2.10 km, 90 m, 5 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Heinemann Marit |
188 |
|
SV Robotron Dresden |
17:54 |
|
2. |
Linková Lucie |
758 |
|
OOB TJ Turnov |
25:36 |
+ 7:42 |
3. |
Martanová Elin |
813 |
|
Slavia Liberec orienteering |
25:48 |
+ 7:54 |
4. |
Nosková Klára |
581 |
|
SK Praga |
26:00 |
+ 8:06 |
5. |
Heinemann Wenke |
187 |
|
SV Robotron Dresden |
27:43 |
+ 9:49 |
6. |
Rýdlová Magdaléna |
723 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
29:02 |
+ 11:08 |
7. |
Růžičková Vendula |
312 |
|
OK Chrastava |
32:27 |
+ 14:33 |
8. |
Fantová Kateřina |
365 |
|
VŠTJ Ekonom Praha |
33:27 |
+ 15:33 |
9. |
Jirkovská Kateřina |
627 |
|
SKOB Slaný |
34:53 |
+ 16:59 |
10. |
Bräuer Lena |
217 |
|
SV Lengefeld |
35:05 |
+ 17:11 |
11. |
Richtrová Kamila |
834 |
|
KOS Slavia PLzeň |
36:51 |
+ 18:57 |
12. |
Šritrová Lenka |
792 |
|
SOK TJ Turnov |
38:25 |
+ 20:31 |
13. |
Sickert Swenja |
27 |
|
SSV Planeta Radebeul |
40:24 |
+ 22:30 |
14. |
Neumann Lena |
228 |
|
SV Lengefeld |
40:54 |
+ 23:00 |
15. |
Beranová Eva |
841 |
|
USK Praha |
41:35 |
+ 23:41 |
16. |
Čechmánková Anna |
596 |
|
VSK Přírodověda |
44:17 |
+ 26:23 |
17. |
McMahon Anežka |
|
|
TJ Lokomot Beroun |
45:57 |
+ 28:03 |
18. |
Novotná Viktorka |
700 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
46:02 |
+ 28:08 |
19. |
von Fournier Phoebe |
31 |
|
SSV Planeta Radebeul |
53:23 |
+ 35:29 |
|
Vitebská Eliška |
734 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
DISK |
|
3.50 km, 5 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Solarová Tereza |
869 |
|
USK Praha |
22:33 |
|
2. |
Štraitová Jolana |
871 |
|
USK Praha |
23:15 |
+ 0:42 |
3. |
Budská Anna |
680 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
26:21 |
+ 3:48 |
4. |
Floriánková Anežka |
|
|
USK Praha |
32:18 |
+ 9:45 |
5. |
Beranová Hana |
840 |
|
USK Praha |
32:34 |
+ 10:01 |
6. |
Kaufmann Marie |
99 |
|
USV TU Dresden |
33:32 |
+ 10:59 |
7. |
Kyselová Adéla |
390 |
|
OB Jenišovice |
34:19 |
+ 11:46 |
8. |
Jeřábková Andrea |
304 |
|
OK Chrastava |
36:38 |
+ 14:05 |
9. |
Valterová Adéla |
435 |
|
KBP Praha |
37:38 |
+ 15:05 |
10. |
Martin Michelle |
|
|
SV Lengefeld |
43:52 |
+ 21:19 |
11. |
Häßler Franka |
202 |
|
USG Chemnitz |
45:54 |
+ 23:21 |
12. |
Häßler Clara |
203 |
|
USG Chemnitz |
47:19 |
+ 24:46 |
13. |
Šimšová Pavla |
536 |
|
VŠSK MFF UK Praha |
47:30 |
+ 24:57 |
14. |
Hroňková Barbora |
852 |
|
USK Praha |
47:34 |
+ 25:01 |
15. |
Ender Julika |
163 |
|
OK Leipzig |
48:22 |
+ 25:49 |
16. |
Partlová Kateřina |
309 |
|
OK Chrastava |
50:48 |
+ 28:15 |
17. |
Synková Bára |
359 |
|
OK Doksy |
57:54 |
+ 35:21 |
|
Čabanová Tereza |
|
|
JKOB Frýdlant |
DISK |
|
2.60 km, 110 m, 8 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Hänsel Hannah |
221 |
|
SV Lengefeld |
26:15 |
|
2. |
Dolejší Kateřina |
644 |
|
SK Stadion Nový Bor |
39:07 |
+ 12:52 |
3. |
Riby Rose |
520 |
|
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
42:12 |
+ 15:57 |
4. |
Adorjan Luca Eszter |
36 |
|
Berliner TSC |
42:49 |
+ 16:34 |
5. |
Baloghová Lída |
675 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
44:02 |
+ 17:47 |
6. |
Straková Veronika |
634 |
|
SKOB Slaný |
44:24 |
+ 18:09 |
7. |
Rýdlová Adéla |
724 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
44:51 |
+ 18:36 |
8. |
Šimšová Barbora |
537 |
|
VŠSK MFF UK Praha |
45:46 |
+ 19:31 |
9. |
Šmolová Kateřina |
357 |
|
OK Doksy |
47:00 |
+ 20:45 |
10. |
Matějková Zuzana |
516 |
|
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
49:57 |
+ 23:42 |
11. |
Pavlová Martina |
519 |
|
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
51:09 |
+ 24:54 |
12. |
Jeřábková Nina |
250 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
54:42 |
+ 28:27 |
13. |
Nováková Štěpánka |
355 |
|
OK Doksy |
57:44 |
+ 31:29 |
14. |
Kopecká Luisa |
259 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
64:31 |
+ 38:16 |
15. |
Minner Ann-Sophie |
69 |
|
OL Görlitz e.V. |
70:59 |
+ 44:44 |
|
Stöcker Mara |
134 |
|
SG LVB Leipzig |
DISK |
|
2.80 km, 120 m, 7 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Nováková Lucie |
274 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
30:19 |
|
2. |
Poloprutská Lucie |
820 |
|
Slavia Liberec orienteering |
31:21 |
+ 1:02 |
3. |
Hrabánková Zuzana |
564 |
|
SK Praga |
32:30 |
+ 2:11 |
4. |
Janovská Kateřina |
569 |
|
SK Praga |
33:30 |
+ 3:11 |
5. |
Hudská Ludmila |
749 |
|
OOB TJ Turnov |
35:05 |
+ 4:46 |
6. |
Sokolářová Šárka |
790 |
|
SOK TJ Turnov |
35:10 |
+ 4:51 |
7. |
Staňová Karolína |
288 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
36:18 |
+ 5:59 |
8. |
Klüser Ellen |
106 |
|
USV TU Dresden |
36:30 |
+ 6:11 |
9. |
Janoušková Lucie |
247 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
37:57 |
+ 7:38 |
10. |
Doubková Petra |
802 |
|
Slavia Liberec orienteering |
38:32 |
+ 8:13 |
11. |
Kubecová Kateřina |
651 |
|
SK Stadion Nový Bor |
39:25 |
+ 9:06 |
12. |
Řezáčová Veronika |
283 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
40:06 |
+ 9:47 |
13. |
Thořová Markéta |
794 |
|
SOK TJ Turnov |
40:41 |
+ 10:22 |
14. |
Krausová Hana |
480 |
|
TJ Loko Liberec |
40:42 |
+ 10:23 |
15. |
Labská Karolína |
483 |
|
TJ Loko Liberec |
40:51 |
+ 10:32 |
16. |
Pohořalá Anna |
602 |
|
SKOB Roudnice n.L. |
41:41 |
+ 11:22 |
17. |
Jakob Isabel |
|
|
SV Robotron Dresden |
41:49 |
+ 11:30 |
18. |
Žejdlíková Karolína |
528 |
|
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
43:31 |
+ 13:12 |
19. |
Lejsková Barbora |
695 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
47:07 |
+ 16:48 |
20. |
Höhne Lena |
127 |
|
SG LVB Leipzig |
47:53 |
+ 17:34 |
21. |
Kolářová Johana |
630 |
|
SKOB Slaný |
48:14 |
+ 17:55 |
22. |
Kyselová Nela |
601 |
|
SKOB Roudnice n.L. |
49:44 |
+ 19:25 |
23. |
Jeřábková Ema |
251 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
50:45 |
+ 20:26 |
24. |
Würzová Karolína |
377 |
|
JKOB Frýdlant |
62:25 |
+ 32:06 |
25. |
Grulyová Michaela |
469 |
|
TJ Loko Liberec |
66:33 |
+ 36:14 |
26. |
Hänchen Julia |
57 |
|
ESV Lok Bad Schandau |
67:02 |
+ 36:43 |
|
Zöphel Friedrike |
34 |
|
SSV Planeta Radebeul |
DISK |
|
4.20 km, 215 m, 10 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Müller Dorothea |
179 |
|
Post SV Dresden |
43:30 |
|
2. |
Kožinová Zuzana |
576 |
|
SK Praga |
46:22 |
+ 2:52 |
3. |
Linková Alena |
759 |
|
OOB TJ Turnov |
49:49 |
+ 6:19 |
4. |
Smutná Kačka |
|
|
SOK TJ Turnov |
50:47 |
+ 7:17 |
5. |
Slavíková Silvie |
585 |
|
SK Praga |
52:37 |
+ 9:07 |
6. |
Hrabánková Klára |
565 |
|
SK Praga |
53:31 |
+ 10:01 |
7. |
Kameníková Andrea |
254 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
53:51 |
+ 10:21 |
8. |
Kohlová Monika |
753 |
|
OOB TJ Turnov |
56:46 |
+ 13:16 |
9. |
Balcarová Barča |
458 |
|
TJ Loko Liberec |
59:48 |
+ 16:18 |
10. |
Roškotová Lucie |
765 |
|
OOB TJ Turnov |
64:38 |
+ 21:08 |
11. |
Veljačiková Hana |
616 |
|
OK Sparta Praha |
71:28 |
+ 27:58 |
12. |
Siegert Patricia |
125 |
|
USV TU Dresden |
72:22 |
+ 28:52 |
13. |
Nejezchlebová Barbora |
762 |
|
OOB TJ Turnov |
75:50 |
+ 32:20 |
14. |
Pustaiová Zuzana |
716 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
79:30 |
+ 36:00 |
15. |
Nováková Adéla |
544 |
|
SK OK 24 Praha |
102:55 |
+ 59:25 |
5.20 km, 260 m, 11 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Štičková Anna |
768 |
|
OOB TJ Turnov |
53:32 |
|
2. |
Dlouhá Hana |
320 |
|
Oddíl OB Kotlářka |
55:41 |
+ 2:09 |
3. |
Procházková Marie |
413 |
|
SK Kamenice |
56:42 |
+ 3:10 |
4. |
Brožová Aneta |
740 |
|
OOB TJ Turnov |
63:30 |
+ 9:58 |
5. |
Hlubučková Kristýna |
405 |
|
SK Kamenice |
65:44 |
+ 12:12 |
6. |
Kamererová Valerie |
406 |
|
SK Kamenice |
68:48 |
+ 15:16 |
7. |
Hoidekrová Lucie |
471 |
|
TJ Loko Liberec |
71:39 |
+ 18:07 |
8. |
Smutná Áža |
|
|
SOK TJ Turnov |
78:24 |
+ 24:52 |
9. |
Charousková Lucie |
346 |
|
OK Doksy |
81:12 |
+ 27:40 |
10. |
Friebe Anna |
45 |
|
USV Jena |
90:39 |
+ 37:07 |
11. |
Košková Anna |
476 |
|
TJ Loko Liberec |
114:15 |
+ 60:43 |
|
Gotvaldová Dominika |
245 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
DISK |
|
5.00 km, 275 m, 9 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Flechsig Theresa |
90 |
|
USV TU Dresden |
56:59 |
|
2. |
Nieke Patricia |
118 |
|
USV TU Dresden |
61:56 |
+ 4:57 |
3. |
Nieke Corinna |
117 |
|
USV TU Dresden |
62:54 |
+ 5:55 |
4. |
Kožinová Anna |
577 |
|
SK Praga |
63:55 |
+ 6:56 |
5. |
Drechsel Elisabeth |
87 |
|
USV TU Dresden |
70:44 |
+ 13:45 |
6. |
Žitná Jana |
639 |
|
SKOB Sig-M Mladá Boleslav |
85:33 |
+ 28:34 |
7. |
Linková Kateřina |
667 |
|
OOB TJ Sla Severotuk Ústí n.L. |
95:00 |
+ 38:01 |
5.00 km, 275 m, 9 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Heczková Bohdana |
804 |
|
Slavia Liberec orienteering |
49:41 |
|
2. |
Janatová Lucie |
325 |
|
Oddíl OB Kotlářka |
53:11 |
+ 3:30 |
3. |
Pavlovcová Petra |
|
|
OOB TJ Turnov |
53:47 |
+ 4:06 |
4. |
Švihovská Eva |
620 |
|
Sportcentr Jičín |
58:11 |
+ 8:30 |
5. |
Kovářová Lenka |
512 |
|
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
59:07 |
+ 9:26 |
6. |
Krafková Ita |
261 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
62:47 |
+ 13:06 |
7. |
Kvapilová Lenka |
782 |
|
SOK TJ Turnov |
65:45 |
+ 16:04 |
8. |
Jahn Sandra |
|
|
SV Robotron Dresden |
66:43 |
+ 17:02 |
9. |
Kaufmann Elisa |
166 |
|
OK Leipzig |
67:39 |
+ 17:58 |
10. |
Ansorge Elisabeth |
181 |
|
SV Robotron Dresden |
68:04 |
+ 18:23 |
11. |
Posseltová Tereza |
712 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
68:13 |
+ 18:32 |
12. |
Janečková Dagmar |
368 |
|
VŠTJ Ekonom Praha |
68:34 |
+ 18:53 |
13. |
Kučerková Romana |
652 |
|
SK Stadion Nový Bor |
69:03 |
+ 19:22 |
14. |
Kovářová Josefa |
511 |
|
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
69:14 |
+ 19:33 |
15. |
Krpatová Klára |
691 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
69:32 |
+ 19:51 |
16. |
Alblová Lucie |
594 |
|
VSK Přírodověda |
73:23 |
+ 23:42 |
17. |
Neradová Eva |
453 |
|
KOB Chemopetrol Litvínov |
73:57 |
+ 24:16 |
18. |
Winter Kathrin |
195 |
|
SV Robotron Dresden |
76:46 |
+ 27:05 |
19. |
Bohuslavová Jana |
501 |
|
OK Lokomot Plzeň |
78:50 |
+ 29:09 |
20. |
Kalenská Lenka |
659 |
|
OOB TJ Sla Severotuk Ústí n.L. |
83:23 |
+ 33:42 |
21. |
Forkel Claudia |
170 |
|
SSV Planeta Radebeul |
86:52 |
+ 37:11 |
22. |
Kameníková Kateřina |
255 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
87:56 |
+ 38:15 |
23. |
Uhrová Zuzana |
876 |
|
USK Praha |
88:38 |
+ 38:57 |
24. |
Zakouřilová Kamila |
797 |
|
SOK TJ Turnov |
91:38 |
+ 41:57 |
25. |
Wagner Sophie |
|
|
SG Zittau Süd |
94:04 |
+ 44:23 |
26. |
Tröße Andrea |
63 |
|
SV TU Ilmenau |
94:30 |
+ 44:49 |
27. |
Průšová Markéta |
866 |
|
USK Praha |
95:00 |
+ 45:19 |
28. |
Kaufmann Marie-Louise |
167 |
|
OK Leipzig |
98:47 |
+ 49:06 |
29. |
Kuřáková Zlata |
662 |
|
OOB TJ Sla Severotuk Ústí n.L. |
99:10 |
+ 49:29 |
30. |
Safinová Eva |
870 |
|
nereg nereg |
102:25 |
+ 52:44 |
31. |
Minner Daniela |
70 |
|
OL Görlitz e.V. |
115:04 |
+ 65:23 |
32. |
Jeřábková Tereza |
252 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
119:00 |
+ 69:19 |
|
Olisauskaite Indre |
131 |
|
SG LVB Leipzig |
DISK |
|
|
Pološčuková Lucie |
637 |
|
SKOB Sig-M Mladá Boleslav |
DISK |
|
6.90 km, 345 m, 13 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Kovářová Kristýna |
|
|
Oddíl OB Kotlářka |
61:41 |
|
2. |
Baldrianová Barbora |
837 |
|
USK Praha |
63:04 |
+ 1:23 |
3. |
Krafková Lucie |
756 |
|
OOB TJ Turnov |
69:23 |
+ 7:42 |
4. |
Eckardt Cornelia |
89 |
|
USV TU Dresden |
72:42 |
+ 11:01 |
5. |
Hradecká Petra |
347 |
|
OK Doksy |
74:13 |
+ 12:32 |
6. |
Kožinová Jana |
578 |
|
SK Praga |
75:34 |
+ 13:53 |
7. |
Folbrechtová Šárka |
242 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
75:50 |
+ 14:09 |
8. |
Henychová Zuzana |
806 |
|
Slavia Liberec orienteering |
76:33 |
+ 14:52 |
9. |
Straube Hanka |
230 |
|
SV Lengefeld |
77:14 |
+ 15:33 |
10. |
Heinemann Anne |
189 |
|
SV Robotron Dresden |
78:37 |
+ 16:56 |
11. |
Bernášková Petra |
643 |
|
SK Stadion Nový Bor |
78:54 |
+ 17:13 |
12. |
Hrobařová Lenka |
235 |
|
Magnus Orienteering |
79:16 |
+ 17:35 |
13. |
Winkler Marie |
52 |
|
USV Jena |
79:53 |
+ 18:12 |
14. |
Plochová Dominika |
329 |
|
Oddíl OB Kotlářka |
80:35 |
+ 18:54 |
15. |
Seib Jenny |
198 |
|
TK Hannover |
82:32 |
+ 20:51 |
16. |
Burdová Adéla |
442 |
|
KOB Děčín |
83:18 |
+ 21:37 |
17. |
Rypáčková Dana |
533 |
|
VŠSK MFF UK Praha |
84:46 |
+ 23:05 |
18. |
Paroulková Iva |
492 |
|
TJ Loko Liberec |
85:44 |
+ 24:03 |
19. |
Graumann Friederike |
136 |
|
ESV Lok Berlin-Schöneweide |
89:39 |
+ 27:58 |
20. |
Janovská Petra |
570 |
|
SK Praga |
89:53 |
+ 28:12 |
21. |
Daňková Petra |
402 |
|
SK Prostějov |
90:05 |
+ 28:24 |
22. |
Matasci Cecilia |
40 |
|
Berliner TSC |
90:41 |
+ 29:00 |
23. |
Göbel Claudia |
92 |
|
USV TU Dresden |
98:10 |
+ 36:29 |
24. |
Volfová Julie |
831 |
|
Slavia Liberec orienteering |
102:21 |
+ 40:40 |
25. |
Ehlerová Jana |
803 |
|
Slavia Liberec orienteering |
105:45 |
+ 44:04 |
26. |
Solarová Zuzana |
297 |
|
USK Praha |
108:07 |
+ 46:26 |
27. |
Reich Katrin |
144 |
|
OLV Steinberg |
115:38 |
+ 53:57 |
28. |
Koch Anne |
108 |
|
USV TU Dresden |
115:47 |
+ 54:06 |
29. |
Hyxová Radka |
808 |
|
Slavia Liberec orienteering |
116:44 |
+ 55:03 |
|
Sembdner Fanny |
124 |
|
USV TU Dresden |
DISK |
|
|
Kraemer Jitka |
171 |
|
Post SV Dresden |
DISK |
|
5.00 km, 275 m, 9 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Škorpilová Jana |
619 |
|
Sportcentr Jičín |
57:02 |
|
2. |
Heřmánková Pavla |
745 |
|
OOB TJ Turnov |
57:51 |
+ 0:49 |
3. |
Šimšová Jana |
538 |
|
VŠSK MFF UK Praha |
58:05 |
+ 1:03 |
4. |
Městková Kateřina |
|
|
USK Praha |
61:46 |
+ 4:44 |
5. |
Klinkerová Jitka |
409 |
|
SK Kamenice |
61:49 |
+ 4:47 |
6. |
Zakouřilová Helena |
879 |
|
USK Praha |
64:46 |
+ 7:44 |
7. |
Kučerová Marie |
855 |
|
USK Praha |
66:41 |
+ 9:39 |
7. |
Trnková Dana |
874 |
|
USK Praha |
66:41 |
+ 9:39 |
9. |
Winnig Anke |
151 |
|
Treptower SV 1949 |
67:37 |
+ 10:35 |
10. |
Linková Iva |
760 |
|
OOB TJ Turnov |
68:45 |
+ 11:43 |
11. |
Rázková Eva |
823 |
|
Slavia Liberec orienteering |
69:34 |
+ 12:32 |
12. |
Zabořilová Romana |
397 |
|
OB Jenišovice |
70:12 |
+ 13:10 |
13. |
Forštová Jitka |
562 |
|
SK Praga |
72:27 |
+ 15:25 |
14. |
Kaminskaite Edita |
129 |
|
SG LVB Leipzig |
73:44 |
+ 16:42 |
15. |
Smolková Alena |
587 |
|
SK Praga |
74:37 |
+ 17:35 |
16. |
Beranová Iva |
842 |
|
USK Praha |
77:19 |
+ 20:17 |
17. |
Horáková Lenka |
|
|
USK Praha |
77:50 |
+ 20:48 |
18. |
Nováková Jana |
668 |
|
OOB TJ Sla Severotuk Ústí n.L. |
78:43 |
+ 21:41 |
19. |
Nehasilová Zuzana |
445 |
|
KOB Děčín |
85:27 |
+ 28:25 |
20. |
Dolejší Lenka |
645 |
|
SK Stadion Nový Bor |
88:08 |
+ 31:06 |
21. |
Asterová Jana |
625 |
|
SKOB Slaný |
88:42 |
+ 31:40 |
22. |
Kolářová Michaela |
631 |
|
SKOB Slaný |
95:40 |
+ 38:38 |
23. |
Dudíková Hana |
438 |
|
TJ Lokomot Beroun |
97:29 |
+ 40:27 |
24. |
Doleschal Kathrin |
162 |
|
OK Leipzig |
121:52 |
+ 64:50 |
|
Groß Katja-Christine |
2 |
|
OLG Regensburg |
DISK |
|
|
Hinze Kristina |
74 |
|
MTV Braunschweig |
DISK |
|
4.80 km, 250 m, 11 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Šmausová Dana |
728 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
56:59 |
|
2. |
Rydlová Magda |
722 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
58:16 |
+ 1:17 |
3. |
Würzová Kateřina |
378 |
|
JKOB Frýdlant |
60:27 |
+ 3:28 |
4. |
Holfeld Christina |
96 |
|
USV TU Dresden |
63:44 |
+ 6:45 |
5. |
Posseltová Romana |
713 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
64:49 |
+ 7:50 |
6. |
Zelenina Ekaterina |
211 |
|
USG Chemnitz |
68:48 |
+ 11:49 |
7. |
Eichlerová Jana |
425 |
|
KOB Kamenický Šenov |
68:59 |
+ 12:00 |
8. |
Matějková Martina |
517 |
|
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
69:15 |
+ 12:16 |
9. |
Ender Ira |
164 |
|
OK Leipzig |
70:39 |
+ 13:40 |
10. |
Svobodová Lucie |
290 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
75:19 |
+ 18:20 |
11. |
Semíková Iva |
547 |
|
SK OK 24 Praha |
75:20 |
+ 18:21 |
12. |
Pustaiová Romana |
717 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
76:10 |
+ 19:11 |
13. |
Šmausová Gabriela |
729 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
76:29 |
+ 19:30 |
14. |
Šafková Petra |
417 |
|
SK Kamenice |
78:54 |
+ 21:55 |
15. |
Tloušťová Eva |
615 |
|
OK Sparta Praha |
79:07 |
+ 22:08 |
16. |
Hořáková Petra |
473 |
|
TJ Loko Liberec |
85:07 |
+ 28:08 |
17. |
Fürstová Kateřina |
467 |
|
TJ Loko Liberec |
85:59 |
+ 29:00 |
18. |
Reisingerová Martina |
343 |
|
KrOB Rozmarýn Litoměřice |
92:25 |
+ 35:26 |
19. |
Charlet Katrin |
232 |
|
Kaulsdorfer OLV |
92:29 |
+ 35:30 |
20. |
Ždimerová Monika |
600 |
|
VSK Přírodověda |
92:57 |
+ 35:58 |
21. |
Čtrnáctová Magdalena |
559 |
|
SK Praga |
112:15 |
+ 55:16 |
22. |
Labská Bohuslava |
484 |
|
TJ Loko Liberec |
113:23 |
+ 56:24 |
|
Kašparová Marie |
885 |
|
SK Netopýr Zákupy |
DISK |
|
4.00 km, 195 m, 13 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Kraemer Karin |
172 |
|
Post SV Dresden |
46:32 |
|
2. |
Fantová Libuše |
366 |
|
VŠTJ Ekonom Praha |
46:39 |
+ 0:07 |
3. |
Valentová Helena |
550 |
|
SK OK 24 Praha |
47:43 |
+ 1:11 |
4. |
Richter Sabine |
121 |
|
USV TU Dresden |
47:56 |
+ 1:24 |
5. |
Tichá Jana |
671 |
|
TJ OK Tola Jindřichův Hradec |
50:19 |
+ 3:47 |
6. |
Marešová Pavlína |
271 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
50:31 |
+ 3:59 |
7. |
Roßberg Cornelia |
208 |
|
USG Chemnitz |
51:08 |
+ 4:36 |
8. |
Zentgraf Anke |
53 |
|
USV Jena |
51:27 |
+ 4:55 |
9. |
Švábková Šárka |
770 |
|
OOB TJ Turnov |
52:03 |
+ 5:31 |
10. |
Pávková Jana |
277 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
52:30 |
+ 5:58 |
11. |
Cruse Katrin |
184 |
|
SV Robotron Dresden |
52:43 |
+ 6:11 |
12. |
Červinková Jitka |
542 |
|
SK OK 24 Praha |
52:44 |
+ 6:12 |
13. |
Vlčková Jindra |
448 |
|
KOB Děčín |
53:17 |
+ 6:45 |
14. |
Slavíková Kateřina |
586 |
|
SK Praga |
53:58 |
+ 7:26 |
15. |
Schröter Petra |
71 |
|
OL Görlitz e.V. |
54:59 |
+ 8:27 |
16. |
Graumann Heidi |
137 |
|
ESV Lok Berlin-Schöneweide |
56:51 |
+ 10:19 |
17. |
Leideck Heike |
112 |
|
USV TU Dresden |
58:21 |
+ 11:49 |
18. |
Ansorge Silke |
182 |
|
SV Robotron Dresden |
61:27 |
+ 14:55 |
19. |
Nováková Irena |
545 |
|
SK OK 24 Praha |
61:57 |
+ 15:25 |
20. |
Košková Vlasta |
477 |
|
TJ Loko Liberec |
62:46 |
+ 16:14 |
21. |
Hursie Ulrike |
77 |
|
USC Magdeburg |
63:12 |
+ 16:40 |
22. |
Friebe Marion |
46 |
|
USV Jena |
64:42 |
+ 18:10 |
23. |
Pecková Ivana |
371 |
|
VŠTJ Ekonom Praha |
66:35 |
+ 20:03 |
24. |
Kovářová Alena |
513 |
|
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
66:37 |
+ 20:05 |
25. |
Procházková Miluše |
318 |
|
KOB Dobřichovice |
66:38 |
+ 20:06 |
26. |
Petrová Věra |
819 |
|
Slavia Liberec orienteering |
68:18 |
+ 21:46 |
27. |
Večeřová Ivana |
733 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
69:49 |
+ 23:17 |
28. |
Pološčuková Monika |
638 |
|
SKOB Sig-M Mladá Boleslav |
70:08 |
+ 23:36 |
29. |
Illnerová Daniela |
323 |
|
Oddíl OB Kotlářka |
70:10 |
+ 23:38 |
30. |
Gorecki Jana |
48 |
|
USV Jena |
70:22 |
+ 23:50 |
31. |
Zavadilová Naďa |
617 |
|
OK Sparta Praha |
71:10 |
+ 24:38 |
32. |
Veselská Kateřina |
830 |
|
Slavia Liberec orienteering |
82:29 |
+ 35:57 |
33. |
Svobodová Lenka |
607 |
|
SKOB Roudnice n.L. |
92:40 |
+ 46:08 |
|
Slezáčková Věra |
429 |
|
KOB Kamenický Šenov |
DISK |
|
3.60 km, 210 m, 13 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Mrázková Ivana |
328 |
|
Oddíl OB Kotlářka |
49:24 |
|
2. |
Šípová Soňa |
284 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
57:26 |
+ 8:02 |
3. |
Jermanová Eva |
689 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
61:19 |
+ 11:55 |
4. |
Konopáčová Jana |
755 |
|
OOB TJ Turnov |
61:48 |
+ 12:24 |
5. |
Krafková Ita |
262 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
69:44 |
+ 20:20 |
6. |
Svobodná Eva |
337 |
|
Oddíl OB Kotlářka |
73:34 |
+ 24:10 |
7. |
Jedličková Zdena |
249 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
74:48 |
+ 25:24 |
8. |
Kubátová Ivana |
265 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
89:44 |
+ 40:20 |
9. |
Fritzsche Martina |
200 |
|
USG Chemnitz |
90:44 |
+ 41:20 |
10. |
Hrabánková Ilona |
566 |
|
SK Praga |
93:56 |
+ 44:32 |
11. |
Vilimovská Miroslava |
360 |
|
OK Doksy |
112:55 |
+ 63:31 |
12. |
Kapounová Jitka |
349 |
|
OK Doksy |
122:49 |
+ 73:25 |
3.00 km, 160 m, 11 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Úlehlová Ivana |
294 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
43:02 |
|
2. |
Tonn Gisela |
29 |
|
SSV Planeta Radebeul |
45:41 |
+ 2:39 |
3. |
Kuncová Jiřina |
694 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
48:03 |
+ 5:01 |
4. |
Neradová Alena |
454 |
|
KOB Chemopetrol Litvínov |
50:18 |
+ 7:16 |
5. |
Braatz Monika |
146 |
|
Treptower SV 1949 |
57:53 |
+ 14:51 |
6. |
Janus Andrea |
20 |
|
SSV Planeta Radebeul |
58:04 |
+ 15:02 |
7. |
Tvrdková Eva |
440 |
|
TJ Lokomot Beroun |
58:18 |
+ 15:16 |
8. |
Havlová Jaroslava |
384 |
|
OB Jenišovice |
59:45 |
+ 16:43 |
9. |
Šumberová Zuzana |
828 |
|
Slavia Liberec orienteering |
63:05 |
+ 20:03 |
10. |
Lukavcová Lenka |
696 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
63:43 |
+ 20:41 |
11. |
Klímová Jitka |
428 |
|
KOB Kamenický Šenov |
66:07 |
+ 23:05 |
12. |
Bartoňová Marie |
236 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
77:22 |
+ 34:20 |
13. |
Matoušková Marie |
457 |
|
OOB TJ Lia Jablonec nad Nisou |
79:21 |
+ 36:19 |
14. |
Ondrůjová Anna |
455 |
|
KOB Chemopetrol Litvínov |
91:45 |
+ 48:43 |
15. |
Böhmová Eva |
679 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
91:51 |
+ 48:49 |
16. |
Krüger Angelika |
109 |
|
USV TU Dresden |
111:02 |
+ 68:00 |
|
Kadečková Jana |
388 |
|
OB Jenišovice |
45:01 |
+ 1:59 |
2.60 km, 155 m, 10 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Horáčková Stanislava |
807 |
|
Slavia Liberec orienteering |
41:36 |
|
2. |
Městková Eva |
670 |
|
Tempo Praha |
48:23 |
+ 6:47 |
3. |
Kohoutová Jitřenka |
799 |
|
Slovan Praha |
50:44 |
+ 9:08 |
4. |
Karmazínová Ivana |
811 |
|
Slavia Liberec orienteering |
59:12 |
+ 17:36 |
5. |
Stehnová Hana |
334 |
|
Oddíl OB Kotlářka |
64:10 |
+ 22:34 |
6. |
Lucke Helga |
176 |
|
Post SV Dresden |
70:36 |
+ 29:00 |
7. |
Kubíková Helena |
482 |
|
TJ Loko Liberec |
73:59 |
+ 32:23 |
8. |
Paulová Mirka |
316 |
|
KOB Dobřichovice |
74:40 |
+ 33:04 |
9. |
Pachnerová Jaroslava |
817 |
|
Slavia Liberec orienteering |
81:22 |
+ 39:46 |
10. |
Nedvídková Jitka |
341 |
|
KrOB Rozmarýn Litoměřice |
90:29 |
+ 48:53 |
11. |
Bednaříková Olga |
801 |
|
Slavia Liberec orienteering |
96:26 |
+ 54:50 |
12. |
Šťovíčková Zdena |
362 |
|
Sokol Prah Spořilov - Rozptyly |
98:33 |
+ 56:57 |
2.60 km, 140 m, 9 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Lohrová Jarmila |
610 |
|
OK Sparta Praha |
50:21 |
|
2. |
Grosse Ingrid |
94 |
|
USV TU Dresden |
51:56 |
+ 1:35 |
3. |
Thiel Susi |
158 |
|
SV IHW Alex 78 Berlin |
58:13 |
+ 7:52 |
4. |
Krausová Marie |
481 |
|
TJ Loko Liberec |
60:24 |
+ 10:03 |
5. |
Štrojsová Jaroslava |
431 |
|
KOB Kamenický Šenov |
62:19 |
+ 11:58 |
6. |
Šlézrová Eva |
766 |
|
OOB TJ Turnov |
71:33 |
+ 21:12 |
7. |
Folprechtová Marie |
743 |
|
OOB TJ Turnov |
85:08 |
+ 34:47 |
8. |
Langrová Marie |
268 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
87:51 |
+ 37:30 |
2.10 km, 90 m, 5 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Richtr Lukáš |
833 |
|
KOS Slavia PLzeň |
17:06 |
|
2. |
Šimša Martin |
534 |
|
VŠSK MFF UK Praha |
19:25 |
+ 2:19 |
3. |
Paroulek Lukáš |
491 |
|
TJ Loko Liberec |
20:39 |
+ 3:33 |
4. |
Gajda Martin |
844 |
|
USK Praha |
20:44 |
+ 3:38 |
5. |
Hänchen Florian |
58 |
|
ESV Lok Bad Schandau |
21:24 |
+ 4:18 |
6. |
Jirman Filip |
780 |
|
SOK TJ Turnov |
21:42 |
+ 4:36 |
7. |
Kožina Štěpán |
574 |
|
SK Praga |
21:44 |
+ 4:38 |
8. |
Šubrt Matěj |
335 |
|
Oddíl OB Kotlářka |
22:15 |
+ 5:09 |
9. |
Škvor Adam |
|
|
SK Kamenice |
23:39 |
+ 6:33 |
10. |
Bradáč David |
460 |
|
TJ Loko Liberec |
25:30 |
+ 8:24 |
11. |
Jakob Alexander |
|
|
SV Robotron Dresden |
26:07 |
+ 9:01 |
12. |
Winnig Pepe |
152 |
|
Treptower SV 1949 |
26:45 |
+ 9:39 |
13. |
Lucke Moritz |
177 |
|
Post SV Dresden |
27:32 |
+ 10:26 |
14. |
Mikule Jan |
|
|
SOK TJ Turnov |
27:48 |
+ 10:42 |
15. |
Dejnožka Vojtěch |
683 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
28:50 |
+ 11:44 |
16. |
Braatz Niklas |
147 |
|
Treptower SV 1949 |
29:00 |
+ 11:54 |
17. |
Zabořil Ondra |
395 |
|
OB Jenišovice |
29:49 |
+ 12:43 |
18. |
Kolář Matyáš |
628 |
|
SKOB Slaný |
30:47 |
+ 13:41 |
19. |
Forkel Paul |
14 |
|
SSV Planeta Radebeul |
37:21 |
+ 20:15 |
20. |
Čtrnáct František |
556 |
|
SK Praga |
47:23 |
+ 30:17 |
21. |
Trnka Martin |
873 |
|
USK Praha |
53:19 |
+ 36:13 |
22. |
Baldrián Tomáš |
836 |
|
USK Praha |
53:55 |
+ 36:49 |
23. |
Bormann Malte |
67 |
|
OL Görlitz e.V. |
59:51 |
+ 42:45 |
24. |
Vitebský Lukáš |
735 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
74:17 |
+ 57:11 |
25. |
Ždimera Vít |
597 |
|
VSK Přírodověda |
91:22 |
+ 74:16 |
|
Martin Jonas |
225 |
|
SV Lengefeld |
DISK |
|
3.50 km, 5 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Socha Ondřej |
285 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
20:05 |
|
2. |
Mellan Jonáš |
783 |
|
SOK TJ Turnov |
22:04 |
+ 1:59 |
3. |
Průša Dominik |
863 |
|
USK Praha |
22:21 |
+ 2:16 |
4. |
Hájek Kryštof |
773 |
|
SOK TJ Turnov |
23:33 |
+ 3:28 |
5. |
Staňa Ondřej |
287 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
25:16 |
+ 5:11 |
6. |
Riby Thomas |
521 |
|
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
27:05 |
+ 7:00 |
7. |
Valter Ondra |
432 |
|
KBP Praha |
27:33 |
+ 7:28 |
8. |
Janoušek Slávek |
246 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
29:52 |
+ 9:47 |
9. |
Burgr Honza |
464 |
|
TJ Loko Liberec |
32:34 |
+ 12:29 |
10. |
Hnízdil Matěj |
426 |
|
KOB Kamenický Šenov |
32:57 |
+ 12:52 |
11. |
Janas Adam |
567 |
|
SK Praga |
33:26 |
+ 13:21 |
12. |
Trnka Marek |
872 |
|
USK Praha |
35:20 |
+ 15:15 |
13. |
Horák Pavel |
|
|
USK Praha |
40:42 |
+ 20:37 |
14. |
Městka Václav |
|
|
USK Praha |
42:45 |
+ 22:40 |
15. |
Hejna Igor |
845 |
|
USK Praha |
47:14 |
+ 27:09 |
16. |
Solar Adam |
867 |
|
USK Praha |
53:13 |
+ 33:08 |
17. |
Zakouřil Matyáš |
877 |
|
USK Praha |
55:26 |
+ 35:21 |
18. |
Krupka Štěpán |
306 |
|
OK Chrastava |
61:22 |
+ 41:17 |
19. |
Hejna Viktor |
846 |
|
USK Praha |
63:24 |
+ 43:19 |
20. |
Lange Jonas |
155 |
|
SV IHW Alex 78 Berlin |
65:33 |
+ 45:28 |
21. |
Brych Tomáš |
|
|
nereg nereg |
72:49 |
+ 52:44 |
22. |
Čechmánek Václav |
595 |
|
VSK Přírodověda |
97:10 |
+ 77:05 |
|
Kepler Dominik |
350 |
|
OK Doksy |
DISK |
|
2.60 km, 110 m, 8 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Gajda Jan |
403 |
|
SK Kamenice |
27:10 |
|
2. |
Šafka Sebastian |
415 |
|
SK Kamenice |
27:32 |
+ 0:22 |
3. |
Melichar Petr |
487 |
|
TJ Loko Liberec |
28:20 |
+ 1:10 |
4. |
Janovský Tomáš |
571 |
|
SK Praga |
30:11 |
+ 3:01 |
5. |
Bradáč Jakub |
461 |
|
TJ Loko Liberec |
30:27 |
+ 3:17 |
6. |
Šmaus Antonín |
725 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
30:59 |
+ 3:49 |
7. |
Heinemann Göran |
190 |
|
SV Robotron Dresden |
33:37 |
+ 6:27 |
8. |
Hořák Jaroslav |
472 |
|
TJ Loko Liberec |
36:17 |
+ 9:07 |
9. |
Bílý Jakub |
787 |
|
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
37:01 |
+ 9:51 |
10. |
Kameník David |
253 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
41:06 |
+ 13:56 |
11. |
Hänsel Ole |
222 |
|
SV Lengefeld |
42:22 |
+ 15:12 |
12. |
Pohořalý Hugo |
604 |
|
SKOB Roudnice n.L. |
45:08 |
+ 17:58 |
13. |
Kubec Jan |
266 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
47:10 |
+ 20:00 |
14. |
Ždimera Jan |
598 |
|
VSK Přírodověda |
47:43 |
+ 20:33 |
15. |
Šmol Martin |
356 |
|
OK Doksy |
48:04 |
+ 20:54 |
16. |
Synek Antonín |
358 |
|
OK Doksy |
50:01 |
+ 22:51 |
17. |
Růta Matyáš |
720 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
50:21 |
+ 23:11 |
18. |
Průša Kryštof |
864 |
|
USK Praha |
50:56 |
+ 23:46 |
19. |
Budský Ondřej |
681 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
51:05 |
+ 23:55 |
20. |
Hladík Jan |
777 |
|
SOK TJ Turnov |
51:14 |
+ 24:04 |
21. |
Forst Antonín |
531 |
|
VŠSK MFF UK Praha |
54:23 |
+ 27:13 |
22. |
Šilar Adam |
656 |
|
SK Stadion Nový Bor |
59:46 |
+ 32:36 |
23. |
Zabořil Vojta |
396 |
|
OB Jenišovice |
60:41 |
+ 33:31 |
24. |
Holfeld Anton |
97 |
|
USV TU Dresden |
67:11 |
+ 40:01 |
25. |
Rajn Filip |
310 |
|
OK Chrastava |
70:19 |
+ 43:09 |
26. |
Hockeborn Max |
17 |
|
SSV Planeta Radebeul |
71:36 |
+ 44:26 |
27. |
Kopecký Josef |
305 |
|
OK Chrastava |
76:00 |
+ 48:50 |
28. |
Adamec Martin |
673 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
84:12 |
+ 57:02 |
29. |
Pavel Martin |
703 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
108:11 |
+ 81:01 |
30. |
Bek Jiří |
298 |
|
OK Chrastava |
119:29 |
+ 92:19 |
31. |
Čtrnáct Šimon |
557 |
|
SK Praga |
129:25 |
+ 102:15 |
|
Tománek Josef |
292 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
DISK |
|
|
Zappe Nicholas |
737 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
DISK |
|
4.10 km, 195 m, 11 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Koštejn Vít |
351 |
|
OK Doksy |
36:03 |
|
2. |
Melichar Vojtěch |
488 |
|
TJ Loko Liberec |
38:22 |
+ 2:19 |
3. |
Semerád Antonín |
332 |
|
Oddíl OB Kotlářka |
38:54 |
+ 2:51 |
4. |
Jíra Tomáš |
|
|
OK Roztoky |
39:44 |
+ 3:41 |
5. |
Ullrich Jakub |
295 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
40:21 |
+ 4:18 |
6. |
Novák Filip |
699 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
42:47 |
+ 6:44 |
7. |
Pavlovec Dan |
278 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
45:09 |
+ 9:06 |
8. |
Šebek Petr |
331 |
|
Oddíl OB Kotlářka |
50:40 |
+ 14:37 |
9. |
Birnbaum Adam |
238 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
51:18 |
+ 15:15 |
10. |
Thoř Tomáš |
793 |
|
SOK TJ Turnov |
57:09 |
+ 21:06 |
11. |
Mareš Vít |
269 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
59:52 |
+ 23:49 |
12. |
Bräuer Dennis |
218 |
|
SV Lengefeld |
61:40 |
+ 25:37 |
13. |
Langenhan Julian |
141 |
|
ESV Lok Berlin-Schöneweide |
62:18 |
+ 26:15 |
14. |
Kašpar Ludvík |
257 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
63:05 |
+ 27:02 |
15. |
Hauswald Johann |
|
|
USV TU Dresden |
68:43 |
+ 32:40 |
16. |
Holfeld Wilhelm |
98 |
|
USV TU Dresden |
73:23 |
+ 37:20 |
17. |
Novotný Marek |
|
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
78:30 |
+ 42:27 |
18. |
Císař Radim |
682 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
87:51 |
+ 51:48 |
19. |
Machovič Jan |
376 |
|
JKOB Frýdlant |
106:09 |
+ 70:06 |
20. |
Klein Cedric |
104 |
|
USV TU Dresden |
132:00 |
+ 95:57 |
|
Forkel Anton |
15 |
|
SSV Planeta Radebeul |
DISK |
|
|
Herbst Luis |
60 |
|
ESV Lok Bad Schandau |
DISK |
|
|
Brož Dominik |
374 |
|
JKOB Frýdlant |
DISK |
|
|
Mašata Metoděj |
589 |
|
OK 99 Hradec Králové |
DISK |
|
5.20 km, 260 m, 11 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Boskovský Vojtěch |
344 |
|
OK Doksy |
45:00 |
|
2. |
Illner Vojtěch |
321 |
|
Oddíl OB Kotlářka |
47:02 |
+ 2:02 |
3. |
Klüser Roland |
107 |
|
USV TU Dresden |
50:49 |
+ 5:49 |
4. |
Hájek Jan |
382 |
|
OB Jenišovice |
52:31 |
+ 7:31 |
5. |
Ježek Ondřej |
626 |
|
SKOB Slaný |
55:01 |
+ 10:01 |
6. |
Burda Matěj |
441 |
|
KOB Děčín |
55:28 |
+ 10:28 |
7. |
Graumann Leo |
138 |
|
ESV Lok Berlin-Schöneweide |
55:50 |
+ 10:50 |
8. |
Navrátil Šimon |
580 |
|
SK Praga |
55:53 |
+ 10:53 |
9. |
Aster Tomáš |
623 |
|
SKOB Slaný |
58:02 |
+ 13:02 |
10. |
Mueller Kurt |
178 |
|
Post SV Dresden |
58:05 |
+ 13:05 |
11. |
Brázdil Petr |
|
|
TJ Aero Odolená Voda |
60:21 |
+ 15:21 |
12. |
Fleiß Sebastian |
38 |
|
Berliner TSC |
63:21 |
+ 18:21 |
13. |
Sokolář Ondřej |
789 |
|
SOK TJ Turnov |
65:01 |
+ 20:01 |
14. |
Zschäckel Robin |
160 |
|
SV IHW Alex 78 Berlin |
65:10 |
+ 20:10 |
15. |
Steudler Matthäus |
72 |
|
OL Görlitz e.V. |
68:03 |
+ 23:03 |
16. |
Labský Jan |
485 |
|
TJ Loko Liberec |
68:51 |
+ 23:51 |
17. |
Kočvara Oldřich |
389 |
|
OB Jenišovice |
70:14 |
+ 25:14 |
18. |
Drechsel Johannes |
88 |
|
USV TU Dresden |
71:09 |
+ 26:09 |
19. |
Scholtz Paul |
41 |
|
Berliner TSC |
76:45 |
+ 31:45 |
20. |
Olisauskas Baltrus |
132 |
|
SG LVB Leipzig |
79:15 |
+ 34:15 |
21. |
Šmaus Jan |
726 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
79:23 |
+ 34:23 |
22. |
Koch Mario |
234 |
|
Kaulsdorfer OLV |
82:17 |
+ 37:17 |
23. |
Žaloudek Jan |
526 |
|
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
100:30 |
+ 55:30 |
24. |
Procházka Dan |
496 |
|
TJ Loko Liberec |
109:18 |
+ 64:18 |
25. |
Košek Jan |
474 |
|
TJ Loko Liberec |
123:04 |
+ 78:04 |
|
Kadečka Adam |
386 |
|
OB Jenišovice |
DISK |
|
|
Valášek Jiří |
421 |
|
SK Kamenice |
DISK |
|
7.40 km, 340 m, 13 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Kettner Vojtěch |
408 |
|
SK Kamenice |
53:13 |
|
2. |
Kettner Lukáš |
407 |
|
SK Kamenice |
57:12 |
+ 3:59 |
3. |
Mašata Matěj |
590 |
|
OK 99 Hradec Králové |
61:22 |
+ 8:09 |
4. |
Valášek Jan |
422 |
|
SK Kamenice |
65:51 |
+ 12:38 |
5. |
Šňupárek Vašek |
|
|
Oddíl OB Kotlářka |
67:06 |
+ 13:53 |
6. |
Boskovský Tomáš |
345 |
|
OK Doksy |
89:33 |
+ 36:20 |
7. |
Posselt Martin |
710 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
90:25 |
+ 37:12 |
8. |
Petr Pavel |
818 |
|
Slavia Liberec orienteering |
92:10 |
+ 38:57 |
9. |
Hájek Vojtěch |
686 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
93:44 |
+ 40:31 |
10. |
Rybář Leon |
825 |
|
Slavia Liberec orienteering |
112:28 |
+ 59:15 |
11. |
Hulha Lukáš |
506 |
|
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
121:33 |
+ 68:20 |
12. |
Lederer Vojtěch |
663 |
|
OOB TJ Sla Severotuk Ústí n.L. |
134:45 |
+ 81:32 |
|
Pavlovec Jan |
279 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
DISK |
|
6.70 km, 315 m, 13 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Riebisch Andreas |
123 |
|
USV TU Dresden |
73:26 |
|
2. |
Pustai David |
714 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
77:39 |
+ 4:13 |
6.10 km, 320 m, 11 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Zakouřil Tomáš |
795 |
|
SOK TJ Turnov |
47:27 |
|
2. |
Kučera Jan |
|
|
USK Praha |
48:25 |
+ 0:58 |
3. |
Horák Patrik |
747 |
|
OOB TJ Turnov |
50:47 |
+ 3:20 |
4. |
Poloprutský Tomáš |
821 |
|
Slavia Liberec orienteering |
53:32 |
+ 6:05 |
5. |
Fürst Matouš |
466 |
|
TJ Loko Liberec |
54:41 |
+ 7:14 |
6. |
Němeček Jan |
859 |
|
USK Praha |
54:54 |
+ 7:27 |
7. |
Dittmann Robert |
13 |
|
SSV Planeta Radebeul |
55:30 |
+ 8:03 |
8. |
Blahuta Marek |
530 |
|
VŠSK MFF UK Praha |
55:46 |
+ 8:19 |
9. |
Heidrich Hannes |
197 |
|
SG Zittau Süd |
57:09 |
+ 9:42 |
10. |
Škara Vojtěch |
524 |
|
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
57:22 |
+ 9:55 |
11. |
Albl Miloslav |
593 |
|
VSK Přírodověda |
59:35 |
+ 12:08 |
12. |
Wolf Filip |
772 |
|
OOB TJ Turnov |
59:46 |
+ 12:19 |
13. |
Kilian Joerg |
39 |
|
Berliner TSC |
61:37 |
+ 14:10 |
14. |
Cerha Milan |
741 |
|
OOB TJ Turnov |
63:21 |
+ 15:54 |
15. |
Tichý Martin |
672 |
|
TJ OK Tola Jindřichův Hradec |
65:55 |
+ 18:28 |
16. |
Sültrop Hans Philipp |
76 |
|
MTV Braunschweig |
68:17 |
+ 20:50 |
17. |
Ehms Norbert |
43 |
|
USV Jena |
68:19 |
+ 20:52 |
18. |
Karmazín Petr |
810 |
|
Slavia Liberec orienteering |
69:38 |
+ 22:11 |
19. |
Uher Petr |
875 |
|
USK Praha |
72:24 |
+ 24:57 |
20. |
Kubíček Zdeněk. |
757 |
|
OOB TJ Turnov |
72:32 |
+ 25:05 |
21. |
Richter Philippe |
122 |
|
USV TU Dresden |
73:44 |
+ 26:17 |
22. |
Šimša Jaromír |
535 |
|
VŠSK MFF UK Praha |
73:46 |
+ 26:19 |
23. |
Pesničák Jan |
641 |
|
SK SNS Smržovka |
74:57 |
+ 27:30 |
24. |
Tvrdek Vojtěch |
439 |
|
TJ Lokomot Beroun |
75:48 |
+ 28:21 |
25. |
Svoboda Jakub |
606 |
|
SKOB Roudnice n.L. |
77:43 |
+ 30:16 |
26. |
Hockeborn Sven |
18 |
|
SSV Planeta Radebeul |
79:13 |
+ 31:46 |
27. |
Könemann Michael |
61 |
|
ESV Lok Bad Schandau |
79:36 |
+ 32:09 |
28. |
Kučerka Jan |
450 |
|
KOB Chemopetrol Litvínov |
80:03 |
+ 32:36 |
29. |
Hauswald Veit |
|
|
OL Rochwitz |
80:06 |
+ 32:39 |
30. |
Stránský Michal |
289 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
80:47 |
+ 33:20 |
31. |
Kašpar Ludvík |
882 |
|
SK Netopýr Zákupy |
81:13 |
+ 33:46 |
32. |
Ryjáček Jan |
502 |
|
OK Lokomot Plzeň |
81:34 |
+ 34:07 |
33. |
Fürst Aleš |
465 |
|
TJ Loko Liberec |
81:44 |
+ 34:17 |
34. |
Kolman Jan |
508 |
|
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
85:33 |
+ 38:06 |
35. |
Foršt Jakub |
561 |
|
SK Praga |
88:34 |
+ 41:07 |
36. |
Přeček Zdeněk |
612 |
|
OK Sparta Praha |
92:13 |
+ 44:46 |
37. |
Bellmann Bruno |
11 |
|
Skiclub Dresden-Niedersedlitz |
95:21 |
+ 47:54 |
38. |
Höbig Marcel |
213 |
|
SV Bad Düben |
98:25 |
+ 50:58 |
39. |
Kunc Štěpán |
692 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
111:02 |
+ 63:35 |
40. |
Spejchal Petr |
286 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
119:26 |
+ 71:59 |
41. |
Červinka Jaroslav |
540 |
|
SK OK 24 Praha |
130:40 |
+ 83:13 |
42. |
Janák Jiří |
|
|
nereg nereg |
140:04 |
+ 92:37 |
43. |
Mencl Pavel |
327 |
|
Oddíl OB Kotlářka |
144:20 |
+ 96:53 |
|
Friebe Martin |
47 |
|
USV Jena |
DISK |
|
|
Valter Petr |
433 |
|
KBP Praha |
DISK |
|
|
Martan Jiří |
812 |
|
Slavia Liberec orienteering |
DISK |
|
|
Aschermann Jan |
|
|
USK Praha |
DISK |
|
11.50 km, 570 m, 18 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Kubát Pavel |
588 |
|
OK 99 Hradec Králové |
76:27 |
|
2. |
Hradec Pavel |
748 |
|
OOB TJ Turnov |
78:17 |
+ 1:50 |
3. |
Poklop Martin |
642 |
|
SK Severka Šumperk |
78:32 |
+ 2:05 |
4. |
Baier Martin |
|
|
OOB TJ Turnov |
79:40 |
+ 3:13 |
5. |
Kolařík Tomáš |
258 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
80:36 |
+ 4:09 |
6. |
Henych Martin |
618 |
|
Sportcentr Jičín |
80:48 |
+ 4:21 |
7. |
Oma Jakub |
763 |
|
OOB TJ Turnov |
82:36 |
+ 6:09 |
8. |
Kolín Jan |
401 |
|
OK Jilemnice |
84:32 |
+ 8:05 |
9. |
Henych Petr |
805 |
|
Slavia Liberec orienteering |
84:39 |
+ 8:12 |
10. |
Suslov Sergej |
829 |
|
Slavia Liberec orienteering |
85:49 |
+ 9:22 |
11. |
Škoda Jakub |
826 |
|
Slavia Liberec orienteering |
85:51 |
+ 9:24 |
12. |
Procházka Pavel |
584 |
|
SK Praga |
86:13 |
+ 9:46 |
13. |
Pospíšil Vít |
611 |
|
OK Sparta Praha |
86:50 |
+ 10:23 |
14. |
Kobr Tomáš |
690 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
87:38 |
+ 11:11 |
15. |
Caics Gatis |
85 |
|
USV TU Dresden |
88:25 |
+ 11:58 |
16. |
Kořínek Tomáš |
260 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
89:13 |
+ 12:46 |
17. |
Zuzánek Zdeněk |
738 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
91:09 |
+ 14:42 |
18. |
Švihovský Jaromír |
621 |
|
Sportcentr Jičín |
91:15 |
+ 14:48 |
19. |
Matějů Michal |
815 |
|
Slavia Liberec orienteering |
91:33 |
+ 15:06 |
20. |
Janata Martin |
324 |
|
Oddíl OB Kotlářka |
92:03 |
+ 15:36 |
21. |
Brož Marek |
|
|
OOB TJ Turnov |
92:12 |
+ 15:45 |
22. |
Pokorný Ondřej |
583 |
|
SK Praga |
96:12 |
+ 19:45 |
23. |
Laske Yves |
62 |
|
SV TU Ilmenau |
96:45 |
+ 20:18 |
24. |
Müller Denis |
150 |
|
Treptower SV 1949 |
96:46 |
+ 20:19 |
25. |
Landovský Tomáš |
579 |
|
SK Praga |
96:49 |
+ 20:22 |
26. |
Horák Pavel |
|
|
USK Praha |
96:50 |
+ 20:23 |
27. |
Mašata Roman |
591 |
|
OK 99 Hradec Králové |
98:38 |
+ 22:11 |
28. |
Kraemer Andrei |
173 |
|
Post SV Dresden |
99:45 |
+ 23:18 |
29. |
Bořánek Petr |
843 |
|
USK Praha |
102:11 |
+ 25:44 |
30. |
Semík Ondřej |
418 |
|
SK Kamenice |
103:21 |
+ 26:54 |
31. |
Illner Jakub |
322 |
|
Oddíl OB Kotlářka |
104:04 |
+ 27:37 |
32. |
Pachner Pavel |
816 |
|
Slavia Liberec orienteering |
104:25 |
+ 27:58 |
33. |
Rusý Tomáš |
414 |
|
SK Kamenice |
104:30 |
+ 28:03 |
34. |
Töpfer Christian |
51 |
|
USV Jena |
105:00 |
+ 28:33 |
35. |
Picek Štěpán |
707 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
106:29 |
+ 30:02 |
36. |
Leibiger Jens |
175 |
|
Post SV Dresden |
107:11 |
+ 30:44 |
37. |
Semík Luboš |
546 |
|
SK OK 24 Praha |
107:33 |
+ 31:06 |
38. |
Janovský Tomáš |
572 |
|
SK Praga |
108:38 |
+ 32:11 |
39. |
Pecka Jan |
370 |
|
VŠTJ Ekonom Praha |
108:43 |
+ 32:16 |
40. |
Hyka Jan |
751 |
|
OOB TJ Turnov |
110:35 |
+ 34:08 |
41. |
Novák Daniel |
|
|
OK Jiskra Nový Bor |
111:27 |
+ 35:00 |
42. |
Nitzsche Frank |
119 |
|
USV TU Dresden |
114:40 |
+ 38:13 |
43. |
Mareš Martin |
270 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
118:36 |
+ 42:09 |
44. |
Rypáček Miroslav |
532 |
|
VŠSK MFF UK Praha |
118:38 |
+ 42:11 |
45. |
Znojemský Jiří |
832 |
|
Slavia Liberec orienteering |
118:45 |
+ 42:18 |
46. |
Adorjan Peter |
37 |
|
Berliner TSC |
124:24 |
+ 47:57 |
47. |
Francke Michal |
|
|
nereg nereg |
126:20 |
+ 49:53 |
48. |
Kolář Tomáš |
629 |
|
SKOB Slaný |
126:43 |
+ 50:16 |
49. |
Macek Jiří |
451 |
|
KOB Chemopetrol Litvínov |
130:06 |
+ 53:39 |
50. |
Francke Jan |
|
|
nereg nereg |
142:48 |
+ 66:21 |
51. |
Graumann Bodo |
139 |
|
ESV Lok Berlin-Schöneweide |
143:41 |
+ 67:14 |
52. |
Pešík Michal |
704 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
147:27 |
+ 71:00 |
53. |
Buhler Stefan |
82 |
|
USV TU Dresden |
147:37 |
+ 71:10 |
54. |
Wagner Libor |
339 |
|
Oddíl OB Kotlářka |
147:40 |
+ 71:13 |
55. |
Vančura Martin |
731 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
151:05 |
+ 74:38 |
56. |
Hromádka Miroslav |
658 |
|
OOB TJ Sla Severotuk Ústí n.L. |
151:25 |
+ 74:58 |
57. |
Pávek Petr |
275 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
157:29 |
+ 81:02 |
58. |
Lenk Andreas |
113 |
|
USV TU Dresden |
160:37 |
+ 84:10 |
59. |
Borák Michal |
363 |
|
VŠTJ Ekonom Praha |
189:50 |
+ 113:23 |
|
Klose Sven |
105 |
|
USV TU Dresden |
DISK |
|
|
Rewig Thomas |
120 |
|
USV TU Dresden |
DISK |
|
|
Karvánek Matouš |
256 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
DISK |
|
|
Picek Jan |
706 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
DISK |
|
|
Přinda Lukáš |
822 |
|
Slavia Liberec orienteering |
DISK |
|
|
Peterka Vojtěch |
493 |
|
TJ Loko Liberec |
DISK |
|
7.40 km, 340 m, 13 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Nehasil David |
273 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
63:04 |
|
2. |
Martin Falk |
6 |
|
ASOPE Molsheim |
63:07 |
+ 0:03 |
3. |
Heinemann Björn |
191 |
|
SV Robotron Dresden |
68:29 |
+ 5:25 |
4. |
Gálus Igor |
443 |
|
KOB Děčín |
71:11 |
+ 8:07 |
5. |
Zakouřil Václav |
878 |
|
USK Praha |
73:23 |
+ 10:19 |
6. |
Kvapil Petr |
781 |
|
SOK TJ Turnov |
74:11 |
+ 11:07 |
7. |
Všetečka Michal |
622 |
|
Sportcentr Jičín |
75:03 |
+ 11:59 |
8. |
Dargacz Piotr |
126 |
|
Gymnasion Offenbach |
77:24 |
+ 14:20 |
9. |
Balogh Jan |
674 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
81:26 |
+ 18:22 |
10. |
Žitný Tomáš |
640 |
|
SKOB Sig-M Mladá Boleslav |
83:41 |
+ 20:37 |
11. |
Kučera Martin |
514 |
|
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
85:21 |
+ 22:17 |
12. |
Derksen André |
212 |
|
SV Bad Düben |
87:22 |
+ 24:18 |
13. |
Průša Michal |
865 |
|
USK Praha |
87:31 |
+ 24:27 |
14. |
Procházka Antonín |
317 |
|
KOB Dobřichovice |
87:38 |
+ 24:34 |
15. |
Uhlig Raimund |
81 |
|
Post SV Chemnitz |
89:28 |
+ 26:24 |
16. |
Štrait Martin |
548 |
|
SK OK 24 Praha |
91:07 |
+ 28:03 |
17. |
Gebouský Petr |
|
|
nereg nereg |
97:38 |
+ 34:34 |
18. |
Solar Jan |
868 |
|
USK Praha |
99:26 |
+ 36:22 |
19. |
Píchal Jan |
862 |
|
USK Praha |
99:31 |
+ 36:27 |
20. |
Štěpán Petr |
446 |
|
KOB Děčín |
105:27 |
+ 42:23 |
21. |
Hänchen Danilo |
59 |
|
ESV Lok Bad Schandau |
109:48 |
+ 46:44 |
22. |
Novák Ondřej |
411 |
|
SK Kamenice |
121:38 |
+ 58:34 |
|
Janas Petr |
881 |
|
Pell´s MTB Team |
DISK |
|
6.70 km, 315 m, 13 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Schmiedeberg Nils |
35 |
|
Turbine Neubrandenburg |
54:07 |
|
2. |
Zschäckel Raik |
161 |
|
SV IHW Alex 78 Berlin |
55:57 |
+ 1:50 |
3. |
Bílý Milan |
400 |
|
KOS Jesenice |
57:30 |
+ 3:23 |
4. |
Valter Dalibor |
434 |
|
KBP Praha |
59:10 |
+ 5:03 |
5. |
Nehasil Vladislav |
444 |
|
KOB Děčín |
60:11 |
+ 6:04 |
6. |
Lange Udo |
156 |
|
SV IHW Alex 78 Berlin |
61:36 |
+ 7:29 |
7. |
Sickert Frank |
28 |
|
SSV Planeta Radebeul |
64:14 |
+ 10:07 |
8. |
Stárek Filip |
767 |
|
OOB TJ Turnov |
64:29 |
+ 10:22 |
9. |
Bleidorn Stefan |
145 |
|
Treptower SV 1949 |
65:13 |
+ 11:06 |
10. |
Novotný Otakar |
701 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
66:49 |
+ 12:42 |
11. |
Kern Henry |
214 |
|
SV Bad Düben |
68:48 |
+ 14:41 |
12. |
Rydl Jiří |
721 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
68:56 |
+ 14:49 |
13. |
Žejdlík Michal |
527 |
|
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
69:03 |
+ 14:56 |
14. |
Bílý Petr |
503 |
|
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
69:15 |
+ 15:08 |
15. |
Hnízdil Jan |
427 |
|
KOB Kamenický Šenov |
70:21 |
+ 16:14 |
16. |
Baldrian Petr |
555 |
|
SK Praga |
70:38 |
+ 16:31 |
17. |
Becker Uwe |
|
|
SG LVB Leipzig |
72:43 |
+ 18:36 |
18. |
Straka Lukáš |
632 |
|
SKOB Slaný |
74:08 |
+ 20:01 |
19. |
Kaufmann Torsten |
100 |
|
USV TU Dresden |
75:42 |
+ 21:35 |
20. |
Röhner Uwe |
157 |
|
SV IHW Alex 78 Berlin |
76:17 |
+ 22:10 |
21. |
Lederer Pavel |
664 |
|
OOB TJ Sla Severotuk Ústí n.L. |
78:27 |
+ 24:20 |
22. |
Novotný Dušan |
702 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
78:35 |
+ 24:28 |
23. |
Bradáč Stanislav |
462 |
|
TJ Loko Liberec |
79:18 |
+ 25:11 |
24. |
Bohuslav Václav |
500 |
|
OK Lokomot Plzeň |
79:33 |
+ 25:26 |
25. |
Krausz Milan |
373 |
|
VŠTJ SF Praha |
81:01 |
+ 26:54 |
26. |
Šritr Martin |
791 |
|
SOK TJ Turnov |
82:18 |
+ 28:11 |
27. |
Reisinger Holm |
23 |
|
SSV Planeta Radebeul |
85:02 |
+ 30:55 |
28. |
Šubrt Antonín |
336 |
|
Oddíl OB Kotlářka |
87:32 |
+ 33:25 |
29. |
Eichler Petr |
424 |
|
KOB Kamenický Šenov |
89:19 |
+ 35:12 |
30. |
Braatz Frank |
148 |
|
Treptower SV 1949 |
93:27 |
+ 39:20 |
31. |
Pavel Petr |
518 |
|
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
95:03 |
+ 40:56 |
32. |
Průšek Petr |
282 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
98:03 |
+ 43:56 |
33. |
Linka Vladislav |
666 |
|
OOB TJ Sla Severotuk Ústí n.L. |
101:34 |
+ 47:27 |
34. |
Hoffmann Martin |
95 |
|
USV TU Dresden |
103:29 |
+ 49:22 |
35. |
Posselt Martin |
711 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
105:07 |
+ 51:00 |
36. |
Pustai Josef |
715 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
105:29 |
+ 51:22 |
37. |
Ždimera Zdeněk |
599 |
|
VSK Přírodověda |
110:17 |
+ 56:10 |
38. |
Nosek Petr |
342 |
|
KrOB Rozmarýn Litoměřice |
111:04 |
+ 56:57 |
39. |
Schwarck Manfred |
3 |
|
OLG Regensburg |
113:14 |
+ 59:07 |
40. |
Ženíšek Jan |
669 |
|
OOB TJ Sla Severotuk Ústí n.L. |
114:29 |
+ 60:22 |
6.00 km, 360 m, 13 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Škvor Martin |
420 |
|
SK Kamenice |
56:09 |
|
2. |
Olisauskas Raimondas |
133 |
|
SG LVB Leipzig |
56:12 |
+ 0:03 |
3. |
Gossel Heiko |
93 |
|
USV TU Dresden |
57:09 |
+ 1:00 |
4. |
Cruse Kay |
186 |
|
SV Robotron Dresden |
58:26 |
+ 2:17 |
5. |
Krejčí Jaroslav |
263 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
58:46 |
+ 2:37 |
6. |
Novák Ivo |
543 |
|
SK OK 24 Praha |
59:11 |
+ 3:02 |
7. |
Meyer Dirk |
149 |
|
Treptower SV 1949 |
59:34 |
+ 3:25 |
8. |
Vydra Ivan |
553 |
|
OK Reco Sport |
61:17 |
+ 5:08 |
9. |
Zelenin Andrei |
210 |
|
USG Chemnitz |
65:57 |
+ 9:48 |
10. |
Valášek Petr |
423 |
|
SK Kamenice |
69:10 |
+ 13:01 |
11. |
Peterka František |
739 |
|
OOB TJ Sok Troja |
69:48 |
+ 13:39 |
12. |
Gorecki Mario |
49 |
|
USV Jena |
70:54 |
+ 14:45 |
13. |
Kaufmann Kay-Uwe |
101 |
|
USV TU Dresden |
71:13 |
+ 15:04 |
14. |
Kubec Pavel |
650 |
|
SK Stadion Nový Bor |
71:53 |
+ 15:44 |
15. |
Vávra Martin |
380 |
|
TJ Jiskra Hořice |
72:21 |
+ 16:12 |
16. |
Eppendorfer Jörg |
68 |
|
OL Görlitz e.V. |
72:43 |
+ 16:34 |
17. |
Kovář Karel |
509 |
|
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
75:37 |
+ 19:28 |
18. |
Betlach Miroslav |
319 |
|
Oddíl OB Kotlářka |
75:45 |
+ 19:36 |
19. |
Bruner Luboš |
504 |
|
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
77:23 |
+ 21:14 |
20. |
Janeček Jura |
367 |
|
VŠTJ Ekonom Praha |
78:37 |
+ 22:28 |
21. |
Böhme Gerd |
199 |
|
USG Chemnitz |
79:07 |
+ 22:58 |
22. |
Švábek Karel |
769 |
|
OOB TJ Turnov |
79:44 |
+ 23:35 |
23. |
Böhme André |
1 |
|
OLG Regensburg |
81:47 |
+ 25:38 |
24. |
Höhne Uwe |
128 |
|
SG LVB Leipzig |
83:47 |
+ 27:38 |
25. |
Sobek Pavel |
497 |
|
TJ Loko Liberec |
86:22 |
+ 30:13 |
26. |
Ullrich Petr |
296 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
87:05 |
+ 30:56 |
27. |
Picek Jan |
708 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
87:51 |
+ 31:42 |
28. |
Stöcker Karsten |
4 |
|
SV Vorwärts Leipzig |
95:36 |
+ 39:27 |
29. |
Pliska Miloš |
582 |
|
SK Praga |
96:09 |
+ 40:00 |
30. |
Stehno Pavel |
333 |
|
Oddíl OB Kotlářka |
96:56 |
+ 40:47 |
31. |
Doškář Boris |
241 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
97:44 |
+ 41:35 |
32. |
Görtelmeyer Thomas |
153 |
|
RSV Hannover |
98:14 |
+ 42:05 |
33. |
Roßberg Veit |
209 |
|
USG Chemnitz |
102:02 |
+ 45:53 |
34. |
Mättig Torsten |
192 |
|
SV Robotron Dresden |
106:47 |
+ 50:38 |
35. |
Winter Holm |
196 |
|
SV Robotron Dresden |
115:26 |
+ 59:17 |
36. |
Kovář Boris |
510 |
|
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
121:00 |
+ 64:51 |
37. |
Große Veit |
201 |
|
USG Chemnitz |
131:55 |
+ 75:46 |
|
Hinze Thilo |
75 |
|
MTV Braunschweig |
DISK |
|
|
Pavlovec Petr |
280 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
DISK |
|
|
Vlček Petr |
447 |
|
KOB Děčín |
DISK |
|
5.60 km, 335 m, 13 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Dikoš Pavel |
239 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
55:13 |
|
2. |
Sucharda Jiří |
392 |
|
OB Jenišovice |
55:16 |
+ 0:03 |
3. |
Kožina Petr |
575 |
|
SK Praga |
57:48 |
+ 2:35 |
4. |
Průcha Miloslav |
281 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
60:21 |
+ 5:08 |
5. |
Zimmermann Gerd |
33 |
|
SSV Planeta Radebeul |
64:12 |
+ 8:59 |
6. |
Kundisch Diethard |
111 |
|
USV TU Dresden |
64:30 |
+ 9:17 |
7. |
Provazník Jiří |
764 |
|
OOB TJ Turnov |
64:32 |
+ 9:19 |
8. |
Hrabánek David |
563 |
|
SK Praga |
65:37 |
+ 10:24 |
9. |
Čechmánek Vladimír |
539 |
|
SK OK 24 Praha |
68:28 |
+ 13:15 |
10. |
Buhler Gerhard-Michael |
83 |
|
USV TU Dresden |
69:19 |
+ 14:06 |
11. |
Šmaus Ivan |
727 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
69:50 |
+ 14:37 |
12. |
Richling Peter |
205 |
|
USG Chemnitz |
71:22 |
+ 16:09 |
13. |
Kraemer Werner |
174 |
|
Post SV Dresden |
73:40 |
+ 18:27 |
14. |
Richter Frank |
206 |
|
USG Chemnitz |
74:54 |
+ 19:41 |
15. |
Konopáč Jiří |
754 |
|
OOB TJ Turnov |
76:35 |
+ 21:22 |
16. |
Fanta Miroslav |
364 |
|
VŠTJ Ekonom Praha |
77:27 |
+ 22:14 |
17. |
König Matthias |
21 |
|
SSV Planeta Radebeul |
78:26 |
+ 23:13 |
18. |
Berndt Peter |
79 |
|
Post SV Chemnitz |
79:41 |
+ 24:28 |
19. |
Ansorge Ronald |
183 |
|
SV Robotron Dresden |
80:08 |
+ 24:55 |
20. |
Červinka Jaroslav |
541 |
|
SK OK 24 Praha |
80:51 |
+ 25:38 |
21. |
Hursie Ingo |
78 |
|
USC Magdeburg |
82:07 |
+ 26:54 |
22. |
Hošek Ladislav |
609 |
|
OK Sparta Praha |
83:18 |
+ 28:05 |
23. |
Krämer Stephan |
10 |
|
TV Coburg-Neusses |
84:42 |
+ 29:29 |
24. |
Eiselt Miloš |
505 |
|
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
88:03 |
+ 32:50 |
25. |
Hoidekr Pavel |
470 |
|
TJ Loko Liberec |
88:16 |
+ 33:03 |
26. |
Schumann Matthias |
56 |
|
OLV Weimar |
88:32 |
+ 33:19 |
27. |
Graumann Bernd |
140 |
|
ESV Lok Berlin-Schöneweide |
96:30 |
+ 41:17 |
28. |
Pávek Miloš |
276 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
100:36 |
+ 45:23 |
29. |
Svobodný Petr |
338 |
|
Oddíl OB Kotlářka |
102:47 |
+ 47:34 |
30. |
Rüster Thomas |
50 |
|
USV Jena |
120:06 |
+ 64:53 |
31. |
Hulha Karel |
507 |
|
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
132:43 |
+ 77:30 |
32. |
Swoboda Petr |
525 |
|
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
150:35 |
+ 95:22 |
|
Gerhardt Joachim |
91 |
|
USV TU Dresden |
DISK |
|
4.80 km, 250 m, 11 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Škorpil Martin |
379 |
|
TJ Jiskra Hořice |
44:16 |
|
2. |
Hickethier Manfred |
16 |
|
SSV Planeta Radebeul |
48:52 |
+ 4:36 |
3. |
Kunc Radovan |
693 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
51:46 |
+ 7:30 |
4. |
Tonn Konrad |
30 |
|
SSV Planeta Radebeul |
53:10 |
+ 8:54 |
5. |
Holas Vladimír |
746 |
|
OOB TJ Turnov |
53:32 |
+ 9:16 |
6. |
Schote Gerd |
180 |
|
OL-Team Wehrsdorf |
53:51 |
+ 9:35 |
7. |
Škoda Přemek |
827 |
|
Slavia Liberec orienteering |
55:33 |
+ 11:17 |
8. |
Hudský Vlastimil |
750 |
|
OOB TJ Turnov |
56:45 |
+ 12:29 |
9. |
Ehms Jürgen |
44 |
|
USV Jena |
61:26 |
+ 17:10 |
10. |
Janata Petr |
688 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
67:25 |
+ 23:09 |
11. |
Horák Petr |
687 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
69:29 |
+ 25:13 |
12. |
Bárta Miroslav |
381 |
|
OB Jenišovice |
74:50 |
+ 30:34 |
13. |
Dudík Petr |
437 |
|
TJ Lokomot Beroun |
80:19 |
+ 36:03 |
14. |
Böhm Karel |
678 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
82:54 |
+ 38:38 |
15. |
Jedlička Miroslav |
385 |
|
OB Jenišovice |
83:53 |
+ 39:37 |
16. |
Charlet Norbert |
233 |
|
Kaulsdorfer OLV |
108:46 |
+ 64:30 |
17. |
Paschka Frank |
22 |
|
SSV Planeta Radebeul |
113:07 |
+ 68:51 |
18. |
Wiedmer Steffen |
32 |
|
SSV Planeta Radebeul |
132:38 |
+ 88:22 |
19. |
Riby Andrew |
522 |
|
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
179:58 |
+ 135:42 |
4.00 km, 195 m, 13 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Conrad Helmut |
86 |
|
USV TU Dresden |
40:09 |
|
2. |
Ziesche Jürgen |
143 |
|
ESV Lok Berlin-Schöneweide |
43:01 |
+ 2:52 |
3. |
Bartowiak Edward |
|
|
Polska |
44:23 |
+ 4:14 |
4. |
Lukavec Miloslav |
697 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
44:59 |
+ 4:50 |
5. |
Buriánek Jaromír |
608 |
|
OK Sparta Praha |
45:11 |
+ 5:02 |
6. |
Jakubec Jindřich |
752 |
|
OOB TJ Turnov |
47:39 |
+ 7:30 |
7. |
Michalek Janusz |
892 |
|
KOS Modrzew Skwierzyna |
47:45 |
+ 7:36 |
8. |
Babický Tomáš |
340 |
|
KrOB Rozmarýn Litoměřice |
48:11 |
+ 8:02 |
9. |
Tröße Lutz |
65 |
|
SV TU Ilmenau |
48:15 |
+ 8:06 |
10. |
Pospíšil Jiří |
788 |
|
SOK TJ Turnov |
49:01 |
+ 8:52 |
11. |
Ježek Ladislav |
809 |
|
Slavia Liberec orienteering |
55:03 |
+ 14:54 |
12. |
Procházka Aleš |
330 |
|
Oddíl OB Kotlářka |
55:11 |
+ 15:02 |
13. |
Hlaváč Jaroslav |
636 |
|
SKOB Sig-M Mladá Boleslav |
56:18 |
+ 16:09 |
14. |
Richtr Jiří |
391 |
|
OB Jenišovice |
60:04 |
+ 19:55 |
15. |
Kremer Christian |
|
|
ESV Lok Berlin-Schöneweide |
67:26 |
+ 27:17 |
16. |
Kadečka Jiří |
387 |
|
OB Jenišovice |
75:45 |
+ 35:36 |
17. |
Juřina Robert |
375 |
|
JKOB Frýdlant |
91:05 |
+ 50:56 |
18. |
Bednařík Libor |
800 |
|
Slavia Liberec orienteering |
93:07 |
+ 52:58 |
19. |
Šťovíček Jan |
361 |
|
Sokol Prah Spořilov - Rozptyly |
97:33 |
+ 57:24 |
20. |
Urban Libor |
|
|
Slavia Liberec orienteering |
101:49 |
+ 61:40 |
3.60 km, 210 m, 13 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Frenzel Michael |
135 |
|
ESV Lok Berlin-Schöneweide |
51:13 |
|
2. |
Kraus Jan |
479 |
|
TJ Loko Liberec |
51:59 |
+ 0:46 |
3. |
Zakouřil Václav |
796 |
|
SOK TJ Turnov |
59:36 |
+ 8:23 |
4. |
Peterka Josef |
494 |
|
TJ Loko Liberec |
60:07 |
+ 8:54 |
5. |
Krüger Holm |
110 |
|
USV TU Dresden |
66:41 |
+ 15:28 |
6. |
Paul Josef |
315 |
|
KOB Dobřichovice |
73:50 |
+ 22:37 |
7. |
Folprecht Eduard |
742 |
|
OOB TJ Turnov |
80:20 |
+ 29:07 |
8. |
Lukáš Zdeněk |
486 |
|
TJ Loko Liberec |
85:12 |
+ 33:59 |
9. |
Finkenstädt Frank |
8 |
|
OLV Uslar |
87:54 |
+ 36:41 |
10. |
Thiel Rolf |
159 |
|
SV IHW Alex 78 Berlin |
88:39 |
+ 37:26 |
11. |
Bellmann Berndt |
12 |
|
SSV Planeta Radebeul |
98:09 |
+ 46:56 |
12. |
Rößler Hans-Jochen |
194 |
|
SV Robotron Dresden |
123:38 |
+ 72:25 |
13. |
Matoušek Luboš |
456 |
|
OOB TJ Lia Jablonec nad Nisou |
145:35 |
+ 94:22 |
|
Kern Wilmar |
215 |
|
SV Bad Düben |
DISK |
|
|
Rakovec Miloš |
613 |
|
OK Sparta Praha |
DISK |
|
3.00 km, 160 m, 11 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Schmalfeld Tassilo |
25 |
|
SSV Planeta Radebeul |
38:41 |
|
2. |
Křtěnský Jaroslav |
264 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
52:10 |
+ 13:29 |
3. |
Úlehla Zdeněk |
293 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
53:14 |
+ 14:33 |
4. |
Attl Vladimír |
554 |
|
SK Praga |
53:41 |
+ 15:00 |
5. |
Beránek Miroslav |
237 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
59:51 |
+ 21:10 |
6. |
Novotný František |
592 |
|
OOB USK Slavie Ústí n.L. |
59:57 |
+ 21:16 |
7. |
Picek Jan |
709 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
60:02 |
+ 21:21 |
8. |
Höfer Eberhard |
9 |
|
ASG Teutoburger Wald |
60:36 |
+ 21:55 |
9. |
Klawun-Kendray W. George |
231 |
|
Sachsen-Marathon |
64:15 |
+ 25:34 |
10. |
Štrojsa Josef |
430 |
|
KOB Kamenický Šenov |
65:31 |
+ 26:50 |
11. |
Schindler Udo |
24 |
|
SSV Planeta Radebeul |
69:38 |
+ 30:57 |
12. |
Mašek Pavel |
272 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
71:40 |
+ 32:59 |
13. |
Kohout Tomáš |
798 |
|
Slovan Praha |
73:53 |
+ 35:12 |
14. |
Rejpal Petr |
614 |
|
OK Sparta Praha |
74:29 |
+ 35:48 |
15. |
Langr Jan |
267 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
76:51 |
+ 38:10 |
16. |
Lange Horst |
80 |
|
Post SV Chemnitz |
82:08 |
+ 43:27 |
17. |
Schlittermann Klaus |
142 |
|
ESV Lok Berlin-Schöneweide |
86:20 |
+ 47:39 |
18. |
Wittiber Wolfgang |
42 |
|
Bielefelder Skiclub e.V. |
93:39 |
+ 54:58 |
19. |
Balcar Miroslav |
|
|
OK Chrastava |
116:28 |
+ 77:47 |
20. |
Löwe Peter |
115 |
|
USV TU Dresden |
122:38 |
+ 83:57 |
|
Petrželka Pavel |
705 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
DISK |
|
3.50 km, 5 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Peterka Jakub |
495 |
|
TJ Loko Liberec |
15:58 |
|
2. |
Martanová Lea |
814 |
|
Slavia Liberec orienteering |
18:39 |
+ 2:41 |
3. |
Hockeborn Anne |
19 |
|
SSV Planeta Radebeul |
19:08 |
+ 3:10 |
4. |
Heřmánek Petr |
744 |
|
OOB TJ Turnov |
19:20 |
+ 3:22 |
5. |
Hájková Tereza |
775 |
|
SOK TJ Turnov |
19:41 |
+ 3:43 |
6. |
Kaufmann Hanne |
102 |
|
USV TU Dresden |
20:12 |
+ 4:14 |
7. |
Kubecová Mája |
719 |
|
SK Stadion Nový Bor |
21:01 |
+ 5:03 |
8. |
Svobodová Tereza |
291 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
21:24 |
+ 5:26 |
9. |
Danková Alice |
301 |
|
OK Chrastava |
22:18 |
+ 6:20 |
10. |
Březina Karel |
299 |
|
OK Chrastava |
22:20 |
+ 6:22 |
11. |
Kašpar Vojtěch |
883 |
|
SK Netopýr Zákupy |
22:25 |
+ 6:27 |
12. |
Mellanová Judita |
785 |
|
SOK TJ Turnov |
22:38 |
+ 6:40 |
13. |
Lamačová Barča |
|
|
OK Jiskra Nový Bor |
22:47 |
+ 6:49 |
14. |
Mašek Matěj |
653 |
|
SK Stadion Nový Bor |
23:26 |
+ 7:28 |
15. |
Štrait Vilém |
549 |
|
SK OK 24 Praha |
23:43 |
+ 7:45 |
16. |
Riby Philip |
523 |
|
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
25:15 |
+ 9:17 |
17. |
Houdová Veronika |
303 |
|
OK Chrastava |
25:34 |
+ 9:36 |
18. |
Rázková Helena |
824 |
|
Slavia Liberec orienteering |
26:07 |
+ 10:09 |
19. |
Jakoubková Anna |
649 |
|
SK Stadion Nový Bor |
26:56 |
+ 10:58 |
20. |
Polák Tomáš |
|
|
OK Chrastava |
27:46 |
+ 11:48 |
21. |
Nedvíková Katka |
|
|
KrOB Rozmarýn Litoměřice |
28:13 |
+ 12:15 |
22. |
Brych Lukáš |
|
|
nereg nereg |
30:03 |
+ 14:05 |
23. |
Zakouřilová Klára |
880 |
|
USK Praha |
30:59 |
+ 15:01 |
24. |
Hejnová Barbora |
848 |
|
USK Praha |
31:00 |
+ 15:02 |
25. |
Říhová Eliška |
311 |
|
OK Chrastava |
31:28 |
+ 15:30 |
26. |
Přinda Jan |
226 |
|
Slavia Liberec orienteering |
32:32 |
+ 16:34 |
27. |
Mencl Josef |
857 |
|
USK Praha |
32:40 |
+ 16:42 |
28. |
Houda Lukáš |
302 |
|
OK Chrastava |
32:44 |
+ 16:46 |
29. |
Dejnožka Martin |
684 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
32:57 |
+ 16:59 |
30. |
Tomanicová Sofie |
314 |
|
OK Chrastava |
35:10 |
+ 19:12 |
31. |
Horák Martin |
|
|
USK Praha |
35:39 |
+ 19:41 |
32. |
Dolejší Jan |
646 |
|
SK Stadion Nový Bor |
36:01 |
+ 20:03 |
33. |
Hänsel Flora |
223 |
|
SV Lengefeld |
36:06 |
+ 20:08 |
34. |
Šťastná Soňa |
313 |
|
OK Chrastava |
36:27 |
+ 20:29 |
35. |
Horáková Barbora |
|
|
USK Praha |
36:44 |
+ 20:46 |
36. |
Doleschal Fenja |
54 |
|
Volkssport |
36:55 |
+ 20:57 |
37. |
Hora David |
|
|
nereg nereg |
37:13 |
+ 21:15 |
38. |
Göttlich Vít |
243 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
37:26 |
+ 21:28 |
39. |
Baldriánová Eva |
838 |
|
USK Praha |
37:27 |
+ 21:29 |
40. |
Löhning Jakob |
|
|
USV TU Dresden |
37:46 |
+ 21:48 |
41. |
Neumann Johanna |
229 |
|
SV Lengefeld |
38:29 |
+ 22:31 |
42. |
Noack Mika |
|
|
ESV Lok Bad Schandau |
38:58 |
+ 23:00 |
43. |
Průšková Tereza |
655 |
|
SK Stadion Nový Bor |
42:04 |
+ 26:06 |
44. |
Kučera Filip |
307 |
|
OK Chrastava |
43:32 |
+ 27:34 |
45. |
Kašpar Štěpán |
884 |
|
SK Netopýr Zákupy |
44:22 |
+ 28:24 |
46. |
Zabořilová Anna |
398 |
|
OB Jenišovice |
44:36 |
+ 28:38 |
47. |
Pavlová Lenka |
|
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
45:20 |
+ 29:22 |
48. |
Bradáč Vašek |
463 |
|
TJ Loko Liberec |
46:08 |
+ 30:10 |
49. |
Šubrt Vojtěch |
|
|
nereg nereg |
46:48 |
+ 30:50 |
50. |
Kvapilová Kristýnka |
|
|
SOK TJ Turnov |
47:24 |
+ 31:26 |
51. |
Bräuer Finn |
219 |
|
SV Lengefeld |
50:10 |
+ 34:12 |
52. |
Hroněk Štěpán |
850 |
|
USK Praha |
50:47 |
+ 34:49 |
53. |
Sickert Ronja |
676 |
|
SSV Planeta Radebeul |
51:46 |
+ 35:48 |
54. |
Janečková Josefína |
369 |
|
VŠTJ Ekonom Praha |
52:47 |
+ 36:49 |
55. |
Rössler Sam |
|
|
nereg nereg |
53:14 |
+ 37:16 |
56. |
Novák Bořek |
354 |
|
OK Doksy |
53:28 |
+ 37:30 |
57. |
Pecková Tereza |
372 |
|
VŠTJ Ekonom Praha |
54:46 |
+ 38:48 |
58. |
Rafaj Mikuláš |
|
|
VŠTJ Ekonom Praha |
59:28 |
+ 43:30 |
59. |
Langer Lukáš |
|
|
OOB TJ Lia Jablonec nad Nisou |
62:17 |
+ 46:19 |
60. |
Tröße Moritz |
66 |
|
SV TU Ilmenau |
63:08 |
+ 47:10 |
61. |
Kalenský Tomáš |
660 |
|
OOB TJ Sla Severotuk Ústí n.L. |
63:51 |
+ 47:53 |
62. |
Forst Albert |
|
|
VŠSK MFF UK Praha |
74:19 |
+ 58:21 |
2.60 km, 160 m, 7 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Tučková Monika |
|
|
OK Jiskra Nový Bor |
35:02 |
|
2. |
Mikule Václav |
761 |
|
OOB TJ Turnov |
37:11 |
+ 2:09 |
3. |
Dejnožka Jiří |
685 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
37:12 |
+ 2:10 |
4. |
Švihovský Jaroslav |
|
|
OK Jiskra Nový Bor |
37:36 |
+ 2:34 |
5. |
Ježek Josef |
778 |
|
SOK TJ Turnov |
42:16 |
+ 7:14 |
6. |
Danko Tomáš |
300 |
|
OK Chrastava |
45:31 |
+ 10:29 |
7. |
Weise Lisa |
|
|
nereg nereg |
47:47 |
+ 12:45 |
8. |
Schejbal Petr |
|
|
nereg nereg |
48:38 |
+ 13:36 |
9. |
Novotná Markéta |
|
|
USK Praha |
48:54 |
+ 13:52 |
10. |
Neyrinck Noel |
|
|
USK Praha |
49:01 |
+ 13:59 |
11. |
Zakouřilová Markéta |
399 |
|
OB Jenišovice |
49:42 |
+ 14:40 |
12. |
Schejbalová Alena |
|
|
nereg nereg |
50:15 |
+ 15:13 |
13. |
Smejkalová Jana |
|
|
KrOB Rozmarýn Litoměřice |
50:23 |
+ 15:21 |
14. |
Riby Kate |
|
|
OOB TJ Lokomotiva Teplice |
52:04 |
+ 17:02 |
15. |
Kaufmann Constance |
103 |
|
USV TU Dresden |
52:13 |
+ 17:11 |
16. |
Dastychová Saša |
|
|
OK Reco Sport |
53:47 |
+ 18:45 |
17. |
Floriánková Daniela |
|
|
USK Praha |
54:25 |
+ 19:23 |
18. |
Kubcová Michaela |
|
|
nereg nereg |
54:29 |
+ 19:27 |
19. |
von Fournier Torsten |
|
|
SSV Planeta Radebeul |
55:26 |
+ 20:24 |
20. |
Göttlichová Jitka |
244 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
56:24 |
+ 21:22 |
21. |
Hájková Magda |
776 |
|
SOK TJ Turnov |
56:29 |
+ 21:27 |
22. |
Beran Jiří |
839 |
|
USK Praha |
57:23 |
+ 22:21 |
23. |
Dolejší Miloš |
647 |
|
SK Stadion Nový Bor |
60:09 |
+ 25:07 |
24. |
Melicharová Barbora |
490 |
|
TJ Loko Liberec |
60:45 |
+ 25:43 |
25. |
Novotná Anna |
|
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
61:34 |
+ 26:32 |
26. |
Janoušková Iveta |
248 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
63:40 |
+ 28:38 |
27. |
Stöcker Evelyn |
5 |
|
SV Vorwärts Leipzig |
65:20 |
+ 30:18 |
28. |
Fürstová Anička |
468 |
|
TJ Loko Liberec |
65:26 |
+ 30:24 |
29. |
Dastych Petr |
551 |
|
OK Reco Sport |
65:43 |
+ 30:41 |
30. |
Balcarová Alena |
459 |
|
TJ Loko Liberec |
66:19 |
+ 31:17 |
31. |
Jirků Martina |
|
|
nereg nereg |
67:24 |
+ 32:22 |
32. |
Jirků Veronika |
|
|
nereg nereg |
67:25 |
+ 32:23 |
33. |
Rulc Zdeněk |
|
|
OOB TJ Lia Jablonec nad Nisou |
69:00 |
+ 33:58 |
34. |
Pavel Jiří |
|
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
69:10 |
+ 34:08 |
35. |
Schommartz Katharina |
169 |
|
VfA endLOS |
69:30 |
+ 34:28 |
36. |
Feng Bonnie |
168 |
|
VfA endLOS |
70:02 |
+ 35:00 |
37. |
Häßler Katrin |
|
|
USG Chemnitz |
73:47 |
+ 38:45 |
38. |
Gunia Franz |
154 |
|
SV IHW Alex 78 Berlin |
73:54 |
+ 38:52 |
39. |
Buhler Birgit |
84 |
|
USV TU Dresden |
77:34 |
+ 42:32 |
40. |
Hroňková Milada |
|
|
USK Praha |
80:05 |
+ 45:03 |
41. |
Mrňák Josef |
654 |
|
SK Stadion Nový Bor |
86:59 |
+ 51:57 |
42. |
Kern Antje |
216 |
|
SV Bad Düben |
90:11 |
+ 55:09 |
43. |
Martin Jana |
|
|
SV Lengefeld |
94:48 |
+ 59:46 |
44. |
Sobková Šárka |
|
|
nereg nereg |
117:21 |
+ 82:19 |
45. |
Benháková Dagmar |
|
|
nereg nereg |
120:21 |
+ 85:19 |
46. |
Nosek Daniel |
890 |
|
nereg nereg |
164:01 |
+ 128:59 |
47. |
Nosková Barbora |
891 |
|
nereg nereg |
166:29 |
+ 131:27 |
|
Hänsel Grit |
224 |
|
SV Lengefeld |
DISK |
|
|
Čtrnáct Jiří |
558 |
|
SK Praga |
DISK |
|
|
Richter Antje |
|
|
USG Chemnitz |
DISK |
|
|
Krupková Dana |
|
|
OK Chrastava |
DISK |
|
|
Meixnerová Jana |
|
|
nereg nereg |
DISK |
|
5.70 km, 325 m, 12 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Stránský Jiří |
|
|
nereg nereg |
49:23 |
|
2. |
Hora Zbyněk |
|
|
nereg nereg |
50:15 |
+ 0:52 |
3. |
Lepšík Petr |
|
|
OK Jiskra Nový Bor |
60:40 |
+ 11:17 |
4. |
Petr Jan |
|
|
nereg nereg |
64:27 |
+ 15:04 |
5. |
Pokorná Magdaléna |
|
|
SK Praga |
66:11 |
+ 16:48 |
6. |
Večeřa Martin |
|
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
67:09 |
+ 17:46 |
7. |
Beránek Petr |
|
|
OK Jiskra Nový Bor |
68:26 |
+ 19:03 |
8. |
Burgr Jan |
|
|
TJ Loko Liberec |
77:29 |
+ 28:06 |
9. |
Klusáková Jitka |
|
|
Oddíl OB Kotlářka |
81:05 |
+ 31:42 |
10. |
Blahutová Hana |
|
|
VŠSK MFF UK Praha |
81:49 |
+ 32:26 |
11. |
Floriánek Jan |
204 |
|
USK Praha |
83:37 |
+ 34:14 |
12. |
Synek Antonín |
|
|
OK Doksy |
83:46 |
+ 34:23 |
13. |
Garnier Alice |
|
|
SG LVB Leipzig |
84:17 |
+ 34:54 |
14. |
Klusáková Barbora |
853 |
|
Oddíl OB Kotlářka |
86:54 |
+ 37:31 |
15. |
Melichar Jaromír |
489 |
|
TJ Loko Liberec |
90:15 |
+ 40:52 |
16. |
Schejbal Martin |
|
|
SK Praga |
90:20 |
+ 40:57 |
17. |
Szilágyi Ladislav |
|
|
Oddíl OB Kotlářka |
93:53 |
+ 44:30 |
18. |
Janatová Markéta |
|
|
OK Jiskra Nový Bor |
93:56 |
+ 44:33 |
19. |
Wellenberg Bernd |
|
|
Berliner SC Siemensstadt |
100:04 |
+ 50:41 |
20. |
Mellan Martin |
784 |
|
SOK TJ Turnov |
107:41 |
+ 58:18 |
21. |
Hnídek Stanislav |
|
|
nereg nereg |
110:12 |
+ 60:49 |
22. |
Doleschal Eric |
55 |
|
Volkssport |
115:43 |
+ 66:20 |
23. |
Aster Vladimír |
624 |
|
SKOB Slaný |
117:24 |
+ 68:01 |
24. |
Martin Dirk |
227 |
|
SV Lengefeld |
118:48 |
+ 69:25 |
25. |
Seib Nadine |
|
|
nereg nereg |
119:12 |
+ 69:49 |
26. |
Hejnová Martina |
849 |
|
USK Praha |
119:34 |
+ 70:11 |
27. |
Stejskal Martin |
207 |
|
VV Klub |
119:41 |
+ 70:18 |
28. |
Hájek Jan |
774 |
|
SOK TJ Turnov |
120:38 |
+ 71:15 |
29. |
Košek Ladislav |
475 |
|
TJ Loko Liberec |
123:37 |
+ 74:14 |
30. |
Ježková Janina |
779 |
|
SOK TJ Turnov |
123:43 |
+ 74:20 |
31. |
Bräuer Sandra |
220 |
|
SV Lengefeld |
128:03 |
+ 78:40 |
32. |
Pološčuková Michaela |
|
|
SKOB Sig-M Mladá Boleslav |
128:27 |
+ 79:04 |
33. |
Funk Uwe-Carsten |
165 |
|
OK Leipzig |
128:55 |
+ 79:32 |
34. |
Štičková Eva |
498 |
|
TJ Loko Liberec |
130:21 |
+ 80:58 |
35. |
Machuča Lubomír |
|
|
VV Klub |
156:46 |
+ 107:23 |
36. |
Pohořalý Dobroslav |
605 |
|
SKOB Roudnice n.L. |
160:45 |
+ 111:22 |
37. |
Blín Oldřich |
|
|
nereg nereg |
162:04 |
+ 112:41 |
38. |
Vitebský Mirek |
736 |
|
OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou |
175:01 |
+ 125:38 |
39. |
Novák Aleš |
|
|
nereg nereg |
190:00 |
+ 140:37 |
|
Mencl Miloslav |
858 |
|
USK Praha |
DISK |
|
|
Synek Marcel |
|
|
OK Doksy |
DISK |
|
|
Bajer Tomáš |
|
|
VSK Přírodověda |
DISK |
|
|
Pohořalá Karolína |
603 |
|
SKOB Roudnice n.L. |
DISK |
|
|
Hejna Vladimír |
847 |
|
USK Praha |
DISK |
|
|
Hroněk Jan |
851 |
|
USK Praha |
DISK |
|