Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Pohár města Zlína 1971
Kód závodu
71PMZ744
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Pohár města Zlína 1971
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
03.10.1971
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
žebříček, liga družstev
Místo konání
Březůvky
Použitá mapa
Doubrava 1:20 000 - mapa OB
Pořadatel
TZL - SKOB Zlín
Ředitel závodu
František Navrátil
Hlavní rozhodčí
Václav Vozobule
Stavitel tratí
Jindřich Novotný
JURY
???
Kategorie
D13
D15
D17
D19
D21
D30
DE
M13
M15
M17
M19
M21
M35
M43
ME
D13
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hetmerová Naďa
Luhačovice
41:09
2.
Jarošová Zdena
Slávia Kroměříž
41:56
3.
Vondráčková Marie
Jiskra Nový Bor
43:29
4.
Hložková Zdena
Luhačovice
45:27
5.
Picková Věra
TJ Jičín
45:58
6.
Kalinová Olga
Jiskra Nový Bor
51:56
7.
Štastná Libuše
Jiskra Nový Bor
60:24
8.
Kiliánová Vlasta
Ostroj Opava
62:16
9.
Alberová Jana
Jiskra Nový Bor
64:42
10.
Kubátová Věra
Jiskra Nový Bor
69:28
11.
Kordová Renata
PF Hr. Králové
82:31
12.
Pulcová Jiřina
Jiskra Nový Bor
83:17
13.
Bilíková Zdena
VŠZ Brno
83:52
D15
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hudečková Miroslava
Tesla Brno
33:19
2.
Novotná Dobra
Tesla Brno
36:17
3.
Coufalíková Anna
Luhačovice
37:20
4.
Kaletová Věra
TŽ Třinec
40:22
5.
Tiefenbachová Helena
Ostroj Opava
43:18
6.
Strnadlová Zdena
Slávia Kroměříž
43:19
7.
Zajíčková Dagmar
Spartak Rychnov n/Kn
47:00
8.
Bartková Alena
Loko Olomouc
47:52
9.
Horská Eva
Slávia Kroměříž
47:56
10.
Dosoudilová Milada
VŠ Olomouc
48:06
11.
Burianová Světlana
SVK - Rapid Bratislava
48:41
12.
Shestakova Svetlana
URS -
50:42
13.
Matyášová Věra
Loko Komárov
50:58
14.
Střížová Helena
Ostroj Opava
55:44
15.
Janovičková Elena
SVK - Rapid Bratislava
55:55
16.
Tomanová Hana
Loko Pardubice
56:52
17.
Kalvachová Hana
Spartak Rychnov n/Kn
65:11
18.
Rybaríková Gabriela
SVK - Loko Pezinok
65:12
19.
Hložková Jitka
Luhačovice
70:39
20.
Mrázková Dana
Tatran Chrast
75:48
21.
Dvořáková Marcela
Jiskra Nový Bor
76:14
22.
Surá Olga
Luhačovice
82:40
23.
Bilíková Hana
Loko Komárov
98:20
24.
Bodová Zuzana
SVK - Martin
105:05
25.
Frommelová Jarmila
Jiskra Nový Bor
119:03
DISK
Schmidtová Iva
SVK - Martin
---
D17
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Oprchalová Marie
Tesla Brno
43:01
2.
Pryszcová Vanda
TŽ Třinec
43:20
3.
Telecká Zuzana
TŽ Třinec
46:55
4.
Slaninová Dagmar
Slezan Opava
54:17
5.
Gavendová Dagmar
TŽ Třinec
55:51
6.
Jarková Milena
Slávia Kroměříž
59:38
7.
Matějíčková Irena
TJ Jičín
59:46
8.
Bačová Nataša
Slezan Opava
60:61
9.
Jarošová Irena
Slávia Kroměříž
61:53
10.
Zlámalová Eva
Tatran Chrast
64:13
11.
Ficurová Dáša
PF Hr. Králové
65:17
12.
Kudrnáčová Ivana
PF Hr. Králové
65:25
13.
Lenfeldová Hana
Spartak Rychnov n/Kn
66:42
14.
Macháčkováí Lenka
VŠ Praha
67:39
15.
Matoušková Marcela
Loko Pardubice
68:01
16.
Beránková Alexandra
Jiskra Nový Bor
70:36
17.
Růžičková Vlasta
VŠ Pardubice
73:53
18.
Zemanová Eliška
FS Praha
75:25
19.
Součková Libuše
Slávia Kroměříž
76:09
20.
Máčalová E.
SVK - Rapid Bratislava
77:06
21.
Frýbová Renata
TJ Jičín
77:15
22.
Petrová Alice
PF Hr. Králové
77:33
23.
Ransová Zdena
Loko Ústí n/L
78:56
24.
Růžičková Jana
Loko Olomouc
78:58
25.
Konvičková Helena
Slezan Opava
79:32
26.
Čapuchová Darina
SVK - Loko Pezinok
85:52
27.
Pašková B.
SVK - Rapid Bratislava
86:06
28.
Machalová Alena
Tatran Chrast
89:12
29.
Budíková Zdena
Ostroj Opava
93:13
30.
Smékalová J.
Železárny Prostějov
98:44
31.
Shulepová Irina
URS -
181:47
DISK
Prusenovská Eva
Otrokovice
---
D19
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Beránková Ivana
FS Praha
82:09
2.
Soukupová Anna
SVK - Rapid Bratislava
82:27
3.
Vodrážková Jarmila
FS Praha
87:37
4.
Kubindová Viola
SVK - Martin
89:48
5.
Hanáčková Věra
VŠB Ostrava
94:06
6.
Beránková Eva
Jiskra Nový Bor
94:32
7.
Řádková Věra
Tesla Brno
95:29
8.
Babieriková Elena
SVK - VŠT Košice
96:07
9.
Baďurová Štefka
SVK - Loko Pezinok
101:07
10.
Pašková Alice
SVK - Rapid Bratislava
103:56
11.
Kovárová Anna
SVK - Rapid Bratislava
104:10
12.
Kusá Zuzana
VŠ Praha
108:47
13.
Šofrová Libuše
Loko Šumperk
114:41
14.
Pašková Jaroslava
VŠ Plzeň
117:38
15.
Stavinohová Eva
Tesla Brno
118:35
16.
Siegelová Libuše
VŠ Olomouc
140:42
17.
Dudková Věra
TJ Jičín
141:59
DISK
Chlumská Svatava
VŠ Praha
---
D21
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hermansson Bodil
SWE - Växjö OK
59:27
2.
Fernström Ann M.
SWE -
60:29
3.
Sjolander Christa
SWE -
63:11
4.
Polakovičová Soňa
SVK - Loko Pezinok
65:35
5.
Kučerová Libuše
FS Praha
67:59
6.
Dohnalová Dana
VŠ Praha
69:19
7.
Králíková Ladislava
FS Praha
76:22
8.
Fárníková Pavla
VŠB Ostrava
77:08
9.
Kobližková Michaela
Loko Komárov
78:35
10.
Vondrová Radmila
FS Praha
81:06
11.
Kačerová Jana
Loko Turnov
81:14
12.
Kalábová Ludmila
FS Praha
81:16
13.
Zakouřilová Jana
TJ Jičín
81:22
14.
Horká Zdena
Loko Olomouc
81:26
15.
Havlíčková Helena
Jiskra Nový Bor
81:28
16.
Popovská Stanislava
VŠST Liberec
81:51
17.
Rohovská Marie
SVK - VŠD Žilina
84:06
18.
Domitschljarová Z.
BUL -
84:38
19.
Tomková Jitka
VŠZ Brno
87:48
20.
Hlaváčová Jana
VŠZ Brno
88:31
21.
Jordanová Rozálie
BUL -
90:17
22.
Soukupová Vlasta
SVK - Rapid Bratislava
90:50
23.
Havlíková Dana
TJ Jičín
92:20
24.
Zemánková Věra
Spartak Vrchlabí
96:03
25.
Žídková Květa
PF Hr. Králové
96:26
26.
Chromcová Soňa
SVK - VŠT Košice
96:38
27.
Krchová Eva
VŠ Praha
97:36
28.
Dvořáková Hana
VŠ Praha
99:26
29.
Vyskočilová Jana
Loko Komárov
100:48
30.
Vodičková Zdena
TJ Jičín
106:38
31.
Cvilinková Eva
Loko Šumperk
110:23
32.
Bortníková Mária
SVK - VŠT Košice
111:02
33.
Vítková Žofie
Tatran Chrast
112:34
34.
Zapletalová Jiřina
Slávia Kroměříž
114:58
35.
Úlehlová Marie
Slávia Kroměříž
116:21
36.
Vymětalová Libuše
Slávia Kroměříž
120:38
37.
Horčičková Marie
Jiskra Nový Bor
123:49
38.
Gawrilová Bojka
BUL -
126:42
39.
Černá Jitka
VŠ Plzeň
135:41
D30
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Strnadlová Zdena
Slávia Kroměříž
58:50
2.
Poláchová Emílie
Slávia Kroměříž
59:58
3.
Kubátová Marie
Otrokovice
64:53
4.
Ehlová Iva
Spartak Rychnov n/Kn
67:41
5.
Jurásková Marie
Spartak 1. Brno
72:15
6.
Kissauerová Eliška
Jiskra Nový Bor
73:57
7.
Škopíková Libuše
Slávia Kroměříž
75:19
8.
Brzáková Vlasta
Liaz Jablonec
75:37
9.
Zábranská Růžena
Praga Praha
79:03
10.
Krchová Zdenka
Loko Praha
80:43
11.
Lukavcová Libuše
Liaz Jablonec
85:10
12.
Říhová Marie
VŠZ Brno
85:26
13.
Lexová Milada
Praga Praha
100:03
DE
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Monspart Sarolta
HUN -
50:52
2.
Seppa Dirjo
FIN -
53:13
3.
Johansson Birgita
SWE -
53:20
4.
Hadler Ingrid
NOR -
53:42
5.
Handzlová Anna
TŽ Třinec
54:25
6.
Schaffner Ruth
SUI -
55:02
7.
Lindkvist Ulla
SWE -
55:56
8.
Larsson Birgita
SWE -
56:11
9.
Turdanyi Piroska
HUN -
58:52
10.
Vlachová Renata
VŠB Ostrava
60:24
11.
Johansson Birgita
SWE -
60:38
12.
Nyberg Gun-Britt
SWE -
61:33
13.
Hebo Mona
DEN -
62:01
14.
Grandsted Kerstin
SWE -
62:38
15.
Imhof Ursula
SUI -
63:18
16.
Johansson Evy
SWE -
63:48
17.
Bucher Irene
SUI -
64:36
18.
Danovszky Maria
HUN - Budapest
65:52
19.
Horváth Magda
HUN -
66:06
20.
Schmid Ruth
SUI -
67:20
21.
Borůvková Eva
VŠ Praha
67:22
22.
Liukkonen Liisa
FIN -
67:30
23.
Mertová Naděžda
TJ Gottwaldov
67:30
24.
Deutsch Annelies
SUI -
67:51
25.
Huligger Annelore
SUI -
68:06
26.
Vydržalová Věra
Tesla Brno
68:28
27.
Beitnes Else
NOR -
68:35
28.
Graff Sidsel
NOR -
70:00
29.
Čapuchová Darina
SVK - Loko Pezinok
70:17
30.
Schöling ???
GER -
70:31
31.
Knutsson Anita
SWE -
71:01
32.
Srncová Vlasta
VŠ Praha
72:38
33.
Lips Ursula
SUI -
72:44
34.
Therlandersson I.
SWE -
72:53
35.
Vozobulová Věra
TJ Jičín
73:16
36.
Procházková Dana
VŠZ Brno
74:01
37.
Samuelová Mária
SVK - Rapid Bratislava
74:26
38.
Bombeli Beatrice
SUI -
75:08
39.
Noack ???
GER -
76:12
40.
Larsen Else
DEN -
76:38
41.
Conrad Erika
GER -
78:34
42.
Röthlisberger Bea
SUI -
84:38
43.
Splid Aase
DEN -
88:22
44.
Grühn Luise
GER -
96:01
45.
Winkler ???
GER -
100:15
46.
Schulepova Nina
URS -
119:15
47.
Nikitina Galina
URS -
137:50
M13
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Štěpanik Ota
Otrokovice
31:01
2.
Václavek Tomáš
VŠ Olomouc
31:47
3.
Studník Mojmír
Ostroj Opava
34:04
4.
Tomai Luděk
Luhačovice
35:02
5.
Basler Jiří
Slávia Kroměříž
35:16
6.
Vávra Jan
Jiskra Nový Bor
35:55
7.
Václavek Jiří
VŠ Olomouc
37:34
8.
Mucha Pavel
Ostroj Opava
37:46
9.
Gavlas Alois
Luhačovice
38:46
10.
Mrňák Josef
Jiskra Nový Bor
39:01
11.
Kafka Leoš
Luhačovice
39:56
12.
Štepánek Rudolf
Spartak Rychnov n/Kn
40:26
13.
Beneš Josef
TJ Jičín
43:33
14.
Ditrych Jan
Loko Pardubice
44:36
15.
Petráš Tomáš
TJ Jičín
45:50
16.
Dubský Vladimír
TJ Jičín
47:02
17.
Tížek Martin
TJ Jičín
49:11
18.
Vykysalý Miroslav
PF Hr. Králové
49:45
19.
Fajkus Vratislav
Ostroj Opava
52:51
20.
Vacula Lubomír
Ostroj Opava
54:23
21.
Pavlík Vladimír
Ostroj Opava
56:41
22.
Mičulka Ota
Otrokovice
56:54
23.
Dvorský Ilja
Slávia Kroměříž
56:58
24.
Turčín Zdeněk
TJ Jičín
58:09
25.
Konior Zdeněk
Ostroj Opava
58:52
26.
Kajsler Josef
Ostroj Opava
59:32
27.
Kosek Ota
Jiskra Nový Bor
61:22
28.
Jarnot Pavel
Ostroj Opava
62:00
29.
Šrámek Libor
Jiskra Nový Bor
63:33
30.
Trtík Vlastimil
Jiskra Nový Bor
64:25
31.
Fajkus Dalibor
Ostroj Opava
64:46
32.
Dostál Karel
TJ Jičín
75:44
33.
Dvorský Dan
Slávia Kroměříž
76:22
34.
Konopáč Jiří
TJ Jičín
79:21
35.
Veselý Vilém
Jiskra Nový Bor
117:06
DISK
Ehnert Stanislav
Otrokovice
---
DISK
Najbrt Pavel
Vizovice
---
M15
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ditrych Pavel
Loko Pardubice
40:15
2.
Rapant Jaroslav
Slušovice
43:29
3.
Polášek Pavol
SVK - Loko Pezinok
43:30
4.
Partsch Karel
Ostroj Opava
45:27
5.
Stříž Dušan
Ostroj Opava
47:38
6.
Janota Radan
VŠ Praha
48:37
7.
Novák Jaroslav
Luhačovice
49:56
8.
Dudík Pavel
VŠ Olomouc
50:31
9.
Žilinčík Slavko
Loko Olomouc
50:48
10.
Zdráhal Robert
Loko Olomouc
51:09
11.
Cigoš Pavel
Tesla Brno
51:50
12.
Gabík Peter
SVK - Loko Pezinok
53:13
13.
Dudík Petr
VŠ Olomouc
54:20
14.
Cigoš Petr
Tesla Brno
57:08
15.
Žemlička Zbyněk
Tatran Chrast
58:16
16.
Manďák Peter
SVK - Rapid Bratislava
58:55
17.
Doupal Romeo
Ostroj Opava
58:57
18.
Hejčl Josef
Otrokovice
59:21
19.
Bezrouk Michal
PF Hr. Králové
60:33
20.
Barda Lorincz
SVK - Lučenec
61:12
21.
Eischmann Jiří
Luhačovice
92:07
22.
Szekerka Robert
SVK - Lučenec
63:40
23.
Kosorín Miroslav
SVK - Martin
63:47
24.
Přibyl Luboš
Spartak Rychnov n/Kn
64:01
25.
Pavelek Luděk
Ostroj Opava
65:55
26.
Jakob Ladislav
MEZ Vsetín
68:04
27.
Polách Svatopluk
Slávia Kroměříž
69:13
28.
Kudláček Rostislav
Luhačovice
69:54
29.
Rusňák Miroslav
SVK - Martin
70:01
30.
Pohl Miroslav
Spartak Rychnov n/Kn
70:13
31.
Hrevus Martin
SVK - Martin
70:50
32.
Pelikán Milan
Tatran Chrast
72:36
33.
Ficek Milan
Otrokovice
73:45
34.
Háj Bohumil
Spartak Jihlava
76:03
35.
Kuča Milan
Slezan Opava
76:04
36.
Brtan Jozef
SVK - Loko Pezinok
77:46
37.
Šulan Pavol
SVK - Martin
79:01
38.
Korvas Pavel
Otrokovice
80:06
39.
Ullrich Jiří
Jiskra Nový Bor
80:32
40.
Krumer Leoš
VŠ Plzeň
82:19
41.
Lichý Karel
Slezan Opava
82:41
42.
Cako Milan
SVK - Rapid Bratislava
82:57
43.
Dušánek Jan
Loko Praha
86:48
44.
Soudek Ivan
Praga Praha
87:44
45.
Pinkas Richard
Loko Pardubice
87:56
46.
Randus Pavel
Jiskra Nový Bor
88:22
47.
Kubáček Miloš
VŠ Olomouc
91:19
48.
Gavenda Jiří
TŽ Třinec
91:59
49.
Vykysalý František
PF Hr. Králové
92:05
50.
Pořízka Dušan
Loko Komárov
93:11
51.
Havlín Jan
Tesla Brno
98:50
52.
Talavašek Petr
Spartak Rychnov n/Kn
100:14
53.
Lang Jaroslav
TJ Jičín
100:18
54.
Konopáč Miloslav
TJ Jičín
100:35
55.
Semela Josef
Luhačovice
110:13
56.
Najbrt Tomáš
Vizovice
113:16
57.
Langr Stanislav
Spartak Rychnov n/Kn
127:04
DISK
Šrajer Jan
Ostroj Opava
---
DISK
Theimer Eduard
VŠZ Brno
---
DISK
Poklop Milan
Loko Olomouc
---
DISK
Piroutek Milan
Loko Olomouc
---
DISK
Modráček Petr
Tatran Chrast
---
DISK
Frydrych Josef
TŽ Třinec
---
DISK
Polakovič Peter
SVK - Loko Pezinok
---
DISK
Tureček Jan
Loko Olomouc
---
M17
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kačmarčík Jaroslav
TŽ Třinec
53:46
2.
Mikan Antonín
Tatran Chrast
62:29
3.
Šedo Pavel
VŠST Liberec
63:05
4.
Rozsypal Zdeněk
Loko Olomouc
68:40
5.
Šafarčík Břetislav
TŽ Třinec
68:44
6.
Csenkei Harald
AUT -
69:10
7.
Pop Drahoslav
Spartak Rychnov n/Kn
70:24
8.
Hudák Juraj
SVK - VŠT Košice
70:31
9.
Beran Jaromír
Potštejn
73:02
10.
Kynčl Stanislav
Loko Pardubice
75:16
11.
Horňák Ľubomír
SVK - Loko Pezinok
75:59
12.
Cabrnoch Petr
Loko Pardubice
76:15
13.
Konečný Zdeněk
Otrokovice
76:20
14.
Cabrnoch Jiří
Loko Pardubice
76:43
15.
Krcha Martin
Loko Praha
77:29
16.
Kalina Petr
Tatran Chrast
78:25
17.
Macek Jan
Loko Šumperk
80:31
18.
Randus Petr
Jiskra Nový Bor
80:43
19.
Mázík Peter
SVK - VŠT Košice
81:23
20.
Záhumenský Ľubomír
SVK - Rapid Bratislava
83:14
21.
Matras Jaroslav
Tatran Chrast
84:37
22.
Hruška Zdeněk
Spartak Vrchlabí
85:46
23.
Hudský Jan
TJ Jičín
86:03
24.
Šmatolán Bohuslav
TJ Jičín
89:42
25.
Cristonoidis Alex
Loko Olomouc
90:57
26.
Propílek Vratislav
Tatran Chrast
91:15
27.
Nemček Miloš
SVK - Loko Pezinok
91:33
28.
Sohr Radomír
VŠ Olomouc
91:43
29.
Vetešník Oldřich
Jiskra Nový Bor
92:31
30.
Klimpl Petr
Loko Pardubice
95:36
31.
Čech Vladimír
SVK - Loko Pezinok
95:56
32.
Bednář Jan
VŠ Olomouc
96:19
33.
Puskač Lubomír
SVK - VŠD Žilina
96:21
34.
Kalvach Miroslav
Spartak Rychnov n/Kn
126:36
35.
Pavlík Ľubomír
SVK - Lučenec
165:48
DISK
Bajčičiak Jozef
SVK - Martin
---
DISK
Škoda Přemek
VŠST Liberec
---
M19
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Cigoš Evžen
Tesla Brno
60:28
2.
Boháč Jaroslav
VŠ Praha
63:09
3.
Christensen Ivan
DEN -
63:45
4.
Máj Štefan
SVK - Lučenec
63:53
5.
Bien Jiří
TJ Jičín
65:35
6.
Jeppesen Erik
DEN -
66:50
7.
Telecký Martin
VŠZ Brno
66:53
8.
Nielsen Jorgen
DEN -
68:16
9.
Krajča Josef
Dukla Vyškov
69:12
10.
Christensen Björne
DEN -
69:40
11.
Duda Ondřej
FS Praha
69:42
12.
Čech Ivan
SVK - Loko Pezinok
70:48
13.
Laciga Zdeněk
VŠ Praha
71:13
14.
Kastner Jiří
Loko Olomouc
72:25
15.
Hebo Klaus
DEN -
72:49
16.
Kostelecký Jiří
Loko Komárov
73:26
17.
Havel Bohumil
VŠZ Brno
74:30
18.
Farář Václav
Loko Pardubice
75:32
19.
Píchal Jan
VŠ Praha
77:35
20.
Doležal Jiří
Otrokovice
891:16
21.
Tureček Stanislav
Dukla Vyškov
85:02
22.
Lepšík Jan
Jiskra Nový Bor
85:05
23.
Štika Pavel
Tatran Chrast
85:56
24.
Musila Vladimír
Slezan Opava
86:09
25.
Procházka Stanislav
VŠZ Brno
88:38
26.
Šubín Milan
SVK - Rapid Bratislava
89:01
27.
Noga Zdeněk
VŠB Ostrava
93:40
28.
Rohovský Vlastimil
Tesla Brno
94:57
29.
Picek Svatopluk
TJ Jičín
95:54
30.
Borák Stanislav
SVK - Martin
99:16
31.
Zlesák Milan
Tatran Chrast
105:02
32.
Trusík Jaroslav
Slávia Kroměříž
105:52
33.
Cajthaml Jiří
Loko Ústí n/L
106:18
34.
Popovič Ladislav
SVK - VŠT Košice
106:19
35.
Nefjedov Vladimir
URS -
107:06
36.
Dobeš Jan
Slávia Kroměříž
108:32
37.
Takáč Jan
SVK - VŠT Košice
108:37
38.
Alena František
SVK - Loko Pezinok
111:07
39.
Liberský Miroslav
Dukla Vyškov
112:22
40.
Ziazin Valerij
URS -
132:22
DISK
Pauli Josef
TŽ Třnec
---
M21
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Carlström L.
SWE -
69:01
2.
Soderberg Jan
SWE -
69:12
3.
Hult Larsen-Erik
SWE -
69:17
4.
Bergman Anders
SWE -
70:36
5.
Axelsson Bjorn
SWE -
71:07
6.
Andersson Rolf
SWE -
72:44
7.
Fredriksson Benny
SWE -
72:45
8.
Eberg Hans
SWE -
73:21
9.
Zakouřil Václav
TJ Jičín
77:15
10.
Pastuszek Pavel
VŠ Praha
77:18
11.
Nordin Bjorn
SWE -
77:29
12.
Křenek Jaroslav
VŠ Plzeň
80:22
13.
Gustavsson Karl-G.
SWE -
80:27
14.
Havlík Jaroslav
TJ Jičín
80:32
15.
Chmelík Milan
VŠZ Brno
81:21
16.
Tichý Pavel
VŠZ Brno
82:21
17.
Gregořica Emil
Ostroj Opava
83:07
18.
Horáček Miroslav
VŠST Liberec
84:00
19.
Beránek Petr
FS Praha
84:14
20.
Beránek Petr
VŠ Plzeň
84:36
21.
Procházka Jan
VŠZ Brno
85:06
22.
Vodrážka Jan
VŠ Plzeň
85:18
23.
Sklenář Antonín
Loko Olomouc
85:32
24.
Král Richard
VŠ Praha
85:36
25.
Svoboda Ladislav
Jiskra Nový Bor
86:12
26.
Franko Stanislav
SVK - VŠT Košice
86:26
27.
Bednář Radvan
TJ Jičín
87:22
28.
Starý Břetislav
VŠB Ostrava
87:22
29.
Vavřík Jiří
Otrokovice
88:54
30.
Halámek Cyril
VŠZ Brno
89:13
31.
Roháč Igor
SVK - VŠT Košice
89:51
32.
Šerý Bohumil
Tesla Brno
89:57
33.
Musiol Pavel
VŠZ Brno
90:07
34.
Sláma Jiří
TŽ Třinec
90:19
35.
Sleziak Wilfried
SVK - VŠT Košice
91:19
36.
Procházka Bohumír
TJ Jičín
91:50
37.
Šujan Štefan
SVK - Rapid Bratislava
93:08
38.
Šobr Milan
SVK - VŠD Žilina
93:48
39.
Sonnek Miloslav
Ostroj Opava
93:58
40.
Nejedlý Ludvík
VŠZ Brno
94:26
41.
Horský Ján
SVK - Ružomberok
94:43
42.
Křtěnský Jaroslav
Jiskra Nový Bor
94:46
43.
Heinz Jaroslav
Slávia Kroměříž
95:14
44.
Brada Ivan
SVK - Rapid Bratislava
95:40
45.
Lukavec Miloslav
FS Praha
96:17
46.
Vodička Jindřich
TJ Jičín
96:34
47.
Polonyi Peter
SVK - VŠD Žilina
96:36
48.
Koliba L.
Loko Pardubice
97:01
49.
Petr Pavel
VŠZ Brno
97:03
50.
Berka Vladimír
VŠZ Brno
97:11
51.
Opletal Jaroslav
TŽ Třinec
97:19
52.
Šenkeřík Josef
VŠB Ostrava
99:03
53.
Štefec Jaroslav
Tatran Chrast
99:06
54.
Kaplický Vincenc
PF Hr. Králová
99:19
55.
Toman Václav
Loko Komárov
99:37
56.
Rančák Josef
FS Praha
99:43
57.
Zlesák Zdeněk
VŠ Pardubice
99:40
58.
Vydržal Leoš
Loko Komárov
99:48
59.
Klimánek Miloslav
VŠ Praha
100:13
60.
Mikan Vladimír
VŠ Pardubice
100:17
61.
Jindra Bohumil
Spartak Rychnov n/Kn
100:30
62.
Pátek Jozef
SVK - Loko Pezinok
100:46
63.
Krch Josef
VŠ Praha
100:50
64.
Prudký Josef
Otrokovice
101:35
65.
Langr Jan
Spartak Rychnov n/Kn
102:53
66.
Bartoš Antonín
Spartak Rychnov n/Kn
102:57
67.
Zemánek Miroslav
Loko Turnov
102:58
68.
Natschev Kraston
BUL -
103:05
69.
Králík Miroslav
FS Praha
104:55
70.
Mikloš Josef
VŠB Ostrava
105:12
71.
Andr Pavel
Tatran Chrast
106:22
72.
Fitz Pavel
SVK - VŠD Žilina
107:31
73.
Gavenda Milan
FS Praha
110:11
74.
Zounek Jan
VŠZ Brno
110:59
75.
Vítek Josef
Tatran Chrast
111:55
76.
Libant František
SVK - Loko Pezinok
111:58
77.
Zobec Otakar
Loko Komárov
114:03
78.
Paukert Milan
Loko Praha
114:20
79.
Babák Jiří
Loko Komárov
115:28
80.
Gróm Ján
SVK - Rapid Bratislava
116:12
81.
Gantschev Jontscho
BUL -
117:29
82.
Sredl Josef
Dukla Vyškov
117:30
83.
Matušek Herman
VŠST Liberec
118:15
84.
Kříž Bohuslav
Loko Turnov
119:39
85.
Mikeska Tomáš
Otrokovice
119:40
86.
Křtěnský Miroslav
Jiskra Nový Bor
120:21
87.
Novotný Josef
Tatran Chrast
121:16
88.
Seidl Karel
Spartak Rychnov n/Kn
121:47
89.
Valovič Karol
SVK - Rapid Bratislava
121:51
90.
Babický Tomáš
Dukla Brno
122:57
91.
Kachlík Jaroslav
Loko Komárov
124:17
92.
Alexandr Vladimír
PF Hr.Králové
127:39
93.
Kolev Stanislav
BUL -
128:02
94.
Wenke Josef
Loko Trutnov
128:23
95.
Úlehla Zdeněk
Slávia Kroměříž
129:06
96.
Zapletal Karel
Slávia Kroměříž
130:55
97.
Pohořalý Jiří
Otrokovice
133:47
98.
Švec Zdeněk
ČKD Slaný
138:00
99.
Ševčík Milan
VŠ Olomouc
139:39
100.
Spasov Christo
BUL -
144:57
DISK
Samuel Pavol
SVK - Rapid Bratislava
---
DISK
Šašinka Karel
Loko Šumperk
---
DISK
Sikora Miroslav
VŠB Ostrava
---
M35
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Gold František
Dukla Brno
77:59
2.
Zemánek Bohumil
Spartak Vrchlabí
81:01
3.
Korda Milan
PF Hr. Králové
84:25
4.
Petr Miroslav
VŠ Praha
86:38
5.
Vondra Jaroslav
FS Praha
87:13
6.
Paták Stanislav
Slušovice
91:54
7.
Kreisinger Vladimír
VŠ Praha
92:34
8.
Vykysalý František
PF Hr. Králové
94:07
9.
Sita Vratislav
Loko Šumperk
95:16
10.
Sander Horst
GER -
97:43
11.
Junek Zbyněk
Loko Komárov
98:48
12.
Smatek Milan
PF Hr. Králové
99:30
13.
Štěpánek Rudolf
Spartak Rychnov n/Kn
101:51
14.
Háj Bohumil
Spartak Jihlava
103:43
15.
Jurman Karel
Loko Šumperk
104:39
16.
Matějka Leo
Spartak Jihlava
105:24
17.
Dvorský Boris
Slávia Kroměříž
106:58
18.
Sláma Jan
Baník Havířov
108:17
19.
Živna Josef
Dukla Vyškov
109:09
20.
Pospíšil Josef
Slávia Kroměříž
113:01
21.
Liška Miroslav
Loko Pardubice
116:00
22.
Galica Karel
Loko Komárov
119:39
23.
Mrňák Josef
Jiskra Nový Bor
135:35
24.
Oĺhava Ladislav
SVK - VŠT Košice
154:27
M43
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Samohýl Richard
Praga Praha
72:42
2.
Prusenovský Jan
Otrokovice
73:34
3.
Mlynář Stanislav
Loko Šumperk
74:11
4.
Telecký Josef
TŽ Třinec
75:44
5.
Fajt Josef
Spartak 1. Brno
75:45
6.
Zdráhal Mário
Loko Olomouc
75:45
7.
Novák Jiří
VŠ Praha
76:03
8.
Strnadel Josef
Slávia Kroměříž
78:48
9.
Vlček Jan
Spartak 1. Brno
79:53
10.
Cajthaml Vlastimil
Loko Ústí n/L
80:11
11.
Ditrych Zdeněk
Loko Pardubice
81:57
12.
Kloc Vlastimil
VŠZ Brno
82:10
13.
Bilík Jaromír
VŠZ Brno
83:33
14.
Mazák Ladislav
Slávia Kroměříž
84:03
15.
Zounek František
VŠZ Brno
84:41
16.
Škopík Pavel
Slávia Kroměříž
91:18
17.
Veit Jan
FS Praha
94:06
18.
Klimpl Miroslav
Loko Pardubice
96:13
19.
Martinů Zdeněk
Otrokovice
98:02
20.
Svoboda Zdeněk
Ostroj Opava
98:35
21.
Pavlíček Oldřich
Slávia Kroměříž
100:43
22.
Kudrnáč Zdeněk
PF Hr. Králové
101:23
23.
Horešovský Bohumil
MEZ Vsetín
101:27
24.
Lukavec Ladislav
Liaz Jablonec
104:07
25.
Halámek Cyril
Otrokovice
108:35
26.
Horák Jiří
ČKD Slaný
109:32
27.
Shestakov German
URS -
112:04
28.
Chmelík Jaromír
VŠZ Brno
113:17
29.
Macek Josef
Loko Šumperk
137:28
30.
Krajča Václav
VŠ Olomouc
142:11
ME
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Persson Stefan
SWE -
2.
Hadler Age
NOR -
3.
Johansson Arne
SWE -
4.
Arnesson Lars
SWE -
5.
Axelsson Jerker
SWE -
6.
Galík Svatoslav
TJ Gottwaldov
8.
Lenhart Zdeněk
VŠZ Brno
21.
Berge Stig
NOR -
23.
Šmucler Antonín
VŠ Plzeň
56.
Vajda Géza
HUN -
98:12
57.
Junek Pavel
VŠ Praha
98:20
58.
Petr Alois
Tesla Brno
100:50
59.
Vali-Klempela Seppo
FIN -
100:55
60.
Scholl Thomas
SUI -
100.59
61.
Jensen Jörgen
DEN -
101:01
62.
Ticháček Jiří
VŠZ Brno
102:01
63.
Ohlund Goran
SWE -
102:15
64.
Däpp Walter
SUI -
102:58
65.
Nosál Stanislav
FS Praha
104:01
66.
Dohnal Josef
VŠ Praha
106:06
67.
Keld Olsen
DEN -
106:47
68.
Krause ?
DDR -
107:27
69.
Maurer Fritz
SUI -
108:00
70.
Horký Jan
Loko Olomouc
109:31
71.
Ijasz Istvan
HUN -
122:47
72.
Škoda František
Otrokovice
140:45
73.
Fomin Viktor
URS -
160:12
DISK
Juni Max
SUI -
---
DISK
Jensen Kurt
DEN -
---
DISK
Kaill Bob
CAN -
---
DISK
Horváth Attila
HUN -
---
DISK
Šmelík Ľudovít
SVK - Rapid Bratislava
---
DISK
Jorgensen Torben
DEN -
---
DISK
Kohout Tomáš
VŠ Praha
---
DISK
Fredriksson Benny
SWE -
---
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz