Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Pohár města Zlína 1992
Kód závodu
92PMZ880
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Pohár města Zlína 1992
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
30.06.1992
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
TZL - SKOB Zlín
Kategorie
D10N
D11D
D13B
D13D
D15A
D15B
D17A
D17B
D19A
D19B+21B
D35B
D40B
D45B
D50B
D55B
DE
H10N
H11B
H13B
H15A
H15B
H17A
H17B
H19A
H19B
H21A
H21B
H35B
H40B
H45B
H50B
H55B
H60B
H65B
HE
D10N
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tichavská Jana
SKOB Zlín
23:25
2.
Horynová Martina
SKOB Zlín
25:56
3.
Cigošová Petra
SKOB Zlín
26:49
4.
Pešková Kateřina
Fryšták
32:33
5.
Švábková Petra
SKOB Zlín
34:11
6.
Pavelková Vendula
Luhačovice
41:01
7.
Najbrtová Tereza
Vizovice
41:43
8.
Chromčáková Alena
Jižní svahy Zlín
42:31
9.
Najbrtová Veronika
DDM Val. Meziřičí
47:32
D11D
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Habánová Zuzana
Tesla Brno
24:48
2.
Stehnová Zuzana
Kotlářka Praha
24:50
3.
Nejedlá Eliška
Fryšták
25:26
4.
Čevelová Iva
SKOB Zlín
25:54
5.
Cigošová Eva
Tesla Brno
26:21
6.
Vacková Olga
Spartak Jihlava
26:22
7.
Kollárová Marcela
SVK - Dargov Košice
26:44
8.
Rozkošná Táňa
SKOB Zlín
27:24
9.
Zahradníčková Radka
Tesla Brno
27:37
10.
Illíková Petra
SKOB Zlín
28:41
12.
Dienerová Petra
Baník Mar. Hory
30:29
13.
Šumberová Klára
Luhačovice
32:58
14.
Molnárová Ilona
SKOB Zlín
34:18
15.
Robotková Magda
Spartak 1. Brno
34:24
16.
Patková Linda
SKOB Zlín
37:27
17.
Konopásková Tereza
Luhačovice
41:35
18.
Skořepová Aanna
SKOB Zlín
46:21
19.
Jilgová Andrea
Havřice
49:05
D13B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Juřeníková Eva
Baník Mar. Hory
23:12
2.
Chudíková Barbora
RD Horní Benešov
25:54
3.
Marhoulová Zuzana
Luhačovice
27:06
4.
Stará Zdenka
Baník Ostrava
27:18
5.
Račanská Eva
Tesla Brno
27:31
6.
Mahdalová Michaela
Havřice
27:51
7.
Javůrková Dana
Vrbno p/P.
28:38
8.
Hrdinová Marie
Baník Ostrava
29:39
9.
Kabelová Radka
Tesla Brno
30:11
10.
Švandová Pavlína
Žabovřesky Brno
30:28
11.
Kičerková Regina
TŽ Třinec
30:40
12.
Stehnová Stanislava
Kotlářka Praha
30:41
13.
Přikrylová Kateřina
Junior Prostějov
30:58
14.
Kupcová Veronika
Loko Šumperk
31:26
15.
kaletová Blanka
TŽ Třinec
31:35
16.
Tihounová Tea
Ostroj Opava
31:41
17.
Wacková Hana
Spartak Jihlava
32:27
18.
Komínková Věra
Junior Prostějov
32:55
19.
Bednářová Dana
Univerzita Olomouc
33:14
20.
Kopřivová Irena
Luhačovice
33:29
21.
Cigošová Kateřina
Tesla Brno
33:32
22.
Doložilková Eva
Univerzita Olomouc
33:41
23.
Klechová Vendula
RD Horní Benešov
33:45
24.
Waldová Barbora
Kotlářka Praha
34:02
25.
Kalová Romana
Loko Šumperk
34:11
26.
Bláhová Petra
Žabovřesky Brno
34:36
27.
Raková Lenka
Slezan Opava
35:58
28.
Blechová Jana
Spartak Jihlava
35:59
29.
Říhová Gábina
Loko Krnov
36:20
30.
Krejčí Veronika
Železárny Prostějov
36:30
31.
Skoumalová Michaela
Konice
36:47
32.
Balíková Martina
Spartak Jihlava
37:07
33.
Paulíčková Renata
Spartak Jihlava
37:18
34.
Kadlecová Eva
Tesla Brno
37:41
35.
Schindlerová Martina
Ostroj Opava
38:50
36.
Jelínková Kamila
Spartak Jihlava
43:59
37.
Geroldová Hana
Loko Šumperk
44:35
38.
Sýkorová Hana
Loko Olomouc
49:43
39.
Foltýsová Jiřina
Vrbno p/P
50:33
40.
Blechová Lenka
Spartak Jihlava
53:27
D13D
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Chromčáková Jitka
Jižní svahy Zlín
44:19
2.
Sonnková Gabriela
Ostroj Opava
47:10
3.
Vondrušková Jana
DDM Kroměříž
49:54
4.
Bubíková Alena
DDM Kroměříž
50:36
5.
Jakubicová Andrea
Baník Ostrava OKD
53:02
6.
Budínová Radka
Baník Ostrava OKD
56:08
7.
Semelová Lenka
Luhačovice
87:10
DISK
Skřičková Anna
Tesla Brno
---
DISK
Janová Ivana
Jižní svahy Zlín
---
DISK
Sedláčková Martina
DDM Kroměříž
---
DISK
Danielová Olga
Fryšták
---
D15A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Koblížková Lenka
OK Tolar J Hradec
43:01
2.
Rýglová Hana
SKP Hr. Králové
43:08
3.
Kvapilová Věra
TJ Turnov
44:21
4.
Heczková Kateřina
TŽ Třinec
44:48
5.
Havrdová Renata
Sportcentrum Jičín
45:27
6.
Pracná Kateřina
Žabovřesky Brno
45:33
7.
Bártová Olga
Sportcentrum Jičín
45:42
8.
Cejpková Kateřina
Žabovřesky Brno
46:09
9.
Bártová Zuzana
Sportcentrum Jičín
47:04
10.
Dvořáková Ladislava
Praga Praha
47:19
11.
Rakayová Martina
SVK - Dargov Košice
48:12
12.
Orálková Gabriela
Lokom. Krnov
49:20
13.
Duspivová Dana
Slávia Hr. Králové
50:03
14.
Morávková Lucie
SKP Hr. Králové
50:05
15.
Kuchařová Tereza
SF Praha
50:23
16.
Hrobařová Lenka
Spartak Rychnov n/Kn
50:28
17.
Chmelíková Jana
Loko Pardubice
51:00
18.
Kupcová Kristína
Loko Šumperk
51:30
19.
Térová Bohdana
Doksy
51:56
20.
Borůvková Petra
Tempo Praha
53:26
21.
Řepková Jana
Loko Liberec
53:47
22.
Čepelková Erika
Loko Pardubice
54:10
23.
Sránská Petra
Sportcentrum Jičín
54:24
24.
