Kód závodu
88PMZ761
Název
Pohár města Zlína 1988
Datum
15.05.1988
Zařazení do soutěžíPMZ + ŽB
Místo konáníKašava
Použitá mapaJanůvky 1:15 000
PořadatelTZL - SKOB Zlín
Ředitel závoduBohumil Háj
Hlavní rozhodčíJan Žemlík
Stavitel tratíLubomír Nečas, Jiří Šumbera
JURYStanislav Paták - delegovaný rozhodčí
Kategorie
D10     D11C     D13B     D13C     D15B     D15C     D17B     D17C     D19B     D19C     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     H10     H11C     H13B     H13C     H15B     H15C     H17B     H17C     H19B     H19C     H21B     H21C     H35B     H35C     H35D     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B    

D10
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Macková Markéta TJ Gottwaldov 26:24
2. Marhoulová Zuzana Luhačovice 30:01
3. Vintrová Hana Slušovice 30:02
4. Hlaváčová Božena Tesla Brno 32:00
5. Kopřivová Irena Luhačovice 32:20
6. Skobová Tereza TJ Gottwaldov 33:40
7. Vaňátková Marcela Průkopník Brno 34:35
8. Blechová Jana Třešť 34:56
9. Slováčková Iva TJ Gottwaldov 36:23
10. Nečasová Petra TJ Gottwaldov 37:43
11. Sousedíková Petra Slušovice 39:57
12. Kadlecová Eva Tesla Brno 40:55
13. Bubíková Alena ODPM Kroměříž 41:03
14. Cigošová Kateřina Tesla Brno 41:15
15. Václavíková Jitka Luhačovice 41:50
16. Kocourková Zuzana TJ Gottwaldov 42:25
17. Křížová Lenka TJ Gottwaldov 42:51
18. Sedláčková Martina ODPM Kroměříž 44:00
19. Hýbnerová Lenka Čelechovice n/H 44:57
20. Mahdalová Michaela Havřice 46:12
21. Plesková Jana Konice 46:20
22. Mezerová Jitka Třešť 48:22
23. Matějková Daniela Třešť 49:52
24. Prudková Simona Poštorná 53:40
25. Turovská Klára TJ Gottwaldov 53:49
26. Hloušková Magda Železárny Prostějov 54:51
27. Oprchalová Kateřina Kostelec n/H 55:09
28. Kunetová Daniela TJ Gotwaldov 55:28
29. Jelínková Kamila Třešť 55:30
30. Ambrozová Barbora Ptení 57:13
31. Skoumalová Michaela Konice 59:48
32. Smutná Zuzana TJ Gottwaldov 62:23
33. Jurková Zuzana Konice 62:34
34. Navrátilová Markéta ODPM Kroměříž 63:55
35. Gajdošová Katka Kuřim 65:09
36. Beňová Zuzana Nová Říše 67:32
37. Maxová Šárka Třešť 68:08
38. Šimková Michaela ODPM Kroměříž 69:00
39. Cigošová Eva VŠZ Brno 69:48
40. Vondrušková Pavla Nová Říše 70:53
41. Horáková Zuzana Konice 71:03
42. Danielová Olga Slušovice 74:26
43. Blechová Lenka Třešť 75:09
44. Plešková Jitka Konice 77:31
45. Auerová Hana Průkopník Brno 78:22
46. Horáková Martina Konice 80:02
47. Mansfeldová Martina Poštorná 84:12
48. Smičková Marta Konice 103:54
DISK Chalabalová Lenka Průkopník Brno ---
DISK Domanská Dagmar ODPM Kroměříž ---
DISK Bukačková Magda Průkopník Brno ---
D11C
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Jakubíková Eliška Zlaté Hory 18:23
2. Šenkýřová Radka TJ Gottwaldov 18:46
3. Maxová Martina Třešť 22:14
4. Pracná Kateřina KDPM Brno 22:22
5. Izdná Hana Spartak Jihlava 22:48
6. Krpálová Radka Havřice 23:33
7. Sonnková Markéta Ostroj Opava 23:59
8. Stará Zdenka Baník Ostrava 24:08
9. Urbancová Marcela Slušovice 25:03
10. Pecková Andrea ODPM Kroměříž 25:12
11. Šilháková Gabriela TJ Gottwaldov 25:56
12. Maroňová Olga Fryšták 26:06
13. Krajčová Ivana Slušovice 27:20
14. Tomečková Alena Vrbno p/P 27:48
15. Rudlová Petra TJ Gottwaldov 28:11
16. Lemonová Vlasta Start Blansko 28:16
17. Křesťanová Jitka Vrbno p/P 29:14
18. Sirná Šárka Otrokovice 29:29
19. Vysloužilová Soňa Kostelec n/H 30:19
20. Sikorová Miroslava Baník Ostrava 30:20
21. Malá Alexandra Konice 30:50
22. Berhardová Jitka Spartak 1. Brno 31:41
23. Marešová Halina Luhačovice 32:12
24. Obelczová Věra KDPM Brno 32:33
25. Šošková Radka Kuřim 32:56
26. Matulíková Markéta Luhačovice 33:04
27. Rodková Petra Třešť 33:38
28. Slavíčková Aneta Kostelec n/H 34:04
29. Vlachová Jana Čelechovice n/H 34:35
30. Hajtrová Lenka Kostelec n/H 36:23
31. Švidrnochová Hana TJ Gottwaldov 36:33
32. Veselá Kateřina Spartak Jihlava 37:11
33. Všetičková Marcela Kostelec n/H 37:22
34. Tatyrková Jana Kostelec n/H 37:40
35. Mazurová Jana Konice 38:25
36. Danielová Helena TJ Gottwaldov 38:28
37. Krajíčková Klára Luhačovice 40:06
38. Vavrečková Michala Kostelec n/H 40:17
39. Hermanová Pavlína Spartak Jihlava 40:24
40. Balcárková Jana Železárny Prostějov 40:26
41. Pluskalová Lucie Čelechovice n/H 40:42
42. Procházková Ladislava Adamov 40:48
43. Čejpková Kateřina KDPM Brno 42:15
44. Zelená Andrea Slušovice 42:17
45. Josefíková Monika Havřice 43:47
46. Záhorovská Lenka Luhačovice 44:30
47. Oujeská Radka Adamov 45:27
48. Hloušková Renata Železárny Prostějov 45:32
49. Pionteková Andrea Havřice 45:42
50. Houšťová Martina Luhačovice 47:30
51. Doležalová Alice Havřice 48:40
52. Miklová Hana Luhačovice 48:57
53. Matulová Petra KDPM Brno 49:10
54. Krieger Katja DDR - Leipzig 50:36
55. Hnídková Gabriela Luhačovice 56:25
56. Matějková Dana Třešť 56:37
57. Hertlová Zdena Konice 57:06
58. Ondrušková Silvie Havřice 57:07
59. Karhánková Dana Plumlov 60:15
60. Adamová Lenka Spartak Jihlava 61:01
61. Kuželová Zuzana TJ Gottwaldov 65:48
62. Opronalová Zuzana Kostelec n/H 66:03
63. Konopásková Radka Luhačovice 67:55
64. Kristková Leona Čelechovice n/H 71:30
65. Šimáčková Pavla Nová Říše 93:30
DISK Hanačíková Bohunka TJ Gottwaldov ---
DISK Kynerová Veronika Kuřim ---
DISK Ježková Marie Nová Říše ---
DISK Trkanová Markéta Průkopník Brno ---
DISK Lalinská Monika Konice ---
DISK Vychodilová Renata Kostelec n/H ---
DISK Zamazalová Eva Průkopník Brno ---
D13B
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Čechová Kateřina Slezan Opava 33:13
2. Wdowková Alena Kostelec n/H 34:18
3. Durmonová Petra Tesla Brno 34:31
4. Lučanová Michaela Slušovice 35:25
5. Gronostaj Jolanta POL - Wawel Krakow 37:53
6. Slováková Marie Luhačovice 38:14
7. Opočenská Kamila Ostroj Opava 39:30
8. Ročáková Michaela Slušovice 42:01
9. Hynčicová Renata Slezan Opava 42:17
10. Vronská Olga Zlaté Hory 43:06
11. Poláchová Vlaďka Luhačovice 44:45
12. Nosálová Lada SVK - Banská Bystrica 45:16
13. Tolochová Michaela Ostroj Opava 45:43
14. Režnáková Inez SVK - Prírodovedec Bratislava 46:24
15. Němcová Kateřina Tesla Brno 46:37
16. Konvalinková Helena OS Nové Město n/M 50:24
17. Blažková Eva Slavoj Bruntál 52:08
18. Kameníková Martina Start Blansko 53:31
19. Derdas Katarzyna POL - Wawel Krakow 55:56
20. Nováková Irena TL Třebíč 57:34
D13C
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Střítezská Šárka KDPM Brno 25:58
2. Hájková Jana OS Nové Město n/M 27:08
3. Kozmíková Andrea TJ Gottwaldov 27:22
4. Kočová Eva Luhačovice 27:44
5. Magdová Eva KDPM Brno 27:48
6. Svobodová Dagmar Start Blansko 27:54
7. Jindrová Iva Tesla Brno 27:55
8. Pokorná Alice KDPM Brno 31:56
9. Hubáčková Michaela Bohuslavice 32:31
10. Kranisch Doris DDR - Leipzig 33:13
11. Podmolíková Lenka Otrokovice 33:23
12. Zavadilová Vladimíra Kostelec n/H 33:24
13. Berková Jaroslava Havřice 33:32
14. Ecksteinová Hana Tesla Brno 33:54
15. Horká Lenka OS Nové Město n/M 35:14
16. Dvořáčková Dana Kuřim 35:41
17. Malá Lenka Konice 37:46
18. Machačová Markéta Kostelec n/H 37:50
19. Veselská Zita Kuřim 39:15
20. Bartoňová Ludmila Třešť 39:52
21. Zapletalová Jitka Konice 41:14
22. Kreysler Grit DDR - Leipzig 41:18
23. Komoňová Marika KDPM Brno 41:25
24. Lakomá Magda Kostelec n/H 43:13
25. Maroňová Jindra Fryšták 43:51
26. Jelínková Klára KDPM Brno 45:20
27. Porostovská Martina ODPM Prostějov 45:49
28. Krejčiříková Monika TJ Gottwaldov 45:51
29. Stojaspalová Dana Havřice 47:20
30. Pézová Liana KDPM Brno 48:11
31. Salyová Vlasta SVK - Rapid Bratislava 48:50
32. Petschat Ulrike DDR - Leipzig 53:50
33. Vláčilová Pavla Kostelec n/H 55:14
34. Laifrová Jitka OS Nové Město n/M 57:52
35. Pospíchalová Iveta Kuřim 58:15
36. Štroblová Helena Železárny Prostějov 58:58
37. Pinkavová Markéta Slušovice 60:01
38. Hrubá Hana Plumlov 60:15
39. Jančová Martina Havřice 63:56
40. Němcová Markéta Kuřim 64:59
41. Vlachová Ivana Čelechovice n/H 72:18
42. Bartušková Šárka Průkopník Brno 80:35
43. Zabrsová Ilona Průkopník Brno 137:30
DISK Kučková Zdena Kuřim ---
DISK Faitová Monika Průkopník Brno ---
DISK Otrubová Gabriela Plumlov --
D15B
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Maráková Andrea Železárny Prostějov 60:13
2. Coufalová Martina Baník Mar. Hory 61:37
3. Tarciová Andrea SVK - Farmaceut Bratislava 62:06
4. Pospíšilová Terezie Luhačovice 62:20
5. Cigariková Lenka SVK - Banská Bystrica 63:10
6. Kastnerová Kateřina Železárny Prostějov 63:29
7. Daňková Lucie Luhačovice 63:31
8. Ročáková Gabriela Slušovice 64:28
9. Bykowska Joanna POL - Wawel Krakow 65:20
10. Výtisková Ivana Slezan Opava 66:03
11. Procházková Lucie Tesla Brno 68:43
12. Polyaková Monika SVK - Prírodovedec Bratislava 75:07
13. Zavřelová Petra Loko Krnov 75:12
14. Jašková Zuzana Radslavice 76:32
15. Hanzlová Zuzana SVK - Farmaceut Bratislava 78:25
16. Boselová Alena SVK - Banská Bystrica 87:43
17. Šebelová Kateřina Start Blansko 91:45
18. Jelínková Renata Horní Benešov 93:55
DISK Sokolovská Jana SVK - Banská Bystrica ---
D15C
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Tomková Hana Tesla Brno 38:02
2. Beňovská Anna Havřice 41:58
3. Mičíková Lada ODPM Kroměříž 44:56
4. Pijáčková Dagmar Havřice 48:55
5. Semerádová Jitka TL Třebíč 50:03
6. Dufková Marcela Železárny Prostějov 53:02
7. Zehnulová Jana KDPM Brno 54:50
8. Krajčová Olga Slušovice 55:40
9. Navrátilová Kateřina SVK - Rapid Bratislava 57:08
10. Brychtová Ilona Luhačovice 61:56
11. Dospíšilová Hana Slavoj Bruntál 62:48
12. Babáková Ivana Loko Brno 66:16
13. Procházková Darina Adamov 69:05
14. Prieložná Ivana SVK - Rapid Bratislava 71:11
15. Krajíčková Jitka Luhačovice 102:15
DISK Sedláčková Alice Čelechovice n/H ---
D17B
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Lapucka Joanna POL - Wawel Krakow 56:20
2. Mazurová Pavla Železárny Prostějov 58:05
3. Tobiášová Andrea Tesla Brno 61:45
4. Habartová Michaela Horní Benešov 66:20
5. Baszczuk Beata POL - Wawel Krakow 67:27
6. Rybak Agnieszka POL - Wawel Krakow 69:33
7. Žerotínská Hana Horní Benešov 72:25
8. Kociánová Monika SVK - Banská Bystrica 74:50
9. Růžičková Lenka Optimit Odry 75:06
10. Stoplová Martina Železárny Prostějov 77:23
11. Berkovcová Šárka Loko Krnov 77:45
12. Duziková Klára Baník Mar. Hory 77:51
13. Přikrylová Veronika Spartak 1. Brno 97:54
DISK Jebavá Marcela Tesla Brno ---
DISK Holinková Petra Železárny Prostějov ---
D17C
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Ferdanová Andrea Spartak Jihlava 67:19
DISK Gavroňová Lenka Průkopník Brno ---
D19B
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Janásová Jitka Slávia Kroměříž 70:55
2. Dittrichová Lenka Železárny Prostějov 79:28
3. Miklošová Irena Baník Mar. Hory 79:43
4. Strnadlová Zdenka Slávia Kroměříž 80:16
5. Jaschová Sylva Ostroj Opava 82:08
6. Kasperová Tereza Tesla Brno 84:02
7. Klučková Alžběta SVK - Prírodovedec Bratislava 84:38
8. Hrouzová Jiřina Loko Krnov 86:25
9. Koloczková Radka Baník Mar. Hory 88:08
10. Vašutová Miroslava VŠB Ostrava 89:10
11. Kujalová Karin Železárny Prostějov 89:12
12. Pukalovičová Eva SVK - Športbyt Bratislava 89:43
13. Miklová Karla Luhačovice 90:12
14. Vaňková Marie Tesla Brno 91:07
15. Vávrová Beata SVK - Športbyt Bratislava 92:11
16. Holinková Milada Loko Krnov 93:41
17. Korčeková Jana SVK - Farmaceut Bratislava 97:38
18. Hoderová Věra Tesla Brno 98:17
19. Sedlářová Vladimíra VŠB Ostrava 105:06
20. Goldová Jaroslava Optimit Odry 109:27
21. Úlehlová Monika Slávia Kroměříž 110:12
22. Frastacká Jana SVK - Prírodovedec Bratislava 127:55
DISK Šmelíková Hana SVK - Veľký Krtíš ---
D19C
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Šťouračová Jana Sokol Žabovřesky 65:07
2. Habáňová Eva Tesla Brno 66:24
3. Bogdalová Věra Loko Brno 68:00
4. Doležalová Lenka Kostelec n/H 70:40
5. Hrušková Zdenka OS Nové Město n/M 71:38
6. Tomanová Jana Loko Brno 72:36
7. Lachová Jana OS Nové Město n/M 75:40
8. Patočková Broňa Adamov 78:00
9. Doláková Jana Spartak Jihlava 78:15
10. Salajková Věra Loko Brno 81:33
11. Kormancová Alena SVK - Prírodovedec Bratislava 84:40
12. Holá Daniela Spartak Jihlava 86:37
13. Přibová Monika Spartak Jihlava 89:15
14. Bartošáková Ilona Luhačovice 93:52
15. Jelínková Jana Třešť 94:08
16. Kusáková Marcela Luhačovice 95:00
17. Papoušková Radka Železárny Prostějov 101:34
18. Mosteková Marie Konice 110:15
19. Smičková Eva Konice 120:40
DISK Lukášová Lenka Adamov ---
D35B
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
0. Cigošová Anna VŠZ Brno 83:55
1. Kolaříková Věra Tesla Brno 77:42
2. Slámová Hana Tesla Brno 83:30
3. Procházková Helena Tesla Brno 83:55
5. Sikorová Marie Baník Ostrava 95:38
6. Hynčicová Naděžda Slezan Opava 123:35
7. Visová Imelda SVK - Spoje Bratislava 124:39
D35C
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Vintrová Emilie Slušovice 72:23
2. Chlebečková Marie Otrokovice 76:13
3. Šrajerová Jitka Nová Říše 80:37
4. Krajčová Hana Slušovice 82:45
5. Urbancová Marcela Slušovice 86:56
6. Lučanová Marie Slušovice 98:39
7. Bradáčová Jitka Luhačovice 99:37
8. Blechová Bohumila Třešť 109:59
9. Martincová Marie Adamov 121:08
10. Přerostová Lea Loko Brno 137:34
11. Dvořáková Svatava Konice 137:50
D40B
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Vlachová Renata Baník Ostrava 66:30
2. Stará Pavla Baník Ostrava 71:41
3. Navrátilová Jela SVK - Rapid Bratislava 82:41
4. Doležalová Vlasta Baník Ostrava 92:17
5. Tomečková Bohumila Vrbno p/P 107:17
D45B
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Nagyová Mária SVK - Prírodovedec Bratislava 55:20
2. Vřešťálová Marie Tesla Brno 78:33
3. Babáková Anna Sokol Žabovřesky 81:56
D45C
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Graubnerová Jana Slušovice 54:25
2. Machová Hana TL Brno 58:06
3. Zapletalová Jiřina Slávia Kroměříž 71:43
4. Panovcová Jana Otrokovice 75:10
5. Berhardová Eliška Spartak 1. Brno 80:48
D50B
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Tišnovská Věra Zlaté Hory 137:15
H10
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
. Slováček Tomáš TJ Gottwaldov 40:53
1. Papoušek Roman Železárny Prostějov 20:05
2. Sviečka Libor TJ Gottwaldov 20:33
3. Tomeček Lubomír Vrbno p/P 21:12
4. Skřička Jan Tesla Brno 21:39
5. Žárský Radomír Bohuslavice 23:01
6. Denemarek Ivo KDPM Brno 24:01
7. Vlach Pavel ODPM Prostějov 26:03
8. Robotka Jan Spartak 1. Brno 29:16
9. Kastner Matěj Kostelec n/H 30:15
10. Kohoutek Lukáš TJ Gottwaldov 30:34
11. Derbek Vojtěch TJ Gottwaldov 31:13
12. Krajča Jiří Fryšták 33:13
13. Dvořák Svatopluk Konice 35:11
14. Sára Tomáš TJ Gottwaldov 35:14
15. Splinar František Třešť 36:54
16. Rodek Filip Třešť 40:35
17. Rozkošný Karel TJ Gottwaldov 40:53
19. Vácha Pavel Spartak Jihlava 41:56
20. Hynčica Ilja Slezan Opava 42:37
21. Kbanz Leoš Luhačovice 42:55
22. Krap Jan Poštorná 43:37
23. Navrátil Ondřej ODPM Kroměříž 44:11
24. Dostál Ondřej ODPM Prostějov 45:02
25. Matějka Ladislav Konice 45:11
26. Čech Radovan Tesla Brno 47:56
27. Pleška Václav Ptení 48:08
28. Weinreb Michal SVK - Rapid Bratislava 49:56
29. Doležal Libor Baník Ostrava 51:15
30. Novotný Luděk Konice 52:30
31. Toman Přemysl Kuřim 54:48
32. Savara Jiří Havřice 55:10
33. Pilát Miroslav Luhačovice 56:30
34. Jahoda Martin Luhačovice 56:44
35. Enev Boris Kostelec n/H 57:10
36. Sousedík Marek Slušovice 57:18
37. Mansfeld Jan Poštorná 57:30
38. Hanoušek Radim Třešť 58:40
39. Salajka Tomáš Loko Brno 58:52
40. Vybíhal Petr Průkopník Brno 59:18
41. Navrátil Eduard TJ Gottwaldov 64:43
42. Skopal Jiří Čelechovice n/H 65:22
43. Dopita Pavel Čelechovice n/H 67:09
44. Otruba Karel Plumlov 69:02
45. Krajča Aleš Fryšták 72:52
46. Hrubý Zdeněk Poštorná 73:30
47. Sanda Jaroslav TL Třebíč 74:05
48. Domanský Martin ODPM Kroměříž 74:16
49. Kliestik Jiří Průkopník Brno 76:35
50. Auer Jan Průkopník Brno 79:04
51. Máj Andrej SVK - Športbyt Bratislava 79:14
52. Pracný Jiří KDPM Brno 85:46
53. Gajdoš Jan Kuřim 118:50
54. Richter Martin Ptení 122:53
DISK Kuchařík Leoš Průkopník Brno ---
DISK Trkan Karel Průkopník Brno ---
DISK Novotný Tomáš Průkopník Brno ---
DISK Vychodil Jaroslav Kostelec n/H ---
DISK Draxler Roman Průkopník Brno ---
H11C
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Piskač Michal Bohuslavice 19:36
2. Procházka Jiří Tesla Brno 19:47
3. Doušek Filip Tesla Brno 21:26
4. Habáň Ivo Tesla Brno 21:40
5. Šerý Pavel Luhačovice 21:42
6. Milán Radek Tesla Brno 21:44
7. Ježek Martin Železárny Prostějov 21:57
8. Vintr Radek Slušovice 23:42
9. Švančara Marcel Start Blansko 23:55
10. Sláma Matěj Otrokovice 24:00
11. Karger Sebastian DDR - Leipzig 24:24
12. Zicha Jiří Luhačovice 24:26
13. Pospíšil Petr Luhačovice 25:51
14. Ševčík Martin Tesla Brno 26:07
15. Nejedlý Luděk Fryšták 26:58
16. Šunka Jan KDPM Brno 27:26
17. Kristinus David Adamov 27:33
18. Bukovac Maroš SVK - Prírodovedec Bratislava 28:14
19. Lučan Vladimír Slušovice 28:32
20. Tichavský Tomáš TJ Gottwaldov 29:12
21. Gaman Patrik SVK - Rapid Bratislava 30:00
22. Hlaváček Jan Tesla Brno 30:57
23. Slivečka Marek Baník Ostrava 31:02
24. Izdný Pavel Spartak Jihlava 31:09
25. Pernička Michal TJ Gottwaldov 31:21
26. Krajča Petr Fryšták 31:40
27. Rytíř Jan ODPM Kroměříž 32:21
28. Václavík Radek Luhačovice 32:32
29. Dušek Václav Ptení 32:45
30. Dočkal Tomáš Spartak Jihlava 32:50
31. Sedláček David Konice 33:18
32. Čermák Patrik SVK - Banská Bystrica 33:50
33. Koutek Tomáš TJ Gottwaldov 34:16
34. Hájek Filip ODPM Kroměříž 34:50
35. Marek Martin Vizovice 34:51
36. Mikulčík Jan Luhačovice 34:52
37. Pavlíček Josef Vizovice 35:49
38. Balcárek Michal Železárny Prostějov 36:32
39. Letev Jaromír Železárny Prostějov 36:46
40. Holík Mário Fryšták 37:26
41. Urban Pavel TJ Gottwaldov 38:12
42. Pišl Michal KDPM Brno 38:40
43. Pšeja Zdeněk TJ Gottwaldov 38:42
44. Kyzlink Roman Adamov 39:37
45. Skoba Ondřej TJ Gottwaldov 39:52
46. Czetmayer Robert Adamov 40:56
47. Škrabal Jan Luhačovice 41:08
48. Vrána Karel TL Třebíč 42:04
49. Straaberger Ronny DDR - Leipzig 42:52
50. Mlček Tomáš KDPM Brno 43:29
51. Polášek Pavel Slušovice 43:37
52. Ježek Martin Průkopník Brno 44:06
53. Kocourek Milan ODPM Prostějov 44:32
54. Neumann Jaroslav Konice 44:43
55. Raška Miroslav TJ Gottwaldov 45:59
56. Kolář David Luhačovice 46:37
57. Hájek Tomáš Čelechovice n/H 48:02
58. Juklíček Pavel KDPM Brno 48:51
59. Kocourek Michal ODPM Prostějov 50:06
60. Mendl Tomáš Železárny Prostějov 50:39
61. Dostál Jan ODPM Prostějov 51:07
62. Finstrle Aleš KDPM Brno 53:08
63. Mikluš Juraj SVK - Rapid Bratislava 54:32
64. Kratochvíl Jan TJ Gottwaldov 54:33
65. Dvořáček Jan TL Třebíč 56:01
66. Paulíček Jiří Spartak Jihlava 56:09
67. Martinec Daniel Adamov 56:30
68. Komárek Martin Ptení 56:35
69. Doležal Tomáš TL Třebíč 57:35
70. Konečný Radek Ptení 58:15
71. Vaněk Jaroslav Spartak Jihlava 59:13
72. Strobl Oto ODPM Prostějov 60:09
73. Hanzelka Karel TJ Gottwaldov 67:28
74. Richter František Ptení 68:07
75. Ducháň Igor Kuřim 69:32
76. Stavařič Pavel Kostelec n/H 70:16
77. Kříž Milan Kuřim 71:56
78. Matyasko Pavel Kuřim 72:09
79. Polášek Zdeněk Bohuslavice 75:56
80. Kočvara Karel KDPM Brno 82:16
81. Revay René Železárny Prostějov 82:20
82. Hala Miroslav Vizovice 83:24
83. Mezník Libor Kuřim 92:06
84. Dorážka Jaroslav Spartak Jihlava 121:46
DISK Gulda Ondřej Průkopník Brno ---
DISK Šilhák Michal TJ Gottwaldov ---
DISK Čech Martin TJ Gottwaldov ---
DISK Pinkava Pavel Slušovice ---
DISK Rousek Filip Průkopník Brno ---
DISK Ševčík Michal Fryšták ---
H13B
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Janeček Jiří Ostroj Opava 35:51
2. Hrouza Zdeněk Loko Krnov 39:08
3. Císař Jiří Slezan Opava 40:14
4. Odehnal Luděk Start Blansko 41:41
5. Ondroušek Jan Tesla Brno 42:05
6. Uvíra Jiří Ostroj Opava 42:15
7. Hubáček Vítězslav Ostroj Opava 43:18
8. Neumann Petr Konice 44:54
9. Valík Hynek Slezan Opava 47:25
10. Biernat Jan Optimit Odry 47:37
11. Kummer Jan Tesla Brno 49:14
12. Borunský Tomáš Slezan Opava 51:47
13. Klech Aleš Horní Benešov 52:07
14. Škoda František Luhačovice 52:14
15. Dostál Pavel Konice 53:12
16. Supka Tomáš Zbrojovka Vsetín 55:03
17. Dvořák Miloslav Konice 55:53
18. Šnyrch Igor Tesla Brno 56:37
19. Hobza Martin TL Třebíč 58:14
20. Balčiřák Martin Zlaté Hory 58:35
21. Jelínek Aleš Třešť 60:42
22. Zíhon Ivan SVK - Prírodovedec Bratislava 61:25
23. Trávníček Jan Univerzita Olomouc 75:06
24. Dvořáček Jiří TL Třebíč 77:40
25. Dospíšil Jaroslav Slavoj Bruntál 81:59
H13C
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Otruba Marek Plumlov 31:56
2. Tříska Richard Ptení 36:40
3. Horký Vladimír OS Nové Město n/M 36:50
4. Palát Petr KDPM Brno 38:15
5. Dohnal Ladislav Nová Říše 40:05
6. Mičák Radek Otrokovice 40:13
7. Busch Matthias DDR - Leipzig 41:18
8. Macek Jaromír TJ Gottwaldov 42:13
9. Vaňhara Michal Fryšták 45:12
10. Toman Ondřej Kuřim 46:30
11. Ježík Jiří Fryšták 46:48
12. Bálek Adam KDPM Brno 47:03
13. Hartenstein Denny DDR - Leipzig 47:20
14. Šterbák Eduard KDPM Brno 47:35
15. Ševčík Petr Fryšták 47:37
16. Vlček Lukáš KDPM Brno 48:35
17. Vávra Jiří TJ Gottwaldov 48:40
18. Vítek Tomáš Plumlov 48:51
19. Krist Pavel ODPM Kroměříž 49:20
20. Svoboda Ladislav KDPM Brno 50:28
21. Kružík Radek Spartak Jihlava 50:30
22. Martinec David Adamov 50:54
23. Matula Erik Spartak Jihlava 51:32
24. Sláma Martin SVK - Rapid Bratislava 52:00
25. Fiala Martin Spartak Jihlava 52:14
26. Gric Leoš TL Třebíč 52:24
27. Tomešek Jiří TJ Gottwaldov 54:50
28. Havelka Jan Konice 55:25
29. Šebela Vítězslav Start Blansko 55:37
30. Salajka David Loko Brno 55:38
31. Kaprál Jaromír Čelechovice n/H 56:49
32. Krčmář Aleš TJ Gottwaldov 56:50
33. Konvalinka Pavel OS Nové Město n/M 57:02
34. Reichert Frank DDR - Leipzig 57:26
34. Svátek Martin TL Třebíč 57:26
36. Kasáček Jiří Nová Říše 58:09
37. Klic Arnošt Spartak 1. Brno 59:20
38. Gaman Mario SVK - Rapid Bratislava 59:25
39. Novák Libor TL Třebíč 59:50
40. Nagy Borek Železárny Prostějov 60:16
41. Dvořák Jakub TJ Gottwaldov 60:30
42. Rajtr Pavel Kostelec n/H 61:20
43. Lang Pavel Luhačovice 62:44
44. Strouhal Martin Kostelec n/H 63:31
45. Navrátil Luděk Ptení 66:17
46. Pečenka Vratislav Adamov 67:58
47. Novotný Vít Start Blansko 68:57
48. Šanda Miroslav TL Třebíč 69:15
49. Žmolík Radim Luhačovice 71:00
50. Hala Jaroslav Vizovice 75:04
51. Veselý Martin Průkopník Brno 76:14
52. Hladký David KDPM Brno 78:12
53. Kratochvíl Roman Průkopník Brno 78:25
54. Piskač Jan Bohuslavice 78:57
55. Holcner Tomáš KDPM Brno 80:15
56. Všetička Radek Kostelec n/H 80:34
57. Oujeský Tomáš Adamov 86:05
58. Vychodil Petr Start Blansko 86:56
59. Chlubna Dalibor Průkopník Brno 96:20
60. Ducháň Jiří Kuřim 155:01
DISK Trnčák Antonín TJ Gottwaldov ---
DISK Uherek Pavel TJ Gottwaldov ---
DISK Theml Radim Průkopník Brno ---
DISK Svoboda Jan Kuřim ---
H15B
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Filipi Aleš Ostroj Opava 50:41
2. Strejček Petr Tesla Brno 52:08
3. Novák Oldřich TL Třebíč 55:08
4. Bukovac Peter SVK - Prírodovedec Bratislava 57:00
5. Cioch Grzegorz POL - Wawel Krakow 58:07
6. Ševčík Petr Tesla Brno 61:35
7. Coufal Jan ODPM Kroměříž 62:08
8. Průša Michal Tesla Brno 62:20
9. Komenda Kamil Horní Benešov 63:02
10. Kielec Piotr POL - Wawel Krakow 63:48
11. Bednařík Pavel Luhačovice 64:12
12. Prusek Milan Ostroj Opava 64:39
13. Přerost Pavel Tesla Brno 65:44
14. Šerý Roman Luhačovice 67:03
15. Švarc Petr Univerzita Olomouc 67:08
16. Benda Petr TL Třebíč 68:11
17. Horváth Martin SVK - Športbyt Bratislava 68:40
18. Fuják Vladimír SVK - Kys. Nové Mesto 69:33
19. Hofhanzl Abraham Třešť 69:48
20. Vrbatovič Karol SVK - Loko Bratislava 70:51
21. Hartl Karel ODPM Kroměříž 71:10
22. Vítek Jaroslav Třešť 71:27
23. Charvát Vojtěch Zlaté Hory 71:37
24. Sieklucki Grzegorz SVK - Wawel Krakow 73:13
25. Rytíř Michal ODPM Kroměříž 74:05
26. Mika Dušan SVK - Banská Bystrica 75:28
27. Švestka Vítězslav Havřice 76:29
28. Drahoš Ladislav SVK - Rapid Bratislava 78:38
29. Schmidt Igor SVK - Banská Bystrica 78:49
30. Valko Martin SVK - Športbyt Bratislava 80:20
31. Vejvoda Radovan TL Třebíč 82:14
32. Zámečník Miloš SVK - Športbyt Bratislava 102:40
H15C
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Pejchal Martin Spartak Jihlava 56:03
2. Graubner Lukáš Slušovice 60:44
3. Procházka Pavel Železárny Prostějov 61:40
4. Treblík Boris KDPM Brno 61:48
5. Houser Milan Třešť 62:08
6. Sluka Miroslav ODPM Kroměříž 63:19
7. Zlámalík Petr Fryšták 64:17
8. Kratochvíl Jiří KDPM Brno 64:47
9. Bednařík Martin SVK - Loko Bratislava 64:50
10. Špaček David Znojmo 67:58
11. Svátek Milan TL Třebíč 68:08
12. Komín Petr Třešť 68:57
13. Píše Zdeněk Luhačovice 69:00
14. Pavlík Karel Třešť 69:47
15. Procházka Josef Železárny Prostějov 72:02
16. Holub Michal Otrokovice 72:32
16. Hobza Petr TL Třebíč 72:32
18. Soutor Tomáš KDPM Brno 73:42
19. Müller Libor Otrokovice 75:46
20. Kolář Petr Železárny Prostějov 78:16
21. Znojil Zbyněk Železárny Prostějov 78:42
22. Luknar Andrej SVK - Loko Bratislava 79:53
23. Chovanec Jan Havřice 82:51
24. Vičar Martin Kuřim 84:15
25. Pospíšil Marek KDPM Brno 84:42
26. Starý Michal Loko Brno 86:12
27. John David TL Třebíč 87:46
28. Týč Tomáš KDPM Brno 89:33
29. Zapletal Roman ODPM Kroměříž 90:49
30. Jahoda Jiří Kuřim 91:55
31. Sunka Josef KDPM Brno 94:26
32. Roller Martin SVK - Loko Bratislava 102:18
33. Orlický Martin SVK - Rapid Bratislava 106:54
34. Otáhal Petr Kostelec n/H 107:25
35. Biles Anton SVK - Kys. Nové Mesto 118:32
36. Svoboda Marek Kuřim 139:16
37. Šišolák Ladislav Kuřim 163:20
DISK Blovský Petr Průkopník Brno ---
DISK Blovský Pavel Průkopník Brno ---
DISK Mikluš Marian SVK - Rapid Bratislava ---
H17B
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Graubner Tomáš Slušovice 64:27
2. Bednařík Radek Luhačovice 64:42
3. Horký Jan Univerzita Olomouc 66:41
4. Hubáček Martin Železárny Prostějov 70:10
5. Čech Tomáš Slezan Opava 70:21
6. Ptáček Ondřej Tesla Brno 70:23
7. Horký Petr TL Třebíč 70:37
8. Novák Pavel Univerzita Olomouc 73:02
9. Hanák Pavel Univerzita Olomouc 76:14
10. Michalík Petr Ostroj Opava 76:53
11. Ksiazek Robert POL - Wawel Krakow 78:33
12. Penner Jiří Otrokovice 79:48
13. Štětínský Pavel Baník Mar. Hory 81:55
14. Daněk Jiří Slezan Opava 82:04
15. Cvilink Martin Baník Mar. Hory 83:51
16. Janeček Josef Železárny Prostějov 84:00
17. Vebr Radek Baník Havířov 86:53
18. Kratochvíl Karel Horní Benešov 87:13
19. Suchánek Dušan Slezan Opava 89:07
20. Zink Stanislav Univerzita Olomouc 86:07
21. Bridzik Rudolf SVK - Loko Bratislava 99:01
22. Madár Peter SVK - Banská Bystrica 103:10
23. Belžík Karel Havřice 103:56
24. Švenda Radek Havřice 105:52
25. Šuráň René Luhačovice 117:40
H17C
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Šťastný Jiří Tesla Brno 53:08
2. Kubát Jaroslav Fryšták 62:41
3. Treblík Pavel KDPM Brno 63:48
4. Pěček Vítězslav ODPM Kroměříž 65:37
5. Kotačka Václav TL Třebíč 72:11
6. Vlk Stanislav Havřice 72:41
7. Dufek Jiří Slušovice 73:22
8. Netuka Dalibor Otrokovice 75:55
9. Gurecký Pavel Slušovice 79:34
10. Uhlíř David KDPM Brno 81:58
11. Humlíček René Průkopník Brno 82:56
12. Maté František SVK - Loko Bratislava 83:30
13. Jirgl Patrick Průkopník Brno 84:08
14. Sikora Tomáš Baník Ostrava 85:32
15. Cunderle Michal Železárny Prostějov 95:50
16. Hertl David Konice 97:23
17. Lorenc Jiří Nová Říše 146:26
DISK Tišnovský Martin Baník Mar. Hory ---
DISK Hubáček Milan Průkopník Brno ---
H19B
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Jurčík Peter SVK - Prírodovedec Bratislava 67:38
2. Janoš Marcel Baník Mar. Hory 70:02
3. Mudrák Pavel Luhačovice 71:19
4. David Libor VŠB Ostrava 72:30
5. Navrátil Tomáš SVK - Prírodovedec Bratislava 76:04
6. Hájek Marek VŠB Ostrava 77:46
7. Huňka Karel Železárny Prostějov 78:23
8. Cieslar Petr VŠB Ostrava 81:22
9. Kunz Petr Otrokovice 87:17
10. Nosál Štefan SVK - Banská Bystrica 88:52
11. Růžička Rastislav SVK - Prírodovedec Bratislava 93:55
DISK Berger Tomáš Baník Mar. Hory ---
DISK Macalka Robert POL - Wawel Krakow ---
H19C
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Baďura Jan Tesla Brno 74:23
2. Švestka Jiří Havřice 101:08
3. Levíček Martin Spartak 1. Brno 103:17
4. Doležal Petr TL Třebíč 136:14
DISK Gryc Tomáš Sokol Žabovřesky ---
H21B
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Navrátil Václav Konice 100:18
2. Kuna Daniel SVK - Športbyt Bratislava 100:54
3. Hrabinský Karol SVK - Športbyt Bratislava 103:48
4. Czerw Wieslaw POL - Wawel Krakow 103:51
5. Vrubel Karel Slušovice 106:33
6. Pechal Petr Zbrojovka Vsetín 108:46
7. Juračka Zdeněk Baník Havířov 111:30
8. Náhlovský David VŠB Ostrava 112:48
9. Minařík Lubomír Tesla Brno 113:07
10. Halač Jaroslav SVK - Farmaceut Bratislava 116:02
11. Lecián Oldřich Ostroj Opava 116:57
12. Beleš Milan SVK - Spoje Bratislava 117:38
13. Navrátil Rostislav SVK - Prírodovedec Bratislava 118:15
14. Uhman Petr Tesla Brno 118:30
15. Bednář Jaromír Zbrojovka Vsetín 118:49
16. Šrajer Jan Nová Říše 119:11
17. Holinka Martin Železárny Prostějov 119:19
18. Dvorský Ilja Slávia Kroměříž 122:13
19. Nestařec Karel Zlaté Hory 122:34
20. Ryšavý Jiří Baník Mar. Hory 122:37
21. Sláma Peter SVK - Prírodovedec Bratislava 123:45
22. Rapant Jaroslav Vizovice 124:38
23. Smejkal Pavel Tesla Brno 126:18
24. Peths Pavel Loko Krnov 127:00
25. Malý Ján SVK - Prírodovedec Bratislava 127:07
26. Kozánek Ivan SVK - Prírodovedec Bratislava 128:23
27. Sotkovský Peter SVK - Kys. Nové Mesto 128:36
28. Štěpaník Otakar Otrokovice 130:37
29. Pospíšil Václav Slezan Opava 134:50
30. Šidlo Oto SVK - Kys. Nové Mesto 146:45
31. Kuna Jaroslav SVK - Športbyt Bratislava 146:47
32. Mlynařík Peter SVK - Loko Bratislava 147:05
33. Dittrich Roman Konice 152:28
DISK Eliáš Michal SVK - Banská Bystrica ---
DISK Šťastný Mojmír SVK - Loko Bratislava ---
DISK Šmelík Juraj SVK - Veľký Krtíš ---
DISK Bárta Branislav SVK - Spoje Bratislava ---
DISK Horvath Valerián SVK - Športbyt Bratislava ---
DISK Grepl Ladislav Konice ---
H21C
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hruška Jiří OS Nové Město n/M 57:49
2. Hlavizna Anton Náměšt n/O 58:03
3. Měščánek Pavel Slušovice 59:03
4. Sochor Pavel Spartak Jihlava 60:45
5. Piják Jaroslav SVK - Prírodovedec Bratislava 61:21
6. Čermák Pavel Tesla Brno 66:07
7. Kunčar Vít Havřice 66:41
8. Portelný Libor Spartak Jihlava 67:55
9. Novotný Petr Slušovice 68:20
10. Suchý Jiří Spartak Jihlava 71:15
11. Semela Karel Luhačovice 71:27
12. Pospíšil Vojtěch Železárny Prostějov 71:55
13. Šurma Vladimír Železárny Prostějov 72:38
14. Kyzlink Zdeněk Adamov 73:52
15. Koudelný Jiří Náměšt n/O 75:34
16. Jurnečka Ivo Tesla Brno 76:19
17. Vališ Jiří OS Nové Město n/M 77:03
18. Panáček Jaroslav Spartak Jihlava 77:44
19. Pohořalý Jiří Otrokovice 78:38
20. Fortelný Pavel Spartak Jihlava 78:42
21. Robotka Libor Spartak 1. Brno 79:11
22. Černohorský Ladislav Čelechovice n/H 80:23
23. Lacha Martin OS Nové Město n/M 83:46
24. Krutil Pavel Poštorná 84:27
25. Povolný Jiří Spartak 1. Brno 84:52
26. Beneš Vladimír Spartak Jihlava 85:15
27. Nosek Jaroslav Třešť 87:21
28. Nedoma Ladislav Kostelec n/H 89:32
29. Konečný Ladislav Luhačovice 90:55
30. Jelínek Lubomír Třešť 92:00
31. Straka Josef Spartak Jihlava 92:40
32. Formanko Dušan SVK - Rapid Bratislava 95:51
33. Pluskal Pravoslav Čelechovice n/H 97:07
34. Hauerland Jaroslav Havřice 98:31
35. Richter Luboš Poštorná 101:55
36. Gregus Miloš Loko Brno 106:24
37. Florus Oldřich Železárny Prostějov 107:48
38. Skoumal Vladimír Znojmo 109:54
39. Jelínek Roman Adamov 111:05
40. Skála Aleš Spartak 1. Brno 122:12
41. Vácha Jiří Spartak Jihlava 134:25
42. Mátl Milan Náměšt n/O 144:12
DISK Musil Aleš VŠZ Brno ---
DISK Smička Antonín Konice ---
H35B
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Máj Štefan SVK - Športbyt Bratislava 69:18
2. Peths Jiří Loko Krnov 80:10
3. Vávra Jaroslav Zbrojovka Vsetín 81:58
4. Jašek Jaroslav Radslavice 83:35
5. Kopecký Jiří Radslavice 86:50
6. Hrouza Tomáš Loko Krnov 87:31
7. Sonnek Miloslav Ostroj Opava 88:44
8. Procházka Jan Tesla Brno 91:38
9. Filipi Ivan Ostroj Opava 98:32
10. Ročák Karel Slušovice 106:19
11. Jadviščok Ladislav Univerzita Olomouc 107:57
12. Toloch Jaroslav Ostroj Opava 109:19
13. Dvořák Vlastimil Baník Ostrava 147:28
DISK Skácel Jaroslav Loko Olomouc ---
H35C
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Paulíček Jiří Spartak Jihlava 81:33
2. Merta Zdeněk Slušovice 81:44
3. Vintr Ivan Slušovice 91:02
4. Kunz Antonín Otrokovice 95:41
5. Ševčík Petr Fryšták 96:50
6. Koč Břetislav Luhačovice 102:03
7. Chlebeček Jindřich Otrokovice 103:27
8. Habáň Aleš Tesla Brno 106:40
9. Savara Petr Havřice 108:10
10. Denemark Oldřich Sokol Žabovřesky 108:45
11. Urbanec Antonín Slušovice 109:05
12. Blecha Ladislav Třešť 111:47
13. Buršík Lubomír TL Brno 112:47
14. Bradáč Jaroslav Luhačovice 114:00
15. Semerád Stanislav TL Třebíč 120:22
16. Pracný Jiří Sokol Žabovřesky 127:48
17. Salajka Pavel Loko Brno 142:42
18. Lučan Vladimír Slušovice 150:30
DISK Krajča Miroslav Slušovice ---
H35D
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Auer František Průkopník Brno 88:44
2. Novotný Jan Průkopník Brno 101:41
DISK Uklein Jiří Průkopník Brno ---
H40B
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Sklenář Antonín Loko Olomouc 66:41
2. Sláma Dušan Tesla Brno 71:00
3. Horký Jan Univerzita Olomouc 71:25
4. Dospíšil Jaroslav Slavoj Bruntál 72:53
5. Zajíc Alois Slávia Kroměříž 75:07
6. Nosál Stanislav SVK - Banská Bystrica 76:33
7. Peška Antonín TŽ Třinec 81:05
8. Starý Břetislav Baník Ostrava 83:15
9. Milán Pavel Tesla Brno 85:05
10. Vančo Richard SVK - Farmaceut Bratislava 86:22
11. Durmon Petr Tesla Brno 88:34
12. Ševčík Jiří Tesla Brno 93:46
13. Doležal Libor Baník Ostrava 97:46
14. Sikora Miroslav Baník Ostrava 98:04
15. Tomeček Lubomír Vrbno p/P 99:50
16. Rigo Jiří Optimit Odry 105:58
17. Baran Dezider SVK - Farmaceut Bratislava 114:25
18. Vychodil Alois Loko Olomouc 120:32
19. Komenda Antonín Horní Benešov 140:00
20. Valovič Karol SVK - Prírodovedec Bratislava 166:45
DISK Kašpar Josef Horní Benešov ---
H45B
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Přerost Pavel Loko Brno 67:19
2. Vřešťál Jan Tesla Brno 68:43
3. Dufek Jan Tesla Brno 80:25
4. Škoda František Luhačovice 81:00
5. Hybal Ladislav SVK - Rapid Bratislava 81:23
H45C
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Podmolík Josef Otrokovice 63:31
2. Novotný Jindřich Slušovice 65:38
3. Toman Václav Loko Brno 74:16
4. Šmrha František Spartak Jihlava 74:57
5. Soska Ivan Loko Brno 81:43
6. Kusák Stanislav Bohuslavice 82:09
7. Kruml František Náměšť n/O 86:00
8. Hala Jaroslav Vizovice 90:21
9. Bednařík Jaromír Luhačovice 93:10
10. Panovec Zbislav Otrokovice 95:54
11. Šmerk Pavel TL Brno 98:15
12. Bubík Jaroslav Slávia Kroměříž 100:02
13. Vašina Petr Luhačovice 100:30
14. Berhard Stanislav Spartak 1. Brno 104:14
15. Přikryl Kamil Spartak 1. Brno 109:54
16. Zapletal Karel Slávia Kroměříž 113:55
17. Husák Václav Slávia Hr. Králové 115:53
18. Soutor Jiří Sokol Žabovřesky 128:47
19. Hynek Vladimír Železárny Prostějov 148:16
DISK Gala Jiří Slušovice ---
H50B
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Opletal Jaroslav TŽ Třinec 63:31
2. Petr Alois Tesla Brno 68:15
3. Mikšovský František VŠB Ostrava 84:46
4. Koloczek Albín Baník Mar. Hory 93:11
H55B
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Lichý Květoslav Slezan Opava 78:01
2. Dvorský Boris Slávia Kroměříž 89:52
H55C
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Matějka Leo Spartak Jihlava 63:05
2. Prusenovský Jan Otrokovice 78:56
3. Mazák Ladislav Slávia Kroměříž 100:42
4. Halámek Cyril RH Žďár n/S 102:30
H60B
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Zdráhal Mário Loko Olomouc 67:19
2. Vališ Juraj SVK - Spoje Bratislava 70:15