Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Pohár města Zlína 1963
Kód závodu
63PMZ736
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Pohár města Zlína 1963
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
06.10.1963
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
Pohárová soutěž, žebříček
Místo konání
Chleviska
Použitá mapa
vojenská 1:25 000, M-33-108-B/b
Pořadatel
TZL - SKOB Zlín
Ředitel závodu
František Trojna
Hlavní rozhodčí
Michael Radil
Stavitel tratí
Pavel Mezihorák, Václav Vozobule
JURY
M. Radil, D. Čermáková, P. Najbrt
Kategorie
MA
MB
MC
ŽA
ŽB
ŽC
MA
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Galík Svatoslav
TJ Gottwaldov
103:08
2.
Novotný Jindřich
TJ Gottwaldov
107:44
3.
Urbanec Antonín
TJ Gottwaldov
115:19
4.
Brunovský Pavol
SVK - SVŠT Bratislava
116:01
5.
Zemánek Bohumil
Spartak Vrchlabí
119:43
6.
Láznička Alois
TJ Gottwaldov
126:15
7.
Lukšan Ladislav
Loko Praha
126:49
8.
Straka Josef
Loko Šumperk
128:37
9.
Sadílek Ota
TJ Gottwaldov
135:12
10.
Křtěnský Miroslav
Jiskra Nový Bor
135:50
11.
Křtěnský Jaroslav
Jiskra Nový Bor
136:08
12.
Semorád Miloš
ČKD Slaný
136:11
13.
Kovačič Vojtech
SVK - Loko Pezinok
136:22
14.
Kobližek Miroslav
Brno - Řečkovice
137:37
15.
Sander František
Loko Ústí n/L
140:03
16.
Škoda František
Otrokovice
145:15
17.
Vozobule Václav
TJ Gottwaldov
146:50
18.
Videman Karel
Loko Chomutov
147:20
19.
Roháč Igor
SVK - Zvolen
148:08
20.
Jandík Miroslav
TJ Gottwaldov
149:29
21.
Drastich Aleš
Loko H. Heršpice
151:22
22.
Procházka Kamil
SVK - SVŠT Bratislava
157:55
23.
Barták Gustav
SVK - Loko Pezinok
159:32
24.
Bartoň Jaroslav
TJ Gottwaldov
160:03
25.
Lexa Jaroslav
SVK - Bratislava
160:38
26.
Brhlík Jan
Loko H. Heršpice
162:32
27.
Stržínek Miroslav
SVK - SVŠT Bratislava
163:18
28.
Žemlík Ivan
Zbrojovka Vsetín
164:22
29.
Slováček Emil
Slovan neslyš. Gottwaldov
166:32
30.
Černý Ján
SVK - VŠD Žilina
167:19
31.
Koč Břetislav
Loko Praha
168:12
32.
Žemlík Jan
Zbrojovka Vsetín
169:02
33.
Bezdíček Jiří
Loko Chomutov
170:40
34.
Malcher Jaromír
Slávia Kroměříž
173:02
35.
Šmelík Ľudovít
SVK - SVŠT Bratislava
173:08
36.
Svoboda Ladislav
RH Pardubice
174:48
37.
Dlapa Miroslav
TJ Gottwaldov
176:44
38.
Řezanina Josef
Zbrojovka Vsetín
177:09
39.
Bolonský Jan
Loko Praha
181:34
40.
Schiman Dieter
Loko Chomutov
182:36
41.
Hašek Jindřich
Loko Chomutov
185:43
42.
Kurfirst Miroslav
Jiskra Nový Bor
190:56
43.
Lichý Květoslav
Slezan Opava
192:08
44.
Dvorský Boris
Slávia Kroměříž
199:43
45.
Bednář František
Zbrojovka Vsetín
205:31
46.
Znenáhla Vlastimil
Loko Šumperk
209:55
47.
Suchánek Evžen
Slezan Opava
216:00
48.
Schneider Karel
Loko Teplice
220:42
49.
Lexa Pavol
SVK - Bratislava
220:59
50.
Hill Ondrej
SVK - Kys. Nové Mesto
221:11
51.
Domorád Ladislav
Slávia Kroměříž
233:55
52.
Langr Jan
Jiskra Nový Bor
244:50
53.
Úlehla Zdeněk
Slávia Kroměříž
245:45
54.
Zapletal Karel
Slávia Kroměříž
293:55
55.
Barša Jiří
Loko Komárov
300:57
56.
Zapletal Ivan
SVK - Loko Bratislava
306:35
DISK
Deseö László
HUN - Budapest
151:08
DISK
Ribanyi Imre
HUN -
143:24
DISK
Kövari Endre
HUN -
198:51
DISK
Schönvizsky György
HUN - Budapest
150:04
DISK
Trunec Josef
Loko Chomutov
---
DISK
Pajkovský Petr
Ostroj Opava
---
DISK
Johanes Miroslav
Jiskra Nový Bor
---
DISK
Novák Vilém
SVK - Loko Pezinok
---
DISK
Strečok Jozef
SVK - SVŠT Bratislava
---
DISK
Trunčík Jan
Ostroj Opava
---
DISK
Hluštík František
Slávia Kroměříž
---
DISK
Čech Ondrej
SVK - Loko Pezinok
---
DISK
Holna Christian
OU Uničov
---
DISK
Bašťák Karel
Loko Praha
---
DISK
Bittner Michal
SVK - Loko Košice
---
MB
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mlynář Stanislav
Loko Šumperk
120:41
2.
Šauman Václav
Loko Komárov
131:24
3.
Zobec Otakar
Loko Komárov
170:02
4.
Zdráhal Mário
Loko Olomouc
170:36
5.
Matýs Miroslav
Loko Šumperk
172:12
6.
Najbrt Přemysl
Vizovice
172:25
7.
Šumbera Vladislav
TJ Gottwaldov
172:34
8.
Kaucký Radovan
Slávia Kroměříž
173:34
9.
Navrátil František
TJ Gottwaldov
174:11
10.
Dynka Rudolf
Slávia Kroměříž
179:43
11.
Matýs Jan
Loko Šumperk
181:47
12.
Frössl Evžen
Otvovice
182:00
13.
Nemrava František
Loko Praha
183:36
14.
Lexa Oldřich
TJ Gottwaldov
196:38
15.
Šoupal Jaroslav
Loko Komárov
202:13
16.
Horák Jiří
ČKD Slaný
205:20
17.
Chotětický Václav
ČKD Slaný
210:17
18.
Sýkora Jiří
MEZ Vsetín
216:16
19.
Petřík Miloš
VŠZ Č. Budějovice
216:44
20.
Brož Václav
Loko Teplice
217:20
21.
Dvořák Jiří
SVK - Loko Košice
221:14
22.
Pašek Eduard
Loko Šumperk
223:39
23.
Pavlíček Oldřich
Slávia Kroměříž
242:52
24.
Alber Helmut
Jiskra Nový Bor
248:51
25.
Liška Miroslav
ČKD Slaný
274:02
26.
Gregořica Emil
Ostroj Opava
279:20
27.
Strnadel Josef
Slávia Kroměříž
286:30
28.
Dupal Rudolf
Ostroj Opava
296:13
29.
Úlehla Jaroslav
Slávia Kroměříž
310:55
30.
Macek Josef
Loko Šumperk
335:00
DISK
Mrkvička Čestmír
Loko Teplice
---
DISK
Kramosil Antonín
ČKD Slaný
---
MC
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Lažnovský Jaroslav
TJ Gottwaldov
136:38
2.
Novotný Vítězslav
Loko Komárov
147:35
3.
Kloc Vlastimil
Loko H. Heršpice
159:37
4.
Soukal Jan
Loko Praha
160:18
5.
Novotný Václav
TJ Gottwaldov
167:58
6.
Brablc Bohumil
Loko Komárov
168:04
7.
Soják Zdeněk
Loko Šumperk
172:45
8.
Němec Zdeněk
TJ Gottwaldov
173:42
9.
Polášek Jan
TJ Gottwaldov
173:52
10.
Borecký František
Loko Komárov
174:03
11.
Šopa František
MEZ Vsetín
188:31
12.
Procházka Vladimír
Loko Komárov
192:48
13.
Jaroš Zdeněk
Slávia Kroměříž
195:46
14.
Našinec Radomír
Jiskra Nový Bor
205:29
15.
Svoboda Zdeněk
Ostroj Opava
206:02
16.
Fajkus Rudolf
Ostroj Opava
208:43
17.
Ries Emil
TJ Gottwaldov
213.05
18.
Kalabus Leopold
MEZ Vsetín
229:33
19.
Zapletal Karel
Slávia Kroměříž
236:55
20.
Dudík Dušan
Loko Šumperk
244:45
21.
Křtěnský Jaroslav
Jiskra Nový Bor
281:55
DISK
Laktiš Ján
SVK - Loko Bratislava
---
DISK
Krcha Karel
Loko Praha
---
DISK
Vojta František
Loko H. Heršpice
---
DISK
Urbanec Antonín
Slávia Kroměříž
---
ŽA
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kumbárová Ludmila
TJ Gottwaldov
90:58
2.
Stupková Jarmila
TJ Gottwaldov
99:51
3.
VIgašová Oĺga
SVK - SVŠT Bratislava
106:05
4.
Součková Jaroslava
Slavoj Ústí n/L
108:17
5.
Roubalíková Ludmila
Slavoj Ústí n/L
114:21
6.
Novotná Jana
TJ Gottwaldov
114:46
7.
Morgensternová G.
Loko Šumperk
117:06
8.
Jachanová Jaroslava
Loko Olomouc
118:00
9.
Kostřicová Hana
Loko Šumperk
130:04
10.
Ničová Zdena
OU Uničov
131:16
11.
Kadlčáková Hana
TJ Gottwaldov
132:48
12.
Kissauerová Eliška
Loko Teplice
133:25
13.
Brunovská Alena
SVK - SVŠT Bratislava
136:46
14.
Pelikánová Božena
Loko Praha
137:45
15.
Haberernová Miroslava
SVK - SVŠT Bratislava
138:04
16.
Plšková Ingrid
Loko Komárov
140:40
17.
Nováková Jana
TJ Gottwaldov
146:24
18.
Vařičková Marie
Loko Teplice
155:47
19.
Opavská Eva
SVK - Loko Bratislava
159:57
20.
Bartoňová Vlasta
TJ Gottwaldov
173:51
21.
Kozáková Pavla
Jiskra Nový Bor
177:40
22.
Srncová Vlasta
Loko Praha
180:45
23.
Fojtíková Marta
TJ Gottwaldov
181:42
24.
Diepoltová Jarnmila
Loko Teplice
---
DISK
Sárfalvi Erszébet
HUN -
155:38
DISK
Györgi Edit
HUN -
110:18
DISK
Monspart Sarolta
HUN -
127:12
DISK
Molnár Magdola
HUN -
162:39
ŽB
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hohausová Eva
TJ Gottwaldov
82:47
2.
Novotná Dobra
Loko Komárov
107:03
3.
Čermáková Dagmar
Loko Praha
109:27
4.
Horká Věra
Loko H. Heršpice
134:32
5.
Hejlková Lydie
Loko Komárov
144:22
6.
Krejčiříková Blažena
Loko Teplice
144:45
7.
Kaucká Soňa
Slávia Kroměříž
147:05
8.
Poláchová Emílie
Slávia Kroměříž
157:55
9.
Hrbková Věra
Loko Praha
158:07
10.
Frösslová Marie
Otvovice
160:04
11.
Jurásková Marie
Sokol Žabovřesky
163:33
12.
Kotková Julie
Zbrojovka Vsetín
167:41
13.
Říhová Marie
Sokol Žabovřesky
280:15
ŽC
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Rýdlová Ludmila
Železárny Prostějov
134:50
2.
Procházková Květa
Loko Komárov
135:25
3.
Musiolová Drahuše
Loko Komárov
167:09
4.
Nováková Sylva
Loko Praha
176:35
5.
Jarošová Irena
Slávia Kroměříž
191:22
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz