Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Pohár města Zlína 1954 - tříčlenné hlídky
Kód závodu
54PMZ727
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Pohár města Zlína 1954 - tříčlenné hlídky
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
30.06.1954
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
pohárový závod - přebor TJ Gottwaldov
Místo konání
Gottwaldov - Zelené údolí
Použitá mapa
fotokopie speciálky 1:75 000
Pořadatel
TZL - SKOB Zlín
Ředitel závodu
Josef Kolář
Hlavní rozhodčí
Alexandr Janečka
Stavitel tratí
Oldřich Tomai
JURY
J. Kolář, O. Tomai, závodník
Kategorie
dci.ml.
dci.st.
dky.ml.
dky.st.
MA
MB
MC
ŽA
dci.ml.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Horák Vladimír
Spartak Jablůnka
88:05
1.
Teisler Jiří
Spartak Jablůnka
88:05
1.
Malík Ludvík
Spartak Jablůnka
88:05
2.
Kadlec Ivo
Jiskra Gottwaldov
112:30
2.
Vajdák Rostislav
Jiskra Gottwaldov
112:30
2.
Černý Josef
Jiskra Gottwaldov
112:30
3.
Nožička Josef
Jiskra Gottwaldov
120:05
3.
Válek Jan
Jiskra Gottwaldov
120:05
3.
Chaloupka Milan
Jiskra Gottwaldov
120:05
4.
Vávra Jan
Gottwaldov - VPŠ
120:20
4.
Bláha Jaroslav
Gottwaldov - VPŠ
120:20
4.
Bayer Bohumil
Gottwaldov - VPŠ
120:20
5.
Dostál Miroslav
Gottwaldov - KEZ
141:20
5.
Ďurich Rudolf
Gottwaldov - KEZ
141:20
5.
Post Leopold
Gottwaldov - KEZ
141:20
6.
Odstrčil Miroslav
Jiskra Gottwaldov
175:30
6.
Procházka Jiří
Jiskra Gottwaldov
175:30
6.
Široký Karel
Jiskra Gottwaldov
175:30
7.
Výskala Josef
Jiskra Gottwaldov
156:45
7.
Šuler Jaroslav
Jiskra Gottwaldov
156:45
7.
Obořil Miroslav
Jiskra Gottwaldov
156:45
8.
Kubík Petr
Jiskra Gottwaldov
188:45
8.
Holub Vladimír
Jiskra Gottwaldov
188:45
8.
Hanák Jaroslav
Jiskra Gottwaldov
188:45
9.
Fic Zdeněk
Vsetín - VPŠ
130:55
9.
Dvořáček Milan
Vsetín - VPŠ
130:55
9.
Kalabus Lubomír
Vsetín - VPŠ
130:55
10.
Pšenička Jaroslav
Gottwaldov - KEZ
258:30
10.
Vrbický Josef
Gottwaldov - KEZ
258:30
10.
Charvát Josef
Gottwaldov - KEZ
258:30
11.
Mlýnek Jindřich
Gottwaldov - KEZ
320:50
11.
Gold Ernst
Gottwaldov - KEZ
320:50
11.
Kokeš Zdeněk
Gottwaldov - KEZ
320:50
12.
Kučera Josef
Gottwaldov - KEZ
199:15
12.
Pavel Jaroslav
Gottwaldov - KEZ
199:15
12.
Opavský Adolf
Gottwaldov - KEZ
199:15
13.
Mann Josef
Jiskra Gottwaldov
197:50
13.
Jurda Lubomír
Jiskra Gottwaldov
197:50
13.
Nováček Miloslav
Jiskra Gottwaldov
197:50
14.
Janků Zdeněk
Jiskra Gottwaldov
165:10
14.
Urbánek Josef
Jiskra Gottwaldov
165:10
14.
Heil Svatoslav
Jiskra Gottwaldov
165:10
DISK
Dražan Tomáš
Gottwaldov - KEZ
172:30
DISK
Ptáček Václav
Gottwaldov - KEZ
172:30
DISK
Dřízhal František
Gottwaldov - KEZ
172:30
dci.st.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bartoň Jaroslav
Gottwaldov - VPŠ
208:25
1.
Bělaška Antonín
Gottwaldov - VPŠ
208:25
1.
Novotný Jindřich
Gottwaldov - VPŠ
208:25
2.
Šeděnka Vladimír
Jiskra Gottwaldov
279:30
2.
Štěpán Antonín
Jiskra Gottwaldov
279:30
2.
Čížek Karel
Jiskra Gottwaldov
279:30
3.
Navrátil Vladimír
Jiskra Gottwaldov
361:40
3.
Jurygáček Jan
Jiskra Gottwaldov
361:40
3.
Görner Eduard
Jiskra Gottwaldov
361:40
4.
Jankovič Jozef
SVK - Dynamo Bratislava
262:30
4.
Pokojný ???
SVK - Dynamo Bratislava
262:30
4.
Desort ???
SVK - Dynamo Bratislava
262:30
5.
Cink Ivan
Vsetín - Zbrojovka
443:10
5.
Žemlík Ivan
Vsetín - Zbrojovka
443:10
5.
Chrástecký Alois
Vsetín - Zbrojovka
443:10
DISK
Markvart ???
Jiskra Gottwaldov
387:40
DISK
Petrželka Pavel
Jiskra Gottwaldov
387:40
dky.ml.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Burýšková Helena
Jiskra Gottwaldov
217:50
1.
Suchomelová Vladimíra
Jiskra Gottwaldov
217:50
1.
Křesalová Libuše
Jiskra Gottwaldov
217:50
2.
Pálkovičová Marie
Jiskra Gottwaldov
227:10
2.
Šenkeříková Bohumila
Jiskra Gottwaldov
227:10
2.
Beníšková Marie
Jiskra Gottwaldov
227:10
3.
Vraštilová Zdena
Jiskra Gottwaldov
258:30
3.
Šabršulová Marta
Jiskra Gottwaldov
258:30
3.
Fabiáková Anna
Jiskra Gottwaldov
258:30
4.
Hradilová Zdena
Jiskra Gottwaldov
321:35
4.
Novotná Marie
Jiskra Gottwaldov
321:35
4.
Kývalová Růžena
Jiskra Gottwaldov
321:35
DISK
Kumbárová Ludmila
Vsetín - Zbrojovka
191:40
DISK
Martincová Ludmila
Jiskra Gottwaldov
218:10
DISK
Vychopňová Jiřina
Vsetín - Zbrojovka
191:40
DISK
Cinková Jiřina
Vsetín - Zbrojovka
191:40
DISK
Kašparová Věra
Jiskra Gottwaldov
218:10
DISK
Chrenková Helena
Jiskra Gottwaldov
177:40
DISK
Temelová Vlasta
Jiskra Gottwaldov
177:40
DISK
Lípová Helena
Jiskra Gottwaldov
149:15
DISK
Dobrá Bohumila
Jiskra Gottwaldov
149:15
DISK
Daňková Marie
Jiskra Gottwaldov
149:15
DISK
Valentová Jana
Jiskra Gottwaldov
218:10
DISK
Vajbergová Erika
Jiskra Gottwaldov
177:40
dky.st.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kadlčáková Věra
Jiskra Gottwaldov
92:30
1.
Křeménková Věra
Jiskra Gottwaldov
92:30
1.
Ondruchová Marie
Jiskra Gottwaldov
92:30
2.
Ježíšková Marta
Jiskra Gottwaldov
111:40
2.
Spáčilová Marie
Jiskra Gottwaldov
111:40
2.
Jiříčková Pavla
Jiskra Gottwaldov
111:40
3.
Nováková ???
Vsetín - Zbrojovka
141:55
3.
Tkadlecová ???
Vsetín - Zbrojovka
141:55
3.
Balášová ???
Vsetín - Zbrojovka
141:55
MA
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Procházka Kamil
SVK - Rapid Bratislava
164:05
1.
Brunovský Pavol
SVK - Rapid Bratislava
164:05
1.
Jabůrek Jaroslav
SVK - Rapid Bratislava
164:05
2.
Král ???
Spartak Gottwaldov
221:35
2.
Láznička Alois
Spartak Gottwaldov
221:35
2.
Janků Jaroslav
Spartak Gottwaldov
221:35
3.
Skřivánek Radomír
Jiskra Gottwaldov
356:05
3.
Šperka Josef
Jiskra Gottwaldov
356:05
3.
Šnajdr František
Jiskra Gottwaldov
356:05
4.
Kovář Vladimír
Spartak Jablůnka
380:40
4.
Olšák Jan
Spartak Jablůnka
380:40
4.
Rafaj ???
Spartak Jablůnka
380:40
5.
Volný Lubomír
Jiskra Gottwaldov
503:30
5.
Vanclík Alexander
Jiskra Gottwaldov
503:30
5.
Rozkydálek Jiří
Jiskra Gottwaldov
503:30
6.
Šimsa Jiří
Slovan Vsetín
465:50
6.
Vohnický Jiří
Slovan Vsetín
465:50
6.
Lacko Jan
Slovan Vsetín
465:50
MB
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mezihorák Pavel
Jiskra Gottwaldov
257:20
1.
Krhut Jaroslav
Jiskra Gottwaldov
257:20
1.
Němec Zdeněk
Jiskra Gottwaldov
257:20
2.
Žemlík Oldřich
Vsetín - Zbrojovka
342:55
2.
Bureš Miroslav
Vsetín - Zbrojovka
342:55
2.
Dostál Drahoslav
Vsetín - Zbrojovka
342:55
3.
Kocourek Zdeněk
Jiskra Gottwaldov
329:30
3.
Janků Jaroslav
Jiskra Gottwaldov
329:30
3.
Kouřil Josef
Jiskra Gottwaldov
329:30
4.
Podzimek Karel
Jiskra Gottwaldov
394:55
4.
Baťka Jaroslav
Jiskra Gottwaldov
394:55
4.
Horák Josef
Jiskra Gottwaldov
394:55
MC
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novotný Václav
Spartak Gottwaldov
140:25
1.
Lažnovský Jaroslav
Spartak Gottwaldov
140:25
1.
Zelinka František
Spartak Gottwaldov
140:25
2.
Láska Otomar
Slovan Vsetín
314:30
2.
Kumbár Jaroslav
Slovan Vsetín
314:30
2.
Čermák Valtr
Slovan Vsetín
314:30
ŽA
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nečasová Blanka
Jiskra Gottwaldov
235:20
1.
Bambuchová Věra
Jiskra Gottwaldov
235:20
1.
Horáčková Marie
Jiskra Gottwaldov
235:20
DISK
Jurečková Marie
Slovan Vsetín
---
DISK
Menšíková Vlasta
Slovan Vsetín
---
DISK
Prokešová Karla
Slovan Vsetín
---
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz