Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Vodňanský Kapr 2012
Kód závodu
121013174
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Vodňanský Kapr 2012
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
13.10.2012
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
jihočeský žebříček, rankingový závod, veřejný a náborový závod v OB
Místo konání
Krtely
Použitá mapa
Krtelský les
Pořadatel
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
Ředitel závodu
Jan Kalianko
Hlavní rozhodčí
Jaroslav Vojtěch
Stavitel tratí
Jan Pecka
JURY
Pelc Václav, Hejzlar Josef, Ondráčková Veronika
Kategorie
D10
D12
D14
D16
D18
D21
D35
D40
D45
D50
D55
D60
DF
H10
H12
H14
H16
H18
H21
H35
H40
H45
H50
H55
H60
H65
HDR
HF
P3
D10
2.00 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fantová Kateřina
EKP0256
VŠTJ Ekonom Praha
23:34
2.
Pračková Ema
MFP0451
VŠSK MFF UK Praha
24:34
+ 1:00
3.
McMahon Anežka
LBE0250
TJ Lokomotiva Beroun
25:35
+ 2:01
4.
Staňková Radka
VPM0452
KOS Slavia VŠ Plzeň
25:38
+ 2:04
5.
Kovářová Lucie
MAS0350
KČT Aš
27:34
+ 4:00
6.
Janečková Josefína
EKP0351
VŠTJ Ekonom Praha
27:39
+ 4:05
7.
Pěstová Eliška
LEN0251
Ski Klub Lenora
38:10
+ 14:36
8.
Klimešová Alena
KRE0151
OOB TJ Sokol Křemže
80:38
+ 57:04
D12
2.90 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pelikánová Máša
MFP0050
VŠSK MFF UK Praha
36:39
2.
Klimešová Šarlota
KRE0051
OOB TJ Sokol Křemže
38:45
+ 2:06
3.
Škáchová Magdalena
KAM0151
SK Kamenice
40:39
+ 4:00
4.
Staňková Markéta
VPM0153
KOS Slavia VŠ Plzeň
45:00
+ 8:21
5.
Horáková Barbora
LEN0150
Ski Klub Lenora
64:10
+ 27:31
6.
Ash Kristina
OCB0051
Orienteering club České Budějovice
64:57
+ 28:18
D14
3.30 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hrabánková Zuzana
PGP9950
SK Praga
26:23
2.
Mikešová Adéla
VPM9852
KOS Slavia VŠ Plzeň
28:40
+ 2:17
3.
Růžičková Aneta
LBE9851
TJ Lokomotiva Beroun
30:35
+ 4:12
4.
Kroupová Eliška
VPM9853
KOS Slavia VŠ Plzeň
32:02
+ 5:39
5.
Štefanyuková Eliška
CST9851
OOB TJ ČZ Strakonice
32:42
+ 6:19
6.
Platovská Kristýna
LBE9850
TJ Lokomotiva Beroun
34:01
+ 7:38
7.
Nentvichová Klára
DOR9950
38:28
+ 12:05
8.
Kuklová Petra
MIL9951
Tesil Milevsko
51:00
+ 24:37
9.
Kovalčíková Taťána
DOR9850
52:27
+ 26:04
D16
4.90 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hrabánková Klára
PGP9654
SK Praga
45:57
2.
Obytová Kateřina
VPM9752
KOS Slavia VŠ Plzeň
53:21
+ 7:24
3.
Hamplová Tereza
LBE9752
TJ Lokomotiva Beroun
54:20
+ 8:23
4.
Hlinovská Johana
VPM9751
KOS Slavia VŠ Plzeň
56:21
+ 10:24
5.
Kučerová Barbora
LBE9650
TJ Lokomotiva Beroun
56:57
+ 11:00
6.
Špičáková Marie
DKP9653
Oddíl OB Kotlářka
67:46
+ 21:49
7.
Šafrhansová Lucie
VPM9753
KOS Slavia VŠ Plzeň
69:10
+ 23:13
8.
Eliška Konečná
KCK9662
KOB Český Krumlov
100:00
+ 54:03
D18
5.70 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Machová Miroslava
KRE9451
OOB TJ Sokol Křemže
54:54
2.
Křivancová Zdenka
LBE9450
TJ Lokomotiva Beroun
56:46
+ 1:52
3.
Zemanová Aneta
LEN9551
Ski Klub Lenora
57:11
+ 2:17
4.
Jeníčková Kateřina
CST9551
OOB TJ ČZ Strakonice
107:08
+ 52:14
D21
7.40 km, 21 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jakobová Adélka
UOL9052
SK UP Olomouc
50:26
2.
Soukupová Lucie
SJC8951
Sportcentrum Jičín
54:54
+ 4:28
3.
Tichovská Hana
PGP6652
SK Praga
54:55
+ 4:29
4.
Baldrianová Barbora
VSP7850
USK Praha
55:14
+ 4:48
5.
Hrstková Vladěna
PGP8753
SK Praga
56:30
+ 6:04
6.
Doležalová Monika
KAM8851
SK Kamenice
56:43
+ 6:17
7.
Junová Lenka
KSU7653
Klub vytrvalostních sportů Šumperk
61:28
+ 11:02
8.
Kožinová Zuzana
PGP9650
SK Praga
61:32
+ 11:06
9.
Kožinová Jana
PGP6651
SK Praga
61:45
+ 11:19
10.
Masopustová Eliška
PGP8656
SK Praga
65:06
+ 14:40
11.
Martanová Michaela
LEN8851
Ski Klub Lenora
65:33
+ 15:07
12.
Kettnerová Dana
SHK8950
TJ Slavia Hradec Králové
66:17
+ 15:51
13.
Mikulášová Helena
PGP9353
SK Praga
67:54
+ 17:28
14.
Soudková Martina
TCB8551
SK Technik České Budějovice
68:08
+ 17:42
15.
Kožinová Anna
PGP9350
SK Praga
68:31
+ 18:05
16.
Slavíková Lucie
PGP9150
SK Praga
72:10
+ 21:44
17.
Škáchová Petra
SLP7051
OOB Slavia Praha
74:17
+ 23:51
18.
Kohlová Zuzana
KPY8852
SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
74:30
+ 24:04
19.
Hejtmánková Kateřina
TAP8462
KOB TRETRA Praha
74:40
+ 24:14
20.
Řezníčková Tereza
SJI9056
OK Jihlava
77:44
+ 27:18
21.
Pokorná Kristýna
EKP8351
VŠTJ Ekonom Praha
78:37
+ 28:11
22.
Kjersti Westin
PGP9255
SK Praga
82:15
+ 31:49
23.
Krausová Martina
TJP9350
OOB TJ Sokol Troja
83:08
+ 32:42
24.
Procházková Ivana
TEH8451
Sokol Tehov
85:48
+ 35:22
25.
Kovářová Lenka
TJH8652
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
91:22
+ 40:56
26.
Procházková Kateřina
LBE9350
TJ Lokomotiva Beroun
91:59
+ 41:33
27.
Pračková Zita
MFP7899
VŠSK MFF UK Praha
93:49
+ 43:23
28.
Myslivečková Zuzana
PGP9253
SK Praga
100:05
+ 49:39
29.
Krausová Barbora
TJP9150
OOB TJ Sokol Troja
109:05
+ 58:39
30.
Zuzana Procházková
KPY
SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
112:17
+ 61:51
31.
Petrvalská Olívia
PVP9150
VSK Přírodověda
114:37
+ 64:11
Marková Anna
LBE9250
TJ Lokomotiva Beroun
DISK
Bochenková Ivana
SJC8952
Sportcentrum Jičín
DISK
Petra Gottliebová
KPY
SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
DISK
D35
5.70 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Svobodová Jitka
DCE7450
KOB Dobřichovice
45:06
2.
Dulovcová Marie
KRE7051
OOB TJ Sokol Křemže
49:13
+ 4:07
3.
Vildmonová Pavla
LBE7451
TJ Lokomotiva Beroun
54:23
+ 9:17
4.
Hasmanová Lenka
VPM7551
KOS Slavia VŠ Plzeň
54:51
+ 9:45
5.
Kovářová Jitka
MAS7350
KČT Aš
56:32
+ 11:26
6.
Arnoštová Kateřina
VSP7652
USK Praha
56:47
+ 11:41
7.
Brettlová Marta
PGP7557
SK Praga
61:03
+ 15:57
8.
Machová Ivana
KRE6451
OOB TJ Sokol Křemže
64:50
+ 19:44
9.
Izáková Ivana
PVP7453
VSK Přírodověda
68:08
+ 23:02
10.
Pelcová Pavla
CST7454
OOB TJ ČZ Strakonice
69:29
+ 24:23
11.
Richtrová Lucie
VPM7451
KOS Slavia VŠ Plzeň
77:20
+ 32:14
12.
Soudková Alena
TCB5851
SK Technik České Budějovice
81:47
+ 36:41
D40
4.90 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Staňková Marcela
VPM6951
KOS Slavia VŠ Plzeň
47:04
2.
Forstová Lenka
MFP6850
VŠSK MFF UK Praha
47:58
+ 0:54
3.
Přibíková Monika
PGP7256
SK Praga
56:54
+ 9:50
4.
Brousilová Petra
PGP6951
SK Praga
61:25
+ 14:21
5.
Tloušťová Eva
SCP6950
OK Sparta Praha
61:37
+ 14:33
6.
Čtrnáctová Magdalena
PGP7151
SK Praga
65:55
+ 18:51
7.
Pelikánová Lucie
MFP6950
VŠSK MFF UK Praha
68:20
+ 21:16
8.
Vaníčková Lucie
LBE7260
TJ Lokomotiva Beroun
95:06
+ 48:02
Pešlová Martina
LEN6751
Ski Klub Lenora
DISK
D45
4.60 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bochenková Jana
EKP6150
VŠTJ Ekonom Praha
40:39
2.
Janečková Dagmar
EKP6550
VŠTJ Ekonom Praha
44:52
+ 4:13
3.
Mrázová Pavla
DCE5550
KOB Dobřichovice
48:53
+ 8:14
4.
Kavková Dana
SCP6150
OK Sparta Praha
50:01
+ 9:22
5.
Pokorná Eva
TCB5751
SK Technik České Budějovice
59:01
+ 18:22
6.
Troupová Vladěna
KRE6351
OOB TJ Sokol Křemže
62:45
+ 22:06
7.
Peřinková Irena
BBM6550
BETA URSUS Orienteering
63:27
+ 22:48
8.
Kovaříčková Darja
KRE6352
OOB TJ Sokol Křemže
63:41
+ 23:02
9.
Zemanová Alena
KTA6351
SK Kotnov Tábor
67:43
+ 27:04
Kettnerová Lenka
HCE6450
TJ Sokol Hostivice
DISK
D50
4.60 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Procházková Miluše
DCE5450
KOB Dobřichovice
52:39
2.
Sládková Eva
TEH5751
Sokol Tehov
60:05
+ 7:26
3.
Svobodná Eva
DKP5851
Oddíl OB Kotlářka
73:16
+ 20:37
4.
Patáková Mária
KSH5751
OOB TJ Kašperské Hory
83:11
+ 30:32
5.
Doubková Iva
LEN6250
Ski Klub Lenora
84:53
+ 32:14
Špičáková Lenka
DKP0000
Oddíl OB Kotlářka
DISK
D55
4.20 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fantová Libuše
EKP5650
VŠTJ Ekonom Praha
36:05
2.
Mrázková Ivana
DKP5650
Oddíl OB Kotlářka
38:42
+ 2:37
3.
Marie Flašarová
KCK5756
KOB Český Krumlov
38:54
+ 2:49
4.
Dudová Hana
DKP5752
Oddíl OB Kotlářka
46:32
+ 10:27
5.
Hejzlarová Vladimíra
VCB5651
TJ OB České Budějovice
46:41
+ 10:36
6.
Doležalová Vlasta
PGP5550
SK Praga
48:43
+ 12:38
7.
Štrossová Jiřinka
DCE5650
KOB Dobřichovice
54:12
+ 18:07
8.
Dlasková Anna
DKP5350
Oddíl OB Kotlářka
56:48
+ 20:43
9.
Hejtmánková Alena
TAP5452
KOB TRETRA Praha
57:20
+ 21:15
10.
Kovářová Milena
TJH5351
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
73:40
+ 37:35
D60
2.90 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tvrdková Eva
LBE5150
TJ Lokomotiva Beroun
30:48
2.
Stehnová Hana
DKP5150
Oddíl OB Kotlářka
34:16
+ 3:28
3.
Zmeková Míla
SLP4451
OOB Slavia Praha
38:28
+ 7:40
4.
Paulová Mirka
DCE5250
KOB Dobřichovice
39:20
+ 8:32
5.
Boučková Ludmila
OCB4351
Orienteering club České Budějovice
59:07
+ 28:19
6.
Hudečková Alena
KTA4351
SK Kotnov Tábor
60:26
+ 29:38
7.
Langerová Marie
BOR3750
OK Jiskra Nový Bor
61:41
+ 30:53
8.
Šťovíčková Zdena
DVP4951
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
87:50
+ 57:02
DF
2.20 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šafaříková Lucie
CST0351
OOB TJ ČZ Strakonice
23:18
2.
Kastnerová Jessica
DOR0250
26:39
+ 3:21
3.
Pecková Terezka
EKP0551
VŠTJ Ekonom Praha
29:01
+ 5:43
4.
Arnoštová Veronika
VSP0450
USK Praha
29:23
+ 6:05
5.
Zemanová Andrea
LEN0451
Ski Klub Lenora
29:24
+ 6:06
6.
Nentvichová Julie
DOR0351
30:50
+ 7:32
7.
Janošíková Eva
VCB0552
TJ OB České Budějovice
31:17
+ 7:59
8.
Štajmarová Anděla
DOR0550
32:37
+ 9:19
9.
Klvačová Ema
DOR0450
33:10
+ 9:52
10.
Vlašaná Michaela
DOR0452
34:16
+ 10:58
11.
Vaníčková Anna
LBE0550
TJ Lokomotiva Beroun
34:26
+ 11:08
12.
Nedvědová Karolína
DVP0351
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
36:27
+ 13:09
13.
Jirasová Anežka
DOR0350
39:25
+ 16:07
14.
Jindráková Anna
DVP
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
44:26
+ 21:08
15.
Žižková Barbora
MIL0451
Tesil Milevsko
55:37
+ 32:19
H10
2.00 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Richtr Lukáš
VPM0204
KOS Slavia VŠ Plzeň
13:51
2.
Hasman Marek
VPM0201
KOS Slavia VŠ Plzeň
15:29
+ 1:38
3.
Lejbl Jakub
LBE0200
TJ Lokomotiva Beroun
15:52
+ 2:01
4.
Kožina Štěpán
PGP0300
SK Praga
15:55
+ 2:04
5.
Čtrnáct František
PGP0401
SK Praga
18:07
+ 4:16
6.
Šustr Antonín
KSH0201
OOB TJ Kašperské Hory
21:39
+ 7:48
7.
Kovář Ondřej
MAS0200
KČT Aš
22:10
+ 8:19
8.
Škácha Vít
SLP0301
OOB Slavia Praha
29:51
+ 16:00
9.
Baldrián Tomáš
VSP0405
USK Praha
30:16
+ 16:25
Pelc Matyáš
CST0401
OOB TJ ČZ Strakonice
DISK
H12
2.90 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Lejbl Ladislav
LBE0000
TJ Lokomotiva Beroun
19:10
2.
Šafka Sebastian
KAM0101
SK Kamenice
20:01
+ 0:51
3.
Hasman Ondřej
VPM0002
KOS Slavia VŠ Plzeň
22:55
+ 3:45
4.
Forst Antonín
MFP0101
VŠSK MFF UK Praha
38:36
+ 19:26
5.
Brousil Tomáš
PGP0100
SK Praga
44:19
+ 25:09
6.
Janda Ondřej
DOR0100
61:42
+ 42:32
7.
Bušík David
KTA0002
SK Kotnov Tábor
68:45
+ 49:35
8.
Petzi Mario
LEN0000
Ski Klub Lenora
74:11
+ 55:01
9.
Mezera Ondřej
DOR
100:54
+ 81:44
10.
Čtrnáct Šimon
PGP0001
SK Praga
105:45
+ 86:35
H14
4.20 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Matěj Konečný
KCK9907
KOB Český Krumlov
43:47
2.
Pelikán Lukáš
MFP9800
VŠSK MFF UK Praha
50:26
+ 6:39
3.
Horák Petr
LEN9800
Ski Klub Lenora
60:18
+ 16:31
4.
Bambousek Jan
DOR
79:10
+ 35:23
Kukla Michal
MIL9801
Tesil Milevsko
DISK
H16
6.80 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Goj Tomáš
LBE9700
TJ Lokomotiva Beroun
56:23
2.
Kalista Michael
LBE9701
TJ Lokomotiva Beroun
63:50
+ 7:27
3.
Novák Radek
PVD9601
TJ Sokol Pražák
70:37
+ 14:14
4.
Kolář Otto
LBE9703
TJ Lokomotiva Beroun
71:53
+ 15:30
5.
Růta Vojtěch
KTA9701
SK Kotnov Tábor
79:55
+ 23:32
6.
Honsa Lukáš
ACB9601
ABK České Budějovice - Šumava
140:02
+ 83:39
7.
Ash Adam
OCB9701
Orienteering club České Budějovice
140:46
+ 84:23
Šimek Jan
FSP9600
VŠTJ Stavební fakulta Praha
DISK
Kovář Tomáš
MIL9701
Tesil Milevsko
DISK
H18
8.00 km, 22 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Uhlíř Marek
LBE9400
TJ Lokomotiva Beroun
64:00
2.
Hulec Filip
PCB9401
SKP České Budějovice
65:23
+ 1:23
3.
Landovský Jakub
PGP9601
SK Praga
65:29
+ 1:29
4.
Kolář Jakub
LBE9501
TJ Lokomotiva Beroun
67:31
+ 3:31
5.
Bouček Jakub
OCB9501
Orienteering club České Budějovice
116:01
+ 52:01
Veselý Jakub
LBE9500
TJ Lokomotiva Beroun
DISK
H21
12.90 km, 28 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Flašar Jan
PGP8610
SK Praga
77:49
2.
Fišer Jiří
SLP8503
OOB Slavia Praha
78:10
+ 0:21
3.
Sysel Ctibor
PGP8700
SK Praga
79:18
+ 1:29
4.
Henych Martin
SJC8601
Sportcentrum Jičín
79:35
+ 1:46
5.
Ondráček Radim
EKP7414
VŠTJ Ekonom Praha
80:12
+ 2:23
6.
Tichovský Martin
PGP6100
SK Praga
80:58
+ 3:09
7.
Landovský Tomáš
PGP9103
SK Praga
81:31
+ 3:42
8.
Procházka Jan
PGP8206
SK Praga
82:02
+ 4:13
9.
Šafařík Ivo
CST7401
OOB TJ ČZ Strakonice
83:25
+ 5:36
10.
Matějů Luboš
PGP7601
SK Praga
83:39
+ 5:50
11.
Kalous Vladislav
EKP7702
VŠTJ Ekonom Praha
84:53
+ 7:04
12.
Kovář Miroslav
SCP8103
OK Sparta Praha
85:37
+ 7:48
13.
Kopáček Jan
CHT8510
SK Chrast
86:22
+ 8:33
14.
Kamaryt Tomáš
VPM8807
KOS Slavia VŠ Plzeň
88:15
+ 10:26
15.
Suchý Petr
LPM7820
OK Lokomotiva Plzeň
88:52
+ 11:03
16.
Bořánek Petr
VSP7000
USK Praha
89:54
+ 12:05
17.
Pelc Václav
CST6702
OOB TJ ČZ Strakonice
90:45
+ 12:56
18.
Tomeš Jaroslav
DKP8109
Oddíl OB Kotlářka
91:13
+ 13:24
19.
Teringl Radek
VCB6502
TJ OB České Budějovice
91:58
+ 14:09
20.
Tesař Pavel
PGP7708
SK Praga
93:18
+ 15:29
21.
Sysel Ondřej
PGP8302
SK Praga
94:37
+ 16:48
22.
Klimeš Petr
KRE7701
OOB TJ Sokol Křemže
95:46
+ 17:57
23.
Šimek Tomáš
FSP6304
VŠTJ Stavební fakulta Praha
101:33
+ 23:44
24.
Žaloudek Petr
SJC8309
Sportcentrum Jičín
105:09
+ 27:20
25.
Jahn Petr
VIC8400
OB Vizovice
105:28
+ 27:39
26.
Janošík Radek
VCB7402
TJ OB České Budějovice
107:02
+ 29:13
27.
Kovář Jaroslav
TJH8901
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
107:49
+ 30:00
28.
Beneš Jan
SJC8703
Sportcentrum Jičín
111:26
+ 33:37
29.
Pračka Tomáš
MFP7302
VŠSK MFF UK Praha
114:40
+ 36:51
30.
Martínek Robert
VPM7700
KOS Slavia VŠ Plzeň
116:02
+ 38:13
31.
Špicar Petr
SJC8801
Sportcentrum Jičín
117:12
+ 39:23
32.
Krajíček Vojtěch
VRL8803
OOS TJ Spartak Vrchlabí
118:44
+ 40:55
33.
Bogar František
BOR8904
OK Jiskra Nový Bor
120:43
+ 42:54
34.
Šťovíček Jan
DVP7703
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
122:36
+ 44:47
35.
Vít Procházka
KPY
SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
123:14
+ 45:25
36.
Zimmermann Martin
KRE9301
OOB TJ Sokol Křemže
124:44
+ 46:55
37.
Buzek Martin
PGP8401
SK Praga
126:36
+ 48:47
38.
Kohl Jiří
KPY6201
SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
128:19
+ 50:30
39.
Borák Michal
EKP8304
VŠTJ Ekonom Praha
128:37
+ 50:48
40.
Šimon Václav
LBE9100
TJ Lokomotiva Beroun
130:46
+ 52:57
41.
Paták Pavel
KSH8501
OOB TJ Kašperské Hory
131:19
+ 53:30
42.
Matoušek Petr
EKP7503
VŠTJ Ekonom Praha
131:47
+ 53:58
43.
Blažek Ondřej
JPI8400
Junák Písek
144:05
+ 66:16
44.
Izák Petr
PVP7802
VSK Přírodověda
148:01
+ 70:12
Nový Vlastimil
LBE9310
TJ Lokomotiva Beroun
DISK
Veselý Pavel
MFP8901
VŠSK MFF UK Praha
DISK
Pokorný Ondřej
PGP7506
SK Praga
DISK
Procházka Zdenek
TEH7800
Sokol Tehov
DISK
Lhotský Petr
DVP
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
DISK
Hubený Martin
DVP8001
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
DISK
Kaplan Ondřej
NER
DISK
Vlach Martin
SCP8605
OK Sparta Praha
DISK
H35
9.30 km, 28 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Blahuta Marek
MFP7301
VŠSK MFF UK Praha
67:06
2.
Procházka Antonín
DCE5500
KOB Dobřichovice
77:11
+ 10:05
3.
Funda Jiří
API6401
OK Andante Písek
79:53
+ 12:47
4.
Pěsta Roman
LEN6802
Ski Klub Lenora
80:52
+ 13:46
5.
Rakovec Michal
SCP6901
OK Sparta Praha
92:17
+ 25:11
6.
Špičák Aleš
DKP5500
Oddíl OB Kotlářka
100:12
+ 33:06
7.
Žižka Přemysl
MIL7301
Tesil Milevsko
100:15
+ 33:09
8.
Bambousek Martin
DOR
105:49
+ 38:43
9.
Mareš Ladislav
MIL7202
Tesil Milevsko
121:27
+ 54:21
Šafka Jan
KAM6604
SK Kamenice
DISK
Liberda Ondřej
KSH7508
OOB TJ Kašperské Hory
DISK
H40
7.40 km, 21 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Baldrian Petr
PGP7203
SK Praga
49:54
2.
Kovář Vladimír
MAS7200
KČT Aš
51:04
+ 1:10
3.
Hasman Jan
VPM6901
KOS Slavia VŠ Plzeň
51:57
+ 2:03
4.
Kožina Petr
PGP6000
SK Praga
55:44
+ 5:50
5.
Princ David
TCB6901
SK Technik České Budějovice
57:46
+ 7:52
6.
Zimmermann Pavel
KRE6401
OOB TJ Sokol Křemže
58:38
+ 8:44
7.
Kroupa Štěpán
VPM6904
KOS Slavia VŠ Plzeň
61:18
+ 11:24
8.
Jaroslav Chroňák
JPI7000
Junák Písek
66:56
+ 17:02
9.
Hartvich Otto
JPI6900
Junák Písek
67:46
+ 17:52
10.
Vlašimský Robert
SKV7202
TJ Slovan Karlovy Vary
71:55
+ 22:01
11.
Lejbl Ladislav
LBE6900
TJ Lokomotiva Beroun
73:54
+ 24:00
12.
Janda Pavel
DOR
76:47
+ 26:53
13.
Jeníček Jiří
CST7101
OOB TJ ČZ Strakonice
83:49
+ 33:55
14.
Šustr Pavel
KSH7001
OOB TJ Kašperské Hory
87:56
+ 38:02
15.
Izák Pavel
PVP7102
VSK Přírodověda
119:49
+ 69:55
16.
Milan Komrska
CST8901
OOB TJ ČZ Strakonice
121:49
+ 71:55
H45
7.10 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hejzlar Josef
VCB5601
TJ OB České Budějovice
50:19
2.
Janeček Jura
EKP6701
VŠTJ Ekonom Praha
57:45
+ 7:26
3.
Přibík Jan
PGP6301
SK Praga
60:23
+ 10:04
4.
Blabla Zdeněk
PCB5901
SKP České Budějovice
65:06
+ 14:47
5.
Vaníček Tomáš
LBE6600
TJ Lokomotiva Beroun
65:20
+ 15:01
6.
Jun Drahomír
KNC5501
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
67:22
+ 17:03
7.
Mražík Karel
KRE5901
OOB TJ Sokol Křemže
69:09
+ 18:50
8.
Honsa Luděk
ACB6301
ABK České Budějovice - Šumava
69:23
+ 19:04
9.
Soudek Vojtěch
TCB5601
SK Technik České Budějovice
72:53
+ 22:34
10.
Kavka Jiří
SCP5900
OK Sparta Praha
73:20
+ 23:01
11.
Borák Stanislav
EKP5212
VŠTJ Ekonom Praha
84:56
+ 34:37
H50
6.60 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fanta Miroslav
EKP5800
VŠTJ Ekonom Praha
53:59
2.
Gurka Jiří
TUV4601
SOK TJ Turnov
60:56
+ 6:57
3.
Hrabánek David
PGP6003
SK Praga
62:40
+ 8:41
4.
Borovička Milan
FSP6104
VŠTJ Stavební fakulta Praha
63:13
+ 9:14
5.
Kettner Pavel
HCE5900
TJ Sokol Hostivice
67:23
+ 13:24
6.
Pšenička Miloslav
TCB6101
SK Technik České Budějovice
75:22
+ 21:23
7.
Grivalský Michal
PGP5900
SK Praga
79:48
+ 25:49
8.
Janošík Antonín
UOL5201
SK UP Olomouc
81:44
+ 27:45
9.
Svobodný Petr
DKP5800
Oddíl OB Kotlářka
84:24
+ 30:25
H55
6.60 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pilař Karel
MAS5501
KČT Aš
47:14
2.
Hones Sepp
HSV
50:35
+ 3:21
3.
Jan Flašar
KCK5701
KOB Český Krumlov
53:23
+ 6:09
4.
Jaroš Vladimír
DCE5400
KOB Dobřichovice
63:06
+ 15:52
5.
Hájek Jan
MAS5401
KČT Aš
75:43
+ 28:29
6.
Kraus Ota
TJP5700
OOB TJ Sokol Troja
78:55
+ 31:41
7.
Blažek Václav
JPI5501
Junák Písek
89:10
+ 41:56
8.
Novák Pavel
ACB4801
ABK České Budějovice - Šumava
108:32
+ 61:18
H60
4.10 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Stehno Pavel
DKP4900
Oddíl OB Kotlářka
32:52
2.
Chotětický Václav
MAS5200
KČT Aš
35:36
+ 2:44
3.
Hořínek Jaroslav
VSP5000
USK Praha
36:51
+ 3:59
4.
Tvrdek Vojtěch
LBE4900
TJ Lokomotiva Beroun
36:56
+ 4:04
5.
Šorm Miroslav
DKL5200
KOB Kladno
38:06
+ 5:14
6.
Hamáček Bohuslav
LBE5000
TJ Lokomotiva Beroun
39:26
+ 6:34
7.
Fiala Miloš
KSH4801
OOB TJ Kašperské Hory
41:31
+ 8:39
8.
Denemarek Oldřich
BBM5100
BETA URSUS Orienteering
41:37
+ 8:45
9.
Rychtecký Josef
VCB4801
TJ OB České Budějovice
43:23
+ 10:31
10.
Kramoliš Jan
PVP5000
VSK Přírodověda
50:15
+ 17:23
11.
Rakovec Miloš
SCP4500
OK Sparta Praha
56:14
+ 23:22
12.
Šťovíček Jan
DVP5001
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
60:35
+ 27:43
H65
4.10 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Procházka Aleš
DKP4700
Oddíl OB Kotlářka
38:41
2.
Attl Vladimír
PGP3800
SK Praga
40:45
+ 2:04
3.
Procházka Zdenko
DKP4300
Oddíl OB Kotlářka
41:26
+ 2:45
4.
Šafařík Bedřich
CST4601
OOB TJ ČZ Strakonice
46:32
+ 7:51
5.
Bouček Václav
OCB4101
Orienteering club České Budějovice
47:54
+ 9:13
6.
Pokorný Karel
TCB4701
SK Technik České Budějovice
52:29
+ 13:48
7.
Pich Josef
CST4002
OOB TJ ČZ Strakonice
56:14
+ 17:33
8.
Paul Josef
DCE4401
KOB Dobřichovice
59:21
+ 20:40
9.
Langr Jan
BOR3601
OK Jiskra Nový Bor
62:55
+ 24:14
HDR
2.20 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jandová Tereza
DVP
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
23:28
2.
Nedvěd Jakub
DVP0601
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
23:37
+ 0:09
3.
Vlašimská Bára
SKV0000
TJ Slovan Karlovy Vary
24:38
+ 1:10
4.
Nedvědová Linda
DVP0651
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
25:30
+ 2:02
5.
Vlašaná Karolína
DOR
26:35
+ 3:07
6.
Přibíková Agáta
PGP0651
SK Praga
27:02
+ 3:34
7.
Zíka Martin
PVD
TJ Sokol Pražák
30:10
+ 6:42
8.
Izák Daniel
PVP0400
VSK Přírodověda
31:43
+ 8:15
9.
Brousilová Lucie
PGP0650
SK Praga
32:12
+ 8:44
10.
Jindráková Eliška
DVP
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
33:30
+ 10:02
11.
Janošíková Marie
VCB0752
TJ OB České Budějovice
34:08
+ 10:40
12.
Bernard Robin
DOR
34:13
+ 10:45
13.
Šustr Ondřej
KSH0501
OOB TJ Kašperské Hory
35:01
+ 11:33
14.
Kučera Teodor
DOR
36:14
+ 12:46
15.
Jandová Eva
DOR
36:24
+ 12:56
16.
Bambousková Julie
DOR
37:13
+ 13:45
17.
Hojdar Jakub
NER
38:34
+ 15:06
18.
Surga David
DVP
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
41:32
+ 18:04
19.
Španěl Benedikt
DOR
41:42
+ 18:14
20.
Vaníčková Eliška
LBE1151
TJ Lokomotiva Beroun
42:40
+ 19:12
21.
Teringlová Vendula
VCB0451
TJ OB České Budějovice
43:28
+ 20:00
22.
Teringl Vojtěch
VCB0702
TJ OB České Budějovice
43:47
+ 20:19
23.
Baldriánová Eva
VSP0751
USK Praha
45:59
+ 22:31
24.
Marešová Karolína
MIL0751
Tesil Milevsko
47:30
+ 24:02
25.
Klimeš Jan
KRE0701
OOB TJ Sokol Křemže
47:35
+ 24:07
26.
Šťovíček Jan
DVP
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
52:22
+ 28:54
27.
Hojdar Jan
NER
53:09
+ 29:41
28.
Pračka Martin
MFP
VŠSK MFF UK Praha
55:09
+ 31:41
HF
2.20 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Janda Jakub
DVP
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
20:45
2.
Surga Jakub
DVP
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
22:05
+ 1:20
3.
Janda Jakub
DOR0403
24:07
+ 3:22
4.
Kučera Jáchym
DOR0301
24:58
+ 4:13
5.
Snížek Martin
DOR0405
26:09
+ 5:24
6.
Mikeš Antonín
KRE
OOB TJ Sokol Křemže
27:52
+ 7:07
7.
Hasman Jakub
VPM0501
KOS Slavia VŠ Plzeň
31:56
+ 11:11
8.
Pelc Tadeáš
CST0601
OOB TJ ČZ Strakonice
32:02
+ 11:17
9.
Hájek Tobiáš
DOR0402
34:48
+ 14:03
10.
Jiras Jenda
DOR
39:04
+ 18:19
11.
Snížek Ondřej
DOR0406
39:50
+ 19:05
12.
Kolařík Mikoláš
KRE
OOB TJ Sokol Křemže
41:03
+ 20:18
13.
Nový Jáchym
DOR0502
41:06
+ 20:21
14.
Hrubeš Karel
KRE
OOB TJ Sokol Křemže
42:53
+ 22:08
15.
Samuel Marek
MIL0501
Tesil Milevsko
48:29
+ 27:44
16.
Španěl Vojtěch
DOR0407
49:54
+ 29:09
17.
Zavřel Lukáš
MIL0301
Tesil Milevsko
61:05
+ 40:20
18.
Vaníček Josef
LBE0500
TJ Lokomotiva Beroun
84:48
+ 64:03
Zavřel Jan
MIL0401
Tesil Milevsko
DISK
Bernard Vilém
DOR0400
DISK
P3
3.30 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Horký Milan
VIP6101
SK VIPrahlo
24:42
2.
Beránek Petr
BOR
OK Jiskra Nový Bor
25:55
+ 1:13
3.
Hamáčková Kristina
LBE8850
TJ Lokomotiva Beroun
26:50
+ 2:08
4.
Sedlecký Libor
LEN9101
Ski Klub Lenora
29:00
+ 4:18
5.
Šváb Jan
VSP5801
USK Praha
30:11
+ 5:29
6.
Chrenka Matěj
LBE9010
TJ Lokomotiva Beroun
32:58
+ 8:16
7.
Kučera Pavel
DOR
34:37
+ 9:55
8.
Sedlecký Robert
LEN
Ski Klub Lenora
35:16
+ 10:34
9.
Fiala Martin
NER
36:03
+ 11:21
10.
Přibíková Johana
NER
37:31
+ 12:49
11.
Surgová Markéta
DVP
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
37:43
+ 13:01
12.
Horák Petr
LEN7301
Ski Klub Lenora
40:43
+ 16:01
13.
Hájek Filip
DOR
42:04
+ 17:22
14.
Nová Jana
DOR7150
43:06
+ 18:24
15.
Nentvich Lubomír
DOR
44:44
+ 20:02
16.
Nentvichová Romana
DOR
47:44
+ 23:02
17.
Šámalová Ludmila
PGP9252
SK Praga
55:14
+ 30:32
18.
Flašarová Kristýna
PGP9054
SK Praga
55:16
+ 30:34
19.
Zavřel Oldřich
MIL7501
Tesil Milevsko
57:14
+ 32:32
20.
Haider Anna
HSV
57:31
+ 32:49
21.
Kučerová Bára
DOR
57:57
+ 33:15
22.
Šťovíčková Dagmar
DVP
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
59:56
+ 35:14
23.
Jandová Jana
DOR
61:29
+ 36:47
24.
Tichá Ivana
KNC6250
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
61:41
+ 36:59
25.
Bernardová Martina
DOR
61:51
+ 37:09
26.
Jiří Čtrnáct
PGP
SK Praga
62:30
+ 37:48
27.
Bušík Milan
KTA6301
SK Kotnov Tábor
64:34
+ 39:52
28.
Vodochodský Ivan
DOR
76:28
+ 51:46
29.
Samohýl Richard
PGP2800
SK Praga
95:06
+ 70:24
30.
Honsová Štěpánka
ACB
ABK České Budějovice - Šumava
98:50
+ 74:08
31.
Trnková Katka
PGP
SK Praga
112:17
+ 87:35
Bernard Zdeněk
DOR
DISK
Lhotská Jana
DVP
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz