Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Sprint v Central parku - oblastní žebříček
Kód závodu
110928162
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Sprint v Central parku - oblastní žebříček
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
28.09.2011
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
HSH Ranking DH21, Enacon liga DH12-DH18
Místo konání
Praha - Chodov, ZŠ Mikulova
Použitá mapa
Central Park
Pořadatel
PGP - SK Praga
Ředitel závodu
Radek Laciga
Hlavní rozhodčí
Jan Procházka
Stavitel tratí
Pavel Procházka
Kategorie
D10
D10L
D12
D14
D16
D18
D21K
D21L
D35
D45
D55
D65
H10
H10L
H12
H14
H16
H18
H21K
H21L
H35
H45
H55
H65
H75
HDR
P2
T3
D10
1.78 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kalousková Marie
DKP0151
C
Oddíl OB Kotlářka
12:34
2.
Jirkovská Michaela
SLA0150
C
SKOB Slaný
13:39
+ 1:05
3.
Semíková Lucie
KAM0250
C
SK Kamenice
14:35
+ 2:01
4.
Šimšová Barbora
MFP0150
C
VŠSK MFF UK Praha
14:45
+ 2:11
5.
Sanna Karin
DKP0250
C
Oddíl OB Kotlářka
15:35
+ 3:01
6.
Šafková Sofie
KAM0153
C
SK Kamenice
15:57
+ 3:23
7.
Jirkovská Kateřina
SLA0350
C
SKOB Slaný
17:39
+ 5:05
8.
Chaloupková Hana
KAM0252
C
SK Kamenice
17:58
+ 5:24
9.
Kuncová Vendula
PGP0150
C
SK Praga
18:14
+ 5:40
10.
Lebedová Anna
ROZ0151
C
OK Roztoky
18:23
+ 5:49
11.
Geislerová Aneta
DKL0151
C
KOB Kladno
18:44
+ 6:10
12.
Mališová Pavla
TAP015x
C
KOB TRETRA Praha
19:24
+ 6:50
13.
Černá Hana
C
23:00
+ 10:26
14.
Šantrůčková Anna
KAM0150
C
SK Kamenice
23:03
+ 10:29
15.
Vallová Kristýna
ZVO0152
C
OB SK Zvole
24:36
+ 12:02
16.
Turinská Magdalena
TAP0251
C
KOB TRETRA Praha
33:19
+ 20:45
17.
Martynková Olga
TAP0352
C
KOB TRETRA Praha
48:02
+ 35:28
18.
Hladká Gabriela
TAP0255
C
KOB TRETRA Praha
52:05
+ 39:31
19.
Kopecká Valentýna
VSP0453
C
USK Praha
53:11
+ 40:37
D10L
1.77 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Titzová Adéla
VSP0250
C
USK Praha
13:32
2.
Janderová Barbora
DVP0251
C
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
16:16
+ 2:44
3.
Semerádová Marie
DKP
C
Oddíl OB Kotlářka
18:47
+ 5:15
4.
Hankovcová Helena
KAM0350
C
SK Kamenice
21:25
+ 7:53
5.
Štraitová Jolana
VSP0456
C
USK Praha
22:09
+ 8:37
6.
Beranová Eva
VSP0254
C
USK Praha
22:15
+ 8:43
7.
Floriánková Anežka
VSP0252
C
USK Praha
23:05
+ 9:33
8.
Beranová Hana
VSP0455
C
USK Praha
24:47
+ 11:15
9.
Solarová Tereza
VSP0452
C
USK Praha
25:26
+ 11:54
10.
Floriánková Františka
VSP0550
C
USK Praha
26:56
+ 13:24
11.
Votavová Žofie
KNC0250
C
OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.
29:02
+ 15:30
12.
Řadová Lucie
DKP0251
C
Oddíl OB Kotlářka
30:58
+ 17:26
13.
Štoková Sofie
DKP0750
C
Oddíl OB Kotlářka
40:54
+ 27:22
D12
1.85 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sieglová Eliška
MFP9950
B
VŠSK MFF UK Praha
11:36
2.
Kováříková Marie
KAM0050
B
SK Kamenice
12:05
+ 0:29
3.
Kolářová Johana
SLA9950
B
SKOB Slaný
12:19
+ 0:43
4.
Aschermannová Karolína
KAM0051
B
SK Kamenice
12:38
+ 1:02
5.
Rohlíčková Františka
MFP9952
B
VŠSK MFF UK Praha
13:02
+ 1:26
6.
Voltrová Alena
ROZ9951
B
OK Roztoky
14:23
+ 2:47
7.
Sedláčková Linda
ROZ0050
B
OK Roztoky
14:54
+ 3:18
8.
Rohlíčková Anežka
MFP9951
B
VŠSK MFF UK Praha
15:03
+ 3:27
9.
Benešová Hana
DKL0050
C
KOB Kladno
15:24
+ 3:48
10.
Albrechtová Iveta
KAM9950
C
SK Kamenice
17:12
+ 5:36
11.
Straková Veronika
PVP0050
C
VSK Přírodověda
17:27
+ 5:51
12.
Pelikánová Máša
MFP0050
C
VŠSK MFF UK Praha
17:53
+ 6:17
13.
Šrámková Hana
MFP0051
C
VŠSK MFF UK Praha
20:25
+ 8:49
14.
Kopecká Johana
VSP9950
C
USK Praha
24:29
+ 12:53
15.
Srbová Kristýna
SLA0050
C
SKOB Slaný
25:08
+ 13:32
D14
1.94 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Slavíková Silva
PGP9751
B
SK Praga
11:12
2.
Šimůnková Gábina
TAP975x
C
KOB TRETRA Praha
11:30
+ 0:18
3.
Janovská Kateřina
PGP9850
B
SK Praga
11:44
+ 0:32
4.
Veljačiková Hana
SCP9750
C
OK Sparta Praha
11:58
+ 0:46
5.
Poláková Kateřina
TAP9854
B
KOB TRETRA Praha
12:48
+ 1:36
6.
Zimmerová Kateřina
ZVO9852
B
OB SK Zvole
13:08
+ 1:56
7.
Poláková Tereza
TAP9853
B
KOB TRETRA Praha
13:16
+ 2:04
8.
Baziková Justýna
TJP9851
B
OOB TJ Sokol Troja
14:12
+ 3:00
9.
Voltrová Hana
ROZ9752
B
OK Roztoky
14:59
+ 3:47
10.
Zábranská Kristýna
SLA9852
B
SKOB Slaný
16:46
+ 5:34
11.
Šachová Barbora
MFP9853
C
VŠSK MFF UK Praha
31:38
+ 20:26
Přibylová Anežka
PFP9750
C
VŠSK PedF UK Praha
DISK
D16
1.93 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šňupárková Anna
DKP9652
A
Oddíl OB Kotlářka
13:11
2.
Müllerová Eva
SLA9652
B
SKOB Slaný
13:42
+ 0:31
3.
Matějková Žofie
ROZ9550
B
OK Roztoky
16:30
+ 3:19
4.
Paukertová Martina
TJP9650
C
OOB TJ Sokol Troja
17:46
+ 4:35
5.
Malcová Kateřina
ROU9551
B
SKOB Roudnice nad Labem
19:08
+ 5:57
6.
Janžurová Dorota
SLA9653
C
SKOB Slaný
24:32
+ 11:21
D18
2.21 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kamererová Valerie
KAM9452
B
SK Kamenice
12:54
2.
Aschermannová Petra
KAM9354
C
SK Kamenice
14:26
+ 1:32
3.
Mrázová Pavla
KAM9350
A
SK Kamenice
14:41
+ 1:47
4.
Brodská Adéla
ROZ9450
C
OK Roztoky
14:58
+ 2:04
D21K
1.93 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hermannová Anna
TAP9251
B
KOB TRETRA Praha
14:04
2.
Ondráčková Veronika
EKP7850
C
VŠTJ Ekonom Praha
17:24
+ 3:20
3.
Zábranská Petra
SLA9250
C
SKOB Slaný
22:00
+ 7:56
4.
Kazdová Dana
XXX905x
C
22:24
+ 8:20
5.
Nováková Lenka
ROU9250
B
SKOB Roudnice nad Labem
25:25
+ 11:21
D21L
2.45 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Topinková Monika
PHK8051
E
OK 99 Hradec Králové
12:45
2.
Brožková Dana
SJC8156
E
Sportcentrum Jičín
13:03
+ 0:18
3.
Košárková Iva
SCP8152
R
OK Sparta Praha
13:44
+ 0:59
4.
Plochová Dominika
DKP8651
C
Oddíl OB Kotlářka
13:48
+ 1:03
5.
Dlouhá Marie
DKP8756
R
Oddíl OB Kotlářka
13:54
+ 1:09
6.
Jakobová Adélka
UOL9052
R
SK UP Olomouc
14:08
+ 1:23
7.
Kovářová Kristýna
DKP8450
E
Oddíl OB Kotlářka
14:36
+ 1:51
8.
Folbrechtová Šárka
BOR9051
R
OK Jiskra Nový Bor
14:37
+ 1:52
9.
Baldrianová Barbora
VSP7850
R
USK Praha
14:40
+ 1:55
10.
Straková Andrea
KAM9152
R
SK Kamenice
14:44
+ 1:59
11.
Mezníková Lenka
SJC8484
C
Sportcentrum Jičín
14:46
+ 2:01
12.
Jiřištová Zuzana
DKP8254
C
Oddíl OB Kotlářka
14:55
+ 2:10
13.
Gabrovská Lucie
TAP8854
C
KOB TRETRA Praha
15:21
+ 2:36
14.
Vávrová Veronika
ASU8598
C
Magnus Orienteering
15:26
+ 2:41
15.
Jiříková Dana
TAP9055
C
KOB TRETRA Praha
15:28
+ 2:43
16.
Dlouhá Hana
DKP9450
A
Oddíl OB Kotlářka
15:30
+ 2:45
17.
Hojná Silvie
SCP7950
C
OK Sparta Praha
15:39
+ 2:54
18.
Rusá Šárka
KAM9157
B
SK Kamenice
16:12
+ 3:27
19.
Valášková Šárka
KAM6951
C
SK Kamenice
16:20
+ 3:35
20.
Foglarová Kamila
DKP8655
C
Oddíl OB Kotlářka
16:27
+ 3:42
21.
Hlubučková Kristýna
KAM9551
A
SK Kamenice
16:34
+ 3:49
22.
Přecechtělová Tereza
KAM8951
C
SK Kamenice
16:51
+ 4:06
23.
Jemelíková Denisa
ZBM9351
A
SK Žabovřesky Brno
17:02
+ 4:17
24.
Šimšová Jana
MFP7651
C
VŠSK MFF UK Praha
17:29
+ 4:44
25.
Janovská Petra
PGP7355
C
SK Praga
17:36
+ 4:51
26.
Chloupková Jana
SLP5951
C
OOB Slavia Praha
18:07
+ 5:22
27.
Jeníčková Radka
TAP875x
C
KOB TRETRA Praha
18:28
+ 5:43
28.
Bialožytová Tereza
UOL9050
C
SK UP Olomouc
18:35
+ 5:50
29.
Straková Zuzana
KAM9250
C
SK Kamenice
18:54
+ 6:09
30.
Králová Michaela
CTB7959
C
SK OB Chotěboř
19:08
+ 6:23
31.
Koppová Ingrid
SLP7960
C
OOB Slavia Praha
19:11
+ 6:26
32.
Piskáčková Zuzana
TAP8453
C
KOB TRETRA Praha
19:19
+ 6:34
33.
Rančáková Barbora
TUR8151
C
OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov
19:24
+ 6:39
34.
Cabrnochová Eva
DKL8450
C
KOB Kladno
19:27
+ 6:42
35.
Sládková Helena
TAP9151
B
KOB TRETRA Praha
19:53
+ 7:08
36.
Štoková Mariana
DKP8158
C
Oddíl OB Kotlářka
19:57
+ 7:12
37.
Borovičková Lenka
FSP7350
C
VŠTJ Stavební fakulta Praha
20:09
+ 7:24
38.
Izáková Ivana
PVP7453
C
VSK Přírodověda
20:10
+ 7:25
39.
Uhrová Zuzana
VSP8050
C
USK Praha
20:14
+ 7:29
40.
Kettnerová Dana
SHK8950
C
TJ Slavia Hradec Králové
20:23
+ 7:38
41.
Zelená Markéta
PGP5850
C
SK Praga
20:24
+ 7:39
42.
Karasová Jana
FSP6153
C
VŠTJ Stavební fakulta Praha
20:35
+ 7:50
43.
Ježková Regina
MKP6350
C
SK Meteor Kačerov Praha
20:48
+ 8:03
44.
Tloušťová Eva
SCP6950
C
OK Sparta Praha
21:27
+ 8:42
45.
Winklerová Hanna
LPM8051
C
OK Lokomotiva Plzeň
21:42
+ 8:57
46.
Sládková Zuzana
TEH8751
C
Sokol Tehov
22:18
+ 9:33
47.
Ježková Klára
MKP8450
C
SK Meteor Kačerov Praha
22:57
+ 10:12
48.
Janderová Markéta
DVP7751
C
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
25:17
+ 12:32
49.
Zemanová Lenka
KTA8851
C
SK Kotnov Tábor
28:21
+ 15:36
50.
Vítová Markéta
DKP8451
C
Oddíl OB Kotlářka
48:18
+ 35:33
D35
2.21 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Folprechtová Kateřina
OKP7451
C
SK OK 24 Praha
14:59
2.
Kováříková Erika
KAM7252
C
SK Kamenice
15:01
+ 0:02
3.
Benešová Jaroslava
DKL7050
C
KOB Kladno
15:07
+ 0:08
4.
Němečková Jarmila
OKP6650
C
SK OK 24 Praha
15:08
+ 0:09
5.
Komersová Jana
KNC6550
C
OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.
15:37
+ 0:38
6.
Škvorová Zuzana
KAM7350
C
SK Kamenice
15:55
+ 0:56
7.
Trnková Dana
VSP7351
C
USK Praha
16:17
+ 1:18
8.
Sieglová Dáša
MFP7050
C
VŠSK MFF UK Praha
16:31
+ 1:32
9.
Šrámková Iva
MFP7499
C
VŠSK MFF UK Praha
16:32
+ 1:33
10.
Brettlová Marta
VIP7557
C
SK VIPrahlo
16:42
+ 1:43
11.
Zakouřilová Helena
VSP7453
C
USK Praha
16:55
+ 1:56
12.
Přibíková Monika
PGP7256
C
SK Praga
16:59
+ 2:00
13.
Hlubučková Šárka
KAM6851
C
SK Kamenice
17:19
+ 2:20
14.
Klašková Kateřina
DKP6750
C
Oddíl OB Kotlářka
17:31
+ 2:32
15.
Asterová Jana
SLA7451
C
SKOB Slaný
17:37
+ 2:38
16.
Šafková Petra
KAM6650
C
SK Kamenice
17:38
+ 2:39
17.
Hankovcová Lenka
KAM7053
C
SK Kamenice
17:39
+ 2:40
18.
Sedláčková Petra
ROZ7050
C
OK Roztoky
17:47
+ 2:48
19.
Beranová Iva
VSP7150
C
USK Praha
17:49
+ 2:50
20.
Chaloupková Dana
KAM7150
C
SK Kamenice
18:11
+ 3:12
21.
Semíková Eva
KAM6950
C
SK Kamenice
18:18
+ 3:19
22.
Pelikánová Lucie
MFP6950
C
VŠSK MFF UK Praha
18:32
+ 3:33
23.
Aschermannová Eva
KAM6550
C
SK Kamenice
18:46
+ 3:47
24.
Sládková Eva
TEH5751
C
Sokol Tehov
19:14
+ 4:15
25.
Štraitová Jitka
OKP7252
C
SK OK 24 Praha
19:37
+ 4:38
26.
Dobešová Monika
KNC7151
C
OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.
19:45
+ 4:46
27.
Zemková Helena
SLA7450
C
SKOB Slaný
21:33
+ 6:34
28.
Kašparová Irena
SLA6852
C
SKOB Slaný
21:47
+ 6:48
29.
Marholdová Martina
ZVO7451
C
OB SK Zvole
22:00
+ 7:01
30.
Bostlová Lenka
OKP7651
C
SK OK 24 Praha
22:14
+ 7:15
31.
Turinská Ivana
TAP6850
C
KOB TRETRA Praha
26:01
+ 11:02
32.
Klofáčová Romana
SLP6951
C
OOB Slavia Praha
37:26
+ 22:27
33.
Šebková Helena
SCP6750
C
OK Sparta Praha
69:54
+ 54:55
D45
2.13 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mrázková Ivana
DKP5650
C
Oddíl OB Kotlářka
16:32
2.
Procházková Miluše
DCE5450
C
KOB Dobřichovice
17:11
+ 0:39
3.
Šrůtová Marcela
PGP6351
C
SK Praga
17:40
+ 1:08
4.
Voltrová Svatava
ROZ6150
C
OK Roztoky
17:54
+ 1:22
5.
Malačková Jana
DVP6151
C
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
19:27
+ 2:55
6.
Havlíčková Jindra
KNC6150
C
OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.
19:37
+ 3:05
7.
Štrossová Jiřina
DCE5650
C
KOB Dobřichovice
19:57
+ 3:25
8.
Veljačíková Markéta
SCP6451
C
OK Sparta Praha
19:59
+ 3:27
9.
Zemanová Alena
KTA6351
C
SK Kotnov Tábor
20:06
+ 3:34
10.
Wolkerová Dagmar
TJP5250
C
OOB TJ Sokol Troja
20:35
+ 4:03
11.
Baziková Lucie
TJP6451
C
OOB TJ Sokol Troja
20:42
+ 4:10
12.
Votavová Renata
KNC665x
C
OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.
20:59
+ 4:27
13.
Doležalová Vlasta
PGP5550
C
SK Praga
22:15
+ 5:43
14.
Líbalová Marcela
ROU6551
C
SKOB Roudnice nad Labem
23:00
+ 6:28
15.
Řadová Jaromíra
DKP6551
C
Oddíl OB Kotlářka
23:38
+ 7:06
16.
Dudová Hana
DKP5752
C
Oddíl OB Kotlářka
27:14
+ 10:42
17.
Macháčková Jana
DKP6450
C
Oddíl OB Kotlářka
27:25
+ 10:53
18.
Lohrová Hana
SCP6550
C
OK Sparta Praha
28:39
+ 12:07
19.
Prouzová Zuzana
DKP6250
C
Oddíl OB Kotlářka
28:51
+ 12:19
D55
1.94 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Haňkovská Jana
PGP4050
C
SK Praga
16:08
2.
Paulová Mirka
DCE5250
C
KOB Dobřichovice
17:26
+ 1:18
3.
Stehnová Hana
DKP5150
C
Oddíl OB Kotlářka
18:20
+ 2:12
4.
Nováková Jiřina
UVP4950
C
Slovan Praha
19:26
+ 3:18
5.
Ryšavá Lubomíra
TJP4750
C
OOB TJ Sokol Troja
20:32
+ 4:24
6.
Lohrová Jarmila
SCP4650
C
OK Sparta Praha
20:39
+ 4:31
7.
Zmeková Míla
SLP4451
C
OOB Slavia Praha
21:27
+ 5:19
8.
Podivínská Pavla
TAP4750
C
KOB TRETRA Praha
22:30
+ 6:22
D65
1.94 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hudečková Alena
KTA4351
C
SK Kotnov Tábor
24:13
2.
Dolečková Míla
TJP3650
C
OOB TJ Sokol Troja
27:58
+ 3:45
H10
1.78 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Siegl Matyáš
MFP0103
C
VŠSK MFF UK Praha
11:52
2.
Šimša Martin
MFP0300
C
VŠSK MFF UK Praha
11:55
+ 0:03
3.
Longin Jan
TAP0103
C
KOB TRETRA Praha
12:13
+ 0:21
4.
Klaška Martin
DKP0100
C
Oddíl OB Kotlářka
12:38
+ 0:46
5.
Švarc Antonín
DKP0203
C
Oddíl OB Kotlářka
14:11
+ 2:19
6.
Víteček Jáchym
DKP0204
C
Oddíl OB Kotlářka
14:19
+ 2:27
7.
Rožek Vilém
MFP0301
C
VŠSK MFF UK Praha
14:45
+ 2:53
8.
Kožina Štěpán
PGP0300
C
SK Praga
15:25
+ 3:33
9.
Jirásek Kryštof
ROZ0101
C
OK Roztoky
15:38
+ 3:46
10.
Šubrt Matěj
DKP0205
C
Oddíl OB Kotlářka
15:49
+ 3:57
11.
Havelka Ondřej
TAP0108
C
KOB TRETRA Praha
16:40
+ 4:48
12.
Šrámek Jaromír
MFP0303
C
VŠSK MFF UK Praha
16:49
+ 4:57
13.
Marhold Ondřej
ZVO0101
C
OB SK Zvole
16:53
+ 5:01
14.
Víšek Martin
KAM0102
C
SK Kamenice
16:57
+ 5:05
15.
Hankovec Hugo
KAM0201
C
SK Kamenice
17:06
+ 5:14
16.
Škvor Adam
KAM0202
C
SK Kamenice
17:36
+ 5:44
17.
Valášek Václav
KAM0100
C
SK Kamenice
17:40
+ 5:48
18.
Sedláček Jaroslav
ROZ0300
C
OK Roztoky
17:55
+ 6:03
19.
Čtrnáct František
PGP0401
C
SK Praga
18:07
+ 6:15
20.
Hejsek Filip
KAM0204
C
SK Kamenice
18:35
+ 6:43
21.
Chaloupka Ondřej
KAM0106
C
SK Kamenice
20:00
+ 8:08
22.
Reichl Tomáš
MKP0100
C
SK Meteor Kačerov Praha
20:08
+ 8:16
23.
Kolář Matyáš
SLA0300
C
SKOB Slaný
20:23
+ 8:31
24.
Albrecht Adam
KAM0203
C
SK Kamenice
20:31
+ 8:39
25.
Penkov David
XXX
C
22:18
+ 10:26
26.
Kovářík Tomáš
KAM0300
C
SK Kamenice
22:38
+ 10:46
27.
Průša Kryštof
PGP0103
C
SK Praga
22:44
+ 10:52
28.
Bartoň Michal
KAM0107
C
SK Kamenice
30:08
+ 18:16
29.
Malý Vojtěch
KNC0201
C
OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.
45:22
+ 33:30
Ransdorf Michael
TAP0107
C
KOB TRETRA Praha
DISK
H10L
1.77 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Milan Malačka
DVP010x
C
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
11:25
2.
Puchalský Jan
VSP0101
C
USK Praha
12:35
+ 1:10
3.
Titz Adam
VSP0401
C
USK Praha
13:21
+ 1:56
4.
Trnka Martin
VSP0300
C
USK Praha
13:39
+ 2:14
5.
Hovorka Jan
KAM0206
C
SK Kamenice
15:23
+ 3:58
6.
Chaloupka Viktor
KAM0301
C
SK Kamenice
15:40
+ 4:15
7.
Renda Michal
KAM0207
C
SK Kamenice
15:43
+ 4:18
8.
Marhold Přemysl
ZVO0301
C
OB SK Zvole
19:29
+ 8:04
9.
Zakouřil Matyáš
VSP0400
C
USK Praha
20:17
+ 8:52
10.
Trnka Marek
VSP0402
C
USK Praha
23:07
+ 11:42
11.
Baldrian Tomáš
VSP0405
C
USK Praha
28:23
+ 16:58
12.
Solar Adam
VSP0603
C
USK Praha
31:39
+ 20:14
13.
Hejsek Lukáš
KAM0400
C
SK Kamenice
33:15
+ 21:50
14.
Bostl Jan
OKP0401
C
SK OK 24 Praha
44:53
+ 33:28
H12
1.85 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Buk Petr
ROU0001
B
SKOB Roudnice nad Labem
10:15
2.
Šantrůček Vít
KAM9901
B
SK Kamenice
10:16
+ 0:01
3.
Šebek Petr
DKP9903
B
Oddíl OB Kotlářka
10:31
+ 0:16
4.
Janovský Tomáš
PGP0101
B
SK Praga
11:25
+ 1:10
5.
Aschermann Martin
VSP0001
C
USK Praha
12:37
+ 2:22
6.
Oubrecht Tomáš
DKL0001
B
KOB Kladno
12:40
+ 2:25
7.
Plánička Viktor
DKP0002
C
Oddíl OB Kotlářka
13:39
+ 3:24
8.
Šafka Sebastian
KAM0101
C
SK Kamenice
14:16
+ 4:01
9.
Michal Vojtěch
PGP0000
C
SK Praga
14:23
+ 4:08
10.
Chaloupka Dominik
KAM9904
C
SK Kamenice
14:34
+ 4:19
11.
Jiroušek Matyáš
MFP9901
B
VŠSK MFF UK Praha
15:04
+ 4:49
12.
Neuhöfer Jakub
KNC0001
C
OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.
15:18
+ 5:03
13.
Višňa Matěj
DKP990x
C
Oddíl OB Kotlářka
15:57
+ 5:42
14.
Lanz Vojtěch
DKP9900
B
Oddíl OB Kotlářka
16:11
+ 5:56
15.
Semík Jakub
VSP0000
C
USK Praha
16:30
+ 6:15
16.
Vondra Vladimír
TAP0005
C
KOB TRETRA Praha
16:43
+ 6:28
17.
Fatka Petr
XXX990x
C
17:12
+ 6:57
18.
Čech Richard
SLA0001
C
SKOB Slaný
17:32
+ 7:17
19.
Krejčí Michal
TAP0008
C
KOB TRETRA Praha
17:45
+ 7:30
20.
Postolka Jáchym
DKL9900
C
KOB Kladno
19:30
+ 9:15
21.
Kdýr Matěj
ODV0000
C
TJ AERO Odolena Voda
23:34
+ 13:19
22.
Zemko Zdeněk
SLA9900
C
SKOB Slaný
30:27
+ 20:12
23.
Čtrnáct Šimon
PGP0001
C
SK Praga
47:34
+ 37:19
H14
2.19 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Valášek Jiří
KAM9700
B
SK Kamenice
10:50
2.
Brázdil Petr
ODV9700
B
TJ AERO Odolena Voda
11:06
+ 0:16
3.
Jíra Tomáš
ROZ9800
B
OK Roztoky
11:08
+ 0:18
4.
Škvor Ota
KAM9900
B
SK Kamenice
11:12
+ 0:22
5.
Brodský Filip
ROZ9700
C
OK Roztoky
11:32
+ 0:42
6.
Čermák Adam
PGP9701
B
SK Praga
11:52
+ 1:02
7.
Vlášek Jakub
TAP9702
B
KOB TRETRA Praha
11:56
+ 1:06
8.
Komers František
KNC9801
B
OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.
12:11
+ 1:21
9.
Novák Aleš
ODV9805
C
TJ AERO Odolena Voda
12:19
+ 1:29
10.
Valach Marek
TAP9703
B
KOB TRETRA Praha
12:29
+ 1:39
11.
Kohout Matyáš
MFP9802
B
VŠSK MFF UK Praha
12:59
+ 2:09
12.
Jermář Martin
XXX
C
13:27
+ 2:37
13.
Ransdorf Jakub
TAP9805
C
KOB TRETRA Praha
14:30
+ 3:40
14.
Bartoň Pavel
KAM9800
C
SK Kamenice
14:44
+ 3:54
15.
Straka Tomáš
PVP9700
C
VSK Přírodověda
14:47
+ 3:57
16.
Mikeš Jan
TAP9802
B
KOB TRETRA Praha
14:58
+ 4:08
17.
Vlasák Vojtěch
ODV9703
C
TJ AERO Odolena Voda
15:10
+ 4:20
18.
Borovička Tomáš
FSP9801
B
VŠTJ Stavební fakulta Praha
15:15
+ 4:25
19.
Pelikán Lukáš
MFP9800
C
VŠSK MFF UK Praha
15:55
+ 5:05
20.
Svatoš Jan
ODV9803
B
TJ AERO Odolena Voda
16:17
+ 5:27
21.
Beneš Jan
DKL9800
C
KOB Kladno
16:37
+ 5:47
22.
Kašpar František
SLA9800
C
SKOB Slaný
18:23
+ 7:33
23.
Turinský Pavel
TAP9701
C
KOB TRETRA Praha
18:49
+ 7:59
24.
Šíma Vladislav
DKL9700
C
KOB Kladno
20:08
+ 9:18
25.
Ondřejček Jiří
ODV9800
B
TJ AERO Odolena Voda
21:45
+ 10:55
26.
Martinec Tomáš
XXX970x
C
23:07
+ 12:17
27.
Jurajda Kryštof
ROZ
C
OK Roztoky
26:03
+ 15:13
Semerád Antonín
DKP9801
B
Oddíl OB Kotlářka
DISK
H16
2.25 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Illner Vojtěch
DKP9600
A
Oddíl OB Kotlářka
11:44
2.
Komers Jan
KNC9501
B
OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.
12:09
+ 0:25
3.
Aster Tomáš
SLA9602
B
SKOB Slaný
12:27
+ 0:43
4.
Dobeš Jan
KNC9502
C
OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.
13:46
+ 2:02
5.
Buk Michal
ROU9601
B
SKOB Roudnice nad Labem
15:24
+ 3:40
6.
Zamazal Tomáš
TAP9501
C
KOB TRETRA Praha
15:53
+ 4:09
7.
Votava Kryštof
KNC9601
C
OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.
18:51
+ 7:07
8.
Valla Martin
ZVO9621
C
OB SK Zvole
20:38
+ 8:54
H18
2.66 km, 21 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Klaška Pavel
DKP9301
B
Oddíl OB Kotlářka
14:26
2.
Ježek Ondřej
SLA9701
A
SKOB Slaný
15:14
+ 0:48
3.
Řada Jakub
DKP9401
B
Oddíl OB Kotlářka
15:21
+ 0:55
4.
Uhlíř Marek
LBE9400
B
TJ Lokomotiva Beroun
17:37
+ 3:11
5.
Štádlík Lukáš
SLA9401
B
SKOB Slaný
19:06
+ 4:40
6.
Malec Oldřich
SLA9400
B
SKOB Slaný
19:28
+ 5:02
Basler Ondřej
DKP9400
B
Oddíl OB Kotlářka
DISK
H21K
2.25 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dneboský František
XXX900y
C
13:01
2.
Jung Petr
XXX860x
C
14:11
+ 1:10
3.
Hulec Jan
XXX810x
C
14:14
+ 1:13
4.
Aschermann Michal
KAM9104
C
SK Kamenice
14:50
+ 1:49
5.
Líbal Jakub
ROU9202
C
SKOB Roudnice nad Labem
16:15
+ 3:14
6.
Toušek Filip
ZBP7102
C
OOB SK Zbraslav
18:25
+ 5:24
7.
Prouza Jaromír
DKP8705
C
Oddíl OB Kotlářka
20:48
+ 7:47
8.
Hulec Vít
XXX780x
C
21:36
+ 8:35
H21L
3.17 km, 23 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mrázek Jan
SCP8102
E
OK Sparta Praha
14:45
2.
Losman Petr
PHK7901
E
OK 99 Hradec Králové
14:59
+ 0:14
3.
Hradec Pavel
TUR8801
E
OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov
15:06
+ 0:21
4.
Janata Martin
DKP8306
E
Oddíl OB Kotlářka
16:04
+ 1:19
5.
Pospíšil Ondřej
DKP8717
C
Oddíl OB Kotlářka
16:18
+ 1:33
6.
Valášek Jan
KAM9400
A
SK Kamenice
16:55
+ 2:10
7.
Kettner Vojtěch
KAM9601
A
SK Kamenice
17:09
+ 2:24
8.
Procházka Tomáš
SCP8200
C
OK Sparta Praha
17:11
+ 2:26
9.
Kadeřávek Petr
PHK7605
C
OK 99 Hradec Králové
17:14
+ 2:29
10.
Wohanka Petr
VRL7305
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:16
+ 2:31
10.
Nývlt Martin
SNA8206
C
TJ START Náchod
17:16
+ 2:31
12.
Kazda Ondřej
SJC8202
C
Sportcentrum Jičín
17:18
+ 2:33
13.
Šafka Jan
SLP7704
C
OOB Slavia Praha
17:24
+ 2:39
14.
Kettner Lukáš
KAM9403
A
SK Kamenice
17:35
+ 2:50
15.
Boudný Jan
SCP7417
C
OK Sparta Praha
17:36
+ 2:51
16.
Zajíc Vítězslav
TAP8610
C
KOB TRETRA Praha
17:43
+ 2:58
17.
Khel Richard
SCP7500
C
OK Sparta Praha
17:52
+ 3:07
18.
Němeček Jan
VSP6201
C
USK Praha
17:53
+ 3:08
19.
Dvořák Miroslav
ZBP7601
C
OOB SK Zbraslav
17:55
+ 3:10
20.
Pražák Jiří
ZBP7800
C
OOB SK Zbraslav
17:56
+ 3:11
21.
Junek Petr
STH7801
C
SK Studenec
17:58
+ 3:13
22.
Pávek Petr
BOR9008
C
OK Jiskra Nový Bor
18:02
+ 3:17
23.
Šístek Daniel
SCP7507
C
OK Sparta Praha
18:11
+ 3:26
24.
Rožek David
MFP7403
C
VŠSK MFF UK Praha
18:12
+ 3:27
25.
Buk Jindřich
ROU9303
A
SKOB Roudnice nad Labem
18:21
+ 3:36
26.
Hodek Michal
TAP8808
C
KOB TRETRA Praha
18:32
+ 3:47
27.
Hájek Adam
KAM9202
B
SK Kamenice
18:33
+ 3:48
28.
Bogar František
BOR8904
C
OK Jiskra Nový Bor
18:37
+ 3:52
29.
Pucherna Jan
TAP7701
C
KOB TRETRA Praha
18:41
+ 3:56
30.
Černý Martin
TAP8902
C
KOB TRETRA Praha
18:49
+ 4:04
31.
Šňupárek Václav
DKP9500
A
Oddíl OB Kotlářka
18:52
+ 4:07
32.
Král Aleš
CTB7801
C
SK OB Chotěboř
19:08
+ 4:23
32.
Bořánek Petr
VSP7000
C
USK Praha
19:08
+ 4:23
34.
Škvor Martin
KAM6700
C
SK Kamenice
19:16
+ 4:31
35.
Drbal Jan
PGP7101
C
SK Praga
19:31
+ 4:46
36.
Pucherna Petr
TAP800x
C
KOB TRETRA Praha
19:53
+ 5:08
37.
Štěpánek Ondřej
SCP8304
C
OK Sparta Praha
20:09
+ 5:24
38.
Hanák Jan
SLA8002
C
SKOB Slaný
20:26
+ 5:41
39.
Uher Petr
VSP5001
C
USK Praha
20:28
+ 5:43
40.
Prášil Ondřej
SJC8401
C
Sportcentrum Jičín
20:29
+ 5:44
41.
Šimša Jaromír
MFP7100
C
VŠSK MFF UK Praha
20:34
+ 5:49
42.
Žáček Martin
FSP6803
C
VŠTJ Stavební fakulta Praha
20:41
+ 5:56
43.
Matoušek Petr
EKP7503
C
VŠTJ Ekonom Praha
20:49
+ 6:04
44.
Glasnák Vladimír
MFP7300
C
VŠSK MFF UK Praha
20:53
+ 6:08
45.
Wagner Libor
DKP8511
C
Oddíl OB Kotlářka
20:54
+ 6:09
46.
Urban Hynek
XXX800x
C
21:10
+ 6:25
47.
Vaněk Petr
ZBP7302
C
OOB SK Zbraslav
21:29
+ 6:44
48.
Vondra Jiří
FSP7600
C
VŠTJ Stavební fakulta Praha
21:33
+ 6:48
49.
Šimek Tomáš
FSP6304
C
VŠTJ Stavební fakulta Praha
21:42
+ 6:57
50.
Šafka Daniel
KAM9105
C
SK Kamenice
21:47
+ 7:02
51.
Hartman Aleš
VSP6506
C
USK Praha
21:53
+ 7:08
52.
Sládek Jan
TAP8801
C
KOB TRETRA Praha
22:15
+ 7:30
53.
Ramba Jiří
DKP8606
C
Oddíl OB Kotlářka
22:35
+ 7:50
54.
Rusý Tomáš
KAM9301
A
SK Kamenice
22:43
+ 7:58
55.
Borovička Milan
FSP6104
C
VŠTJ Stavební fakulta Praha
22:57
+ 8:12
56.
Ryjáček Jan
LPM8004
C
OK Lokomotiva Plzeň
23:04
+ 8:19
57.
Benc Jiří
TAP8002
C
KOB TRETRA Praha
23:36
+ 8:51
58.
Kaplan Ondřej
XXX810y
C
24:14
+ 9:29
59.
Kos Ladislav
SLP8600
C
OOB Slavia Praha
25:17
+ 10:32
60.
Uhlíř Patrik
LBE7000
C
TJ Lokomotiva Beroun
28:32
+ 13:47
61.
Pašek František
KAM7600
C
SK Kamenice
42:10
+ 27:25
Košárek Pavel
AOP7102
R
POBO - přátelé OB Opava
DISK
MS
Prášek Přemysl
KAM9305
B
SK Kamenice
20:08
+ 5:23
H35
2.66 km, 21 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kovářík Tomáš
KAM6901
C
SK Kamenice
15:41
2.
Jandera Tomáš
DVP7304
C
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
16:01
+ 0:20
3.
Rakovec Michal
SCP6901
C
OK Sparta Praha
16:31
+ 0:50
4.
Zakouřil Václav
VSP7401
C
USK Praha
16:44
+ 1:03
5.
Janas Petr
XBM7103
C
PELLS MTBO TEAM
17:13
+ 1:32
5.
Folprecht Eduard
TUV7301
C
SOK TJ Turnov
17:13
+ 1:32
7.
Siegl Roman
MFP6700
C
VŠSK MFF UK Praha
17:40
+ 1:59
8.
Svoboda Petr
SLA6803
C
SKOB Slaný
18:02
+ 2:21
9.
Průša Michal
PGP7301
C
SK Praga
18:15
+ 2:34
10.
Kolář Tomáš
SLA7103
C
SKOB Slaný
18:18
+ 2:37
11.
Šrámek Petr
MFP7409
C
VŠSK MFF UK Praha
19:02
+ 3:21
12.
Floriánek Jan
VSP7511
C
USK Praha
19:18
+ 3:37
13.
Šubrt Antonín
DKP7100
C
Oddíl OB Kotlářka
19:39
+ 3:58
14.
Rohlíček Jan
MFP7101
C
VŠSK MFF UK Praha
19:42
+ 4:01
15.
Šebek Martin
SCP6700
C
OK Sparta Praha
20:13
+ 4:32
16.
Solar Jan
VSP7303
C
USK Praha
20:26
+ 4:45
17.
Kalousek Jiří
DKP6901
C
Oddíl OB Kotlářka
20:29
+ 4:48
18.
Geisler Michal
DKL7500
C
KOB Kladno
20:30
+ 4:49
19.
Štrait Martin
OKP7602
C
SK OK 24 Praha
21:31
+ 5:50
20.
Aschermann David
KAM6500
C
SK Kamenice
22:34
+ 6:53
21.
Martynek Pavel
TAP760x
C
KOB TRETRA Praha
23:07
+ 7:26
22.
Sanna Roberto
DKP6703
C
Oddíl OB Kotlářka
23:22
+ 7:41
23.
Čáp David
OLP7101
C
PSK Olymp Praha
24:15
+ 8:34
24.
Zábranský Luboš
SLA7400
C
SKOB Slaný
25:02
+ 9:21
25.
Vít David
DKP7200
C
Oddíl OB Kotlářka
26:57
+ 11:16
26.
Izák Pavel
PVP7102
C
VSK Přírodověda
28:15
+ 12:34
27.
Sedláček Jaroslav
ROZ6801
C
OK Roztoky
29:11
+ 13:30
28.
Řada Richard
DKP6701
C
Oddíl OB Kotlářka
33:12
+ 17:31
29.
Lohr Ivo
SCP6801
C
OK Sparta Praha
50:39
+ 34:58
H45
2.41 km, 20 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Slavík Viktor
PGP6300
C
SK Praga
14:07
2.
Kožina Petr
PGP6000
C
SK Praga
16:04
+ 1:57
3.
Horký Milan
VIP6101
C
SK VIPrahlo
16:09
+ 2:02
4.
Veljačik Pavel
SCP6200
C
OK Sparta Praha
16:14
+ 2:07
5.
Přibík Jan
PGP6301
C
SK Praga
16:51
+ 2:44
6.
Buriánek Jaromír
SCP4700
C
OK Sparta Praha
17:15
+ 3:08
7.
Dlouhý Jiří
DKP5700
C
Oddíl OB Kotlářka
17:54
+ 3:47
8.
Strejc Jaroslav
ZVO6101
C
OB SK Zvole
17:59
+ 3:52
9.
Stehno Pavel
DKP4900
C
Oddíl OB Kotlářka
18:41
+ 4:34
10.
Hájek Tomáš
ZVO6401
C
OB SK Zvole
18:49
+ 4:42
11.
Fatka Ondřej
PGP6302
C
SK Praga
18:50
+ 4:43
12.
Hlubuček Tomáš
KAM6603
C
SK Kamenice
19:02
+ 4:55
13.
Šváb Jan
VSP5801
C
USK Praha
19:16
+ 5:09
14.
Kudrnáč Martin
KAM5901
C
SK Kamenice
19:19
+ 5:12
15.
Beneš Jan
DKL6600
C
KOB Kladno
19:31
+ 5:24
16.
Neuhöfer Jiří
KNC6300
C
OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.
19:43
+ 5:36
17.
Jaroš Vladimír
DCE5400
C
KOB Dobřichovice
21:05
+ 6:58
18.
Malec Jaromír
ROU6203
C
SKOB Roudnice nad Labem
21:22
+ 7:15
19.
Grivalský Michal
PGP5900
C
SK Praga
21:26
+ 7:19
20.
Dobeš Václav
KPY5701
C
SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
27:04
+ 12:57
21.
Malec Jaroslav
SLA6200
C
SKOB Slaný
31:17
+ 17:10
Přibyl Ivan
PFP5900
C
VŠSK PedF UK Praha
DISK
Tihon Jaroslav
TAP6102
C
KOB TRETRA Praha
DISK
H55
2.12 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
John Vladimír
OLP5502
C
PSK Olymp Praha
11:35
2.
Doležal Miroslav
PGP5501
C
SK Praga
13:17
+ 1:42
3.
Jelínek Martin
PGP5103
C
SK Praga
13:22
+ 1:47
4.
Novák Miloš
SCP4600
C
OK Sparta Praha
13:51
+ 2:16
5.
Procházka Zdenko
DKP4300
C
Oddíl OB Kotlářka
14:10
+ 2:35
6.
Lebduška Petr
ROU4702
C
SKOB Roudnice nad Labem
14:25
+ 2:50
7.
Čadil Jan
FSP4300
C
VŠTJ Stavební fakulta Praha
14:39
+ 3:04
8.
Koč Lumír
MKP5401
C
SK Meteor Kačerov Praha
15:07
+ 3:32
9.
Hojný Oldřich
SCP5201
C
OK Sparta Praha
16:03
+ 4:28
10.
Zelený Vladimír
PGP4800
C
SK Praga
19:19
+ 7:44
11.
Ryšavý Vít
TJP4700
C
OOB TJ Sokol Troja
20:48
+ 9:13
12.
Cedrych Karel
TJP5500
C
OOB TJ Sokol Troja
24:59
+ 13:24
H65
1.85 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Attl Vladimír
PGP3800
C
SK Praga
13:33
2.
Zábranský Emil
SLA4200
C
SKOB Slaný
15:09
+ 1:36
3.
Paul Josef
DCE4401
C
KOB Dobřichovice
18:04
+ 4:31
4.
Duda František
KPY4600
C
SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
18:26
+ 4:53
5.
Kalivoda Vladimír
KNC3800
C
OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.
21:37
+ 8:04
6.
Ďurčat Jozef
DKP3800
C
Oddíl OB Kotlářka
21:44
+ 8:11
7.
Šrůta Pavel
PGP3802
C
SK Praga
24:54
+ 11:21
H75
1.85 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vondra Jaroslav
FSP3300
C
VŠTJ Stavební fakulta Praha
21:30
2.
Kalivoda Viktor
KNC3300
C
OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.
22:38
+ 1:08
HDR
1.47 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
David Martinec
XXX010x
C
10:04
2.
Brettl Filip
XXX060x
C
11:04
+ 1:00
3.
Rožek Vojtěch
MFP0501
C
VŠSK MFF UK Praha
11:40
+ 1:36
4.
Jíra Filip
ROZ0500
C
OK Roztoky
12:25
+ 2:21
5.
Melichar Vojta
LLI9802
B
TJ Loko Liberec
12:26
+ 2:22
6.
Bulířová Ema
TAP025x
C
KOB TRETRA Praha
12:34
+ 2:30
7.
Višňa Johan
DKP010x
C
Oddíl OB Kotlářka
13:00
+ 2:56
8.
Pelantová Martina
XXX
C
14:07
+ 4:03
9.
Černý Antonín
TAP040x
C
KOB TRETRA Praha
14:12
+ 4:08
10.
Průša Dominik
PGP0402
C
SK Praga
14:19
+ 4:15
11.
Sork Dominik
PGP
C
SK Praga
14:34
+ 4:30
12.
Gregor Tomáš
TAP010x
C
KOB TRETRA Praha
14:37
+ 4:33
13.
Nemšovský Filip
PGP050x
C
SK Praga
15:02
+ 4:58
14.
Eliášová Klára
TAP0353
C
KOB TRETRA Praha
15:12
+ 5:08
15.
Fabián Felix
XXX
C
15:17
+ 5:13
16.
Pucherna František
XXX
C
15:38
+ 5:34
17.
Štrait Vilém
OKP0700
C
SK OK 24 Praha
15:50
+ 5:46
18.
Eliášová Majda
XXX
C
15:55
+ 5:51
19.
Řeháková Ludmila
DVP0451
C
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
16:00
+ 5:56
19.
Ondřejčková Tereza
ODV015x
C
TJ AERO Odolena Voda
16:00
+ 5:56
21.
Reichl Martin
MKP0400
C
SK Meteor Kačerov Praha
16:17
+ 6:13
22.
Jirkovský Jan
SLA0500
C
SKOB Slaný
16:32
+ 6:28
22.
Jirkovská Magdaléna
SLA0550
C
SKOB Slaný
16:32
+ 6:28
24.
Přibíková Agáta
PGP0651
C
SK Praga
16:46
+ 6:42
25.
Hroňková Barbora
VSP0650
C
USK Praha
16:48
+ 6:44
26.
Hejsková Magdalena
KAM
C
SK Kamenice
17:17
+ 7:13
27.
Izák Daniel
PVP
C
VSK Přírodověda
17:42
+ 7:38
28.
Hladká Michaela
TAP015y
C
KOB TRETRA Praha
17:51
+ 7:47
29.
Gazdag Lukáš
XXX
C
18:19
+ 8:15
30.
Gazdag Matyáš
XXX
C
18:23
+ 8:19
30.
Gazdag Vladimír
XXX
C
18:23
+ 8:19
32.
Řeháková Karolina
DVP0651
C
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
18:31
+ 8:27
33.
Bohatý Jan
UVP010x
C
Slovan Praha
18:52
+ 8:48
34.
Šiler Martin
KAM0501
C
SK Kamenice
19:12
+ 9:08
35.
Krejčí Andrea
XXX
C
19:41
+ 9:37
36.
Černý Matouš
TAP050x
C
KOB TRETRA Praha
19:56
+ 9:52
37.
Hroněk Štěpán
VSP010x
C
USK Praha
20:02
+ 9:58
38.
Zakouřilová Klára
VSP0850
C
USK Praha
20:31
+ 10:27
39.
Jiroušková Barbora
MFP0555
C
VŠSK MFF UK Praha
20:33
+ 10:29
40.
Dolejš Marek
XXX
C
21:36
+ 11:32
41.
Zemková Pavlína
SLA0551
C
SKOB Slaný
21:44
+ 11:40
42.
Baldrianová Eva
VSP0751
C
USK Praha
22:08
+ 12:04
43.
Fousková Julie
XXX
C
23:20
+ 13:16
43.
Picl Daniel
DVP0401
C
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
23:20
+ 13:16
45.
Král Adam
CTB0501
C
SK OB Chotěboř
23:28
+ 13:24
46.
Pospíšilová Dona
XXX
C
23:49
+ 13:45
46.
Picl František
DVP
C
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
23:49
+ 13:45
48.
Marhold Václav
ZVO0501
C
OB SK Zvole
24:14
+ 14:10
49.
Junek Matouš
STH0801
C
SK Studenec
24:34
+ 14:30
50.
Daenhardtová Klára
MFP035x
C
VŠSK MFF UK Praha
25:12
+ 15:08
51.
Daenhardtová Kiki
MFP055x
C
VŠSK MFF UK Praha
25:14
+ 15:10
52.
Jeřábková Tereza
XXX
C
25:42
+ 15:38
53.
Martynková Eva
TAP016x
C
KOB TRETRA Praha
26:04
+ 16:00
54.
Janas Adam
VSP
C
USK Praha
26:41
+ 16:37
55.
Čejkovská Agáta
XXX
C
26:42
+ 16:38
56.
Sedláček Martin
ZBP010x
C
OOB SK Zbraslav
27:46
+ 17:42
57.
Nemšovská Magdalena
PGP
C
SK Praga
30:32
+ 20:28
58.
Straková Denisa
PVP0750
C
VSK Přírodověda
34:31
+ 24:27
59.
Sedláček Patrik
ROZ010x
C
OK Roztoky
35:28
+ 25:24
60.
Bartáková Veronika
XXX
C
37:11
+ 27:07
61.
Bartáková Tereza
XXX
C
37:21
+ 27:17
62.
Uhlířová Marie Milada
LBE0950
C
TJ Lokomotiva Beroun
37:22
+ 27:18
Bosrová Štěpánka
XXX
C
DISK
P2
1.87 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Johanovský Tomáš
XXX
C
9:57
2.
Hrbek Pavel
XXX
C
11:09
+ 1:12
3.
Matějková Zuzana
KAM9156
C
SK Kamenice
11:23
+ 1:26
4.
Linderová Eliška
XXX
C
12:42
+ 2:45
5.
Křivánek Jaroslav
XXX
C
13:31
+ 3:34
6.
Džmuráň Robert
XXX
C
13:32
+ 3:35
7.
Pelikán Josef
MFP6500
C
VŠSK MFF UK Praha
13:50
+ 3:53
8.
Lísková Cecílie
SLA945x
C
SKOB Slaný
13:52
+ 3:55
9.
Cibulková Ilona
SLA935x
C
SKOB Slaný
14:00
+ 4:03
10.
Berglová Lucie
XXX
C
14:01
+ 4:04
11.
Schutzerová Lucie
XXX
C
14:18
+ 4:21
12.
Milan Malačka
DVP000x
C
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
14:22
+ 4:25
13.
Hajková Michaela
BBM7750
C
BETA URSUS Orienteering
14:30
+ 4:33
14.
Komers František
KNC0000
C
OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.
14:50
+ 4:53
15.
Čejkovská Markéta
XXX
C
15:13
+ 5:16
16.
Pilařová Eva
XXX785y
C
16:53
+ 6:56
17.
Wohanková Kateřina
VRL7955
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
18:10
+ 8:13
18.
Kecová Petra
XXX
C
19:49
+ 9:52
19.
Šlapáková Pavla
XXX785x
C
20:24
+ 10:27
20.
Felkel Petr
MFP020x
C
VŠSK MFF UK Praha
20:28
+ 10:31
21.
Fatková Marcela
XXX005x
C
20:40
+ 10:43
22.
Hroněk Jan
VSP
C
USK Praha
20:45
+ 10:48
23.
Hartmanová Alžběta
XXX
C
22:10
+ 12:13
24.
Holubářová Šárka
XXX
C
24:34
+ 14:37
25.
Vrablíková Míša
MFP005x
C
VŠSK MFF UK Praha
26:25
+ 16:28
26.
Samohýl Richard
PGP2800
C
SK Praga
32:13
+ 22:16
27.
Klašková Josefína
DKP9651
C
Oddíl OB Kotlářka
32:52
+ 22:55
28.
Píšová Jitka
XXX805d
C
34:34
+ 24:37
29.
Carbochová Míla
XXX
C
34:35
+ 24:38
Franz Jakub
XXX0x0x
C
DISK
Udžanová Denisa
MFP015x
C
VŠSK MFF UK Praha
DISK
T3
2.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Straka Daniel
KAM6602
C
SK Kamenice
12:25
2.
Bergl Tomáš
XXX
C
12:39
+ 0:14
3.
Straka Lukáš
PVP7006
C
VSK Přírodověda
12:46
+ 0:21
4.
Titz Pavel
VSP7400
C
USK Praha
13:41
+ 1:16
5.
Háněl Jaromír
ZVO6801
C
OB SK Zvole
14:35
+ 2:10
6.
Solarová Zuzana
VSP7753
C
USK Praha
14:52
+ 2:27
7.
Maška Marek
MKP8800
C
SK Meteor Kačerov Praha
15:09
+ 2:44
8.
Eisner Leo
PVP7003
C
VSK Přírodověda
15:15
+ 2:50
9.
Ondřejček Jiří
ODV7000
C
TJ AERO Odolena Voda
15:44
+ 3:19
10.
Fatka David
XXX000x
C
15:50
+ 3:25
11.
Mencl Pavel
DKP7912
C
Oddíl OB Kotlářka
16:36
+ 4:11
12.
Sedláčková Tereza
LTU9852
B
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
18:07
+ 5:42
13.
Kundert Vlastimil
XXX890x
C
18:32
+ 6:07
14.
Šimková Zuzana
XXX915x
C
18:34
+ 6:09
15.
Floriánková Daniela
VSP7353
C
USK Praha
18:45
+ 6:20
15.
Dobešová Kateřina
KPY8750
C
SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
18:45
+ 6:20
17.
Plánička Jiří
SOB6800
C
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí
19:14
+ 6:49
18.
Posluhová Alena
MKP005x
C
SK Meteor Kačerov Praha
19:27
+ 7:02
19.
Hánělová Katarina
ZVO7351
C
OB SK Zvole
19:49
+ 7:24
20.
Houška David
XXX
C
20:09
+ 7:44
21.
Beran Jiří
VSP7102
C
USK Praha
20:28
+ 8:03
22.
Řehák Jiří
DVP7401
C
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
20:58
+ 8:33
23.
Cécile Enjalbal
XXXxxxx
C
21:08
+ 8:43
24.
Schejbalová Alena
XXX
C
21:56
+ 9:31
25.
Hlavatý Karel
SJP4200
C
Slavoj Praha
22:42
+ 10:17
26.
Serban Ivett
PVP7750
C
VSK Přírodověda
37:45
+ 25:20
Augusta Jiří
VSP7011
C
USK Praha
DISK
Sieglerová Alena
XXX
C
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz