Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Pohár města Zlína 1965
Kód závodu
65PMZ738
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Pohár města Zlína 1965
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
10.10.1965
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
pohárový + žebříčkový závod
Místo konání
Liptál
Použitá mapa
vojenská 1:25 000, M-33-108-B/b - Buchlovice
Pořadatel
TZL - SKOB Zlín
Ředitel závodu
Jan Polášek
Hlavní rozhodčí
Milada Oksnerová
Stavitel tratí
Pavel Mezihorák, Václav Vozobule
JURY
Ivan Lexa, delegovaný rozhodčí
Kategorie
dci.st.
dky.ml.
dky.st.
jky.
jři.
MA
MB
MC
ŽA
ŽB
ŽC
dci.st.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pastuszek Pavel
TJ Gottwaldov
66:06
2.
Fraňo Peter
SVK - Loko Pezinok
68:49
3.
Nejedlý Ludvík
TJ Gottwaldov
69:41
4.
Lenhart Zdeněk
Sokol Žabovřesky
72:22
5.
Procházka Jan
TJ Gottwaldov
74:37
6.
Libant František
SVK - Loko Pezinok
75:23
7.
Brada Ivan
SVK - Lučenec
76:12
8.
Mareček Stanislav
Sokol Žabovřesky
77:35
9.
Ženíšek Jan
Slavoj Ústí n/L
77:41
10.
Šuma Milan
Loko Pardubice
77:45
11.
Horáček Miroslav
Zbrojovka Vsetín
77:57
12.
Hrubý Miloslav
Spartak Vrchlabí
79:43
13.
Šopa Miroslav
MEZ Vsetín
80:43
14.
Tomek Aleš
TJ Gottwaldov
80:58
15.
Mazel Jaromír
Sokol Žabovřesky
81:35
16.
Šibica Ján
SVK - Loko Pezinok
82:46
17.
Kyslinger Oldřich
TJ Gottwaldov
83:04
18.
Goldman Michal
Loko Teplice
83:57
19.
Šoukal Ivan
TJ Gottwaldov
84:28
20.
Procházka Josef
Otrokovice
84:42
21.
Kunz Antonín
TJ Gottwaldov
84:55
22.
Koč Zdeněk
Meteor Kačerov
85:45
23.
Šobr Milan
Loko Teplice
86:54
24.
Ročák Karel
TJ Gottwaldov
87:15
25.
Dachovský Karel
Tatran Chrast
89:01
26.
Chmelík Aleš
Loko H. Heršpice
89:10
27.
Záruba Jiří
ČKD Slaný
89:39
28.
Vondra Josef
Slavoj Ústí n/L
89:53
29.
Viliš Vladimír
TJ Gottwaldov
90:27
30.
Trunčík Břetislav
Ostroj Opava
90:32
31.
Saxl Jan
Brno - Černá Pole
92:01
32.
Gregora Jiří
ČKD Slaný
92:30
33.
Bláha Rudolf
OU Uničov
93:34
34.
Svoboda Jaroslav
VŠ Praha
93:36
35.
Mojtán Štefan
SVK - Kys. Nové Mesto
94:03
36.
Žárský Jan
Slávia Kroměříž
95:20
37.
Jelen Milan
Ostroj Opava
97:11
38.
Tichý Vladimír
Slávia Kroměříž
97:17
39.
Cigánek Alois
Loko Šumperk
97:34
40.
Michera František
Baník Vamberk
97:35
41.
Halámek Cyril
Otrokovice
98:07
42.
Matušek Jiří
Loko H. Heršpice
99:07
43.
Doležal Milan
Meteor Kačerov
99:34
44.
Fifka Milan
OU Uničov
100:26
45.
Horák Rudolf
OU Uničov
100:54
46.
Sikora Miroslav
Frýdek - Místek
100:55
47.
Šimíček Vladimír
Meteor Kačerov
101:33
48.
Slouka Pavel
Loko Šumperk
101:41
49.
Bartoš Antonín
Baník Vamberk
102:20
50.
Vítek Josef
Tatran Chrast
104:59
51.
Futas Ján
SVK - Loko Pezinok
106:57
52.
Mikan Vladimír
Tatran Chrast
107:45
53.
Šmakal Pavel
TJ Gottwaldov
108:03
54.
Polák Karel
OU Uničov
110:54
55.
Gajdošík Stanislav
Dukla Kbely
111:10
56.
Zlesák Zdeněk
Tatran Chrast
111:37
57.
Barovjan Jaroslav
Tesla Brno
112:01
58.
Marek Stanislav
OU Uničov
113:42
59.
Blažek Ivo
TJ Gottwaldov
114:26
60.
Čech Dušan
SVK - Loko Pezinok
114:36
61.
Valovič Karol
SVK - Loko Pezinok
114:44
62.
Mlynář Stanislav
Loko Šumperk
117:18
63.
Valehrach ?
Slávia Kroměříž
118:33
64.
Lapin Dimitrij
Železárny Prostějov
120:44
65.
Lahvičko Ján
SVK - Kys. Nové Mesto
125:40
66.
Trefil Václav
Slávia Kroměříž
125:51
67.
Novotný Josef
Tatran Chrast
126:30
68.
Nantl František
OU Uničov
133:46
69.
Švec Zdeněk
ČKD Slaný
135:06
70.
Svoboda Josef
Loko Praha
137:30
71.
Bitala Jindřich
Zbrojovka Vsetín
138:33
72.
Uher Petr
Loko Praha
138:41
73.
Sýkora Josef
OU Uničov
140:01
74.
Placek Jiří
Železárny Prostějov
144:30
75.
Kapounek Petr
Slávia Kroměříž
150:35
76.
Zounek Jan
Loko H. Heršpice
158:31
77.
Římský Vladimír
OU Uničov
176:20
DISK
1 závodník
---
DISK
1 závodník
---
DISK
1 závodník
---
DISK
1 závodník
---
DISK
1 závodník
---
DISK
1 závodník
---
dky.ml.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
16.
Cajthamlová Magda
Loko Ústí n/L
99:29
29.
Velová Jana
TJ Gottwaldov
135:35
dky.st.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vozobulová Věra
TJ Gottwaldov
71:16
2.
Křížová Naděžda
TJ Gottwaldov
78:23
3.
Folprechtová Eva
Loko Turnov
80:00
4.
Baťová Jaroslava
TJ Gottwaldov
81:07
5.
Horáková Zdenka
OU Uničov
83:24
6.
Vladařová Marcela
Ostroj Opava
85:18
7.
Procházková Věra
Loko Komárov
86:20
8.
Maretová Renata
Ostroj Opava
87:18
9.
Mladá Jarmila
TJ Gottwaldov
88:34
10.
Ševčíková Jitřenka
TJ Gottwaldov
88:53
11.
Machoňová Michaela
Sokol Žabovřesky
92:49
12.
Petriščová Anna
Loko Šumperk
94:26
13.
Vydržalová Věra
Sokol Žabovřesky
94:30
14.
Kašperlíková Ludmila
TJ Gottwaldov
96:11
15.
Buriánková Dagmar
TJ Gottwaldov
97:15
17.
Štusová Vladimíra
ČKD Slaný
99:44
18.
Kovářová Lubomíra
TJ Gottwaldov
102:07
19.
Čapuchová Darina
SVK - Loko Pezinok
92:42
20.
Marečková Miroslava
Sokol Žabovřesky
104:29
21.
Chromá Svatava
Slávia Kroměříž
107:05
22.
Lukáčová Jana
SVK - Lučenec
108:15
23.
Doležalová Věra
Choceň
109:01
24.
Hojgrová Věra
Loko Šumperk
114:09
25.
Šťastná Marie
Slávia Kroměříž
117:06
26.
Tušilová Alena
Ostroj Opava
119:59
27.
Navrátilová Anna
OU Uničov
122:41
28.
Polakovičová Soňa
SVK - Loko Pezinok
127:55
30.
Radová Jaroslava
Loko Plzeň
137:41
31.
Radová Věra
Loko Plzeň
140:28
32.
Jarošová Irena
Loko Plzeň
145:44
33.
Studecká Marie
Loko Kolín
154:10
34.
Bartáková Josefina
SVK - Loko Pezinok
168:28
35.
Krejčí Alena
Slávia Kroměříž
169:14
36.
Zábranská Marta
Slávia Kroměříž
172:41
DISK
1 závodnice
---
jky.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fialová Ludmila
Loko Olomouc
107:26
2.
Linhartová Naděžda
TJ Gottwaldov
108:40
3.
Gallová Marcela
TJ Gottwaldov
111:52
4.
Handzlová Anna
TŽ Třinec
107:14
5.
Beňová Viera
SVK - Loko Bratislava
128:03
6.
Fleková Alena
Loko Ústí n/L
130:46
7.
Hroncová Ľuba
SVK - Lučenec
136:16
8.
Řihová Hana
Loko Plzeň
160:28
9.
Plecháčková A.
ČKD Slaný
177:06
10.
Mrázová Marie
Loko Praha
194:05
11.
Bělochová Libuše
Loko Praha
198:47
12.
Kopecká Dana
Loko Praha
204:25
13.
Procházková O.
SVK - SVŠT Bratislava
224:36
jři.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vlach Oldřich
VŠB Ostrava
84:27
2.
Chmelík Milan
Loko H. Heršpice
88:37
3.
Zajíc Jaroslav
VŠ Praha
89:28
4.
Hamalčík Ota
Dukla Kbely
92:57
5.
Horský Ján
SVK - VŠD Žilina
93:27
6.
Kožehuba Ivan
SVK - SVŠT Bratislava
94:16
7.
Starý Břetislav
VŠB Ostrava
94:37
8.
Beránek Bohumil
VŠ Plzeň
95:33
9.
Bednář Radvan
VŠ Praha
96:00
10.
Musiol Pavel
Loko Komárov
96:57
11.
Výboch Pavol
SVK - Kys. Nové Mesto
97:14
12.
Beniač Kamil
SVK - SVŠT Bratislava
98:27
13.
Holna Christian
OU Uničov
98:50
14.
Andr Pavel
Tatran Chrast
100:29
15.
Mohácsi Joszef
Loko Praha
102:30
16.
Zápotocký Jiří
VŠ Plzeň
103:04
17.
Koč Břetislav
Meteor Kačerov
104:04
18.
Tázler Miroslav
Dukla Bechyně
105:33
19.
Pátek Josef
Dukla Kbely
106:05
20.
Pessel Ivan
SVK - Loko Pezinok
107:17
21.
Nosál Stanislav
FS Praha
107:51
22.
Merta Zdeněk
Dukla Kbely
107:56
23.
Michalec Jaroslav
SVK - VŠD Žilina
107:52
24.
Hájek Miroslav
Dukla Holešov
109:21
25.
Beránek Petr
VŠ Plzeň
111:27
26.
Rom Jaromír
SVK - Dukla Poprad
111:59
27.
Matějů Ivan
SVK - VŠD Žilina
113:50
28.
Šujan Viliam
SVK - Kys. Nové Mesto
113:57
29.
Urbanec Svatopluk
Dukla Holešov
114:05
32.
Tomek Čestmír
VŠ Praha
118.27
33.
Šašinka Karel
Loko Šumperk
120:30
34.
Vintr Ivan
TJ Gottwaldov
122:05
35.
Belšán Václav
Dukla Holešov
136:24
36.
Sokol Oldřich
Loko Plzeň
139:42
37.
Rajčan Ján
SVK - Loko Bratislava
141:02
38.
Janový Petr
Loko Plzeň
141:11
39.
Klimt Josef
SVK - Dukla Lipt. Mikuláš
142:15
40.
Nečas Miroslav
Dukla Holešov
148:54
41.
Pešl Ivan
VŠ Praha
151:35
42.
Švarc Ján
SVK - Loko Pezinok
155:03
43.
Hlavačka Petr
Dukla Holešov
155:14
44.
Mejzlík Ludvík
VŠB Ostrava
157:52
45.
Stanko Vlado
Dukla Holešov
159:56
46.
Chovan František
SVK - VŠD Žilina
162:50
47.
Štefka Josef
Slušovice
166:39
MA
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Galík Svatoslav
TJ Gottwaldov
87:04
2.
Novotný Jindřich
TJ Gottwaldov
90:47
3.
Škoda František
Otrokovice
94:29
4.
Sadílek Ota
TJ Gottwaldov
100:25
5.
Brunovský Pavol
SVK - SVŠT Bratislava
103:12
6.
Stržínek Miroslav
SVK - SVŠT Bratislava
104:44
7.
Barták Gustav
SVK - Loko Pezinok
105:00
8.
Láznička Alois
TJ Gottwaldov
105:11
9.
Vozobule Václav
TJ Gottwaldov
105:30
10.
Levý Josef
VŠ Praha
105:39
11.
Šmelík Ľudovít
SVK - SVŠT Bratislava
106:41
12.
Doušek František
Sokol Žabovřesky
106:56
13.
Lukšan Ladislav
VŠ Praha
107:23
14.
Semorád Miloš
ČKD Slaný
108:50
15.
Úlehla Zdeněk
Slávia Kroměříž
109:07
16.
Krch Josef
VŠ Praha
110:02
17.
Straka Josef
Loko Šumperk
110:05
18.
Vojtíšek Jaroslav
VŠST Liberec
110:37
19.
Pánek Pavel
Loko Šumperk
111:06
20.
Urbanec Antonín
Dukla Kbely
111:59
21.
Zemánek Bohumil
Spartak Vrchlabí
116:09
22.
Simr Josef
Spartak Roudnice
118:58
23.
Motyčka Zdeněk
Loko Chomutov
119:45
24.
Kalivoda Vladimír
ČKD Slaný
120:02
25.
Podrábský Ctibor
Spartak Roudnice
121:13
26.
Kovačič Vojtech
SVK - Loko Pezinok
121:25
27.
Pokorný Josef
Loko K. Vary
122:07
28.
Smazal Pavel
Loko Plzeň
128:45
29.
Bouček Václav
Loko Plzeň
131:15
30.
Petr Alois
Tesla Brno
131:57
31.
Roháč Igor
SVK - Zvolen
132:28
32.
Žemlík Jan
Zbrojovka Vsetín
133:27
33.
Švarc Václav
VŠ Plzeň
134:17
34.
Procházka Kamil
SVK - SVŠT Bratislava
134:20
35.
Tajovský Pavel
VŠ Praha
137:35
36.
Skýva Jan
VŠ Praha
138:10
37.
Zůna Zdeněk
Dukla Holešov
140:30
38.
Meriač Jaroslav
SVK - Martin
144:05
39.
Horčička Miroslav
Loko Šumperk
145:10
40.
Janda Jiří
VŠ Praha
145:29
41.
Říha Jindřich
Loko Plzeň
145:43
42.
Šerý Bohumil
Loko Komárov
147:01
43.
Varhaník Václav
Otvovice
150:10
44.
Bohuslav Václav
Loko Plzeň
151:02
45.
Zacharovský Marian
SVK - Martin
152:51
46.
Břicháč Jaroslav
Otvovice
156:08
47.
Podmolík Josef
VŠ Olomouc
158:02
48.
Soukal Jan
VŠB Ostrava
160:05
49.
Znenáhla Vlastimil
Loko Šumperk
164:57
50.
Bartoň Jaroslav
TJ Gottwaldov
166:17
51.
Vosmanský Jaroslav
Loko Komárov
167:37
52.
Diener Herbert
VŠB Ostrava
168:30
53.
Zapletal Karel
Slávia Kroměříž
170:15
54.
Zábranský Emil
ČKD Slaný
175:26
55.
Šamalík Zdeněk
VŠZ Brno
185:47
56.
Šeliga Mojmír
SVK - Loko Bratislava
191:22
57.
Tomáš Jan
Loko Praha
194:33
58.
Hluštík František
Slávia Kroměříž
196:39
59.
Hýbal Ladislav
SVK - SVŠT Bratislava
198:15
60.
Trunkát Luděk
Slušovice
143:03
DISK
1 závodník
---
DISK
1 závodník
---
DISK
1 závodník
---
DISK
1 závodník
---
DISK
1 závodník
---
DISK
1 závodník
---
MB
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šauman Václav
Loko Brno
101:50
2.
Kaucký Radovan
Slávia Kroměříž
101:53
3.
Mikloš Josef
VŠB Ostrava
104:02
4.
Šváb Svatopluk
Loko Šumperk
108:37
5.
Navrátil František
TJ Gottwaldov
110:09
6.
Horák Jiří
ČKD Slaný
113:10
7.
Strnadel Josef
Slávia Kroměříž
115:32
8.
Matýs Jan
Loko Šumperk
115:54
9.
Mlynář Stanislav
Loko Šumperk
116:15
10.
Pavlíček Oldřich
Slávia Kroměříž
117:32
11.
Kovačík Štefan
Sparta Doly Kladno
118:45
12.
Zounek František
Loko H. Heršpice
120:21
13.
Zobec Otakar
Loko Komárov
121:28
14.
Veselý Ivan
Loko Teplice
123:01
15.
Salač Ota
Otvovice
123:29
16.
Dynka Rudolf
Slávia Kroměříž
123:44
17.
Najbrt Přemysl
Vizovice
124:58
18.
Chotětický Václav
ČKD Slaný
125:42
19.
Frössl Evžen
Loko Praha
127:23
20.
Uhmann Hubert
Loko Šumperk
127:48
21.
Dřímal Josef
Slávia Kroměříž
129:06
22.
Lexa Oldřich
TJ Gottwaldov
129:15
23.
Galica Karel
Loko Komárov
129:20
24.
Patočka Miroslav
Loko H. Heršpice
133:44
25.
Sýkora Jiří
MEZ Vsetín
133:50
26.
Junek Zbyněk
Loko Komárov
139:02
27.
Liška Miroslav
Tatran Chrast
139:20
28.
Matýs Miroslav
Loko Šumperk
142:02
29.
Škopík Pavel
Slávia Kroměříž
143:34
30.
Mrkvička Čestmír
Loko Teplice
160:15
31.
Machulka Ivan
MEZ Vsetín
160:30
32.
Brož Václav
Loko Teplice
177:23
33.
Šoupal Jaroslav
Loko Komárov
182:47
34.
Slováček Josef
Slovan neslyš. Gottwaldov
195:08
35.
Trnka Bohumil
Slovan Vsetín
195:40
36.
Štefek Jan
MEZ Vsetín
198:25
37.
Úlehla Jaroslav
Slávia Kroměříž
206:16
38.
Mazák Ladislav
Slávia Kroměříž
220:44
39.
Macek Josef
Loko Šumperk
221:30
DISK
Paták Stanislav
Slušovice
---
MC
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Lažnovský Jaroslav
TJ Gottwaldov
98:00
2.
Novotný Vítězslav
Loko Komárov
102:42
3.
Šopa František
MEZ Vsetín
103:51
4.
Fajkus Rudolf
Ostroj Opava
108:13
5.
Kloc Vlastimil
Loko H. Heršpice
110:18
6.
Svoboda Zdeněk
Ostroj Opava
110:53
7.
Procházka Vladimír
Loko Komárov
112:08
8.
Novotný Václav
TJ Gottwaldov
115:21
9.
Brablc Bohumil
Loko Komárov
115:49
10.
Gavenda Ota
TŽ Třinec
119:10
11.
Němec Zdeněk
TJ Gottwaldov
120:09
12.
Krcha Karel
Loko Praha
120:13
13.
Halámek Cyril
Otrokovice
120:45
14.
Zapletal Karel
Slávia Kroměříž
129:31
15.
Jaroš Zdeněk
Slávia Kroměříž
134:11
16.
Tušil Antonín
Ostroj Opava
136:23
17.
Kalabus Leopold
MEZ Vsetín
136:32
18.
Fučíkovský Milan
Loko Praha
137:40
19.
Soják Zdeněk
Loko Šumperk
144:11
20.
Chmelík Jaromír
Sokol Žabovřesky
145:18
21.
Dudík Dušan
Loko Šumperk
158:07
22.
Ries Emil
TJ Gottwaldov
160:45
23.
Soukal Jan
Loko Praha
184:08
24.
Mikan Antonín
Tatran Chrast
189:52
ŽA
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kumbárová Ludmila
VŠ Praha
92:17
2.
Novotná Jana
TJ Gottwaldov
92:50
3.
Hohausová Eva
TJ Gottwaldov
93:24
4.
Vokounová Jana
ČKD Slaný
96:25
5.
Novotná Dobra
Loko Komárov
97:35
6.
Stupková Jarmila
TJ Gottwaldov
100:22
7.
Brunovská Alena
SVK - SVŠT Bratislava
100:39
8.
Vigašová Oĺga
SVK - SVŠT Bratislava
106:50
9.
Ničová Zdena
OU Uničov
108:02
10.
Morgensternová G.
Loko Šumperk
110:18
11.
Součková Jaroslava
Slavoj Ústí n/L
110:26
12.
Jachanová Jaroslava
Loko Olomouc
114:01
13.
Kissauerová Eliška
Loko Teplice
120:36
14.
Isopová Milena
ČKD Slaný
125:58
15.
Bartoňová Vlasta
TJ Gottwaldov
131:21
16.
Šourková Marie
VŠ Praha
134:49
17.
Vychodilová Marie
Slávia Kroměříž
137:22
18.
Vavřičková Marie
Loko Teplice
137:38
19.
Kopalová Jiřina
VŠ Praha
140:59
20.
Pohajdová Milada
OU Uničov
142:13
21.
Gottwaldová Jiřina
Slávia Kroměříž
144:20
22.
Červenková Vendula
VŠ Praha
144:40
23.
Voleská Marie
Loko Č. Třebová
148:32
24.
Nekvindová Jana
Loko Pardubice
163:21
25.
Zemánková Věra
Spartak Vrchlabí
164:27
26.
Bařtipánová Marie
Tatran Chrast
191:45
27.
Rubschová Kristina
Loko Teplice
231:34
DISK
Sedláčková Marie
ČKD Slaný
---
DISK
1 závodnice
---
DISK
1 závodnice
---
ŽB
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Strnadlová Zdena
Slávia Kroměříž
103:55
2.
Kotková Julie
Zbrojovka Vsetín
104:52
3.
Chotětická Eva
ČKD Slaný
129:00
4.
Dočkálková Ludmila
Slávia Kroměříž
149:08
ŽC
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jarošová Irena
Slávia Kroměříž
98:57
2.
Kaucká Soňa
Slávia Kroměříž
100:06
3.
Riedlová Ludmila
Loko Plzeň
101:12
4.
Procházková Květa
Loko Komárov
107:41
5.
Tomaiová Marie
Luhačovice
109:43
6.
Menšíková Vlasta
Slovan Vsetín
117:27
7.
Musiolová Drahuše
Loko Komárov
131:31
8.
Isopová Věra
ČKD Slaný
143:35
9.
Poláchová Emílie
Slávia Kroměříž
167:59
10.
Langrová Dagmar
Spartak 1. Brno
189:48
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz