Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Pohár města Zlína 1979 - 30. ročník
Kód závodu
79PMZ752
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Pohár města Zlína 1979 - 30. ročník
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
23.06.1979
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
ČS pohár, žebříček A
Místo konání
Rohatec
Použitá mapa
Borovička 1:20 000
Pořadatel
TZL - SKOB Zlín
Ředitel závodu
Jaroslav Bartoň
Hlavní rozhodčí
František Navrátil
Stavitel tratí
Alois Láznička
JURY
Pavel Škopík, dlelgovaný rozhodčí
Kategorie
D10
D13B
D13C
D15B
D15C
D17A
D17B
D17C
D19A
D19B
D21A
D21B
D35
D43
M10
M13B
M13C
M15B
M15C
M17A
M17B
M17C
M19A
M19B
M19C
M21A
M21B
M21C
M35
M43
M50
M55
ME
D10
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Abelová Ivana
Jiskra Nový Bor
18:12
2.
Drobilíková Dana
TJ Gottwaldov
18:37
3.
Třísková Hana
Ptení
18:38
4.
Bartošáková Ivana
Luhačovice
19:02
5.
Šubrtová Blanka
TJ Šternberk
19:06
6.
Ducháčková Hana
Jiskra Nový Bor
19:27
7.
Němčíková Eva
Ostroj Opava
19:32
8.
Zahradníková V.
TJ Šternberk
21:02
9.
Dolečková Eva
Loko Praha
21:06
10.
Zapletalová Jana
Slávia Kroměříž
21:18
11.
Pátková Ivana
Jiskra Nový Bor
21:43
12.
Burýšková Šárka
Loko Praha
22:51
13.
Cahelová Vladimíra
Ostroj Opava
24:07
14.
Březová Markéta
Bohuslavice
25:02
15.
Kostelková Jitka
KDPM Brno
25:45
16.
Potáčková Petra
Zbrojovka Vsetín
26:42
17.
Jedruchová Šárka
TJ Gottwaldov
26:46
18.
Janotová Silvia
SVK - Loko Rača - Bratislava
27:19
19.
Koutňáková Lenka
Slušovice
27:36
20.
Kukličínová Mir.
Železárny Prostějov
27:50
21.
Koubová Šárka
Sparta Doly Kladno
28:51
22.
Bubíková Jana
Slávia Kroměříž
29:17
23.
Nemetová Yveta
SVK - Loko Pezinok
29:25
24.
Jandíková Lenka
Slušovice
29:35
25.
Sedlářová Pavla
Ostroj Opava
30:02
26.
Hanáková Martina
Bohuslavice
30:50
27.
Červeňanská Livia
SVK - Loko Pezinok
31:32
28.
Vyoralová Lenka
Bohuslavice
32:30
29.
Panovcová Pavlína
Otrokovice
33:39
30.
Finsterlová Kamila
Ostroj Opava
33:46
31.
Chmelová Miroslava
Bohuslavice
35:03
32.
Poncová Kamila
KDPM Brno
36:40
33.
Niklfeldová Petra
TJ Gottwaldov
38:10
34.
Smetanová Monika
Jiskra Nový Bor
41:25
35.
Úlehlová Monika
Slávia Kroměříž
42:58
36.
Matlasová Šárka
Spartak Jihlava
48:55
37.
Janáková Ivana
Spartak Jihlava
50:53
38.
Vřešťálová Ludmila
KDPM Brno
52:59
39.
Francálková Helena
Spartak Jihlava
55:04
40.
Dubjáková Jarka
Slávia Kroměříž
57:43
41.
Jašíčková Eva
Slavoj Bruntál
58:35
42.
Toušková tereza
Slavoj Bruntál
60:40
43.
Svobodová Mirka
Slavoj Bruntál
64:53
44.
Barhardová Hana
Loko Brno
67:57
45.
Rybnikárová Zuza
SVK - Loko Rača - Bratislava
73:11
46.
Hohausová Eva
TJ Gottwaldov
77:45
47.
Ležáková Alena
Slávia Kroměříž
81:55
D13B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Coufalíková Dagmar
Luhačovice
23:05
2.
Mikešová Alena
Jiskra Nový Bor
28:14
3.
Tejkalová Eva
TJ Gottwaldov
30:01
4.
Zelinková Eva
TJ Jičín
30:17
5.
Březová Eva
Bohuslavice
30:31
6.
Faitová Dana
TJ Gottwaldov
30:31
7.
Kudelková Šárka
Loko Pardubice
30:44
8.
Janásová Jitka
Slávia Kroměříž
31:12
9.
Faitová Jana
TJ Gottwaldov
31:33
10.
Pavlíčková Gabriela
Ostroj Opava
32:53
11.
Burešová Věra
Ptení
33:06
12.
Pilná Ivana
Jiskra Nový Bor
33:18
13.
Úšelová Dana
TJ Gottwaldov
33:31
14.
Dolečková Helena
Loko Praha
33:36
15.
Belková Marcela
TŽ Třinec
33:40
16.
Drápalíková Marcela
Loko Pardubice
33:56
17.
Hančíková Michaela
Slušovice
34:03
18.
Ondráčková Petra
Železárny Prostějov
34:05
19.
Mazáčková Lucie
TJ Jičín
34:58
20.
Šimonová Marta
Loko Pardubice
35:25
21.
Wagnerová Petra
Ostroj Opava
35:38
22.
Majdanová Soňa
TJ Jičín
39:51
23.
Hynková Lada
Železárny Prostějov
39:52
24.
Daňková Katka
TJ Gottwaldov
40:02
25.
Hubíková Magda
Slávia Kroměříž
40:59
26.
Gschwantnerová I.
SVK - Loko Pezinok
43:05
27.
Ondráčková Jana
Železárny Prostějov
43:31
28.
Zelenková Dana
Spartak Jihlava
44:02
29.
Chrenková Lubica
SVK - Banská Bystrica
45:58
30.
Mališíková Katka
SVK - Loko Pezinok
46:03
31.
Odlerová Zlata
SVK - Loko Pezinok
47:50
32.
Horešovská Martina
MEZ Vsetín
50:15
33.
Mudráková Alena
Luhačovice
50:22
34.
Klepaczová Šárka
TŽ Třinec
54:48
35.
Klučková Alžběta
SVK - Rapid Bratislava
55:04
36.
Kalousová Renata
Loko Pardubice
60:18
37.
Konečná Iva
KDPM Brno
61:42
D13C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Látalová Marcela
Ptení
33:28
2.
Pitáková Gabriela
TŽ Třinec
35:50
3.
Laskavá Ingrid
SVK - Zvolen
35:55
4.
Jarolímková Yveta
TJ Šternberk
37:11
5.
Janotová Andrea
SVK - Loko Rača - Bratislava
38:33
6.
Janečková Jarka
Železárny Prostějov
39:17
7.
Patočková Bronislava
Spartak Jihlava
39:56
8.
Kubištová Lenka
TJ Jičín
45:25
9.
Buchwaldková Vanda
Baník Ostrava
45:49
10.
Plšková Mirka
Bohuslavice
47:29
11.
Mlčková Jaroslava
Bohuslavice
50:13
12.
Šimečková Martina
Ostroj Opava
51:15
13.
Víchová Jana
Železárny Prostějov
53:08
14.
Bartáková Zuzana
SVK - Loko Rača - Bratislava
53:57
15.
Chrbolková Lenka
Loko Pardubice
54:46
16.
Bednářová Eva
Baník Mar. Hory
55:37
17.
Dvořáková Ivana
Sparta Doly Kladno
56:26
18.
Došová Ingrid
SVK - Banská Bystrica
59:56
19.
Slezáková Magda
SVK - Loko Rača - Bratislava
63:11
20.
Zacharová Marta
Železárny Prostějov
63:20
21.
Palasová Eva
TJ Jičín
65:17
22.
Kubištová Olga
TJ Jičín
74:03
23.
Kusynová Hega
Loko Pardubice
75:08
D15B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Škabrahová Jana
Slušovice
28:54
2.
Hlaváčová Jana
Tesla Brno
32:06
3.
Bacílková Pavlína
TJ Jičín
32:18
4.
Juliusová Zuzana
Tempo Praha
33:01
5.
Andresová Jana
Jiskra Nový Bor
33:10
6.
Bartošáková Eva
Luhačovice
34:23
7.
Finsterlová Yvona
Ostroj Opava
34:55
8.
Paduchová Martina
TŽ Třinec
36:02
9.
Poborská Jana
Spartak Rychnov n/Kn
36:25
10.
Hlaváčová Blanka
TŽ Třinec
38:17
11.
Capoušková Renata
Baník Ostrava
38:41
12.
Uhrová Lenka
Třebíč
38:43
13.
Hrušková Marcela
Ostroj Opava
39:00
14.
Čvandová Petra
Slušovice
39:19
15.
Machová Pavla
Tesla Brno
40:18
16.
Weinachtová Lenka
Jiskra Nový Bor
40:23
17.
Čermáková Helena
Slávia Kroměříž
40:30
18.
Fárníková Zuzana
Baník Ostrava
41:14
19.
Láblerová Jitka
Loko Pardubice
41:27
20.
Černá Iva
Loko Pardubice
41:39
21.
Dvorská Senta
Slávia Kroměříž
41:50
22.
Kocourková Lenka
Spartak Rychnov n/Kn
42:06
23.
Štěpánková Dana
Spartak Rychnov n/Kn
42:22
24.
Šidlová Iveta
SVK - Kys. Nové Mesto
42:24
25.
Sakoffová Hana
Slávia Praha
42:38
26.
Miklová Karla
Luhačovice
43:00
27.
Mikešová Jitka
Jiskra Nový Bor
43:35
28.
Chramostová Jana
TJ Jičín
43:46
29.
Ponikelská Jana
Zlaté Hory
43:53
30.
Berhardová Milena
Loko Brno
44:01
31.
Mekledová R.
VŠ Plzeň
45:15
32.
Michálková Jaroslava
Zlaté Hory
45:57
33.
Kašparová Marcela
Loko Pardubice
48:38
34.
Krupičková Hana
Tempo Praha
49:36
35.
Sedláková Jarmila
Kostelec n/H
51:38
36.
Priesolová Mária
SVK - Rapid Bratislava
52:22
37.
Lukášová Světlana
SVK - Rapid Bratislava
57:10
38.
Loispersbergerová Dana
SVK - Loko Rača - Bratislava
57:13
39.
Novosadová Martina
TŽ Třinec
65:06
40.
Srbená Barbara
Škoda Plzeň
67:39
41.
Chmelařová Eva
Železárny Prostějov
71:12
DISK
Samková Iveta
Spartak Rychnov n/Kn
---
D15C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Krajíčková Jiřina
Zlaté Hory
38:12
2.
Podmolíková Eliška
Otrokovice
46:20
3.
Tkadlecová
Zbrojovka Vsetín
46:20
4.
Říhová Jindra
Slavoj Bruntál
59:07
5.
Tylšarová Jana
Konice
60:28
6.
Hartlová Jana
Slušovice
64:46
7.
Horáčková Hana
TJ Šternberk
68:16
8.
Berbargová Regina
Slavoj Bruntál
78:00
9.
Urbánková Iva
Slavoj Bruntál
87:51
DISK
Konečná Jarmila
TJ Šternberk
---
D17A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šedivá Dana
TJ Jičín
40:42
2.
Schisslerová Iveta
SVK - Loko Pezinok
40:59
3.
Běhounová Dana
RH Hr. Králové
41:24
4.
Doškářová Yveta
Jiskra Nový Bor
43:01
5.
Semerádová Jana
Spartak Rychnov n/Kn
43:06
6.
Kozelská Jana
Slezan Opava
53:40
6.
Pospíchalová Soňa
Jiskra Nový Bor
43:33
7.
Doležalová Zdena
Jiskra Nový Bor
43:36
8.
Provazníková Lenka
RH Hr. Králové
45:34
9.
Kratochvílová Iva
Slávia Kroměříž
46:37
10.
Petrušková Svatava
Baník Ostrava
47:30
11.
Špelicová Dagmar
SVK - Loko Rača - Bratislava
49:12
12.
Bezecná Sylva
Baník Ostrava
49:41
13.
Kiss Gabriela
HUN - Budapest
50:19
14.
Pavlovská Naďa
Jiskra Nový Bor
50:52
15.
Macounová Jiřina
Tempo Praha
51:11
16.
Dvořáková Alexandra
Tesla Brno
56:58
17.
Přibíková Jitka
Praga Praha
69:21
D17B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Soulková Nataša
RH Hr. Králové
44:42
2.
Weberová Jana
RH Hr. Králové
49:16
3.
Kubíčková Iva
Spartak Rychnov n/Kn
49:27
4.
Rezková Dana
Spartak Jihlava
50:35
5.
Čirková Dana
SVK - Rapid Bratislava
51:10
7.
Fleisengerová I.
Tempo Praha
53:44
8.
Miklošová Irena
Baník Mar. Hory
56:05
9.
Kusáková Marcela
Slušovice
58:46
10.
Vilémová Dagmar
Zbrojovka Vsetín
58:47
11.
Lukášová Iva
SVK - Rapid Bratislava
58:55
12.
Novosadová Eva
TŽ Třinec
60:26
13.
Pavlíčková Karin
Ostroj Opava
61:55
14.
Stržínková Dana
SVK - Rapid Bratislava
77:23
15.
Kudrnáčová Štěpánka
RH Hr. Králové
77:32
16.
Kubešová Miroslava
Plumlov
108:24
17.
Severínová Mar.
Loko Brno
150:07
D17C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hlavová Lenka
Konice
58:55
2.
Hilitká Zuzana
Loko Praha
62:08
3.
Svačinová Leona
Spartak Jihlava
62:37
4.
Živnová Milena
Železárny Prostějov
64:30
5.
Ščepánová Ivana
Spartak Jihlava
66:42
6.
Dvořáková Jana
Loko Praha
67:28
7.
Šnebergerová L.
Praga Praha
80:11
8.
Lemačková Blanka
Praga Praha
87:37
9.
Flohausová Dagmar
Železárny Prostějov
88:35
10.
Cuvinková Jarmila
TŽ Třinec
92:47
D19A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dvořáková Ivana
VŠ Praha
40:48
2.
Šrámková Pavla
VŠ Praha
45:16
3.
Kozáková Renata
RH Hr. Králové
45:30
4.
Ondráková Staša
VŠCHT Praha
47:10
5.
Fajkusová Zdena
VŠB Ostrava
47:47
6.
Kysuncová Iva
Loko Pardubice
49:05
7.
Horáčková Zdenka
Loko Olomouc
51:04
8.
Vítová Hana
VŠ Praha
52:39
9.
Freiwaldová Svatava
TŽ Třinec
53:16
10.
Pikalovičová Eva
SVK - Rapid Bratislava
53:17
11.
Láníčková Eva
Tesla Brno
53:26
12.
Nováčková Eva
VŠ Praha
53:31
13.
Pašková Jana
SVK - VŠST Bratislava
53:35
14.
Hlobilová Ivana
Sparta Doly Kladno
54:22
15.
Vališová Milada
Praga Praha
58:05
16.
Lhotová Hana
FS Praha
59:36
17.
Macíčková Jana
SVK - Zvolen
59:59
18.
Michaláková J.
SVK - Martin
62:48
19.
Hanušová Milena
TJ Jičín
71:11
20.
Reiprichová Ivana
SVK - Lučenec
79:46
D19B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Leciánová Věra
Ostroj Opava
48:42
2.
Šulcová Alena
FS Praha
51:16
3.
Čepková Iva
Praga Praha
51:33
4.
Brejchová Dana
Sokolov
53:23
5.
Hendrychová Hana
Horní Benešov
56:52
6.
Matějková Eva
Spartak Jihlava
57:35
7.
Horňáková Jarka
Slavoj Bruntál
58:48
8.
Cichová Alena
SVK - Loko Rača - Bratislava
91:31
D21A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kopová Olga
SVK - VŠST Bratislava
46:24
2.
Šimkovičová A.
SVK - VŠDL Zvolen
46:44
3.
Aleberová Jana
VŠ Praha
47:01
4.
Jurečková Věra
VŠB Ostrava
47:22
5.
Košťálová Alena
VŠCHT Praha
47:45
6.
Sedláčková Marie
VŠZ Brno
49:05
7.
Kozelková Jindra
Loko Chomutov
49:06
8.
Nagyová Mária
SVK - VŠST Bratislava
49:59
9.
Pachnerová Eva
VŠ Praha
50:43
10.
Horáčková Stanislava
VŠST Liberec
51:13
11.
Babáková Věra
Loko Brno
52:53
12.
Fišarová Irena
Loko Pardubice
53:43
13.
Tulková Dana
TJ Jičín
56:32
14.
Šumberová Zuzana
VŠZ Brno
58:33
15.
Oravcová Katarína
SVK - VŠST Bratislava
58:46
16.
Novotová Anna
SVK - VŠT Košice
59:17
17.
Čepigová Elena
SVK - VŠD Žilina
61:32
18.
Dritomská Jana
SVK - VŠST Bratislava
62:29
19.
Pavlíková Dagmar
Slávia Olomouc
74:13
D21B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Parkanová Miroslava
Ekonom Praha
42:54
2.
Herdegenová Věra
VŠB Pstrava
43:27
3.
Kačanová Jana
FS Praha
45:23
4.
Moráková Iva
VŠCHT Praha
46:19
5.
Mikulecká Nataša
RH Hr. Králové
46:00
6.
Vyroubalová Božena
Slávia Olomouc
46:30
7.
Kunovská Hana
Kostelec n/H
47:31
8.
Brudná Jana
TŽ Třinec
47:38
9.
Srbená T.
VŠ Plzeň
47:59
10.
Procházková Helena
Tesla Brno
48:06
11.
Bartovská Eva
VŠ Plzeň
48:09
12.
Jadviščoková Libuše
Slávia Olomouc
50:04
13.
Uhmannová Jitka
Tesla Brno
52:08
14.
Sikorová Marie
Baník Ostrava
52:28
15.
Vrábelová Zdena
Slavoj Bruntál
54:11
16.
Kastnerová Marie
Kostelec n/H
55:23
17.
Suchánková Libuše
Slezan Opava
56:28
18.
Urbancová Marcela
Slušovice
56:35
19.
Jandlová Zdena
Sokol Žabovřesky
56:40
20.
Bimková Zdena
VŠB Ostrava
58:29
21.
Becková Libuše
Ekonom Praha
59:53
22.
Rohovská Marie
VŠZ Brno
59:59
23.
Dokoupilová Zuzana
VŠZ Brno
60:09
24.
Bartončíková Marie
Slávia Kroměříž
66:42
25.
Křížová Zdena
RH Žďár n/S
68:22
26.
Marková Eva
Loko Trutnov
68:27
27.
Koubelková Jarmila
Loko Pardubice
69:11
28.
Menšíková Marie
Slezan Opava
69:55
29.
Šandorová Marta
SVK - Loko Pezinok
73:47
30.
Sehnalová Miroslava
Ekonom Praha
75:55
31.
Grmelová Pavla
VŠZ Brno
78:08
DISK
Vaňková Marie
SVK - VŠDL Zvolen
---
D35
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Burýšková Věra
Loko Praha
41:18
2.
Machová Hana
Sokol Žabovřesky
46:12
3.
Hohausová Eva
TJ Gottwaldov
51:43
4.
Brunovská Alena
SVK - Rapid Bratislava
52:00
5.
Vřešťálová Marie
Sokol Žabovřesky
53:46
6.
Říhová Marie
VŠZ Brno
55:39
7.
Jurásková Marie
VŠZ Brno
57:11
8.
Zapletalová Jiřina
Slávia Kroměříž
59:37
9.
Tišnovská Věra
Zlaté Hory
60:56
10.
Panovcová Jana
Otrokovice
65:20
11.
Berhardová Eliška
Loko Brno
98:11
D43
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Strnadlová Zdena
Slávia Kroměříž
48:44
2.
Láblerová Jitka
Loko Praha
50:04
3.
Kubátová Marie
Otrokovice
52:43
4.
Dvorská Zdena
Slávia Kroměříž
95:09
5.
Škopíková Libuše
Slávia Kroměříž
96:02
6.
Vlčková Radka
Spartak 1. Brno
108:12
M10
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Beránek Petr
Jiskra Nový Bor
18:55
2.
Tesař Jiří
TJ Šternberk
19:35
3.
Mudrák Stanislav
Luhačovice
21:11
4.
Nesvadba Petr
TJ Šternberk
21:22
5.
Kolda Jaroslav
TJ Gottwaldov
21:23
6.
Ekart Jindřich
MEZ Vsetín
21:57
7.
Štěpánek Stanislav
KDPM Brno
22:33
8.
Mičulka Jiří
Otrokovice
23:58
9.
Rehuš René
Ostroj Opava
24:03
10.
Novotný Petr
Spartak Jihlava
24:05
11.
Merta Petr
TJ Gottwaldov
24:15
12.
Palas David
Slušovice
24:31
13.
Píše Dušan
Luhačovice
24:51
14.
Vinš Pavel
Sparta Doly Kladno
24:57
15.
Kalužík Rostislav
Ostroj Opava
25:41
16.
Beránek Ivo
Jiskra Nový Bor
27:30
17.
karásek Luděk
Slušovice
27:43
18.
Žůrek Jiří
Otrokovice
29:20
19.
Dobrota Ivan
SVK - Banská Bystrica
30:01
20.
Přibyl Zdeněk
Spartak Jihlava
30:38
21.
Urbánek Lumír
Ostroj Opava
30:55
22.
Pospíšek Martin
Luhačovice
31:34
23.
Holík David
KDPM Brno
31:58
24.
Koudelka David
Loko Pardubice
31:58
25.
Bradáč David
Luhačovice
32:03
26.
Siegl Roman
KDPM Brno
32:03
27.
Urbanec Vít
TJ Gottwaldov
32:08
28.
Podmolík Tomáš
Otrokovice
33:10
29.
Černý Vojtěch
Tesla Brno
33:32
30.
Nekoranec Petr
Otrokovice
34:32
31.
Šácha Roman
Otrokovice
34:59
32.
Cigl Roman
Železárny Prostějov
35:26
33.
Urban Dan
Slávia Kroměříž
36:03
34.
Kniengel Pavol
SVK - Loko Rača - Bratislava
36:05
35.
Janeček Jiří
Kostelec n/H
36:06
36.
Šmrha František
Spartak Jihlava
36:14
37.
Kolář Luboš
Luhačovice
36:53
38.
Trefil Jiří
Slavoj Bruntál
38:09
39.
Hosák Jiří
Slavoj Bruntál
38:10
40.
Šidla Jan
TJ Gottwaldov
39:12
41.
Vystavěl Dušan
Železárny Prostějov
39:28
42.
Chmela Jindřich
Bohuslavice
39:33
43.
Blaževič Ivo
Ostroj Opava
40:02
44.
Suchánek Dušan
Slezan Opava
41:09
45.
Ševčík Zdeněk
Vizovice
42:31
46.
Skoupý Jan
TJ Šternberk
43:55
47.
Vašina Petr
Luhačovice
45:38
48.
Vítek Daniel
Bohuslavice
45:40
49.
Friesa Robert
KDPM Brno
46:06
50.
Daněk Pavel
Loko Krnov
46:13
51.
Vybíral Jan
Slávia Kroměříž
46:37
52.
Chrastina David
Slušovice
47:20
53.
Hanák Kamil
Železárny Prostějov
48:01
54.
Vyhlíd Jaroslav
Slávia Kroměříž
48:04
55.
Zavřel Michal
Loko Krnov
49:31
56.
Vavrys Luděk
Luhačovice
50:05
57.
Burian Petr
Ostroj Opava
52:24
58.
Klimt Jiří
TJ Gottwaldov
54:21
59.
Juřena Pavel
Bohuslavice
55:23
60.
Gabarík Peter
SVK - Tvrdošín
56:00
61.
Brunovský Martin
SVK - Rapid Bratislava
60:14
62.
Malínek Petr
Železárny Prostějov
62:02
63.
Mlček Stanislav
Bohuslavice
63:21
64.
Čajkavski Peter
SVK - Loko Rača - Bratislava
63:41
65.
Aust Petr
Ostroj Opava
67:39
66.
Studnička Darek
Slavoj Bruntál
70:43
67.
Rehlena Michal
Slavoj Bruntál
73:58
68.
Machytka Jan
KDPM Brno
75:03
69.
Holouš Jan
Loko Krnov
75:47
70.
Mlček Květoslav
Slavoj Bruntál
76:55
71.
Sikora Tomáš
Baník Ostrava
77:54
72.
Vašík Roman
Ostroj Opava
87:42
73.
Zajíc Aleš
Slávia Kroměříž
100:32
DISK
Šalidr Radim
Slavoj Bruntál
---
DISK
Dokoupil Martin
VŠZ Brno
---
DISK
Slavík
Spartak Jihlava
---
DISK
Kručay Peter
SVK - Tvrdošín
---
M13B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mareš Martin
Jiskra Nový Bor
23:50
2.
Kozák Petr
Tempo Praha
24:48
3.
Grigar Jiří
Jiskra Nový Bor
26:27
4.
Smrža Lubomír
TJ Gottwaldov
26:47
5.
Vítek Karel
Ptení
27:39
6.
Kavalík Karel
RH Hr. Králové
28:14
7.
Nešpor Jan
RH Hr. Králové
28:32
8.
Kusák Ivan
Bohuslavice
29:27
9.
Beránek Jiří
Jiskra Nový Bor
29:27
10.
Šantaj Michal
TJ Jičín
29:53
11.
Smutný Petr
Luhačovice
30:00
12.
Černík Milan
Zbrojovka Vsetín
30:09
13.
Vokněr Martin
TJ Jičín
30:33
14.
Vozobule Václav
Slušovice
30:56
15.
Sádlík Radek
TJ Gottwaldov
31:02
16.
Hadač Miroslav
Slezan Opava
31:08
17.
Holík Marek
KDPM Brno
31:27
18.
Schuster Martin
Ostroj Opava
31:40
19.
Souček Jan
Loko Šumperk
32:08
20.
Hrabinský Karol
SVK - Rapid Bratislava
32:26
21.
Kovačič Marek
SVK - Loko Pezinok
32:50
22.
Višňa Petr
TJ Gottwaldov
33:41
23.
Galík Tomáš
Slušovice
33:51
24.
Uklein Jiří
KDPM Brno
34:08
25.
Charvát Roman
RH Hr. Králové
35:05
26.
Řehák Tomáš
Slušovice
37:24
27.
Kankora Rudolf
SVK - Loko Pezinok
37:28
28.
Franko Valerián
SVK - Loko Kysak
38:47
29.
Kovář Ivo
Slušovice
38:59
30.
Skulil Dušan
Ptení
39:25
31.
Kozlovský Michal
Slušovice
39:56
32.
Forienčík M.
SVK - Banská Bystrica
44:06
33.
Lantora Tomáš
KDPM Brno
44:27
34.
Trojčák Daniel
SVK - Loko Kysak
45:56
35.
Sokol Daniel
SVK - Loko Kysak
47:29
36.
Tokár Vlado
SVK - Banská Bystrica
52:58
37.
Varga Miroslav
SVK - Loko Rača - Bratislava
56:11
38.
Krajčí Igor
SVK - Banská Bystrica
56:51
39.
Krištef Roman
Zbrojovka Vsetín
59:52
40.
Navrátil Rostislav
SVK - Rapid Bratislava
103:26
DISK
Veselý Roman
Zbrojovka Vsetín
---
DISK
Mach Radovan
Tesla Brno
---
DISK
Majerčík Ľubomír
SVK - Rapid Bratislava
---
M13C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Karvánek Petr
Jiskra Nový Bor
33:11
2.
Maraschelka Josef
SVK - Tvrdošín
34:23
3.
Soldán Vladimír
Železárny Prostějov
34:28
4.
Brenár Pavel
Ostroj Opava
35:04
5.
Mašek Petr
Jiskra Nový Bor
35:18
6.
Svoboda Mojmír
Loko Pardubice
35:23
7.
Ivanovský Ivan
Bohuslavice
39:14
8.
Kubíček Radek
Železárny Prostějov
40:30
9.
Antoš Jaroslav
Loko Šumperk
40:35
10.
Křepelka Tomáš
TJ Gottwaldov
41:09
11.
Freiwald Miroslav
TŽ Třinec
41:33
12.
Havlíček Jan
Loko Šumperk
42:05
13.
Rozsíval Pavel
Loko Šumperk
42:30
14.
Šuška Lubomír
SVK - Kys. Nové Mesto
45:18
15.
Chocholatý M.
Slávia Kroměříž
45:23
16.
Srb Tomáš
TJ Jičín
45:45
17.
Fládr Tomáš
TJ Gottwaldov
48:09
18.
Koláček Miroslav
Slávia Kroměříž
48:18
19.
Soldán Jiří
Železárny Prostějov
55:37
20.
Panák Miroslav
Slávia Kroměříž
56:13
21.
Jansa Jiří
Železárny Prostějov
56:20
22.
Putta Libor
TŽ Třinec
56:47
23.
Varga Jaroslav
SVK - Loko Rača - Bratislava
57:05
24.
Malátek Zbyněk
Ostroj Opava
58:29
25.
Bučko Marián
SVK - Tvrdošín
60:04
26.
Straka Josef
Spartak Jihlava
62:53
27.
Hradil Alexandr
Ostroj Opava
68:01
28.
Francálek Zdeněk
Spartak Jihlava
69:55
29.
Doležel Jiří
Otrokovice
76:28
30.
Juzala Stanislav
Vizovice
76:47
31.
Schallner Dieter
Železárny Prostějov
80:42
32.
Tousecký Ondřej
Ostroj Opava
93:28
33.
Crhák Daniel
RH Holešov
95:23
34.
Mikula Richard
Slavoj Bruntál
111:22
M15B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Macháček Aleš
Tempo Praha
38:22
2.
Vrubel Karel
Slušovice
40:45
3.
Ponížil Daniel
Horní Benešov
42:47
4.
Hynek Petr
Železárny Prostějov
42:50
5.
Mareš Ondřej
Jiskra Nový Bor
42:55
6.
Vavrys Petr
Luhačovice
43:42
7.
Duda Jan
Zbrojovka Vsetín
43:48
8.
Hranička Petr
Tempo Praha
45:40
9.
Kratochvíl Aleš
Slávia Kroměříž
46:15
10.
Vystavěl Dušan
Železárny Prostějov
46:24
11.
Hostáš Zdeněk
Spartak Rychnov n/Kn
47:31
12.
Franz Pavel
Jiskra Nový Bor
47:53
13.
Kniebügl Anton
SVK - Loko Rača - Bratislava
47:53
14.
Vavrečka Jiří
Zlaté Hory
48:10
15.
Hubáček Jaroslav
Luhačovice
49:02
16.
Tkaex Roland
TŽ Třinec
49:33
17.
Pospíšek Jan
Tesla Brno
49:35
18.
Ullrich Petr
Jiskra Nový Bor
49:47
19.
Dorničák Dušan
Slušovice
50:02
20.
Marszalek Marcel
TŽ Třinec
50:04
21.
Černý Vladan
Luhačovice
50:14
22.
Pechal Petr
Zbrojovka Vsetín
50:14
23.
Klapal František
Spartak Rychnov n/Kn
50:35
24.
Fajkus Tomáš
Ostroj Opava
51:17
25.
Dittrich Roman
Kostelec n/H
51:24
26.
Tůma Marek
Jilemnice
53:34
27.
Jurnečka Ivo
Tesla Brno
53:52
28.
Pliska Miloš
Loko Pardubice
54:59
29.
Přibík Jan
Praga Praha
55:26
30.
Doškář Boris
Jiskra Nový Bor
55:59
31.
Kolář Rudolf
Slavoj Bruntál
56:10
32.
Koucký Roman
Jilemnice
56:40
33.
Pavlo Miloš
SVK - Loko Pezinok
57:01
34.
Hlubuček Petr
Tempo Praha
57:12
35.
Opletal Petr
TŽ Třinec
57:18
36.
Sadílek Martin
Loko Mar. Lázně
57:35
37.
Rusnák Ján
SVK - Martin
57:58
38.
Baroň Jaroslav
Baník Ostrava
59:16
39.
Černý Jiří
Železárny Prostějov
59:29
40.
Jekl Jan
Ostroj Opava
62:37
41.
Měščánek Pavel
Slušovice
63:36
42.
Ščehovič Roman
SVK - Banská Bystrica
63:50
43.
Sláma Peter
SVK - Rapid Bratislava
67:25
44.
Marin ???
Baník Ostrava
68:18
45.
Erben Jan
Slavoj Bruntál
69:31
46.
Topič Milan
Baník Ostrava
69:33
47.
Franko Stanislav
SVK - Loko Kysak
72:30
48.
Procházka Mar.
TJ Jičín
79:39
DISK
Groh Lubomír
TJ Jičín
---
DISK
Stránský Pavel
TJ Jičín
---
M15C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kajal Luboš
Spartak Jihlava
43:34
2.
Fenel Jiří
Loko Pardubice
45:13
3.
Hoza Luboš
Slávia Kroměříž
47:11
4.
Rehlík Petr
Tesla Brno
49:45
5.
Kaplan Jan
Loko Pardubice
50:29
6.
Benc Petr
Loko Šumperk
50:40
7.
Dokoupil Vojtěch
Konice
51:18
8.
Sadil Miroslav
TJ Šternberk
54:55
9.
Žáborský Mil.
SVK - Martin
55:01
10.
Hanačík Radek
Bohuslavice
57:15
11.
Smýkal Ivan
Slávia Kroměříž
58:45
12.
Weiser Martin
Loko Šumperk
59:13
13.
Sedlák Roman
Ostroj Opava
61:09
14.
Svoboda Jan
Slávia Kroměříž
62:40
15.
Doležal František
Kostelec n/H
63:20
16.
Karásek Jiří
Slušovice
63:35
17.
Kavan Aleš
Slávia Kroměříž
63:51
18.
kavan Vít
Slávia Kroměříž
64:20
19.
Marosa Ladislav
TŽ Třinec
66:05
20.
Paška Petr
Loko Pardubice
69:57
21.
Barták Peter
SVK - Loko Rača - Bratislava
70:05
22.
Sikora Josef
TŽ Třinec
71:36
23.
Železník Bořivoj
Otrokovice
72:48
24.
Brázdil Stanislav
Otrokovice
74:27
25.
Labant Jan
Slavoj Bruntál
76:38
26.
Návrat Pavel
Slezan Opava
78:01
27.
Hepnar Lubomír
Slavoj Bruntál
78:33
28.
Mehmedovič Ivo
Slezan Opava
80:21
29.
Peřinka Jan
Slezan Opava
90:30
30.
Hanula Artur
SVK - Banská Bystrica
92:01
DISK
Jenč Vlastimil
Ostroj Opava
---
M17A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Uchytil Vlastimil
Zlaté Hory
46:25
2.
Urválek Jiří
Loko Brno
48:11
3.
Divílek Jaromír
Slušovice
48:12
4.
Ille František
Jiskra Nový Bor
48:28
5.
Hlaváč Jiří
Tesla Brno
48:31
6.
Vik Martin
TJ Jičín
49:26
7.
Matyk Jaroslav
Spartak Rychnov n/Kn
49:57
8.
Tichovský Martin
Praga Praha
50:01
9.
Hubáček Josef
Luhačovice
50:56
10.
Pasek Martin
TJ Jičín
50:59
11.
Smutný Michal
Spartak Rychnov n/Kn
51:05
12.
Opletal Jaroslav
TŽ Třinec
51:35
13.
Kopor Petr
Tesla Brno
51:42
14.
Bednár Pavol
SVK - Banská Bystrica
52:35
15.
Šíma Jiří
Slavoj Bruntál
52:44
16.
Němeček Karel
Tempo Praha
52:51
17.
Slezák Libor
Luhačovice
53:15
18.
Čermák Jiří
Slávia Kroměříž
53:39
19.
Horký Milan
Praga Praha
53:58
20.
Tišer Jaromír
TJ Jičín
56:01
21.
Fišera Arno
Jilemnice
56:30
22.
Janás Jiří
Slávia Kroměříž
56:35
23.
Hauser Tomáš
ČKD Praha
57:12
24.
Lejsek Martin
Tempo Praha
57:27
25.
Lecián Oldřich
Ostroj Opava
57:58
26.
Němeček Jan
Tempo Praha
58:49
27.
Dokulil Miroslav
Spartak Jihlava
59:33
28.
Otrusina Milan
Slušovice
59:37
29.
Bednář Jaromír
Zbrojovka Vsetín
61:17
30.
Gajdoš Stanislav
SVK - Loko Kysak
67:21
31.
Pessel Peter
SVK - Loko Pezinok
68:43
32.
Tymyk Petr
Jiskra Nový Bor
68:59
33.
Sýkora Josef
SVK - Loko Kysak
71:15
34.
Trlica Jan
Slávia Kroměříž
76:01
35.
Doležal Josef
Spartak Rychnov n/Kn
81:20
DISK
Hovořák Karel
Zbrojovka Vsetín
---
M17B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Čulen Peter
SVK - Loko Rača - Bratislava
46:13
2.
Kotouč Zdeněk
Loko Olomouc
46:16
3.
Baroň Jiří
Baník Ostrava
47:09
4.
Mesároš Jozef
SVK - Loko Pezinok
48:21
5.
Gregor Vladimír
Spartak Jihlava
48:30
6.
Pecina Miroslav
Železárny Prostějov
48:32
7.
Borovička Milan
ČKD Praha
48:32
8.
Matyáš Petr
Loko Brno
48:45
9.
Dorotík Stanislav
Loko Krnov
48:58
10.
Křeček Miloš
Konice
49:25
11.
Kandr Karel
Spartak Rychnov n/Kn
49:30
12.
Hančík Roman
Slušovice
49:35
13.
Obrtel Pavel
Slezan Opava
49:40
14.
Vavrečka Jan
Zlaté Hory
50:18
15.
Chmelař Miroslav
Železárny Prostějov
50:25
16.
Plášek Martin
Luhačovice
50:28
17.
Grepl Ladislav
Konice
50:44
18.
Dvorský Ilja
Slávia Kroměříž
50:49
19.
Bačo Lubomír
Slezan Opava
50:59
20.
Jedlička Jan
ČKD Praha
51:04
21.
Tyahur Juraj
SVK - Loko Pezinok
51:32
22.
Panáček Jaroslav
Spartak Jihlava
51:39
23.
Mičák Zdeněk
Praga Praha
51:41
24.
Zítka Jiří
Slavoj Bruntál
51:47
25.
Semela Karel
Luhačovice
52:32
26.
Smička Jindřich
Slávia Olomouc
53:11
27.
Sláma Luboš
Spartak Jihlava
53:20
28.
Buzek Ota
Praga Praha
53:34
29.
Suchodol Milan
Spartak Rychnov n/Kn
54:16
30.
Tržický Vlastimil
Baník Ostrava
54:27
31.
Vrábel Jaroslav
Slavoj Bruntál
54:34
32.
Fill Petr
Loko Olomouc
54:46
33.
Plášek Libor
Luhačovice
54:56
34.
Němec Zdeněk
Otrokovice
55:01
35.
Juchelka Aleš
Baník Mar. Hory
55:18
36.
Vrubel Karel
Slušovice
56:06
37.
Zemjar Jaroslav
SVK - Loko Pezinok
56:15
38.
Funka Igor
SVK - Loko Pezinok
56:20
39.
Kollár Jaroslav
SVK - Loko Kysak
56:30
40.
Gorčica Pavel
Slezan Opava
58:58
41.
Polívka Petr
Loko Olomouc
61:18
42.
Rykala Karel
Spartak Rychnov n/Kn
63:26
43.
Semančík Josef
SVK - Loko Kysak
66:22
44.
Daněk Boris
Loko Brno
66:40
45.
Hartman Petr
Spartak Rychnov n/Kn
68:30
M17C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jaschke Lubomír
Ostroj Opava
51:45
2.
Gabarík Jozef
SVK - Tvrdošín
54:12
3.
Ondrouch Alois
Železárny Prostějov
55:54
4.
Bednář Karel
Baník Mar. Hory
57:25
5.
Kopřiva Jaroslav
Loko Šumperk
58:32
6.
Matyáštík Jaroslav
Vizovice
58:38
7.
Pinter Imrich
SVK - Loko Rača - Bratislava
61:12
8.
Klačánek Jiří
Vizovice
61:20
9.
Kaňák Petr
Spartak Jihlava
66:06
10.
Kaláč Alois
Vizovice
67:32
12.
Panovec Vladan
Otrokovice
70:29
13.
Mozer Zdeněk
Slávia Kroměříž
70:31
14.
Švec Stanislav
Železárny Prostějov
71:29
15.
Šilar Lubomír
Loko Šumperk
71:29
16.
Kunik Vlado
SVK - Tvrdošín
72:53
17.
Pliešovský Stanislav
SVK - Martin
72:55
18.
Polášek Josef
Slavoj Bruntál
85:52
19.
Tesař Stanislav
TJ Šternberk
104:27
M19A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novotný Radek
VŠZ Brno
52:51
2.
Pollák Jozef
SVK - Banská Bystrica
54:45
3.
Zuzánek Zdeněk
Spartak Rychnov n/Kn
55:00
4.
Černík Zdeněk
Zbrojovka Vsetín
57:18
5.
Vosecký František
Jiskra Nový Bor
57:25
6.
Vykysalý Miroslav
VŠ Praha
57:31
7.
Novota Mikuláš
SVK - Banská Bystrica
58:16
8.
Král Jiří
VŠB Ostrava
58:28
9.
Úlehla Josef
VŠ Praha
59:00
10.
Pospíšek Zbyněk
Tesla Brno
60:07
11.
Zeman Jaroslav
VŠ Praha
60:17
12.
Kamenický Radan
RH Hr. Králové
61:10
13.
Ďoubalík Petr
RH Hr. Králové
61:31
14.
Havrda Jan
FS Praha
62:23
15.
Šuler Jiří
Tesla Brno
63:20
16.
Heumann Jaroslav
VŠB Ostrava
64:59
17.
Řehák Pavel
TJ Jičín
66:55
18.
Palička Miroslav
SVK - VŠD Žilina
70:55
M19B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šálek Jiří
Loko Brno
45:25
2.
Foltýn Pavel
Ostroj Opava
nečitelné
3.
Kondrád Jan
VŠZ Brno
???
4.
Švihák Miroslav
VŠB Ostrava
???
5.
Čmuchálek Josef
Loko Krnov
nečitelné
6.
Škola Jindřich
Jiskra Nový Bor
nečitelné
7.
Bucký Josef
Slavoj Bruntál
nečitelné
8.
Neumann Pavel
Slávia Olomouc
58:43
9.
Kubík Petr
VŠZ Brno
59:03
10.
Bobek Jiří
Slavoj Bruntál
59:37
11.
Korin Juraj
SVK - Lučenec
60:13
12.
Lepšík Vladimír
VŠCHT Praha
60:38
13.
Lužný Ladislav
Horní Benešov
62:26
14.
Surma Vladimír
Sparta Doly Kladno
65:23
15.
Šťastný Mojmír
SVK - Loko Rača - Bratislava
68:20
16.
Kéllár Milan
SVK - Loko Kysak
69:41
17.
Autrata Vlastimil
SVK - Rapid Bratislava
70:50
18.
Ostrčil Jiří
Baník Mar. Hory
71:06
19.
Chmelař Zdeněk
Železárny Prostějov
73:36
20.
Uhl Miloslav
SVK - Lučenec
149:14
M19C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Klaban Jaromír
Loko Pardubice
61:18
2.
Beneš Jaroslav
Dukla Kroměříž
63:48
3.
Vinkler Ladislav
Konice
66:38
4.
Czach Petr
Slavoj Bruntál
67:28
5.
Mladénka Libor
Baník Mar. Hory
68:05
6.
Šimák Zdeněk
Dukla Kroměříž
73:35
7.
Kuča Jaroslav
Slezan Opava
71:46
8.
Rychlík Bohdan
Slávia Olomouc
78:63
9.
Ahman Jiří
RH Holešov
80:41
M21A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dosoudil Miroslav
Slávia Olomouc
nečitelné
2.
Tutsch Zdeněk
VŠZ Brno
nečitelné
3.
Červinka Stanislav
FS Praha
nečitelné
4.
Šebesta Vlad.
VŠZ Brno
nečitelné
5.
Rapant jaroslav
SVK - VŠD Žilina
nečitelné
6.
Škoda Přemek
TJ Jičín
nečitelné
7.
Uhmann Petr
Tesla Brno
nečitelné
8.
Václavek Tomáš
VŠB Ostrava
???
9.
Laciga Zdeněk
VŠ Praha
???
10.
Šrámek Jaromír
VŠCHT Pardubice
nečitelné
11.
Kalenda Jiří
Zbrojovka Vsetín
nečitelné
12.
Kolařík Zdeněk
Tesla Brno
nečitelné
13.
Zabloudil Pavel
Tesla Brno
nečitelné
14.
Dušátko Petr
VŠCHT Pardubice
nečitelné
15.
Valoušek Zbyněk
VŠST Liberec
???
16.
Hejzlar Josef
VŠCHT Praha
nečitelné
17.
Jirka Jiří
VŠB Ostrava
???
18.
Štěpaník Ota
Otrokovice
nečitelné
19.
Táborský Ondřej
VŠ Praha
nečitelnénečitelné
20.
Horňák Ľubomír
SVK - VŠST Bratislava
75:08
21.
Richters Eduard
Loko Mar. Lázně
76:01
22.
Kostka Evžen
Ostroj Opava
76:02
23.
Nosál Stanislav
SVK - Banská Bystrica
76:10
24.
Beneš Josef
TJ Jičín
76:10
25.
Lhota Jiří
FS Praha
76:46
26.
Macháček Julius
SVK - VŠDL Zvolen
76:59
27.
Pachner Jan
VŠ Praha
77:27
28.
Piják Vladimír
SVK - Kys. Nové Mesto
77:56
29.
Holas Jiří
VŠ Praha
78:07
30.
Nečas Lubomír
VŠZ Brno
78:20
31.
Drobník Ivan
FS Praha
80:03
32.
Pávek Jan
SVK - Dukla Lipt. Mikuláš
80:24
33.
Janota Radan
VŠ Praha
80:38
34.
Špičák František
VŠZ Brno
80:58
35.
Vondrouš Jaroslav
RH Hr. Králové
81:35
36.
Manďák Peter
SVK - VŠST Bratislava
84:01
37.
Zdráhal Tomáš
TJ Jičín
85:27
38.
Picek Svatopluk
TJ Jičín
85:33
39.
Živěla Aleš
SVK - VŠD Žilina
86:29
40.
Hrubý Ladislav
TJ Jičín
87:12
41.
Polakovič Peter
SVK - VŠD Žilina
87:35
42.
Cieker Ján
SVK - Tvrdošín
87:49
43.
Rančák Josef
Jiskra Nový Bor
89:31
44.
Rojík Jozef
SVK - VŠD Žilina
91:42
45.
Václavek Jiří
Loko Olomouc
94:23
46.
Petrinec Milan
SVK - Rapid Bratislava
96:08
47.
Vinš Jaroslav
Sparta Doly Kladno
99:46
DISK
Peterka František
VŠCHT Praha
---
DISK
Vávra Jan
Jiskra Nový Bor
---
M21B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šedivý Jiří
Ekonom Praha
56:42
2.
Fiala Milan
SVK - Loko Rača - Bratislava
60:18
3.
Jánoška Lubomír
VŠCHT Pardubice
60:36
4.
Krajča Pavel
VŠZ Brno
62:13
5.
Forst Vlastimil
SVK - VŠD Žilina
62:13
6.
Farář Václav
Loko Pardubice
62:34
7.
Minařík Luboš
Spartak Adamov
62:35
8.
Pavelek Rostislav
VŠB Ostrava
62:48
9.
Komínek Jiří
Tesla Brno
63:40
10.
Michalec Jan
VŠB Ostrava
63:40
11.
Bílek Jaromír
Spartak Rychnov n/Kn
63:57
12.
Marvan Petr
VŠZ Brno
64:28
13.
Jebavý Miloslav
FS Praha
65:10
14.
Kříž Pavel
RH Žďár n/S
65:13
15.
Sedláček Jan
Tesla Brno
65:19
16.
Nešpor Jiří
VŠCHT Pardubice
65:35
17.
Čech Ivan
SVK - Loko Pezinok
65:57
18.
Bartl Milan
Slávia Olomouc
66:07
19.
Kastner Jiří
Kostelec n/H
66:13
20.
Píchal Jan
VŠ Praha
66:38
21.
Kopaničák Vladimír
SVK - VŠT Košice
67:03
22.
Rychlík Jan
Slávia Olomouc
67:21
23.
Stacke Jiří
TJ Jičín
68:02
24.
Háj Bohumil
Spartak Jihlava
68:06
25.
Věžník Antonín
Spartak Adamov
68:06
26.
Chmelík Milan
VŠZ Brno
68:15
27.
Šťastný Dušan
SVK - Loko Rača - Bratislava
68:26
28.
Sikora Miroslav
Baník Ostrava
68:30
29.
Červinka Jaroslav
FS Praha
68:44
30.
Jurečka Vojtěch
SVK - VŠD Žilina
69:23
31.
Šmatolán Lubomír
SVK - VŠD Žilina
70:00
32.
Juračka Zdeněk
SVK - VŠD Žilina
70:04
33.
Najbrt Tomáš
SVK - VŠD Žilina
71:10
34.
Šálek Jan
Loko Brno
71:22
35.
Makovička Libor
FS Praha
71:29
36.
Marvan Michal
VŠZ Brno
72:07
37.
Paulíček Jiří
Spartak Jihlava
72:33
38.
Vodička Jindřich
TJ Jičín
72:36
39.
Kachlík Jaroslav
Loko Praha
72:37
40.
Komínek Jaroslav
Kostelec n/H
72:53
41.
Čermák Karel
Loko Brno
73:38
42.
Oravec Ivan
SVK - Loko Pezinok
74:11
43.
Doušek Ivo
VŠZ Brno
74:15
44.
našinec Jiří
Jiskra Nový Bor
74:29
45.
Slivečka Jaroslav
Loko Krnov
74:43
46.
Kudláček Rostislav
Luhačovice
75:05
47.
Babák Jiří
Loko Brno
75:28
48.
Stebel Pavel
TJ Jičín
75:32
49.
Horák Petr
FS Praha
75:59
50.
Hnídek Miroslav
FS Praha
77:11
51.
Ondrouš Jan
Univerzita Olomouc
77:56
52.
Palacka Rastislav
SVK - Martin
78:09
53.
Císař Jiří
Slávia Kroměříž
78:23
54.
Pavlíček Tomáš
Slávia Kroměříž
78:50
55.
Pospíšil Viktor
VŠB Ostrava
79:08
56.
Petr Jiří
VŠZ Brno
81:10
57.
Procházka Jan
Tesla Brno
83:06
58.
Jadviščok Ladislav
Slávia Olomouc
83:43
59.
Kéda Miloš
RH Žďár n/S
87:08
60.
Žigardy Štefan
Tesla Brno
87:36
61.
Božek Václav
Sokol Žabovřesky
97:10
62.
Friess Karel
Sokol Žabovřesky
97:46
63.
Ficek Milan
Otrokovice
97:52
64.
Salajka Pavel
Loko Brno
110:51
65.
Pavlík Peter
SVK - Lučenec
121:41
DISK
Opletal Jaroslav
TŽ Třinec
---
M21C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Truhlář Karel
Spartak Adamov
53:25
2.
Petránek Jan
SVK - VŠDL Zvolen
54:23
3.
Adrián Petr
Ekonom Praha
56:29
4.
Dokoupil Jaroslav
VŠZ Brno
58:17
5.
Cagášek Miroslav
Slávia Kroměříž
59:34
6.
Štábl Miroslav
SVK - Dukla Lipt. Mikuláš
59:38
7.
Gavenda Jiří
TŽ Třinec
60:54
8.
Ďulík Miroslav
SVK - Dukla Lipt. Mikuláš
61:26
9.
Studník Mojmír
Ostroj Opava
64:30
10.
Švic Michal
Praga Praha
64:31
11.
Jakobi Zdeněk
Baník Ostrava
65:52
12.
Pavlík František
Slávia Olomouc
66:06
13.
Robotka Libor
Spartak 1. Brno
67:58
14.
Beránek Miroslav
Jiskra Nový Bor
68:08
15.
Mališka Oldřich
Luhačovice
70:07
16.
Říha Pavel
Dukla Kroměříž
70:17
17.
Dudík Pavel
VŠZ Brno
71:35
18.
Vojtášek Jan
Slavoj Bruntál
71:44
19.
Slivečka Petr
Loko Krnov
72:22
20.
Blažek Václav
Slavoj Bruntál
72:35
21.
Klimpl Petr
SVK - VŠD Žilina
72:47
22.
Skácel Jaroslav
Kostelec n/H
72:53
23.
Kubica Václav
VŠB Ostrava
73:06
24.
Jelínek Roman
Spartak Adamov
73:34
25.
Procházka Stanislav
Slušovice
73:43
26.
Mirek B.
SVK - Ružomberok
74:03
27.
Kazda Jiří
TJ Jičín
74:15
28.
Rokosz Vilém
Slezan Opava
75:22
29.
Vychodil Vilém
Železárny Prostějov
75:25
30.
Toman Stanislav
Slavoj Bruntál
75:53
31.
Gróm Ján
SVK - Rapid Bratislava
76:42
32.
Kožuch Stanislav
RH Holešov
77:03
33.
Wenke Josef
Loko Trutnov
77:24
34.
Nepožitek Jiří
VŠCHT Praha
78:15
35.
Kavulok Miroslav
Ekonom Praha
82:17
36.
Jahn Pavel
VŠZ Brno
82:21
37.
Dokoupil Vladimír
VŠZ Brno
83:08
38.
Török Mikuláš
FS Praha
83:35
39.
Foltin Karel
Ptení
83:38
40.
Korbel Karel
Dukla Kroměříž
84:59
41.
Baška Robert
Otrokovice
85:15
42.
Vintr Ivan
Slušovice
100:58
43.
Kočí Miloslav
Dukla Kroměříž
106:20
44.
Ehnert Stanislav
Otrokovice
117:55
45.
Holeček Vlastimil
Ekonom Praha
145:09
DISK
Konečný Zdeněk
Otrokovice
---
DISK
Černoševič ???
TJ Šternberk
---
DISK
Hanzl Vladimír
Třebíč
---
M35
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Franko Stanislav
SVK - Loko Kysak
53:04
2.
Běčák Arnošt
Baník Mar. Hory
53:26
3.
Loveček Bohumil
Zbrojovka Vsetín
55:42
4.
Šubrt Zdeněk
Loko Olomouc
56:27
5.
Sláma Peter
SVK - Rapid Bratislava
57:56
6.
Zakouřil Václav
TJ Jičín
58:08
7.
Podmolík Josef
Otrokovice
58:21
8.
Vřešťál Jan
Sokol Žabovřesky
58:34
9.
Vlach Jaromír
Loko Olomouc
59:41
10.
Pohořalý Jiří
Otrokovice
61:12
11.
Úlehla Zdeněk
Slávia Kroměříž
61:36
12.
Bartošek Rudolf
Ostroj Opava
62:32
13.
Mikulecký Jan
RH Hr. Králové
62:45
14.
Škoda František
Otrokovice
66:23
15.
Deseö László
HUN - Budapest
67:43
16.
Drnek Milan
Spartak Jihlava
69:49
17.
Přerost Pavel
Loko Brno
70:41
18.
Koudelka Karel
Loko Pardubice
71:15
19.
Šmrha František
Spartak Jihlava
71:36
20.
Novotný Gustav
Spartak Jihlava
73:20
21.
Uher František
Třebíč
73:30
22.
Strečok Jozef
SVK - Banská Bystrica
73:33
23.
Panovec Zbislav
Otrokovice
76:11
24.
Buchwaldek Boleslav
Baník Ostrava
76:23
25.
Hrdlovič Pavol
SVK - Malacky
77:14
26.
Pavlita Miloš
Slavoj Bruntál
77:30
27.
Nepejchal Bohumil
RH Žďár n/S
79:02
28.
Stržínek Miroslav
SVK - Rapid Bratislava
79:28
29.
Petrželka Pavel
VŠST Liberec
81:05
30.
Zapletal Karel
Slávia Kroměříž
81:12
31.
Babík Jaroslav
Slávia Kroměříž
81:42
32.
Polesný Bohumil
Sokol Žabovřesky
89:08
33.
Konečný František
Sokol Žabovřesky
101:29
34.
Valach František
Spartak 1. Brno
103:10
35.
Vystavěl Boris
Železárny Prostějov
114:48
36.
Berhard Stanislav
Loko Brno
119:37
M43
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Křtěnský Jaroslav
Jiskra Nový Bor
46:06
2.
Mičulka Zdeněk
Otrokovice
46:12
3.
Havlík Jaroslav
TJ Jičín
48:19
4.
Matějka Leo
Spartak Jihlava
53:07
5.
Jurman Karel
Loko Šumperk
53:16
6.
Brunovský Pavol
SVK - Rapid Bratislava
57:50
7.
Háj Bohumil
Spartak Jihlava
59:06
8.
Voda Antonín
Spartak Jihlava
65:47
9.
Paták Stanislav
Slušovice
63:05
10.
Škabraha Alois
Slušovice
63:24
11.
Mičák Zdeněk
Otrokovice
65:28
12.
Burýšek Antonín
Loko Praha
67:19
13.
Kusák Stanislav
Bohuslavice
67:22
14.
Živna Josef
Železárny Prostějov
68:01
15.
Kubát Oto
Otrokovice
71:35
16.
Mach Milan
Sokol Žabovřesky
73:02
17.
Dvorský Boris
Slávia Kroměříž
74:58
DISK
Najbrt Přemysl
Vizovice
---
M50
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zdráhal Mário
Loko Olomouc
49:17
2.
Koutný Miroslav
TŽ Třinec
51:02
3.
Fajt Josef
Tesla Brno
53:10
4.
Horešovský Bohumil
MEZ Vsetín
55:08
5.
Fill Josef
Loko Olomouc
56:33
6.
Strnadel Josef
Slávia Kroměříž
57:35
7.
Prusenovský Jan
Otrokovice
59:18
8.
Mazák Ladislav
Slávia Kroměříž
59:40
9.
Schmitt Karel
Praga Praha
70:19
10.
Tůma Jiří
Praga Praha
88:56
M55
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novota Mikuláš
SVK - Banská Bystrica
34:41
2.
Kloc Vlastimil
VŠZ Brno
34:59
3.
Chmelík Jaromír
VŠZ Brno
44:27
4.
Martinů Zdeněk
Otrokovice
54:36
5.
Vlček Jan
Tesla Brno
54:56
6.
Jaroš Zdeněk
Slávia Kroměříž
57:59
7.
Tušil Antonín
Slezan Opava
58:53
8.
Macek Josef
Loko Šumperk
72:05
9.
Zapletal Karel
Slávia Kroměříž
78:57
10.
Tománek František
Tesla Brno
121:42
ME
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ditrych Pavel
VŠ Praha
69:54
2.
Lenhart Zdeněk
VŠZ Brno
70:04
3.
Piják Jaroslav
SVK - Farmaceut Bratislava
70:49
4.
Herdegen Ondřej
VŠB Ostrava
71:59
5.
Sýkora Jiří
Ostroj Opava
72:52
6.
Hierweg Karol
SVK - Farmaceut Bratislava
72:55
7.
Bialožyt Miroslav
TŽ Třinec
74:17
8.
Cabrnoch Jiří
FS Praha
75:02
9.
Pauler Jiří
VŠZ Brno
75:37
10.
Pavelek Luděk
VŠZ Brno
76:06
11.
Jarčevský Pavel
VŠ Praha
76:44
12.
Bokros István
HUN - Budapest
76:50
13.
Konopáč Jiří
VŠ Praha
76:55
14.
Zdráhal Robert
VŠB Ostrava
77:19
15.
Šumbera Jiří
VŠZ Brno
77:58
16.
Máj Štefan
SVK - Farmaceut Bratislava
78:29
17.
Sklenář Antonín
Loko Olomouc
80:05
18.
Borůvka Josef
VŠ Praha
80:08
19.
Jašek Jaroslav
VŠB Ostrava
80:16
20.
Mižúr Jan
SVK - Farmaceut Bratislava
83:42
21.
Pilo Oldřich
Loko Krnov
83:59
22.
Uvízl Ivan
VŠB Ostrava
84:05
23.
Cigoš Petr
VŠZ Brno
84:45
24.
Novotný Otakar
FS Praha
88:20
25.
Kalibán Pavel
SVK - VŠD Žilina
89:20
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz