Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Pohár města Zlína 1959 - tříčlenné hlídky - 10. ro
Kód závodu
59PMZ732
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Pohár města Zlína 1959 - tříčlenné hlídky - 10. ročník
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
11.10.1959
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
pohárová soutěž
Místo konání
Hostýn
Použitá mapa
fotokopie speciálka 1:75 000
Pořadatel
TZL - SKOB Zlín
Ředitel závodu
Zdeněk Němec
Hlavní rozhodčí
Václav Novotný
Stavitel tratí
Oldřích Mráček
JURY
Boris Procházka
Kategorie
MA
MB
ŽA
ŽB
MA
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Košecký Ľubomír
SVK - Dynamo Bratislava
173:20
1.
Jankovič Jozef
SVK - Dynamo Bratislava
173:20
1.
Stržínek Miroslav
SVK - Dynamo Bratislava
173:20
2.
Veselý Ivan
Loko Teplice
181:20
2.
Svoboda Ladislav
Loko Teplice
181:20
2.
Bulíček Miloš
Loko Teplice
181:20
3.
Lexa Pavol
SVK - Dynamo Bratislava
193:00
3.
Brunovský Pavol
SVK - Dynamo Bratislava
193:00
3.
Podolák Anton
SVK - Dynamo Bratislava
193:00
4.
Láznička Alois
TJ Gottwaldov
218:40
4.
Trojna František
TJ Gottwaldov
218:40
4.
Navrátil František
TJ Gottwaldov
218:40
5.
Najbrt Přemysl
Vizovice
237:40
5.
Menšík Otakar
Vizovice
237:40
5.
Trunkát Stanislav
Vizovice
237:40
6.
Šumbera Vladislav
TJ Gottwaldov
224:10
6.
Dvořák František
TJ Gottwaldov
224:10
6.
Dvořák Ludvík
TJ Gottwaldov
224:10
7.
Tvrz Miroslav
Loko Teplice
252:00
7.
Bartoš Lumír
Loko Teplice
252:00
7.
Schneider Karel
Loko Teplice
252:00
8.
Kupský Miloslav
Loko Brno
272:50
8.
Šauman Václav
Loko Brno
272:50
8.
Fukan Jaroslav
Loko Brno
272:50
9.
Fuchs František
Loko Brno
266:50
9.
Barša Jiří
Loko Brno
266:50
9.
Šoupal Jiří
Loko Brno
266:50
10.
Taro Ján
SVK - ČH Malacky
276:40
10.
Lipták Milan
SVK - ČH Malacky
276:40
10.
Červenka Petr
SVK - ČH Malacky
276:40
11.
Ondruš František
Spartak Uh. Hradiště
272:10
11.
Višenka František
Spartak Uh. Hradiště
272:10
11.
Poulíček Milan
Spartak Uh. Hradiště
272:10
12.
Koverdýnský Bohdan
Loko Praha
287:00
12.
Toušek Luboš
Loko Praha
287:00
12.
Hapal Miroslav
Loko Praha
287:00
13.
Dadák Oldřich
VŠ Brno
296:00
13.
Vosmanský Jaromír
VŠ Brno
296:00
13.
Rosenberk Ivo
VŠ Brno
296:00
14.
Míl Vojtěch
Loko Šumperk
304:10
14.
Matýs Jan
Loko Šumperk
304:10
14.
Jurman Karel
Loko Šumperk
304:10
15.
Lampert Miloš
SVK - Dynamo Bratislava
329:40
15.
Černý Ján
SVK - Dynamo Bratislava
329:40
15.
Zapletal Ivan
SVK - Dynamo Bratislava
329:40
16.
Kalabus Leopold
Vsetín - MEZ
331:40
16.
Sýkora Jiří
Vsetín - MEZ
331:40
16.
Vaculík Jaroslav
Vsetín - MEZ
331:40
17.
Tomášek František
Otrokovice
338:30
17.
Kučera Oldřich
Otrokovice
338:30
17.
Vašek Jan
Otrokovice
338:30
18.
Olšák Jan
Spartak Jablůnka
381:40
18.
Kovář Vladimír
Spartak Jablůnka
381:40
18.
Rusňák Vladimír
Spartak Jablůnka
381:40
19.
Hauser Ernest
SVK - Loko Košice
372:40
19.
Bačkor Ladislav
SVK - Loko Košice
372:40
19.
Dušci Štefan
SVK - Loko Košice
372:40
20.
Bednář František
Vsetín - Zbrojovka
408:50
20.
Švagera Ladislav
Vsetín - Zbrojovka
408:50
20.
Podešva Ludvík
Vsetín - Zbrojovka
408:50
DISK
Urbanec Antonín
Tatran Halenkov
257:00
DISK
Novák Miroslav
Spartak Šternberk
303:50
DISK
Maier Vladimír
Spartak Šternberk
303:50
DISK
Kořenek Josef
Tatran Halenkov
257:00
DISK
Doležal Miroslav
Slavoj Ústí n/L
256:00
DISK
Polák Bruno
Slavoj Ústí n/L
256:00
DISK
Machač Jaroslav
Slavoj Ústí n/L
256:00
DISK
Daňa Jan
Tatran Halenkov
257:00
DISK
Vohnický Jiří
Slovan Vsetín
---
DISK
Prukner ???
Slovan Vsetín
---
DISK
Šimsa Jiří
Slovan Vsetín
---
MB
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mezihorák Pavel
TJ Gottwaldov
175:40
1.
Vozobule Václav
TJ Gottwaldov
175:40
1.
Lažnovský Jaroslav
TJ Gottwaldov
175:40
2.
Nesvatba Jindřich
Otrokovice
219:50
2.
Halámek Cyril
Otrokovice
219:50
2.
Plášek Emil
Otrokovice
219:50
3.
Žemlík Oldřich
Vsetín - Zbrojovka
235:50
3.
Kosour Bohumil
Vsetín - Zbrojovka
235:50
3.
Šotlík Miroslav
Vsetín - Zbrojovka
235:50
4.
Lička Otakar
Loko Brno
251:10
4.
Bartoš Zbyšek
Loko Brno
251:10
4.
Brablc Bohumil
Loko Brno
251:10
5.
Rádl Vratislav
Loko Brno
239:30
5.
Vojta František
Loko Brno
239:30
5.
Borecký František
Loko Brno
239:30
6.
Kašpar František
Loko Ústí n/L
227:20
6.
Cajthaml Vlastimil
Loko Ústí n/L
227:20
6.
Ženíšek Ladislav
Loko Ústí n/L
227:20
7.
Mlynář Stanislav
Loko Šumperk
240:00
7.
Hradil Jiří
Loko Šumperk
240:00
7.
Procházka František
Loko Šumperk
240:00
8.
Jaroš Zdeněk
Slávia Kroměříž
320:00
8.
Kozák František
Slávia Kroměříž
320:00
8.
Urbanec Antonín
Slávia Kroměříž
320:00
9.
Samek Jaroslav
SVK - Tatran Bratislava
320:00
9.
Varga Jozef
SVK - Tatran Bratislava
320:00
9.
Lexa Jaroslav
SVK - Tatran Bratislava
320:00
10.
Baňa Ondrej
SVK - Loko Bratislava - Rača
308:10
10.
Šlosar Bohumil
SVK - Loko Bratislava - Rača
308:10
10.
Polakovič Jozef
SVK - Loko Bratislava - Rača
308:10
11.
Horešovský Bohumil
Vsetín - MEZ
374:00
11.
Šedlbauer Gustav
Vsetín - MEZ
374:00
11.
Šopa František
Vsetín - MEZ
374:00
12.
Holobírek Vilém
Loko Teplice
339:00
12.
Nepilý Miroslav
Loko Teplice
339:00
12.
Kuře František
Loko Teplice
339:00
13.
Róna Ján
SVK - Baník Košice
398:00
13.
Bindas Eugen
SVK - Baník Košice
398:00
13.
Danielis Karol
SVK - Baník Košice
398:00
DISK
Ordelt Stanislav
Otrokovice
415:40
DISK
Martinů Zdeněk
Otrokovice
415:40
DISK
Dittel Ladislav
SVK - Baník Rožňava
---
DISK
Novák ???
SVK - Baník Rožňava
---
DISK
Pulen
SVK - Baník Rožňava
---
ŽA
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vondráková Eva
Loko Praha
184:10
1.
Kadlčáková Věra
Loko Praha
184:10
1.
Křeménková Věra
Loko Praha
184:10
2.
Součková Jaroslava
Slavoj Ústí n/L
206:10
2.
Ženíšková Věra
Slavoj Ústí n/L
206:10
2.
Bejdová Marie
Slavoj Ústí n/L
206:10
3.
Holoušová Zdena
Spartak Šternberk
222:30
3.
Jedličková Květa
Spartak Šternberk
222:30
3.
Vašinová Božena
Spartak Šternberk
222:30
4.
Michálková Emílie
Loko Ústí n/L
244:50
4.
Špatenková Jiřina
Loko Ústí n/L
244:50
4.
Hrbková Věra
Loko Ústí n/L
244:50
5.
Švadlenová Miluše
Loko Šumperk
220:20
5.
Kostřicová Hana
Loko Šumperk
220:20
5.
Dudíková Gabriela
Loko Šumperk
220:20
6.
Kvapilová Zdena
TJ Gottwaldov
247:40
6.
Kvapilová Věra
TJ Gottwaldov
247:40
6.
Lexová Věra
TJ Gottwaldov
247:40
7.
Žemlíková Hana
Vsetín - Zbrojovka
258:40
7.
Rotreklová Helena
Vsetín - Zbrojovka
258:40
7.
Kumbárová Ludmila
Vsetín - Zbrojovka
258:40
8.
Masnerová Věra
Otrokovice
256:30
8.
Hošková Marie
Otrokovice
256:30
8.
Slováčková Zdenka
Otrokovice
256:30
9.
Černá Věra
SVK - Dynamo Bratislava
273:00
9.
Štefanovičová Naďa
SVK - Dynamo Bratislava
273:00
9.
Erdélská Olga
SVK - Dynamo Bratislava
273:00
10.
Veselá Ludmila
SVK - Dimitrov Bratislava
274:30
10.
Hoffmanová Eva
SVK - Dimitrov Bratislava
274:30
10.
Opavská Eva
SVK - Dimitrov Bratislava
274:30
11.
Horká Věra
Loko Brno
290:20
11.
Lukášková Marie
Loko Brno
290:20
11.
Blažková Marta
Loko Brno
290:20
12.
Benešová Dagmar
TJ Gottwaldov
356:40
12.
Řiháková Irena
TJ Gottwaldov
356:40
12.
Jiřičková Božena
TJ Gottwaldov
356:40
13.
Loipersbergerová Anna
SVK - ČH Malacky
348:30
13.
Chvojková Olga
SVK - ČH Malacky
348:30
13.
Červenková Tereza
SVK - ČH Malacky
348:30
DISK
Hohausová Eva
Spartak Uh. Hradiště
298:50
DISK
Vidimová Růžena
Spartak Uh. Hradiště
298:50
DISK
Knittelová ???
Loko Teplice
---
DISK
Janečková ???
TJ Gottwaldov
---
DISK
Galovičová ???
SVK - Banik Košice
---
DISK
Koderová ???
SVK - Banik Košice
---
DISK
Jelínková ???
Loko Teplice
---
DISK
Dudová ???
SVK - Banik Košice
---
DISK
Klinkovská ???
TJ Gottwaldov
---
DISK
Srbecká ???
Loko Teplice
---
DISK
Tvrzová ???
Loko Teplice
---
DISK
Diepoltová ???
Loko Teplice
---
DISK
Jírová Irena
TJ Gottwaldov
---
DISK
Semelová ???
Slovan Luhačovice
---
DISK
Hořčicová ???
Loko Teplice
---
DISK
Cáhová Božena
Loko Praha
---
DISK
Světlíková
Slovan Luhačovice
---
DISK
Dostálková ???
Slovan Luhačovice
---
DISK
Choltová ???
Loko Teplice
---
DISK
Vlasáková ???
Loko Teplice
---
DISK
Rendová
Loko Praha
---
DISK
Dohnalová ???
Loko Praha
---
DISK
Bulíčková ???
Loko Teplice
---
ŽB
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Krajčová Anna
Spartak Olomouc
216:50
1.
Balcárková Helena
Spartak Olomouc
216:50
1.
Pokorná Drahomíra
Spartak Olomouc
216:50
2.
Tomaiová Marie
Slovan Luhačovice
239:40
2.
Bambuchová Věra
Slovan Luhačovice
239:40
2.
Barošová Jarmila
Slovan Luhačovice
239:40
3.
Herdegenová Vlasta
Vsetín - Zbrojovka
224:10
3.
Burešová Věra
Vsetín - Zbrojovka
224:10
3.
Žemlíková Věra
Vsetín - Zbrojovka
224:10
4.
Prokešová Karla
Slovan Vsetín
322:30
4.
Halmová Helena
Slovan Vsetín
322:30
4.
Kopecká Věra
Slovan Vsetín
322:30
5.
Stavinohová Alena
Loko Brno
302:20
5.
Schoberová Dagmar
Loko Brno
302:20
5.
Šmehlíková Marie
Loko Brno
302:20
6.
Kozová Taťána
SVK - Dimitrov Bratislava
331:00
6.
Jaczová Helena
SVK - Dimitrov Bratislava
331:00
6.
Chrapčíaková Soňa
SVK - Dimitrov Bratislava
331:00
7.
Krejčiříková Blažena
Loko Teplice
304:20
7.
Melichová Marie
Loko Teplice
304:20
7.
Populová Helena
Loko Teplice
304:20
8.
Bartoňková Milada
Otrokovice
385:30
8.
Bilíková Drahomíra
Otrokovice
385:30
8.
Hudcová Eliška
Otrokovice
385:30
DISK
Charvátová ???
Slovan Vsetín
---
DISK
Menšiková Vlasta
Slovan Vsetín
---
DISK
Vaculíková ???
Slovan Vsetín
---
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz