Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Pohár města Zlína 1966
Kód závodu
66PMZ739
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Pohár města Zlína 1966
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
09.10.1966
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
pOhárový + žebříčkový závod
Místo konání
Vracov
Použitá mapa
vojenská 1:25 000 - M-33-119-A/b
Pořadatel
TZL - SKOB Zlín
Ředitel závodu
Jan Polášek
Hlavní rozhodčí
Michael Radil
Stavitel tratí
Zdeněk Němec, Cyril Halámek
JURY
Jiří Cach, delegovaný rozhodčí
Kategorie
dci.st.
dky.st.
jky.
jři.
MA
MB
MC
ŽA
ŽB
ŽC
dci.st.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šmakal Pavel
TJ Gottwaldov
48:53
2.
Hořínek Jaroslav
TJ Gottwaldov
48:53
3.
Lenhart Zdeněk
Sokol Žabovřesky
50:30
4.
Vítek Josef
Tatran Chrast
51:05
5.
Dachovský Karel
Tatran Chrast
51:59
6.
Cigánek Alois
Loko Šumperk
51:38
7.
Viliš Vladimír
TJ Gottwaldov
51.52
8.
Matušek Jiří
Loko H. Heršpice
52:16
9.
Procházka Jan
TJ Gottwaldov
53:19
10.
Vodička Karel
Ostroj Opava
53:30
11.
Uher Petr
Loko Praha
53:34
12.
Goldman Michael
SVK - VŠD Žilina
53:38
13.
Mareček Stanislav
Sokol Žabovřesky
54:00
14.
Nejedlý Ludvík
TJ Gottwaldov
54:11
15.
Císař Jiří
Slávia Kroměříž
54:52
16.
Saleta Karel
TJ Gottwaldov
55:00
17.
Frühbauer Vladimír
Škoda Plzeň
55:00
18.
Čech Dušan
SVK - Loko Pezinok
55:28
19.
Král Luděk
Kostelec n.Č.L
55:50
20.
Jíra Miroslav
Spartak Vrchlabí
56:22
21.
Flachs Milan
Liaz Jablonec
56:22
22.
Ročák Karel
TJ Gottwaldov
56:55
23.
Vagač Milan
SVK - Loko Pezinok
57:23
24.
Halámek Cyril
Otrokovice
57:52
25.
Mikan Vladimír
Tatran Chrast
57:58
26.
Vacula Miroslav
TJ Gottwaldov
58:08
27.
Škopík Pavel
Slávia Kroměříž
58:23
28.
Futas Ján
SVK - Loko Pezinok
58:58
29.
Fiala Miloš
VŠ Plzeň
59:00
30.
Poštulka Miroslav
OU Uničov
60:00
31.
Sikora Miroslav
VŠB Ostrava
60:30
32.
Libich Václav
Jiskra Nový Bor
60:49
33.
Saxl Jan
Brno - Černá Pole
62:01
34.
Tomek Aleš
TJ Gottwaldov
64:51
35.
Röth Karol
SVK - Loko Pezinok
65:34
36.
Hrubý Miloslav
FS Praha
65:55
37.
Lepšík Jan
Jiskra Nový Bor
66:03
38.
Fifka Milan
OU Uničov
67:15
39.
Žárský Jan
Slávia Kroměříž
67:28
40.
Mazel Jaromír
Sokol Žabovřesky
67:31
41.
Zobač František
TJ Gottwaldov
97:31
42.
Samuel Pavel
Loko Komárov
67:35
43.
Šibica Ján
SVK - Loko Pezinok
68:55
44.
Pozl Rudolf
Spartak Plzeň
69:46
45.
Fedor Cyril
SVK - VŠT Košice
70:05
46.
Isop Jan
ČKD Slaný
70:32
47.
Šafář Luděk
Meteor Kačerov
71:22
48.
Zounek Jan
Loko H. Heršpice
72:20
49.
Plodek Jiří
Liaz Jablonec
73:14
50.
Šopa Miroslav
MEZ Vsetín
73:21
51.
Našinec Jiří
Jiskra Nový Bor
78:20
52.
Kapounek Petr
Slávia Kroměříž
79:06
53.
Zralý Petr
Loko Plzeň
82:23
54.
Berka Vladimír
Slezan Opava
83:46
55.
Tandler Vladimír
Liaz Jablonec
84:18
56.
Čapucha Karol
SVK - Loko Pezinok
84:41
57.
Šťastný Jiří
Kostelec n.Č.L
87:52
58.
Brada Ivan
SVK - Lučenec
87:52
59.
Šild Václav
TJ Gottwaldov
88:46
60.
Přikryl Zdeněk
Slávia Kroměříž
89:11
61.
Mlynář Stanislav
Loko Šumperk
94:29
62.
Čech Ivan
SVK - Loko Pezinok
97:55
63.
Svoboda Josef
Loko Praha
99:37
64.
Novotný Jiří
Loko Plzeň
107:07
65.
Jurčák Zdeněk
Slezan Opava
109:27
66.
Štraub Václav
Sparta Doly Kladno
136:27
DISK
Dusil Miroslav
Loko Chomutov
---
DISK
Havel Jan
Liaz Jablonec
---
DISK
Hruška Ivo
Liaz Jablonec
---
dky.st.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ševčíková Jitřenka
TJ Gottwaldov
54:25
2.
Křížová Naděžda
TJ Gottwaldov
55:29
3.
Čapuchová Darina
SVK - Loko Pezinok
56:27
4.
Vozobulová Věra
TJ Gottwaldov
58:26
5.
Polakovičová Soňa
SVK - Loko Pezinok
59:28
6.
Tušilová Alena
Slezan Opava
60:00
7.
Patočková Miroslava
Loko H. Heršpice
62:15
8.
Kovářová Lubomíra
TJ Gottwaldov
63:10
9.
Šťastná Marie
Slávia Kroměříž
64:49
10.
Vydržalová Věra
Sokol Žabovřesky
64:50
11.
Vladařová Marcela
Ostroj Opava
65:23
12.
Bartáková Josefína
SVK - Loko Pezinok
65:48
13.
Kašperlíková Ludmila
TJ Gottwaldov
67:48
14.
Hrubá Miloslava
Liaz Jablonec
69:25
15.
Hudecová Eva
Liaz Jablonec
69:58
16.
Přibylová Milada
TJ Gottwaldov
70:11
17.
Procházková Věra
Loko Komárov
72:25
18.
Lukavcová Eva
FS Praha
72:32
19.
Svrčinová Libuše
VŠB Ostrava
75:34
20.
Holoušová Hana
OU Uničov
76:50
21.
Petriščová Anna
Loko Šumperk
79:46
22.
Radová Jaroslava
Loko Plzeň
80:05
23.
Baťová Jaroslava
TJ Gottwaldov
80:08
24.
Zíková Naděžda
Slezan Opava
81:27
25.
Kořínková Ivana
Liaz Jablonec
82:32
26.
Švandrlíková Milena
Liaz Jablonec
82:33
27.
Marečková Miroslava
Sokol Žabovřesky
83:08
28.
Machoňová Michaela
Sokol Žabovřesky
87:29
29.
Procházková Dana
Loko Komárov
88:04
30.
Crhová Marie
Zbrojovka Vsetín
91:56
31.
Cajthamlová Magda
Loko Ústí n/L
94:10
32.
Velová Pavla
TJ Gottwaldov
101:54
33.
Málková Ladislava
Loko Kolín
713:04
34.
Homolková Hana
Liaz Jablonec
104:19
35.
Navrátilová Anna
OU Uničov
115:35
36.
Hrabalová Dana
OU Uničov
119:43
37.
Vyroubalová Božena
OU Uničov
120:43
38.
Jarošová Ivana
Loko Plzeň
134:09
39.
Radová Věra
Loko Plzeň
142:16
DISK
Senchrábková Dáša
Liaz Jablonec
---
jky.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Linhartová Naděžda
TJ Gottwaldov
58:59
2.
Folprechtová Eva
FS Praha
60:01
3.
Handzlová Anna
TŽ Třinec
60.15
4.
Gallová Marcela
TJ Gottwaldov
68:35
5.
Vencovská Věra
Liaz Jablonec
75:38
6.
Felixová Broňa
Ostroj Opava
75:50
7.
Mladá Jarmila
TJ Gottwaldov
82:48
8.
Isopová Marie
ČKD Slaný
83:36
9.
Soukupová Marie
Loko Komárov
85:38
10.
Laušmanová Sylva
Loko H. Heršpice
87:48
11.
Fransková Kaťa
SVK - VŠT Košice
96:11
12.
Studecká Marie
Loko Kolín
113:13
jři.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Beránek Bohumil
VŠ Plzeň
61:48
2.
Nosál Stanislav
FS Praha
64.36
3.
Pastuszek Pavel
TJ Gottwaldov
65.39
4.
Hamalčík Ota
Dukla Kbely
67:57
5.
Vintr Ivan
TJ Gottwaldov
68:16
6.
Matějů Ivan
SVK - VŠD Žilina
69:44
7.
Merta Zdeněk
Dukla Kbely
68:47
8.
Koč Zdeněk
Meteor Kačerov
69:36
9.
Fraňo Peter
SVK - Loko Pezinok
70:46
10.
Chmelík Aleš
Loko H. Heršpice
71:15
11.
Sláma Jiří
Loko Komárov
71:22
12.
Beniač Kamil
SVK - SVŠT Bratislava
72:55
13.
Kyslinger Oldřich
TJ Gottwaldov
73:15
14.
Urbanec Svatopluk
Dukla Holešov
73:23
15.
Bednář Radvan
FS Praha
73:25
16.
Zapletal Karel
Slávia Kroměříž
73:40
17.
Klimt Josef
TJ Gottwaldov
75:00
18.
Chmelík Milan
Loko H. Heršpice
75:07
19.
Šmucler Antonín
VŠ Plzeň
75:30
20.
Jašek Jaroslav
SVK - SVŠT Bratislava
77:09
21.
Jelen Milan
TJ Gottwaldov
77:51
22.
Vodrážka Jan
VŠ Plzeň
78:18
23.
Šobr Milan
Loko Teplice
79:00
24.
Výboch Pavol
SVK - Kys. Nové Mesto
79:16
25.
Vozáb Karel
VŠB Ostrava
80:03
26.
Šoukal Ivan
TJ Gottwaldov
80:25
27.
Procházka Josef
Otrokovice
81:16
28.
Prchlík Čestmír
Loko Praha
84:01
29.
Gajdošík Stanislav
Dukla Kbely
84:25
30.
Kožehuba Ivan
SVK - SVŠT Bratislava
84:50
31.
Beránek Petr
VŠ Plzeň
84:56
32.
Koruna Hubert
OU Uničov
85:00
33.
Zlesák Zdeněk
Tatran Chrast
86:03
34.
Valeška Rudolf
Loko Chomutov
86:04
35.
Pastuszek Pavel
VŠ Praha
87:04
36.
Matoušek Lubomír
Liaz Jablonec
88:16
37.
Krol Petr
VŠB Ostrava
88:46
38.
Ženíšek Jan
Slavoj Ústí n/L
89:10
39.
Rom Jaromír
Loko Praha
89:13
40.
Kunz Antonín
TJ Gottwaldov
89:30
41.
Macháček Lubomír
Choceň
93:04
42.
Novotný Jiří
FS Praha
99:42
43.
Pátek Josef
Dukla Kbely
100:30
44.
Valovič Karol
SVK - Loko Pezinok
116:32
MA
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šmelík Ľudovít
SVK - VŠT Košice
74:06
2.
Zemánek Bohumil
Spartak Vrchlabí
76:06
3.
Barták Gustav
SVK - Loko Pezinok
78:54
4.
Galík Svatoslav
TJ Gottwaldov
78:55
5.
Straka Josef
Loko Šumperk
80:01
6.
Slabý Jan
FS Praha
80:56
7.
Vlach Oldřich
VŠB Ostrava
81:12
8.
Lukšan Ladislav
VŠ Praha
81:47
9.
Škoda František
Otrokovice
81:59
10.
Láznička Alois
TJ Gottwaldov
83:40
11.
Koč Břetislav
Meteor Kačerov
83:45
12.
Doušek František
Loko Komárov
84:07
13.
Zajíc Jaroslav
VŠ Praha
85:57
14.
Starý Břetislav
VŠB Ostrava
86:18
15.
Novotný Jindřich
TJ Gottwaldov
86:56
16.
Úlehla Zdeněk
Slávia Kroměříž
87:56
17.
Soukup Jiří
SVK - SVŠT Bratislava
88:09
18.
Hýbal Ladislav
SVK - SVŠT Bratislava
88:31
19.
Provazník Zdeněk
SVK - VŠD Žilina
88:37
20.
Sander František
Slavoj Ústí n/L
89:05
21.
Šerý Bohumil
Loko Komárov
90:55
22.
Křtěnský Miroslav
Jiskra Nový Bor
81:05
23.
Schiman Dieter
VŠ Plzeň
81:07
24.
Pekárek Zdeněk
Loko Komárov
91:21
25.
Tahotný Urban
Loko Praha
92:11
26.
Pokorný Josef
FS Praha
92:13
27.
Motyčka Zdeněk
FS Praha
92:21
28.
Křtěnský Jaroslav
Jiskra Nový Bor
93:30
29.
Pospíšil Milan
Loko Teplice
94:12
30.
Varhaník Václav
Otvovice
94:37
31.
Skýva Jan
Dukla Kbely
95:15
32.
Kalabus Leopold
MEZ Vsetín
96:40
33.
Smazal Pavel
Loko Plzeň
97:04
34.
Petr Alois
Tesla Brno
97:35
35.
Hájek Ladislav
Železárny Prostějov
97:36
36.
Langr Jan
Jiskra Nový Bor
100: 07
37.
Bajgar Radek
Loko Komárov
100:24
38.
Kovačič Vojtech
SVK - Loko Pezinok
102:35
39.
Urbanec Antonín
Dukla Holešov
103:28
40.
Stržínek Miroslav
SVK - SVŠT Bratislava
104:09
41.
Bartoš Bedřich
VŠB Ostrava
104:41
42.
Topolánek Ivan
MEZ Vsetín
105:07
43.
Sadílek Ota
TJ Gottwaldov
105:33
44.
Janda Jiří
Dukla Kbely
105:37
45.
Krch Josef
FS Praha
105:45
46.
Rajčan Ján
SVK - SVŠT Bratislava
106:11
47.
Tryner Jiří
TJ Gottwaldov
107:06
48.
Městecký Milan
Loko Praha
108:07
49.
Hala Jaroslav
Vizovice
109:37
50.
Podlogar Karel
VŠ Praha
109:44
51.
Zacharovský Marian
SVK - VŠD Žilina
111:38
52.
Králík Miroslav
FS Praha
112:16
53.
Kalivoda Vladimír
Kostelec n.Č.L
113:17
54.
Bartoň Jaroslav
TJ Gottwaldov
113:43
55.
Řehák Petr
FS Praha
114:26
56.
Bohuslav Václav
Loko Plzeň
114:38
57.
Kostura Michal
Dukla Brno
115:17
58.
Mareš Drahomír
Dukla Pardubice
116:52
59.
Brutovský Dušan
Dukla Holešov
117:07
60.
Mareš Hynek
Loko Turnov
117:49
61.
Burýšek Slavomír
Loko Praha
118:19
62.
Kalabus Lubomír
MEZ Vsetín
119:07
63.
Lichý Květoslav
Slezan Opava
119:12
64.
Žemlík Jan
Zbrojovka Vsetín
119:33
65.
Vozobule Václav
TJ Gottwaldov
123:25
66.
Bosák Jiří
ČKD Slaný
123:51
67.
Miškay František
Dukla Holešov
126:08
68.
Trefil Tomáš
Slávia Kroměříž
127:02
69.
Znenáhla Vlastimil
Loko Šumperk
128:22
70.
Jaksch Ivan
Jiskra Nový Bor
132:57
71.
Vlach Jaromír
Loko Olomouc
126:29
72.
Zapletal Karel
Slávia Kroměříž
137:48
73.
Lučan Vladimír
TJ Gottwaldov
137:50
74.
Dvorský Boris
Slávia Kroměříž
143:30
75.
Praženica Pamfil
Loko Chomutov
146:22
76.
Hluštík František
Slávia Kroměříž
147:32
77.
Lemberger Václav
Loko Plzeň
149:52
78.
Malcher Jaromír
Slávia Kroměříž
153:28
79.
Suchánek Evžen
Slezan Opava
173:00
80.
Toušek Luboš
Loko Olomouc
176:14
81.
Dlouhý Jaroslav
SVK - VŠD Žilina
192:28
82.
Koldinský Josef
Loko Plzeň
204:28
DISK
Mráz Jiří
Dukla Brno
---
DISK
Vosmík Antonín
Otvovice
---
DISK
Michalec Jaroslav
SVK - VŠD Žilina
---
DISK
Mervith Jiří
Loko Ústí n/L
---
MB
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hlaváč Karel
Loko Komárov
62:55
2.
Mikloš Josef
VŠB Ostrava
70:26
3.
Navrátil František
TJ Gottwaldov
70:32
4.
Junek Zbyněk
Loko Komárov
71:59
5.
Kaucký Radovan
Slávia Kroměříž
72:48
6.
Matýs Miroslav
Loko Šumperk
73:33
7.
Chotětický Václav
ČKD Slaný
74:48
8.
Šauman Václav
Loko Komárov
76:22
9.
Dynka Rudolf
Slávia Kroměříž
76:23
10.
Zdráhal Mário
Loko Olomouc
77:30
11.
Nemrava František
Loko Praha
78:38
12.
Duda Ivo
FS Praha
79:00
13.
Mlynář Stanislav
Loko Šumperk
79:56
14.
Uhmann Hubert
Loko Šumperk
82:16
15.
Patočka Miroslav
Loko H. Heršpice
82:27
16.
Prusenovský Jan
Otrokovice
82:37
17.
Galica Karel
Loko Komárov
83:22
18.
Kovačík Štefan
Sparta Doly Kladno
83:45
19.
Baluš Václav
Liaz Jablonec
84:19
20.
Paták Stanislav
Slušovice
84:37
21.
Fill Josef
Loko Olomouc
85:52
22.
Horák Jiří
ČKD Slaný
90:08
23.
Dřímal Josef
Slávia Kroměříž
90:11
24.
Pojezný Bořivoj
TJ Gottwaldov
90:46
25.
Strnadel Josef
Slávia Kroměříž
91:22
26.
Lexa Oldřich
TJ Gottwaldov
92:13
27.
Pavlíček Oldřich
Slávia Kroměříž
94:13
28.
Šoupal Jaroslav
Loko Komárov
95:26
29.
Mrázek Josef
Bohemians Praha
95:42
30.
Škopík Pavel
Slávia Kroměříž
96:50
31.
Frössl Evžen
Loko Praha
98:48
32.
Veit Jan
FS Praha
109:52
33.
Zobec Otakar
Loko Komárov
111:17
34.
Mazák Ladislav
Slávia Kroměříž
119:11
35.
Úlehla Jaroslav
Slávia Kroměříž
131:06
36.
Brož Václav
Loko Teplice
136:17
37.
Nádeníček Jaroslav
Hustopeče
140:37
38.
Fajt Josef
Spartak 1. Brno
141:54
39.
Kozák František
Slávia Kroměříž
164:00
40.
Banart Jiří
Loko Turnov
168:26
MC
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Gavenda Ota
TŽ Třinec
74:45
2.
Kloc Vlastimil
Loko H. Heršpice
76:33
3.
Novotný Vítězslav
Loko Komárov
80:20
4.
Zounek František
Loko H. Heršpice
80:44
5.
Soukal Jan
Loko Praha
82:35
6.
Procházka Vladimír
Loko Komárov
83:18
7.
Lažnovský Jaroslav
TJ Gottwaldov
83:35
8.
Vozobule Václav
TJ Gottwaldov
84:08
9.
Svoboda Zdeněk
Ostroj Opava
86:33
10.
Brablc Bohumil
Loko Komárov
86:40
11.
Chmelík Jaromír
Sokol Žabovřesky
87:10
12.
Mezihorák Pavel
TJ Gottwaldov
87:55
13.
Fučíkovský Milan
Loko Praha
88:48
14.
Tušil Antonin
Slezan Opava
90:12
15.
Šopa František
MEZ Vsetín
90:27
16.
Novotný Václav
TJ Gottwaldov
91:37
17.
Borecký František
Loko Komárov
92:04
18.
Vlček Jan
Spartak 1. Brno
95:22
19.
Kalabus Leopold
MEZ Vsetín
95:37
20.
Macek Josef
Loko Šumperk
96:27
21.
Ries Emil
TJ Gottwaldov
101:11
22.
Cajthaml Vlastimil
Loko Ústí n/L
107:18
23.
Krcha Karel
Loko Praha
109:18
24.
Zapletal Karel
Slávia Kroměříž
113:10
25.
Slováček Josef
Slovan neslyš. Gottwaldov
115:22
26.
Folprecht Eduard
Loko Turnov
117:21
27.
Látal Jan
Loko H. Heršpice
127:20
28.
Jaroš Zdeněk
Slávia Kroměříž
146:19
29.
Isop Vilém
ČKD Slaný
210:43
DISK
Našinec Radomír
Jiskra Nový Bor
---
ŽA
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Graubnerová Jana
TJ Gottwaldov
59:06
2.
Kumbárová Ludmila
FS Praha
64:03
3.
Novotná Dobra
Loko Komárov
65:24
4.
Hohausová Eva
TJ Gottwaldov
67:37
5.
Ničová Zdena
OU Uničov
68:29
6.
Součková Jaroslava
Slavoj Ústí n/L
68:35
7.
Burýšková Věra
Loko Praha
70:16
8.
Jachanová Jaroslava
Loko Olomouc
73:37
9.
Stupková Jarmila
TJ Gottwaldov
74:11
10.
Hartmanová Eva
Kostelec n/H
74:28
11.
Zdeňková Ladislava
FS Praha
77:42
12.
Vigašová Oĺga
SVK - SVŠT Bratislava
79:00
13.
Srncová Vlasta
Loko Praha
79:01
14.
Strnadlová Zdena
Slávia Kroměříž
79:25
15.
Šourková Marie
FS Praha
80:50
16.
Janotová Eva
Loko Praha
81:11
17.
Isopová Milena
ČKD Slaný
84:10
18.
Kopalová Jiřina
FS Praha
84:22
19.
Nováková Jana
TJ Gottwaldov
85:35
20.
Vlásková Pavla
VŠ Plzeň
87:35
21.
Voleská Marie
Loko Č. Třebová
89:37
22.
Nekvindová Jana
Loko Pardubice
90:07
23.
Vychodilová Marie
Slávia Kroměříž
92:13
24.
Zapletalová Jiřina
Slávia Kroměříž
94:03
25.
Mrázová Marie
Loko Praha
102:31
26.
Sedláčková Marie
ČKD Slaný
109:43
27.
Bartoňová Vlasta
TJ Gottwaldov
109:52
28.
Vavřičková Marie
Loko Teplice
114:36
29.
Kopecká Dana
Loko Praha
122:25
30.
Sedláčková Marie
ČKD Slaný
131:57
31.
Bělochová Libuše
Loko Praha
193:27
DISK
Bartošová Zdena
VŠB Ostrava
---
DISK
Satková Jaroslava
FS Praha
---
ŽB
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hlaváčová Jiřina
Loko Komárov
66:02
2.
Marešová Eva
Dukla Pardubice
70:08
3.
Kaucká Soňa
Slávia Kroměříž
72:33
4.
Frösslová Marie
Loko Praha
75:26
5.
Dočkálková Ludmila
Slávia Kroměříž
83:50
6.
Jurásková Marie
Spartak 1. Brno
97:11
7.
Říhová Marie
Sokol Žabovřesky
115:27
8.
Fenclová Eva
ČKD Slaný
117:03
DISK
Chotětická Eva
ČKD Slaný
---
ŽC
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Langrová Dagmar
Loko Komárov
81:02
2.
Riedlová Ludmila
Loko Plzeň
82:14
3.
Procházková Květa
Loko Komárov
82:42
4.
Jarošová Irena
Slávia Kroměříž
84:09
5.
Tomaiová Marie
Luhačovice
84:49
6.
Nováková Sylva
Loko Praha
85:39
7.
Isopová Věra
ČKD Slaný
86:14
8.
Škopíková Libuše
Slávia Kroměříž
104:28
DISK
Poláchová Emílie
Slávia Kroměříž
---
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz