Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Vánoční sprint 2011
Kód závodu
111218
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Vánoční sprint 2011
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
18.12.2011
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
Zimní hradubická liga
Místo konání
Hradec Králové - Malšovice
Použitá mapa
Občiny, 1:5000
Pořadatel
PHK - OK 99 Hradec Králové
Ředitel závodu
Tomáš Zelenka
Stavitel tratí
Markéta Novotná
Kategorie
D
DE
DK
H
HE
HK
D
2.00 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Daniela Čepová
PHK8951
OK 99 Hradec Králové
11:59
2.
Nina Azebová
PHK8855
OK 99 Hradec Králové
12:26
+ 0:27
3.
Klimplová Lenka
LPU7951
OK Lokomotiva Pardubice
12:58
+ 0:59
4.
Anna Šmejcová
SJC9552
Sportcentrum Jičín
13:06
+ 1:07
5.
Kateřina Lamichová
PHK8359
OK 99 Hradec Králové
13:20
+ 1:21
6.
Klimplová Zuzana
LPU8151
OK Lokomotiva Pardubice
13:23
+ 1:24
6.
Odvodyová Šárka
LPU8352
OK Lokomotiva Pardubice
13:23
+ 1:24
8.
Pavlína Chaloupská
PHK7051
OK 99 Hradec Králové
13:39
+ 1:40
9.
Hana Justová
PHK8556
OK 99 Hradec Králové
13:59
+ 2:00
10.
Víchová Ladislava
LPU5851
OK Lokomotiva Pardubice
14:26
+ 2:27
11.
Červená Adéla
SHK9755
TJ Slavia Hradec Králové
14:33
+ 2:34
11.
Švíglerová Pavla
LPU7658
OK Lokomotiva Pardubice
14:33
+ 2:34
13.
Novotná Iva
SHK6151
TJ Slavia Hradec Králové
15:04
+ 3:05
14.
Jitka Rykalová
VAM7251
OOB Vamberk
15:06
+ 3:07
15.
Drahorádová Lenka
LPU8660
OK Lokomotiva Pardubice
15:13
+ 3:14
16.
Marie Doležalová
TYN8651
SK Týniště nad Orlicí OOB
15:23
+ 3:24
17.
Lucie Staňková
DOB
KOB Dobruška
15:27
+ 3:28
18.
Čečková Martina
SHK
TJ Slavia Hradec Králové
15:39
+ 3:40
19.
Jitka Panchártková
PHK5951
OK 99 Hradec Králové
15:41
+ 3:42
19.
Martina Azebová
PHK6757
OK 99 Hradec Králové
15:41
+ 3:42
21.
Mádlová Iva
SHK6351
TJ Slavia Hradec Králové
16:04
+ 4:05
22.
Barbora Beranová
BOR9159
OK Jiskra Nový Bor
16:15
+ 4:16
23.
Iva Lamichová
PHK6353
OK 99 Hradec Králové
16:16
+ 4:17
24.
Divecká Růžena
SHK6753
TJ Slavia Hradec Králové
16:24
+ 4:25
25.
Jana Šklíbová
SRK7651
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
16:30
+ 4:31
25.
Hana Šišmová
TYN6852
SK Týniště nad Orlicí OOB
16:30
+ 4:31
27.
Vilnerová Eva
LPU6054
OK Lokomotiva Pardubice
16:50
+ 4:51
28.
Fundová Hana
SHK6752
TJ Slavia Hradec Králové
16:57
+ 4:58
29.
Egrtová Jitka
SHK6354
TJ Slavia Hradec Králové
17:00
+ 5:01
30.
Mrštíková Hana
LPU5552
OK Lokomotiva Pardubice
17:06
+ 5:07
31.
Thýnová Ivana
SHK6651
TJ Slavia Hradec Králové
18:02
+ 6:03
32.
Zdenka Křížová
PZR5051
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
18:22
+ 6:23
33.
Zuzana Weberová
PHK6961
OK 99 Hradec Králové
18:45
+ 6:46
34.
Bernartová Ivana
SHK6552
TJ Slavia Hradec Králové
19:25
+ 7:26
35.
Šabatková Zdena
SHK5652
TJ Slavia Hradec Králové
20:55
+ 8:56
36.
Stulíková Zuzana
SHK5751
TJ Slavia Hradec Králové
21:28
+ 9:29
37.
Bláhová Luba
SHK5852
TJ Slavia Hradec Králové
22:57
+ 10:58
38.
Ivana Doležalová
TYN6451
SK Týniště nad Orlicí OOB
25:30
+ 13:31
Iva Kábrtová
PEN6350
OK RECO Sport
DISK
Jana Justová
PHK6153
OK 99 Hradec Králové
DISK
Jiřina Vychodilová
SHK
TJ Slavia Hradec Králové
DISK
DE
2.60 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Martina Uvizlová
SJC8665
Sportcentrum Jičín
13:28
2.
Fenclová Marta
LPU7667
OK Lokomotiva Pardubice
13:51
+ 0:23
3.
Zuzana Jedličková
SHK8150
TJ Slavia Hradec Králové
14:11
+ 0:43
4.
Denisa Kosová
PHK9150
OK 99 Hradec Králové
14:12
+ 0:44
5.
Hepnerová Martina
SHK8152
TJ Slavia Hradec Králové
14:44
+ 1:16
5.
Škodová Petra
LPU8359
OK Lokomotiva Pardubice
14:44
+ 1:16
7.
Novotná Klára
PHK
OK 99 Hradec Králové
15:02
+ 1:34
8.
Doležalová Veronika
SHK8753
TJ Slavia Hradec Králové
15:38
+ 2:10
9.
Veronika Vavrova
ASU8598
Magnus Orienteering
15:51
+ 2:23
10.
Kamila Růžičková
PHK7153
OK 99 Hradec Králové
15:53
+ 2:25
11.
Michaela Machačová
PHK9656
OK 99 Hradec Králové
15:55
+ 2:27
12.
Lucie Melounková
PHK8054
OK 99 Hradec Králové
15:57
+ 2:29
13.
Alena Peterová
DOB8953
KOB Dobruška
16:03
+ 2:35
14.
Dita Štěpánová
DOB7956
KOB Dobruška
16:04
+ 2:36
15.
Anna Záveská
CET8851
TJ Loko Česká Třebová
16:09
+ 2:41
16.
Lenka Křivdová
CHC7251
KOB Choceň
16:23
+ 2:55
17.
Iva Švecová
CHT7151
SK Chrast
16:28
+ 3:00
18.
Renata Samková
PHK7456
OK 99 Hradec Králové
16:30
+ 3:02
19.
Kroniková Jana
SHK7350
TJ Slavia Hradec Králové
16:49
+ 3:21
20.
Jana Balcarová
PHK8852
OK 99 Hradec Králové
17:03
+ 3:35
21.
Věra Peterová
DOB8751
KOB Dobruška
17:08
+ 3:40
22.
Míša Bednářová
VAM8951
OOB Vamberk
17:48
+ 4:20
23.
Petrová Daniela
LPU8454
OK Lokomotiva Pardubice
18:01
+ 4:33
23.
Procházková Alexandra
LPU7051
OK Lokomotiva Pardubice
18:01
+ 4:33
25.
Stulíková Barbora
SHK8552
TJ Slavia Hradec Králové
18:06
+ 4:38
26.
Fundová Eliška
SHK9351
TJ Slavia Hradec Králové
18:24
+ 4:56
26.
Jana Klapalová
VAM6451
OOB Vamberk
18:24
+ 4:56
28.
Chen I-Ching
NEREGIS
21:13
+ 7:45
29.
Lucie Šádková
PHK9654
OK 99 Hradec Králové
21:53
+ 8:25
DK
1.70 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jana Peterová
DOB0051
KOB Dobruška
13:17
2.
Dominika Kalenská
STH9958
SK Studenec
13:41
+ 0:24
3.
Jana Kubíčková
PHK9999
OK 99 Hradec Králové
14:06
+ 0:49
4.
Tereza Kosová
SRK0151
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
14:16
+ 0:59
5.
Apolena Malinová
SHK9952
TJ Slavia Hradec Králové
15:42
+ 2:25
6.
Iva Kubátová
PHK6552
OK 99 Hradec Králové
17:11
+ 3:54
7.
Svobodová Jana
SHK9052
TJ Slavia Hradec Králové
17:27
+ 4:10
8.
Ladislav Zeman
VAM0202
OOB Vamberk
17:42
+ 4:25
9.
Michaela Metelková
PHK05
OK 99 Hradec Králové
17:55
+ 4:38
10.
Veronika Šklíbová
SRK0153
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
19:07
+ 5:50
11.
Róza Vejražková
SJS0151
19:10
+ 5:53
12.
Anna Janků
SJC0252
Sportcentrum Jičín
20:58
+ 7:41
13.
Kroniková Štěpánka
SHK0150
TJ Slavia Hradec Králové
23:49
+ 10:32
14.
Kroniková Sylvie
SHK0450
TJ Slavia Hradec Králové
26:33
+ 13:16
15.
Johana Chvátilová
PHK
OK 99 Hradec Králové
26:37
+ 13:20
16.
Švíglerová Kateřina
LPU0752
OK Lokomotiva Pardubice
30:51
+ 17:34
17.
Šárka Dubská
SJC8753
Sportcentrum Jičín
32:37
+ 19:20
18.
Dominika Kunartová
PHK
OK 99 Hradec Králové
36:01
+ 22:44
19.
Markéta Keprtová
NEREGIS
43:05
+ 29:48
20.
Zitková Andrea
LPU0751
OK Lokomotiva Pardubice
46:01
+ 32:44
H
2.60 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Petr Horáček
PHK9602
OK 99 Hradec Králové
14:17
2.
Ivan Uvizl
STH5801
SK Studenec
15:15
+ 0:58
3.
Toužil Karel
SHK7602
TJ Slavia Hradec Králové
15:33
+ 1:16
4.
Zdeněk Zikmund
SJC9703
Sportcentrum Jičín
16:15
+ 1:58
5.
Teplý Jiří
SHK6401
TJ Slavia Hradec Králové
16:46
+ 2:29
5.
Gazdačko Milan
SHK5702
TJ Slavia Hradec Králové
16:46
+ 2:29
7.
Michal Štěrba
NEREGiS
17:08
+ 2:51
8.
Ondřej Metelka
PHK101
OK 99 Hradec Králové
17:09
+ 2:52
8.
Stanislav Jirásek
SHK
TJ Slavia Hradec Králové
17:09
+ 2:52
10.
Odvody Zdeněk
LPU8206
OK Lokomotiva Pardubice
17:11
+ 2:54
11.
Novotný Pavel
SHK6104
TJ Slavia Hradec Králové
18:03
+ 3:46
12.
Netuka Jan
SHK7001
TJ Slavia Hradec Králové
18:05
+ 3:48
13.
Michal Kos
SRK6802
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
18:07
+ 3:50
14.
Vít Doležal
SJS9802
18:19
+ 4:02
15.
Imlauf Martin
SNA6301
TJ Start Náchod
18:25
+ 4:08
16.
Jan Šklíba
SRK7501
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
18:29
+ 4:12
17.
Filip Rykala
VAM9601
OOB Vamberk
18:43
+ 4:26
18.
Vízek Luděk
SHK6001
TJ Slavia Hradec Králové
18:47
+ 4:30
19.
Michal Slanina
NEREGIS
18:53
+ 4:36
20.
Trejbal Václav
SHK9604
TJ Slavia Hradec Králové
19:03
+ 4:46
21.
Hájek Jakub
SHK9802
TJ Slavia Hradec Králové
19:05
+ 4:48
22.
Pavel Faltejsek
PHK7003
OK 99 Hradec Králové
19:14
+ 4:57
23.
Matyáš Skalický
ASU9645
Magnus Orienteering
19:16
+ 4:59
24.
Farář Václav
LPU5201
OK Lokomotiva Pardubice
19:17
+ 5:00
25.
Žemlička Jan
LPU8303
OK Lokomotiva Pardubice
19:18
+ 5:01
26.
Třasák Milan
LPU5206
OK Lokomotiva Pardubice
19:32
+ 5:15
27.
Pavel Navrátil
PHK
OK 99 Hradec Králové
19:35
+ 5:18
28.
Ryba David
SHK9902
TJ Slavia Hradec Králové
19:54
+ 5:37
29.
Cinkan Zdeněk
LPU6201
OK Lokomotiva Pardubice
20:08
+ 5:51
30.
Mrštík Václav
LPU5002
OK Lokomotiva Pardubice
20:20
+ 6:03
30.
Šimon Chvátil
PHK
OK 99 Hradec Králové
20:20
+ 6:03
32.
Divecký Josef
SHK6102
TJ Slavia Hradec Králové
20:30
+ 6:13
33.
Pavel Šišma
TYN6901
SK Týniště nad Orlicí OOB
20:31
+ 6:14
34.
Pek Daniel
SHK9803
TJ Slavia Hradec Králové
20:48
+ 6:31
35.
Pavel Vydra
PEN6200
OK RECO Sport
20:52
+ 6:35
36.
Pavel Řehák
SJC6001
Sportcentrum Jičín
20:53
+ 6:36
37.
Pavel Kříž
PZR4800
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
21:03
+ 6:46
38.
Jaromír Justa
PHK6101
OK 99 Hradec Králové
21:07
+ 6:50
39.
Pavel Hanuš
LTU6501
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
21:16
+ 6:59
40.
Zdeněk Slanina
NEREGIS
21:29
+ 7:12
41.
Tomáš Vychodil
SHK
TJ Slavia Hradec Králové
21:43
+ 7:26
42.
Petr Junek
STH5501
SK Studenec
21:48
+ 7:31
43.
Petr Doležal
TYN5401
SK Týniště nad Orlicí OOB
22:00
+ 7:43
44.
Zákravský Zdeněk
SNA5702
TJ Start Náchod
22:41
+ 8:24
45.
Vícha Vladimír
LPU5801
OK Lokomotiva Pardubice
23:25
+ 9:08
46.
Jaromír Malec
TYN5604
SK Týniště nad Orlicí OOB
23:26
+ 9:09
47.
Jaroslav Kubánek
SJC9803
Sportcentrum Jičín
22:44
+ 8:27
48.
Jiří Chvátil
PHK
OK 99 Hradec Králové
25:37
+ 11:20
49.
Štěpán Vyskočil
VAM9701
OOB Vamberk
26:17
+ 12:00
50.
Máslo Miroslav
SHK4001
TJ Slavia Hradec Králové
26:50
+ 12:33
51.
Peter Weber
PHK3901
OK 99 Hradec Králové
27:56
+ 13:39
52.
Šabatka Petr
SHK5703
TJ Slavia Hradec Králové
28:39
+ 14:22
53.
Svobodová Eva
SHK5853
TJ Slavia Hradec Králové
32:46
+ 18:29
Jan Faltejsek
PHK9802
OK 99 Hradec Králové
DISK
Kohout Josef
SHK6902
TJ Slavia Hradec Králové
DISK
HE
3.00 km, 27 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šmehlík Eduard
SHK8702
TJ Slavia Hradec Králové
13:52
2.
Jan Panchártek
PHK8802
OK 99 Hradec Králové
13:57
+ 0:05
3.
Procházka David
LPU9113
OK Lokomotiva Pardubice
14:03
+ 0:11
4.
Marek Uvizl
STH9202
SK Studenec
14:21
+ 0:29
5.
Ondra Doležel
STE9202
SK SKI-OB Šternberk
14:29
+ 0:37
6.
Jirásek Michal
SHK8901
TJ Slavia Hradec Králové
14:46
+ 0:54
7.
Štěrba Zbyněk
LPU8304
OK Lokomotiva Pardubice
15:00
+ 1:08
8.
Smitka Jan
SHK9204
TJ Slavia Hradec Králové
15:25
+ 1:33
9.
Hepner David
SHK7601
TJ Slavia Hradec Králové
15:27
+ 1:35
10.
Komanec Václav
SHK8406
TJ Slavia Hradec Králové
15:32
+ 1:40
11.
Stulík Jakub
SHK8212
TJ Slavia Hradec Králové
15:37
+ 1:45
12.
Michal Pátek
CHC8603
KOB Choceň
15:39
+ 1:47
13.
Tomáš Veverka
VAM8401
OOB Vamberk
15:45
+ 1:53
14.
Petr Kadeřávek
PHK7605
OK 99 Hradec Králové
15:53
+ 2:01
15.
Pavel Justa
PHK8701
OK 99 Hradec Králové
15:55
+ 2:03
16.
Weiner Jakub
SHK7911
TJ Slavia Hradec Králové
16:07
+ 2:15
17.
Roman Mašata
PHK7107
OK 99 Hradec Králové
16:13
+ 2:21
18.
Netuka Vojtěch
SHK9701
TJ Slavia Hradec Králové
16:15
+ 2:23
19.
Vítězslav Khýn
DOB
KOB Dobruška
16:21
+ 2:29
20.
Šabatka Zdeněk
SHK8902
TJ Slavia Hradec Králové
16:24
+ 2:32
21.
Kamil Koblížek
ASU8001
Magnus Orienteering
16:31
+ 2:39
22.
Petr Samek
PHK7302
OK 99 Hradec Králové
16:55
+ 3:03
23.
Doucha Jiří
SNA7105
TJ Start Náchod
16:56
+ 3:04
24.
Martin Křivda
CHC9501
KOB Choceň
16:57
+ 3:05
25.
Svoboda Lukáš
SHK7905
TJ Slavia Hradec Králové
17:05
+ 3:13
26.
Jirásek Aleš
LPU7601
OK Lokomotiva Pardubice
17:11
+ 3:19
27.
Ondřej Veselý
PHK8505
OK 99 Hradec Králové
17:14
+ 3:22
28.
Pavel Metelka
PHK6800
OK 99 Hradec Králové
17:18
+ 3:26
28.
Havlas Jan
SHK8908
TJ Slavia Hradec Králové
17:18
+ 3:26
30.
Daniel Šístek
SCP7502
OK Sparta Praha
17:21
+ 3:29
31.
Tomáš Leštínský
DOB7801
KOB Dobruška
17:22
+ 3:30
32.
Slovák Miroslav
SHK7704
TJ Slavia Hradec Králové
17:25
+ 3:33
33.
Miroslav Gebas
PHK8102
OK 99 Hradec Králové
17:28
+ 3:36
34.
Petr Kadečka
ALB8400
OOB Albrechtice nad Orlicí
17:35
+ 3:43
35.
Adam Růžička
PHK9704
OK 99 Hradec Králové
17:58
+ 4:06
36.
Dubrovský Lukáš
SHK8400
TJ Slavia Hradec Králové
18:05
+ 4:13
37.
Michal Klapal
VAM8802
OOB Vamberk
18:08
+ 4:16
38.
Hausvater Karel
SHK5801
TJ Slavia Hradec Králové
18:11
+ 4:19
38.
Novotná Tereza
PHK
OK 99 Hradec Králové
18:11
+ 4:19
40.
Jaroslav Krupka
ALB7800
OOB Albrechtice nad Orlicí
18:21
+ 4:29
41.
Jan Ďoubal
DOB8600
KOB Dobruška
18:32
+ 4:40
42.
Petr Kolek
DOB7501
KOB Dobruška
18:39
+ 4:47
43.
Martin Janda
DOB8002
KOB Dobruška
18:45
+ 4:53
44.
Martin Lžíčař
DOB8803
KOB Dobruška
19:27
+ 5:35
44.
Šabatka Jan
SHK9001
TJ Slavia Hradec Králové
19:27
+ 5:35
46.
Karel Růžička
PHK9502
OK 99 Hradec Králové
19:58
+ 6:06
47.
Ivan Růžička
PHK6702
OK 99 Hradec Králové
20:19
+ 6:27
48.
Ivan Křivda
CHC6701
KOB Choceň
20:33
+ 6:41
49.
Josef Jakeš
TYN
SK Týniště nad Orlicí OOB
20:50
+ 6:58
50.
Jiří Veselý
PHK
OK 99 Hradec Králové
21:13
+ 7:21
51.
Michal Švadlena
CHC0101
KOB Choceň
21:40
+ 7:48
52.
Jiří Švadlena
CHC4601
KOB Choceň
21:50
+ 7:58
53.
Martin Roll
ALB8401
OOB Albrechtice nad Orlicí
21:56
+ 8:04
54.
Luděk Machač
PHK
OK 99 Hradec Králové
21:59
+ 8:07
55.
Svoboda Miloslav
SHK5901
TJ Slavia Hradec Králové
23:07
+ 9:15
56.
Karel Souček
SHK6601
TJ Slavia Hradec Králové
23:26
+ 9:34
57.
Jiří Ježek
PHK6201
OK 99 Hradec Králové
26:29
+ 12:37
David Chaloupský
PHK7103
OK 99 Hradec Králové
DISK
Kutloch
PHK
OK 99 Hradec Králové
DISK
Karim Azeb
PHK9110
OK 99 Hradec Králové
DISK
Jan Fátor
ASU7907
Magnus Orienteering
DISK
Svoboda Ondřej
SHK7605
TJ Slavia Hradec Králové
DISK
Matěj Mašata
PHK9601
OK 99 Hradec Králové
DISK
HK
2.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jiří Mlateček
TYN9501
SK Týniště nad Orlicí OOB
11:09
2.
Lukáš Paukert
ASU9846
Magnus Orienteering
12:51
+ 1:42
3.
Klapal Jan
LPU9006
OK Lokomotiva Pardubice
13:26
+ 2:17
4.
Jiří Mlateček
TYN6701
SK Týniště nad Orlicí OOB
15:12
+ 4:03
5.
Johan Skalický
ASU9948
Magnus Orienteering
15:34
+ 4:25
6.
Klimpl Petr
LPU5401
OK Lokomotiva Pardubice
16:09
+ 5:00
7.
Aleš Kalenský
STH9801
SK Studenec
16:10
+ 5:01
8.
Martin Švec
CHT9902
SK Chrast
18:12
+ 7:03
9.
Martin Kynkor
NEREGIS
20:11
+ 9:02
10.
Tomáš Samek
PHK0001
OK 99 Hradec Králové
20:32
+ 9:23
11.
Tomáš Zalaba
SJC0101
Sportcentrum Jičín
21:09
+ 10:00
12.
Petr Švec
CHT9901
SK Chrast
22:20
+ 11:11
13.
Matěj Tuma
SJC0202
Sportcentrum Jičín
23:37
+ 12:28
14.
Stulík Jiří
SHK5701
TJ Slavia Hradec Králové
26:44
+ 15:35
15.
Matěj Karásek
SJC0001
Sportcentrum Jičín
27:49
+ 16:40
16.
Lukáš Pompach
PHK
OK 99 Hradec Králové
28:47
+ 17:38
17.
Jan Vybíral
PHK
OK 99 Hradec Králové
33:03
+ 21:54
18.
Jakub Chaloupský
PHK302
OK 99 Hradec Králové
38:47
+ 27:38
19.
Pepa Jakeš
TYN0101
SK Týniště nad Orlicí OOB
46:35
+ 35:26
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz