Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Pohár města Zlína 1978
Kód závodu
78PMZ751
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Pohár města Zlína 1978
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
21.05.1978
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
žebříček B, národní liga družstev
Místo konání
Bohuslavice
Použitá mapa
Doubrava 1:20 000
Pořadatel
TZL - SKOB Zlín
Ředitel závodu
Jaroslav Bartoň
Hlavní rozhodčí
František Navrátil
Stavitel tratí
Václav Vozobule, Jaroslav Hořínek
JURY
Otakar Zobec
Kategorie
D10
D13
D15
D17
D19
D21
D35
D43
M10
M13
M15
M17
M19
M21
M35
M43
M50
M56
D10
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Faitová Dana
TJ Gottwaldov
20:20
2.
Ondráčková Jana
Železárny Prostějov
22:32:
3.
Ondráčková Jana
Železárny Prostějov
23:27
4.
Bartošáková Eva
Luhačovice
23:40
5.
Faitová Jana
TJ Gottwaldov
24:00
6.
Bartošová Jana
OKD Ostrava
25:12
7.
Drobilíková Dana
TJ Gottwaldov
27:03
8.
Horešovská Martina
MEZ Vsetín
28:25
9.
Jedruchová Šárka
TJ Gottwaldov
29:03
10.
Finsterlová Kamila
Ostroj Opava
30:00
11.
Němčíková Eva
Ostroj Opava
30:01
12.
Plšková M.
Bohuslavice
32:30
13.
Wágnerová J.
Vrbno p/P
33:07
14.
Viktonínová I.
OKD Ostrava
33:24
15.
Řezníková Luďka
Luhačovice
35:12
16.
Varmužová M.
Bohuslavice
35:17
17.
Hanáková Martina
Bohuslavice
35:58
18.
Hlaďáková B.
Luhačovice
36:15
19.
Buchwaldková Vanda
OKD Ostrava
38:18
20.
Kacířová Y.
Ostroj Opava
40:36
21.
Wagnerová Petra
Ostroj Opava
42:31
22.
Adamčíková J.
Ostroj Opava
42:31
23.
Hanáčková I.
TJ Gottwaldov
47:37
24.
Kunčarová Alena
Uh. Brod
49:02
25.
Kašíková E.
Ostroj Opava
55:15
26.
Koláčková A.
Slávia Kroměříž
55:16
27.
Bubíková Jana
Slávia Kroměříž
60:03
28.
Minarčíková B.
Ostroj Opava
80:18
DISK
Hrbáčková K.
Luhačovice
---
DISK
Valová L.
Luhačovice
---
D13
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hančíková Michaela
Malenovice
25:53
2.
Bartošáková Eva
Luhačovice
25:59
3.
Dvorská Senta
Slávia Kroměříž
26:40
4.
Ševčíková Zorka
TJ Gottwaldov
27:22
5.
Capoušková Renata
OKD Ostrava
27:53
6.
Březová Eva
Bohuslavice
29:10
7.
Barcuchová Květa
Železárny Prostějov
29:13
8.
Hubíková Magda
Slávia Kroměříž
29:46
9.
Pařízková Soňa
TJ Gottwaldov
30:38
10.
Hynková Lada
Železárny Prostějov
31:06
11.
Chvojková Pavla
Ostroj Opava
31:48
12.
Lekešová B.
TJ Gottwaldov
32:12
13.
Janásová Jitka
Slávia Kroměříž
32:40
14.
Burešová Věra
Ptení
33:57
15.
Ponikelská Jana
Zlaté Hory
34:04
16.
Ušelová Dana
TJ Gottwaldov
34:10
17.
Mlčková Jaroslava
Bohuslavice
34:58
18.
Coufalíková Dagmar
Luhačovice
35:03
19.
Čvandová Petra
Malenovice
35:41
20.
Čermáková Helena
Slávia Kroměříž
35:45
21.
Plchová Leona
Spartak Jihlava
36:08
22.
Podmolíková Eliška
Otrokovice
37:01
23.
Kukučková Irena
TJ Gottwaldov
38:36
24.
Patočková Bronislava
Spartak Jihlava
38:36
25.
Tejkalová Eva
TJ Gottwaldov
38:42
26.
Šmoldasová Z.
TJ Gottwaldov
38:52
27.
Štěpánková Eva
Malenovice
39:19
28.
Malá Eva
OKD Ostrava
39:37
29.
Nováčková S.
Plumlov
40:33
30.
Juráková Mirka
TJ Gottwaldov
44:30
31.
Pavlíčková Gabriela
Ostroj Opava
50:47
32.
Vjačková D.
OKD Ostrava
52:30
33.
Slováková Jitka
Luhačovice
53:48
34.
Zelenková Dana
Spartak Jihlava
54:34
35.
Varyšová Jana
Ostroj Opava
56:04
36.
Krajíčková Jiřina
Zlaté Hory
67:34
37.
Valachová R.
Spartak 1. Brno
70:45
37.
Valachová R.
Spartak 1. Brno
70:45
38.
Bučková V.
Ostroj Opava
75:46
DISK
Lampová V.
Slezan Opava
---
DISK
Gebauerová O.
---
DISK
Divišová A.
Ostroj Opava
---
D15
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hlaváčová Jana
Tesla Brno
45:51
2.
Miklová Karla
Luhačovice
52:50
3.
Bezecná Sylva
Baník Ostrava
55:31
4.
Tišnovská Hana
Zlaté Hory
56:17
5.
Hrušková Marcela
Ostroj Opava
57:28
6.
Škabrahová Jana
Slušovice
58:30
7.
Sedláková Jarmila
Kostelec n/H
61:15
8.
Kusáková Marcela
Bohuslavice
63:07
9.
Skočková V.
OKD Ostrava
63:28
10.
Plecháčová Jiřina
Luhačovice
64:28
11.
Florusová Dagmar
Železárny Prostějov
66:06
12.
Rybiařová Lenka
Baník Mar. Hory
67:02
13.
Hynková Marcela
OKD Ostrava
67:14
14.
Chmelařová Eva
Železárny Prostějov
70:10
15.
Capoušková Renata
OKD Ostrava
71:10
16.
Miklová Mirka
Luhačovice
76:21
17.
Machová Pavla
Tesla Brno
83:15
18.
Hrdličková O.
Loko Olomouc
94:28
19.
Ščepánová Ivana
Spartak Jihlava
100:00
20.
Berhardová Milena
Loko Brno
121:16
DISK
Kohoutková J.
Loko Olomouc
---
DISK
Kudelňáková L.
OKD Ostrava
---
DISK
Jahodová Marie
Spartak Jihlava
---
D17
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Horáčková Zdenka
Loko Olomouc
51:48
2.
Dvořáčková A.
Tesla Brno
52:20
3.
Láníčková Eva
Tesla Brno
52:51
4.
Pavlíčková Karin
Ostroj Opava
55:52
5.
Dvořáková J.
Slávia Kroměříž
57:02
6.
Novotná J.
Zlaté Hory
57:15
7.
Petrušková Svatava
OKD Ostrava
58:06
8.
Bártková E.
Luhačovice
59:13
9.
Svačinová Leona
Spartak Jihlava
61:51
10.
Kozelská Jana
Slezan Opava
62:52
11.
Kratochvílová Iva
Slávia Kroměříž
63:53
12.
Laitnerová Táňa
Baník Mar. Hory
64:03
13.
Vavrysová Marcela
Luhačovice
68:21
14.
Němcová Yvetta
Loko Olomouc
71:22
15.
Kubešová Miroslava
Plumlov
75:52
16.
Neradilková D.
Zbrojovka Vsetín
78:52
17.
Živnová M.
Železárny Prostějov
84:01
18.
Staňová J.
Horní Benešov
88:41
19.
Rezková Dana
Spartak Jihlava
90:55
20.
Vilémová Dagmar
MEZ Vsetín
92:15
21.
Muchová M.
Slezan Opava
94:06
22.
Knorová H.
Zbrojovka Vsetín
95:41
23.
Solná Věra
Slezan Opava
96:46
24.
Ščepánová Ivana
Spartak Jihlava
100:12
25.
Slaninová Jana
Slezan Opava
110:17
D19
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fajkusová Zdena
Ostroj Opava
67:37
2.
Uchytilová Libuše
Zlaté Hory
76:58
3.
Hendrychová Hana
Horní Benešov
83:26
4.
Matějková Eva
Spartak Jihlava
90:56
5.
Leciánová Věra
Ostroj Opava
91:45
6.
Bartončíková Marie
Slávia Kroměříž
92:25
7.
Hauerlandová Jitka
Uh. Brod
92:50
8.
Kurfištová J.
VŠZ Brno
97:16
9.
Jarošová Zdena
Slávia Kroměříž
97:35
10.
Varaďová H.
Tesla Brno
100:40
11.
Černíková H.
VŠB Ostrava
110:10
12.
Vurmová H.
VŠB Ostrava
115:13
D21
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Řádková Věra
Tesla Brno
62:29
2.
Šumberová Zuzana
VŠZ Brno
66:14
3.
Rohovská Marie
VŠZ Brno
66:35
4.
Babáková Věra
Loko Brno
69:35
5.
Hallová Libuše
Ostroj Opava
69:39
6.
Vlachová Renata
VŠB Ostrava
70:11
7.
Jirková Zdena
VŠB Ostrava
72:04
8.
Pachnerová Eva
VŠ Praha
73:16
9.
Jadviščoková Libuše
Slávia Olomouc
73:58
10.
Kaňová I.
Spartak Jihlava
74:13
11.
Burešová M.
VŠZ Brno
74:40
12.
Sikorová Marie
OKD Ostrava
76:37
13.
Strnadlová Zdena
Slávia Kroměříž
77:43
14.
Střížová M.
OKD Ostrava
78:33
15.
Salajková Věra
Loko Brno
78:37
16.
Procházková Helena
Tesla Brno
80:01
17.
Kopřivová Jitka
Zbrojovka Vsetín
80:33
18.
Kunovská Hana
Kostelec n/H
82:21
19.
Vyroubalová Božena
Slávia Olomouc
83:10
20.
Urbancová Marcela
Slušovice
84:06
21.
Zápalová H.
VŠB Ostrava
84:12
22.
Sedláčková Marie
VŠZ Brno
84:22
23.
Jurečková Věra
VŠB Ostrava
86:43
24.
Figurová B.
Baník Mar. Hory
96:35
25.
Bartošová Zdena
OKD Ostrava
99:23
26.
Kopečková M.
Zbrojovka Vsetín
102:39
27.
Menšíková Marie
Slezan Opava
114:18
28.
Lepková D.
VŠB Ostrava
120:04
29.
Šťouračová Zdena
VŠZ Brno
121:44
30.
Novotná J.
Spartak Adamov
122:23
31.
Sponarová B.
Tesla Brno
123:40
32.
Kunzová Jarmila
Otrokovice
125:06
33.
Bradová A.
Sokol Žabovřesky
128:23
DISK
Cigošová Anna
VŠZ Brno
---
DISK
Suchánková Libuše
Slezan Opava
---
DISK
Hradilová L.
VŠB Ostrava
---
D35
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Stará Pavla
VŠB Ostrava
41:09
2.
Machová Hana
Sokol Žabovřesky
53:41
3.
Hohausová Eva
TJ Gottwaldov
54:45
4.
Novotná Dobra
Tesla Brno
56:47
5.
Vřešťálová Ludmila
Sokol Žabovřesky
62:38
6.
Říhová Marie
VŠZ Brno
66:52
7.
Jurásková Marie
VŠZ Brno
76:02
8.
Panovcová Jana
Otrokovice
83:58
D43
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kubátová Marie
Otrokovice
53:18
2.
Strnadlová Zdena
Slávia Kroměříž
55:32
3.
Vlčková Radka
Spartak 1. Brno
99:23
M10
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Machovský Karel
TJ Gottwaldov
17:10
2.
Herboček Radan
TJ Gottwaldov
17:19
3.
Kolář Ivan
Luhačovice
18:43
4.
Merta Petr
TJ Gottwaldov
19:01
5.
Kadlec J.
Bohuslavice
19:08
6.
Uklein Jiří
Sokol Žabovřesky
19:48
7.
Černý I.
Luhačovice
20:16
8.
Rochovanský R.
Bohuslavice
20:26
9.
Mach Radovan
Tesla Brno
20:29
10.
Pospíšek Martin
Luhačovice
21:17
11.
Višňa Petr
TJ Gottwaldov
21:35
12.
Kovář Ivo
Slušovice
21:47
13.
Sádlík Radek
TJ Gottwaldov
21:50
14.
Vozobule Václav
Malenovice
22:03
15.
Smutný Petr
Luhačovice
22:40
16.
Holinka Martin
Železárny Prostějov
22:56
17.
Brožina Z.
OKD Ostrava
23:07
18.
Prášil L.
Slávia Olomouc
23:27
19.
Chmela Jindřich
Bohuslavice
23:33
20.
Ivanovský Ivan
Bohuslavice
23:49
21.
Suchý Jan
Spartak Jihlava
24:09
22.
Halátek Z.
Ostroj Opava
24:20
23.
Jeutner Kurt
Železárny Prostějov
24:50
24.
Mudrák Stanislav
Luhačovice
24:52
25.
Vítek R.
Luhačovice
25:10
26.
Sofka D.
OKD Ostrava
26:26
27.
Gajdůšek D.
Bohuslavice
26:49
28.
Kolda Jaroslav
TJ Gottwaldov
26:57
29.
Truhlařík P.
Slušovice
27:20
30.
Mičulka Jiří
Otrokovice
27:49
31.
Musil Aleš
Sokol Žabovřesky
27:56
32.
Jansa Jiří
Železárny Prostějov
28:39
33.
Novosad Z.
Luhačovice
29:00
34.
Mayer Jiří
OKD Ostrava
29:05
35.
Ekart Jindřich
MEZ Vsetín
29:25
36.
Podmolík Tomáš
Otrokovice
30:27
37.
Petruška Ladislav
OKD Ostrava
31:09
38.
Vítek Daniel
Bohuslavice
32:06
39.
Bradáč David
Luhačovice
32:15
40.
Hajduch D.
Malenovice
32:42
41.
Křepelka Tomáš
TJ Gottwaldov
33:04
42.
Vrba L.
Luhačovice
33:12
43.
Černoch Karel
TJ Gottwaldov
33:54
44.
Sabo Roman
OKD Ostrava
33:58
45.
Vyoral L.
Bohuslavice
35:46
46.
Fišer Lumír
OKD Ostrava
35:49
47.
Rehuš René
Ostroj Opava
36:03
48.
Sadílek Martin
TJ Gottwaldov
36:58
49.
Kunčar Vít
Uh. Brod
43:22
50.
Vařílek V.
Luhačovice
45:17
51.
Blaževič Ivo
Ostroj Opava
45:29
52.
Mužík R.
Ostroj Opava
46:42
53.
Francálek Zdeněk
Spartak Jihlava
49:32
54.
Šmrha František
Spartak Jihlava
54:38
55.
Vašina Petr
Luhačovice
56:36
56.
Kroča Radek
Luhačovice
57:02
57.
Urbanec Vít
Slušovice
131:57
M13
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Měščánek Pavel
Malenovice
27:46
2.
Vavrys Petr
Luhačovice
28:19
3.
Hynek Petr
Železárny Prostějov
30:20
4.
Vrubel Karel
Malenovice
31:06
5.
Dorničák Dušan
Malenovice
35:27
6.
Hanačík Radek
Bohuslavice
35:24
7.
Černík Milan
Zbrojovka Vsetín
36:47
8.
Dittrich Roman
Kostelec n/H
37:03
9.
Bartoň J.
OKD Ostrava
37:16
10.
Černý J.
Ptení
37:38
11.
Kusák Ivan
Bohuslavice
38:01
12.
Kozlovský Michal
Malenovice
38:07
13.
Navrátil Pavel
OKD Ostrava
38:13
14.
David Petr
Malenovice
39:37
15.
Krajíček L.
Luhačovice
41:23
16.
Schuster Martin
Ostroj Opava
42:02
17.
Řehák Tomáš
Malenovice
42:10
18.
Hujíček L.
TJ Gottwaldov
42:40
19.
Rybiař P.
Baník Mar. Hory
42:45
20.
Smrža Lubomír
TJ Gottwaldov
43:35
21.
Vítek Karel
Ptení
44:10
22.
Kratochvíl Aleš
Slávia Kroměříž
44:35
23.
Tomášek J.
Kostelec n/H
44:46
24.
Martínek O.
Luhačovice
44:47
25.
Faltus L.
Malenovice
44:56
26.
Galík Tomáš
Malenovice
45:13
27.
Holík Marek
Sokol Žabovřesky
47:38
28.
Rut Jiří
Spartak Jihlava
47:59
29.
Nohávka L.
Luhačovice
48:17
30.
Smýkal Ivan
Slávia Kroměříž
48:40
31.
Horák R.
TJ Gottwaldov
48:45
32.
Ponížil Daniel
Horní Benešov
49:32
33.
Mořkovský J.
Slávia Kroměříž
49:55
34.
Menšík J.
Kostelec n/H
51:25
35.
Bilík Petr
Sokol Žabovřesky
51:32
36.
Píše David
Luhačovice
52:16
37.
Maniš Petr
TJ Gottwaldov
55:01
38.
Svoboda Jan
Slávia Kroměříž
55:01
39.
Kepič M.
OKD Ostrava
55:50
40.
Bartoš Tomáš
OKD Ostrava
56:35
41.
Vašut J.
Slávia Olomouc
58:07
42.
Tománek L.
Slávia Kroměříž
60:01
43.
Návrat Pavel
Slezan Opava
60:43
44.
Hoza Luboš
Slávia Kroměříž
62:56
45.
Souček Jan
OKD Ostrava
63:35
46.
Antl P.
Zlaté Hory
63:53
47.
Loveček Bohumil
Zbrojovka Vsetín
65:40
48.
Ševeček P.
Slušovice
66:12
49.
Prouda T.
Ostroj Opava
66:58
50.
Vonička R.
Zlaté Hory
67:32
51.
Hradil Alexandr
Ostroj Opava
67:47
52.
Hanzel Svaťa
Ostroj Opava
69:13
53.
Chocholatý V.
Slávia Kroměříž
69:41
54.
Šalena Radek
Bohuslavice
71:01
55.
Jenč Vlastimil
Ostroj Opava
72:50
56.
Procházka Vladimír
Kostelec n/H
78:42
57.
Švagr Radek
Malenovice
80:54
58.
Kavan Vít
Slávia Kroměříž
86:57
59.
Koláček Miroslav
Slávia Kroměříž
90:32
60.
Růžička M.
Slávia Kroměříž
96:11
DISK
Vaculík P.
Bohuslavice
---
DISK
Kovařík R.
Luhačovice
---
DISK
Planka R.
Ostroj Opava
---
DISK
Hadač Miroslav
Slezan Opava
---
M15
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hovořák Karel
Zbrojovka Vsetín
36:42
2.
Čermák Jiří
Slávia Kroměříž
37:04
3.
Trlica Jan
Slávia Kroměříž
38:02
4.
Pospíšek Jan
Tesla Brno
38:08
5.
Slezák Libor
Luhačovice
38:32
6.
Fajkus Tomáš
Ostroj Opava
39:54
7.
Duda Jan
Zbrojovka Vsetín
41:55
8.
Bednář Jan
Zbrojovka Vsetín
43:01
9.
Koněvič V.
Tesla Brno
43:19
10.
Otrusina Milan
Malenovice
44:21
11.
Jurnečka Ivo
Tesla Brno
45:50
12.
Semela Karel
Luhačovice
46:00
13.
Černý Vladan
Luhačovice
46:10
14.
Nykodým Petr
Tesla Brno
47:31
15.
Sláma Luboš
Spartak Jihlava
49:07
16.
Chmelař Miroslav
Železárny Prostějov
49:11
17.
Dobeš Vl.
Malenovice
49:37
18.
Hubáček Jaroslav
Luhačovice
50:10
19.
Kujal Luboš
Spartak Jihlava
50:39
20.
Hančík Roman
Malenovice
50:44
21.
Rapant Zdeněk
Slušovice
51:08
22.
Fill Petr
Loko Olomouc
51:48
23.
Vavrečka Jiří
Zlaté Hory
52:47
24.
Vrubel Jaroslav
Malenovice
53:12
25.
Kavan Lubomír
Slávia Kroměříž
54:30
26.
Gombár Petr
Tesla Brno
54:36
27.
Drga L.
Malenovice
55:22
28.
Bačo Lubomír
Slezan Opava
57:14
29.
Koryčanský V.
Vrbno p/P
57:45
30.
Pecina Miroslav
Železárny Prostějov
58:42
31.
Staněk V.
OKD Ostrava
60:04
32.
Jekl Jan
Ostroj Opava
60:14
33.
Sedlák Roman
Ostroj Opava
60:26
34.
Daněk Boris
Loko Brno
63:29
35.
Vystavěl Dušan
Železárny Prostějov
63:50
36.
Rajnošek J.
Otrokovice
64:09
37.
Opletal Jaroslav
TŽ Třinec
64:19
38.
Blahut Aleš
Baník Mar. Hory
67:36
39.
Janás Jiří
Slávia Kroměříž
68:13
40.
Kubeš Jaromír
Plumlov
69:11
41.
Křeček Miroslav
Konice
71:05
42.
Polívka Petr
Loko Olomouc
71:56
43.
Opálka Vladislav
Plumlov
73:16
44.
Plch P.
Spartak Jihlava
73:22
45.
Tržický Vlastimil
OKD Ostrava
75:04
46.
Oháňka Z.
OKD Ostrava
76:53
47.
Vašek František
Ostroj Opava
84:25
48.
Krejčí M.
Plumlov
97:22
DISK
Faltus L.
Malenovice
---
M17
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Uchytil Vlastimil
Zlaté Hory
54:27
2.
Černík Zdeněk
Zbrojovka Vsetín
55:12
3.
Hlaváč Jiří
Tesla Brno
55:32
4.
Kopor Petr
Tesla Brno
55:38
5.
Šuler Josef
Tesla Brno
56:42
6.
Pospíšek Zbyněk
Tesla Brno
58:35
7.
Lužný Ladislav
Horní Benešov
58:48
8.
Divílek Jaromír
Slušovice
59:40
9.
Urválek Jiří
Loko Brno
60:42
10.
Hubáček Josef
Luhačovice
61:13
11.
Nižinský B.
OKD Ostrava
61:16
12.
Kotouč Zdeněk
Loko Olomouc
63:30
13.
Němec Zdeněk
Otrokovice
65:55
14.
Plášek Libor
Luhačovice
66:03
15.
Dřímal Ivo
Slávia Kroměříž
66:17
16.
Oplášek M.
Luhačovice
68:20
17.
Bartoň J.
OKD Ostrava
68:58
18.
Galík Pavel
Malenovice
69:28
19.
Bezecný Mojmír
OKD Ostrava
70:54
20.
Jaschke Lubomír
Ostroj Opava
71:02
21.
Neumann Pavel
Slávia Olomouc
72:46
22.
Pavlíček Jaromír
Baník Mar. Hory
73:21
23.
Pavelek J.
Zlaté Hory
74:10
24.
Dvorský Ilja
Slávia Kroměříž
75:42
25.
Bláha Bohumil
Vrbno p/P
76:05
26.
Foltýn Pavel
Ostroj Opava
76:17
27.
Gregor Vladimír
Spartak Jihlava
79:58
28.
Bednář Karel
Baník Mar. Hory
79:59
29.
Dadák M.
Plumlov
80:15
30.
Dadák P.
Plumlov
80:17
31.
Dvorský Dan
Slávia Kroměříž
81:42
32.
Paus T.
Ostroj Opava
82:22
33.
Smička Jindřich
Slávia Olomouc
85:05
34.
Florus Oldřich
Železárny Prostějov
89:30
35.
Hendrych Jiří
Horní Benešov
89:35
36.
Nekola Václav
OKD Ostrava
91:17
37.
Panáček Jaroslav
Spartak Jihlava
91:32
38.
Karlec J.
Slezan Opava
93:39
39.
Grepl Ladislav
Konice
96:41
40.
Obrtel Pavel
Slezan Opava
97:15
41.
Lichý Květoslav
Slezan Opava
97:27
42.
Lecián Oldřich
Ostroj Opava
98:24
43.
Sušánek Jiří
Slávia Kroměříž
98:25
44.
Dvořáček Jiří
Spartak Jihlava
102:53
45.
Vavrečka Jan
Zlaté Hory
108:05
46.
Brachtl K.
Plumlov
111:46
47.
Kaňák Petr
Spartak Jihlava
113:44
48.
Matyáš Petr
Loko Brno
118:50
49.
Novák Leoš
Slezan Opava
148:05
M19
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Uvízl Ivan
VŠB Ostrava
61:12
2.
Šebesta Vlastimil
Tesla Brno
65:59
3.
Pavelek Luděk
VŠZ Brno
66:21
4.
Zeman Jaroslav
Spartak Jihlava
69:45
5.
Neumann Jaroslav
Slávia Olomouc
72:37
6.
Pavelek Rostislav
VŠB Ostrava
72:44
7.
Kusbach Antonín
VŠZ Brno
73:56
8.
Šálek Jan
Loko Brno
75:40
9.
Václav Petr
VŠZ Brno
77:29
10.
Hába J.
VŠZ Brno
88:05
11.
Šálek Jan
Loko Brno
90:57
12.
Tržický Josef
OKD Ostrava
91:12
13.
Černík Jiří
Zbrojovka Vsetín
91:58
14.
Krajíček K.
Zlaté Hory
92:38
15.
Kondrád Jan
TŽ Třinec
92:45
16.
Bartl Milan
Slávia Olomouc
94:38
17.
Čech Přemysl
Zbrojovka Vsetín
105:43
18.
Maliňák Vladimír
Zbrojovka Vsetín
110:45
19.
Šváb Jan
Slávia Kroměříž
114:46
20.
Kožušník Z.
OKD Ostrava
114:57
21.
Rezek Jan
Otrokovice
124:57
22.
Živna Zdeněk
Železárny Prostějov
128:44
DISK
Povolný Jiří
Spartak 1. Brno
---
DISK
Navrátil Rostislav
RH Holešov
---
DISK
Hubík Petr
Slávia Kroměříž
---
DISK
Toman M.
RH Holešov
---
M21
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zdráhal Robert
VŠB Ostrava
83:40
2.
Nečas Rudolf
VŠZ Brno
84:17
3.
Herdegen Ondřej
VŠB Ostrava
86:02
4.
Dosoudil Miroslav
Slávia Olomouc
87:06
5.
Šumbera Jiří
VŠZ Brno
87:41
6.
Sklenář Antonín
Loko Olomouc
88:51
7.
Štěpaník Ota
Otrokovice
89:43
8.
Krajča Pavel
VŠZ Brno
91:47
9.
Marvan Petr
VŠZ Brno
93:15
10.
Tutsch Zdeněk
VŠZ Brno
93:54
11.
Uhmann Petr
Tesla Brno
94:11
12.
Kolařík Zdeněk
Tesla Brno
95:08
13.
Komínek Jaroslav
Tesla Brno
95:12
14.
Soukup Jiří
Loko Brno
95:37
15.
Rafaj Lubomír
Zbrojovka Vsetín
95:51
16.
Jašek Jaroslav
VŠB Ostrava
96:03
17.
Kastner Jiří
Kostelec n/H
99:14
18.
Galík Svatoslav
Zbrojovka Vsetín
99:36
19.
Vlach Oldřich
VŠB Ostrava
99:46
20.
Michalec Jaroslav
VŠB Ostrava
99:58
21.
Sedláček Jan
Tesla Brno
101:20
22.
Háj Bohumil
Spartak Jihlava
101:58
23.
Václavek Jiří
VŠZ Brno
102:36
24.
Kalenda Jiří
Zbrojovka Vsetín
106:10
25.
Demel Vlastimil
Zbrojovka Vsetín
106:15
26.
Pauler Jiří
VŠZ Brno
107:06
27.
Loveček Bohumil
Zbrojovka Vsetín
107:25
28.
Jadviščok Ladislav
Slávia Olomouc
107:43
29.
Bartoš Bedřich
OKD Ostrava
108:05
30.
Kostka Evžen
Ostroj Opava
108:18
31.
Marvan Michal
VŠZ Brno
108:24
32.
Ježek Ladislav
Tesla Brno
108:56
33.
Mikan Antonín
VŠZ Brno
110:00
34.
Jelínek Petr
VŠB Ostrava
110:24
35.
Minařík Luboš
Spartak Adamov
110:58
36.
Doušek Ivo
VŠZ Brno
111:05
37.
Vlach Jaromír
Loko Olomouc
111:31
38.
Mudzieczek J.
VŠB Ostrava
112:13
39.
Přerost Pavel
Loko Brno
113:25
40.
Cigoš Petr
VŠZ Brno
113:27
41.
Jirka Jiří
VŠB Ostrava
113:27
42.
Šubrt Zdeněk
Loko Olomouc
114:35
43.
Macků Jaromír
Sokol Žabovřesky
115:19
44.
Procházka Jan
Tesla Brno
115:30
45.
Sikora Miroslav
OKD Ostrava
115:43
46.
Merta Zdeněk
Slušovice
115:54
47.
Řihák Pavel
Loko Olomouc
116:17
48.
Jelínek Vít
Slušovice
118:43
49.
Sponar J.
Tesla Brno
119:31
50.
Dittrich Jan
Sokol Žabovřesky
119:55
51.
Starý Bedřich
OKD Ostrava
120:01
52.
Sonnek Miloslav
Ostroj Opava
120:37
53.
Kudláček Rostislav
Luhačovice
121:02
54.
Dudík Pavel
VŠZ Brno
121:07
55.
Svoboda Vladimír
VŠZ Brno
122:06
56.
Maliňák Josef
Zbrojovka Vsetín
122:26
57.
Toman Václav
Loko Brno
123:10
58.
Kolář Leopold
VŠB Ostrava
123:38
59.
Kachlík Jaroslav
Loko Brno
123:53
60.
Holaj M.
Ostroj Opava
124:10
61.
Paulíček Jiří
Spartak Jihlava
124:34
62.
Procházka Stanislav
Slušovice
127:47
63.
Mutina Vlastimil
VŠB Ostrava
127:50
64.
Babák Jiří
Loko Brno
128:16
65.
Kunz Antonín
Otrokovice
129:06
66.
Čermák Karel
Loko Brno
129:29
67.
Buchwaldek Boleslav
OKD Ostrava
129:50
68.
Zdráhal Tomáš
Slávia Olomouc
130:13
69.
Beneš Vladimír
Spartak Jihlava
131:37
70.
Pospíšil Viktor
VŠB Ostrava
131:48
71.
Vintr Ivan
Slušovice
132:55
72.
Mališka Oldřich
Luhačovice
138:31
73.
Kožuch Stanislav
RH Holešov
140:02
74.
Žárský Jan
Slávia Kroměříž
140:51
75.
Kalus Josef
Otrokovice
142:03
76.
Pospíšil Viktor
Kostelec n/H
144:15
77.
Doležal L.
OKD Ostrava
146:07
78.
Ohrinčuk I.
Loko Brno
147:33
79.
Šmrha František
Spartak Jihlava
149:27
80.
Sáňka Milan
Spartak Adamov
151:42
81.
Posekaný Vladislav
Spartak Jihlava
152:05
82.
Novák Václav
Slovan neslyš. Gottwaldov
153:15
83.
Konečný Zdeněk
Otrokovice
155:37
84.
Drnek Miloš
Spartak Jihlava
159:48
85.
Hulánek Miroslav
Loko Brno
163:52
86.
Salajka Pavel
Loko Brno
166:32
87.
Bařina Z.
Zbrojovka Vsetín
194:51
DISK
Věžník Antonín
Spartak Adamov
---
DISK
Cagášek Miroslav
Slávia Kroměříž
---
DISK
Chmelík Milan
VŠZ Brno
---
DISK
Měchura B.
RH Holešov
---
DISK
Nosek M.
MEZ Vsetín
---
DISK
Kroča Josef
Baník Mar. Hory
---
DISK
Truhlář Karel
Spartak Adamov
---
DISK
Špičák František
VŠZ Brno
---
M35
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Opletal Jaroslav
TŽ Třinec
57:34
2.
Pohořalý Jiří
Otrokovice
66:14
3.
Slaměník Miloš
Sokol Žabovřesky
66:54
4.
Bartošek Rudolf
Ostroj Opava
70:01
5.
Vřešťál Jan
Sokol Žabovřesky
70:12
6.
Škoda František
Otrokovice
77:16
7.
Běčák Arnošt
Baník Mar. Hory
77:29
8.
Podmolík Josef
Otrokovice
77:40
9.
Úlehla Zdeněk
Slávia Kroměříž
79:08
10.
Panovec Zbislav
Otrokovice
106:51
11.
Škabraha Alois
Slušovice
108:47
12.
Čermák Miroslav
Loko Olomouc
117:20
13.
Bubík Jaroslav
Slávia Kroměříž
119:57
M43
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mikloš Josef
Baník Mar. Hory
58:06
2.
Doušek František
VŠZ Brno
59:20
3.
Mičulka Zdeněk
Otrokovice
64:02
4.
Paták Stanislav
Slušovice
70:50
5.
Kusák Stanislav
Bohuslavice
72:39
6.
Tržický Josef
OKD Ostrava
78:01
7.
Živna Jan
Železárny Prostějov
79:01
8.
Lichý Květoslav
Slezan Opava
82:03
9.
Mičák Zdeněk
Otrokovice
82:27
10.
Dvorský Boris
Slávia Kroměříž
88:24
11.
Kubát Otto
Otrokovice
93:11
M50
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fajt Josef
Tesla Brno
50:53
2.
Zdráhal Mário
Loko Olomouc
53:40
3.
Horešovský Bohumil
MEZ Vsetín
54:45
4.
Uhmann Hubert
Loko Šumperk
61:50
5.
Strnadel Josef
Slávia Kroměříž
64:48
6.
Prusenovský Jan
Otrokovice
65:42
7.
Mazák Ladislav
Slávia Kroměříž
66:53
DISK
Fill Josef
Loko Olomouc
---
M56
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vlček Jan
Tesla Brno
61:24
2.
Tušil Antonín
Slezan Opava
69:51
3.
Slováček Jan
Slovan neslyš. Gottwaldov
77:43
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz