Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Mistrovství ČR a veteraniáda na klasické trati
Kód závodu
120902002
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Mistrovství ČR a veteraniáda na klasické trati
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
02.09.2012
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Racková
Použitá mapa
Předek a zadek, Vršek a spodek, 1:15000, e=5m
Pořadatel
TZL - SKOB Zlín
Ředitel závodu
Michaela Hančíková
Hlavní rozhodčí
Barbora Krejčíková
Stavitel tratí
Jiří Hradil
JURY
Leoš Bogar, Zbyněk Pospíšek, Milan Venhoda
Kategorie
D14
D20
D21A
D21B
D21E
D40
D50
H14
H17
H20
H21A
H21B
H21C
H21E
H40A
H40B
H50
OPENLONG
OPENSHORT
D14
6.10 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Králová Vilma
XBM9951
C
PELLŽS MTBO TEAM
46:06
2.
Kohoutová Barbora
BOR9850
A
OK Jiskra Nový Bor
47:06
+ 1:00
3.
Jedruchová Štěpánka
TZL
C
SKOB Zlín
60:16
+ 14:10
D20
12.20 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Haltofová Eva
LOV9499
C
lepus.cz
67:57
2.
Pařízková Anežka
SMR9350
C
SK SNS Smržovka
70:39
+ 2:42
3.
Nováková Kateřina
OKP9450
C
SK OK 24 Praha
72:43
+ 4:46
4.
Kubínová Veronika
SKV9752
A
TJ Slovan Karlovy Vary
79:38
+ 11:41
5.
Kubínová Romana
SKV9452
B
TJ Slovan Karlovy Vary
86:21
+ 18:24
6.
Čully Katharina
VBA9251
C
ŠK VAZKA Bratislava
133:53
+ 65:56
D21A
12.50 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jakobová Adélka
VSP9050
C
USK Praha
67:29
2.
Skácelová Naděžda
TSU8889
C
LKT 80 Šumperk
67:39
+ 0:10
3.
Fólová Martina
SMR8850
C
SK SNS Smržovka
69:45
+ 2:16
4.
Kasalovska Natalia
VBA8554
C
ŠK VAZKA Bratislava
70:09
+ 2:40
5.
Rejholcová Andrea
BOR6951
C
OK Jiskra Nový Bor
71:38
+ 4:09
6.
Tomečková Zuzana
TSU8279
C
LKT 80 Šumperk
71:44
+ 4:15
7.
Sladká Kateřina
PBM8554
C
TJ Spartak 1. Brněnská
72:11
+ 4:42
8.
Jandová Diana
CHT9151
C
OOB SK Chrast
72:18
+ 4:49
9.
Kalinová Markéta
EKP8259
C
VŠTJ Ekonom Praha
73:10
+ 5:41
10.
Pajerová Ivana
EKP9051
C
VŠTJ Ekonom Praha
75:34
+ 8:05
11.
Honsová Lenka
SMR7750
C
SK SNS Smržovka
79:43
+ 12:14
12.
Šiftancová Eva
TUR8052
C
OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov
79:45
+ 12:16
13.
Karlíková Zuzana
VIV8050
C
GIGANT orienteering
80:47
+ 13:18
14.
Linhartová Martina
VIV7750
C
GIGANT orienteering
81:09
+ 13:40
15.
Jeníčková Radka
ZUP8759
C
MTBO ČZU Praha
81:32
+ 14:03
16.
Kavanová Bára
JIL8551
C
OK Jilemnice
82:05
+ 14:36
17.
Košíková Jitka
VSP7799
C
USK Praha
82:38
+ 15:09
18.
Vondrová Kateřina
OKP7250
C
SK OK 24 Praha
83:23
+ 15:54
19.
Matulová Dana
TBM7653
C
KOS TJ Tesla Brno
85:37
+ 18:08
20.
Švarcbachová Jaroslava
KNC6754
C
OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.
89:49
+ 22:20
21.
Csakvaryová Lenka
SBK8383
C
KOB Start Blansko
90:45
+ 23:16
22.
Kalošová TerKa
SMR8950
C
SK SNS Smržovka
92:51
+ 25:22
23.
Myšičková Marie
BOR7056
C
OK Jiskra Nový Bor
93:37
+ 26:08
24.
Kratschmerová Kateřina
TBM8558
C
KOS TJ Tesla Brno
93:57
+ 26:28
25.
Borufková Lenka
SMR8450
C
SK SNS Smržovka
97:32
+ 30:03
26.
Zajícová Petra
LOV7351
C
lepus.cz
124:00
+ 56:31
D21B
10.20 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nováková Lenka
EKP8062
C
VŠTJ Ekonom Praha
73:14
2.
Schwabová Kateřina
TBM7371
C
KOS TJ Tesla Brno
74:49
+ 1:35
3.
Kolářová Gabriela
TBM8454
C
KOS TJ Tesla Brno
76:16
+ 3:02
3.
Čechová Marcela
TBM7659
C
KOS TJ Tesla Brno
76:16
+ 3:02
3.
Štěpánová Dita
DOB7956
C
KOB Dobruška
76:16
+ 3:02
6.
Malá Alice
TBM7991
C
KOS TJ Tesla Brno
82:29
+ 9:15
7.
Grauzelova Ludmila
VBA8351
C
ŠK VAZKA Bratislava
83:42
+ 10:28
8.
Coufalová Markéta
TSU8894
C
LKT 80 Šumperk
85:30
+ 12:16
9.
Khulová Petra
VPM8450
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
90:29
+ 17:15
10.
Střelcová Radka
TBM8256
C
KOS TJ Tesla Brno
90:35
+ 17:21
11.
Jágrová Vlasta
SBK7789
C
KOB Start Blansko
92:22
+ 19:08
12.
Michálková Alice
XX6
C
Neregistrovaní 6
98:51
+ 25:37
D21E
14.40 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Gigon Michaela
TBM7753
C
KOS TJ Tesla Brno
76:15
2.
Hrdinová Marie
VSP7852
C
USK Praha
76:44
+ 0:29
3.
Fajtova Stanislava
VBA8454
C
ŠK VAZKA Bratislava
79:09
+ 2:54
4.
Paulíčková Renata
SJI8057
C
OK Jihlava
79:47
+ 3:32
5.
La Carbonara Hana
TBM7652
C
KOS TJ Tesla Brno
82:27
+ 6:12
6.
Chudíková Barbora
SJI7850
C
OK Jihlava
82:58
+ 6:43
7.
Tichovská Martina
VSP8650
C
USK Praha
83:24
+ 7:09
8.
Kuchařová Markéta
ZUP8452
C
MTBO ČZU Praha
84:02
+ 7:47
9.
Staňková Štěpánka
TSU8992
C
LKT 80 Šumperk
86:44
+ 10:29
10.
Prchalová Ivana
SMR8754
C
SK SNS Smržovka
90:42
+ 14:27
11.
Doležalová Vendula
VPM8787
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
93:24
+ 17:09
12.
Lamichová Martina
PHK9152
C
OK 99 Hradec Králové
93:32
+ 17:17
13.
Pařízková Věrka
SMR7151
C
SK SNS Smržovka
94:50
+ 18:35
14.
Puchernová Zuzana
ZUP8451
C
MTBO ČZU Praha
95:11
+ 18:56
15.
Seifertová Magdalena
VSP9150
C
USK Praha
96:05
+ 19:50
16.
Chaloupská Pavlína
PHK7051
C
OK 99 Hradec Králové
96:12
+ 19:57
17.
Štěpánská Adéla
TBM8870
C
KOS TJ Tesla Brno
99:28
+ 23:13
Bochenková Martina
ZUP8750
C
MTBO ČZU Praha
DISK
Trnovcova Daniela
VBA8851
C
ŠK VAZKA Bratislava
DISK
Lamichová Kateřina
PHK8359
C
OK 99 Hradec Králové
DISK
D40
11.50 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Lacigová Ivana
VSP5950
C
USK Praha
70:07
2.
Králová Dana
TSU5896
C
LKT 80 Šumperk
72:38
+ 2:31
3.
Teplá Hana
SHK6561
C
TJ Slavia Hradec Králové
81:27
+ 11:20
4.
Kubínová Jana
SKV6751
C
TJ Slovan Karlovy Vary
84:54
+ 14:47
5.
Abelová Ivana
STB6798
C
TJ Stadion Nový Bor
92:28
+ 22:21
6.
Kučerová Vladimíra
CHT6460
C
OOB SK Chrast
96:49
+ 26:42
D50
8.90 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Valentová Eva
LCE6051
C
OOB TJ Slovan Luhačovice
61:36
2.
Sladká Zora
PBM6059
C
TJ Spartak 1. Brněnská
63:28
+ 1:52
3.
Polášková Kamila
TZL6052
C
SKOB Zlín
63:30
+ 1:54
4.
Perůtková Ivana
LCE5851
C
OOB TJ Slovan Luhačovice
64:22
+ 2:46
5.
Pospíšková Luisa
TBM5959
C
KOS TJ Tesla Brno
66:54
+ 5:18
6.
Medlíková Míla
TSU5895
C
LKT 80 Šumperk
67:07
+ 5:31
7.
Čully Zuzana
VBA5852
C
ŠK VAZKA Bratislava
67:54
+ 6:18
8.
Procházková Helena
TBM5351
C
KOS TJ Tesla Brno
75:14
+ 13:38
9.
Jánošková Taťjana
RBA6051
C
TJ Rapid Bratislava
76:17
+ 14:41
H14
6.20 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Horák Jan
LDC9800
C
KOB Děčín
34:13
2.
Ludvík Matyáš
STB9801
B
TJ Stadion Nový Bor
35:48
+ 1:35
3.
Hlavatý Jan
BOR9804
C
OK Jiskra Nový Bor
40:33
+ 6:20
4.
Šiška Petr
TZL9801
B
SKOB Zlín
40:42
+ 6:29
5.
Vondra Matěj
OKP0000
C
SK OK 24 Praha
45:19
+ 11:06
H17
13.70 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nemet Michal
BOR9705
C
OK Jiskra Nový Bor
74:52
2.
Mudrák Štěpán
LCE9601
A
OOB TJ Slovan Luhačovice
80:16
+ 5:24
3.
Matuš Vojtěch
VRB9606
B
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
84:06
+ 9:14
4.
Charvát Jan
VRL9601
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
84:11
+ 9:19
5.
Princ Matyáš
TCB9501
C
SK Technik České Budějovice
91:59
+ 17:07
6.
Podmolík Josef
TZL9701
B
SKOB Zlín
116:18
+ 41:26
H20
19.60 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bogar Kryštof
BOR9402
C
OK Jiskra Nový Bor
84:38
2.
Ludvík Vojtěch
STB9301
A
TJ Stadion Nový Bor
85:19
+ 0:41
3.
Čully Andrej
VBA9501
C
ŠK VAZKA Bratislava
102:17
+ 17:39
4.
Skoupý Jan
VIV9400
C
GIGANT orienteering
107:14
+ 22:36
5.
Hlavatý Ondřej
BUL9400
C
Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem
116:01
+ 31:23
6.
Janoska Tomas
VBA9341
C
ŠK VAZKA Bratislava
122:21
+ 37:43
Kroupa Tomáš
VIP9401
C
SK VIPrahlo
DISK
H21A
22.70 km, 20 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Klech Richard
VRB7201
C
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
106:45
2.
Pucherna Jan
ZUP7702
C
MTBO ČZU Praha
109:37
+ 2:52
3.
Wohanka Petr
VRL7305
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
110:45
+ 4:00
4.
Venhoda Milan
SJI7104
C
OK Jihlava
110:54
+ 4:09
5.
Schwab David
TBM7401
C
KOS TJ Tesla Brno
111:13
+ 4:28
6.
Bureš Pavel
XBM7549
C
PELLŽS MTBO TEAM
111:41
+ 4:56
7.
Vaněk Petr
PHK7600
C
OK 99 Hradec Králové
111:43
+ 4:58
8.
Lukavec Petr
SMR7800
C
SK SNS Smržovka
113:10
+ 6:25
9.
Karlík Michal
VIV8000
C
GIGANT orienteering
114:55
+ 8:10
10.
Merenus Štěpán
EKP8401
C
VŠTJ Ekonom Praha
114:56
+ 8:11
11.
Hepner David
SHK7601
R
TJ Slavia Hradec Králové
115:40
+ 8:55
12.
Horák Martin
LDC7100
C
KOB Děčín
116:06
+ 9:21
13.
Kroc Dalibor
VIV
C
GIGANT orienteering
117:13
+ 10:28
14.
Moravec Štěpán
SJI8101
C
OK Jihlava
118:38
+ 11:53
15.
Kazda Jiří
SJC8006
C
Sportcentrum Jičín
118:45
+ 12:00
16.
Malatek Rastislav
VBA7401
C
ŠK VAZKA Bratislava
118:46
+ 12:01
17.
Jirka Jakub
VPM7905
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
118:56
+ 12:11
18.
Urban Miroslav
TUR7905
C
OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov
119:41
+ 12:56
19.
Schwab Martin
TBM8101
C
KOS TJ Tesla Brno
120:08
+ 13:23
20.
Horák Pavel
VSP7200
C
USK Praha
120:50
+ 14:05
21.
Lebeda Dušan
EKP7301
C
VŠTJ Ekonom Praha
122:50
+ 16:05
22.
Medlík Jan
TSU8246
C
LKT 80 Šumperk
122:51
+ 16:06
23.
Jedlička Lukáš
SHK8100
C
TJ Slavia Hradec Králové
123:45
+ 17:00
24.
Cerman Lukáš
VSP8101
C
USK Praha
124:30
+ 17:45
25.
Štáfek Pavel
SKL7401
C
SMS Team Kladno
128:25
+ 21:40
26.
Kroupa Václav
VIP6104
C
SK VIPrahlo
128:53
+ 22:08
27.
Odvody Zdeněk
XPU8206
C
Pardubice Bikers
130:50
+ 24:05
28.
Drobník Lukáš
SCP8500
C
OK Sparta Praha
132:47
+ 26:02
29.
Netuka Martin
SHK7302
C
TJ Slavia Hradec Králové
133:19
+ 26:34
29.
Urban Jan
SBK7537
C
KOB Start Blansko
133:19
+ 26:34
31.
Ráb Martin
RBK8307
C
SK Radioklub Blansko
136:27
+ 29:42
32.
Pucherna Petr
ZUP8002
C
MTBO ČZU Praha
139:47
+ 33:02
Kalina Miroslav
EKP8211
C
VŠTJ Ekonom Praha
DISK
Rejholec Michal
BOR7412
C
OK Jiskra Nový Bor
DISK
H21B
18.60 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jiran Václav
XBM7601
C
PELLŽS MTBO TEAM
88:47
2.
Kurz Pavel
EKP7408
C
VŠTJ Ekonom Praha
95:36
+ 6:49
3.
Dolíhal Luděk
TBM8506
C
KOS TJ Tesla Brno
96:37
+ 7:50
4.
Fukátko Petr
XPU8503
C
Pardubice Bikers
97:02
+ 8:15
5.
Čejka Tomáš
JHB8203
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
97:19
+ 8:32
6.
Jirásek Aleš
XPU7601
C
Pardubice Bikers
97:59
+ 9:12
7.
Vraný Jiří
VLI7504
C
Slavia Liberec orienteering
99:25
+ 10:38
8.
Šenk Petr
VBA8001
C
ŠK VAZKA Bratislava
99:49
+ 11:02
9.
Zaoral Pedros
SMR7903
C
SK SNS Smržovka
100:42
+ 11:55
10.
Mikan Albert
EKP8606
C
VŠTJ Ekonom Praha
101:29
+ 12:42
11.
Urválek Jan
TCB8101
C
SK Technik České Budějovice
104:16
+ 15:29
12.
Vítek Tomáš
XBM7511
C
PELLŽS MTBO TEAM
105:20
+ 16:33
13.
Stachoň Zdeněk
SBK8014
C
KOB Start Blansko
106:27
+ 17:40
14.
Izdný Pavel
SJI7613
C
OK Jihlava
107:50
+ 19:03
15.
Smrt Martin
EKP8431
C
VŠTJ Ekonom Praha
108:47
+ 20:00
16.
La Carbonara Claudio
TBM7337
C
KOS TJ Tesla Brno
110:22
+ 21:35
17.
Slivečka Jan
LOV8901
C
lepus.cz
112:29
+ 23:42
18.
Hodoň Miroslav
VIV8100
C
GIGANT orienteering
114:33
+ 25:46
19.
Šebesta Petr
ZUP7604
C
MTBO ČZU Praha
116:09
+ 27:22
20.
Šabo Mikulas
VBA7841
C
ŠK VAZKA Bratislava
116:43
+ 27:56
21.
Švarcbach Michal
KNC7001
C
OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.
122:02
+ 33:15
22.
Putík Jiří
VLI7505
C
Slavia Liberec orienteering
125:18
+ 36:31
23.
Urbaník Robert
VLI7002
C
Slavia Liberec orienteering
132:36
+ 43:49
Buchtík Ondřej
VLI8101
C
Slavia Liberec orienteering
DISK
Buchtík Aleš
XBM8201
C
PELLŽS MTBO TEAM
DISK
Meier Milan
VLI7301
C
Slavia Liberec orienteering
DISK
H21C
15.10 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bezděk Václav
ABR8502
C
A-TEAM Bruntál
82:52
2.
Herman Jan
XPU8505
C
Pardubice Bikers
83:51
+ 0:59
3.
Kolář Rudolf
ABR6301
C
A-TEAM Bruntál
92:15
+ 9:23
4.
Dzik Martin
VIV7600
C
GIGANT orienteering
93:36
+ 10:44
5.
Bartoš Marián
VSP8201
C
USK Praha
93:42
+ 10:50
6.
Hons Lukáš
XPU8005
C
Pardubice Bikers
93:59
+ 11:07
7.
Černý Martin
ZUP8900
C
MTBO ČZU Praha
97:09
+ 14:17
8.
Král Michal
TBM8222
C
KOS TJ Tesla Brno
97:52
+ 15:00
9.
Ohera Karel
BLI7803
C
MTBO Bludný kořen
99:52
+ 17:00
10.
Hlaváč David
JIL7501
C
OK Jilemnice
100:32
+ 17:40
11.
Ančic Luboš
VBA8101
C
ŠK VAZKA Bratislava
102:17
+ 19:25
12.
Ištok Martin
BLI8001
C
MTBO Bludný kořen
105:40
+ 22:48
13.
Malý Martin
TBM7610
C
KOS TJ Tesla Brno
105:47
+ 22:55
14.
Cerhák Michal
SBK8228
C
KOB Start Blansko
115:52
+ 33:00
15.
Peths Jakub
ABR8402
C
A-TEAM Bruntál
117:30
+ 34:38
16.
Jágr Jaroslav
SBK7549
C
KOB Start Blansko
121:56
+ 39:04
17.
Cremaschini Gianprimo
TBM
C
KOS TJ Tesla Brno
125:02
+ 42:10
Tománek Otakar
VLI8300
C
Slavia Liberec orienteering
DISK
Linhart Tomáš
TSU8540
C
LKT 80 Šumperk
DISK
H21E
26.60 km, 28 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Svoboda Honza
SMR7901
C
SK SNS Smržovka
110:25
2.
Bogar František
BOR8904
C
OK Jiskra Nový Bor
110:40
+ 0:15
3.
Ševčík Martin
TBM7632
C
KOS TJ Tesla Brno
112:09
+ 1:44
4.
Lauerman Jan
SJI7419
C
OK Jihlava
113:20
+ 2:55
5.
Rygl Jaroslav
TBM7044
C
KOS TJ Tesla Brno
113:30
+ 3:05
6.
Haselsberger Kevin
AU189
C
NF Villach
116:18
+ 5:53
7.
Rygl Miroslav
TBM7205
C
KOS TJ Tesla Brno
118:10
+ 7:45
8.
Tišnovský Martin
TBM9120
C
KOS TJ Tesla Brno
118:48
+ 8:23
9.
Bouchal Jiří
VPM8449
R
KOS Slavia VŠ Plzeň
119:31
+ 9:06
10.
Laciga Radek
VSP8200
C
USK Praha
121:52
+ 11:27
11.
Jašek Petr
ABR7601
C
A-TEAM Bruntál
122:03
+ 11:38
12.
Staněk Tomáš
TSU9403
C
LKT 80 Šumperk
122:27
+ 12:02
13.
Uhmann Petr
TBM8307
C
KOS TJ Tesla Brno
125:15
+ 14:50
14.
Pospíšek Marek
TBM8907
C
KOS TJ Tesla Brno
125:48
+ 15:23
15.
Fajtl Jaroslav
VPM9001
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
126:19
+ 15:54
16.
Jedlička Michal
SHK7309
E
TJ Slavia Hradec Králové
128:06
+ 17:41
17.
Sedláček Petr
TSU8109
C
LKT 80 Šumperk
128:07
+ 17:42
18.
Hora Vojtěch
VSP8301
C
USK Praha
129:36
+ 19:11
19.
Štěpánek Martin
TBM7327
C
KOS TJ Tesla Brno
130:40
+ 20:15
20.
Haničák Tomáš
TUR7710
C
OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov
131:08
+ 20:43
21.
Peths Matěj
ABR8501
C
A-TEAM Bruntál
132:21
+ 21:56
22.
Jiran Jan
PHK7701
C
OK 99 Hradec Králové
132:59
+ 22:34
23.
Sajal Martin
EKP7803
C
VŠTJ Ekonom Praha
134:04
+ 23:39
24.
Jalový Milan
RBK8347
C
SK Radioklub Blansko
137:31
+ 27:06
25.
Prošek Michal
SJI7823
C
OK Jihlava
138:27
+ 28:02
26.
Laciga Zdeněk
VSP5200
C
USK Praha
139:35
+ 29:10
27.
Král Jiří
TSU5941
C
LKT 80 Šumperk
149:47
+ 39:22
28.
Jedlička Marek
SHK7502
C
TJ Slavia Hradec Králové
155:29
+ 45:04
29.
Zajíc Josef
LOV7601
C
lepus.cz
159:56
+ 49:31
Wohanka Pavel
VRL7501
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
DISK
H40A
16.50 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Linhart Aleš
VIV7200
C
GIGANT orienteering
81:35
2.
Kouřimský Jan
SLA7200
C
SKOB Slaný
83:31
+ 1:56
3.
Toloch Alexandr
VIV7000
C
GIGANT orienteering
86:33
+ 4:58
4.
Klučár Daniel
RCP7141
C
RC&P Team Bratislava
90:36
+ 9:01
5.
Novák Libor
OKP6504
C
SK OK 24 Praha
92:57
+ 11:22
6.
Šňupárek Martin
XBM7107
C
PELLŽS MTBO TEAM
93:19
+ 11:44
7.
Mudrák Pavel
X
C
95:05
+ 13:30
8.
Mlynarik Peter
VBA6501
C
ŠK VAZKA Bratislava
95:16
+ 13:41
9.
Tišnovský Zdeněk
TBM6620
C
KOS TJ Tesla Brno
95:36
+ 14:01
10.
Král Jan
XBM6903
C
PELLŽS MTBO TEAM
96:28
+ 14:53
11.
Bogar Leoš
BOR6603
C
OK Jiskra Nový Bor
96:34
+ 14:59
12.
Fajtl Jaroslav
VPM6001
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
96:52
+ 15:17
13.
Svoboda Petr
SLA6803
C
SKOB Slaný
97:03
+ 15:28
14.
Holík Marek
TBM6507
C
KOS TJ Tesla Brno
97:49
+ 16:14
15.
Náhlovský David
TBM6512
C
KOS TJ Tesla Brno
98:24
+ 16:49
16.
Princ David
TCB6901
C
SK Technik České Budějovice
101:30
+ 19:55
17.
Skoupý Jan
VIV7001
C
GIGANT orienteering
102:22
+ 20:47
18.
Mudrák Stanislav
LCE6701
C
OOB TJ Slovan Luhačovice
105:30
+ 23:55
19.
Argaláš Jaroslav
TBM6213
C
KOS TJ Tesla Brno
107:42
+ 26:07
20.
Suchánek Ladislav
XBM7008
C
PELLŽS MTBO TEAM
108:31
+ 26:56
21.
Antoš Svatopluk
SJC6602
C
Sportcentrum Jičín
108:44
+ 27:09
22.
Pažický Ľudovít
RCP6941
C
RC&P Team Bratislava
113:45
+ 32:10
23.
Otoupalík Jan
X
C
121:23
+ 39:48
24.
Vít David
EKP7200
C
VŠTJ Ekonom Praha
145:09
+ 63:34
H40B
12.30 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Charvát Roman
VRL6501
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
96:12
2.
Ritscher Nils Tom
X
C
223:07
+ 126:55
H50
13.40 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pospíšek Zbyněk
TBM6007
C
KOS TJ Tesla Brno
65:32
2.
Hejna Jiří
XX5
C
Neregistrovaní 5
65:44
+ 0:12
3.
Štěpánský Václav
TBM6108
C
KOS TJ Tesla Brno
69:55
+ 4:23
4.
Křeček Miroslav
ZPV6213
C
KOB Prostějov
76:32
+ 11:00
5.
Sladký Ivan
PBM5513
C
TJ Spartak 1. Brněnská
77:48
+ 12:16
6.
Ludvík Petr
STB5701
C
TJ Stadion Nový Bor
82:56
+ 17:24
7.
Janda Luboš
CHT6001
C
OOB SK Chrast
87:50
+ 22:18
8.
Pšenička Miloslav
TCB6101
C
SK Technik České Budějovice
97:59
+ 32:27
9.
Wald František
FSP5300
C
VŠTJ Stavební fakulta Praha
111:02
+ 45:30
10.
Čully Jan
VBA5501
C
ŠK VAZKA Bratislava
112:12
+ 46:40
11.
Bartoš Marian
XX1
C
Neregistrovaní 1
112:38
+ 47:06
12.
Němec Vladimír
SLA4202
C
SKOB Slaný
125:06
+ 59:34
Procházka Jan
TBM4907
C
KOS TJ Tesla Brno
DISK
Kubín Jiří
SKV6001
C
TJ Slovan Karlovy Vary
DISK
OPENLONG
19.80 km, 24 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Podmolík Tomáš
TZL6915
C
SKOB Zlín
97:52
2.
Fišer Petr
X
C
110:16
+ 12:24
3.
Kunz Martin
BBM7101
C
BETA URSUS Orienteering
121:27
+ 23:35
4.
Vlach Jan
JPV8237
C
SK Prostějov
130:54
+ 33:02
OPENSHORT
6.30 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Foglarová Kamila
XX2
C
Neregistrovaní 2
35:47
2.
Růžek Lukáš
PBM
C
TJ Spartak 1. Brněnská
40:04
+ 4:17
3.
Martinec Jan
RAC
C
Racková
42:20
+ 6:33
4.
Bartáková Petra
SJI
C
OK Jihlava
42:51
+ 7:04
5.
Zavadilová Simona
PTE8485
C
TJ Sokol Ptení
47:25
+ 11:38
6.
Doležal Ondřej
RAC
C
Racková
47:40
+ 11:53
7.
Fišerová Zuzana
X
C
47:55
+ 12:08
8.
Zívalík Jan
RAC
C
Racková
49:25
+ 13:38
9.
Hrančík Lukáš
RAC
C
Racková
50:05
+ 14:18
10.
Ježková Klára
MKP8450
C
SK Meteor Kačerov Praha
51:26
+ 15:39
11.
Krejsa Tomáš
RAC
C
Racková
52:05
+ 16:18
12.
Dušek Vladimír
X
C
59:24
+ 23:37
13.
Graubner Tadeáš
TZL
C
SKOB Zlín
75:31
+ 39:44
14.
Graubnerová Kamila
TZL
C
SKOB Zlín
76:08
+ 40:21
15.
Libenská Linda
VSP
C
USK Praha
78:25
+ 42:38
16.
Gajzlerová Marie
VSP
C
USK Praha
78:29
+ 42:42
17.
Vallová Věra
X
C
78:52
+ 43:05
Adamík Tomáš
RAC
C
Racková
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz