99 Hr. Králové
64:52
18.
Savičová· Gabriela
Sportcentrum Jičín
66:11
19.
Komínová· Věra
Slavie TU Liberec
67:00
20.
Blechová· Lenka
OK Jihlava
78:22
DISK
Váchová Klára
OK 99 Hr. Králové
---
D20B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hornová Květa
Slavoj Bruntál
60:01
2.
Říhová Gabriela
Tesla Brno
63:42
3.
Sedláčková· Martina
Směr Kroměříž
64:05
4.
Staščíková· Radka
Vrbno p/P
72:08
5.
Procházková Hana
Konice
73:37
6.
Čípová Ivana
Loko Č. Třebová
73:53
7.
Blažkoá· Hana
Slavoj Bruntál
75:13
8.
Volná Radka
SKOB Ostrava
81:17
9.
Dostálová· Lucie
Slezan Opava
84:48
10.
Krahulcová Hana
Směr Kroměříž
92:31
DISK
Cigošová Eva
Tesla Brno
---
D21A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Holinková Hana
Železárny Prostějov
54:11
2.
Novotná Lenka
Žabovřesky Brno
56:32
3.
Fialová· Pavla
USK Praha
58:46
4.
Slámová· Veronika
Tesla Brno
59:17
5.
Hubáčková· Dagmar
Luhačovice
59:50
6.
Orálková· Gabriela
SKOB Ostrava
61:00
7.
Švadlenová· Ivana
KOB Choceň
62:31
8.
Fučíková· Hana
MZLU Brno
62:48
9.
Švandová· Eva
Žabovřesky Brno
63:07
10.
Horová· Lenka
Praga Praha
63:30
11.
Gandelová· Kateřina
Tesla Brno
64:17
12.
Ohnoutková Irena
USK Praha
65:11
13.
Kožinová· Jana
Praga Praha
65:20
13.
Bočková· Pavla
Tesla Brno
65:20
15.
Hoffmanová· Johana
Zbraslav
65:24
16.
Kašparová· Šárka
VŠB TU Ostrava
66:07
17.
Švihovská· Kateřina
Jiskra Nový Bor
66:18
18.
Hiršová· Marcela
MZLU Brno
66:36
19.
Rosecká· Alena
SKP Žďár n/S
69:17
20.
Zimová· Markéta
Žabovřesky Brno
69:17
21.
Kalibánová· Gabriela
LOB Nová Paka
69:39
22.
Kašková· Kateřina
OK Chrastava
70:03
23.
Neumannová· Kamila
SKI - OB Šternberk
71:16
24.
Hlubučková· Dominika
OK Chrastava
71:45
25.
Voborníková· Eva
OB Chotěboř
72:11
26.
Pěčková· Andrea
VŠB TU Ostrava
72:34
27.
Hrdinová· Marie
Univerzita Olomouc
72:41
28.
Václavková· Zdenka
SKI - OB Šternberk
72:43
29.
Kupcová· Kristina
USK Praha
72:54
30.
Spratková· Iva
Biocel Vratimov
73:15
31.
Kunčická· Dagmar
VŠB TU Ostrava
74:04
32.
Hájková· Iveta
Kylešovice
75:07
33.
Prill Andrea
HUN - Hungaria Team
76:09
34.
Pavlitová· Marcela
SKI - OB Šternberk
76:22
35.
Machanová· Ivana
Sig-Mat Ml. Boleslav
77:06
36.
Klemensová Jana
SK Jamnice
77:29
37.
Slámová· Martina
Loko Pardubice
77:47
38.
Soldánová· Karin
Železárny Prostějov
80:18
39.
Šťastná· Alena
OB Chotěboř
83:51
40.
Fajkusová· Jitka
Železárny Prostějov
86:44
41.
Hájková· Jitka
Kylešovice
88:22
42.
Černínová Dáša
USK Praha
95:48
DISK
PavlIková Lenka
OK 99 Hr. Králové
---
D21B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kamenická Lenka
OS Nové Město n/M
57:40
2.
Furuczová Jela
SVK - Farmaceut Bratislava
59:45
3.
Wdówková· Věra
MZLU Brno
61:19
4.
Mikošková· Kateřina
Tesla Brno
61:43
5.
Kociánová· Eva
Ostroj Opava
61:53
6.
Gebaurová Daniela
SK Jamnice
61:59
7.
Furuczová Ivona
SVK - Farmaceut Bratislava
62:09
8.
JemelIková Lada
MZLU Brno
62:10
9.
Hubená Jana
Radioklub Blansko
64:19
10.
Kadlecová Eva
Žabovřesky Brno
64:51
11.
Marvanová Pavla
MZLU Brno
65:06
12.
Kátlovská· Zora
SVK - Rapid Bratislava
65:48
13.
Janásová· Jitka
Směr Kroměříž
66:03
14.
Navrátilová· Katarína
SVK - OK Bratislava
66:04
15.
Bohunská Jana
Loko Krnov
67:26
16.
Poklopová Iva
Univerzita Olomouc
68:25
17.
Barciková Renata
SVK - Kobra Bratislava
69:28
18.
Ševčíková Jana
Univerzita Olomouc
69:45
19.
SadIlková Lenka
VŠB TU Ostrava
69:57
20.
Dufková Kateřina
Tesla Brno
70:13
21.
Kovářová Iva
Tesla Brno
70:35
22.
Uchytilová Jana
Junior Prostějov
70:36
23.
Vytisková· Jana
VŠB TU Ostrava
70:49
24.
Kuklišová Linda
SVK - TU Košice
71:41
25.
Mudráková· Tereza
Luhačovice
72:29
26.
Lemonová· Vlasta
Start Blansko
73:17
27.
Březová· Martina
Slezan Opava
73:41
28.
Věžníková Bronislava
Radioklub Blansko
74:03
29.
Krmáčková· Eva
SK Jamnice
74:04
30.
Trunkátová· Andrea
MZLU Brno
74:09
31.
Janoušková· Zuzana
OK Chrastava
74:15
32.
Šmelíková Zora
SVK - Rapid Bratislava
74:19
33.
Pospíšilová· Vladimíra
Hobes H. Benešov
75:45
34.
Nejeschlebová Iva
MZLU Brno
75:46
35.
Eklová Ilona
Loko Ingstav Brno
76:05
36.
Valovičová Katarína
SVK - Rapid Bratislava
77:28
37.
Urbancová Marcela
Aris Zlín
78:03
38.
Šrajtová Zuzana
Univerzita Olomouc
78:55
39.
Volfová Petra
Loko Plzeň
79:20
40.
Schenková Katarína
SVK - Rapid Bratislava
79:35
41.
Petrášová· Romana
Jižní Svahy Zlín
80:18
42.
Kubisková Šárka
Slavoj Bruntál
81:26
43.
Poštulková Zuzana
SVK - Topolčianky
83:37
44.
Osladilová Martina
VŠB TU Ostrava
88:03
45.
KamenIková Martina
Start Blansko
93:22
46.
Šmelíková Hana
SVK - Rapid Bratislava
95:12
47.
Sobotková Ingrid
SVK - TU Košice
95:23
D21C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Maliňáková Eva
Kobra Vsetín
61:12
2.
Hančíková Michaela
PEV Zlín
76:38
3.
Vašáková Valérie
Směr Kroměříž
77:34
4.
Chromčáková Jitka
Jižní Svahy Zlín
81:34
5.
Kerenyi Zsofia
HUN - Hungaria Team
97:58
6.
Slavíková Jitka
Tesla Brno
128:29
DISK
Lagová Lenka
Zbraslav
---
D35B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vavrysová Iva
Luhačovice
52:43
2.
Ferdusová Eva
Luhačovice
52:56
3.
Skácelová Naďa
Konice
55:03
4.
Mališková· Marcela
Luhačovice
55:44
5.
Hubáčková· Jana
Luhačovice
55:52
6.
Holinková Milada
KAHO Krnov
56:55
7.
Králová Zdenka
Severka Šumperk
57:20
8.
Bravená Alexandra
MZLU Brno
58:26
9.
Vávrová· Beata
SVK - Kobra Bratislava
60:10
10.
Glabazňová· Jana
Slezan Opava
60:21
11.
Hauerlandová· Jitka
Luhačovice
62:08
12.
Smičková· Eva
Konice
63:52
13.
Kalendová Blanka
Vizovice
65:14
14.
Mižúrová Jana
SVK - Farmaceut Bratislava
67:35
15.
Kumová Iva
SVK - Rapid Bratislava
67:50
16.
Slezáková· Jitka
Luhačovice
67:51
17.
Rokoszová Jaroslav
SKOB Ostrava
82:23
18.
Strachotová Eva
Severka Šumperk
96:11
19.
Najbrtová Eva
Vizovice
99:02
DISK
Hančíkováá Hana
PEV Zlín
---
D40B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zlesáková Vlasta
OK Jilemnice
53:03
2.
Vachová Mária
SVK - Pezinok
60:08
3.
Perůtková· Ivana
Luhačovice
60:42
4.
Dokoupilová Zuzana
MZLU Brno
61:03
5.
PavlIková Hana
Zlaté Hory
61:43
6.
Cahlová Slávka
Luhačovice
62:55
7.
Procházková Miluše
Dobřichovice
64:03
8.
Jahnová Helena
Ostroj Opava
65:36
9.
Řezníková· Renata
Ostroj Opava
79:24
10.
Poláčková· Darina
SVK - Pezinok
86:37
11.
Vlažná· Mirka
Luhačovice
90:28
12.
Adamíková· Alena
Loko Krnov
100:41
DISK
Komárková Olga
KVS Šumperk
---
D45B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Stará Pavla
Baník Ostrava OKD
56:23
2.
Suchánkov· Libuše
Slezan Opava
57:16
3.
Štáblová Jitka
Severka Šumperk
58:28
4.
Sikorová Anna
TŽ Třinec
59:28
5.
Sikorová Marie
Baník Ostrava OKD
66:09
6.
Doležalová· Vlasta
Baník Ostrava OKD
72:14
7.
Novotná Ludmila
Ostroj Opava
80:53
8.
Mrkvicová Ludmila
SKOB Ostrava
81:35
9.
Brzová Marta
SVK - Pezinok
89:56
10.
Krajčová· Hana
Aris Zlín
94:23
DISK
Vlachová Renata
SKOB Ostrava
---
DISK
Kupcová Věroslava
Horizont Šumperk
---
D50B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Gavendová Anna
TŽ Třinec
56:26
2.
Kavecká Soňa
SVK - Pezinok
62:22
3.
Urbancová Marcela
Aris Zlín
66:47
4.
Králová Eva
SVK - OK Bratislava
83:51
5.
Navrátilová· Jela
SVK - OK Bratislava
97:00
DISK
Lučanová Marie
Aris Zlín
---
D60B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Říhová Marie
MZLU Brno
114:06
DE
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Cieslarová Jana
TŽ Třinec
63:35
2.
Novotná· Petra
OK 99 Hr. Králové
64:29
3.
Honzová· Mária
TŽ Třinec
65:29
4.
Terová· Bohdana
OK Doksy
66:16
5.
Chudíková· Barbora
VŠB TU Ostrava
68:09
6.
Klapalová· Marcela
Spartak Rychnov n/Kn
68:54
7.
Klechová· Vendula
OK Jilemnice
69:09
8.
Pracná· Kateřina
Žabovřesky Brno
70:14
9.
LepšIková· Olga
Jiskra Nový Bor
70:50
10.
Waldová· Barbora
USK Praha
71:39
11.
Kuncová· Jana
Spartak Rychnov n/Kn
73:34
12.
Mahdalová· Michaela
Luhačovice
74:01
13.
Filipová· Ivana
Spartak Rychnov n/Kn
77:34
14.
Janotová· Alena
SVK - Farmaceut Bratislava
77:56
15.
Součková· Jana
Sparta Praha
78:03
16.
Libantová· Katarína
SVK - Pezinok
78:10
17.
Ryöavá· Magdalena
OK 24 Praha
78:12
18.
Heczková· Kateřina
VŠB TU Ostrava
79:16
19.
Patočková· Marie
USK Praha
81:27
20.
Slámová· Jana
SVK - TU Košice
81:32
21.
Korlová· Želmíra
SVK - TU Košice
82:07
22.
Čechová Lenka
Tesla Brno
82:11
23.
Koblížková· Lenka
OK J. Hradec
84:00
24.
Chmelíková· Jana
Loko Pardubice
85:05
25.
Ryglová· Hana
Tesla Brno
85:35
26.
Kupcová· Veronika
Ekonom Praha
88:00
27.
Pelclová· Martina
Sparta Praha
89:18
28.
Sedlářová· Pavla
NORD Opava
90:12
29.
Slováková· Marie
Luhačovice
97:46
30.
Bořánková Kristina
USK Praha
99:54
31.
Baranová· Mária
SVK - Farmaceut Bratislava
102:30
32.
Hasprová· Magda
SVK - Topolčianky
118:13
33.
Studená· Ivana
SVK - Topolčianky
125:13
DISK
Novotná Kateřina
OK 99 Hr. Králové
---
DISK
Kuchařová Ada
Tesla Brno
---
H10C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Věžník Antonín
Radioklub Blansko
26:08
2.
Bravený Vít
MZLU Brno
26:41
3.
Trhlík Jiří
Holešov
30:13
4.
Křeček Jan
Junior Prostějov
30:34
5.
Herálecký Petr
Luhačovice
31:26
6.
Kusbach Antonín
SKOB Zlín
33:33
7.
Věžník Václav
Radioklub Blansko
34:17
8.
Bobek Tomáš
Slavoj Bruntál
35:10
9.
Žaludek Jindřich
SKOB Zlín
35:28
10.
Panovec Jan
Otrokovice
38:19
11.
Štrajt Michal
Univerzita Olomouc
39:30
12.
Fojtík Michal
Luhačovice
40:15
13.
Slezák Jiří
Luhačovice
41:38
14.
Soldán Michal
Junior Prostějov
42:47
15.
Peřinka Jan
Slezan Opava
43:02
16.
Schäfer Martin
SKOB Zlín
43:26
17.
Kamenický Matěj
OS Nové Město n/M
43:36
18.
Trhlík Kamil
Holešov
45:41
19.
Paulo Tomáš
SVK - Pezinok
45:54
20.
Vlažný Jakub
Luhačovice
48:39
21.
Melichar Matěj
Holešov
52:43
H12B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kerenyi Mate
HUN - Hungaria Team
22:14
2.
Král Vojtěch
Severka Šumperk
22:26
3.
Perůtka Jan
Luhačovice
24:02
4.
Buchta Jiří
Radioklub Blansko
25:29
5.
Štábl Vojtěch
Severka Šumperk
25:45
6.
Poklop Martin
Univerzita Olomouc
25:46
7.
Vlažný Jan
Luhačovice
26:26
8.
Bravený Adam
MZLU Brno
26:32
9.
Strachota Petr
Severka Šumperk
26:45
10.
Urbaczka Pavel
Beta Třinec
27:02
11.
Kalenda Petr
Vizovice
27:29
12.
Genčur Roman
KVS Šumperk
27:57
13.
Mazúr Martin
SVK - Rapid Bratislava
28:18
14.
Maliňák Štěpán
Kobra VsetIn
30:42
15.
Jakob Jan
SKI - OB Šternberk
30:51
16.
Laštůvka Jan
TŽ Třinec
31:06
17.
Bořil Tomáš
OS Nové Město n/M
31:35
18.
KočI Martin
MZLU Brno
32:03
19.
Kuba Martin
Univerzita Olomouc
32:08
20.
Nováček Jan
DDM Kuřim
33:03
21.
Bialožyt Michal
Beta Třinec
33:31
22.
Chlebek Pavel
TŽ Třinec
34:10
23.
Slezák Zdeněk
Luhačovice
35:21
24.
Loup Ondřej
MZLU Brno
35:33
25.
Cahel Marek
Luhačovice
37:21
26.
Jalový Michal
Radioklub Blansko
37:45
27.
H·la Radek
Luhačovice
38:03
28.
Trojek Pavel
Beta Třinec
38:39
29.
Sedláček Michal
Beta Třinec
39:02
30.
Kufa Václav
Beta Třinec
39:14
31.
Mališka Lukáš
Luhačovice
58:58
32.
Brza Tomáš
SVK - Pezinok
64:27
DISK
Mainka Radek
Beta Třinec
---
DISK
Černý Daniel
Luhačovice
---
H14B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Slezák Martin
Luhačovice
45:01
2.
Kalenda Jan
Vizovice
45:40
3.
Šálek Jan
BCVČ Brno-Lesná
48:37
4.
Hála Antonín
Luhačovice
48:40
5.
Rychlý Pavel
Ostroj Opava
50:11
6.
Přibyl Bronislav
SKOB Zlín
50:20
7.
Janský Petr
DDM Kuřim
52:04
8.
Klváček Aleš
Ptení
52:54
9.
Jurga Vojtěch
TŽ Třinec
53:36
10.
Jalový Vlastimil
Radioklub Blansko
53:41
11.
Sviečka Lukáš
SKOB Zlín
53:49
12.
Petrinec Roman
SVK - Rapid Bratislava
56:23
13.
Sedláček Tomáš
Beta Třinec
58:12
14.
Polášek Jan
SKOB Zlín
58:45
15.
Hruban Jan
Univerzita Olomouc
60:03
16.
Komárek Tomáš
Severka Šumperk
61:27
17.
Dlabaja Štěpán
SKOB Zlín
62:02
18.
Pracný Jakub
BCVČ Brno-Lesná
62:25
19.
Poláček Lukáš
SVK - Pezinok
65:50
20.
Šandera Ondřej
Severka Šumperk
66:26
21.
Žaloudík Jiří
Loko Krnov
68:06
22.
Hradil Jiří
SKOB Zlín
69:17
23.
Novotný Vladimír
SVK - Čingov
72:04
24.
Chlud Michal
SKOB Zlín
74:48
25.
Pavlík Ondřej
Zlaté Hory
76:02
26.
Čopjan Pavel
Hobes H. Benešov
77:18
27.
Henek Michal
Radioklub Blansko
78:38
28.
Pramuka Lukáš
SVK - Čingov
79:59
29.
Harkanyi Mate
HUN - Hungaria Team
80:12
30.
Jureček Jiří
Ostroj Opava
81:07
31.
Kotouč Martin
SKI - OB Šternberk
83:52
32.
Javorský Petr
Beta Třinec
87:49
33.
Mališka Oldřich
Luhačovice
92:45
34.
Ďurín Lubomír
SVK - Cart Print Nitra
111:53
DISK
Háj Jakub
SKOB Zlín
---
DISK
Plšek Jakub
BCVČ Brno-Lesná
---
DISK
Vlk Radovan
DDM Kuřim
---
DISK
Nowak Jiří
Beta Třinec
---
DISK
Změlík Josef
SKOB ZlIn
---
H16A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Erlebach Michal
OK Jilemnice
50:15
2.
Gazdačko Jan
Slavia Hr. Králové
50:43
3.
Uhmann Petr
Tesla Brno
52:24
4.
Prášil Ondřej
LOB Nová Paka
52:44
5.
Valenta Jakub
Kotlářka Praha
52:55
6.
Solil Pavel
OK 99 Hr. Králové
53:40
7.
Matyk Jaroslav
Loko Pardubice
54:19
8.
Žaloudek Petr
Kotlářka Praha
55:05
9.
Komanec Václav
Slavia Hr. Králové
55:16
10.
Bauer Jan
Start Náchod
56:26
11.
Ledecký Vladimír
Jiskra Nový Bor
57:37
12.
Szucs Levente
HUN - Hungaria Team
57:40
13.
Šedivý Jan
Ekonom Praha
57:42
14.
Vrabec Ondřej
Sparta Praha
57:52
15.
Kynčl Jan
OK Jilemnice
59:00
16.
Zitka Adam
Loko Pardubice
60:10
17.
Kabáth David
Žabovřesky Brno
60:15
18.
Sokol Jan
Baník Sokolov
60:34
19.
Jalový Milan
Radioklub Blansko
61:48
20.
Pelyhe David
HUN - Hungaria Team
62:29
21.
Bučánek Antonín
OB Odry
62:35
22.
Strachota Michal
Severka Šumperk
62:44
23.
Procházka Jan
Dobřichovice
63:07
24.
Morávek Vít
KVS Šumperk
65:10
25.
Paloncý Pavel
KVS Šumperk
66:46
26.
Valoušek Zbyněk
Slavie TU Liberec
68:13
27.
Jirka Michal
Loko Krnov
73:12
H16B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Piják Martin
SVK - Pezinok
48:29
2.
Bobek Jan
Slavoj Bruntál
49:03
3.
Drenčák Tomáš
SVK - Union Košice
51:42
4.
Bart·k Lukáš
SVK - Pezinok
52:13
5.
Sebera Václav
Biocel Vratimov
52:24
6.
Hubáček Ondřej
Junior Prostějov
52:39
7.
Řehák Jiří
Univerzita Olomouc
52:58
8.
Ráb Martin
Start Blansko
54:14
9.
Axmann Karel
Univerzita Olomouc
55:23
10.
Urban Tomáš
SVK - Union Košice
55:56
11.
Furucz Peter
SVK - Farmaceut Bratislava
56:41
12.
FojtIk Tomáš
Univerzita Olomouc
57:12
13.
Gawel Jiří
Beta Třinec
57:13
14.
Adamus Pavel
Baník Havířov
57:17
15.
Šandera Petr
Severka Šumperk
57:45
16.
Parák Peter
SVK - Ekonóm B. Bystrica
58:01
17.
Březina Jan
Severka Šumperk
58:13
18.
Sebera Josef
Biocel Vratimov
58:21
19.
Sychra Tomáš
MZLU Brno
58:36
20.
Zedníček Václav
Baník Havířov
58:59
21.
Václavek Štěpán
SKI - OB Šternberk
59:01
22.
Černohous Roman
Junior Prostějov
59:41
23.
Macoun Petr
SKP Žďár n/S
61:08
24.
Zedník Jakub
Tesla Brno
61:36
25.
Macou Michal
SVK - Zvolen
61:55
26.
Stýskala Mário
Biocel Vratimov
62:35
27.
Hladký Jan
MZLU Brno
62:44
28.
Štrajt Přemysl
Univerzita Olomouc
63:31
29.
Stoklasa Bohumil
Plumlov
64:12
30.
Stonavský Jakub
Beta Třinec
64:41
31.
Tejkal Pavel
Adamov
65:58
32.
Halama Petr
Severka Šumperk
67:03
33.
Pilka Matej
SVK - Pezinok
67:15
34.
Macháček Július
Zvolen
68:55
35.
Jahn Petr
Ostroj Opava
69:31
36.
Novotný Jakub
KVS Šumperk
70:10
37.
Hradiš Michal
Severka Šumperk
71:29
38.
Hetmer Patrik
Luhačovice
71:52
39.
Cieslar Martin
Beta Třinec
72:09
40.
Coufal Kamil
Severka Šumperk
72:23
41.
Šmahovský Peter
SVK - Pezinok
74:56
42.
Korenčiak Peter
SVK - Pezinok
78:48
43.
Branný Adam
Beta Třinec
85:54
44.
Ševčík David
MZLU Brno
87:39
DISK
Braun Marek
SVK - Cart Print Nitra
---
DISK
Opršal Juraj
SVK - Rapid Bratislava
---
DISK
Poláček Pavol
SVK - Pezinok
---
H18A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vlach Jaromír
Vrbno p/P
64:43
2.
Mrázek Jan
Kotlářka Praha
65:25
3.
Stulík Jakub
Slavia Hr. Králové
65:26
4.
Gebas Miroslav
OK 99 Hr. Králové
66:29
5.
Kovář Miroslav
Kotlářka Praha
68:26
6.
Duda František
Jablonec n/N
68:43
7.
Zvěřina Petr
OK 99 Hr. Králové
68:48
8.
Dedinszky Imre
HUN - Hungaria Team
69:49
9.
Vodička Jan
Sportcentrum Jičín
70:53
10.
Redlich Tomáš
OK Jilemnice
71:19
11.
Pelyhe Denes
HUN - Hungaria Team
71:35
12.
Nývlt Martin
Start Náchod
73:27
13.
Král Václav
Severka Šumperk
75:11
14.
Liščinský Zdeněk
Tesla Brno
75:38
15.
Kopec Tomáš
Loko Krnov
75:53
16.
Mikoška Jaroslav
Tesla Brno
76:06
17.
Kozák Osvald
OB Odry
77:41
18.
Kolbaba Tomáš
Žabovřesky Brno
78:50
19.
Palička Svatopluk
Hobes H. Benešov
80:41
20.
Meizer Felix
AUS - Austrian Junior Team
81:00
21.
Balák Otakar
Jiskra Nový Bor
81:19
22.
Rauch Stanislav
Slavia VŠ Plzeň
81:46
23.
Fekete Andras
HUN - Hungaria Team
82:02
24.
Harkanyi Nandor
HUN - Hungaria Team
85:48
25.
Sankot Jaroslav
Orientklub VsetIn
86:27
DISK
Procházka Jan
Kotlářka Praha
---
DISK
Procházka Tomáš
Kotlářka Praha
---
DISK
Novák Michal
Kotlářka Praha
---
DISK
Horáček Ondřej
OK Chrastava
---
H18B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Labuda Peter
SVK - Farmaceut Bratislava
56:45
2.
Matula Petr
Radioklub Blansko
59:53
3.
Stasz Michal
SVK - Prírodovedec Bratislava
60:59
4.
Hrouza Jan
Loko Krnov
61:27
5.
Piják Ondrej
SVK - Pezinok
61:43
6.
MedlIk Jan
Severka Šumperk
63:16
7.
Bednář Petr
Adamov
63:34
8.
Šatánek Martin
Biocel Vratimov
63:46
9.
Horniak Juraj
SVK - Prírodovedec Bratislava
64:16
10.
Peths Jan
Hobes H. Beneöov
66:04
11.
Brabec Jaroslav
Žabovřesky Brno
66:13
12.
Otrusina Jiří
Univerzita Olomouc
66:30
13.
Bubela Tomáš
Kobra VsetIn
70:06
14.
Dědek Viktor
Zbrojovka VsetIn
72:43
15.
Dokoupil Zbyněk
MZLU Brno
74:19
16.
Perknovský Radim
Junior Prostějov
75:22
17.
Klapka Radim
Junior Prostějov
77:49
18.
Věžník Libor
Třebíč
80:19
19.
Mateička Tomáš
SVK - Prírodovedec Bratislava
80:43
20.
Černohous Petr
Junior Prostějov
84:00
21.
Stračánek Pavel
Biocel Vratimov
85:32
22.
Pavlačka Ondra
OB Odry
90:46
23.
Tejkal Jan
Adamov
92:18
24.
Hodoň Miroslav
Vizovice
100:37
25.
Bučánek Daniel
OB Odry
109:40
26.
Melišík Marek
SVK - Slavia ŽU Žilina
114:11
27.
Jalový Jaroslav
Radioklub Blansko
118:06
DISK
Križan Marek
SVK - Union Košice
---
H20A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Losman Petr
OK 99 Hr. Králové
67:38
2.
Kazda Jiří
Sportcentrum Jičín
70:23
3.
Kalenský Tomáš
Sportcentrum Jičín
72:29
4.
Tihon Michal
OK 99 Hr. Králové
73:53
5.
Černý Michal
OK 99 Hr. Králové
74:06
6.
Oma Jakub
TJ Turnov
74:42
7.
Skripnik Štěpán
Tretra Praha
75:01
8.
Bradna Václav
OK Chrastava
75:10
9.
Švihovský JaromIr
Jiskra Nový Bor
76:28
10.
Tomeček Lubomír
Vrbno p/P
76:45
11.
Hovorka Jan
Loko Pardubice
77:32
12.
Svoboda Lukáš
Slavia Hr. Králové
79:12
13.
Hošek Václav
Kotlářka Praha
81:50
14.
Vlach Jiří
VŠB TU Ostrava
83:38
15.
Halama Jakub
KVS Šumperk
85:38
16.
Rambousek Karel
Baník Sokolov
86:50
17.
Weiner Jakub
Slavia Hr. Králové
87:21
18.
Matyšek Radoslav
Pizzerie Haná
87:45
19.
Prokop Petr
Žabovřesky Brno
90:44
20.
Voráček Michal
Praga Praha
93:34
21.
Rozkošný Karel
Ekonom Praha
105:13
22.
Poul Aleš
OK 99 Hr. Králové
105:27
23.
Kubín David
Start Náchod
108:46
DISK
Čakrt Ondřej
USK Praha
---
DISK
Pucherna Petr
Tretra Praha
---
DISK
Hora Zbyněk
Praga Praha
---
DISK
Wolf Matthias
AUS - Austrian Junior Team
---
DISK
König Lukáš
Žabovřesky Brno
---
H20B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hodač Karel
Železárny Prostějov
63:37
2.
Seman Rastislav
SVK - TU Košice
64:13
3.
Váňa Petr
Radioklub Blansko
65:40
4.
Hubáček Jaroslav
SK Jamnice
65:42
5.
Janota Vladislav
SVK - Farmaceut Bratislava
66:57
6.
Nevrlý Václav
Baník Havířov
68:01
7.
Hikl Tomáš
Radioklub Blansko
71:14
8.
Peter Bohumil
SVK - Farmaceut Bratislava
73:06
9.
Walaski Antonín
TŽ Třinec
73:09
10.
Stachoň Zdeněk
Žabovřesky Brno
78:57
11.
Dvořák Vladimír
SVK - Pezinok
79:06
12.
Beran Pavel
Ekonom Praha
80:14
13.
Klimenko Igor
KAHO Krnov
82:30
14.
Vitula Jan
DDM Kuřim
83:39
15.
Staščík Kamil
Vrbno p/P
84:06
16.
Turczer Petr
KVS Šumperk
85:59
17.
Pavelek Michal
SVK - Pezinok
87:02
18.
Hašek Jakub
Směr Kroměříž
105:20
19.
Mikloš Josef
SKOB Ostrava
107:53
20.
BudIn Aleš
SKOB Ostrava
112:49
21.
Dubec Pavel
Zlaté Hory
117:40
DISK
Domanský Martin
Žabovřesky Brno
---
H21A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Lauerman Jan
OK Jihlava
81:18
2.
Hanák Pavel
Elektrárny Kadaň
83:21
3.
Dvořák Miroslav
Zbraslav
85:12
4.
Macek Martin
OK 99 Hr. Králové
85:51
5.
Hájek Ondřej
Tesla Brno
86:15
6.
Kraus Petr
Sportcentrum Jičín
86:19
7.
Jirásek Aleš
Loko Pardubice
86:26
8.
Pilgr Luděk
Loko Č. Třebová
86:55
9.
Pokorný Ondřej
Praga Praha
87:26
10.
Hynek Petr
Junior Prostějov
87:55
11.
Hadač Miroslav
NORD Opava
88:20
12.
Haas Karel
Loko Pardubice
88:23
13.
Kolařík Tomáš
Jiskra Nový Bor
88:41
14.
Habán Ivo
Tesla Brno
89:19
15.
Hubáček Josef
Luhačovice
89:29
16.
Princl Pavel
Ekonom Praha
89:56
17.
Kříž Libor
Loko Pardubice
90:01
18.
Zicha Jiří
Ekonom Praha
91:14
19.
Novotný Milan
OK 99 Hr. Králové
91:18
20.
Dittrich Pavel
VŠB TU Ostrava
91:28
21.
Jelínek Petr
Žabovřesky Brno
91:48
22.
Holas Tomáš
OK 99 Hr. Králové
91:57
23.
Netopil Libor
Žabovřesky Brno
92:17
24.
Rygl Jaroslav
Elektrárny Kadaň
92:27
25.
Kožina Petr
Praga Praha
92:31
26.
Václavek Tomáš
SKI - OB Šternberk
92:43
27.
Švalbe Petr
Železárny Prostějov
93:13
28.
Jakob Petr
SKI - OB Šternberk
93:23
29.
Skyva Petr
SKI - OB Šternberk
94:12
30.
Hejzlar Josef
OB Č. Budějovice
94:33
31.
Vodrážka Ondřej
Slavia VŠ Plzeň
94:52
32.
Procházka Jiří
Tesla Brno
95:16
33.
Kovalčík Tomáš
SK Jamnice
95:34
34.
Pilař Karel
Baník Sokolov
95:56
35.
Háp Pavel
OK 99 Hr. Králové
96:16
36.
Hlaváč Jiří
Tesla Brno
96:27
37.
Ptáček Jan
Tesla Brno
97:28
38.
Pompach Petr
OK 99 Hr. Králové
97:35
39.
Jedlička Marek
Slavia Hr. Králové
97:46
40.
Václavek Jiří
SKI - OB Šternberk
97:51
41.
Zavřel Michal
Loko Krnov
98:10
42.
Zajíc Josef
VŠB TU Ostrava
98:14
43.
Kamenický Radan
OS Nové Město n/M
99:21
44.
Rigó Marek
OB Odry
99:59
45.
Ryšavý Jiří
OB Ostrava
100:02
46.
Pěček Vítězslav
Směr Kroměříž
101:24
47.
Kiacz Bence
HUN - Hungaria Team
102:17
48.
Dostál Ondřej
Pizzerie Haná
102:38
49.
KrejčI Jan
Tesla Brno
103:03
49.
Ševčík Martin
Tesla Brno
103:03
51.
Krá Aleš
OB Chotěboř
103:33
52.
Drbal Jan
Praga Praha
104:24
53.
Strejček Petr
Tesla Brno
107:13
54.
Slavík Pavel
Start Náchod
110:18
55.
Ptáček Ondřej
Tesla Brno
111:08
56.
Černín Zbyněk
USK Praha
112:04
57.
Myslivec Jiří
VŠB TU Ostrava
120:04
58.
Kaplan Jan
Loko Pardubice
124:15
DISK
Vasarhelyi Tass
HUN - Hungaria Team
---
DISK
Mudrák Stanislav
Luhačovice
---
DISK
Baldrian Petr
Praga Praha
---
DISK
Jašek Petr
VŠB TU Ostrava
---
H21B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mlynárik Peter
SVK - Slavia ŽU Žilina
80:58
2.
Rada Pavel
Žabovřesky Brno
81:14
3.
Ptáček Pavel
Tesla Brno
82:59
4.
Skoupý Jan
SKI - OB Šternberk
83:35
5.
Palát Petr
Žabovřesky Brno
83:37
6.
Heczko Robert
Tesla Brno
83:41
7.
Barcik Peter
SVK - Kobra Bratislava
83:47
8.
Fedor Jozef
SVK - Pezinok
85:37
9.
Netuka Martin
Slavia Hr. Králové
85:55
10.
Ďurčo Peter
SVK - Topolčianky
85:56
11.
Hanák Petr
Žabovřesky Brno
86:43
12.
Matyšek Bronislav
Pizzerie Haná
87:22
13.
Šoltés Pavol
SVK - Čingov
87:39
14.
Soldán Vladimír
Železárny Prostějov
87:45
15.
Grepl Ladislav
Konice
88:30
16.
Holinka Martin
Železárny Prostějov
89:01
17.
Roháč Zdenko
SVK - TU Košice
89:10
18.
Schuster Martin
Baník Havířov
89:20
19.
Kroc Dalibor
Vizovice
89:50
20.
Bukovác Dušan
SVK - Farmaceut Bratislava
89:51
21.
Pudel Jaromír
SKI - OB Šternberk
89:56
22.
Vlach Oldřich
VŠB TU Ostrava
90:07
23.
Kunz Martin
Otrokovice
90:50
24.
Navrátil Marek
Kylešovice
91:49
25.
Furucz Dušan
SVK - Farmaceut Bratislava
92:45
26.
Novák Tom
OK Doksy
93:12
27.
Šmelík Ján
SVK - Rapid Bratislava
93:14
28.
Juračka Zdeněk
Baník Havířov
93:23
29.
Otruba Karel
Pizzerie Haná
93:46
29.
Mihalik Miroslav
SVK - Topolčianky
93:46
31.
Kulíšek Tomáš
Hobes H. Benešov
93:50
32.
Lebeda Dušan
Ekonom Praha
94:03
33.
Gross Michal
Žabovřesky Brno
94:31
34.
Berger Tomáš
SKOB Ostrava
94:40
35.
Humlíček Aleš
Radioklub Blansko
94:43
36.
Novota Mikuláš
SVK - TU Košice
94:49
37.
Bednarik Martin
SVK - Prírodovedec Bratislava
95:34
38.
Hrnčiar Dušan
SVK - Ekonóm B. Bystrica
95:51
39.
Uchytil Vlastimil
Junior Prostějov
95:52
40.
Veselý Martin
Start Blansko
95:53
41.
Grebeníček Aleš
Holešov
96:13
42.
Švadlena Pavel
KOB Choceň
96:19
43.
Mohyla Kamil
SKOB Ostrava
96:34
44.
Minařík Lubomír
Tesla Brno
96:43
45.
Dokoupil Martin
Tesla Brno
96:44
46.
Kovařík Martin
Jižní Svahy Zlín
97:40
47.
Skřivánek Marcel
Železárny Prostějov
98:45
48.
Sláma Peter
SVK - TU Košice
98:57
49.
Zrník Tomáš
MZLU Brno
99:33
50.
Procházka Josef
Konice
99:39
51.
KratochvIl Karel
Hobes H. Benešov
99:58
52.
Daněk Jiří
Slezan Opava
100:45
53.
Toužil Karel
Slavia Hr. Králové
101:42
54.
Hrouza Jan
Loko Krnov
101:56
55.
Vodička Luděk
Slavoj Bruntál
102:07
56.
Dittrich Petr
Slezan Opava
103:07
57.
Fiala Jan
Ostroj Opava
104:13
58.
Barč Martin
SVK - Čingov
104:24
59.
Bothár Ivan
SVK - Zvolen
104:30
60.
Macháček Lubomír
KOB Choceň
104:41
61.
Kunz Petr
Otrokovice
105:24
62.
Beleš Milan
SVK - Pezinok
105:40
63.
Urban Jan
Start Blansko
106:57
64.
Řeháček Petr
Slavoj Bruntál
107:36
65.
Lago Miroslav
SVK - Rapid Bratislava
107:50
66.
Rytíř Michal
Směr Kroměříž
108:20
67.
Procházka Antonín
Dobřichovice
108:44
68.
Vychodil Petr
Start Blansko
109:46
69.
Štětínský Pavel
SKOB Ostrava
112:27
70.
Hájek Martin
Kylešovice
112:35
71.
Oujeský Tomáš
Adamov
113:18
72.
Svěchota Milan
SKOB Ostrava
113:33
73.
Nešpor Jan
Třebíč
113:44
74.
Navrátil Rostislav
SVK - Rapid Bratislava
114:36
75.
Hrazdil Roman
Radslavice
114:55
76.
Hrzina Pavel
OK J. Hradec
115:44
77.
Hájek Marek
Kylešovice
120:02
78.
Sluka Miroslav
MZLU Brno
120:22
79.
Kazík Marian
SVK - ŠK Bratislislava
122:03
80.
Schenk Robert
SVK - Rapid Bratislava
122:10
81.
Latak Rudolf
HUN - Hungaria Team
129:09
82.
Gargula Ľubomír
SVK - Čingov
132:38
83.
Procházka Jiří
Adamov
139:48
84.
Orlický Martin
SVK - Rapid Bratislava
140:28
DISK
Růžička Lukáš
KVS Šumperk
---
DISK
Mudrák Pavel
Luhačovice
---
DISK
Válka Jan
Ostroj Opava
---
DISK
Mlejnek Pavel
SKI - OB Šternberk
---
H21C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mach Radovan
Tesla Brno
60:01
2.
Vávra Radek
Hořice
60:28
3.
Škoda František
Luhačovice
64:28
4.
Rytíř Jan
VŠB TU Ostrava
67:20
5.
Janeček Jiří
VŠB TU Ostrava
68:06
6.
Perknovský Martin
Směr Kroměříž
70:16
7.
Čevela Martin
Ekonom Praha
70:48
8.
Bernatík Aleš
Biocel Vratimov
72:43
9.
Tesař Jiří
VŠB TU Ostrava
77:41
10.
Borcín Peter
SVK - Topolčianky
78:03
11.
Linhart Aleš
Luhačovice
78:32
12.
Urbanec Vít
SKOB Zlín
79:11
13.
Trunkát Daniel
MZLU Brno
92:13
14.
Ondrejička Erik
SVK - Rapid Bratislava
82:44
15.
Hrašna Vladimír
SVK - Pezinok
85:52
16.
Furucz Ján
SVK - Farmaceut Bratislava
91:00
17.
Sixta Martin
SKOB Ostrava
98:06
18.
Lanátor Tibor
SVK - Rapid Bratislava
102:31
DISK
Kozák Pavel
Aris Zlín
---
DISK
Englman Marian
SVK - Farmaceut Bratislava
---
DISK
Richter Dušan
SVK - Topolčianky
---
H35B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Prill Laszló
HUN - Hungaria Team
71:33
2.
Fajkus Tomáš
Železárny Prostějov
74:20
3.
Slezák Libor
Luhačovice
74:55
4.
Křeček Miroslav
Železárny Prostějov
75:42
5.
Hubáček Jaroslav
Luhačovice
77:42
6.
Šumbera Jiří
Luhačovice
79:53
7.
Smejkal Pavel
Tesla Brno
84:00
8.
Mareček Jiří
Žabovřesky Brno
89:13
9.
Chmelař Miroslav
Železárny Prostějov
89:28
10.
Vystavěl Dušan
Železárny Prostějov
90:42
11.
Kuna Daniel
SVK - Kobra Bratislava
91:58
12.
Plášek Martin
Luhačovice
93:44
13.
Kadaňka Jiří
DDM Valašské Meziřičí
96:35
14.
Panovec Vladan
Otrokovice
97:15
15.
Otrusina Milan
PEV Zlín
98:35
16.
Mazúr Milan
SVK - Rapid Bratislava
100:36
17.
Kotouč Zdeněk
SKI - OB Šternberk
113:49
18.
Peřinka Jan
Slezan Opava
115:58
19.
Paulo Miloš
SVK - Pezinok
128:32
20.
Kuba Pavel
Univerzita Olomouc
145:48
DISK
Perůtka Karel
Luhačovice
---
DISK
Hetmer Leoš
Luhačovice
---
DISK
Bořil Petr
OS Nové Město n/M
---
H40B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zdráhal Robert
SKI - OB Šternberk
57:09
2.
Mižúr Ján
SVK - Farmaceut Bratislava
59:24
3.
Strachota Jaroslav
Severka Šumperk
64:29
4.
Hrouza Tomáš
Loko Krnov
68:54
5.
Uhmann Petr
Tesla Brno
70:54
6.
Věžník Antonín
Adamov
71:36
7.
Kolařík Zdeněk
Adamov
72:22
8.
Keranyi Denes
HUN - Hungaria Team
75:18
9.
Dosoudil Miroslav
OK Olomouc
79:12
10.
Černohorský Jaroslav
Čelechovice
79:37
11.
Šilhavý Miroslav
Loko Plzeň
79:42
12.
Rachlý Miloš
Ostroj Opava
80:36
13.
Poklop Lubomír
OK Olomouc
81:03
14.
Ďurín Ján
SVK - Cart Print Nitra
81:25
15.
Petrinec Milan
SVK - Rapid Bratislava
83:13
16.
Maliňák Josef
Orientklub Vsetín
83:37
17.
Najbrt Pavel
Vizovice
85:23
18.
Kalenda Jiří
Vizovice
86:55
19.
Sirný Jaroslav
Ostroj Opava
90:55
20.
Šlachta Dušan
DDM Valašské Meziřičí
95:18
21.
Jelínek Roman
Adamov
97:57
22.
Formanko Dušan
SVK - Rapid Bratislava
98:06
23.
Najbrt Tomáš
DDM Valašské Meziřičí
98:14
24.
Poláček Pavol
SVK - Pezinok
108:33
25.
Albert František
Slavoj Bruntál
109:20
26.
Jahn Pavel
Ostroj Opava
109:58
H45B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dokoupil Jaroslav
MZLU Brno
66:07
2.
Sklenář Antonín
SKI - OB Šternberk
66:12
3.
Máj Štefan
SVK - Kobra Bratislava
67:28
4.
Sýkora Jiří
NORD Opava
71:30
5.
Peška Antonín
Holešov
71:38
6.
Navrátil Antonín
Univerzita Olomouc
74:00
7.
Zabloudil Pavel
Tesla Brno
75:33
8.
Rauch Stanislav
Tesla Brno
76:05
9.
Dědek Jaroslav
Zbrojovka Vsetín
76:27
10.
Sponar Jan
Tesla Brno
76:43
11.
Ptáček Ladislav
Tesla Brno
78:57
12.
Pěček Vítězslav
Směr Kroměříž
80:47
13.
Volf Oldřich
Loko Plzeň
84:58
14.
Rybička Jan
Loko Č. Třebová
85:31
15.
Jadviščok Ladislav
Univerzita Olomouc
87:43
16.
Jurčák Ladislav
Slezan Opava
89:25
17.
Vávra Viktor
SVK - Rapid Bratislava
91:52
18.
Pilgr Bohuslav
Loko Č. Třebová
93:36
19.
Rokosz Bohumil
SKOB Ostrava
94:36
20.
Mikluš Viktor
SVK - Farmaceut Bratislava
109:26
21.
Ševčík Břetislav
Ostroj Opava
109:31
22.
Chromčák František
Jižní Svahy Zlín
110:29
DISK
Rafaj Lubomír
Orientklub Vsetín
---
H50B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Gurka Jiří
AUT - HSV Stayer
49:22
2.
Komárek Jaromír
KVS Šumperk
49:45
3.
Pospíšil Jaromír
SKP Žďár n/S
51:48
4.
Chmelík Aleš
MZLU Brno
53:54
5.
Vlach Oldřich
VŠB TU Ostrava
53:56
6.
Skoupý Kamil
SKI - OB Šternberk
55:42
7.
Sikora Miroslav
Banik Ostrava OKD
60:11
8.
Tomeček Lubomír
Vrbno p/P
64:22
9.
Novotný Stanislav
Ostroj Opava
65:15
10.
Klech Josef
Hobes H. Benešov
65:54
11.
Dospíšil Jaroslav
Slavoj Bruntál
66:16
12.
Dufek Jan
Tesla Brno
74:03
13.
Kunz Antonín
Otrokovice
77:11
14.
Baran Dezider
SVK - Farmaceut Bratislava
82:07
15.
Sláma Peter
SVK - Rapid Bratislava
83:01
16.
Hajdu István
HUN - Hungaria Team
152:39
DISK
Huňka Jiří
Radslavice
---
DISK
Dolůežal Libor
Banik Ostrava OKD
---
H55B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novotný Jindřich
PEV Zlín
56:44
2.
Starý Břetislav
Banik Ostrava OKD
58:29
3.
Hybal Ladislav
SVK - Kobra Bratislava
62:12
4.
Vyškovský Ivan
Zbrojovka Vsetín
65:22
5.
Běčák Arnošt
SKOB Ostrava
68:09
6.
Sedlář Vladimír
NORD Opava
71:32
7.
Nosek Jiří
Ostroj Opava
72:56
8.
Koudelka Jiří
Loko Pardubice
82:37
9.
Urbanec Antonín
Aris Zlín
89:02
10.
Lučan Vladimír
Aris Zlín
117:43
H60B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kusák Stanislav
PEV Zlín
69:38
2.
Fajgl Jaromír
Radslavice
91:43
H65B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jurman Karel
Severka Šumperk
66:05
2.
Koloczek Albín
SKOB Ostrava
71:21
3.
Sita František
Severka Šumperk
78:06
4.
Uhmann Hubert
Severka Šumperk
89:26
5.
Dvorský Boris
Směr Kroměříž
91:21
H70B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hančík Antonín
PEV Zlín
66:20
HE
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jedlička Michal
Dukla Liberec
87:19
2.
Lučan Vladimír
USK Praha
88:23
3.
Přinda Lukáš
Slavie TU Liberec
90:20
4.
Pollák Jozef
SVK - TU Košice
90:48
5.
Ticháček Radek
Sportcentrum Jičín
91:35
6.
Pleticha Richard
Elektrárny Kadaň
91:49
7.
Hepner David
Slavia Hr. Králové
91:53
8.
Ropek Rudolf
Dukla Liberec
92:05
9.
Zakouřil Tomáš
USK Praha
92:25
10.
DávidIk Marian
SVK - Kobra Bratislava
92:50
11.
Libant František
SVK - Kobra Bratislava
93:59
12.
Horáček Michal
Slavie TU Liberec
94:00
13.
Tománek Daniel
Dukla Liberec
94:37
14.
Štěpánek Martin
Tesla Brno
94:58
15.
Wallner Jozef
SKOB Zlín
95:48
16.
Matějů Michal
SK Praha
95:55
17.
Klech Richard
Hobes H. Benešov
96:29
18.
Zřídkaveselý Libor
Dukla Liberec
96:43
19.
Matějů Lubomír
USK Praha
97:04
20.
Hanslián David
Luhačovice
97:25
21.
Vítek Petr
Spartak Rychnov n/Kn
98:42
22.
Chupek Jozef
SVK - Slavia ŽU Žilina
98:48
23.
Košárek Pavel
Dukla Liberec
98:53
24.
Hammer Juraj
SVK - TU Košice
99:08
25.
Bukovác Maroš
SVK - Farmaceut Bratislava
99:22
26.
Janovský Tomáš
Praga Praha
100:02
27.
Horyna Roman
Ekonom Praha
100:22
28.
Kondrát Martin
OK 24 Praha
101:02
29.
Patráš Andrej
SVK - Ekonóm B. Bystrica
102:00
30.
Vandlíček Peter
SVK - Slavia ŽU Žilina
102:21
31.
Šrůta Milan
Jiskra Nový Bor
103:17
32.
Bořánek Petr
USK Praha
103:49
33.
Seidl Miroslav
Ekonom Praha
103:50
34.
Tesař Pavel
Praga Praha
103:51
35.
Miček Robert
SVK - TU Košice
103:52
36.
Boudný Jan
OK Jihlava
103:53
37.
Filip Libor
Spartak Rychnov n/Kn
104:33
38.
Šabo Mikuláš
SVK - Rapid Bratislava
104:52
39.
Kotecký Ondřej
Praga Praha
105:49
40.
Máj Andrej
SVK - Kobra Bratislava
106:07
41.
Vácha Tomáš
Jiskra Nový Bor
110:05
42.
Venhoda Milan
OK Jihlava
110:26
43.
Šurgan Šefan
SVK - Kobra Bratislava
111:32
44.
Glončák Peter
SVK - Farmaceut Bratislava
115:15
45.
Fraňo Peter
SVK - Pezinok
117:40
46.
Paclík Jiří
Slavia Hr. Králové
122:08
DISK
Spišiak Marián
SVK - Pezinok
---
DISK
Besta Michal
VŠB TU Ostrava
---
DISK
Sadílek Martin
VŠB TU Ostrava
---
DISK
Ondráček Radim
Tesla Brno
---
T3
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Matějů Ivan
Slovan Praha
35:48
2.
Ptáčková Nikol
Tesla Brno
35:54
3.
Řeháček Jakub
Slavoj Bruntál
38:49
4.
Šilhavý Jakub
Loko Plzeň
39:35
5.
Komárek Pavel
KVS Šumperk
45:06
6.
Dosoudilová Romana
MZLU Brno
48:06
7.
Šlachta Martin
DDM Valašské Meziřičí
49:06
8.
Machová Hana
TL Brno
49:06
9.
Paulová Iveta
SVK - Pezinok
53:51
10.
Janochová Iva
Vizovice
59:29
11.
Dohnalová Věra
Vizovice
58:08
12.
Basovníková Soňa
neregistrovaní
58:08
13.
Bendžáková Dobromila
neregistrovaní
61:59
14.
Zrníková Andrea
MZLU Brno
62:55
15.
Schuster Marek
Baník Havířov
170:18
DISK
Urbancová Leona
SKOB Zlín
---
DISK
Podhorníková Dana
Tesla Brno
---
T5
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Beránek Petr
Jiskra Nový Bor
43:17
2.
Šponar Josef
Žamberk
62:26
3.
Mikšíková Kateřina
Ptení
63:34
4.
Henek Milan
Radioklub Blansko
64:49
5.
Dočkalová Jiřina
Týniště n/O
65:27
6.
Vaňková Jana
Zbraslav
67:05
7.
Hladký Petr
MZLU Brno
67:41
8.
Bubíková Alena
Směr Kroměříž
67:42
9.
Foltin Karel
Ptení
68:24
10.
Pelz Lubomír
SKP Žďár n/S
66:34
11.
Zapletal Jaroslav
Ptení
75:54
12.
Oščádalová Kateřina
Ptení
83:45
13.
Kozumplík Aleš
MZLU Brno
103:37
DISK
Chodura Jan
Biocel Vratimov
---
DISK
Bednář Petr
Adamov
---
DISK
Hermann Tomáš
MZLU Brno
---
T8
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jalový Jaroslav
Radioklub Blansko
84:04
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz