Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Pohár města Zlína 1952 - tříčlenné hlídky
Kód závodu
52PMZ725
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Pohár města Zlína 1952 - tříčlenné hlídky
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
07.09.1952
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
přebor kraje Gottwaldov
Místo konání
Jasenná
Použitá mapa
fotokopie speciálky 1:75 000
Pořadatel
TZL - SKOB Zlín
Ředitel závodu
Jaroslav Řehůřek
Hlavní rozhodčí
Gustav Sokol
Stavitel tratí
Gustav Sokol
JURY
J. Řehůřek, G. Sokol, závodník
Kategorie
dci.ml.
dci.st.
dky.ml.
MA
MB
MC
ŽA
ŽB
dci.ml.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tvrdoň Oldřich
Val. Meziřičí
139:55
1.
Cholava Rudolf
Val. Meziřičí
139:55
1.
Kraus Zdeněk
Val. Meziřičí
139:55
2.
Placr Zdeněk
Vsetín - Zbrojovka
164:20
2.
Cink Ivan
Vsetín - Zbrojovka
164:20
2.
Hurník Miroslav
Vsetín - VPŠ
164:20
3.
Vacula Jan
Gottwaldov
270:10
3.
Baďura Karel
Gottwaldov
270:10
3.
Daněk Jiří
Gottwaldov
270:10
DISK
Novák Květoslav
Gottwaldov
---
DISK
Lecián Jaroslav
Gottwaldov
---
DISK
Tymonek Jan
Gottwaldov
---
dci.st.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tinka Karel
Gottwaldov
175:30
1.
Vařák František
Gottwaldov
175:30
1.
Kalivoda Bořivoj
Gottwaldov
175:30
2.
Janalík Inocenc
Kroměříž
216:20
2.
Hřib Dalibor
Kroměříž
216:20
2.
Neradílek Blažej
Kroměříž
216:20
3.
Bartoň Jindřich
Val. Meziříčí
230:20
3.
Plandor Petr
Val. Meziříčí
230:20
3.
Vaňura Zdeněk
Val. Meziříčí
230:20
DISK
Kalod Bořivoj
Brno
180:05
DISK
Lencyzsyn Vladimír
Brno
180:05
DISK
Kocman Jaroslav
Brno
180:05
dky.ml.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vyorálková Eva
Vsetín - Zbrojovka
186:25
1.
Sedlářová Květa
Vsetín - Zbrojovka
186:25
1.
Rotreklová Helena
Vsetín - Zbrojovka
186:25
2.
Pravcová ???
Uh. Brod
278:10
2.
Kryštofová ???
Uh. Brod
278:10
2.
Boráková ???
Uh. Brod
278:10
MA
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Obdržálek Svatopluk
Gottwaldov - turisté
239:15
1.
Garlík Oldřich
Gottwaldov - turisté
239:15
1.
Mráček Oldřich
Gottwaldov
239:15
2.
Nohál Leopold
Gottwaldov
292:40
2.
Vodstrčil Jaroslav
Gottwaldov
292:40
2.
Šnajdr František
Gottwaldov
292:40
3.
Konopík Bohumil
Gottwaldov - turisté
308:35
3.
Hurník František
Gottwaldov - turisté
308:35
3.
Němec Zdeněk
Gottwaldov
308:35
4.
Borovička Milan
Val. Meziřičí - lyžaři
435:30
4.
Leinfellner Zdeněk
Val. Meziřičí - lyžaři
435:30
4.
Juračka Miroslav
Val. Meziřičí - lyžaři
435:30
5.
Vaďura J.
Kroměříž
314:30
5.
Klabal J.
Kroměříž
314:30
5.
Derka M.
Kroměříž
314:30
6.
Bureš Miroslav
Vsetín - Zbrojovka
366:15
6.
Šedlbauer Gustav
Vsetín - Zbrojovka
366:15
6.
Machálek Josef
Vsetín - Zbrojovka
366:15
7.
Hluštík ???
Kroměříž
352:45
7.
Vybíral ???
Kroměříž
352:45
7.
Lukáš Alois
Kroměříž
352:45
8.
Dvorský Boris
Kroměříž - horolezci
424:00
8.
Čepelák Josef
Kroměříž - horolezci
424:00
8.
Hetmer František
Kroměříž - horolezci
424:00
9.
Radil Michal
Gottwaldov
401:25
9.
Němec Bohumil
Gottwaldov
401:25
9.
Ambrož Karel
Gottwaldov
401:25
10.
Chrstoš František
Otrokovice - turisté
418:00
10.
Terna Josef
Gottwaldov
418:00
10.
Zančák ???
Gottwaldov
418:00
11.
Vrba Jiří
Uh. Brod
426:20
11.
Španiel Bohumil
Uh. Brod
426:20
11.
Vyoral ???
Uh. Brod
426:20
MB
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novotný Václav
Gottwaldov - turisté
260:20
1.
Mezihorák Pavel
Gottwaldov
260:20
1.
Polášek Jan
Gottwaldov - turisté
260:20
2.
Vaculín Vladimír
Vsetín - Zbrojovka
326:30
2.
Menšík Vojtěch
Slovan Vsetín
326:30
2.
Žemlík Oldřich
Vsetín - turisté
326:30
3.
Leinfellner Jaroslav
Val. Meziřičí - lyžaři
360:00
3.
Dvořáček Jaroslav
Val. Meziřičí - lyžaři
360:00
3.
Štros Karel
Val. Meziřičí - lyžaři
360:00
4.
Prošek Otto
Holešov
294:00
4.
Doležal Zdeněk
Holešov
294:00
4.
Zicháček Vojtěch
Holešov
294:00
5.
Halámek Cyril
Otrokovice - lyžaři
341:00
5.
Nesvatba Jindřich
Otrokovice - lyžaři
341:00
5.
Plášek Emil
Otrokovice - lyžaři
341:00
6.
Jaroš Zdeněk
Kroměříž - horolezci
381:45
6.
Huráb Miloslav
Kroměříž - horolezci
381:45
6.
Zapletal Karel
Kroměříž - horolezci
381:45
7.
Vítek Václav
Uh. Brod
387:30
7.
Tomášek Zdeněk
Uh. Brod
387:30
7.
Šimoník František
Uh. Brod
387:30
8.
Hadač Jaroslav
Val. Meziřičí
440:30
8.
Svozil Vladimír
Val. Meziřičí
440:30
8.
Papež Oldřich
Val. Meziřičí
440:30
DISK
Kalabus Leopold
Vsetín - MEZ
---
DISK
Janoš František
Vsetín - Zbrojovka
---
DISK
Dostál Drahoslav
Vsetín - Zbrojovka
---
MC
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Škrábal František
Val. Meziřičí - turisté
354:20
1.
Plachý Karel
Val. Meziřičí - turisté
354:20
1.
Fabián Josef
Val. Meziřičí - turisté
354:20
ŽA
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pančošková Irena
Gottwaldov - horolezci
120:20
1.
Jugasová Zdena
Gottwaldov
120:20
1.
Kučerová Květa
Gottwaldov
120:20
2.
Stromšíková Věra
Val. Meziřičí
168:15
2.
Hasmundová Blažena
Val. Meziřičí
168:15
2.
Smilková Marie
Val. Meziřičí
168:15
3.
Hoštičková Jarmila
Uh. Brod
192:40
3.
Tomášková Irena
Uh. Brod
192:40
3.
Stratilová Irena
Uh. Brod
192:40
4.
Charvátová Marta
Kroměříž
303:55
4.
Rašťáková Ladislava
Kroměříž
303:55
4.
Klimecká Libuše
Kroměříž
303:55
ŽB
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Žemlíková Věra
Vsetín - turisté
299:35
1.
Jurečková Marie
Vsetín - Zbrojovka
299:35
1.
Čechová Štěpánka
Vsetín - Zbrojovka
299:35
2.
Daňková Irena
Kroměříž
327:00
2.
Poledňáková Miluše
Kroměříž
327:00
2.
Zapletalová Marie
Kroměříž - horolezci
327:00
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz