Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Pohár města Zlína 1980
Kód závodu
80PMZ753
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Pohár města Zlína 1980
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
18.10.1980
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
PMZ + M ČSSR jednotlivců
Místo konání
Lukov
Použitá mapa
Svatojánka 1:15 000
Pořadatel
TZL - SKOB Zlín
Ředitel závodu
Miroslav Praus
Hlavní rozhodčí
Zdeněk Němec
Stavitel tratí
Zdeněk Úlehla - KM
JURY
Alois Petr - delegovaný rozhodčí
Kategorie
D15
D17
D19
D21
M15
M17
M19
M21
D15
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Coufalíková Dagmar
Luhačovice
45:59
2.
Juliusová Zuzana
Tempo Praha
47:46
3.
Belková Marcela
TŽ Třinec
49:12
4.
Bartošáková Eva
Luhačovice
50:49
5.
Láblerová Jitka
Loko Praha
52:55
6.
Poborská Jana
Spartak Rychnov n/Kn
53:51
7.
Hlaváčová Blanka
TŽ Třinec
54:13
8.
Dvorská Senta
Slávia Kroměříž
54:52
9.
Šidlová Yveta
SVK - Kys. Nové Mesto
55:54
10.
Mikešová Jitka
Jiskra Nový Bor
56:10
11.
Čermáková Helena
Slávia Kroměříž
56:35
12.
Weinachtová Lenka
Jiskra Nový Bor
69:50
13.
Láskavá Ingrid
SVK - Zvolen
74:01
14.
Janotová Andrea
SVK - Loko Bratislava
80:37
15.
Drápalíková Marcela
Loko Pardubice
86:30
D17
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hlaváčová Jana
Tesla Brno
60:54
2.
Schisslerová Iveta
SVK - Loko Pezinok
63:31
3.
Doležalová Zdena
Jiskra Nový Bor
64:22
4.
Slaninová Iva
RH Hr. Králové
69:51
5.
Kovalová Marieta
SVK - VŠT Košice
69:55
6.
Finsterlová Yvona
Ostroj Opava
70:32
7.
Škabrahová Jana
Slušovice
70:44
8.
Doškářová Yveta
Jiskra Nový Bor
71:21
9.
Pešková Ivana
VŠST Liberec
73:29
10.
Belicová Elena
SVK - VŠT Košice
73:56
11.
Semerádová Jana
Spartak Rychnov n/Kn
74:16
12.
Přibylová Šárka
Praha - Roztoky
83:49
13.
Matasová Jana
Praha - Roztoky
86:55
14.
Zaťková Iveta
SVK - Loko Bratislava
88:21
15.
Hlavová Lenka
Konice
99:25
D19
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Lázničková Iva
TJ Gottwaldov
75:21
2.
Fialová Jana
TJ Gottwaldov
76:13
3.
Provazníková Lenka
RH Hr. Králové
81:09
4.
Pospíchalová Soňa
Jiskra Nový Bor
84:10
5.
Cimrová Věra
FS Praha
84:32
6.
Hnátková Eva
SVK - Farmaceut Bratislava
86:17
7.
Hartlová Jindra
Odolena Voda
88:44
8.
Petrušková Svatava
VŠB Ostrava
89:44
9.
Macíčková Jana
SVK - VŠD Žilina
90:59
10.
Husarčeková Katarina
SVK - Banská Bystrica
98:43
11.
Pekaličová Eva
SVK - Rapid Bratislava
102:28
12.
Horáčková Zdenka
VŠB Ostrava
133:37
D21
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kuchařová Ada
Tesla Brno
73:25
2.
Janotová Dobra
VŠ Praha
74:15
3.
Keclíková Katka
VŠ Praha
76:39
4.
Kopová Olga
SVK - Farmaceut Bratislava
77:48
5.
Gavendová Anna
TŽ Třinec
79:08
6.
Uhrová Ivana
Jiskra Nový Bor
85:47
7.
Bártová Eva
Baník Vamberk
86:43
8.
Hudečková Vladimíra
VŠZ Brno
87:09
9.
Strnadlová Zdenka
Slávia Kroměříž
94:27
10.
Volfová Věra
TJ Gottwaldov
97:48
11.
Šimkovičová I.
SVK - VŠDL Zvolen
97:49
12.
Valoušková Dagmar
VŠST Liberec
99:28
13.
Ticháčková Dana
TJ Jičín
99:58
14.
Stackeová Anna
TJ Gottwaldov
104:05
15.
Čepigová Elena
SVK - VŠD Žilina
108:20
16.
Jurečková Věra
VŠB Ostrava
109:43
17.
Hošková Renata
VŠ Praha
110:53
18.
Cupáková Mirka
VŠCHT Pardubice
112:29
M15
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Macháček Aleš
Tempo Praha
56:38
2.
Hostaš Zdeněk
Spartak Rychnov n/Kn
59:01
3.
Vavrys Petr
Luhačovice
61:36
4.
Hynek Petr
Železárny Prostějov
62:08
5.
Klapal František
Spartak Rychnov n/Kn
63:34
6.
Vrubel Karel
Slušovice
63:41
7.
Hadač Miroslav
Slezan Opava
66:15
8.
Doškář Boris
Jiskra Nový Bor
66:24
9.
Novotný Milan
Loko Teplice
67:51
10.
Ročejdl Marek
Jiskra Nový Bor
69:52
11.
Funda J.
Písek
71:50
12.
Ferienčík Miroslav
SVK - Banská Bystrica
72:19
13.
Veselovský Rastislav
SVK - Banská Bystrica
72:25
14.
Smrža Lubomír
TJ Gottwaldov
72:29
15.
Krejčí Jiří
Spartak Jihlava
72:32
16.
Pastva Igor
SVK - Kys. Nové Město
75:10
17.
Trojčák Daniel
SVK - Loko Kysak
79:45
18.
Sova Petr
Loko Plzeň
81:17
DISK
Kozák Petr
Tempo Praha
---
M17
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Matyk Jaroslav
Spartak Rychnov n/Kn
61:44
2.
Kocháň Milan
TJ Gottwaldov
65:22
3.
Hovořák Karel
Zbrojovka Vsetín
65:24
4.
Lejsek Martin
Tempo Praha
69:00
5.
Janás Jiří
Slávia Kroměříž
70:05
6.
Lepš Jan
Tatran Jablonec n/N
70:19
7.
Schindler Jiří
Tatran Jablonec n/N
72:59
8.
Němeček Jan
Tempo Praha
73:25
9.
Krejčí Ladislav
Jiskra Nový Bor
75:34
10.
Duda Jan
Zbrojovka Vsetín
78:29
11.
Bartoň Jaroslav
TJ Gottwaldov
79:00
12.
Šotkovský Petr
SVK - Kys. Nové Město
79:40
13.
Pessl Peter
SVK - Loko Pezinok
79:56
14.
Pospíšek Jan
Tesla Brno
80:50
15.
Hiršl Aleš
Praga Praha
82:39
16.
Hošťák Jaroslav
SVK - Kys. Nové Město
85:22
17.
Hartl Zdeněk
Odolena Voda
85:58
18.
Sýkora Jozef
SVK - Loko Kysak
93:34
19.
Nemeth Roman
SVK - Loko Pezinok
97:29
20.
Václavík Martin
SVK - Loko Bratislava
100:18
M19
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hlaváč Jiří
VŠZ Brno
78:04
2.
Uchytil Vlastimil
Zlaté Hory
84:12
3.
Pollák Jozef
SVK - VŠT Košice
84:16
4.
Slávík Vlado
SVK - Farmaceut Bratislava
85:28
5.
Tichovský Martin
Praga Praha
86:41
6.
Černík Zdeněk
VŠB Ostrava
87:59
7.
Šuler Josef
VŠZ Brno
89:31
8.
Vosecký František
VŠST Liberec
94:06
9.
Kopor Petr
Tesla Brno
94:19
10.
Novota Mikuláš
SVK - Banská Bystrica
97:19
11.
Vik Martin
VŠ Praha
97:31
12.
Čulen Peter
SVK - Loko Bratislava
98:14
13.
Hubáček Josef
Luhačovice
99:48
14.
Bezecný Mojmír
Baník Ostrava
104:08
15.
Doležal Josef
Baník Vamberk
108:07
M21
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kačmarčík Jaroslav
TŽ Třinec
99:54
2.
Zdráhal Robert
VŠB Ostrava
100:18
3.
Novotný Radek
VŠZ Brno
101:44
4.
Lenhart Zdeněk
VŠZ Brno
103:34
5.
Ticháček Jiří
TJ Jičín
105:48
6.
Hertel Ivan
TJ Gottwaldov
106:21
7.
Konopáč Jiří
VŠ Praha
106:40
8.
Hierweg Karol
SVK - Farmaceut Bratislava
106:41
9.
Sklenář Antonín
Loko Olomouc
107:13
10.
Herdergen Ondřej
VŠB Ostrava
107:32
11.
Pavelek Luděk
VŠZ Brno
108:57
12.
Šrámek Jaromír
VŠCHT Pardubice
109:05
13.
Hořínek Jaroslav
TJ Gottwaldov
110:32
14.
Šebesta Vlastimil
VŠZ Brno
112:14
15.
Mižúr Ján
SVK - Farmaceut Bratislava
112:22
16.
Václavek Tomáš
VŠB Ostrava
112:24
17.
Janota Radovan
TJ Jičín
114:27
18.
Šumbera Jiří
Baník Vamberk
114:32
19.
Krajča Josef
TJ Gottwaldov
115:29
20.
Uhmann Petr
Tesla Brno
118:08
21.
Bialožyt Miroslav
TŽ Třinec
118:27
22.
Novotný Otakar
FS Praha
118:41
23.
Folprecht Miroslav
TJ Jičín
120:27
24.
Červinka Stanislav
FS Praha
120:57
25.
Havrda Jan
FS Praha
121:08
26.
Cabrnoch Jiří
FS Praha
122:09
27.
Kršák Karel
VŠZ Brno
122:26
28.
Císker Ján
SVK - Tvrdošín
124:36
29.
Kuchta Ján
SVK - VŠT Košice
125:09
30.
Kučerik Rudolf
SVK - VŠDL Zvolen
128:34
31.
Tutsch Zdeněk
VŠZ Brno
129:11
32.
Polakovič Peter
SVK - VŠD Žilina
131:47
33.
Neumann Jaroslav
VŠB Ostrava
131:54
34.
Sleziak Wilfried
SVK - VŠT Košice
133:00
35.
Macháček Július
SVK - VŠDL Zvolen
135:32
36.
Michalec Jan
VŠB Ostrava
148:41
37.
Holas Jiří
VŠ Praha
150:38
DISK
Nečas Rudolf
VŠZ Brno
---
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz