Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Pohár města Zlína 1960 - dvoučlenné hlídky
Kód závodu
60PMZ733
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Pohár města Zlína 1960 - dvoučlenné hlídky
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
09.10.1960
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
pohárová soutěž
Místo konání
Podkopná Lhota
Použitá mapa
vojenská 1:50 000 - M-33-108-B - Vizovice
Pořadatel
TZL - SKOB Zlín
Ředitel závodu
Zdeněk Němec
Hlavní rozhodčí
Michael Radil
Stavitel tratí
Pavel Mezihorák, Václav Vozobule
JURY
Jozef Trabalka, delegovaný rozhodčí
Kategorie
dci.ml.
dci.st.
dky.st
MA
MB
MC
ŽA
ŽB
dci.ml.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jaroň Petr
TJ Gottwaldov
139:47
1.
Slezák Jiří
TJ Gottwaldov
139:47
2.
Dobrovolný Jiří
TJ Gottwaldov
158:41
2.
Štolba Jiří
TJ Gottwaldov
158:41
dci.st.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jandík Miroslav
TJ Gottwaldov
162:43
1.
Slaník Josef
TJ Gottwaldov
162:43
2.
Werner Pavel
Slezan Opava
263:58
2.
Soukal Jan
Slezan Opava
263:58
dky.st
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novotná Jana
TJ Gottwaldov
164:27
1.
Hozová Magda
TJ Gottwaldov
164:27
MA
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Stržínek Miroslav
SVK - VŠ Bratislava
106:59
1.
Košecký Ľubomír
SVK - VŠ Bratislava
106:59
2.
Brunovský Pavol
SVK - VŠ Bratislava
112:13
2.
Jankovič Jozef
SVK - VŠ Bratislava
112:13
3.
Novotný Jindřich
TJ Gottwaldov
118:38
3.
Láznička Alois
TJ Gottwaldov
118:38
4.
Veselý Ivan
Loko Teplice
125:18
4.
Svoboda Ladislav
Loko Teplice
125:18
5.
Černý Ján
SVK - Loko Bratislava - Rača
126:33
5.
Podolák Anton
SVK - Loko Bratislava - Rača
126:33
6.
Křtěnský Jaroslav
Jiskra Nový Bor
134:43
6.
Křtěnský Miroslav
Jiskra Nový Bor
134:43
7.
Žemlík Ivan
Zbrojovka Vsetín
138:36
7.
Podešva Ludvík
Zbrojovka Vsetín
138:36
8.
Petrželka Pavel
TJ Gottwaldov
149:27
8.
Šeděnka Vladislav
TJ Gottwaldov
149:27
9.
Lexa Jiří
SVK - Tatranská Lomnica
150:34
9.
Rychvalský Juraj
SVK - Tatranská Lomnica
150:34
10.
Burýšek Slavomír
Loko Praha
152:40
10.
Toušek Lubomír
Loko Praha
152:40
11.
Bartoň Jaroslav
TJ Gottwaldsov
152:58
11.
Fiala Lubomír
TJ Gottwaldov
152:58
12.
Lochman Roman
Loko Teplice
153:30
12.
Reif Jiří
Loko Teplice
153:30
13.
Brhlík Jan
Loko Brno
156:50
13.
Blecha Karel
Loko Brno
156:50
14.
Vosmanský Jaromír
VŠ Brno
160:00
14.
Rosenberg Ivo
VŠ Brno
160:00
15.
Zemánek Bohumil
Spartak Vrchlabí
162:08
15.
Smutný Vladimír
Spartak Vrchlabí
162:08
16.
Sadloň Jaroslav
SVK - Loko Bratislava - Rača
164:52
16.
Pokojný Libor
SVK - Loko Bratislava - Rača
164:52
17.
Bolonský Jan
Loko Praha
175:51
17.
Růžička Václav
Loko Praha
175:51
18.
Chytil Ivo
TJ Gottwaldov
175:55
18.
Vozobule Václav
TJ Gottwaldov
175:55
19.
Bartoš Lumír
Loko Teplice
186:45
19.
Schneider Karel
Loko Teplice
186:45
20.
Voleský Karel
Loko Praha
188:37
20.
Balcar František
Loko Praha
188:37
21.
Urbanec Antonín
Otrokovice
196:52
21.
Martinů Zdeněk
Otrokovice
196:52
22.
Zobec Otakar
Loko Brno
198:05
22.
Šauman Václav
Loko Brno
198:05
23.
Palička Bořivoj
Otrokovice
202:40
23.
Mičák Zdeněk
Otrokovice
202.40
24.
Stelzer Jan
AZKG Praha
203:06
24.
Thoma Zdeněk
AZKG Praha
203:06
25.
Hostomský Jiří
Loko Praha
205:34
25.
Pína Miloš
Loko Praha
205:34
26.
Majer Vladimír
Spartak Uničov
207:18
26.
Mazák Bohumil
Spartak Uničov
207:18
27.
Jurman Karel
Loko Šumperk
209:08
27.
Macek Josef
Loko Šumperk
209:08
28.
Taro Ján
SVK - Loko Bratislava
210:16
28.
Bilkovič Eduard
SVK - Loko Bratislava
210:16
29.
Dlapa Miroslav
Slavoj Bruntál
211:15
29.
Polek Jaroslav
Slavoj Bruntál
211:15
30.
Šváb Jaromír
Spartak Uh. Hradiště
215.25
30.
Říha František
Spartak Uh. Hradiště
215:25
31.
Barša Jiří
Loko Brno
221:26
31.
Fuchs František
Loko Brno
221:26
32.
Lacina Zdeněk
Loko Praha
224:20
32.
Chrz Václav
Loko Praha
224:20
33.
Městecký Milan
Loko Praha
229:24
33.
Havelka Josef
Loko Praha
229:24
34.
Dvořák Ludvík
TJ Gottwaldov
231:15
34.
Dvořák František
TJ Gottwaldov
231:15
35.
Fiala Ladislav
Spoj Brno
236:34
35.
Dostál Josef
Spoj Brno
236:34
36.
Lichý Květoslav
Slezan Opava
241:34
36.
Suchánek Evžen
Slezan Opava
241:34
37.
Obrovský Milan
Spoj Brno
249:12
37.
Leiter Augustin
Spoj Brno
249:12
38.
Květ Jan
AZKG Praha
268:30
38.
Smetánka Zdeněk
AZKG Praha
168:30
39.
Kounovský Josef
Jiskra Poděbrady
289:27
39.
Havlík Vladimír
Jiskra Poděbrady
289:27
DISK
Procházka Kamil
SVK - Dynamo Bratislava
117:17
DISK
Pavlásek Milan
Jiskra Frýdek
---
DISK
Musial František
Jiskra Frýdek
---
MB
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mráček Oldřich
TJ Gottwaldov
144:21
1.
Lažnovský Jaroslav
TJ Gottwaldov
144:21
2.
Lexa Oldřich
TJ Gottwaldov
151:17
2.
Navrátil František
TJ Gottwaldov
151:17
3.
Brablc Bohuslav
Loko Brno
171:06
3.
Bartoš Zbyšek
Loko Brno
171:06
4.
Tomášek František
Otrokovice
177:28
4.
Kučera Oldřich
Otrokovice
177:28
5.
Šumbera Vladimír
TJ Gottwaldov
180:37
5.
Pojezný Bořivoj
TJ Gottwaldov
180:37
6.
Mikulčák Miloš
Spartak Brno
183:26
6.
Klepáč Miroslav
Spartak Brno
183:26
7.
Foltera Karel
Slezan Opava
183:34
7.
Klimeš Miroslav
Slezan Opava
183:34
8.
Menšík Otakar
Vizovice
183:36
8.
Najbrt Přemysl
Vizovice
183:36
9.
Dvořák Jiří
SVK - Baník Košice
185:42
9.
Školník Věnek
SVK - Baník Košice
185:42
10.
Trojna František
TJ Gottwaldov
187:47
10.
Polášek Jan
TJ Gottwaldov
187:47
11.
Matýs Miroslav
Loko Šumperk
188:45
11.
Mlynář Stanislav
Loko Šumperk
188:45
12.
Kozák František
Slávia Kroměříž
193:08
12.
Mazák Ladislav
Slávia Kroměříž
193:08
13.
Gregořica Rudolf
Ostroj Opava
203:31
13.
Doupal Rudolf
Ostroj Opava
203:31
14.
Beňa Ondrej
SVK - Loko Bratislava - Rača
217:14
14.
Šlosár Bohumil
SVK - Loko Bratislava - Rača
217:14
15.
Kovář Vladimír
Spartak Jablůnka
219:41
15.
Rusňák Vladimír
Spartak Jablůnka
219:41
16.
Fajkus Rudolf
Ostroj Opava
222:55
16.
Svoboda Zdeněk
Ostroj Opava
222:55
17.
Matýs Jan
Loko Šumperk
233:34
17.
Míl Vojtěch
Loko Šumperk
233:34
18.
Slopavský Jan
Otrokovice
235:56
18.
Korvas Eduard
Otrokovice
235:.56
19.
Vonka Ladislav
Loko Praha
240:32
19.
Procházka František
Loko Praha
240:32
20.
Ondruš František
Spartak Uh. Brod
261:57
20.
Poulíček Miloš
Spartak Uh. Brod
261:57
21.
Šedlbauer Gustav
MEZ Vsetín
263:09
21.
Životský Miroslav
MEZ Vsetín
263:09
22.
Šoupal Jaroslav
Loko Brno
271:25
22.
Procházka Vladimír
Loko Brno
271:25
23.
Dučai Štefan
SVK - Loko Košice
363:15
23.
Gregr Ján
SVK - Loko Košice
363:15
MC
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šopa František
MEZ Vsetín
180:53
1.
Kalabus Leopold
MEZ Vsetín
180:53
2.
Jaroš Zdeněk
Slávia Kroměříž
192:28
2.
Zapletal Karel
Slávia Kroměříž
192:28
3.
Nesvadba Jindřich
Otrokovice
194:39
3.
Plášek Emil
Otrokovice
194:39
4.
Vojta František
Loko Brno
198:00
4.
Kloc Vlastimil
Loko Brno
198:00
5.
Tušil Antonín
Slezan Opava
227:38
5.
Soukal Jan
Slezan Opava
227:38
6.
Kučera Antonín
Slávia Kroměříž
251:05
6.
Urbanec Antonín
Slávia Kroměříž
251:05
7.
Kuře František
Loko Teplice
255:52
7.
Holobírek Vilém
Loko Teplice
255:52
ŽA
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jachanová Jaroslava
Spartak Šternberk
117:41
1.
Holoušová Zdena
Spartak Šternberk
117:41
2.
Tamchynová Alena
SVK - Dimitrov Bratislava
120:29
2.
Vigašová Olga
SVK - Dimitrov Bratislava
120:29
3.
Kadlčáková Věra
Loko Praha
127:01
3.
Čermáková Dagmar
Loko Praha
127:01
4.
Vávrová Jana
TJ Gottwaldov
142:24
4.
Kumbárová Ludmila
TJ Gottwaldov
142:24
5.
Žemlíková Hana
Zbrojovka Vsetín
146:35
5.
Rotreklová Helena
Zbrojovka Vsetín
146:35
6.
Cáhová Božena
Loko Praha
165:23
6.
Hrbková Věra
Loko Praha
165:23
7.
Křeménková Věra
TJ Gottwaldov
176:55
7.
Kadlčáková Hana
TJ Gottwaldov
176:55
8.
Trojnová Marie
TJ Gottwaldov
177:04
8.
Kvapilová Zdenka
TJ Gottwaldov
177:04
9.
Lukášová Marie
Loko Brno
186:41
9.
Horká Věra
Loko Brno
186:41
10.
Štefanovičová Táňa
SVK - Loko Bratislava
190:30
10.
Štefanovičová Naďa
SVK - Loko Bratislava
190:30
11.
Kostřicová Hana
Loko Šumperk
203:31
11.
Lipová Eva
Loko Šumperk
203:31
12.
Nesrovnalová Jarmila
Loko Brno
213:12
12.
Procházková Květa
Loko Brno
213:12
13.
Sedláková Eva
Loko Brno
215:19
13.
Blažková Marta
Loko Brno
215:19
14.
Veselá Ludmila
SVK - Dimitrov Bratislava
242:45
14.
Opavská Eva
SVK - Dimitrov Bratislava
242:45
15.
Pašková Marta
Spartak Uh. Brod
265:53
15.
Smilková Jana
Spartak Uh. Brod
265:53
16.
Němcová Libuše
Spartak Brno
279:34
16.
Ševčíková Bernadeta
Spartak Brno
279:34
17.
Diepoltová Jarmila
Loko Teplice
296:41
17.
Srbecká Milena
Loko Teplice
296:41
18.
Hošková Marie
Otrokovice
410:13
18.
Bilíková Drahomíra
Otrokovice
410:13
DISK
Krejčiříková Blažena
Loko Teplice
---
DISK
Svobodová Mirka
Loko Teplice
---
DISK
Vašíčková Jarmila
Loko Praha
---
DISK
Beránková Ivana
Loko Praha
---
ŽB
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Charvátová Marta
TJ Gottwaldov
124:37
1.
Hohausová Eva
TJ Gottwaldov
124:37
2.
Procházková Drahomíra
Spartak Olomouc
169:55
2.
Balcárková Helena
Spartak Olomouc
169:55
3.
Populová Helena
Loko Teplice
196:37
3.
Bartošová Miroslava
Loko Teplice
196:37
4.
Vohnická Věra
Zbrojovka Vsetín
225:08
4.
Menšíková Vlasta
Zbrojovka Vsetín
225:08
5.
Stavinohová Alena
Loko Brno
239:58
5.
Hejlková Lydie
Loko Brno
239:58
DISK
Jugasová Zdena
TJ Gottwaldov
---
DISK
Vodstrčilová Květa
TJ Gottwaldov
---
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz