Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Oblastní žebříček
Kód závodu
120422048
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Oblastní žebříček
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
22.04.2012
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
Oblastní žebříček
Místo konání
Aš
Použitá mapa
Kozina
Pořadatel
MAS - KČT Aš
Ředitel závodu
Jindřich Kovář
Hlavní rozhodčí
Vladimír Kovář
Stavitel tratí
Karel Pilař
Kategorie
D10
D10L
D12
D14
D16
D18
D21
D35
D45
D55
H10
H10L
H12
H14
H16
H18
H21
H35
H45
H55
HDR
D10
1.12 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Marešová Klára
NEJ0250
TJ Jiskra Nejdek
12:20
2.
Kovářová Lucie
MAS0350
KČT Aš
14:44
+ 2:24
3.
Ziebová Veronika
NEJ0450
TJ Jiskra Nejdek
15:18
+ 2:58
4.
Vítová Lucie
BSO0250
KOB Baník Sokolov
16:50
+ 4:30
5.
Dellingerová Anna
NEJ0102
TJ Jiskra Nejdek
23:37
+ 11:17
Nádeníčková Iva
NEJ0350
TJ Jiskra Nejdek
DISK
D10L
1.44 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kadlecová Valentýna
VEY0001
YETTI Vejprty
28:33
2.
Šnourová Kateřina
SKV0051
TJ Slovan Karlovy Vary
41:19
+ 12:46
3.
Hegnerová Adéla
OK Lokomot LPM
45:20
+ 16:47
Sluková Veronika
MAS
KČT Aš
DISK
D12
1.93 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tokárová Regina
NEJ0150
TJ Jiskra Nejdek
22:40
2.
Nádeníčková Pavla
NEJ0151
TJ Jiskra Nejdek
45:22
+ 22:42
D14
2.79 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Marešová Alexandra
NEJ9950
TJ Jiskra Nejdek
30:31
2.
Pelcová Tereza
MAS9853
KČT Aš
45:24
+ 14:53
3.
Hanáková Lenka
KRL9951
Kometa Kralovice
46:02
+ 15:31
4.
Svobodová Simona
MAS9852
KČT Aš
49:10
+ 18:39
5.
Svatková Charlota
SCH9852
TJ Skalka Cheb
50:54
+ 20:23
6.
Biersaková Dagmar
KRL0051
Kometa Kralovice
54:18
+ 23:47
7.
Synková Tereza
SCH9854
TJ Skalka Cheb
58:53
+ 28:22
8.
Papežová Kateřina
SCH9853
TJ Skalka Cheb
62:13
+ 31:42
9.
Ištvánová Klára
MAS9850
KČT Aš
63:30
+ 32:59
Šťastná Jana
MAS
KČT Aš
DISK
Šnourová Dana
SKV0052
TJ Slovan Karlovy Vary
DISK
D16
3.14 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kubínová Veronika
SKV9752
TJ Slovan Karlovy Vary
33:18
2.
Žandová Marcela
SKV9653
TJ Slovan Karlovy Vary
33:52
+ 0:34
3.
Vítková Markéta
MAS9650
KČT Aš
39:13
+ 5:55
4.
Kučová Michaela
SCH9751
TJ Skalka Cheb
72:09
+ 38:51
5.
Tokárová Regina
NEJ
TJ Jiskra Nejdek
93:21
+ 60:03
D18
5.06 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kuberková Lucie
LPM9451
OK Lokomotiva Plzeň
80:01
D21
6.29 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Honnerová Blanka
VPM8051
KOS Slavia VŠ Plzeň
61:30
2.
Kovářová Jitka
MAS7350
KČT Aš
78:17
+ 16:47
3.
Soukupová Petra
SKV7851
TJ Slovan Karlovy Vary
80:26
+ 18:56
4.
Fremrová Jaroslava
LPM7954
OK Lokomotiva Plzeň
113:16
+ 51:46
D35
5.06 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Lisá Monika
ONO6750
SKOB Ostrov
62:00
2.
Krausová Marcela
LCV7351
TJ Loko Chomutov
91:30
+ 29:30
3.
Marešová Marcela
NEJ7450
TJ Jiskra Nejdek
91:46
+ 29:46
4.
Žandová Marie
SKV6551
TJ Slovan Karlovy Vary
95:31
+ 33:31
5.
Kubínová Jana
SKV6751
TJ Slovan Karlovy Vary
96:16
+ 34:16
Pýchová
MAS
KČT Aš
DISK
D45
4.38 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Opavová Stanislava
MLA5451
MLOK Mariánské Lázně
55:58
2.
Tenglerová Helena
MLA6551
MLOK Mariánské Lázně
57:28
+ 1:30
3.
Nováková Svatava
SKV5351
TJ Slovan Karlovy Vary
60:55
+ 4:57
4.
Gabrielová Šárka
ONO5950
SKOB Ostrov
68:48
+ 12:50
5.
Mágrová Ivana
LCV5550
TJ Loko Chomutov
72:11
+ 16:13
6.
Šplinarová Jana
SKV6451
TJ Slovan Karlovy Vary
82:49
+ 26:51
Šmejkalová Karla
MLA6256
MLOK Mariánské Lázně
DISK
D55
3.14 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hejtmánková Alena
TAP5452
KOB TRETRA Praha
49:59
2.
Kubátová Lenka
SKV5551
TJ Slovan Karlovy Vary
61:36
+ 11:37
3.
Nyklová Helena
LKV5151
Klub vodáků Karlovy Vary
66:29
+ 16:30
4.
Dlouhá Lenka
MAS5150
KČT Aš
70:10
+ 20:11
5.
Thämelt Uta
TU Dresden TUD
79:11
+ 29:12
Kühnel Radka
Trollhatta TSOK
DISK
H10
1.12 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tokár Radim
NEJ0300
TJ Jiskra Nejdek
12:35
2.
Kovář Ondřej
MAS0200
KČT Aš
17:28
+ 4:53
3.
Stehlík Petr
MAS0202
KČT Aš
23:02
+ 10:27
H10L
1.44 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Janoch Samuel
MLOK Mariá MLA
25:00
2.
Samuel Svatek
SCH0201
TJ Skalka Cheb
30:06
+ 5:06
3.
Oncirk Honzík
ONO0301
SKOB Ostrov
30:50
+ 5:50
4.
Kašpar Lukáš
OK Lokomot LPM
51:54
+ 26:54
5.
Kettner Matyáš
BSO0302
KOB Baník Sokolov
54:02
+ 29:02
H12
2.79 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Solomko Adam
BSO0002
KOB Baník Sokolov
48:58
2.
Dellinger Mikuláš
NEJ0001
TJ Jiskra Nejdek
83:47
+ 34:49
3.
Jahn Robin
KČT Aš MAS
90:32
+ 41:34
H14
3.14 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zieba Jakub
NEJ9800
TJ Jiskra Nejdek
49:08
2.
Stárek Martin
SCH9801
TJ Skalka Cheb
57:13
+ 8:05
Lahučký Tomáš
SCH9901
TJ Skalka Cheb
DISK
Papež Josef
SCH9902
TJ Skalka Cheb
DISK
Nedorostek Daniel
SCH9805
TJ Skalka Cheb
DISK
H16
5.06 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Frank Jiří
MAS9600
KČT Aš
50:52
2.
Vacek Jiří
SKV9602
TJ Slovan Karlovy Vary
64:06
+ 13:14
3.
Řehořek Tomáš
SKV9601
TJ Slovan Karlovy Vary
80:43
+ 29:51
4.
Ševčík Roman
ONO9600
SKOB Ostrov
104:15
+ 53:23
Horký Jan
Příchozí XXX
110:42
+ 59:50
Klepáček Pavel
XXX
Příchozí XXX
DISK
H18
8.36 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Štros Jan
SKV9501
TJ Slovan Karlovy Vary
108:24
2.
Knepr Lukáš
BSO9401
KOB Baník Sokolov
116:17
+ 7:53
H21
10.40 km, 20 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Rambousek Karel
BSO7907
KOB Baník Sokolov
81:44
2.
Suchý Petr
LPM7820
OK Lokomotiva Plzeň
91:23
+ 9:39
3.
Milota Josef
MLA5801
MLOK Mariánské Lázně
94:57
+ 13:13
4.
Honner Jaroslav
VPM7802
KOS Slavia VŠ Plzeň
102:20
+ 20:36
5.
Lhoták Luboš
MAS9301
KČT Aš
102:37
+ 20:53
6.
Šilhavý Jakub
LPM8500
OK Lokomotiva Plzeň
104:28
+ 22:44
7.
Kovář Vladimír
MAS7200
KČT Aš
106:53
+ 25:09
8.
Hegner Lukáš
LPM8104
OK Lokomotiva Plzeň
131:43
+ 49:59
Badura Václav
SKV8101
TJ Slovan Karlovy Vary
DISK
Soukup David
SKV7601
TJ Slovan Karlovy Vary
DISK
H35
8.36 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bílý Milan
JES7001
KOS Jesenice
72:05
2.
Hájek Jiří
ONO6400
SKOB Ostrov
74:41
+ 2:36
3.
Ševčík Petr
ONO7200
SKOB Ostrov
77:47
+ 5:42
4.
Mareš Alexander
NEJ7300
TJ Jiskra Nejdek
81:25
+ 9:20
5.
Sedláček Tomáš
KRL
Kometa Kralovice
82:46
+ 10:41
H45
6.29 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vlach Miroslav
SCH6101
TJ Skalka Cheb
72:11
2.
Hannsmann Martin
XXX
Příchozí XXX
76:18
+ 4:07
3.
Kööhler Hans
KRL6401
Kometa Kralovice
76:54
+ 4:43
4.
Kettner Vladek
BSO6400
KOB Baník Sokolov
79:48
+ 7:37
5.
Hejtmánek Vladimír
TAP5802
KOB TRETRA Praha
83:39
+ 11:28
6.
Hájek Jan
MAS5401
KČT Aš
86:17
+ 14:06
7.
Janovič Ondřej
SKV5901
TJ Slovan Karlovy Vary
109:20
+ 37:09
8.
Blažek Jiří
VPM5009
KOS Slavia VŠ Plzeň
143:48
+ 71:37
Čech Petr
SCH6001
TJ Skalka Cheb
DISK
H55
4.38 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jirásek Jaroslav
SCH4701
TJ Skalka Cheb
48:17
2.
Šorm Miroslav
DKL5200
KOB Kladno
50:22
+ 2:05
3.
Fišák Jan
MLA4401
MLOK Mariánské Lázně
54:19
+ 6:02
4.
Kubát Jaroslav
SKV5203
TJ Slovan Karlovy Vary
55:58
+ 7:41
5.
Sklenář Jan
MLA4201
MLOK Mariánské Lázně
56:48
+ 8:31
6.
Schimm Dieter
BSO4401
KOB Baník Sokolov
59:35
+ 11:18
7.
Mágr Zdeněk
LCV5000
TJ Loko Chomutov
66:52
+ 18:35
8.
Lhoták Luboš
KČT Aš MAS
103:31
+ 55:14
Kubín Jiří
SKV
TJ Slovan Karlovy Vary
56:13
+ 7:56
HDR
1.44 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ševčík Adam
ONO0300
SKOB Ostrov
26:35
2.
Kadlecová Tereza
Yetti Vejp VEY
27:26
+ 0:51
3.
Pycha Radovan
MAS0400
KČT Aš
34:12
+ 7:37
4.
Stehlík Jakub
MAS0500
KČT Aš
35:28
+ 8:53
5.
Mála Matyáš
MAS0800
KČT Aš
37:01
+ 10:26
6.
Jahn Adam
KČT Aš MAS
38:33
+ 11:58
7.
Vastl Viktor
ONO0800
SKOB Ostrov
50:27
+ 23:52
8.
Dovaly Amálka
Příchozí XXX
61:17
+ 34:42
9.
Dovaly Jonáš
Příchozí XXX
64:51
+ 38:16
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz