Results list
|
Runners search
|
Calendar
|
Version 0.8
|
Help
|
bestik.cz
Close
(or Esc)
Race results: Pohár města Zlína 1995
Race code
95PMZ2018
Print
|
Simple print
|
Print to TXT
Name
Pohár města Zlína 1995
Export ČSOS
|
Export XML
Date
1995/06/30
Club results
Club code:
Show including winners:
Club code must me 3 characters long string (first 3 letters from runner's registration number), for example JAM
Organiser
TZL - SKOB Zlín
Class
D10
D10N
D12
D14
D16
D18
D20
D21A
D21B
D35B
D45
DE
H10
H10N
H12
H14
H16
H18
H20
H21A
H21B
H35
H45
H55
HE
D10
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Svitáková Pavlína
Holešov
89:31
2.
Knoblochová Helena
Spartak Vrchlabí
89:34
3.
Paličková Jana
Hobes H. Benešov
106:47
D10N
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Daňková Gabriela
Holešov
19:48
2.
Krejčíková Barbora
SKOB Zlín
29:31
3.
Hájová Eva
SKOB Zlín
30:58
4.
Dobešová Katka
Luhačovice
34:06
5.
Páníková Eva
SKOB Zlín
40:29
6.
Najbrtová Veronika
DDM Val. Meziřičí
41:28
7.
Černohorská Lucie
Luhačovice
42:05
8.
??? ???
Luhačovice
42:59
9.
Najbrtová Tereza
Vizovice
45:03
DISK
??? ???
Luhačovice
---
D12
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Kotáčková Lenka
Železárny Prostějov
53:27
2.
Knoblochová Kateřina
Spartak Vrchlabí
59:39
3.
Horynová Martina
SKOB Zlín
62:22
4.
Pavelková Vendula
Luhačovice
67:24
5.
Korbelová Zuzana
SKOB Zlín
69:58
6.
Balíková Anna
Spartak Jihlava
71:01
7.
Tichavská Jana
SKOB Zlín
72:29
8.
Pešková Kateřina
Holešov
81:41
9.
Perůtková Zuzana
Luhačovice
95:39
10.
Valdová Michaela
Holešov
121:58
11.
Chromčáková Alena
Jižní svahy Zlín
151:48
D14
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Klechová Vendula
Hobes H. Benešov
51:51
2.
Jahnová Anežka
Ostroj Opava
58:17
3.
Smetáková Ivana
Holešov
65:15
4.
Wacková Olga
Spartak Jihlava
70:40
5.
Podolinská Jana
Baník Ostrava OKD
73:28
6.
Skácelová Zuzana
Konice
73:54
7.
Szabová Libuše
Hobes H. Benešov
74:02
8.
Křivánková Dana
Hobes H. Benešov
74:42
9.
Krumpholcová M.
Hobes H. Benešov
75:36
10.
Vargová Pavlína
Baník Ostrava OKD
81:46
11.
Rychlá Lenka
Ostroj Opava
82:49
12.
Dienerová Petra
SKOB Ostrava
83:30
13.
Bendová Klára
Hobes H. Benešov
83:46
14.
Nováková Lucie
Slezan Opava
89:21
D16
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Stará Zdeňka
Baník Ostrava OKD
60:20
2.
Schindlerová Mar.
Ostroj Opava
61:44
3.
Javůrková Dana
Vrbno p/P
67:40
4.
Klapková Zuzana
SKP Hr. Králové
70:10
5.
Komínková Věra
Železárny Prostějov
70:14
6.
Budínová Radka
Baník Ostrava OKD
71:24
7.
Váchová Klára
SKP Hr. Králové
72:49
8.
Foltýsová Jiřina
Vrbno p/P
73:39
9.
Paulíčková Renata
Spartak Jihlava
74:43
10.
Pospíšilová Radka
Hobes H. Benešov
77:24
11.
Blechová Lenka
Spartak Jihlava
78:21
12.
Vintrová Hana
OB Zlín
82:08
13.
Staščíková Radka
Vrbno p/P
84:14
14.
Pospíšilová Vladimíra
Hobes H. Benešov
85:14
15.
Sedláčková Martina
Směr Kroměříž
85:58
16.
Hasalová Irena
Železárny Prostějov
86:04
17.
Šumberová Klára
Luhačovice
89:41
18.
Volná Radka
SKOB Ostrava
94:09
19.
Matějová Kateřina
SKOB Ostrava
97:13
20.
Řezníková Vanda
Ostroj Opava
100:50
21.
Kollar Sonje
AUT -
106:30
22.
Kráčalíková Martina
Baník Ostrava OKD
107:52
23.
Flašarová Eva
Slezan Opava
124:13
24.
Aulická Alena
SKP Hr. Králové
147:13
D18
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Mahdalová Michaela
Luhačovice
81:03
2.
Pavlíková Lenka
SKP Hr. Králové
84:51
3.
Balíková Martina
Spartak Jihlava
87:24
4.
Ohnoutková Irena
Železárny Prostějov
91:25
5.
Ranná Kateřina
Baník Ostrava OKD
94:39
6.
Blechová Jana
Spartak Jihlava
96:23
7.
Wacková Hana
Spartak Jihlava
97:47
8.
Vaňková Lenka
SKP Hr. Králové
102:20
9.
Hauerlandová Jitka
Luhačovice
114:52
10.
Kolmašová Jitka
Univerzita Olomouc
123:00
11.
Chromčáková Jitka
Jižní svahy Zlín
123:04
D20
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Čechová Lenka
Silicin Graphic Brno
103:04
2.
Dohnalová Marie
Praga Praha
106:47
3.
Koblížková Lenka
Jindř. Hradec
113:09
4.
Dvořáková Ladislava
Praga Praha
118:17
5.
Sikorová Miroslava
VŠZ Brno
121:47
6.
Hansliánová Pavla
DDM Val. Meziřičí
124:17
7.
Krpalová Radka
Luhačovice
124:33
8.
Osladilová Martina
VŠB Ostrava
148:55
9.
Kolářová Lenka
Luhačovice
151:54
10.
Chromčáková Zuzana
Jižní svahy Zlín
156:29
11.
Vaňková Jana
Zbraslav
161:48
12.
Petříková Romana
Jižní svahy Zlín
164:41
13.
Kousalová Dana
Jindř. Hradec
206:41
D21A
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Ščerbáková Renata
SKP Hr. Králové
147:16
2.
Vejvodová Miroslava
Prachatice
148:32
3.
Kroupová Vendula
Silicin Graphic Brno
156:48
4.
Suchá Kateřina
Praga Praha
181:07
5.
Lučanová Michaela
Univerzita Olomouc
181:09
DISK
Gandelová Kateřina
Tesla Brno
---
D21B
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Hubáčková Dagmar
Luhačovice
103:49
2.
Vavrysová Iva
Luhačovice
108:51
3.
Hájková Iveta
VŠB Ostrava
111:46
4.
Würzelová Dana
OS Nové Město n/M
114:21
5.
Eklová Ilona
Loko Brno Ingstav
114:49
6.
Ferdusová Eva
Luhačovice
116:31
7.
Dvořáková Renata
VŠB Ostrava
124:17
8.
Králová Zdenka
Staré Město p/Sn
125:26
9.
Výtisková Jana
VŠB Ostrava
126:46
10.
Hořčičková Eva
Univerzita Olomouc
129:45
11.
Králová Katarína
Žabovřesky Brno
131:13
12.
Králová Barbora
SVK - PBA
141:41
13.
Babáková Ivana
Loko Brno Ingstav
142:53
14.
Skácelová Naďa
Konice
143:23
15.
Tůmová Markéta
Spartak Vrchlabí
145:50
16.
Abrhámová Tereza
Přírodní vědy Praha
160:36
17.
Hirnerová Jana
Univerzita Olomouc
162:33
18.
Zbranková Magda
Univerzita Olomouc
194:46
19.
Urbanová Edita
Univerzita Olomouc
194:57
D35B
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Jahnová Helena
Ostroj Opava
101:20
2.
Šumberová Zuzana
Luhačovice
111:25
3.
Marcaníková Jana
SKOB Zlín
112:59
4.
Vintrová Emílie
OB Zlín
125:21
5.
Kuranová Irina
RUS -
148:12
6.
Rajnošková Marie
Zhoř
159:26
7.
Najbrtová Eva
Vizovice
239:22
D45
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Vlachová Renata
Baník Ostrava OKD
70:41
2.
Stará Pavla
Baník Ostrava OKD
73:18
3.
Sikorová Marie
Baník Ostrava OKD
81:15
4.
Knoblochová Věra
Spartak Vrchlabí
85:50
5.
Ohnoutková Ludmila
Železárny Prostějov
88:39
6.
Lučanová Marie
Aris Zlín
92:34
7.
Urbancová Marcela
Aris Zlín
95:06
8.
Hansliánová Petra
DDM Val. Meziřičí
104:09
9.
Mrkvicová Ludmila
Baník Ostrava OKD
114:53
10.
Krumpholcová Jaroslava
Hobes H. Benešov
144:07
DE
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Tichá Kateřina
Jiskra Nový Bor
61:22
2.
Novotná Petra
SKP Hr. Králové
61:38
3.
Pracná Kateřina
Silicin Graphic Brno
63:47
4.
Navrátilová Iva
SKP Hr. Králové
64:51
5.
Ryglová Hana
SKP Hr. Králové
64:59
6.
Liberdová Iveta
TŽ Třinec
69:33
7.
Zajícová Petra
VŠB Ostrava
69:38
8.
Sedlářová Pavla
VŠB Ostrava
72:24
9.
Vyškovská Radka
SKOB Zlín
82:31
DISK
Kuchařová Ada
Silicin Graphic Brno
---
H10
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Slezák Martin
Luhačovice
47:35
2.
Rajnošek Zdeněk
Zhoř
55:11
3.
Červenka Zdeněk
Luhačovice
65:37
4.
Sviečka Lukáš
SKOB Zlín
68:53
5.
Divila Adam
Luhačovice
80:36
6.
Háj Jakub
SKOB Zlín
89:09
7.
Pavlas Radek
SKOB Zlín
89:38
8.
Ozaniak Petr
Hobes H. Benešov
91:25
9.
Dlabaja Štěpán
Holešov
97:24
10.
Světlík Tomáš
Holešov
109:22
11.
Krumpholc Lukáš
Hobes H. Benešov
118:32
12.
Hendrych Jiří
Hobes H. Benešov
157:44
H10N
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Lekeš Petr
Luhačovice
22:23
2.
Polášek Jan
SKOB Zlín
22:49
3.
Rajnošek Matěj
Zhoř
24:47
4.
Král Vojtěch
Staré Město p/Sn
28:57
5.
Červenka Ondra
Luhačovice
29:34
6.
Sekanina Zbyněk
SKOB Zlín
30:11
7.
Divila Adam
Luhačovice
31:27
8.
Křivánek Kamil
Bojkovice
32:50
9.
Fuks Martin
Zbrojovka Vsetín
33:34
10.
Perůtka Jan
Luhačovice
34:15
11.
Josefík Milan
Luhačovice
34:21
12.
Koutný Adam
Luhačovice
34:39
13.
Vobejda Lukáš
SKOB Zlín
34:49
14.
Brtníček Jan
Bojkovice
35:16
15.
Koutný Jiří
Luhačovice
37:26
16.
??? ???
Luhačovice
48:28
17.
Pernický Filip
Bojkovice
67:38
18.
Vavrys Johan MS
Luhačovice
68:24
19.
Racek David
Luhačovice
73:32
H12
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Jalový Milan
Radioklub Blansko
53:32
2.
Stacke Václav
SKOB Zlín
56:19
3.
Dlabaja Tomáš
Holešov
57:37
4.
Beran Jiří
SKOB Zlín
58:49
5.
Volný Ondřej
Slezan Opava
63:12
6.
Marcaník Jan
SKOB Zlín
64:29
7.
Hetmer Patrik
Luhačovice
72:48
8.
Zedník Jakub
Uh. Brod
85:19
9.
Dědek Jakub
Zbrojovka Vsetín
92:11
10.
Jahn Petr
Ostroj Opava
113:35
11.
Najbrt Lukáš
DDM Val. Meziřičí
113:37
12.
Flašar Adam
Slezan Opava
116:37
13.
Bartošek Tomáš
Uh. Brod
128:38
H14
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Sviečka Libor
SKOB Zlín
56:30
2.
Šumbera Jakub
Luhačovice
57:47
3.
Obadal Jiří
Vrbno p/P
67:16
4.
Trčka Jan
Luhačovice
72:02
5.
Dědek Viktor
Zbrojovka Vsetín
72:20
6.
Spitzer Lukáš
Orientklub Vsetín
74:21
7.
Jalový Jaroslav
Radioklub Blansko
79:55
8.
Král Václav
Staré Město p/Sn
85:38
9.
Volný Jiří
Slezan Opava
109:39
10.
Řepka Lukáš
Otrokovice
111:36
11.
Palička Svatopluk
Hobes H. Benešov
112:32
H16
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Tomeček Luboš
Vrbno p/P
79:11
2.
Vlach Jiří
Baník Ostrava OKD
86:13
3.
Dostál Ondřej
Plumlov
87:13
4.
Čech Jan
Hobes H. Benešov
90:49
5.
Hodač Karel
Železárny Prostějov
92:06
6.
Pracný Jiří
Žabovřesky Brno
95:12
7.
Henek Vladan
Radioklub Blansko
101:21
8.
Nevrlý Václav
Baník Ostrava OKD
101:28
9.
König Lukáš
Ostroj Opava
107:42
10.
Kracík Jan
Ostroj Opava
112:49
11.
Hašek Jakub
Šipka Kroměříž
113:16
12.
Domanský Martin
Šipka Kroměříž
119:41
13.
Staščík Kamil
Vrbno p/P
120:11
14.
Korecký Miroslav
České Budějovice
120:31
15.
Brodecký Radek
Radioklub Blansko
136:08
16.
Hrubý Petr
Železárny Prostějov
136:47
17.
Ohnoutka Pavel
Železárny Prostějov
144:12
H18
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Lučan Vladimír
Sportcentrum Jičín
93:48
2.
Habáň Ivo
Tesla Brno
95:17
3.
Holík Mário
Sportcentrum Jičín
96:10
4.
Čech Radovan
Tesla Brno
100:22
5.
Skřička Jan
Tesla Brno
102:16
6.
Šafář Jan
SKP Hr. Králové
104:26
7.
Losman Petr
SKP Hr. Králové
105:12
8.
Hanslián David
Luhačovice
106:02
9.
Holas Tomáš
Ostroj Opava
106:12
10.
Mrkvica Petr
Baník Ostrava OKD
108:48
11.
Rytíř Jan
Směr Kroměříž
110:26
12.
Beňo Martin
Ostroj Opava
111:49
13.
Vyoral Jan
Vizovice
113:52
14.
Prošek Michal
Spartak Jihlava
115:24
15.
Vlach Oldřich
Baník Ostrava OKD
116:13
16.
Paulíček Jiří
Spartak Jihlava
122:06
17.
Hanslián Jiří
DDM Val. Meziřičí
123:23
18.
Grebeníček Aleš
Holešov
128:30
19.
Knura David
Ostroj Opava
128:46
20.
Hendrych Martin
Spartak Jihlava
130:22
21.
Zelenský Filip
Železárny Prostějov
135:15
22.
Kasal Vít
Spartak Jihlava
135:34
23.
Foltýs Vladimír
Vrbno p/P
140:48
24.
Perknovský Martin
Železárny Prostějov
141:16
25.
Kovařík Martin
Jižní svahy Zlín
144:19
26.
Hynčica Ilja
Slezan Opava
147:16
27.
Krtička Luděk
Severka Šumperk
173:11
H20
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Besta Michal
Baník Ostrava OKD
110:22
2.
Dittrich Pavel
VŠB Ostrava
113:46
3.
Zámečník David
Silicin Graphic Brno
115:13
4.
Zajíc Josef
Baník Ostrava OKD
118:39
5.
Kadeřávek Petr
SKP Hr. Králové
126:13
6.
Kristinus David
Spartak Jihlava
127:57
7.
Dospíšil Jaroslav
VŠB Ostrava
132:11
8.
Hauzal Oleg
Jindř. Hradec
139:43
9.
Finstrle Aleš
DDM Val. Meziřičí
147:56
10.
Veselý Martin
Uh. Brod
151:48
11.
Mahr Matthias
AUT -
154:28
12.
Doležal Antonín
Kotnov Tábor
178:40
13.
Politzer Michal
Uh. Brod
222:07
H21A
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Háp Pavel
SKP Hr. Králové
132:59
2.
Vystavěl Dušan
Železárny Prostějov
133:24
3.
Dvořáček Petr
VŠZ Brno
142:03
4.
Sikora Tomáš
Přírodní vědy Praha
147:49
5.
Ptáček Jan
Přírodní vědy Praha
164:31
DISK
Valík Luděk
VŠB Ostrava
---
H21B
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Navrátil Tomáš
Žabovřesky Brno
119:33
2.
Peček Vítězslav
Směr Kroměříž
123:24
3.
Kejmar Václav
Dukla Liberec
124:18
4.
Přikryl Petr
Spartak 1 Brno
126:11
5.
Král Jiří
Staré Město p/Sn
129:49
6.
Adámek Libor
Žabovřesky Brno
130:30
7.
Chmelař Miroslav
Železárny Prostějov
132:52
8.
Glabazňa Tomáš
VŠB Ostrava
132:52
9.
Kašpar Jaroslav
VŠB Ostrava
133:17
10.
Janeček Jiří
VŠB Ostrava
133:48
11.
Rajnošek Zdeněk
Zhoř
134:36
12.
Hájek Marek
VŠB Ostrava
135:05
13.
Píše Dušan
Luhačovice
135:10
14.
Šumbera Jiří
Luhačovice
136:52
15.
Gross Michal
Žabovřesky Brno
139:11
16.
Pospěch Zbyněk
Radslavice
140:27
17.
Havel Leoš
Spartak Vrchlabí
141:29
18.
Tesař Jiří
VŠB Ostrava
141:55
19.
Navrátil Rostislav
Žabovřesky Brno
142:33
20.
Vaněk Petr
Zbraslav
148:08
21.
Vrubel Karel
OB Zlín
149:17
22.
Hájek Martin
VŠB Ostrava
151:10
23.
Kusák Ivan
PEV Zlín
151:47
24.
Svěchota Milan
SKOB Ostrava
154:12
25.
Rytíř Michal
Směr Kroměříž
169:40
26.
Srb Alexandr
AUT -
173:28
27.
Humlíček René
Uh. Brod
189:44
28.
Korpas Jaroslav
Loko Brno Ingstav
196:28
29.
Švalbe Petr
Železárny Prostějov
238:01
H35
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Ryšavý Jiří
SKOB Ostrava
85:24
2.
Sviečka Mikuláš
SKOB Zlín
91:01
3.
Rapant Jaroslav
Jižní svahy Zlín
93:41
4.
Háj Bohumil
SKOB Zlín
99:41
5.
Kalenda Jiří
Vizovice
103:46
6.
Cigoš Petr
SKOB Zlín
104:11
7.
Doležal Antonín
Kotnov Tábor
105:51
8.
Rychlý Miloš
Ostroj Opava
120:05
9.
Najbrt Pavel
Vizovice
121:51
10.
Jánošík Antonín
Univerzita Olomouc
124:37
11.
Pšenička Milan
České Budějovice
126:35
12.
Najbrt Tomáš
DDM Val. Meziřičí
127:54
13.
Würzel Břetislav
OS Nové Město n/M
129:33
14.
Krejčík Zbyněk
SKOB Zlín
131:08
15.
Dlabaja Ladislav
Fryšták
131:43
16.
Jadviščok Ladislav
Univerzita Olomouc
132:35
17.
Korecký Miroslav
České Budějovice
137:31
18.
Volný Jiří
Slezan Opava
139:29
19.
Jalový Jaroslav
Radioklub Blansko
146:13
20.
Chromčák František
Jižní svahy Zlín
167:42
21.
Flašar Zdeněk
Slezan Opava
175:46
H45
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Knobloch Jindra
Spartak Vrchlabí
80:06
2.
Skácel Jaroslav
Konice
84:47
3.
Peška Antonín
Holešov
86:22
4.
Klech Josef
Hobes H. Benešov
89:16
5.
Sikora Miroslav
Baník Ostrava OKD
94:24
6.
Starý Břetislav
Baník Ostrava OKD
96:01
7.
Jirásek Jaroslav
Cheb
97:53
8.
Pohořalý Jiří
Otrokovice
98:07
9.
Dědek Jaroslav
Zbrojovka Vsetín
99:08
10.
Palička Svatopluk
Hobes H. Benešov
101:05
11.
Žemlík Jan
SKOB Zlín
101:18
12.
Kusák Stanislav
PEV Zlín
101:44
13.
Dvořák Vlastimil
Baník Ostrava OKD
103:11
14.
Kramoliš Jan
Přírodní vědy Praha
104:55
15.
Diener Herbert
SKOB Ostrava
105:04
16.
Bubík Jaroslav
Směr Kroměříž
109:49
17.
Novák Pavel
České Budějovice
113:54
18.
Urbanec Antonín
Aris Zlín
115:18
19.
Mrkvica Miroslav
Baník Ostrava OKD
116:36
20.
Hanslián Jiří
DDM Val. Meziřičí
120:27
21.
Krajča Miroslav
Aris Zlín
121:05
22.
Lučan Vladimír
Aris Zlín
138:59
23.
Perůtka Karel
Luhačovice
143:56
24.
Zajíc Josef
Baník Ostrava OKD
156:41
25.
Lysenko Boris
RUS -
184:11
H55
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Husák Václav
Silicin Graphic Brno
69:42
2.
Lichý Květoslav
Slezan Opava
79:56
3.
Seitz Roderich
GER -
81:24
4.
Valla Stanislav
SKOB Zlín
84:03
5.
Panovec Zbislav
Otrokovice
91:41
HE
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Prokeš Tomáš
Dukla Liberec
58:02
2.
Ropek Rudolf
VŠZ Brno
59:20
3.
Štěpánek Martin
Silicin Graphic Brno
61:26
4.
Zřídkaveselý Libor
Silicin Graphic Brno
63:23
5.
Klech Richard
VŠB Ostrava
65:41
6.
Arnošt Kamil
Spartak Vrchlabí
66:14
7.
Janků Marek
VŠB Ostrava
66:20
8.
Novotný Radek
USK Praha
67:36
9.
Mudrák Stanislav
Luhačovice
67:52
10.
Hanák Pavel
Elektrárny Kadaň
67:54
11.
Košárek Pavel
VŠB Ostrava
64:41
12.
Prášil Marek
Spartak Jihlava
72:46
13.
Netopil Libor
Silicin Graphic Brno
73:36
14.
Rygl Jaroslav
VŠZ Brno
74:22
15.
Nečas Rudolf
SKOB Zlín
74:25
16.
Hrouda Petr
Kotlářka Praha
45:11
17.
Lauerman Jan
Spartak Jihlava
76:03
18.
Hlaváč Jiří
Silicin Graphic Brno
76:30
19.
Kunart Tomáš
SKP Hr. Králové
78:34
20.
Kadaník Libor
SKP Hr. Králové
79:54
21.
Samek Petr
SKP Hr. Králové
81:08
22.
Novotný Milan
SKP Hr. Králové
82:04
23.
Ščerbák Eduard
Silicin Graphic Brno
82:22
24.
Brlica Pavel
Silicin Graphic Brno
84:06
25.
Schaffer Michal
SKOB Zlín
94:45
DISK
Pekárek Evžen
VŠZ Brno
---
DISK
Tománek Daniel
VŠB Ostrava
---
DISK
Ondráček Radim
Železárny Prostějov
---
Czech O Results Database - © Michal Besta - bestik.cz