Fialová Pavla
Kašperské Hory
54:38
25.
Městková Kateřina
Tempo Praha
54:48
26.
Tomečková Alena
Vrbno p/P
55:20
27.
Sikorová Miroslava
Baník Ostrava
56:00
28.
Hlinková Petra
Kotlářka Praha
58:04
29.
Drabinová Jitka
TŽ Třinec
58:47
30.
Kučová Martina
Luhačovice
59:03
31.
Fejková Marcela
Sportcentrum Jičín
61:39
32.
Vyhnánková Anna
Praga Praha
63:48
DISK
Matulová Petra
Žabovřesky Brno
---
D15B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Langová Andrea
Vrbno p/P
35:06
2.
Ševčíková Jana
Loko Olomouc
36:47
3.
Šlehová Hana
Loko Šumperk
37:17
4.
Slámová Martina
Tesla Brno
37:35
5.
Vyhnalíková Renata
Vrbno p/P
39:17
6.
Tatyrková Jana
Kostelec n/H.
39:20
7.
Škárková Olga
TŽ Třinec
39:22
8.
Zelená Andrea
Slušovice
40:13
9.
Pikalová Petra
Loko Olomouc
40:18
10.
Fexová Vendula
Spartak Jihlava
41:42
11.
Sonnková Markéta
Ostroj Opava
42:42
12.
Rajtrová Lenka
Kostelec n/H.
43:04
13.
Hanslianová Pavla
DDM Val. Meziříčí
43:24
14.
Mikošková Kateřina
Tesla Brno
44:09
15.
Kličová Martina
Junior Prostějov
44:27
16.
Smolíková Kateřina
Loko Šumperk
44:41
17.
Kokošková Iva
Slezan Opava
45:05
18.
Kolářová Lenka
Luhačovice
45:11
19.
Sošková Radka
Loko Brno
45:50
20.
Lemonová Vlasta
Start Blansko
46:29
21.
Chromčáková Zuzana
Jižní svahy Zlín
46:40
22.
Lukešová Věra
Jilemnice
46:47
23.
Rýdlová Jana
Baník Ostrava
47:34
24.
Štadlerová Ivona
Loko Olomouc
48:03
25.
Maroňová Olga
Fryšták
48:39
26.
Maxová Martina
Spartak Jihlava
48:54
27.
Ševčíková Eliška
Loko Olomouc
48:56
28.
Ohnoutková Irena
Junior Prostějov
49:39
29.
Fiedlerová Iva
Spartak Rychnov n/Kn
52:50
30.
Konopásková Radka
Luhačovice
57:00
31.
Turčerová Hana
Loko Šumperk
60:26
32.
Krpalová Radka
Havřice
60:35
33.
Pavlíčková Milena
Vizovice
65:55
D17A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tichá Kateřina
Jiskra Nový Bor
47:15
2.
Navrátilová Iva
SKP Hr. Králové
47:53
3.
Novotná Helena
Spartak Vrchlabí
48:52
4.
Hloušková Iva
SKP Hr. Králové
49:05
5.
Libantová Katarína
SVK - Loko Pezinok
50:13
6.
Chejnová Simona
Loko Pardubice
50:16
7.
Wdowková Alena
Kostelec n/H.
50:31
8.
Kuncová Jana
Spartak Rychnov n/Kn
51:46
9.
Čechová Lenka
Tesla Brno
52:10
10.
Slováková Marie
Luhačovice
52:15
11.
Horáčková Martina
VŠST Liberec
52:21
12.
Razková Lenka
Jilemnice
52:26
13.
Lašková Martina
Slávia Hr. Králové
52:58
14.
Valterová Magdaléna
Tempo Praha
54:21
15.
Knyplová Eva
Loko Šumperk
55:26
16.
Křenková Markéta
VŠ Plzeň
55:44
17.
Burdeková Markéta
Tušimice
56:30
18.
Střítezská Petra
Žabovřesky Brno
56:39
19.
Pacltová Markéta
SKP Hr. Králové
56:46
20.
Dohnalová Marie
Praga Praha
56:53
21.
Součková Jana
Sparta Praha
56:56
22.
Lučanová Michaela
Slušovice
57:10
23.
Vejvodová Jana
Slávia Hr. Králové
57:27
24.
Ščerbáková Renata
SKP Hr. Králové
58:00
25.
Vyškovská Radka
Zbrojovka Vsetín
58:13
26.
Ritterová Michaela
MDDM Ostrov
59:18
27.
Švandová Eva
Žabovřesky Brno
60:17
28.
Fládrová Jana
Železárny Prostějov
60:31
29.
Matoušková Helena
Tempo Praha
60:45
30.
Vavrysová Lenka
Luhačovice
61:17
31.
Wurmová Jindřiška
Tušimice
61:19
32.
Březová Martina
Slezan Opava
64:01
33.
Marvanová Pavla
SpartakRychnov
65:46
34.
Federová Mária
SVK - Loko Pezinok
66:12
35.
Hloušková Hana
VŠST Liberec
68:18
36.
Tolochová Michaela
Ostroj Opava
69:48
37.
Libantová Lucia
SVK - Loko Pezinok
70:22
38.
Vejvodová Věra
Slávia Hr. Králové
72:51
39.
Polášková Helena
Slávia Hr. Králové
73:33
40.
Matoušková Pavla
Jablonec n/N.
74:55
41.
Borůvková Simona
Tempo Praha
81:14
D17B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ecksteinová Hana
Tesla Brno
39:57
2.
Rypárová Jana
Univerzita Olomouc
44:01
3.
Čechová Kateřina
Slezan Opava
44:59
4.
Maroňová Jindra
Fryšták
46:33
5.
Hrtonová Daniela
Loko Krnov
47:19
6.
Rejličová Bohdana
Baník Ostrava
47:22
7.
Šňupárková Petra
Tesla Brno
48:51
8.
Kuncová Kateřina
Ostroj Opava
49:26
9.
Krasnokutská magda
Minerva Opava
51:29
10.
Tošovská Eliška
Spartak Rychnov n/Kn
51:30
11.
Nyczová Martina
Minerva Opava
53:10
12.
Kameníková Martina
Start Blansko
55:58
13.
Svobodová Dagmar
Start Blansko
56:46
14.
Gebauerová Daniela
Ostroj Opava
57:40
15.
Rafajová Markéta
DDM Val. Meziříčí
57:57
D19A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kuchařová Ada
Tesla Brno
60:36
2.
Pařízková Erika
USK Praha
63:13
3.
Smutná Jana
Spartak Rychnov n/Kn
66:28
4.
Zichová Jana
Sportcentrum Jičín
66:35
5.
Galíková Jana
Tesla Brno
66:44
6.
Májová Paulína
SVK - Športbyt Bratislava
67:12
7.
Ábelová Ivana
Stadion Nový Bor
68:47
8.
Šulcová Kateřina
Sport Praha
68:52
9.
Podrabská Anna
VŠST Liberec
68:56
10.
Hubáčková Dagmar
Luhačovice
69:01
11.
Hanslíková Iveta
Slezan Opava
69:29
12.
Klapalová Marcela
Spartak Rychnov n/Kn
69:55
13.
Sedlářová Pavla
VŠB Ostrava
70:34
14.
Zuzánková Růžena
USK Praha
70:45
15.
Škodová Zuzana
VŠST Liberec
70:51
16.
Reidingerová Ivana
Ekonom Praha
71:35
17.
Zajícová Petra
Baník Ostrava
71:40
18.
Slámová Veronika
Tesla Brno
71:43
19.
Liberdová Iveta
SVK - Prírodovedec Bratislava
71:44
20.
Picková Iva
Tatran Jablonec
72:29
21.
Nevřivová Lenka
Tesla Brno
73:05
22.
Bočková Pavla
Tesla Brno
73:33
23.
Henychová Zuzana
Sport Praha
73:38
24.
Boudná Jitka
VŠZ Brno
73:54
25.
Brandejsová Ivana
Spartak Rychnov n/Kn
74:07
26.
Folprechtová Jaroslava
TJ Turnov
75:16
27.
Langrová Radka
Loko Pardubice
75:41
28.
Urbancová Dana
Tempo Praha
75:59
29.
Vomelová Kateřina
Tatran Jablonec
77:04
30.
Coufalová Martina
VŠB Ostrava
77:25
31.
Vyvrysová Iva
Luhačovice
77:37
32.
Vitová Blanka
Baník Sokolov
77:45
33.
Holcmanová Veronika
Slávia Hr. Králové
77:53
34.
Dusilová Jindra
Sport Praha
78:04
35.
Klemensová Jana
Ostroj Opava
78:39
36.
Dlabolová Jana
Praga Praha
80:19
37.
Sobková Marcela
VŠB Ostrava
80:24
38.
Pazderová Lucie
Ekonom Praha
80:28
39.
Mikulecká Nataša
Spartak Rychnov n/Kn
81:05
40.
Grégrová Jitka
Sport Praha
82:08
41.
Jančová Marcela
Luhačovice
82:28
42.
Holíková Magda
Fryšták
83:05
43.
Fantová Libuše
Ekonom Praha
83:14
44.
Horáková Světlana
Ekonom Praha
85:52
45.
Výtisková Lenka
VŠB Ostrava
86:10
46.
Matoušová Helena
Sportcentrum Jičín
86:15
47.
Navrátilová katarína
SVK - Prírodovedec Bratislava
88:57
48.
Antošová Zdena
Tatran Jablonec
89:40
DISK
Vomelová Michaela
SF Praha
---
DISK
Hanušová Eliška
Hostinné
---
DISK
Šebeňová Silvia
SVK - VŠD Žilina
---
D19B+21B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Habáňová Eva
Tesla Brno
66:37
2.
Uchytilová Jana
Železárny Prostějov
67:23
3.
Vytisková Jana
VŠB Ostrava
67:35
4.
Svobodová Magda
VŠ Praha
67:36
5.
Hiršová Marcela
MZLU Brno
69:59
6.
Kašparová Šárka
RD H. Benešov
70:05
7.
Chroustová Petra
MZLU Brno
70:10
8.
Gandelová Kateřina
MZLU Brno
71:50
9.
Hrouzová Jiřina
Loko Krnov
73:42
10.
Razimová Alice
Spartak Jihlava
73:43
11.
Kyprá Zdena
Slavoj Bruntál
74:40
12.
Soldánová Karin
Železárny Prostějov
75:29
13.
Kasperová Tereza
Univerzita Olomouc
75:56
14.
Holinková Milada
Loko Krnov
76:05
15.
Zákravská Lenka
VŠB Ostrava
78:21
16.
Bochová Dagmar
Medicína Praha
79:13
17.
Křesťanová Lenka
Vrbno p/P
79:42
18.
Fládrová Kateřina
Železárny Prostějov
80:26
19.
Vytisková Ivana
Slezan Opava
80:48
20.
Žerotínská Hana
Univerzita Olomouc
81:27
21.
Sedlářová Vladimíra
Radslavice
81:57
22.
Fajkusová Jitka
Železárny Prostějov
82:24
23.
Šulcová Renata
Baník Havířov
83:25
24.
Dvořáková Renata
VŠB Ostrava
85:45
25.
Jašková Zuzana
Radslavice
86:38
26.
Lunáčková Jana
MZLU Brno
86:48
27.
Švidrnochová Lenka
MZLU Brno
87:35
28.
Cigošová Anna
Tesla Brno
87:53
29.
Dufková Kateřina
Tesla Brno
88:05
30.
Kovářová Iva
Tesla Brno
91:21
31.
Kusáková Marcela
Slušovice
94:38
32.
Babáková Ivana
Loko Ingstav Brno
105:08
DISK
Janásová Jitka
Směr Kroměříž
---
DISK
Čípková Romana
Adamov
---
DISK
Mertová Zora
Slušovice
---
D35B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ticháčková Dana
Sportcentrum Jičín
46:43
2.
Mrázková Ivana
Kotlářka Praha
49:45
3.
Vaňková Marie
Tesla Brno
55:17
4.
Hudziczková Danuta
TŽ Třínec
55:26
5.
Šrámková Jitka
Pramet Šumperk
61:26
6.
Krajčová Hana
Slušovice
75:44
7.
Robotková Kenka
Spartak 1. Brno
109:58
D40B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Stehnová Hana
Kotlářka Praha
48:22
2.
Křesťanová Jitka
Vrbno p/P
52:44
3.
Tomanová Jana
Loko Ingstav Brno
55:10
4.
Sikorová Marie
Baník Ostrava OKD
60:30
5.
Ohnoutková Ludmila
Junior Prostějov
69:51
6.
Blechová Bohumila
Třešť
78:20
D45B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vlachová Renata
Baník Ostrava OKD
39:03
2.
Urbancová Marcela
Slušovice
53:24
3.
Graubnerová Jana
Slušovice
120:38
DISK
Stará Pavla
Baník Ostrava OKD
---
D50B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Machová Hana
TL Brno
67:52
D55B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
2.
Burýšková Věra
Trója Praha
39:21
DE
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Cieslarová Jana
Univerzita Olomouc
77:35
2.
Honzová Mária
Univerzita Olomouc
78:49
3.
Lejsková Hana
USK Praha
78:49
4.
Kubátková Marcela
Univerzita Olomouc
79:04
5.
Valášková Šárka
USK Praha
82:49
6.
Knapová Iva
Loko Pardubice
86:33
7.
Doležalová Hana
TŽ Třinec
87:40
8.
Bártová Eva
Spartak Rychnov n/Kn
90:05
9.
Šimůnková Kristýna
USK Praha
91:35
10.
Novotná Markéta
USK Praha
92:36
11.
Horová Magda
USK Praha
93:50
12.
Jirsová Olina
USK Praha
95:09
13.
Šemíková Eva
Sport Praha
97:33
14.
Kotounová Ivana
VŠZ Brno
99:26
15.
Málková Andrea
USK Praha
108:42
16.
Semiginovská Dagmar
Stadion Nový Bor
114:05
H10N
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Trčka Jan
Luhačovice
19:11
2.
Dlabaja Tomáš
Fryšták
22:06
3.
Beran Jiří
SKOB Zlín
22:24
3.
Rajnošek Zdeněk
Zhoř
30:39
4.
Háj Jakub
SKOB Zlín
31:11
4.
Graubner Jan
Slušovice
22:54
5.
Lanc Marian
SKOB Zlín
33:23
6.
Januška Roman
SKOB Zlín
34:05
7.
Pístek Pavel
Luhačovice
39:07
8.
Hetmer Patrik
Luhačovice
40:24
9.
Najbrt Lukáš
DDM Val. Meziřičí
40:46
10.
Dlabaja Štěpán
Fryšták
45:05
11.
Gojniczek J.
Luhačovice
52:31
12.
Sviečka Lukáš
SKOB Zlín
53:22
13.
Bartošek Jan
SKOB Zlín
58:07
H11B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Slováček Tomáš
SKOB Zlín
21:32
2.
Velčevský Petr
Tesla Brno
23:29
3.
Rakay Stefan
SVK - Dargov Košice
24:15
4.
Mrázek Jan
Kotlářka Praha
24:23
5.
Mikoška Jaroslav
Tesla Brno
25:36
6.
Sadila Jiří
Fryšták
25:40
7.
Prokop Martin
SKOB Zlín
26:49
8.
Sviečka Libor
SKOB Zlín
27:06
9.
Drhlík Michal
Havřice
28:16
10.
Kohoutek Lukáš
SKOB Zlín
29:33
11.
Hašek Jakub
DDM Kroměříž
30:16
12.
Stachoň Zdeněk
DDM Kroměříž
30:46
13.
Nestarec Patrik
Zlaté Hory
31:33
14.
Svoboda Michal
SKOB Zlín
31:36
15.
Kopřiva Pavel
Luhačovice
33:13
16.
Mauer Michal
SKOB Zlín
33:39
17.
Šíma Petr
Fryšták
34:05
18.
Máj Michal
SVK - Športbyt Bratislava
37:06
19.
Kres Filip
Luhačovice
41:27
20.
Kolář Ivo
SKOB Zlín
41:58
21.
Šumbera Jakub
Luhačovice
42:57
22.
Markes Filip
SKOB Zlín
62:45
23.
Vodička Michal
Slavoj Bruntál
98:06
DISK
Linhart Marek
Luhačovice
---
H13B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Čech Radovan
Tesla Brno
36:26
1.
Robotka Jan
Spartak 1. Brno
27:54
2.
Heczko Robert
TŽ Třínec
38:33
2.
Máj Andrej
SVK - Športbyt Bratislava
37:22
3.
Skřička Jan
Tesla Brno
38:39
3.
Vodička Luděk
Slavoj Bruntál
40:02
4.
Čech Jan
RD H. Benešov
41:21
4.
Rafaj Jan
DDM Val. Meziřičí
68:14
5.
Ticháček Radek
Sportcentrum Jičín
41:22
6.
Procházka Zdeněk
Kotlářka Praha
42:07
7.
Valík Ondřej
Slezan Opava
42:48
8.
Hudzieczek Robert
TŽ Třínec
45:24
9.
Šleha Lubomír
Pramet Šumperk
45:16
10.
Tomeček Lubomír
Vrbno p/P
45:22
11.
Myslivec Jiří
TŽ Třínec
45:33
12.
Schertler David
Pramet Šumperk
47:24
13.
Koura David
Ostroj Opava
48:41
14.
Adámek Petr
Baník Havířov
50:11
15.
Dostál Ondřej
Junior Prostějov
51:04
16.
Salajka Tomáš
Loko Ingstav Brno
51:31
17.
Sedláček Ondřej
Junior Prostějov
52:26
18.
Prošek Michal
Ostroj Opava
53:35
19.
Hubáček Jaroslav
Ostroj Opava
53:42
20.
Hynčica Ilja
Slezan Opava
53:56
21.
Ševčík František
Loko Olomouc
54:27
22.
Vácha Pavel
Spartak Jihlava
55:52
23.
Hanoušek Radim
Spartak Jihlava
57:01
24.
Pracný Jiří
Žabovřesky Brno
57:20
25.
Matysek Bronislav
Loko Olomouc
59:28
26.
Ohnoutka Pavel
Železárny Prostějov
59:28
27.
Vlach Jiří
Baník Ostrava OKD
59:47
28.
Vlach Pavel
Junior Prostějov
60:00
29.
Jordán Antonín
Jižní svahy Zlín
60:04
30.
Krtička Luděk
Pramet Šumperk
61:01
31.
Sikora Petr
TŽ Třínec
61:58
32.
Danek Pavel
Loko Krnov
62:40
33.
Vingrálek Tomáš
Junior Prostějov
62:48
34.
Krček Jakub
Loko Olomouc
62:51
35.
Sedláček Jiří
Pramet Šumperk
64:02
36.
Halama Jakub
Pramet Šumperk
64:49
37.
Kasal Vít
Spartak Jihlava
66:28
38.
Otruba Karel
Plumlov
66:56
39.
Jahoda Martin
Luhačovice
66:59
40.
Turcer Petr
Pramet Šumperk
68:54
41.
Žáček Daniel
Jižní svahy Zlín
69:15
42.
Hendrych Martin
Spartak Jihlava
76:05
43.
Hanslián David
Baník Havířov
97:46
44.
Vácha Robert
Spartak Jihlava
104:29
DISK
Kavalec Libor
Spartak Jihlava
---
H15A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jandourek Martin
Jilemnice
44:44
2.
Janota Jakub
Tesla Brno
45:49
3.
Milan Radek
Jilemnice
47:38
4.
Jirásek Aleš
Loko Pardubice
49:45
5.
Vodrážka Ondřej
VŠ Plzeň
49:56
6.
Lučan Vladimír
Slušovice
50:05
7.
Libant František
SVK - Loko Pezinok
50:20
8.
Horáček Michal
VŠST Liberec
50:25
9.
Přimda Lukáš
VŠST Liberec
50:34
10.
Hepner David
Slávia Hr. Králové
51:20
11.
Oberreiter Martin
Jilemnice
52:13
12.
Kadeřávek Petr
SKP Hr. Králové
52:34
13.
Besta Michal
Baník Ostrava
53:23
14.
Sýkora Peter
SVK - Kysak
53:27
15.
Zicha Jiří
Luhačovice
54:02
16.
Martinec Daniel
Slovan Frýdlant
54:15
17.
Habáň Ivo
Tesla Brno
54:26
18.
Ogurčak Jaroslav
SVK - Dargov Košice
55:37
19.
Madle Marek
Sportcentrum Jičín
55:45
20.
Nejedlý Luděk
Fryšták
55:54
21.
Husák Václav
Slávia Hr. Králové
56:30
22.
Ševčík Martin
Tesla Brno
57:08
23.
Holík Mario
Fryšták
57:52
24.
Šmíd David
Slávia Hr. Králové
58:12
25.
Chejn Aleš
Loko Pardubice
58:15
26.
Bukovač Maroš
SVK - Farmaceut Bratislava
59:00
27.
Musil Petr
Sportcentrum Jičín
59:08
28.
Rozsypal Tomáš
Sparta Praha
59:29
29.
Matějů Luboš
Praga Praha
61:14
30.
Mervart Zdeněk
Dobruška
63:06
31.
Lumbach Jindřich
Roudnice n/L.
63:47
32.
Paulíček Jiří
Spartak Jihlava
64:00
33.
Klusáček Radim
Stadion Nový Bor
64:55
34.
Bartoš Marek
Baník Sokolov
71:03
35.
Rak Jiří
Slezan Opava
73:18
36.
Dočkal Tomáš
Spartak Jihlava
75:21
37.
Slováček Miroslav
Slávia Hr. Králové
77:58
DISK
Matějů Michal
Praga Praha
---
H15B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ježek Martin
Železárny Prostějov
50:10
2.
Pohl Zdeněk
Spartak Rychnov n/Kn
51:29
3.
Jirsa Martin
Adamov
52:59
4.
Kristianus David
Spartak Jihlava
52:34
5.
Opočenský Karek
Ostroj Opava
52:53
6.
Fendrych Michal
Univerzita Olomouc
54:18
7.
Procházka Jiří
Tesla Brno
54:51
8.
Krejčí Jan
Tesla Brno
55:03
9.
Vyoral Jan
Vizovice
55:24
10.
Zajíc Josef
Baník Ostrava OKD
55:46
11.
Pavelek Tomáš
Ostroj Opava
56:07
12.
Ratíř Jan
Směr Kroměříž
56:16
13.
Czetmayer Robert
Adamov
56:16
14.
Táborský Matěj
Ostroj Opava
56:19
15.
Michel Milan
Ostroj Opava
57:56
16.
Hanák Josef
Univerzita Olomouc
59:04
17.
Mohyla Kamil
Vrbno p/P
61:04
18.
Jirsa Petr
Spartak Rychnov n/Kn
61:06
19.
Kopp Luděk
TŽ Třínec
61:35
20.
Piňos Josef
Plumlov
61:54
21.
Sedláček Radek
Pramet Šumperk
62:07
22.
Jašek Petr
OB Šternberk
62:22
23.
Benc Martin
Ostroj Opava
64:27
24.
Nycl Petr
Ostroj Opava
64:43
25.
Lorenčík Ivo
Kostelec n/H
66:22
26.
Kuja Ivo
Vrbno p/P
66:23
27.
Vlach Oldřich
Baník Ostrava OKD
67:20
28.
Marek Martin
Vizovice
58:31
29.
Daněk Aleš
Jilemnice
68:52
30.
Dvořák Jan
Baník Ostrava OKD
71:10
31.
Kolář David
Luhačovice
71:36
32.
Novotný Jakub
Spartak Jihlava
71:47
33.
Rajtr Pavel
Kostelec n/H
74:01
34.
Vintr Radek
Slušovice
77:35
35.
Baránek Kamil
Junior Prostějov
84:20
36.
Kadlubiec Ondřej
TŽ Třínec
87:48
37.
Kovařík Martin
Jižní svahy Zlín
99:49
38.
Vítek Tomáš
Spartak Rychnov n/Kn
107:03
H17A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zakouřil Václav
TJ Turnov
52:11
2.
Tománek Daniel
TŽ Třinec
55:32
3.
Krch David
Praga Praha
57:03
4.
Paclík Jiří
Slávia Hr. Králové
59:24
5.
Fišer Aleš
Spartak Rychnov n/Kn
59:43
6.
Novotný Radek
SKP Hr. Králové
60:25
7.
Charvát František
Slávia Hr. Králové
60:38
8.
Jirásek Milan
Tempo Praha
60:56
9.
Kvapil Petr
TJ Turnov
60:58
10.
Ptáček Jan
Tesla Brno
61:01
11.
Zakouřil Tomáš
TJ Turnov
61:14
12.
Hovorka Zbyněk
SKP Hr. Králové
61:59
13.
Otruba Marek
Železárny Prostějov
62:29
14.
Tomeš Petr
Žabovřesky Brno
62:33
15.
Vácha Tomáš
Jiskra Nový Bor
62:43
16.
Ondráček Radim
Železárny Prostějov
62:45
17.
Zuscin Robert
SVK - Kysak
63:17
18.
Vítek Pavel
Chrast
64:42
19.
Boudný Jan
Spartak Jihlava
64:46
20.
Fejk Zbyněk
Sportcentrum Jičín
64:47
21.
Titz Pavel
Loko Pardubice
64:55
22.
Lauerman Jan
Spartak Jihlava
65:02
23.
Fujáček Jan
Aero Odolená Voda
65:16
24.
Hain Jan
Sportcentrum Jičín
65:18
25.
Zámečník David
Žabovřesky Brno
65:31
26.
Dittrich Pavel
Slezan Opava
65:57
27.
Daníček Josef
Spartak Rychnov n/Kn
66:13
28.
Pokorný Ondřej
Praga Praha
66:41
29.
Szegeny Vladimír
SVK - Topolčianky
66:58
30.
Ritterr Aleš
MDDM Ostrov
68:02
31.
Svoboda Ladislav
Žabovřesky Brno
68:32
32.
Palát Petr
Žabovřesky Brno
70:43
33.
Šteflíček Martin
Slovan Jindř. Hradec
70:53
34.
Hanzal Oleg
OK Tolar J. Hradec
71:00
35.
Grusser Jan
SKP Hr. Králové
71:18
36.
Hitzinger Jozef
SVK - Ekonom B. Bystrica
71:51
37.
Dospíšil Jaroslav
Slavoj Bruntál
72:34
38.
Dvořák Miloslav
Konice
76:29
39.
Mazgut Jozef
SVK - VŠD Žilina
92:53
40.
Netopil Libor
Spartak Rychnov n/Kn
101:07
DISK
Šterbák Eduard
Žabovřesky Brno
---
H17B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dvořáček Jiří
Třebíč
61:09
2.
Matoušek Jiří
OB Šternberk
61:20
3.
Kružík Radek
Spartak Jihlava
63:18
4.
Hubáček Vítězslav
Ostroj Opava
63:30
5.
Hobza Martin
Třebíč
64:24
6.
Hruška Miloš
Slavoj Bruntál
65:10
7.
Aleš David
Pramet Šumperk
65:30
8.
Zdražil Petr
Spartak Jihlava
68:35
9.
Poborský Petr
Slavoj Bruntál
68:54
10.
Manásek Radek
Loko Krnov
69:13
11.
Polášek Vladimír
Ostroj Opava
69:14
12.
Šíma Marek
Optimit Odry
69:15
13.
Valík Hynek
Slezan Opava
69:17
14.
Klein Dalibor
Ostroj Opava
69:42
15.
Vítek Tomáš
Plumlov
70:19
16.
Toman Ondřej
Loko Ingstav Brno
70:53
17.
Uhlíř Zbyněk
Slavoj Bruntál
72:01
18.
Pospíšil Marek
Spartak Jihlava
73:11
19.
Schvetter Martin
Baník Havířov
74:11
20.
Trávníček Jan
Univerzita Olomouc
75:13
21.
Štolfa Jaromír
Směr Kroměříž
77:19
22.
Mlejnek Pavel
OB Šternberk
78:03
23.
Ševčík Petr
Fryšták
83:25
24.
Zwicker Radek
Fryšták
89:18
DISK
Novotný Vít
Start Blansko
---
DISK
Procházka Jiří
---
DISK
Ševčík Michal
Fryšták
---
H19A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jirsa Milan
Blesk Bechyně
71:23
2.
Strejček Petr
Tesla Brno
72:55
3.
Klech Richard
RD Horní Benešov
74:34
4.
Štěpánek Martin
Tesla Brno
75:49
5.
Budík Radek
Blesk Bechyně
78:17
6.
Vandlíček Peter
SVK - VŠD Žilina
80:24
7.
Kučera Jan
Tempo Praha
80:38
8.
Kunart Tomáš
SKP Hr. Králové
80:50
9.
Jedlička Michal
Slávia Hr. Králové
80:51
10.
Arnošt Kamil
USK Praha
82:06
11.
Zlesák Martin
Ekonom Praha
82:22
12.
Šeliga Ivan
SVK - Malacky
83:01
13.
Vřešťál Jan
Tesla Brno
83:12
14.
Horák Pavel
USK Praha
84:00
15.
Samek Petr
SKP Hr. Králové
84:10
16.
Prášil Marek
Spartak Jihlava
84:21
17.
Vláčil Daniel
USK Praha
84:34
18.
Haas Karel
Loko Pardubice
84:50
19.
Dudra Milan
SVK - Kysak
84:52
20.
Fujak Vladimír
SVK - VŠD Žilina
87:00
21.
Podhajský Jaroslav
VŠZ Brno
87:43
22.
Tůma Jaroslav
Sportcentrum Jičín
88:38
23.
Netuka Martin
Slávia Hr. Králové
89:20
24.
Folprecht Eda
TJ Turnov
95:29
25.
Sokolář Zdeněk
Ekonom Praha
98:26
26.
Silar Martin
Loko Šumperk
126:38
DISK
Vávra Jaroslav
Loko Pardubice
---
DISK
Martan Jiří
Spartak Roudnice
---
DISK
Mička Jan
SVK - VŠD Žilina
---
H19B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Satoria David
RD H. Benešov
62:14
2.
Linhart Aleš
Ekonom Praha
63:28
3.
Kejval Jaromír
Spartak Jihlava
68:38
4.
Bednařík Martin
SVK - Prírodovedec Bratislava
69:18
5.
Komenda Kamil
RD H. Benešov
70:18
6.
Benda Petr
Třebíč
70:51
7.
Procházka Pavel
Železárny Prostějov
72:80
8.
Kovář Jaroslav
Tesla Brno
73:29
9.
Pěček Martin
Směr Kroměříž
76:24
10.
Kobližek Michal
Jindř. Hradec
77:42
11.
Kovalčík Tomáš
Ostroj Opava
79:07
12.
Rytíř Michal
Směr Kroměříž
80:40
13.
Martínek Jan
Adamov
81:40
14.
Svěchota Milan
Baník Mar. Hory
83:03
15.
Sluka Miroslav
Směr Kroměříž
85:59
16.
Graubner Lukáš
Slušovice
86:13
17.
Butas Ivan
SVK - Malacky
87:41
18.
Orany Tomáš
Spartak Jihlava
89:59
H21A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Barcík Peter
SVK - TU Košice
82:15
2.
Janků Marek
VŠB Ostrava
83:18
3.
Hunka Karel
Železárny Prostějov
84:16
4.
Horký Roman
USK Praha
86:07
5.
Košárek Pavel
VŠB Ostrava
86:25
6.
Pašek Jaroslav
Sport Praha
86:36
7.
Graubner Tomáš
VŠZ Brno
86:41
8.
Mudrák Stanislav
VŠB Ostrava
86:50
9.
Janovský Tomáš
Praga Praha
86:57
10.
Macháček Aleš
Tempo Praha
87:05
11.
Sklenář Martin
VŠST Liberec
87:34
12.
Matoušek Martin
Slaný
88:03
13.
Neumann Pavel
Loko Olomouc
88:21
14.
Mencl Miloslav
Blesk Bechyně
88:36
15.
Skoupý Jan
OB Šternberk
88:38
16.
Zuzcak Igor
SVK - Prírodovedec Bratislava
89:06
17.
Vinš Pavel
Doly Kladno
89:10
18.
Chupek Jozef
SVK - VŠD Žilina
89:12
19.
Wallner Jozef
SVK - Farmaceut Bratislava
89:35
20.
Schuster Martin
Baník Havířov
90:07
21.
Cichý David
SKP Hr. Králové
90:22
22.
Daněk Jiří
Luhačovice
90:26
23.
Rýgl Jaroslav
VŠZ Brno
90:29
24.
Máj Štefan
SVK - Športbyt Bratislava
90:34
25.
Rachůnek Stanislav
VŠZ Brno
90:42
26.
Kondrát Martin
Tempo Praha
90:50
27.
Hrouza Jan
Loko Krnov
90:56
28.
Janoš Marcel
VŠB Ostrava
91:06
29.
Podrabský Ctibor
VŠST Liberec
91:07
30.
Tůma Martin
EPK Tušimice
91:11
31.
Venhoda Milan
SF Praha
91:20
32.
Durčo Peter
SVK - Zvolen
91:27
33.
Adámek Libor
Žabovřesky Brno
91:28
34.
Jursa Pavel
Loko Krnov
91:43
35.
Navrátil Tomáš
SVK - Prírodovedec Bratislava
92:08
36.
Fencl Petr
Loko Pardubice
92:12
37.
Urválek Jiří
Tesla Brno
92:16
38.
Borovička Milan
SF Praha
92:31
39.
Navrátil Václav
Konice
92:32
40.
Beránek Jiří
Jiskra Nový Bor
92:33
41.
Kubíček Radek
SKP Hr. Králové
92:55
42.
Langr Jan
Spartak Rychnov n/Kn
92:56
43.
Bartovský Pavel
VŠ Plzeň
92:59
44.
Bednařík Radek
Luhačovice
93:01
45.
Brlica Pavel
VŠZ Brno
93:09
46.
Vanka Petr
Sport Praha
93:09
47.
Šedina Rastislav
Loko Kolín
93:16
48.
Švec Michal
Železárny Prostějov
93:26
49.
Furucz Dušan
SVK - Prírodovedec Bratislava
93:56
50.
Novák Tom
Doksy
94:02
51.
Zrník Tomáš
VŠZ Brno
94:08
52.
Šulc Jiří
SKP Hr. Králové
94:11
53.
Fišera Arno
Tatran Jablonec
94:16
54.
Jonas Rado
SVK - Zvolen
94:21
55.
Frehar Pavel
Ostroj Opava
94:27
56.
Vávra Radek
Jiskra Hořice
94:54
57.
Wdowka Jan
USK Praha
94:59
58.
Glabazna Tomáš
VŠB Ostrava
95:20
59.
Petřvalský Marek
VŠZ Brno
95:38
60.
Vystavěl Dušan
Železárny Prostějov
95:44
61.
Janas Petr
Ekonom Praha
95:46
62.
Žemla Tomáš
Sport Praha
95:46
63.
Novotný Ota
Tatran Jablonec
95:48
64.
Hanák Pavel
Bechyně
96:05
65.
Hubáček Martin
Železárny Prostějov
96:13
66.
Semík Jan
Blesk Bechyně
96:16
67.
Rigo Marek
Optimit Odry
96:32
68.
Dikos Pavel
Kamenický Šenov
97:14
69.
Hirš Libor
VŠZ Brno
97:50
70.
Fikker Jaroslav
Sportcentrum Jičín
98:33
71.
Hubáček Jaroslav
Luhačovice
99:03
72.
Konopáč Jiří
TJ Turnov
99:44
73.
Janeček Josef
Železárny Prostějov
99:46
74.
Franko Stanislav
SVK - Kysak
99:52
75.
Mižúr Jan
SVK - Farmaceut Bratislava
99:56
76.
Němeček Jan
USK Praha
100:08
77.
Mitelman Milan
SVK - VŠD Žilina
100:13
78.
Hrouda Petr
Příodní vědy Praha
100:56
79.
Vičan Radek
VŠZ Brno
102:01
80.
Kozina Petr
Praga Praha
102:16
81.
Černín Zbyněk
VŠZ Brno
102:57
82.
Kaplan Jan
Loko Pardubice
102:58
83.
Háp Pavel
SKP Hr. Králové
103:15
84.
Fajkus Tomáš
Železárny Prostějov
103:58
85.
Würz Martin
Tatran Jablonec
104:57
86.
Janků Radovan
OB Šternberk
105:04
87.
Porubčan Igor
SVK - Kysak
105:51
88.
Franko Valer
SVK - Kysak
108:34
89.
Filip Libor
Spartak Rychnov n/Kn
108:57
90.
Skyva Petr
OB Šternberk
110:21
91.
Miček Robert
SVK - TU Košice
111:05
92.
Dvořáček Petr
VŠZ Brno
114:46
DISK
Soldán Vladimír
Železárny Prostějov
---
DISK
Valík Luděk
VŠZ Brno
---
DISK
Němec Juraj
SVK - Banská Bystrica
---
DISK
Zdráhal Tomáš
PF Ústí n/L.
---
DISK
Bílý Milan
Tušimice
---
H21B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hynek Petr
Železárny Prostějov
76:39
2.
Lecián Oldřich
Ostroj Opava
79:39
3.
Šebesta Vlastimil
Tesla Brno
80:46
4.
Zitka Jiří
Slavoj Bruntál
81:34
5.
Čech Tomáš
MZLU Brno
81:50
6.
Ryšavý Jiří
Baník Mar. Hory
82:27
7.
Binčík Milan
Slezan Opava
83:45
8.
Dosoudil Miroslav
OB Šternberk
84:46
9.
Grepl Ladislav
Konice
85:00
10.
David Libor
VŠB Ostrava
85:00
11.
Hlava Miroslav
Konice
85:14
12.
Fišer Lumír
Baník Havířov
85:15
13.
Juračka Zdeněk
Baník Havířov
85:27
14.
Cigoš Evžen
MZLU Brno
85:29
15.
Galík Pavel
MZLU Brno
86:21
16.
Vebr Radek
Baník Havířov
86:50
17.
Nestarec Karel
Zlaté Hory
87:41
18.
Jakobi Zdeněk
Baník Havířov
88:04
19.
Mlynárik Peter
SVK - Prírodovedec Bratislava
88:05
20.
Ptáček Ondřej
Tesla Brno
88:06
21.
Hubáček Libor
Luhačovice
88:45
22.
Křeček Miroslav
Železárny Prostějov
89:05
23.
Racz Stefan
SVK - Kys. Nové Mesto
89:07
24.
Doležel František
Kostelec n/H
89:20
25.
Mudrák Pavel
Luhačovice
89:20
26.
Dokoupil Jaroslav
MZLU Brno
90:37
27.
Kašpar Jaroslav
VŠB Ostrava
90:42
28.
Minařík Lubomír
Tesla Brno
90:46
29.
Šuran René
SVK - Zvolen
90:49
30.
Tůma Aleš
VŠB Ostrava
80:51
31.
Šťastný Jiří
Tesla Brno
91:12
32.
Šňupárek Martin
MZLU Brno
91:19
33.
Dokoupil Vojtěch
Železárny Prostějov
92:47
34.
Tržický Josef
Baník Havířov
94:46
35.
Hranička Petr
Tempo Praha
94:53
36.
Věžník Antonín
Adamov
95:05
37.
Sadil Miroslav
OB Šternberk
96:12
38.
Sláma Peter
SVK - Prírodovedec Bratislava
96:27
39.
Jelínek Jan
Slezan Opava
97:10
40.
Komárek Pavel
MZLU Brno
97:36
41.
Palát Marek
Žabovřesky Brno
99:19
42.
Matoušek Milan
OB Šternberk
101:46
43.
Rajnošek Zdeněk
Zhoř
102:06
44.
Navrátil Rostislav
SVK - Prírodovedec Bratislava
102:25
45.
Štětínský Pavel
Baník Mar. Hory
102:51
46.
Zink Stanislav
Univerzita Olomouc
104:58
47.
Maceček Otakar
Baník Mar. Hory
104:58
48.
Dittrich Roman
SVK - Košice
105:30
49.
Vičan Lubomír
Slavoj Bruntál
106:40
50.
Vebr Jiří
VŠB Ostrava
108:48
51.
Kováč Milan
SVK - Prírodovedec Bratislava
110:54
52.
Novotný Petr
Slušovice
112:25
53.
Pavlíček Daniel
Baník Mar. Hory
114:18
54.
Csampai Martin
Baník Havířov
124:25
DISK
Smejkal Pavel
Tesla Brno
---
DISK
Hanovec Petr
MZLU Brno
---
DISK
Holinka Martin
Železárny Prostějov
---
DISK
Barták Miroslav
Meteor Kačerov
---
DISK
Kulíšek Tomáš
RD H. Benešov
---
H35B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zdráhal Robert
Loko Olomouc
62:14
2.
Strachota Jaroslav
Pramet Šumperk
65:20
3.
Rapant Jaroslav
Jižní svahy Zlín
66:52
4.
Kostka Evžen
Minerva Opava
68:12
5.
Václavek Jiří
OB Šternberk
69:49
6.
Jirka Jiří
Loko Olomouc
71:11
7.
Hrouza Tomáš
Loko Krnov
72:19
8.
Peths Jiří
Loko Krnov
76:40
9.
Živela Aleš
Loko Olomouc
78:21
10.
Robotka Libor
Spartak 1. Brno
83:16
11.
Soska Ivan
Loko Ingstav Brno
86:43
12.
Vodička Luděk
Slavoj Bruntál
88:25
13.
Najbrt Tomáš
DDM Val. Meziřičí
88:25
14.
Lidvík Petr
Stadion Nový Bor
88:25
15.
Kolář 90,55
Vrbno p/P
90:55
16.
Gregus Miloš
Loko Ingstav Brno
91:34
17.
Navrátil františek
Optimit Odry
94:57
18.
Mucha Oavel
Minerva Opava
94:58
H40B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Komárek Jaromír
Pramet Šumperk
53:55
2.
Rafaj Lubomír
DDM Val Meziřičí
59:06
3.
Havrda Josef
Sportcentrum Jičín
60:08
4.
Paulíček Jiří
Spartak Jihlava
60:15
5.
Vítek Josef
Chrast
60:37
6.
Sponar Jan
Tesla Brno
60:55
7.
Bárta Jiří
Sportcentrum Jičín
61:34
8.
Peška Antonín
Fryšták
62:51
9.
Gajdošík Jozef
SVK - VŠD Žilina
62:58
10.
Hubáček Jaroslav
Ostroj Opava
64:06
11.
Žaludek Jindřich
SKOB Zlín
64:35
12.
Zabloudil Pavel
Tesla Brno
64:42
13.
Kopecký Jiří
Radslavice
66:25
14.
Sikora Miroslav
Baník Ostrava OKD
66:59
15.
Komínek Jiří
Tesla Brno
68:06
16.
Sonnek Miloslav
Ostroj Opava
68:49
17.
Feder Medard
SVK - Pezinok
69:48
18.
Huňka Jiří
Radslavice
42:10
19.
Fiala Miloslav
Kašperské Hory
74:00
20.
Juřeník Josef
Baník Mar. Hory
75:07
21.
Rokosz Bohumil
Baník Ostrava OKD
76:50
22.
Ticháček Jiří
Sportcentrum Jičín
77:11
23.
Dvořák Vlastimil
Baník Ostrava OKD
78:10
24.
Heczko Bohuslav
TŽ Třínec
81:30
25.
Krajča Miroslav
Slušovice
83:41
26.
Ševčík Petr
Fryšták
97:06
27.
Chromčák František
Jižní svahy Zlín
99:37
DISK
Pěček Vítězslav
Směr Kroměříž
---
H45B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kořenský Jindřich
Fryšták
51:12
2.
Vlach Oldřich
Baník Ostrava OKD
51:17
3.
Jašek Jaroslav
Radslavice
54:54
4.
Merta Zdeněk
Slušovice
56:46
5.
Hrobař Rudolf
Spartak Rychnov n/Kn
57:07
6.
Procházka Zdenko
Kotlářka Praha
58:01
7.
Matějů Ivan
Slovan Praha
58:08
8.
Bartoněk Jindřich
SKOB Zlín
58:12
9.
Dufek Jan
Tesla Brno
60:33
10.
Novotný Jindřich
Slušovice
61:04
11.
Skoupý Kamil
OB Šternberk
63:29
12.
Dospíšil Jaroslav
Slavoj Bruntál
64:13
13.
Starý Břetislav
Baník Ostrava OKD
54:20
14.
Klech Josef
RD H. Benešov
67:00
15.
Vychodil Alois
Loko Olomouc
69:16
16.
Tomeček Lubomír
Vrbno p/P
70:00
17.
Kroča Josef
Baník Mar. Hory
74:20
18.
Dittrich Jan
Žabovřesky Brno
79:17
19.
Slavík Tomáš
Vrbno p/P
82:00
20.
Urbanec Antoník
Slušovice
83:45
21.
Klimp Petr
Loko Pardubice
87:47
22.
Lučan Vladimír
Slušovice
91:05
23.
Kudrna Václav
Baník Mar. Hory
94:10
24.
Bradáč Jaroslav
Luhačovice
102:46
25.
Semerád Stanislav
Třebíč
106:19
DISK
Mikšovský František
VŠB Ostrava
---
H50B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kresta Čestmír
Zlaté Hory
44:16
2.
Opletal Jaroslav
TŽ Třínec
46:25
3.
Běčák Arnošt
Baník Mar. Hory
48:04
4.
Diener Herbert
Baník Mar. Hory
54:45
5.
Kusák Stanislav
Slušovice
58:54
6.
Hala Jaroslav
Vizovice
60:43
7.
Gala Jiří
Slušovice
60:58
8.
Bubík Jaroslav
Směr Kroměříž
66:18
9.
Šidla Jiří
SKOB Zlín
59:15
10.
Mach Milan
TL Brno
73:53
H55B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Boudný Zdeněk
Spartak Jihlava
52:10
2.
Matějka Leo
Spartak Jihlava
53:15
3.
Lichý Květoslav
Slezan Opava
54:06
4.
Koloczek Albín
Baník Mar. Hory
55:06
5.
Burýšek Slavomír
Trója Praha
63:14
H60B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jurman Karel
Pramet Šumperk
31:28
2.
Uhmann Hubert
Pramet Šumperk
39:36
3.
Hančík Antonín
Slušovice
62:50
H65B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Halámek Cyril
Velké Meziřičí
53:58
2.
Macek Josef
Pramet Šumperk
71:51
HE
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zřídkaveselý Libor
VŠZ Brno
87:57
2.
Pollák Jozef
SVK - TU Košice
88:19
3.
Uchytil Vlastimil
Sportcentrum Jičín
89:11
4.
Tichovský Martin
Sport Praha
90:02
5.
Gajda Jan
USK Praha
90:24
6.
Pospíšil Vít
USK Praha
90:50
7.
Zuzánek Zdeněk
Tatran Jablonec
90:58
8.
Kozák Petr
USK Praha
91:05
9.
Ropek Rudolf
VŠZ Brno
91:08
10.
Drahoňovský Aleš
ASDS Dukla Praha
91:36
11.
Kovařík Tomáš
VŠB Ostrava
91:42
12.
Bořánek Petr
USK Praha
93:06
13.
Zikmund Zdeněk
Sportcentrum Jičín
93:16
14.
Hlaváč Jiří
VŠZ Brno
93:24
15.
Šrámek Jaromír
Loko Šumperk
93:41
16.
Henych Petr
Sport Praha
93:58
17.
Lejsek Tomáš
USK Praha
94:19
18.
Urbánek Lumír
MDDM Ostrov
95:41
19.
Hubáček Josef
Luhačovice
95:42
20.
Utínek Petr
SF Praha
97:30
21.
Valášek Petr
Blesk Bechyně
97:38
22.
Podmolík Tomáš
VŠZ Brno
97:45
23.
Zrostlík Marek
USK Praha
98:10
24.
Honzík Tomáš
VŠZ Brno
98:11
25.
Šemík Luboš
Sport Praha
100:09
26.
Doležal Tomáš
USK Praha
148:08
DISK
Obeslo František
VŠST Liberec
---
DISK
Maťátko Miloslav
Blesk Bechyně
---
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz