Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Pohár města Zlína 1996
Kód závodu
96PMZ1246
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Pohár města Zlína 1996
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
30.06.1996
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
TZL - SKOB Zlín
Kategorie
D10C
D12B
D14B
D16A
D16B
D18A
D18B
D20A
D20B
D21A
D21B
D35B
D40B
D45B
D50B
DE
H10C
H12B
H14B
H16A
H16B
H18A
H18B
H20A
H20B
H21A
H21B
H35B
H40B
H45B
H50B
H55B
H60B
H65B
HE
T3
T5
T8
D10C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vlažná Lucie
Luhačovice
23:29
2.
Najbrtová Veronika
DDM Val. Meziříčí
33:03
D12B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Perůtková Zuzana
Luhačovice
22:25
2.
Višňová Michaela
Slavoj Bruntál
23:19
3.
Pešková Kateřina
Holešov
24:04
4.
Dosoudilová Šárka
SKI - OB Šternberk
26:34
5.
Cigšová Petra
SKOB Zlín
27:04
6.
Hrouzová Pavlína
Loko Krnov
27:04
7.
Plesková Tereza
Konice
27:42
8.
Mahdalová Zuzana
Tatran Uh. Brod
28:07
9.
Ulahelová Jana
Loko Krnov
28:15
10.
Hubáčková Petra
Luhačovice
30:46
11.
Šrámková Vendula
KVS Šumperk
32:47
12.
Dokoupilová Radka
MZLU Brno
39:31
13.
Večeřová Veronika
SKOB Zlín
40:37
14.
Chromčáková Alena
Jižní Ssahy Zlín
59:27
15.
Hermannová Katka
MZLU Brno
87:16
DISK
Tesařová Marie
Severka Šumperk
---
D14B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kubánková Vlaďka
Hobes H. Benešov
26:06
2.
Smičková Eva
Konice
26:51
3.
Vargová Pavlína
Baník Ostrava OKD
28:10
4.
Skácelová Zuzana
Konice
30:31
5.
Strohalmová Klára
KAHO Krnov
30:47
6.
Kolaříková Zuzana
Slavoj Bruntál
30:55
7.
Ticháčková Olga
SC Aris Jičín
31:31
8.
Kozielková Jana
TŽ Třinec
32:02
9.
Veselková Monika
KAHO Krnov
32:25
10.
Bednaříková Štěpánka
Vrbno p.P.
32:27
11.
Chalupníková Eva
Zhoř
32:53
12.
Zimová Barbora
MZLU Brno
34:32
13.
Tesařová Jana
Severka Šumperk
34:43
14.
Hudeczková Zdena
KAHO Krnov
35:46
15.
Krumpholcová Míchaela
Hobes H. Benešov
36:31
16.
Huczalová Darina
TŽ Třinec
36:53
17.
Bendová Klára
Hobes H. Benešov
38:03
18.
Bakovská Jitka
Chemopetrol Litvínov
38:16
19.
Navrkalová Petra
Start Blansko
38:50
20.
Kotačková Lenka
Železárny Prostějov
39:07
21.
Hájková Lenka
Ostroj Opava
39:45
22.
Hubáčková Lenka
Junior Prostějov
43:05
23.
Spitzerová Petra
Orientklub Vsetín
43:58
24.
Sankotová Barbora
Orientklub Vsetín
44:28
25.
Rychlá Lenka
Ostroj Opava
45:41
26.
Křístková Veronika
Junior Prostějov
47:54
27.
Opletalová Vendula
Konice
49:57
28.
Kolářová Gabriela
Vrbno p.P.
52:51
29.
Maliňáková Dana
Orientklub Vsetín
54:24
D16A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Klechová Vendula
OK Jilemnice
34:18
2.
Jahnová Anežka
Ostroj Opava
36:19
3.
Klimplová Zuzana
Loko Pardubice
36:25
4.
Waldová Lucie
Kotářka Praha
37:12
5.
Stehnová Zuzana
Kotářka Praha
37:20
6.
Javůrková Dana
Vrbno p.P.
37:34
7.
Vaculíková Blanka
SKOB Zlín
38:21
8.
Habánová Zuzana
Tesla Brno
38:42
9.
Melounková Lucie
SKP Hr. Králové
38:53
10.
Kulhavá Michaela
TJ Turnov
38:58
11.
Cigošová Hana
SKOB Zlín
39:55
12.
Rybářová Lenka
SKP Hr. Králové
39:58
13.
Fejlková Martina
Slavia Hr.Králové
40:01
14.
Paulčková Renata
OK Jihlava
40:10
15.
Volfová Martina
SC Aris Jičín
40:21
16.
Miklušová Jana
SVK - Farmaceut Bratislava
40:22
17.
Blechová Lenka
OK Jihlava
41:17
18.
Silná Aneta
SKP Hr. Králové
41:34
19.
Běhounová Kateřina
SKP Hr. Králové
42:18
20.
Tomanová Šárka
OK 24 Praha
42:35
21.
Lomáková Iveta
Tretra Praha
42:39
22.
Šolínová Lucie
SKP Hr. Králové
42:41
23.
Šturmová Martina
Jiskra Nový Bor
43:16
24.
Dattelová Iva
OK Jilemnice
44:03
25.
Lacigová Michaela
Praga Praha
44:41
26.
Mikulová Petra
Rovensko p/T
45:30
26.
Podaná Zuzana
TJ Turnov
45:30
28.
Topinková Monika
OK 24 Praha
45:45
29.
Jedličková Radka
Chemopetrol Litvínov
46:54
D16B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pospíšilová Radmila
Vrbno p.P.
36:37
2.
Staščíková Radka
Vrbno p.P.
37:17
3.
Kolářová Pavla
Vrbno p/P
37:27
4.
Kodysová Hana
Růžená
37:43
5.
Hasalová Irena
Junior Prostějov
38:39
6.
Wacková Olga
OK Jihlava
39:05
7.
Schejbalová Karina
Zlaté Hory
39:11
8.
Matějová Kateřina
SKOB Ostrava
40:22
9.
Volná Radka
SKOB Ostrava
40:35
10.
Blažková Hana
Slavoj Bruntál
40:52
11.
Adamovská Milena
Baník Ostrava OKD
42:26
12.
Procházková Hana
Konice
43:26
13.
Krmášková Zuzana
SK Jamnice
43:31
14.
Nováková Lucie
Slezan Opava
43:37
15.
Šumberová Klára
Luhačovice
44:45
16.
Szabová Libuše
Hobes H. Benešov
45:23
17.
Střítezská Ivana
Žabovřesky Brno
46:11
18.
Podolínská Jana
Baník Ostrava OKD
49:07
19.
Kodysová Eva
Růžená
51:02
20.
Maliňáková Katka
Orientklub Vsetín
51:04
21.
Tkadlečková Hana
Ostroj Opava
54:39
22.
Staňková Veronika
Start Blansko
55:52
23.
Janků Tereza
Vrbno p.P.
57:57
DISK
Cigošová Eva
Tesla Brno
---
D18A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Macúchová Zuzana
Kotářka Praha
40:21
2.
Stará Zdenka
Baník Ostrava OKD
40:26
3.
Skoumalová Michaela
Konice
40:46
4.
Chudíková Barbora
OK Jilemnice
41:09
5.
Štěrbová Marta
Loko Pardubice
41:52
6.
Horová Lenka
Praga Praha
43:34
7.
Klapková Zuzana
SKP Hr. Králové
45:05
8.
Hojná Silva
Kotářka Praha
45:20
9.
Schindlerová Martina
Ostroj Opava
45:29
10.
Kašková Kateřina
OK Chrastava
46:30
11.
Komínková Věra
Železárny Prostějov
47:03
12.
Mahdalová Michaela
Luhačovice
47:16
13.
Bednářová Dana
Univerzita Olomouc
47:27
14.
Savičová Gabriela
SC Aris Jičín
47:45
15.
Pakostová Eva
Slavia Hr.Králové
47:46
16.
Kupcová Veronika
Horizont Šumperk
48:40
17.
Blechová Jana
OK Jihlava
49:28
18.
Kalibánová Gabriela
OK Jilemnice
49:40
19.
Vlčovská Eva
Loko Pardubice
49:53
20.
Pokorná Jindříška
Tretra Praha
49:54
21.
Waldová Barbora
Kotářka Praha
50:12
22.
Víchová Klára
SKP Hr. Králové
50:24
23.
Budínová Radka
Baník Ostrava OKD
50:45
24.
Hepnerová Martina
Slavia Hr.Králové
51:05
25.
Hoffmannová Johana
OK 24 Praha
51:06
26.
Brožková Zuzana
Loko Pardubice
51:16
27.
Lásková Jana
Slavia Hr.Králové
51:41
28.
Hrdinová Marie
Baník Ostrava OKD
51:54
29.
Cigošová Kateřina
Tesla Brno
52:43
30.
Kabelová Radka
Tesla Brno
54:41
31.
Říhová Gabriela
KAHO Krnov
55:11
32.
Švihovská Kateřina
Jiskra Nový Bor
55:34
33.
Marhoulová Zuzana
Luhačovice
56:46
34.
Mašínová Eva
SC Aris Jičín
59:43
35.
Merhulíková Lenka
Jiskra Nový Bor
72:54
D18B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zimová Markéta
Spartak 1.Brno
43:15
2.
Švandová Pavlína
Žabovřesky Brno
48:03
3.
Balíková Martina
OK Jihlava
49:19
4.
Bláhová Petra
Žabovřesky Brno
51:41
5.
Kopřivová Irena
Luhačovice
54:03
6.
Krmášková Eva
SK Jamnice
54:50
7.
Kadlecová Eva
Loko Ingstav Brno
56:14
8.
Gandelová Alice
Tesla Brno
57:13
9.
Skřičková Anna
Tesla Brno
58:08
10.
Řezníková Vanda
Ostroj Opava
61:27
11.
Pospíšilová Vlaďka
Hobes H. Benešov
63:56
12.
Chromčáková Jitka
JIžní svahy Zlín
77:59
D20A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hlinková Petra
Kotářka Praha
48:52
2.
Kunčická Dagmar
VŠB TU Ostrava
50:34
3.
Pavlíková Lenka
SKP Hr. Králové
50:44
4.
Čepelková Erika
Loko Pardubice
50:57
5.
Kvapilová Věra
TJ Turnov
52:02
6.
Patočková Marie
USK Praha
52:51
7.
Havrdová Renata
SC Aris Jičín
53:12
8.
Paseková Vlaďka
Spartak Vrchlabí
55:43
9.
Novotná Kateřina
SKP Hr. Králové
57:26
10.
Městková Kateřina
USK Praha
58:16
11.
Novotná Martina
OK Doksy
58:52
12.
Chmelíková Jana
Loko Pardubice
58:53
13.
Heczková Kateřina
Beta Třinec
60:12
14.
Kupcová Kristina
Horizont Šumperk
60:19
15.
Hlubučková Dominika
OK Chrastava
61:39
16.
Ohnoutková Irena
USK Praha
64:17
17.
Tomečková Alena
OK Jilemnice
65:24
18.
Pěčková Andrea
VŠB TU Ostrava
68:06
D20B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hauerlandová Jitka
Luhačovice
51:31
2.
Sonnková Markéta
SK Jamnice
53:56
3.
Stadlerová Linda
OK Olomouc
58:05
4.
Kokošková Iva
Slezan Opava
58:18
5.
Sikorová Miroslava
MZLU Brno
60:10
6.
Topalidisová Olga
VŠB TU Ostrava
60:25
7.
Kolmašová Jitka
Univerzita Olomouc
61:47
8.
Cejpková Kateřina
Žabovřesky Brno
62:30
9.
Kučová Martina
Luhačovice
64:48
10.
Lemonová Vlasta
Start Blansko
68:40
11.
Krpalová Radka
Luhačovice
70:28
12.
Smolíková Kateřina
Severka Šumperk
72:29
13.
Janošíková Lenka
Univerzita Olomouc
72:30
14.
Minaříková Petra
Baník Ostrava OKD
73:54
15.
Krajčová Ivana
Aris Zlín
80:03
16.
Žáčková Iva
Průkopník Brno
84:17
17.
Chromčáková Zuzana
JIžní svahy Zlín
87:03
DISK
Kolářová Lenka
Luhačovice
---
D21A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kuncová Jana
Spartak Rychnov n/Kn
60:39
2.
Hubáčková Dagmar
Luhačovice
62:19
3.
Marvanová Pavla
MZLU Brno
63:14
4.
Smutná Jana
Vamberk
63:21
5.
Henychová Zuzana
OK 24 Praha
65:22
6.
Lejsková Pavlína
USK Praha
65:23
7.
Hlinková Veronika
OK 24 Praha
65:41
8.
Pařízková Věra
Tatran Jablonec n/N
66:19
9.
Vejvodová Mirka
Libín Praha
66:31
10.
Mikulecká Nataša
Spartak Rychnov n/Kn
66:41
11.
Reidingerová Ivana
Ekonom Praha
67:25
12.
Samková Renata
SKP Hr. Králové
67:56
13.
Matoušová Helena
SC Aris Jičín
69:12
14.
Dohnalová Marie
SF Praha
69:15
15.
Zuzánková Růžena
Tatran Jablonec n/N
69:29
16.
Bochenková Jana
Ekonom Praha
70:03
17.
Vyškovská Radka
Zbrojovka Vsetín
70:23
18.
Galíková Jana
Tesla Brno
70:37
19.
Picková Ivana
Tatran Jablonec n/N
71:02
20.
Lacigová Ivana
USK Praha
71:10
21.
Rosecká Alena
SKP Žďár n/S
71:34
22.
Novotná Markéta
USK Praha
71:41
23.
Horová Magda
USK Praha
72:20
24.
Sedláčková Pavla
VŠB TU Ostrava
73:10
25.
Součková Jana
USK Praha
74:43
26.
Jedličková Jana
Slavia VŠ Plzeň
76:07
27.
Vítová Blanka
Baník Sokolov
76:54
28.
Střítežská Šárka
Žabovřesky Brno
77:21
29.
Baranová Mária
SVK - Farmaceut Bratislava
77:30
30.
Ryšavá Kateřina
OK 24 Praha
78:06
31.
Folprechtová Jarmila
TJ Turnov
79:56
32.
Pechová Jana
Slavia Hr.Králové
85:26
D21B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Neumannová Kamila
SKI - OB Šternberk
56:35
2.
Kociánová Eva
Ostroj Opava
56:49
3.
Wdowková Věra
MZLU Brno
57:15
4.
Gandelová Kateřina
MZLU Brno
58:44
5.
Kašparová Šárka
VŠB TU Ostrava
58:45
6.
Ferdusová Eva
Luhačovice
59:42
7.
Eklová Ilona
Loko Ingstav Brno
59:58
8.
Horčičková Eva
Univerzita Olomouc
60:21
9.
Holinková Milada
KAHO Krnov
60:29
10.
Švejcarová Daniela
Žabovřesky Brno
61:14
11.
Janásová Jitka
Směr Kroměříž
61:55
12.
Navrátilová Kateřina
Žabovřesky Brno
62:26
13.
Jemelíková Lada
MZLU Brno
62:52
14.
Vavrysová Lenka
Luhačovice
63:49
15.
Výtisková Jana
VŠB TU Ostrava
64:03
16.
Tesařová Bohumila
VŠB TU Ostrava
64:48
17.
Králová Zdenka
Staré Město p/Sn
65:07
18.
Gebaurová Daniela
SK Jamnice
66:17
19.
Háková Iveta
VŠB TU Ostrava
66:32
20.
Goldová Jaroslava
Optimit Odry
66:37
21.
Knyplová Eva
VŠB TU Ostrava
66:38
22.
Fišerová Darina
Loko Ingstav Brno
67:21
23.
Zbořilová Jaroslava
MZLU Brno
67:32
24.
Pavlíčková Milena
Vizovice
68:3
25.
Osladilová Martina
VŠB TU Ostrava
70:07
26.
Pišová Hana
Luhačovice
70:32
27.
Pellantová Martina
Tesla Brno
70:53
28.
Spratková Iva
Biocel Vratimov
71:10
29.
Kroupová Vendula
Silicon Graphic Brno
71:12
30.
Vrátníková Ivana
MZLU Brno
71:15
31.
Věžníková Bronislava
Adamov
72:36
32.
Sedlářová Vladimíra
Radslavice
73:50
33.
Brlicová Jana
Tesla Brno
76:05
34.
Kovářová Iva
Tesla Brno
76:20
35.
Hloušková Monika
VŠB TU Ostrava
79:00
36.
Křečková Petra
Železárny Prostějov
81:06
37.
Mižůrová Jana
SVK - Farmaceut Bratislava
82:55
38.
Pavlitová Marcela
SKI - OB Šternberk
97:17
39.
Petříková Romana
JIžní svahy Zlín
99:04
40.
Dvořáková Renata
VŠB TU Ostrava
102:20
41.
Slezáková Jitka
Luhačovice
133:10
42.
Lučanová Michaela
Univerzita Olomouc
135:54
DISK
Kotounová Eva
VŠB TU Ostrava
---
D35B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Skácelová Naďa
Konice
52:26
2.
Hauerlandová Jitka
Luhačovice
53:04
3.
Smičková Eva
Konice
58:00
4.
Komárková Olga
KVS Šumperk
58:24
5.
Cigošová Anna
Tesla Brno
58:25
6.
Kalendová Blanka
Vizovice
59:39
7.
Šrámková Jitka
KVS Šumperk
67:46
8.
Poláčková Darina
SVK - Pezinok
92:32
9.
Nečasová Eva
SKOB Zlín
98:28
10.
Strachotová Eva
Severka Šumperk
116:30
11.
Najbrtová Eva
Vizovice
120:26
D40B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Stará Pavla
Baník Ostrava OKD
39:55
2.
Ticháčková Dana
SC Aris Jičín
40:47
3.
Štáblová Jitka
Severka Šumperk
42:58
4.
Jahnová Helena
Ostroj Opava
47:24
5.
Slámová Hana
Tesla Brno
53:11
6.
Tesařová Helena
Severka Šumperk
53:30
7.
Ondrůjová Anna
Chemopetrol Litvínov
54:54
8.
Krajčová Hana
Aris Zlín
57:17
D45B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Gavendová Anna
TŽ Třinec
39:01
2.
Suchánková Libuše
Slezan Opava
39:15
3.
Kupcová Věroslava
Horizont Šumperk
41:22
4.
Urbancová Marcela
Aris Zlín
41:32
5.
Ohnoutková Ludmila
Železárny Prostějov
44:49
6.
Novotná Ludmila
Ostroj Opava
46:53
7.
Hanslianová Petra
DDM Val. Meziříčí
47:35
8.
Lučanová Marie
Aris Zlín
58:07
9.
Rydlová Marie
VŠB TU Ostrava
59:41
10.
Rokoszová Jaroslava
Baník Ostrava OKD
63:12
D50B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hohausová Eva
SKOB Zlín
68:00
DE
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Cieslarová Jana
PF Ostrava
68:32
2.
Libverdová Iveta
TŽ Třinec
69:20
3.
Jirsová Olga
Jiskra Nový Bor
69:51
4.
Knapová Iva
Loko Pardubice
72:21
5.
Honzová Mária
PF Ostrava
72:55
6.
Ryglová Hana
Silicon Graphic Brno
73:25
7.
Lejsková Hana
OK 24 Praha
73:36
8.
Mikšová Kateřina
Praga Praha
74:00
9.
Čechová Lenka
Silicon Graphic Brno
74:12
10.
Utínková Věra
Jiskra Nový Bor
76:22
11.
Bártová Eva
Spartak Rychnov n/Kn
76:35
12.
Klapalová Marcela
Spartak Rychnov n/Kn
76:39
13.
Holínková Hana
Silicon Graphic Brno
76:59
14.
Bořánková Kristýna
USK Praha
77:04
15.
Juřeníková Eva
SKOB Ostrava
77:55
16.
Pracná Kateřina
Silicon Graphic Brno
78:00
17.
Svobodová Magda
USK Praha
78:19
18.
Horáčková Martina
USK Praha
78:21
19.
Orálková Gabriela
SKOB Ostrava
78:36
20.
Libantová Kateřina
Železárny Prostějov
79:15
21.
Musilová Dagmar
SKOB Zlín
81:07
22.
Dvorská Marie
USK Praha
82:37
23.
Kuchařová Ada
Tesla Brno
83:18
24.
Brandejsová Ivana
Ekonom Praha
83:54
25.
Šulcová Kateřina
OK 24 Praha
84:04
26.
Košková Sylvie
USK Praha
85:21
27.
Lásková Martina
Slávia Hr. Králové
87:47
DISK
Slováková Marie
Luhačovice
---
DISK
Navrátilová Iva
SKP Hr. Králové
---
DISK
Valášková Šárka
USK Praha
---
H10C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Strachota Petr
Severka Šumperk
21:27
2.
Král Vojtěch
Staré Město p/Sn
22:18
3.
Hradil Jiří
SKOB Zlín
23:13
4.
Perůtka Jan
Luhačovice
26:00
5.
Matas Ondřej
DDM Val. Meziříčí
37:45
6.
Nečas Tomáš
SKOB Zlín
68:45
DISK
Brza Tomáš
SVK - Pezinok
---
H12B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Stacke Václav
SKOB Zlín
23:01
2.
Marcaník Jan
SKOB Zlín
23:51
3.
Rychlý Pavel
Ostroj Opava
24:55
4.
Jahn Petr
Ostroj Opava
25:26
5.
Láznička Martin
SKOB Zlín
25:35
6.
Nykodým Jakub
KAHO Krnov
25:57
7.
Jirka Michal
Zlaté Hory
25:59
8.
Rajnošek Zdeněk
Zhoř
26:31
9.
Hála Antonín
Luhačovice
26:52
10.
Střídecký Jakub
Junior Prostějov
26:57
11.
Bednář Michal
Adamov
27:38
12.
Polášek Jan
SKOB Zlín
28:40
13.
Háj Jakub
SKOB Zlín
29:05
14.
Bravenec Lukáš
Vizovice
29:13
15.
Střídecký Jakub
Univerzita Olomouc
29:47
16.
Eischmann Jiří
Luhačovice
29:59
17.
Zedníček Václav
Baník Havířov
30:10
18.
Hubáček Petr
Junior Prostějov
30:17
19.
Dlabaja Štěpán
Holešov
31:23
20.
Morávek Vít
KVS Šumperk
31:29
21.
Branný Adam
Beta Třinec
31:59
22.
Poláček Lukáš
SVK - Pezinok
32:18
23.
Kalenda Jan
Vizovice
33:00
24.
Henek Michal
Radioklub Blansko
33:55
25.
Dědek Jakub
Zbrojovka Vsetín
36:21
26.
Paloncý Pavel
KVS Šumperk
38:52
27.
Štrajt Přemysl
Univerzita Olomouc
39:27
28.
Poláček Pavol
SVK - Pezinok
41:39
29.
Slezák Martin
Luhačovice
42:14
30.
Matas Jakub
DDM Val. Meziříčí
50:03
H14B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šumbera Jakub
Luhačovice
35:05
2.
Kopec Tomáš
Loko Krnov
38:57
3.
Šigut Martin
KAHO Krnov
39:20
4.
Trčka Jan
Luhačovice
40:09
5.
Brabec Jaroslav
BCVČ Brno - Lesná
40:12
6.
Kozák Osvald
OB Odry
40:35
7.
Dlabaja Tomáš
Holešov
41:21
8.
Liščinský Zdeněk
Tesla Brno
41:25
9.
Klapka Radim
Junior Prostějov
42:20
10.
Medlík Jan
Severka Šumperk
42:31
11.
Palička Svatopluk
Hobes H. Benešov
43:30
12.
Perknovský Radim
Junior Prostějov
43:50
13.
Jalový Milan
Radioklub Blansko
44:42
14.
Hubáček Ondřej
Junior Prostějov
44:59
15.
Komárek Ondřej
Severka Šumperk
45:32
16.
Krejčík Jiří
SKOB Zlín
46:16
17.
Čížek Martin
Vrbno p.P.
46:18
18.
Bednář Petr
Adamov
46:24
19.
Šatánek Martin
Biocel Vratimov
46:50
20.
Beran Jiří
SKOB Zlín
47:22
21.
Bobek Jan
Slavoj Bruntál
47:42
22.
Dokoupil Zbyněk
MZLU Brno
48:41
23.
Hradiš Michal
Severka Šumperk
49:41
24.
Trlica Pavel
Vizovice
53:14
25.
Hermany Jiří
Tesla Brno
55:46
26.
Pištěk Petr
Luhačovice
56:07
27.
Šebera Václav
Biocel Vratimov
57:08
28.
Černohous Jan
Junior Prostějov
57:34
29.
Dejl Václav
Baník Havířov
59:53
30.
Kutálek Jan
KAHO Krnov
61:33
31.
Loprais Radomír
Baník Havířov
62:40
32.
Volný Ondřej
Slezan Opava
65:26
33.
Olša Roman
SVK - Pezinok
65:57
34.
Hetmer Patrik
Luhačovice
66:31
35.
Strachota Michal
Severka Šumperk
69:04
36.
Lisý Viliam
SVK - Pezinok
71:03
37.
Hodoň Miroslav
Vizovice
71:33
H16A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kazda Jiří
SC Aris Jičín
43:09
2.
Udržal Tomáš
Loko Pardubice
44:40
3.
Sikora Tomáš
Beta Třinec
45:31
4.
Hora Zbyněk
Praga Praha
46:04
5.
Mrázek Jan
Kotářka Praha
46:15
6.
Gebas Miroslav
SKP Hr. Králové
46:33
7.
Novotný Tomáš
SKP Hr. Králové
46:34
8.
Kovář Miroslav
Kotářka Praha
47:40
9.
Vlach Jaromír
Univerzita Olomouc
48:15
10.
Račanský Václav
Tesla Brno
48:25
11.
Junek Martin
OK Jilemnice
48:54
12.
Kunc Jakub
Spartak Rychnov n/Kn
49:12
13.
Hojgr Radek
Vrbno p.P.
50:17
14.
Bejr David
Nová Paka
51:27
15.
Konopáč Ondřej
TJ Turnov
52:10
16.
Kutiš Filip
Sparta Doly Kladno
54:53
17.
Konig Lukáš
Ostroj Opava
55:41
18.
Strohalm Petr
KAHO Krnov
55:47
19.
Pýcha Tomáš
Start Náchod
56:48
20.
Buchtík Ondřej
Frýdlant v Č.
58:05
21.
Duda František
Tatran Jablonec n/N
58:54
22.
Spitzer Lukáš
Orientklub Vsetín
59:55
23.
Schejbal Petr
Zlaté Hory
61:54
24.
Antoš Filip
Nová Paka
62:24
25.
Bukovác Pavol
SVK - Farmaceut Bratislava
65:48
26.
Hrouza Jan
Loko Krnov
69:24
H16B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Matyšek Radoslav
OK Olomouc
44:09
2.
Nevrlý Václav
Baník Ostrava OKD
46:35
3.
Henek Vladan
Radioklub Blansko
47:22
4.
Kadlubiec Tomáš
Beta Třinec
49:00
5.
Černohous Petr
Junior Prostějov
50:28
6.
Hašek Jakub
Šipka Kroměříž
52:31
7.
Přasličák Tomáš
KAHO Krnov
53:10
8.
Jevsejenko Alexander
Žabovřesky Brno
56:23
9.
Sirný Lukáš
Ostroj Opava
56:55
10.
Dubec Pavel
Zlaté Hory
58:40
11.
Svoboda Pavel
Žabovřesky Brno
59:05
12.
Tejkal Jan
Adamov
59:10
13.
Sankot Jaroslav
Orientklub Vsetín
59:13
14.
Bláha Miroslav
Adamov
59:16
15.
Svozil Adam
Vrbno p.P.
60:39
16.
Pavlačka Ondřej
OB Odry
60:45
17.
Dvořák Vladimír
SVK - Pezinok
61:02
18.
Domanský Martin
Šipka Kroměříž
62:29
19.
Michl Martin
Žabovřesky Brno
63:04
20.
Peths Jan
Loko Krnov
65:34
21.
Bubela Tomáš
Orientklub Vsetín
65:46
22.
Hudečka Jakub
Ostroj Opava
67:09
23.
Dědek Viktor
Zbrojovka Vsetín
67:50
H18A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ticháček Radek
SC Aris Jičín
53:11
2.
Heczko Robert
Beta Třinec
54:25
3.
Losman Petr
SKP Hr. Králové
54:57
4.
Jelínek Petr
TJ Turnov
55:19
5.
Čech Radovan
Tesla Brno
55:56
6.
Skripník Štěpán
Tretra Praha
57:04
7.
Tihon Michal
SKP Hr. Králové
57:26
8.
Kříž Libor
Loko Pardubice
57:29
9.
Pompach Petr
SKP Hr. Králové
57:32
10.
Skřička Jan
Tesla Brno
57:41
11.
David František
Tretra Praha
58:04
12.
Potštejnský Jan
Spartak Rychnov n/Kn
58:10
13.
Hovorka Pavel
Loko Pardubice
58:18
14.
Holas Tomáš
Ostroj Opava
58:43
15.
Hovorka Jan
Loko Pardubice
59:13
16.
Tomeček Lubomír
Vrbno p.P.
59:23
17.
Prokop Petr
Start Blansko
60:28
18.
Hanslián David
Luhačovice
60:56
19.
Nožička Pavel
Loko Pardubice
61:09
20.
Šťastný Karel
OB Chotěboř
61:13
21.
Dostál Ondřej
Plumlov
61:20
22.
Buriánek Kamil
Loko Plzeň
61:40
23.
Král Aleš
OB Chotěboř
62:10
24.
Čech Jan
Hobes H. Benešov
62:30
25.
Junek Petr
OK Jilemnice
62:32
26.
Rambousek Karel
Baník Sokolov
62:45
27.
Holinka Radek
KAHO Krnov
62:48
28.
Růžička Lukáš
KVS Šumperk
63:13
29.
Paclík Roman
Slavia Hr.Králové
63:38
30.
Hodač Karel
Železárny Prostějov
63:47
31.
Princl Pavel
Loko Mar. Lázně
64:01
32.
Halama Jakub
Severka Šumperk
66:13
33.
Knůra David
Ostroj Opava
66:15
34.
Svoboda Lukáš
Slavia Hr.Králové
66:47
35.
Pracný Jiří
Start Blansko
68:57
36.
Máj Andrej
SVK - SLSP Bratislava
69:19
37.
Glončák Peter
SVK - Farmaceut Bratislava
69:34
38.
Valeška Rudolf
Loko Chomutov
71:49
39.
Havel Tomáš
TJ Turnov
72:05
40.
Pidanič Jan
Loko Pardubice
73:41
DISK
Procházka Zdeněk
Kotářka Praha
---
H18B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Valík Ondřej
Slezan Opava
52:08
2.
Myslivec Jiří
TŽ Třinec
52:44
3.
Kolář Daniel
Vrbno p.P.
53:54
4.
Mrkvica Petr
Baník Ostrava OKD
54:16
5.
Foltys Vladimír
Vrbno p.P.
55:53
6.
Kracík Jan
Ostroj Opava
56:04
7.
Hendrych Martin
OK Jihlava
56:08
8.
Sikora Petr
Beta Třinec
57:13
9.
Hanslian Jiří
DDM Val. Meziříčí
57:21
10.
Krček Jakub
OK Olomouc
58:45
11.
Velčevský Petr
Tesla Brno
60:24
12.
Václavek Lukáš
Tišnov
60:28
13.
Staščík Kamil
Vrbno p.P.
60:54
14.
Válka Jan
Ostroj Opava
61:05
15.
Souček Martin
Slezan Opava
64:23
16.
Turcer Petr
Severka Šumperk
64:30
17.
Kasal Vít
OK Jihlava
64:40
18.
Juřeník Jiří
SKOB Ostrava
65:33
19.
Krtička Luděk
Severka Šumperk
66:14
20.
Chalupník Martin
Zhoř
69:17
21.
Dvořák Peter
SVK - Pezinok
69:51
22.
Slabý Jan
Zhoř
71:54
23.
Sponar Jiří
Tesla Brno
73:59
DISK
Matyšek Bronislav
OK Olomouc
---
H20A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Lučan Vladimír
SC Aris Jičín
63:59
2.
Dávidík Marian
SVK - SLSP Bratislava
66:51
3.
Libant František
SVK - SLSP Bratislava
67:09
4.
Besta Michal
VŠB TU Ostrava
68:03
5.
Jirásek Aleš
Loko Pardubice
69:04
6.
Matějů Michal
USK Praha
69:15
7.
Holík Mário
SC Aris Jičín
70:18
8.
Krejčí Jan
Tesla Brno
70:22
9.
Habán Ivo
Tesla Brno
71:10
10.
Horyna Roman
Ekonom Praha
71:34
11.
Vodrážka Ondřej
OK Jilemnice
71:57
12.
Husák Václav
Slavia Hr.Králové
72:08
13.
Polák Vlastimil
SC Aris Jičín
72:29
14.
Zajíc Josef
Baník Ostrava OKD
72:37
15.
Nycz Petr
VŠB TU Ostrava
73:13
16.
Horáček Michal
OK Chrastava
73:15
17.
Zicha Jiří
Luhačovice
73:21
18.
Koťátko Zdeněk
SC Aris Jičín
74:02
19.
Vodrážka Jakub
TU Liberec
74:15
20.
Ševčík Martin
Tesla Brno
74:41
21.
Baier Martin
Dukla Liberec
74:42
22.
Milán Radek
Silicon Graphic Brno
74:47
23.
Kalous Vladislav
Ekonom Praha
74:58
24.
Vítek Petr
Spartak Rychnov n/Kn
75:45
25.
Hepner David
Slavia Hr.Králové
75:47
26.
Kadeřávek Petr
SKP Hr. Králové
75:50
27.
Vondra Jiří
SF Praha
76:45
28.
Vyoral Jan
Vizovice
76:45
29.
Nejedlý Luděk
SC Aris Jičín
78:37
30.
Šrůta Milan
Jiskra Nový Bor
78:56
31.
Procházka Jiří
Tesla Brno
79:06
32.
Šebesta Petr
Tretra Praha
79:08
33.
Kristinus David
OK Jihlava
79:21
34.
Beňo Martin
Ostroj Opava
79:40
35.
Spišiak Marian
SVK - Farmaceut Bratislava
81:16
36.
Jirsa Martin
Spartak Rychnov n/Kn
81:23
37.
Jiran Jan
SKP Hr. Králové
81:37
38.
Koblic Jan
Spartak Rychnov n/Kn
81:37
39.
Jiroušek Pavel
Loko Plzeň
82:06
40.
Slovák Miroslav
Slavia Hr.Králové
83:20
41.
Ogurčák Jaroslav
SVK - SLSP Bratislava
83:45
42.
Rytíř Jan
VŠB TU Ostrava
87:20
43.
Mikluš Rastislav
SVK - Farmaceut Bratislava
99:36
DISK
Dvořák Miroslav
Zbraslav
---
H20B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mohyla Kamil
SKOB Ostrava
59:54
2.
Jašek Petr
VŠB TU Ostrava
64:01
3.
Izdný Pavel
OK Jihlava
66:31
4.
Perknovský Martin
Železárny Prostějov
67:41
5.
Martin Marek
Vizovice
71:10
6.
Prášek Roman
Tišnov
71:18
7.
Pavelek Tomáš
SK Jamnice
72:25
8.
Kadlubiec Ondřej
Beta Třinec
73:36
9.
Skřivánek Marcel
Železárny Prostějov
74:06
10.
Czetmayer Robert
Adamov
75:16
11.
Demel Jakub
Beta Třinec
75:33
12.
Zelenský Filip
Železárny Prostějov
84:56
H21A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tomanek Daniel
VŠB TU Ostrava
82:38
2.
Maťátko Miloslav
SKI - OB Šternberk
83:29
3.
Netopil Libor
Silicon Graphic Brno
85:01
4.
Hanák Pavel
Elektrárny Kadaň
86:22
5.
Škvor Martin
USK Praha
86:50
6.
Henych Petr
OK Jilemnice
87:13
7.
Koníček Jiří
OK 24 Praha
87:27
8.
Stránský Dušan
Loko Pardubice
87:31
9.
Rigó Marek
OB Odry
87:49
10.
Lauerman Jan
OK Jihlava
87:54
11.
Voborník Petr
OB Chotěboř
88:18
12.
Filip Libor
Spartak Rychnov n/Kn
88:18
13.
Ptáček Jan
Tesla Brno
88:33
14.
Mudrák Stanislav
Luhačovice
88:51
15.
Petřivalský Marek
MZLU Brno
88:55
16.
Jirásek Milan
USK Praha
89:08
17.
Vinš Pavel
OK 24 Praha
89:12
18.
Dittrich Pavel
VŠB TU Ostrava
89:16
19.
Stárek Filip
Kotářka Praha
89:22
20.
Šrámek Jaromír
KVS Šumperk
89:33
21.
Otruba Marek
Plumlov
90:02
22.
Kunart Tomáš
SKP Hr. Králové
90:07
23.
Hlaváč Jiří
Silicon Graphic Brno
90:07
24.
Novotný Milan
SKP Hr. Králové
90:16
25.
Ryšavý Jiří
SKOB Ostrava
90:52
26.
Vedral Josef
OK 24 Praha
91:14
27.
Fencl Petr
Loko Pardubice
91:24
28.
Fujáček Jan
OK 24 Praha
91:27
29.
Přikryl Petr
Spartak 1.Brno
91:39
30.
Cichý David
SKP Hr. Králové
91:41
31.
Ondráček Radim
Silicon Graphic Brno
91:59
32.
Dvořáček Petr
MZLU Brno
92:22
33.
Vanka Petr
OK 24 Praha
92:45
34.
Kamenický Radan
OS Nové Město n/M
92:47
35.
Skripnik Ondřej
Tretra Praha
93:09
36.
Aleš David
KVS Šumperk
93:29
37.
Navrátil Tomáš
Žabovřesky Brno
93:31
38.
Mencl Miloslav
USK Praha
93:50
39.
Netuka Martin
Slavia Hr.Králové
93:57
40.
Adámek Libor
Žabovřesky Brno
94:02
41.
Kožina Petr
Praga Praha
94:17
42.
Valášek Petr
USK Praha
94:49
43.
Brlica Pavel
Silicon Graphic Brno
95:11
44.
Komín David
SF Praha
95:12
45.
Vávra Radek
Hořice
95:21
46.
Vřešťál Jan
MZLU Brno
95:26
47.
Rafaj Nikola
Ekonom Praha
96:37
48.
Pokorný Ondřej
Praga Praha
96:49
49.
Šťastný Jiří
MZLU Brno
97:03
50.
Martan Jiří
Severotuk Ústí n/L
97:15
51.
Zrník Tomáš
MZLU Brno
97:53
52.
Novák Jiří
Nová Paka
98:10
53.
Valík Luděk
VŠB TU Ostrava
98:19
54.
Honzík Tomáš
TU Liberec
98:30
55.
Švadlena Pavel
Choceň
99:45
56.
Fejk Zbyněk
SC Aris Jičín
100:17
57.
Hrouza Jan
Loko Krnov
100:20
58.
Wdówka Jan
USK Praha
100:37
59.
Urban Jan
Start Blansko
102:29
60.
Sokolář Zdeněk
Ekonom Praha
102:31
61.
Znojemský Jiří
Choceň
103:03
62.
Vláčil Daniel
USK Praha
107:11
63.
Daníček Josef
Spartak Rychnov n/Kn
114:08
64.
Trefný Petr
Přírodní vědy Praha
118:38
DISK
Strnad Jiří
SKP Hr. Králové
---
DISK
Komenda Kamil
VŠB TU Ostrava
---
H21B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hynek Petr
Junior Prostějov
67:06
2.
Venhoda Milan
OK Jihlava
71:37
3.
Kheil Radim
Spartak 1.Brno
72:02
4.
Hubáček Jaroslav
Luhačovice
72:47
5.
Fučík Karel
MZLU Brno
73:40
6.
Huňka Karel
Konice
74:28
7.
Dokoupil Martin
Tesla Brno
75:19
8.
Skyva Petr
SKI - OB Šternberk
75:40
9.
Hadač Miroslav
NORD Opava
75:55
10.
Palát Petr
Žabovřesky Brno
76:09
11.
Grepl Ladislav
Konice
76:20
12.
Florian Michal
MZLU Brno
76:24
13.
Šňupárek Martin
MZLU Brno
77:04
14.
Jakobi Zdeněk
Baník Havířov
77:12
15.
Uchytil Vlastimil
Junior Prostějov
77:17
16.
Ptáček Pavel
Tesla Brno
77:21
17.
Mach Radovan
Tesla Brno
77:51
18.
Rajnošek Zdeněk
Zhoř
77:57
19.
Kolář Rudolf
Slavoj Bruntál
78:02
20.
Kratochvíl Karel
Hobes H. Benešov
78:10
21.
Švec Michal
Junior Prostějov
78:19
22.
Ptáček Ondřej
Tesla Brno
78:49
23.
Janeček Jiří
VŠB TU Ostrava
79:13
24.
Vodička Luděk
Slavoj Bruntál
79:29
25.
Mlynárik Peter
Žabovřesky Brno
79:46
26.
Průša Michal
Tesla Brno
79:51
27.
Navrátil Marek
VŠB TU Ostrava
80:02
28.
Král Jan
MZLU Brno
80:42
29.
Bednařík Radek
Luhačovice
80:59
30.
Fiala Jan
MZLU Brno
81:01
31.
Škoda František
Luhačovice
81:26
32.
Pekárek Pavel
MZLU Brno
82:23
33.
Mlejnek Pavel
SKI - OB Šternberk
82:25
34.
Zavřel Michal
Loko Krnov
82:40
35.
Král Jiří
Staré Město p/Sn
83:33
36.
Suchánek Ladislav
MZLU Brno
83:33
37.
Fajkus Tomáš
Železárny Prostějov
83:42
38.
Skoupý Jan
SKI - OB Šternberk
83:54
39.
Svěchota Milan
SKOB Ostrava
84:43
40.
Komárek Jaromír
KVS Šumperk
84:49
41.
Navrátil Rostislav
Žabovřesky Brno
85:02
42.
Šuráň René
Luhačovice
85:07
43.
Kovalčík Tomáš
SK Jamnice
85:21
44.
Hirš Libor
MZLU Brno
45.
Hájek Marek
VŠB TU Ostrava
86:30
46.
Tesař Jiří
VŠB TU Ostrava
87:02
47.
Kunz Martin
Otrokovice
87:03
48.
Veselý Martin
Průkopník Brno
87:08
49.
Beleš Milan
SVK - Pezinok
87:09
50.
Vičan Luboš
Slavoj Bruntál
87:16
51.
Zink Stanislav
Univerzita Olomouc
87:34
52.
Kovář Jaroslav
Tesla Brno
88:22
53.
Kroc Dalibor
Vizovice
88:49
54.
Sluka Miroslav
Směr Kroměříž
89:50
55.
Prášil Aleš
OK Jihlava
90:14
56.
Maceček Otakar
OB Ostrava
90:18
57.
Kašpar Jaroslav
VŠB TU Ostrava
90:48
58.
Dittrich Roman
Konice
91:00
59.
Procházka Pavel
Plumlov
91:04
60.
Dospíšil Jaroslav
VŠB TU Ostrava
91:16
61.
Fuják Vladimír
Dukla Trenčín
91:22
62.
Hájek Martin
VŠB TU Ostrava
91:23
63.
Minařík Luboš
Tesla Brno
91:37
64.
Holinka Martin
Železárny Prostějov
91:59
65.
Oujeský Tomáš
Adamov
92:09
66.
Slezák Libor
Luhačovice
92:32
67.
Trunkát Daniel
MZLU Brno
92:34
68.
Piše Dušan
Luhačovice
94:12
69.
Štolfa Jaromír
Směr Kroměříž
94:19
70.
Novotný Tomáš
Ostroj Opava
95:35
71.
Binčík Milan
VŠB TU Ostrava
95:42
72.
Procházka Jiří
Adamov
107:07
73.
Hetmer Leoš
Luhačovice
119:44
74.
Palát Marek
Žabovřesky Brno
146:56
DISK
Mudrák Pavel
Luhačovice
---
DISK
Pěček Vítězslav
Směr Kroměříž
---
DISK
Glabazňa Tomáš
VŠB TU Ostrava
---
H35B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Václavek Tomáš
SKI - OB Šternberk
55:27
2.
Zdráhal Robert
SKI - OB Šternberk
59:21
3.
Zdráhal Tomáš
SKI - OB›ternberk
61:14
4.
Václavek Jiří
SKI - OB Šternberk
61:20
5.
Šumbera Jiří
Luhačovice
65:13
6.
Smejkal Pavel
Tesla Brno
69:37
7.
Fedor Jozef
SVK - Pezinok
69:59
8.
Neuman Jaroslav
SKI - OB Šternberk
70:14
9.
Višňa Milan
Slavoj Bruntál
75:50
10.
Polívka Petr
SKI - OB Šternberk
76:18
11.
Kalenda Jiří
Vizovice
80:08
12.
Vrábel Jaromír
Slavoj Bruntál
81:50
13.
Plášek Martin
Luhačovice
85:05
14.
Najbrt Pavel
Vizovice
86:02
15.
Czasch Petr
Slavoj Bruntál
94:42
16.
Jedlička Miroslav
Chemopetrol Litvínov
99:04
17.
Štěpaník Otakar
Otrokovice
161:03
DISK
Stebel Pavel
Beta Třinec
---
H40B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mižúr Ján
SVK - Farmaceut Bratislava
52:42
2.
Koudelný Jiří
Třebíč
55:02
3.
Dosoudil Miroslav
SKI - OB Šternberk
55:16
4.
Máj Štefan
SVK - SLSP Bratislava
55:25
5.
Strachota Jaroslav
Severka Šumperk
58:46
6.
Hrouza Tomáš
Loko Krnov
60:16
7.
Robotka Libor
Spartak 1.Brno
61:32
8.
Kolařík Zdeněk
Start Blansko
62:06
9.
Škoda Přemek
TU Liberec
62:57
10.
Kolář Leopold
Vrbno p.P.
64:17
11.
Uhmann Petr
Tesla Brno
64:32
12.
Sláma Dušan
Tesla Brno
65:34
13.
Juřeník Josef
SKOB Ostrava
67:08
14.
Hanzl Vlastimil
MZLU Brno
67:37
15.
Maliňák Josef
Orientklub Vsetín
68:51
16.
Dlabaja Ladislav
Holešov
69:58
17.
Peths Jiří
Loko Krnov
70:59
18.
Horna Milan
Slavoj Bruntál
71:52
19.
Najbrt Tomáš
DDM Val. Meziříčí
72:30
20.
Volf Oldřich
Loko Plzeň
74:06
21.
Věžník Antonín
Adamov
75:55
22.
Sirný Jaroslav
Ostroj Opava
76:31
23.
Jahn Pavel
Ostroj Opava
76:49
24.
Schejbal Vladimír
Zlaté Hory
76:51
25.
Poláček Pavol
SVK - Pezinok
96:01
26.
Chromčák František
Jižní svahy Zlín
99:44
27.
Noga Štefan
SVK - Pezinok
104:00
DISK
Rychlý Miloš
Ostroj Opava
----
H45B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pospíšil Jaromír
SKP Žďár n/S
50:41
2.
Dokoupil Jaroslav
MZLU Brno
50:48
3.
Sklenář Antonín
SKI - OB Šternberk
51:35
4.
Pěček Vítězslav
Směr Kroměříž
52:21
5.
Zabloudil Pavel
Tesla Brno
55:10
6.
Sponar Jan
Tesla Brno
55:17
7.
Ticháček Jiří
SC Aris Jičín
57:52
8.
Dufek Jan
Tesla Brno
58:29
9.
Toman Stanislav
Slavoj Bruntál
58:58
10.
Palička Svatopluk
Hobes H. Benešov
59:32
11.
Klech Josef
Hobes H. Benešov
61:14
12.
Pastuszek Pavel
SKOB Zlín
61:29
13.
Dědek Jaroslav
Zbrojovka Vsetín
61:40
14.
Rasmussen Kurio
OB Ostrava
63:34
15.
Sikora Miroslav
Baník Ostrava OKD
64:01
16.
Ševčík Břetislav
Ostroj Opava
64:12
17.
Jadvičok Ladislav
Univerzita Olomouc
64:30
18.
Novotný Jindřich
PEV Zlín
64:52
19.
Huňka Jiří
Radslavice
65:02
20.
Novotný Stanislav
Ostroj Opava
66:36
21.
Blažek Václav
Slavoj Bruntál
66:58
22.
Dokoupil Vladimír
MZLU Brno
67:27
23.
Rafaj Luboš
DDM Val. Meziříčí
67:48
24.
Hanslian Jiří
DDM Val. Meziříčí
69:24
25.
Dvořák Vlastimil
Baník Ostrava OKD
70:46
26.
Rydlo Martin
VŠB TU Ostrava
71:35
27.
Skácel Jaroslav
Konice
73:12
28.
Rokosz Bohumil
Baník Ostrava OKD
73:22
29.
Wenke Josef
Loko Trutnov
75:30
30.
Fiala Miloš
Kašperské Hory
77:45
31.
Perůtka Karel
Luhačovice
80:22
32.
Krajča Miroslav
Aris Zlín
96:15
H50B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zajíc Alois
Směr Kroměříž
40:23
2.
Procházka Zdenko
Kotářka Praha
45:32
3.
Dospíšil Jaroslav
Slavoj Bruntál
46:50
4.
Starý Břetislav
Baník Ostrava OKD
50:26
5.
Skoupý Kamil
SKI - OB Šternberk
52:36
6.
Vyškovský Ivan
Zbrojovka Vsetín
55:16
7.
Kusák Stanislav
PEV Zlín
57:51
8.
Mikšovský František
VŠB TU Ostrava
59:35
9.
Urbanec Antonín
Aris Zlín
63:00
10.
Ptáček Jiří
Baník Ostrava OKD
64:01
11.
Hala Jaroslav
Vizovice
88:19
12.
Lučan Vladimír
Aris Zlín
89:21
H55B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Boudný Zdeněk
OK Jihlava
29:47
2.
Běčák Arnošt
SKOB Ostrava
44:29
3.
Fajgl Jaromír
Radslavice
71:49
H60B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Matějka Leo
OK Jihlava
35:38
2.
Kruml František
Třebíč
37:41
3.
Lichý Květoslav
Slezan Opava
38:23
4.
Koloczek Albín
SKOB Ostrava
39:04
5.
Dvorský Boris
Směr Kroměříž
49:12
H65B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jurman Karel
Severka Šumperk
30:00
2.
Sita Vratislav
Severka Šumperk
30:25
3.
Uhmann Hubert
Severka Šumperk
30:38
4.
Mikloš Josef
SKOB Ostrava
34:57
5.
Vališ Juraj
SVK - Pezinok
38:19
6.
Najbrt Přemysl
Vizovice
46:28
7.
Macek Josef
Severka Šumperk
65:40
HE
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Prokeš Tomáš
Dukla Liberec
90:35
2.
Zřídkaveselý Libor
Dukla Liberec
91:37
3.
Ropek Rudolf
Dukla Liberec
92:15
4.
Sadílek Martin
SKOB Zlín
93:58
5.
Arnošt Kamil
USK Praha
95:03
6.
Gajda Jiří
USK Praha
95:15
7.
Podmolík Tomáš
SKOB Zlín
95:38
8.
Pleticha Richard
Elektrárny Kadaň
96:20
9.
Drahoňovský Aleš
Jiskra Nový Bor
96:27
10.
Žemlík Pavel
SKOB Zlín
96:32
11.
Utínek Petr
Jiskra Nový Bor
96:33
12.
Matějů Luboš
USK Praha
96:37
13.
Jedlička Michal
Slávia Hr. Králové
96:42
14.
Janovský Tomáš
OK 24 Praha
96:45
15.
Tichovský Martin
OK 24 Praha
96:48
16.
Kozák Petr
USK Praha
96:50
17.
Pekárek Evžen
SKOB Zlín
96:54
18.
Zuzánek Zdeněk
Tatran Jablonec
96:55
19.
Horák Pavel
USK Praha
97:04
20.
Klech Richard
VŠB TU Ostrava
97:10
21.
Seidl Miroslav
Ekonom Praha
97:46
22.
Zakouřil Tomáš
USK Praha
98:07
23.
Bořánek Petr
USK Praha
99:03
24.
Janků Marek
VŠB TU Ostrava
99:53
25.
Novotný Radek
SKP Hr. Králové
100:16
26.
Šidla Jan
SKOB Zlín
100:32
27.
Kučera Jan
USK Praha
101:18
28.
Kondrát Martin
OK 24 Praha
103:10
29.
Vandlíček Peter
SVK - VŠD Žilina
105:09
30.
Rygl Jaroslav
MZLU Brno
105:13
31.
Zakouřil Václav
USK Praha
105:40
32.
Walner Jozef
SKOB Zlín
108:38
33.
Vácha Tomáš
Jiskra Nový Bor
113:40
34.
Prášil Marek
OK Jihlava
114:06
35.
Zuzčák Igor
SVK - Prírodovedec Bratislava
117:38
36.
Háp Pavel
SKP Hr. Králové
117:45
37.
Demovič Štefan
SVK - Farmaceut Bratislava
119:51
DISK
Štěpánek Martin
Silicon Graphic Brno
---
DISK
Košárek Pavel
VŠB TU Ostrava
---
DISK
Ščerbák Eduard
Silicon Graphic Brno
---
T3
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Otrusina Jiří
Univerzita Olomouc
20:56
2.
Pavelek Karel
SK Jamnice
29:21
3.
Henková Svatava
Radioklub Blansko
34:27
4.
Cajzlová Veronika
MZLU Brno
38:58
5.
Ryšavá Lenka
OB Ostrava
41:05
6.
Navrátilová Michaela
KAHO Krnov
43:31
7.
Nečasova Sylva
SKOB Zlín
62:59
8.
Hladká Petra
MZLU Brno
65:49
9.
Uchytilová Jana
MZLU Brno
85:52
10.
Kadlecová Miloslava
Loko Ingstav Brno
92:36
T5
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hranička Petr
OS Nové Město n/M
31:04
2.
Kaplan Jan
Loko Pardubice
31:32
3.
Blecha Ladislav
Třebíč
38:44
4.
Weber Petr
SKP Hr. Králové
39:18
5.
Tomeček Luboš
Vrbno p.P.
40:21
6.
Klimpl Petr
Loko Pardubice
41:09
7.
Řezníková Jana
Ostroj Opava
41:54
8.
Šubrt Jiří
Tempo Praha
46:10
9.
Bednář Petr
Adamov
48:34
10.
Krashokutská Marie
NORD Opava
48:55
11.
Rajchmanová Lenka
USK Praha
49:06
12.
Bubíková Alena
Šipka Kroměříž
50:11
13.
Schejbalov Kristina
Zlaté Hory
53:14
14.
Hadačová Gabriela
NORD Opava
54:47
15.
Jelínek Roman
Adamov
54:54
16.
Bubík Jiří
Šipka Kroměříž
55:44
17.
Hašek Zdeněk
MZLU Brno
56:25
18.
Krahulcová Hana
Šipka Kroměříž
58:11
19.
Vondrušková Jana
Šipka Kroměříž
58:23
20.
Šmerková Jitka
MZLU Brno
60:01
21.
Vašáková Valérie
Šipka Kroměříž
66:11
22.
Lanča Jan
MZLU Brno
79:03
23.
Ševčík David
MZLU Brno
86:38
24.
Hermann Tomáš
MZLU Brno
93:26
25.
Wenke Jiří
Loko Trutnov
98:23
26.
Scavinová Barbara
MZLU Brno
139:07
DISK
Pavelek Michal
SVK - Pezinok
---
T8
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Lebeda Dušan
Ostroj Opava
41:12
2.
Budík Radek
Elektrárny Kadaň
46:07
3.
Kováč Milan
SVK - Prírodovedec Bratislava
55:19
4.
Jelínek Jan
Slezan Opava
56:47
5.
Matějů Ivan
Slovan Praha
60:28
6.
Mandok Miroslav
KAHO Krnov
61:14
7.
Hudeczek Radek
KAHO Krnov
64:19
8.
Bubík Jaroslav
Šipka Kroměříž
75:27
DISK
Budíková Jindříška
Elektrárny Kadaň
---
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz